PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محلول ماینوکسیدیل

صفحه ها : 1 [2]

amir_x3
30-10-2012, 13:25
من رفتم دكتر واسه موهام ماينوكسيديل برام نوشت ولي روش تجويز رو نوشت قبل از حمام 20 قطره داخل سر ولي تو بورشور داخل جعبش خوندم نوشته بود موقعي اي كه استفاده مي كنيد نبايد موها رو بشوريد و زمان لازم برا جذب 2-3 ساعته

حالا من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن : با مطب دكتري كه رفته بودم پيشش تماس گرفتم جريان رو گفتم گفت شما كاري به بورشور نداشته باش همين قبل حمام 20 قطره بريز داخل سر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راهنمايي كنين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

775e
08-11-2012, 13:39
من رفتم دکتر همون توضیحات بروشور را گفت اما روزی یک بار و>

775e
08-11-2012, 13:40
حالا قیمت این ماینوکسیدیل 5درصد چقده ؟؟؟
منی که قسمت وسط سرم داره خالی میشه ازین استفاده کنم خوبه به نظرتون ؟/
شما برو دکتر ببین چی میگه

775e
08-11-2012, 13:42
آقا من ریزش مو ندارم اما وقتی دیدم ایقدر سر این ارو بحث شده گفتم تو ویکی پدیا سرچ کنم...جالبه این در اصل داروی فشار خونه:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C%D9%84

آره داروی فشار خون بوده اما در زمان خیلی قدیم دیگه ازش استفاده نمیشه .چو خوردنش عوارض داره
اما حالا ازش برای رشد محدد مو استفاده میکنن

775e
08-11-2012, 13:46
دوستان چرا ماینوکسیدیل پاک دارو گیر نمیاد؟ خیلی جا ها رفتم ولی همشون ماینوکسیدیل ناژو دارن!!
چیکار کنیم؟ عیب نداره ازش استفاده کنیم؟

نه اصلا عیب نداره همشون یکی هستن تنها شرکت هاشون فرق میکنه با اینکه یکیشون اسپری هم داره

hamidcivil
08-11-2012, 17:53
قیمت ش چنده؟

dashakol_basafa
28-11-2012, 09:56
دوستان تونیک طلسم مجوز از وزارت بهداشت ندارد و آن ها به دروغ ادعای مجوز دارند.
البته من که تماس گرفتم خیلی با اطمینان حرف می زدند و مزایای محصول می گفتند
از دوستان کسی هست که استفاده کنه از این تونیک یا اطلاعات جامعی داشته باشه؟

لینک منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون بخاطر لینکی که گذاشتین در واقع این تونیک هم مثل هزاران محصول گیاهی دیگه فقط پروانه ساخت داره که شاید به این معنی باشه که خطرناک نیست همین! اما در مورد ادعای مؤثر بودن این تونیک هیچ مدرکی نداره! متن نامه رو برای اطلاعی بیشتر دوستان اینجا میزارم

جناب آقای دکتر شانه ساز

معاون محترم دارو

سلام علیکم
احتراماً با توجه به نامه شماره 21/90 مورخ 22/4/90 شرکت شهد آرا کاسپین در خصوص تونیک گیاهی تقویت کننده موی سر با نام تجاری طلسم به استحضار می رساند کالای مذکور دارای پروانه ساخت به شماره 12094/38 از معاونت غذا ودارو ی دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشد ضمناً پروانه محصول فوق صرفاً به عنوان یک تونیک گیاهی تقویت کننده مو صادر شده وهیچگونه ادعای درمانی برروی برچسب محصول مورد تأیید این اداره کل نمی باشد .

دکتر بهروز جنت

معاون غذا

caspian1
01-12-2012, 09:54
سلام

من یه مدت از این دارو استفاده کردم و احساس کردم سرم دچار خارش شده و جوش های ریز روی سرم به وجود اومده بود واسه همین بیخیال شدم

alireZa256
08-12-2012, 15:31
نه اصلا عیب نداره همشون یکی هستن تنها شرکت هاشون فرق میکنه با اینکه یکیشون اسپری هم داره
من یک ماه از یه مارک دیگه استفاده کردم متاسفانه اثر منفی داشت و ریزش بیشتر شد
ماه بعد رفتم همون پاک دارو گرفتم ، یخورده یخورده خوب شد

-------

دوستان قدیمی من یه سوال داشتم ! الان حدود 5 ماهه دارم استفاده میکنم ولی هنوز راضی نشدم ، جا های دیگه خوندم باید تا 2 سال صبر کرد تا نتیجه کاملشو بده درسته؟

district10
09-01-2013, 22:51
سلام بچه ها من ی سوال تخصصی داشتم:n02:
من برای ریش هام استفاده میکنم ازماینوکسیدیل5%
چند روزه دارم استفاده میکنم ی مقدار کمی هم اول زدنش می خاره
بازم عوارض ب همون ترتیب هست و موها بعدش دوباره میریزه یا شدتش کمتره از موی سر؟

kavian123
22-01-2013, 02:54
محض اطلاع دوستان
۱۰۰٪ ماینوکسیدیل روگین امریکایی با ابرانی فرق داره بعد. از ۱۱ سال استفاده مداوم دارم میگم
امریکایی خیلی سریع جذب میشه و تاثییر بهتری داره دیر تر چرب میشه و خارش کنمتر میشه
در ضمن برای دوستانی که ماساژ میدند سرشون رو بعد از چکاندن مانوکسیدیل خیلی بدتر میشه و ریزش زیاد میشه اصلا ماساژ محکم نباید بدین در حد ضربه های ارام
قرص فینپشیا هم میخورم نه تنها به قول دوستان تخیل پرور صدا نازک نمیشه و میل جنسی که خیلی نگرانید کم نمیشه بلکه چون توهن این و داشتم که میلم کم میشه از موز و گردو ارده و ... استفاده کردم شدم مثل لودر :)
البته قرص رو چند ماه شروع کردم
در مورد اینکه میگن تا چه سنی باید بگم تا همیشه این ریزش ادامه داره من اوائل افسرده بودم و و از همه فرار میکردم بعد عادت میکنی و وقتی عادت کردی کم تر میریزه
اگه قرص فینپشیا نخورید ریزش قطع نمیشه یادتون باشه خوردن دارو بهتر از مالیدن عمل میکنه
محلول طلسم هم میزدم و جواب میداد کمتر میریخت ولی بهش ایمان ندارم احساس مکینم تلقین بود
خارش ماینوکسیدی هم کم میشه اگه تحمل کنی و میدونی چرا میخاره چون انگشتاتون رو میکنین لای موه و ماساژ میدین که این کاملا اشتباست

حالا من یه سوال میپرسم کی ماینوکسیدیل فوم مصرف کرده؟؟؟؟؟؟

mgh7
16-02-2013, 17:58
سلام
اینجا کسی هست که از تونیک طلسم استفاده کرده باشه؟
منم دارم ماینوکسیدیل استفاده میکنم ... تازه شروع کردم ولی حس خوبس ندارم...
لطفا راهنماییم کنید:n13:

AbKhiar
03-03-2013, 17:55
محض اطلاع دوستان
۱۰۰٪ ماینوکسیدیل روگین امریکایی با ابرانی فرق داره بعد. از ۱۱ سال استفاده مداوم دارم میگم
امریکایی خیلی سریع جذب میشه و تاثییر بهتری داره دیر تر چرب میشه و خارش کمتر میشه
در ضمن برای دوستانی که ماساژ میدند سرشون رو بعد از چکاندن مانوکسیدیل خیلی بدتر میشه و ریزش زیاد میشه اصلا ماساژ محکم نباید بدین در حد ضربه های ارام
قرص فینپشیا هم میخورم نه تنها به قول دوستان تخیل پرور صدا نازک نمیشه و میل جنسی که خیلی نگرانید کم نمیشه بلکه چون توهن این و داشتم که میلم کم میشه از موز و گردو ارده و ... استفاده کردم شدم مثل لودر :)
در مورد اینکه میگن تا چه سنی باید بگم تا همیشه این ریزش ادامه داره من اوائل افسرده بودم و و از همه فرار میکردم بعد عادت میکنی و وقتی عادت کردی کم تر میریزه
اگه قرص فینپشیا نخورید ریزش قطع نمیشه یادتون باشه خوردن دارو بهتر از مالیدن عمل میکنه
محلول طلسم هم میزدم و جواب میداد کمتر میریخت ولی بهش ایمان ندارم احساس مکینم تلقین بود
خارش ماینوکسیدی هم کم میشه اگه تحمل کنی و میدونی چرا میخاره چون انگشتاتون رو میکنین لای موه و ماساژ میدین که این کاملا اشتباست

با سلام
راجع به rogain و تاثیر بهترش کاملا تایید میشه...
البته داروهای خودمون هم خوبه و جالبه بدونین بخاطر قیمت مناسب تر ماینوکسیدیل 5%***دارو تو شرق اروپا و آسیاهم مصرف میشه..
ولی روگاین خوبیش اینه که درصد 7.5 و حتی 12 % رو هم داریم ولی ماینوکسیدیلی که تو ایران تولید میشه 2 و 5 درصده **که البته متاسفاانه درصد واقعی از این درصدی که میبینیم کمتره...مخصوصا تو چند ماهه اخیر و با توجه به تحریم و ارز و ..

