PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید پلیر تا 150 تومن

your_star
05-08-2010, 11:47
سلام رفقا
من حدود 4 سالی میشه که walkman nw-e005 دارم و فوقالعاده هم ازش راضیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی دیگه بنده خدا کم آورده.خواهرزاده ام با هاش کار کرد کلا رفته رو hold و هر کاری هم با دگمه اش میکنم درست نمیشه.
پرت usb اش هم خراب شده و برای ریختن آهنگ باید یه کم به سمت بالا هلش داد.(که گویا این مورد اصلا قابل حل نیست)

حالا از دوستان دو نظر میخوام:
1-این پلیر قابل تعمیره؟چه جوری؟

2-میخوام یه پلیر جدید بخرم و اونهایی رو که مد نظر دارم میگم.به نظر تون کدوم بهتره؟
قابلیتهای مهم پلیر برای من:
اول:زمان stand by و play خیلی خیلی زیاد باشه(پیش میاد یه هفته پلیرم رو شارژ نکنم)
دوم:کیفیت صدای(وضوح و صافی) عالی:تجربه بهم میگه sony بالاترین کیفیت صدا رو داره تا نظر بچز چی باشه.
sسوم:کار باهاش راحت و مخصوصا سریع باشه هم وقت حمل(بدون دیدن بتونین باهاش کار کنید)هم موقع اتصال به pc

حداکثر هم تا صد و شصت میخوام خرج کنم واسش.
اینم مدلهای انتخابی:
دوستان انتخابشون رو با توجه به اون چیزای مد نظر لطف کنن برام بگن ممنون.تجربه ای هم دارن بی نصیب نذارین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ه.

1-sony nwz-n444f
8 گیگ 150 تومن

2-ipod nano 8 gig

3-Cowon i9
4-iriver e30
8گیگ 100 تومن

منتظر نظر دوستان هستم.
در ضمن من رشتم و تو رشت نمایندگی iriver , cowon یا حتی محل فروششون رو نمیدونم.همشهری کسی هست یاری برسونه.
ممنون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

your_star
08-08-2010, 14:49
Is There anybody?

boozzai
08-08-2010, 23:52
اگه نظر من رو بخوای،من میگم به اپل هم فکر کن!
آیپاد نانو 8 گیگ چیزیه که تو میتونی انتخاب کنی!160 تومان!
دوربین فیلمبرداری،قدم شمار،رادیو،...
فقط هم 6 میلیمتر ضخامتش هست!

a.z.p.z
10-08-2010, 10:52
سلام من بهت مدل i7 از برند cowon رو پیشنهاد میکنم از نظر کیفیت و وضوح صدا و اکولایزر در سطح عالی قرار داره و از نظر کیفیت صدا و ... پلیر های cowon واقعا عالی هستن !
این مدل 4 گیگ فک کنم حدود 150 گیر بیاد ! از نمایندگی امرتات میتونی بگیری !
و اینکه رادیو و ضبط صدا و ... داره و کوچیک هم هست ...
همه چیزهایی رو که میخوای رو داره !
...........................

مدل دیگه هم همین ایپاد نانو هست که خوب از نظر کیفیت و اینترفیس و امکانات جانبی و طراحی واقعا عالی هست ولی از نظر کیفیت صدا و افکت های صوتی به پای مدل بالا نمیرسه !
برعکس از نظر طراحی و اینترفیس و امکانات جانبی و امکانات جالبی که برای موسیقی داره مثل genius mixes-genius play list و ... خیلی خوب هست !
8 گیگ هم 165 میتونی بگیری .

مدل بعدی هم سری E سونی رو مد نظر داشته باش اونم حدود 150 میتونی بگیری اون هم مدل خوبی هست !

