PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (((((خواهشا کمک ... برنامه پاسکال فور داس رو میخوام برای دانلود .... فوریه ها ))))

jennnifer
25-04-2006, 18:32
آخه هر جا میرم میگن ویروسیه .... راستی با راهنمای نصب!!!! ... منتظرم

sa3er
25-04-2006, 21:16
از لینک زیر دریافت کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jennnifer
26-04-2006, 08:41
واقعا ممنون ... فقط ميشه تو نصبشم راهنماييم كنيد آخه ميگن نصبش سخته؟؟؟!!!

sAsAn.K
26-04-2006, 09:23
سخت نیست بابا شما خودت برو توی نصب متوجه میشی همه چی رو;)

jennnifer
26-04-2006, 14:11
سخت نیست بابا شما خودت برو توی نصب متوجه میشی همه چی رو;)

من سعي كردم ... ولي در قسمت پاياني نصب اين پيام رو ميده
(( problem detected in c:\tp\unzip.exe., c> ontinue A>bort)) وقتي هم كه continue رو چند بار ميزنم و نصب تموم ميشه توي پوشه نصب اثري از فايل اجرايي نيست ... مشكل چيه ؟؟؟؟ :angry: :sad:

jennnifer
02-05-2006, 10:26
خيلي ممنون از پاسختون ... يعني اينجا كسي نيست بگه مشكل از چيه؟؟؟؟؟؟

jennnifer
02-05-2006, 16:51
يعني هيچكس نميدونه اين ارور يعني چي ؟؟؟ پس ديگه اينجا سر نزنم ؟؟؟؟

sa3er
02-05-2006, 17:03
دوست عزیز لطفا خودتون رو کنترل کنید. دوستانی که جواب سوال شما رو میدونند ممکنه که آنلاین نباشند. لطفا کمی تامل داشته باشیند چون اینجا با محیط چت real time متفاوت است.

** احتمالا فایل unzip.exe مشکلی داره با محیط ویندوز یا خود فایل صدمه دیده،
شما فایلهای zip رو به وسیله WinRar, WinZip یا امکان extract خود ویندوز به یک دایرکتوری واحد کپی کنید. در نهایت فایل TP.exe رو اجرا کنید.

Wonderboy
02-05-2006, 23:16
سلام

دوست عزيز jennnifer، اگه ممکنه بگين که شما مراحل نصب رو چطوري طي کردين، براي اينکه بفهميم دقيقا مشکل از چيه بايد بيشتر توضيح بدين. ;)

منتظرم.

jennnifer
03-05-2006, 11:20
دوست عزیز لطفا خودتون رو کنترل کنید. دوستانی که جواب سوال شما رو میدونند ممکنه که آنلاین نباشند. لطفا کمی تامل داشته باشیند چون اینجا با محیط چت real time متفاوت است.

** احتمالا فایل unzip.exe مشکلی داره با محیط ویندوز یا خود فایل صدمه دیده،
شما فایلهای zip رو به وسیله WinRar, WinZip یا امکان extract خود ویندوز به یک دایرکتوری واحد کپی کنید. در نهایت فایل TP.exe رو اجرا کنید.

ببخشيد اگه چيزي گفتم بخاطر اين بود كه يك هفته بود كه كسي جوابمو نميداد :blush: ... به هر حال .... من تمام فايل هاي zip از برنامه اي رو كه شما لينك دانلودشو داده بوديد به يه پوشه ديگه extract كردم ولي فايل Tp.exe رو پيدا نكردم ( نميدونم منظرتون رو درست متوجه شدم يا نه ؟؟) ... ولي اون روشي كه من پياده كردم واسه نصب pascal ( قابل توجه آقاي wonderboy :) ) اينجوري بود :::
فايل install.exe رو كه در پوشه اصلي بود اجرا كردم .بعد از اون پنجره اي باز شد كه براي ادامه كار enter رو زدم . بعد اين متن اومد Enter the source drive to use :c و بعد از اون هم آدرسي رو كه به طور پيش فرض داده بود انتخاب كردم . متن بعدي هم اين بود كه install turbo pascal on a hard drive و بعدش هم فكر كنم ليست فيل هايي رو كه ميخواست نصب كنه نشون داد مثل اين c:\ tp يا c:\ tp\bin و ... وبعد هم گزينه start installation كه از اين مرحله به بعد اون ارور رو ميده و .... اميدوارم درست توضيح داده باشم چون كاره سختي بود ... منتظر پاسختون هستم ... مچكرم ... :happy: :)

jennnifer
03-05-2006, 15:16
درست شد ... به طرز شگفت آوري درست شد :biggrin: :ohno: فايل Turbo.Tpl رو در پوشه Turbo.exe كپي كردم و بعد فايل turbo.exe رو اجرا كردم و در كمال شگفتي :blush: :rolleye: اجرا شد ... نميدونستم اينقدر باهوشم :biggrin: :blush: ... ممنون از لطفتون ... خيلي كمك كرديد :)

Wonderboy
03-05-2006, 15:43
سلام

دوست عزيز jennnifer، خوشحالم که مشکلتون حل شد، من ميخواستم چند دقيقه قبل براتون پيغام بذارم که مشکل رو حل کنين البته نه از اين راهي که خودتون حل کردين، ولي بهرحال خوشحالم که مشکلتون حل شد. :happy:

موفق باشين.

jennnifer
03-05-2006, 19:21
سلام

دوست عزيز jennnifer، خوشحالم که مشکلتون حل شد، من ميخواستم چند دقيقه قبل براتون پيغام بذارم که مشکل رو حل کنين البته نه از اين راهي که خودتون حل کردين، ولي بهرحال خوشحالم که مشکلتون حل شد. :happy:

موفق باشين.

ممنونم ...

hatefco
03-05-2006, 20:02
توي پوشه bin فايل tp.exe هست .
اجراش كن .

Farshadd
04-01-2008, 23:52
لینک دیگه کار نمیکنه اگه ممکنه لینک جدید بذارید.

اخرین پست تاپیک مربوط به 612 روز پیشه. ببخشید