راجع به فیناستراید و عوارضش هم باید بگم
دو نوع قرص داریم ازش
یکی 1 میلی گرم که تنها قرص تایید شده انجمن داروی امریکا برای ریزش مو هست
و اونیکی 5 میلی گرم که برای درمان بزرگی پروستات و ... استفاده میشه
کارش هم مهار تستوسترون و dht هست
ولی زیاد جای نگرانی نداره از نظر مردانگی و تولید مثل و.. با این وجود توصیه میشه بعضی افراد که شک به تستوسترون کمتر از نرمال دارن قبل شروع یه چک هورمونی testosterone ..dht..fsh..lh..prl .free test بشن..
در کل زیاد جای نگرانی نیست و البته انتظار معجزه از هیچکدوم هم نیست..
به زودی مردم ما بسیار بیشتر و به سمت fit و کاشت میرن

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk2

dark monk
07-03-2013, 22:11
سلام دوستان من یه 6 7 ماهس از ماینوکسیدیل 5 درصد استفاده کردم موهای ریزیم مخصوصا جلوی سرما درومده ولی الان سرم به شدت بهش حساس شده وقتی میزنم سرم به شدت پوسته پوسته های بزرگ میشهچیکا کنم قطع کردم فعلا مصرفشو 2 درصد و استفاده کنم خوبه؟محلولای دیگه چطورن؟

sh_m7
12-04-2013, 14:35
قیمت ش چنده؟
2% الان شده 4000تومن
5% هم شده 5500
پاک دارو البته بقیرو نمیدونم
والا ما یه 5% گرفتیم یه جازده بود 3200 یه جا زده بود 3840 ولی یه جا با برچسب زده بودن 5500:n02:

سلام بچه ها من ی سوال تخصصی داشتم:n02:
من برای ریش هام استفاده میکنم ازماینوکسیدیل5%
چند روزه دارم استفاده میکنم ی مقدار کمی هم اول زدنش می خاره
بازم عوارض ب همون ترتیب هست و موها بعدش دوباره میریزه یا شدتش کمتره از موی سر؟

دو سه هفته اول ریزش بیشتر میشه ولی بعد ریزش حالت عادی داره
ولی رویش مو بیشتر میشه اونم از 2 3 ماه بعد شایدم بیشتر
البته اینو تو برگه خود دارو نوشته.
ضمن اینکه نوشته شده به جز برای پوست سر استفاده نشه.:n09:

Alcatel.
09-05-2013, 15:37
سلام :n18:
قیمت ماینوکسیدیل فوم رو کسی از دوستان میدونه؟ ساخت کجا باشه بهتره؟ نسبت به محلول زودتر جذب میشه درسته؟ فوم هم درصد های مختلفی داره مثه محلولش 2 / 5 /12 .... ؟؟؟ :n01:
قیمت ماینوکسیدیل روجین / روژین یا همون روگین که دوستان میگن چنده؟ :biggrin:

لطفعلی خان قاجار
09-05-2013, 20:46
محض اطلاع دوستان
امریکایی خیلی سریع جذب میشه و تاثییر بهتری داره دیر تر چرب میشه و خارش کنمتر میشه

آمریکاییش رو از کجا تهیه کردین ؟

SaMsUnG
15-05-2013, 11:45
دوستان من مداوم در حدود 10 ماه هست دارم مصرف میکنم موهای ریز خیلی در آمده ولی حالت جوانه (کچه) هستند و رشد نمیکنند که ضخیم بشوند و سر را پر کنند
برای رفع این مشکل چه باید کرد؟:n27::n28:

saman1330
15-05-2013, 13:03
درود
من 1 سالی میشه که از آلوپکسی ماینوکسیدیل فرانسوی استفاده می کردم .الان شده 130 تومن:n03:
حالا دارم ایرانی شو میزنم.این آمریکاییش که میگین چنده؟گیر میاد؟

SIMON137
16-05-2013, 12:19
در ماینوکسیدیل اگر مصرف قطع بشه ریزش شروع میشه ؟
بهترینش در حال حاضر چند درصد و ساخت کجاست ؟
سپاس

SaMsUnG
16-05-2013, 12:46
در ماینوکسیدیل اگر مصرف قطع بشه ریزش شروع میشه ؟
بهترینش در حال حاضر چند درصد و ساخت کجاست ؟
سپاس
بله اگه مصرفش قطع بشه چه بسا ریزشتون شدیدتر بشه
راستیاتش یکی از دوستان گفتند که روگین آمریکایی خیلی خبه ولی من تا حالا مصرف نکردم
توی ایرانی ها به نظر من بهترینش پاک دارو هستش که 2 درصد و 5 درصد داره بازم 5 درصدش بهتره قیمت هم در حال حاضر 5500 تومن :n02:

Alcatel.
25-05-2013, 09:05
سلام :n18:
قیمت ماینوکسیدیل فوم رو کسی از دوستان میدونه؟ ساخت کجا باشه بهتره؟ نسبت به محلول زودتر جذب میشه درسته؟ فوم هم درصد های مختلفی داره مثه محلولش 2 / 5 /12 .... ؟؟؟ :n01:
قیمت ماینوکسیدیل روجین / روژین یا همون روگین که دوستان میگن چنده؟ :biggrin:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ganjin
04-06-2013, 12:44
سلام دوستان من از تاپیک(پر پشت کننده مو) استفاده می کنم میخواستم مصرف ماینوکسیدیل را هم شروع کنم به نظر شما باید تاپیک را بذارم کنار؟ سوال دوم اینه که موهای من لخته برای ثابت نگه داشتنش به غیر از تافت چی باید استفاده کنم که برای مو ضرر نداشته باشه؟

saman1330
06-06-2013, 23:37
درود
یکی قیمت این روگین رو گیر بیاره:n02:اصلن گیر میاد؟
من که آلوپکسی ماینوکسیدیل می زدم الان دیگه گیر نمی اد:n22:
سپاس:n16:

ali_ab
07-06-2013, 11:49
با سلام به دوستان عزیز

برای افزایش رشد ریش واسه ریش های کم پشت چه داروئی پیشنهاد میکنین؟

از راهنمایی دوستان بی نهایت سپاسگزارم

saman1330
07-06-2013, 13:26
چند سالته؟
1 ماینوکسیدیل ایرانی (پاک دارو) 5500 تومن می خری. به ریش میمالی،بعد در میاد:n02:
فقط ممکنه پوستت خشک بشه و سفید بشه،شبا بمال که تا صبح جذب بشه که صبح بتونی بشوری و اگه خواستی بیرون بری کرم یا مرطوب کننده ای چیزی بمال(اگه سفیدک زده)
:n16:

ali_ab
07-06-2013, 16:47
چند سالته؟
1 ماینوکسیدیل ایرانی (پاک دارو) 5500 تومن می خری. به ریش میمالی،بعد در میاد:n02:
فقط ممکنه پوستت خشک بشه و سفید بشه،شبا بمال که تا صبح جذب بشه که صبح بتونی بشوری و اگه خواستی بیرون بری کرم یا مرطوب کننده ای چیزی بمال(اگه سفیدک زده)

مرسی دوست خوبم . 30 سالمه

Alcatel.
09-06-2013, 21:11
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قیمت ماینوکسیدیل روجین / روژین یا همون روگین که دوستان میگن چنده؟

سارکوزی
21-06-2013, 10:15
ماینوکسیدیل خارجی از ماینوکسیدیل ایرانی بهتره چون هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ سرعت جذب بهتر از نوع ایرانی هستش

مثلا ماینوکسیدیل خارجی یا روگین 1 ساعته جذب میشه ولی نوع ایرانی بین 3 تا 4 ساعت زمان لازم داره تا جذب بشه