** در ضمن مدل هایی رو که گفتی اصلا تو یه رده نیستن و هرکدومشون باهم از نظر نیاز ها فرق دارن !

your_star
11-08-2010, 23:29
[ممنون
نظرتون در باره ی i9 cowon و sony nwz-n444f چی هست؟
i7 باتریش قویتر از i9 و sony هست؟
باتری i7 که عالیه.
فکر کنم i7 از خ تولید خارج شده گویا؟

your_star
11-08-2010, 23:35
در ضمن این سوال رو دارم.پلیرهای cowon طوری هستند که باید از طریق برنامه توش آهنگ ریخت یا مثل فلش های عادی ان؟

your_star
11-08-2010, 23:57
اگه نظر من رو بخوای،من میگم به اپل هم فکر کن!
آیپاد نانو 8 گیگ چیزیه که تو میتونی انتخاب کنی!160 تومان!
دوربین فیلمبرداری،قدم شمار،رادیو،...
فقط هم 6 میلیمتر ضخامتش هست!
رفیق یه مشکل بزرگ اپل برای من این سیستم رستریکت شده اش هست.یعنی مثل سونی قدیمی من آهنگها رو باید با برنامه بریزی توش و مثه این که دردسر زیاد داره.دقیقا در جریان نیستم.

XirowN
15-08-2010, 12:55
رفیق یه مشکل بزرگ اپل برای من این سیستم رستریکت شده اش هست.یعنی مثل سونی قدیمی من آهنگها رو باید با برنامه بریزی توش و مثه این که دردسر زیاد داره.دقیقا در جریان نیستم.
به نظر من خوب هم هستش !
چون دیگه هیچ وقت ویروسی نمیشه !

boozzai
15-08-2010, 14:00
نه عزیز!
یه برنامه آیتونز که باهاش همه کار میکنی!
ولی زیاد جالب نیست نانو رو با i7 مقایسه کنی...
i7 تو کیفیت صدا قویه ولی نانو تو کارایی و قابلیت های بیشتری داره....
به نظر من نانو بگیری پشیمون نمیشی... چون خودم باهاش کار کردم دارم میگم...!!!!

E_Sadr
15-08-2010, 16:06
سلام
این مدلی که معرفی کردین قیمتش 160 تومنه، 4گیگ، درسته؟

کیفیت ضبطش چه طوریه؟ با چه کیفیتی ضبط می کنه؟(32، 64 یا 128kbps)

peaceful1
15-08-2010, 20:53
در ضمن این سوال رو دارم.پلیرهای cowon طوری هستند که باید از طریق برنامه توش آهنگ ریخت یا مثل فلش های عادی ان؟

به نظر من خوب هم هستش !
چون دیگه هیچ وقت ویروسی نمیشه !

یک چیزی رو من روشن کنم این نحوه اتصال USB دو نوع هستش حالا میخواد اون شرکت مربوطه هر اسمی روش بزاره MTP و (MSC (UMS که پلیری مثل کوون هر دو حالت کانکشن رو داره و شما هر موقع صلاح دیدین میتونید از هر حالت که خواستید بهره ببرید از نرم افزار هایی که به نظر خیلی ها از itunes هم بهتر هستند مثل mediamonkey برای مدیریت پلیرتون تو حالت MTP میتونید استفاده کنید.

your_star
16-08-2010, 01:52
سلام
این مدلی که معرفی کردین قیمتش 160 تومنه، 4گیگ، درسته؟

کیفیت ضبطش چه طوریه؟ با چه کیفیتی ضبط می کنه؟(32، 64 یا 128kbps)
اپل حدود 170 باید باشه.

your_star
16-08-2010, 02:18
دوستان الان بین سه مدل i9 و nano و sony nwz-n444f هر سه 8 گیگ شک دارم.
نمیدونم اختلاف کیفیت صدای بین ایپاد و کوون چقدر هست.البته عمر باتری کوون یکم بیشتر از ایپاد هست.جدید تر هم هست.ایپاد ولی خیلی کوچیک تر و ظریف تره!
سونی هم که مشتری سابقش بودم و یه چیزی هست بین کوون و ایپاد هیچ ایراد خاصی هم نداره و قویترین باتری رو داره و گویا ایرفون همراه اش از ایرفون دو تا پلیر دیگه قویتره.
تو سایتها هم میخونم که برای این که فرق پلیری مثل کوون یا سونی رو از لحاظ کیفیت صدا با بقیه کمپانی ها بخواید بدونید باید هدفون بالای 100 دلار به پلیر وصل کنید.

your_star
16-08-2010, 02:30
یک چیزی رو من روشن کنم این نحوه اتصال USB دو نوع هستش حالا میخواد اون شرکت مربوطه هر اسمی روش بزاره MTP و (MSC (UMS که پلیری مثل کوون هر دو حالت کانکشن رو داره و شما هر موقع صلاح دیدین میتونید از هر حالت که خواستید بهره ببرید از نرم افزار هایی که به نظر خیلی ها از itunes هم بهتر هستند مثل mediamonkey برای مدیریت پلیرتون تو حالت MTP میتونید استفاده کنید.