(این زمان جذب به این معنیه که شما در طول این مدت نباید سرتون رو آب بزنید یا کلاه بزارید یا سرتون رو روی بالش قرار بدید)

اما واقعیت اینجاست برتری ماینوکسیدیل خارجی در حد تفاوت قیمتش نیست یعنی

ماینوکسیدیل ایرانی 5% صرفا 2500 تومان هستش اما روگین اصل قیمتش بالای 20 هزارتومان هستش

در ضمن نوع Foam ماینوکسیدیل که تاثیر بیشتر و عوارض کمتری داره حدود 48 هزار تومانه

یعنی چندین برابر ماینوکسیدیل ایرانی قیمت داره ولی اثرش در حد این تفاوت قیمت نیست در ضمن روگین نسبت به ماینوکسیدیل ایرانی کمیاب تره

بهمین خاطر استفاده از ماینوکسیدیل ایاانی با توجه به قیمت و تهیه اون ، گزینه مناسبی برای کاربران ایرانی هستش

در زمینه مصرف ماینوکسیدیل برای شروع درمان در ماههای ابتدایی از نوع 2% استفاده میکنند

چنانچه پس از چند ماه فرد از ماینوکسیدیل 2% نتیجه نگرفت اونوقت نوع 5% تجویز میشه (نه در شروع درمان)

البته میشه هر زمان خواستید از نوع 2% به 5% و یا بلاعکس تغییر بدید (اصلا بعضی ها صبح ها ماینوکسیدیل 2% میزنند و شب ها ماینوکسیدل 5% )

پس میشه فعلا از محلولی که دکتر تجویز کرده استفاده کنید و بعدا از ماینوکسیدیل 2% یا 5% استفاده نمایید
یعنی بهتر همون پاک دارو مصرف کنم از لحاظ برتری کمی پایین تر از روگین هست درست میگم

S0R3N4
21-06-2013, 12:47
ماینوکسیدیل ایرانی 5% صرفا 2500 تومان هستش اما روگین اصل قیمتش بالای 20 هزارتومان هستش

شما خبر قیمت های جدید رو داری؟!!!!! :n02: :n08:
یادش بخیر؛یه زمانی برند پاک دارو 2500 تومان عرضه میکرد ماینوکسیدیل هاشو!!

ولی جدا از شوخی؛
حق با شماست؛هم از نظر کیفیت ؛ هم از نظر سرعت جذب ؛ ماینوکسیدیل های خارجی واقعا بهتر هستن به خاطر حلال های خاص خودشون؛
اما برند پاک دارو هم ماینوکسیدیل های با کیفیتی رو ارائه میده؛

~ReZa~
22-06-2013, 12:07
سلام.
دوستان اين ماينوكسيديل تاثيرش روي چه نوع موهايي بيشتره؟؟
روي موهاي كم پشت يا كچل؟؟بعضيها ميگن روي موهاي كم پشت تاثيرش زياده!!!نظر شما چيه؟؟
يه سؤال ديگه هم دارم. بالا گفته شده با قطع مصرف ماينوكسيديل موهاي باقيمانده تو سر هم ممكنه بريزه!!اين حقيقت داره؟؟؟

S0R3N4
23-06-2013, 13:57
تا وقتی که تو اون ناحیه فولیکول مو وجود داشته باشه؛ماینوکسیدیل موثره ...

~ReZa~
23-06-2013, 20:32
ممنون دوست عزيز.
سوال دومم رو جواب بدي ممنون ميشم.

brad pitt
23-06-2013, 21:13
ماینوکسیدل برای رشد ابروها و مژه نیز پیشنهاد میشه ؟
ممنون

S0R3N4
30-06-2013, 09:09
بالا گفته شده با قطع مصرف ماينوكسيديل موهاي باقيمانده تو سر هم ممكنه بريزه!!اين حقيقت داره؟؟؟

بله...
کاملا درسته...
حتما؛باید منظم استفاده شه در طول درمان...

Alcatel.
30-06-2013, 11:04
بله...
کاملا درسته...
حتما؛باید منظم استفاده شه در طول درمان...
یعنی موهایی هم که به DHT حساس نیستن با قطع ماینو میریزن؟!! چون بلاخره وقتی ماینو استفاده میکنی به قسمت هایی هم که ریزش نداره میرسه ... یعنی خودمون با دست خودمون وسعت ریزش و کچل شدنمونو بیشتر میکنیم؟!!
کلا کسی که ماینو رو به تمام سرش بزنه و بعد قطعش کنه همه ی موهای سرش چه حساس به dht چه اونایی که نیست میریزه؟!! :n03:

saman1330
30-06-2013, 13:05
يه سؤال ديگه هم دارم. بالا گفته شده با قطع مصرف ماينوكسيديل موهاي باقيمانده تو سر هم ممكنه بريزه!!اين حقيقت داره؟؟؟

من خودم این رو تجربه کردم ولی ریزشی بعد از قطع ماینوکسیدیل ندیدم.از دکتر هم پرسیدم این موضوع رو تایید نکرد که ریزش مو اتفاق می افته.
از پدیا(ماینوکسیدیل با گشاد کردن رگ‌های ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) محیطی سبب کم شدن فشار خون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می‌شود. تاثیر آن بر درمان طاسی نیز احتمالا به دلیل همین گشادی رگ‌های سطح پوست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و افزایش جریان خون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است که موجب تحریک فولیکول‌های مو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده و از وضعیت استراحت به وضعیت رشد فعال درمی‌آیند )
در واقع وقتی ماینوکسیدیل رو قطع می کنی ، درمان رو قطع می کنی و ریزش مو مثل قبل بصورت طبیعی بوجود میاد نه اینکه ریزش بیشتر بشه و ...(شما اسید که نمی زنی به سرت:n02:)

mmad1213
03-07-2013, 03:22
سلام
من اکثر مطالب رو خوندم ولی نتونستم جواب سوالمو پیدا کنم
که ایا محلول ماینوکسیدیل باعث رشد موهای دو طرف پیشانی میشه یا نه؟؟؟

بچه ها اگه میشه لطف کنید جواب بدید

SaMsUnG
04-07-2013, 10:26
سلام
من اکثر مطالب رو خوندم ولی نتونستم جواب سوالمو پیدا کنم
که ایا محلول ماینوکسیدیل باعث رشد موهای دو طرف پیشانی میشه یا نه؟؟؟

بچه ها اگه میشه لطف کنید جواب بدید
بله میشه من دارم استفاده میکنم ولی مشکل که من دارم و امیدوارم دوستان راهنمایی کنند اینه که موهای دو طرف پیشانی ام درآمده ولی خیلی ریز هستند و با اینکه هر شب دارو میزنم ولی گویا بعد 8 ماه هنوز رشد نکرده اند یا شاید هم نمیکنند خیلی ریز هستند و حالت کچه دارند

~ReZa~
04-07-2013, 22:43
تا اونجايي كه بنده اطلاع دارم استفاده ماينوكسيديل در مناطق كاملا كچل و بي مو كاري بي فايده هستش.

shab_2008
01-08-2013, 18:50
سلام

دوستان من محلول 5 درص را میزنم ولی سرم خارش پیدا کرده. البته خیلی زیاد نیست ولی خوب چند سال پیش که میزدم اینجوری نمیشد در صورتی که محلول اون موقع ازین 6 درصد های دست ساز بود !

حال میخواستم ببینم راحل حل این خارش چیه ؟

ممنون

~ReZa~
02-08-2013, 00:40
سلام دوست عزیز.
متاسفانه محلول خارش رو تو سر زیاد میکنه.
اگه مشکل مالی نداری از کف روگین اصل استفاده کن.هم زود جذب میشه و هم مشکل خارش رو نداره.

Alcatel.
12-08-2013, 12:35
سلام دوست عزیز.
متاسفانه محلول خارش رو تو سر زیاد میکنه.
اگه مشکل مالی نداری از کف روگین اصل استفاده کن.هم زود جذب میشه و هم مشکل خارش رو نداره.
فکر کنم منظورتون از کف" فوم باشه ... فوم روگین چند درصد داره؟ قیمتش؟

Alitechno
13-08-2013, 21:05
سلام دوستان ، بنده هم 1 ماهه از ماینوکسیدیل 5% پاک دارو و قرص فین پشیا 1 میلی استفاده میکنم... ماینوکسیدیل کم کم داره تموم میشه نهایتا 1 هفته 10 روز ، رفتم یکی دیگه بگیرم پاک دارو نبود از شرکت داروسازی مینا گرفتم ، آیا تغییر برند تاثیری در روند درمان نداره؟

~ReZa~
16-08-2013, 01:36
بله دوست عزیز منظورم همون فوم هستش.
برای آقایان همون 5 درصد هستش.
قیمتش هم دونه ای از 75 تومن هست تا 100 تومن هر کی هر قیمتی خوشش بیاد میگه!!!
بسته های 4 تایی قیمتش 370 الی 400 تومن هستش.

teraktor2003
30-08-2013, 15:06
سلام من برای یه مقدار از خط ریشم در حد 2-3 سانت می خوام از ماینوکسیدیل استفاده کنم
یعنی کل محدوده ای که می خوام بزنم 3-4 سانتی متر بیشتر نمی شه
برای این موضوع نیاز به مراجعه به پزشک دارم؟ یا خودم بگیرم و بزنم
به نظرتون 5 درصد بگیرم یا 2 درصد؟

reza_khoshtip
30-09-2013, 10:48
دوستان من ریزش مو دارم میخوام از ماینوکسیدیل استفاده کنم
چند درصدشو بگیرم؟
و اصول مصرفش به چه صورت هستش؟
ممنون

surena_iran2564
04-10-2013, 16:26
سلام
من حدود سه ماه هست که از ماینوکسیدیل کرکلند 5 درصد ( جعبه سیاه رنگ ساخت کانادا) استفاده میکنم. و تاثیر خیلی عالی داشته تو این مدت سه ماه و پرپشت تر شدن کاملا محسوس هست.
اما این روزا دیگه نمیتونم این محلول رو تو داروخونه ها پیدا کنم و میگن به خاطر تحریم ها دیگه وارد نمیشه.
و فقط دو مارک دیگه تو بازار هست. Rogin ( توجه بشه که منظورم Rogin هست نه Rogain) و مدل دیگه محلول آلوپکسی.

میخوام بدونم در مورد Rogin کسی اطلاعات داره؟
به هیچ وجه نمیتونم اسم Rogin رو در سایت های خارجی پیدا کنم و در جستجو های گوگل همیشه به جای Rogin محصول Rogaine رو میاره.
کسی میدونه که این محصول آیا واقعآ ساخت USA هست ( بر طبق نوشته روی خود جعبه دارو) یا خیر. و این محصول سالهاست که تو داروخونه ها وجود داره.
مدل ایرانیش رو قبلا یک سال استفاده کردم. نتیجه آنچنانی نداشت.
ممنون میشم راهنمایی کنید که چه مارکی بگیرم که مناسب ترین جایگزین برای kirkland باشه. و اینکه آیا امکان وارد شدن مجدد همین محصول دارو وجود داره؟
لازم هست برای دوستان توضیح بدم که من به جای روزی دو بار، فقط روزی یک بار ازش استفاده میکنم. شب ها و با این که در نتیجه گیری شک داشتم اما همونطور که گفتم بعد از سه ماه بسیار موثر بوده و پشیمون از اینکه چرا از اول یک روز در میون امتحان نکردم....
به کسایی که میخوان شروع کنن استفاده از این دارو رو توصیه میکنم روزی یک بار استفاده کنند. یا اگه خیلی عجله ندارن یک روز در میان برای مدت 4 ماه استفاده کنن و اگه نتیجه ندیدن روزی یک بار استفاده کنن. کسانی که مدتی هست دارن استفاده میکنن رو چون تجربه ای ندارم نمیتونم بگم مصرف رو به روزی یک بار تغییر بدن، اما تازه کار ها شک نکنن به تجربه بنده.

Alcatel.
04-10-2013, 22:28
سلام
من حدود سه ماه هست که از ماینوکسیدیل کرکلند 5 درصد ( جعبه سیاه رنگ ساخت کانادا) استفاده میکنم. و تاثیر خیلی عالی داشته تو این مدت سه ماه و پرپشت تر شدن کاملا محسوس هست.
اما این روزا دیگه نمیتونم این محلول رو تو داروخونه ها پیدا کنم و میگن به خاطر تحریم ها دیگه وارد نمیشه.
و فقط دو مارک دیگه تو بازار هست. Rogin ( توجه بشه که منظورم Rogin هست نه Rogain) و مدل دیگه محلول آلوپکسی.

میخوام بدونم در مورد Rogin کسی اطلاعات داره؟
به هیچ وجه نمیتونم اسم Rogin رو در سایت های خارجی پیدا کنم و در جستجو های گوگل همیشه به جای Rogin محصول Rogaine رو میاره.
کسی میدونه که این محصول آیا واقعآ ساخت USA هست ( بر طبق نوشته روی خود جعبه دارو) یا خیر. و این محصول سالهاست که تو داروخونه ها وجود داره.
مدل ایرانیش رو قبلا یک سال استفاده کردم. نتیجه آنچنانی نداشت.
ممنون میشم راهنمایی کنید که چه مارکی بگیرم که مناسب ترین جایگزین برای kirkland باشه. و اینکه آیا امکان وارد شدن مجدد همین محصول دارو وجود داره؟
لازم هست برای دوستان توضیح بدم که من به جای روزی دو بار، فقط روزی یک بار ازش استفاده میکنم. شب ها و با این که در نتیجه گیری شک داشتم اما همونطور که گفتم بعد از سه ماه بسیار موثر بوده و پشیمون از اینکه چرا از اول یک روز در میون امتحان نکردم....
به کسایی که میخوان شروع کنن استفاده از این دارو رو توصیه میکنم روزی یک بار استفاده کنند. یا اگه خیلی عجله ندارن یک روز در میان برای مدت 4 ماه استفاده کنن و اگه نتیجه ندیدن روزی یک بار استفاده کنن. کسانی که مدتی هست دارن استفاده میکنن رو چون تجربه ای ندارم نمیتونم بگم مصرف رو به روزی یک بار تغییر بدن، اما تازه کار ها شک نکنن به تجربه بنده.

سلام
قیمت kirkland و rogin چنده؟
کسی از فوم روگین استفاده کرده؟ اگه روزی یبار استفاده بشه چقدر طول میکشه تموم بشه؟
تو همین انجمن چند نفرو دیدم که میگن ماینوکسیدیل ایرانی و خارجیش فرقی نمیکنه بعضیام برعکسشو میگن !!!

CRIS Joon CR7
05-10-2013, 00:00
سلام
و
...
...
...
کرکلند پیدا نکردی آلوپکسی بخر.
در کل به نظرم تفاوتی نمیکنه بین ایرانی و خارجی مخصوصا ایرانی برند پاک دارو.

Core
05-10-2013, 00:25
دوستان پیشنهاد میکنم آلوپکسی و روگین تهیه نکنید.
من 1 سال از آلوپکسی استفاده کردم اما نتیجه ای نداد و بدتر از اون پارت جدیدی که از آلوپکسی تهیه کردم به نظر مشکل داره و برعکس قبلیا که حداقل 2 ساعت طول میکشید تا خشک بشه نهایتا بعد از 15 دقیقه هیچ اثری ازش نمیمونه و کاملا خشک میشه در صورتی که حتی تاریخ مصرفش هم با قبلیا یکسان بود و بعد از پیگیری هیچ داروخانه یا دکتری نتونست صحت اصل بودن اون رو تایید کنه.
در مورد روگین هم برچسب شبنم روی محصول نامعتبر هست و من حتی تو پیگیری هایی که کردم با وارد کننده و توزیع کننده اون هم تلفنی صحبت کردم و سعی داشتن منو قانع کنند که این محلول محصول شرکت ونزل هست و برچسب شبنم هم فعلا مشکل داره و در آینده درست میشه اما به هیچ عنوان نتونستن منو قانع کنن حتی با پیشنهاد مجانی دادن محصول!
از دوستان اگر کسی به غیر از این دو محصول چیزی سراغ داره ( مثل Rogaine ) که از اصل بودنش مطمئن هست بدون در نظر گرفتن قیمت آدرس بده تا تهیه کنیم.