نوع منیجر کوون رو من دقیقا نمیدونم.
ولی اینو تو سایت anything but ipod دیدم:

Cowon includes a software application that allows you to sync your media, but to be honest I don’t find it to be anything special and is more on the verge of buggy software. Every time I get a new Cowon player I install the latest version and it usually gives me nothing but troubles. Its awkward software and you are better off using a different media player to sync your files.
However, you don’t have to use any software since the player is MSC as well as MTP- so simply dragging and dropping files onto your player will work just fine. If you do want to have a media player manager your software you can switch it to MTP to use Windows Media Player or any other MTP based media player. The choice is all yours.
The i9 will also allow you to sync Audible content. To use .aa files on the player you will need to download the Audible application to load these files.
یه خوبی سونیک استیج سونی اینه که مستقیم میشه بیت ریت آهنگها رو حین انتقال تغییر داد.در کل کار باهاش سختی خاصی نداره فقط گاهی اوقات حوصله آدم رو موقع انتقال سر میبره.
در مورد ایتونز هم دوستان اگه توضیح بدن ممنون میشم.مثل این که هر بار کلی اطلاعات از نت بارگذاری میکنه و کلا از سونیک استیج دست و پا گیر تره و طرفدار کپی رایت و اینها هست.

your_star
18-08-2010, 01:13
S.O.S...............

boozzai
18-08-2010, 12:30
دوستان الان بین سه مدل i9 و nano و sony nwz-n444f هر سه 8 گیگ شک دارم.
نمیدونم اختلاف کیفیت صدای بین ایپاد و کوون چقدر هست.البته عمر باتری کوون یکم بیشتر از ایپاد هست.جدید تر هم هست.ایپاد ولی خیلی کوچیک تر و ظریف تره!
سونی هم که مشتری سابقش بودم و یه چیزی هست بین کوون و ایپاد هیچ ایراد خاصی هم نداره و قویترین باتری رو داره و گویا ایرفون همراه اش از ایرفون دو تا پلیر دیگه قویتره.
تو سایتها هم میخونم که برای این که فرق پلیری مثل کوون یا سونی رو از لحاظ کیفیت صدا با بقیه کمپانی ها بخواید بدونید باید هدفون بالای 100 دلار به پلیر وصل کنید.
بزار به طور کلی بهت بگم!:happy:
فکر نکن اختلاف صدایه خیلی زیادی باهم دارن!
به طور کلی:
نانو از امکانات بهتری برخورداره!دوربین فیلمبرداری!!!(فقط همین قابلیت نانو رو از بقیه جدا میکنه!)قدم شمار!!!3 تا بازی!افکتهای فیلمبرداری بسیار جذاب!(جدی میگم!)
آینو فقط تمرکزش رو صدا هست!نه دوربین،نه قدم شمار،طراحی قدیمی تر!کیفیت پایین ساخت!سونی هم باز همین طور!
نانو کیفیت ساخت بالایی داره!فکر دیگه ای نکن...!

راستی اینم بگم تا 2 هفته دیگه آیپادها معرفی میشن!نمیخوای تا اون موقع صبر کنی!؟
شاید پلیر مورد علاقت معرفی شد!

peaceful1
18-08-2010, 14:12
بزار به طور کلی بهت بگم!:happy:
فکر نکن اختلاف صدایه خیلی زیادی باهم دارن!
به طور کلی:
نانو از امکانات بهتری برخورداره!دوربین فیلمبرداری!!!(فقط همین قابلیت نانو رو از بقیه جدا میکنه!)قدم شمار!!!3 تا بازی!افکتهای فیلمبرداری بسیار جذاب!(جدی میگم!)
آینو فقط تمرکزش رو صدا هست!نه دوربین،نه قدم شمار،طراحی قدیمی تر!کیفیت پایین ساخت!سونی هم باز همین طور!
نانو کیفیت ساخت بالایی داره!فکر دیگه ای نکن...!