Amir..H
05-10-2013, 00:50
سلام
قیمت kirkland و rogin چنده؟
کسی از فوم روگین استفاده کرده؟ اگه روزی یبار استفاده بشه چقدر طول میکشه تموم بشه؟
تو همین انجمن چند نفرو دیدم که میگن ماینوکسیدیل ایرانی و خارجیش فرقی نمیکنه بعضیام برعکسشو میگن !!!
مطمعن باش فرقی نداره!! از هر دکتر و داروسازی که دوست داری بپرس

apadana34
06-10-2013, 21:10
حدود یه سال پیش سمت چپ کف سرم یک کم موهاش ریخت رفتم دکتر بهم قرص فیناستراید و بیوتین و اناکپس به همراه قطره اناستیم و بعدش الوپکسی داد . خوب شد یا حداقلش چیزی نبود که توجه ام را جلب کنه اما بعد از یه سال ان قسمت دوباره موهاش کم شد . محیط کاری من محیط استرسی هستش وازمایش خونم ندادم که معلوم بشه کمبود ویتامین هست یا نه اما دکتر دیگه ای که رفتم بدون اینکه ازمایش بگیره گفتم ارثی هستش و بهم قرص finpecia و ماینوکسیدیل 5 داد اما بعد از 20 روز موهای کف سرم کمتر شده و من می ترسم

1- بهتر نیست برم دکتر قبلی و داروهای قبلی ؟
2- ماینوکسیدیل ایا موهای جدید در می ره یا موهایی که داری رو ضحیم می کنه ؟
3- چقدر بعد از اثر ماینوکسیدیل اثرش از بین می ره ؟
4- من با قطره بزرگ می ریزم کف سرم و با نوک انگشت می زنم روش همین طور باید باشه؟

Alcatel.
11-10-2013, 20:49
1 دونه فوم روگین چه مدت طول میکشه تموم بشه؟ (روزی 1 بار استفاده بشه)

Core
11-10-2013, 20:58
1 دونه فوم روگین چه مدت طول میکشه تموم بشه؟ (روزی 1 بار استفاده بشه)

روزي ١ بار يعني ١ ميل در نتيجه فوم هر چند ميل كه باشه به همون تعداد روز مصرف ميشه اما چون هدر رفتن هم داره ٥ روز ازش كم كنيد.
مشكل اينجاست كه Rogaine ديگه گير نمياد. اگر جايي سراغ داري ممنون ميشم به من هم اطلاع بديد.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

apadana34
12-10-2013, 12:20
کسی در مورد ماینوکسیدل اطلاعی نداره. من حدود یک ماه دارم استفاده می کنم و ریزش مو م بیشتر شد و ان نواحی کم پشت تر شده ایا این طبیعی است برای استفاده از این محلول و باید صبر کنم تا اثرش را ببینم یا باید به پزشک مراجعه کنم ؟

apadana34
14-10-2013, 14:14
کسی در مورد ماینوکسیدل اطلاعی نداره. من حدود یک ماه دارم استفاده می کنم و ریزش مو م بیشتر شد و ان نواحی کم پشت تر شده ایا این طبیعی است برای استفاده از این محلول و باید صبر کنم تا اثرش را ببینم یا باید به پزشک مراجعه کنم ؟

کسی می تونه جواب بده . من الان می ترسم . نمی دانم بدتر می شه ولش کنم یا ادامه بدم. عجب گیری افتادم

30vil
14-10-2013, 14:25
کسی می تونه جواب بده . من الان می ترسم . نمی دانم بدتر می شه ولش کنم یا ادامه بدم. عجب گیری افتادم

دوست عزیز دوره درمان را کامل کنید معمولا از 6 ماه به بعد مو شروع به رویش میکنه نگران نباشید

abdolahe
03-12-2013, 10:51
سلام ، قدیما قیمت ش 2500 بود ماینوکسیدیل 5% پاک دارو ، الان تغییر کرده؟

Amir..H
03-12-2013, 18:02
سلام ، قدیما قیمت ش 2500 بود ماینوکسیدیل 5% پاک دارو ، الان تغییر کرده؟

یادش بخیر چه دوران خوشی بود اون قدیماااا حیف ر.... توش
4.5 ماه پیش 5500 گرفتم

reza_khoshtip
07-12-2013, 22:51
یادش بخیر چه دوران خوشی بود اون قدیماااا حیف ر.... توش
4.5 ماه پیش 5500 گرفتم
الآن 5% پاک دارو 7000 تومن و 2% 5000 تومن هستش.

sajad2
26-01-2014, 07:06
سلام دوستان. بابت اطلاعات همگی خیلی ممنون.
.
یه سوال داشتم در مورد مصرف ماینوکسیدیل 5% پاک دارو:
1- توی دستورالعمل نوشته که به سر خشک و تمیز اعمال بشه. ایا این یعنی که دو بار در روز باید رفت حموم. یا اینکه میشه ساعت 6 صبح و 6 شب زد و آخر شب هم یه بار رفت حموم؟
2- آیا شونه کردن بعد از اعمال ماینوکسیدیل مشکلی نداره؟
ممنون.

~ReZa~
27-01-2014, 14:30
1:نیازی به حموم رفتن 2 بار در روز نیست.و شما بین ساعات مشخص میتونید استفاده کرده و آخر شب هم حموم برید.
2:همون لحظه ای که به سرتان میزنید اگه میخوایید سرتان رو شونه کنید خیلی به آرامی میتونید شونه بزنید.
توصیه کلی من اینه تا جایی که میتونی سعی کن فوم روگین اصل ( حتی شده از خارج) تهیه کنی ایران یا پیدا نمیشه یا تقلبی هستن.چون فوم روگین هم زود جذب میشه و هم هنگام استفاده به پیشانی و ... نمیریزه که اذیت بکشی در کل راحتی خاص خودشو داره.
محلولهای ایرانی و یا حتی خارجی واقعا اذیت کننده و خسته کننده هستند.اوایل ( 1 یا 2 ماه اول)
خیلی علاقه زیاد داری واسه استفاده ولی بعدا شدیدا تو ذوق میزنه و خسته کننده میشه.
این نظر شخصی من بود بعد از استفاده هم از محلول و هم از فوم روگین.
اما نتیجه ای که من گرفتم اینه واسه اینا پول دادن واقعا بیخوده و ارزش نداره و برای درمان ریزش ارثی فعلا و در این زمان که درمان دارویی 100 درصد و بدون عارضه ای که وجود نداره بهترین روش همون کاشت مو هستش والسلام.

AmiIin
03-02-2014, 12:57
دوستان سلام!

درسته که 4ساعت بعد از مصرف ماینوکسیدل سر باید شسته بشه یا با یه دستمال مرطوب تمیز بشه؟! خب اینکه یه آدم بیکار میخواد که صب تا شب تو خونه باشه و هی ماینوکسیدل بزنه هی بره مو بشوره!! کی میتونه همیچین کاری بکنه؟!
من الان پزشکم دو بار در روز برام تجویز کرده. اما میبینم روزی یبار شستن سر هم برام سخته چه برسه دوبار. شما چطور میتونید اینکارو بکنید؟

AmiIin
04-02-2014, 21:20
کسی جواب نمیده؟! حتما باید روزی دوبار یا یبار سر شسته بشه یا نیاز نیست حتی یبارم شسته بشه؟

~ReZa~
07-02-2014, 00:37
کسی جواب نمیده؟! حتما باید روزی دوبار یا یبار سر شسته بشه یا نیاز نیست حتی یبارم شسته بشه؟
دوست عزیز جواب شما در پست بالا داده شده و نمیدونم چرا دوباره سوال میپرسید!!!!!
نیازی به شستن موی سر دو بار در روز نیست شما هر شب و یا صبح روز بعد قبل از مصرف میتوانید حموم برید.
حموم رفتن دوست عزیزم به جنس مو بستگی داره هر چقدر مویتان زودتر چرب میشه خب زودتر برو حموم هر چقدر دیرتر چرب میشه خب دیرتر برو حموم

Apocalypse Now
21-02-2014, 21:39
سلام دوستان. من 23 ساله م هست. ریش و سبیلم تقریبا میشه گفت کاملا درمیاد.. فقط کمی قسمت چونه درنیومده.

میخوام بدونم محلول ماینوکسیدیل میتونه به رشد بیشتر موی چونه م و همچنین پر پشت شدن سبیلم کمک کنه؟

چون سبیلم به نسبت ریشم، کم پشت تره...

خیلی دوس دارم ته ریش بذارم :n02:

یه سوال دیگه؛ توی پست ها خوندم که نوشته بود با مصرف این محلول، موها اول میریزن و موی جدید جایگزین میشه. آیا این داستان واسه موهای صورت یا همون ریش و سبیل هم صادق ـه؟ اگه اینطوری باشه که آبرومون میره که :n02:

بعد هم اینکه اگه مصرفشو کنار بذارم، دوباره ریش و سبیلم کم پشت میشه؟

ممنون

ontology
01-03-2014, 19:00
ماینوکسیدیل مناسب این کار نیست چون بلافاصله بعد از قطع کردن شدیدا کم پشت خواهد شد
از محلول سریتا استفاده کنید

lonam
04-03-2014, 15:56
من تمام نتو جستوجو کردم برای کم پشتی ریش راه حلش چیه و چه دارویی بهتراست که اکثروب ها

دررابطه کمی پشتی ریش و سبیل بحث شده بود ماینوکسیدیل رو پیشنهاد داده بودن تو سایت پزشک آنلاین

صدهانفر سوال پرسیده بودن که من ریش ها م و یا سبیل هام کم پشته است چه کار کنم که تمامی

دکترهای اون سایت همشون ماینوکسیدیل 2 درصد و 5 درصد رو پیشنهاد داده بودن

البته راه های دیگه ای هم است ولی قابل اعتماد نیست

من خودم 20 سالمه درقسمت چانه ام ریشام بسیار پرپشت ومنظم و سبیل هام هم خیلی پرپشت و منظم

ولی دوطرف صورتم کمی درآمده من واس کامل شدنش از ماینوکسیدیل استفده میکنم الان 3 ماهه

چون رفتم داروخونه از دکترش پرسیدم واس کمی پشت بودن موی صورت ماینوکسیدیل بزنم تاثیر داره دکتر گفت

آره ولی مرتب باید بزنی الان 3 ماهه میزم احساس میکنم کمی بهترشده

البته من عجله دارم شاید بدون دارو هم تا چندسال دیگه رشام کامل شه ولی خب دیگه ازاین دارو استفاده کردم

از دوستان که اینجا برای صورتشون از ماینوکسیدیل استفاده کردن می خواستم بدونم تاثیر داشته یا خیر ؟؟؟

دوستانی هم که می گن ماینوکسیدیل برای صورت نیس اشتباه می کنن ماینوکسیدیل یه دارو محرک برای رشت

مو هست حالا اون مو چه سر باشه چه صورت و یا بدن ...می دونید روی برگه اش چرا نوشته مال سر هست ؟

چون هیچ جای دنیا کسی فک نکنم تلاشی بکنه برای دراوردن ریش چون معمولا همه مردا بالاخره ریش درمیارن

مثه این میمونه که خانمی برای درآوردن موی دستها و پاهاش بخاد دارویی استفاده کنه همچین زنی نیست

و شاید استسنا باشد و بلعکس همین قضیه برای مردا پس یادتون نره ماینوکسیدیل یه داروی محرک رشت مو هست

هرجایی که مو باشد ودرانجا بزنی اون قسمت رو تحریم میکنه تو برگه اشم نوشته که خانما اگر برای سرشون از ماینوکسیدیل

استفاده می کنن مواظب باشن هنگام زدن ماینوکسیدیل روی صورتشون نریزه چون ممکن صورتشون موهاش تحریم بشه و رشت کنه

دوستانی که برای صورتشون ازماینوکسیدیل یادارویی دیگری استفاده کردن و نتیجه گرفتن لطفا بگن ؟؟؟؟

saman1330
03-04-2014, 20:22
من تمام نتو جستوجو کردم برای کم پشتی ریش راه حلش چیه و چه دارویی بهتراست که اکثروب ها

دررابطه کمی پشتی ریش و سبیل بحث شده بود ماینوکسیدیل رو پیشنهاد داده بودن تو سایت پزشک آنلاین

صدهانفر سوال پرسیده بودن که من ریش ها م و یا سبیل هام کم پشته است چه کار کنم که تمامی

دکترهای اون سایت همشون ماینوکسیدیل 2 درصد و 5 درصد رو پیشنهاد داده بودن

البته راه های دیگه ای هم است ولی قابل اعتماد نیست

من خودم 20 سالمه درقسمت چانه ام ریشام بسیار پرپشت ومنظم و سبیل هام هم خیلی پرپشت و منظم

ولی دوطرف صورتم کمی درآمده من واس کامل شدنش از ماینوکسیدیل استفده میکنم الان 3 ماهه

چون رفتم داروخونه از دکترش پرسیدم واس کمی پشت بودن موی صورت ماینوکسیدیل بزنم تاثیر داره دکتر گفت

آره ولی مرتب باید بزنی الان 3 ماهه میزم احساس میکنم کمی بهترشده

البته من عجله دارم شاید بدون دارو هم تا چندسال دیگه رشام کامل شه ولی خب دیگه ازاین دارو استفاده کردم

از دوستان که اینجا برای صورتشون از ماینوکسیدیل استفاده کردن می خواستم بدونم تاثیر داشته یا خیر ؟؟؟

دوستانی هم که می گن ماینوکسیدیل برای صورت نیس اشتباه می کنن ماینوکسیدیل یه دارو محرک برای رشت

مو هست حالا اون مو چه سر باشه چه صورت و یا بدن ...می دونید روی برگه اش چرا نوشته مال سر هست ؟

چون هیچ جای دنیا کسی فک نکنم تلاشی بکنه برای دراوردن ریش چون معمولا همه مردا بالاخره ریش درمیارن

مثه این میمونه که خانمی برای درآوردن موی دستها و پاهاش بخاد دارویی استفاده کنه همچین زنی نیست

و شاید استسنا باشد و بلعکس همین قضیه برای مردا پس یادتون نره ماینوکسیدیل یه داروی محرک رشت مو هست

هرجایی که مو باشد ودرانجا بزنی اون قسمت رو تحریم میکنه تو برگه اشم نوشته که خانما اگر برای سرشون از ماینوکسیدیل

استفاده می کنن مواظب باشن هنگام زدن ماینوکسیدیل روی صورتشون نریزه چون ممکن صورتشون موهاش تحریم بشه و رشت کنه

دوستانی که برای صورتشون ازماینوکسیدیل یادارویی دیگری استفاده کردن و نتیجه گرفتن لطفا بگن ؟؟؟؟

چقدر درد دل داشتی:n02:
منم تا 23 سالگی ریشام مثل تو بود .یهو خودش پر پشت تر شد.
نگران نباش زیاد
ماینوکسیدیل هم بزن خوبه

Mahdi-PLus
11-04-2014, 15:27
سلام. من ماینوکسیدل پاک دارو خریدم و میخوام برای ریشم استفاوه کنم ازش ولی نمیتونم چطور باید استفاده کنم. آخه ویسکوزیتش پایینه و ه بریزم رو صورتم میریزه زمین ! انگار آب برداری بریزی رو صورتت خوب نمیمونه که میریزه زمین! به علاوه چقدر باید رو صورتم بمونه؟؟ چقدر باید بزنم و چطوری؟؟ ممنون

saman1330
12-04-2014, 19:21
سلام. من ماینوکسیدل پاک دارو خریدم و میخوام برای ریشم استفاوه کنم ازش ولی نمیتونم چطور باید استفاده کنم. آخه ویسکوزیتش پایینه و ه بریزم رو صورتم میریزه زمین ! انگار آب برداری بریزی رو صورتت خوب نمیمونه که میریزه زمین! به علاوه چقدر باید رو صورتم بمونه؟؟ چقدر باید بزنم و چطوری؟؟ ممنون
درود
قرار نیست باهاش صورتت رو بشوری که:n02:
با انگشت بمال به صورتت(مثل کرم که میمالی)
تا چند ساعت بعد هم بهش نباید آب بخوره(خودش جذب صورت میشه)

moradib
03-06-2014, 11:57
من میخوام برای ریش صورت ماینوکسیدیل بگیرم ولی موندم ایرانی بگیرم یا مارک rogaine بنظرتون برای ریش ماینوکسیدیل ها از نظر تاثیر فرقی دارن؟

brad pitt
22-08-2014, 22:57
سلام
اگر ریزش نداشته باشیم و برای تقویت مو از ماینوکسیدل مثلن 2 درصد استفاده کنیم اشکالی داره ؟
میخام موها پرپشت تر بشن و ضخیم تر بشند
ممنون

laxer
23-08-2014, 00:00
خیر اشکالی نداره ولی سعی کنید منظم مصرف کنید و طی یک ماه دوز مصرفی رو به 5 درصد افزایش بدید.
منتها به درون مایه ی این ضرب المثل هم توجه کنید که سری را که نمیریزد ماینوکسیدیل نمیزنند.

Sir.DarKNesS
24-08-2014, 22:00
سلام بعد 2 ماه استفاده از پاکدارو دیگه نداشتند مینا خریدم مشکلی نداره ؟ :n02:

laxer
24-08-2014, 22:43
سلام بعد 2 ماه استفاده از پاکدارو دیگه نداشتند مینا خریدم مشکلی نداره ؟
خیر فرقی ندارند.

Alcatel.
07-09-2014, 12:12
سلام :n05:
شنیدم دکترهای داروخونه درصد ماینوکسیدیل رو تا 15% هم میتونن افزایش بدن ولی بهتره که استفاده نکنین !
چرا؟ چه اشکالی داره؟ عوارض داره؟ چه عوارضی؟
اگه درصد بالاتر بره رشد موها افزایش پیدا میکنه دیگه .. درسته؟ طبیعتا زودتر به حجم مورد نظر میرسیم .. نه؟

~ReZa~
08-09-2014, 18:30
نه دوست عزیز بیشتر از 5 درصد توصیه نمیشه.
در ضمن تونستین فوم روگین اصل حتی از خارج ایران تهیه کنید چون محلولها شدیدا آزار دهنده هستند.

laxer
08-09-2014, 20:43
سلام :n05:

شنیدم دکترهای داروخونه درصد ماینوکسیدیل رو تا 15% هم میتونن افزایش بدن ولی بهتره که استفاده نکنین !
چرا؟ چه اشکالی داره؟ عوارض داره؟ چه عوارضی؟
اگه درصد بالاتر بره رشد موها افزایش پیدا میکنه دیگه .. درسته؟ طبیعتا زودتر به حجم مورد نظر میرسیم .. نه؟

مسمومیت داره و پیشنهاد نمیشه.

اگر باز هم اصرار دارید همون 5% رو به دفعات بیشتر در طول روز مصرف کنید.

brad pitt
08-09-2014, 21:26
میگن ماینوکسیدل کرکلند و زاندروکس از همه ش بهتره

Alcatel.
08-09-2014, 22:42
نه دوست عزیز بیشتر از 5 درصد توصیه نمیشه.
در ضمن تونستین فوم روگین اصل حتی از خارج ایران تهیه کنید چون محلولها شدیدا آزار دهنده هستند.
ممنون
اره استفاده از محلول خیلی خسته کنندس هم زمان بره هم کثیف کاری و ....
اتفاقا تو فکرش بودم ...
مثلا در طول 1 سال هزینش چقد تفاوت داره؟ منظورم محلول و فوم روگین هست.
یه جا خوندم وقتی موها کوتاس فوم به راحتی به کف سر میرسه اما زمانی که موها بلند شد مقدار بیشتری باید استفاده بشه چون در این حالت نصفش به موها میچسبه و به هدف که پوست سر باشه نمیرسه در نتیجه زود تموم میشه و هزینه خیلی میره بالا.
حالا این مطلب چقد صحت داره نمیدونم!

Alcatel.
10-09-2014, 01:17
از یه داروخانه تــوپ درباره ی فوم روگین پرسیدم. ((گفت یه مدت میاوردیم اما اخیرا مشتریا راضی نبودن میگفتن مثل قبل موثر نیس . این محصول به صورت شرکتی وارد نمیشه و چون مسافری و قاچاق میارن احتمال تقلبی بودنش زیاده.))
ینی اصلا اصلش گیر نمیاد؟ دنبالش نریم؟ کسی سراغ نداره؟
فوم دیگه ای که نایاب نباشه و تاثیرش در حد روگین باشه نیس؟

A/|\IR
11-10-2014, 08:53
دوستان مدت درمان اين محلول چقدره؟
تا ابد بايد استفاده بشه؟

Alcatel.
11-10-2014, 13:50
دوستان مدت درمان اين محلول چقدره؟
تا ابد بايد استفاده بشه؟
اگه ریزش ارثی داشته باشید باید تا ابد استفاده کرد. تمام محلول / فوم و قرص ها حالت نگه دارنده دارن هر زمان قطع بشن دوباره ریزش شروع میشه. فعلا درمان قطعی وجود نداره مگه اینکه مو بکاری.

fazee
19-10-2014, 19:12
دوستان من به مدت دو ساله ازین محلول استفاده میکنم اما تازگی شنیدم که رو جاهای دیگه بدن مو در میاد ... ایا این درسته.کسایی که تجربه طولانی مدت دارن بگن خواهشن...

laxer
20-10-2014, 00:50
دوستان من به مدت دو ساله ازین محلول استفاده میکنم اما تازگی شنیدم که رو جاهای دیگه بدن مو در میاد ... ایا این درسته.کسایی که تجربه طولانی مدت دارن بگن خواهشن...

بله دوست عزیز نواحی مثل صورت و دست ها که با ماینوکسیدیل در تماس اند پر مو میشند.
میتونین از محلول 2% استفاده کنید.

fazee
21-10-2014, 02:05
خیلی ممنون از راهنمایتون دوست عزیز...

Alcatel.
28-10-2014, 16:20
کسی از این فوم استفاده کرده؟
برای ریزش ارثی موثره؟
هر عدد برای چه مدت کافیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

faramobile
29-10-2014, 17:39
کسی از این فوم استفاده کرده؟
برای ریزش ارثی موثره؟
هر عدد برای چه مدت کافیه؟

منم تبلیغش رو دیدم تو تلویزیون ، عین فوم روگین زدن !

دوستان اگه کسی خریده یه راهنمایی کنه بدرد میخوره ؟ چنده ؟ چقدر جواب میده هر قوطی ؟

روگین اصلی من گیر اووردم گفتن ۹۰ تومن ولی نمیدونم چقدر جواب میده هر قوطی که ببینم میصرفه بخرم ! ( فقط گوشه های جلو مو داره خالی میشه اونجا میخوام بزنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

laxer
30-10-2014, 02:35

1. منبع چیست؟

آیا فرد یا نهادی که ادعا را مطرح کرده، متخصص و دارای صلاحیت تأیید شده در آن زمینه خاص است؟ آیا گوینده با طرح کردن ادعا از زبان کس دیگری سعی در جلب اعتبار برای آن ادعا دارد؟ آیا ادعا، بخشی از یک فعالیت تبلیغاتی است؟ آیا آنها برای وجهه دادن به مدعای خود از یک تبلیغ اینترنتی، مجله‌ای یا روزنامه‌ای استفاده می‌کنند تا رنگ و لعاب علمی یا خبری به آن ببخشند؟ در این مورد آخر، خیلی خوب می‌دانید که چطور تبلیغات بزرگ و پر زرق و برق می‌توانند شما را به علمی بودن یک مطلب دروغین مجاب کنند.

4. آیا متن شامل شهادت افراد هم هست؟

اگر تمام چیزی که به عنوان پشتیبان ادعاها جلوی شما گذاشته شده، تصدیق نامه هایی بدون مدارک معتبر برای تأیید آن ادعا است، یا مدرکی دال بر سودمندی و تأثیر گذاری محصول در زمینه مورد ادعا وجود ندارد، شما باید حسابی مشکوک شوید. هر کسی -هر کسی- می‌تواند یک گواهی تصدیق بنویسد و در یک وب سایت قرار دهد.

باور کنید افراد زیادی با این توهم به سر می‌برند که می‌شود یک ساله تخصص هوا-فضا گرفت یا با خواندن فواید داروهای گیاهی، ظرف چند هفته پا جای پای ابو علی سینا گذاشت و مردم را شفای عاجل عنایت کرد. گول این افراد راحت طلب و سود جو را نخورید و به صرف یک شهادت نامه بی پایه و اساس، فکر و عقل خودتان را به مرخصی نفرستید!

7. آیا برای یک محصول، ادعای فواید متعدد و فراگیر شده؟

آیا به عنوان مثال ادعا شده که یک واکسن صدمات جدی و فراگیر به ارگان‌های حیاتی بدن می‌زند، تا بخواهند شما را از آن بترسانند؟ یا مثلاً درباره دارویی که می‌خواهند به شما بفروشند، فواید گسترده‌ای برای تمام سیستم‌های بدن و بهبود کلی امراض ذکر شده؟ چنین ادعاهایی که درمان سرطان، آلرژی‌های مختلف، اوتیسم و ... را یک جا به شما وعده می‌دهند، -صادقانه می‌نویسم: احمقانه هستند!

تنها چیزی که میتونم بگم اینکه هرجا نوشته بود گیاهی یا ترکیب عصاره های گیاهی مطمئن باشید که کلکی در کاره.
هیچ کدوم از گیاه های و عصاره هایی که در سایت معرفی شده از نظر علمی کمکش به رشد و جلوگیری از مو ثابت نشده.
اگر روگین اصل گیرتون اومد همون رو خریداری کنید.

~ReZa~
31-10-2014, 11:23
دوستان من يه چيزي در مورد ساير محلولهاي اعم از گياهي و نميدونم ....
همشون دروغي بيش نيست به هيچ وجه كلك نخوريد به هيچ وجه پولتون رو تو جيب شركتها و كارخانجات فرصت طلب نريزيد.
بعضيها ميگن آقا قرن٢١ ها يعني مو الان هم بايد ريزش داشته باشه با اين پيشرفت متاسفانه بايد گفت ريزشي كه ارثي باشه هيچ چيزي نميتونه جلوش رو بگيره چون ژنتيك بدن حرف اول رو ميزنه.فعلا راهي كه بتونه جلوي ريزش ارثي رو بگيره و موي سر عين زمان سنين ١٧ سالگي پرپشت بمونه در نيومده فقط راهش كاشت مو هستش كه اونم تا حدودي نواحي طاس سر رو ميپوشونه نه كامل!!!
اما تنها داروهايي كه فقط و فقط تاثير دارن و بايد تا آخر عمر مصرف بشن توجه داشته باشيد كه تا آخر عمر!!!!
همين فينسترايد و ماينوكسيديل هستند ولي بنده بشخصه ميگم اين فينسترايد واقعا براي بنده افسردگي آورد و چنان ميل جنسيم رو كاهش داد كه بعد از ١ ماه مصرف كاملا گذاشتمش كنار حالا خوبه از نوع هندي خريده بودم گر چه همشون يه ... و اصلا ارزش مصرف ندارن.
با اينكه فوم روگين خوبه ولي اونم بعد از مدتي شديدا مصرفش اعصاب خورد كن ميشه!!!!!!
من منظورم نا اميد كردن دوستان نيست و فقط و فقط ميخوام تو مصرف دارو احتياط كنن به هر حال هم فينسترايد و هم ماينوكسيديل داروهاي ارگانيك و طبيعي نيستن كه مضر نباشن هر دو تا هم شيميايي هستن.

جواد مقدم
09-11-2014, 16:08
با سلام دوستان این ماینوکسیدیل بوی بدی داره ؟چون من یه مدت از محلول رزماری برای ریشم استفاده میکردم بوش خیلی خیلی اذیت میکرد کل خانواده شک میکردن چی کار دارم میکنم باید هزار و یک چیز به خودم میزدم تا بوش کم کم میرفت. بعد اینا اکثرا جنس ایرانی خارجی دارن کدومو بخرم اگه ایرانی بخرم جواب میده ؟طول درمانش چقدره؟چون این رزماریه رو حدود یک ماه و پونزده روز مصرف کرده بودم دیگه دیدم هیچ تغییری در من ایجاد نشده قطع کردم.:n27:

جواد مقدم
12-11-2014, 15:44
سلام دوستان من دچار کم مویی صورت هستم جند وقت یش از محلول رزماری استفاده میکردم حدود یک ماه و نیم ولی دیدم هیچ تغییری در من ایجاد نشده قطع کردم و یکی دیگه از مسایلی که اذیت میکرد بوی بدی که داشت وقتی رزماری استفاده میکردم بوش کل خونه رو میپیچید یعنی همه میفهمیدن دارم یه غلطی میکنم چی کار کنم باید از مایندوکسیدیل استفاده کنم ایا بوی بدی داره راهنماییم کنید ؟

laxer
13-11-2014, 11:01
سلام دوستان من دچار کم مویی صورت هستم جند وقت یش از محلول رزماری استفاده میکردم حدود یک ماه و نیم ولی دیدم هیچ تغییری در من ایجاد نشده قطع کردم و یکی دیگه از مسایلی که اذیت میکرد بوی بدی که داشت وقتی رزماری استفاده میکردم بوش کل خونه رو میپیچید یعنی همه میفهمیدن دارم یه غلطی میکنم چی کار کنم باید از مایندوکسیدیل استفاده کنم ایا بوی بدی داره راهنماییم کنید ؟

بوی ماینوکسیدیل شدید نیست.
ممکن ـه یه مقدار صورت رو چرب یا براق نشون بده.

H 2 H
13-05-2015, 00:45
سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم از کسانی که تجربه استفاده دارن
من میخوام از روگین فوم استفاده کنم .... خواستم ببینم اگه مثلا اون تموم شد و خواستم با ماینوکسیدیل ایرانی شروع کنم اونوقت این تغییر باعث خرابی دوره درمان میشه ؟؟
ممنون از لطف دوستان

Persianhb
22-10-2015, 00:19
من جلوی سرم چپ و راست پیشونیم موهاش ریخته بود و داشت بیشتر هم می شد
موهامو خیلی کوتاه کردم
دورش نمره 7
بالای کمتر کوتاه کردم

چند روز از شامپو ماینوکسیدیل استفاده کردم بعدشم با شامپو کافئین می شستم
موهای ریز کرک زرد در تمامی محل های طاس جلوی سرم دیدم
دیگه نمی دونم از شامپو کافین هست یا ماینوکسیدیل هست

و چند تار مو سیاه در قسمت های جلوی سرم رشد کرد

امروز از محلول 0.5 پاک دارو استفاده کردم
نتیجشو اعلام می کنم

Persianhb
22-10-2015, 11:20
در کنار استفاده از محلول ها

تغذیه مناسب ( مصرف زیاد چای موجب فقر آهن در بدن می شود ) غذاهای پروتین دار مصرف کنید
عدم حساس بودن به ریزش مو ( نداشتن استرس ) کلا بی خیالی
امیدوار بودن به رویش موی جدید
خواب و استراحت سر موقع ( خواب شب 8 ساعت )
استفاده از مگمل های تقویت مو حاوی کلسیم ، زینک منیزیم ، آهن ، مخصوصا بیوتین با دوز بالا
در رشد و یا عدم ریزش موها بسیار موثر است

Shahin031
24-10-2015, 19:59
محلول ماینوکسیدیل رو وقتی که موهای یک قسمت کامل میریزه باید مصرف کرد یا وقتی که تراکم کمه؟

saman1330
29-11-2015, 21:13
بیشتر در مواقعی که کم پشت شده و تراکم کمه تجویز میشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

0reza666
12-11-2016, 14:39
.

.

سلام من خودم یه تاپیک در مورد ریزش مو دارم. ادرس

سوالم اینه من 4 ماه دارم از این محلول و قرص فینیستراید مصرف میکونم قرص میخوام ادامه بدم ولی محلول میخوام بزارم کنار. ایا محلول بزارم کنار ریزش موهام برمیگرده؟ لطفا جواب کامل بدین من الان هیچ ریزش موی ندارم قرصم که میخوام استفاده کنم فقط میخوام محلول قطع کنم ایا مشکلی پیش نمیاد؟ ریزش دوباره نمیاد؟

mrm770
13-12-2016, 12:00
سلام دوستان ، برای شروع مصرف 2% بهتره یا 5%
ضمنا قیمت ماینوکسیدیل ایرانی و خارجی چقدره ؟

M.R.S.
13-12-2016, 14:30
سلام دوستان ، برای شروع مصرف 2% بهتره یا 5%
ضمنا قیمت ماینوکسیدیل ایرانی و خارجی چقدره ؟
برای ٱقایون محلول ۵% باید استفاده بشه

Sent from my MI 5 using Tapatalk

gymclass.heroes
27-02-2017, 17:58
سلام دوستان گل:n40:
من یه سوال چرت دارم! این محلولو میشه روی ابرو هم استفاده کرد؟ینی ابروهامون پر پر بشه..........
بعد از استفاده از این محلولل نمیشه خوابید؟
وقتی قطع کنیم موهامون از شرایط اولیه بدتر میریزه ؟

ALEMIX
28-02-2017, 17:10
چند وقت از بعد از مصزف داروی آلوپکسی اثرش ظاهر میشه؟

kiuna
06-06-2017, 00:30
دوستان کیفیت ماینوکسییل ایرانی پاک دارو چطوره الان ؟
برندهای خارجی هم هست اما هم گرون هستن و هم اینکه نمیشه به اصل بودنشون اطمینان کرد
من یه فوم شرکت دلتا دارو رو گرفتم کیفیتش خوب بود اما به صورت فوم هست و نسبت به قیمتش گرون در میاد
الان چند روزه پاک دارو گرفتم خیلی موها رو چرب میکنه اما نمی دونم کیفیتش چطوره

ms368
06-06-2017, 23:38
این محلول اثر خودشو تا مثلا ۱۰ سال از دست نمیده؟
به فرض مثال اگه فردی این دار به موهاش سازگاری داشت ولی مجبور باشه همیشه اینو مصرف کنه، آیا امکان داره که داره مثلا بعد از گذشت ۵ سال تاثیر خودشو از دست بده و حتی با مصرفش موها دوباره بریزه؟
ممکنه ؟