راستی اینم بگم تا 2 هفته دیگه آیپادها معرفی میشن!نمیخوای تا اون موقع صبر کنی!؟
شاید پلیر مورد علاقت معرفی شد!

دوست من باور کن اگه هدفون خوب استفاده کنی صدا خیلی خیلی فرق میکنه اصلا قابل مقیسه نیست.
ببین اصلا قابل مقایسه نیست نمیشه مقایسه کرد.چون دو دیدگاه داریم.
1) فردی که پلیر رو وسیله ایی برای کیفیت صدا و تصویر میدونه وسیله ای برای پخش مولتی مدیا در بالاتین سطح (کاربر های حرفه ایی صدا).
مثال S9 شرکت کوون از آخرین تکنولوژی صفحه لمسی amoled خازنی دو سال قبل از صاحب تکنولوژی یعنی شرکت سامسونگ استفاده کرده. و حتی هنوز حتی تو iphone 4 هم استفاده نشده.
صدای خیلی از برند ها رو گوش کردم به هیچ وجه قابل مقیسه با پلیر های اپل نیست نه این که اپل توانش رو نداره, نه اپل اصلا دنبال کیفیت صدا نیست . و واقعا فرق میکنه اکولایزر حرفهایی افکت هایی که فقط تو سیستم های حرفه ای صدا دیده میشن( این دو تا رو که اصلا اپل نداره) و از همه مهمتر طراحی مدار بسیار با کیفیت و خیلی چیز های دیگه. تا خودت گوش ندی و نبینی منظور من رو نمی فهمی.
2) افرادی که دنبال یک وسیله پورتیبل هستند که کار های گوناگون جالب انجام بده و مخصوصا مخصوصا طراحی خوبی داشته باشه و اینتر فیس قشتگ و گام شمار و؟! ؟! و ... به قول شما خوش دست باشه. که به نظر خیلی هااصلا هدف گیری خاصی نداره فقط پر از زرق و برقه .
این بستگی داره شما کدوم تعریف رو الگو قرار میدین اولی یا دومی رو.

boozzai
18-08-2010, 14:28
دوست من باور کن اگه هدفون خوب استفاده کنی صدا خیلی خیلی فرق میکنه اصلا قابل مقیسه نیست.
ببین اصلا قابل مقایسه نیست نمیشه مقایسه کرد.چون دو دیدگاه داریم.
1) فردی که پلیر رو وسیله ایی برای کیفیت صدا و تصویر میدونه وسیله ای برای پخش مولتی مدیا در بالاتین سطح (کاربر های حرفه ایی صدا).
مثال S9 شرکت کوون از آخرین تکنولوژی صفحه لمسی amoled خازنی دو سال قبل از صاحب تکنولوژی یعنی شرکت سامسونگ استفاده کرده. و حتی هنوز حتی تو iphone 4 هم استفاده نشده.
صدای خیلی از برند ها رو گوش کردم به هیچ وجه قابل مقیسه با پلیر های اپل نیست نه این که اپل توانش رو نداره, نه اپل اصلا دنبال کیفیت صدا نیست . و واقعا فرق میکنه اکولایزر حرفهایی افکت هایی که فقط تو سیستم های حرفه ای صدا دیده میشن( این دو تا رو که اصلا اپل نداره) و از همه مهمتر طراحی مدار بسیار با کیفیت و خیلی چیز های دیگه. تا خودت گوش ندی و نبینی منظور من رو نمی فهمی.
2) افرادی که دنبال یک وسیله پورتیبل هستند که کار های گوناگون جالب انجام بده و مخصوصا مخصوصا طراحی خوبی داشته باشه و اینتر فیس قشتگ و گام شمار و؟! ؟! و ... به قول شما خوش دست باشه. که به نظر خیلی هااصلا هدف گیری خاصی نداره فقط پر از زرق و برقه .
این بستگی داره شما کدوم تعریف رو الگو قرار میدین اولی یا دومی رو.
سلام!
حرف شما کاملا درسته!;)
هرکسی اتظارات خاصی از پلیر داره!
من هم تصمیم رو به خودش واگذار کردم که یا کیفیت صدا و تصویر یا اینترفیس و امکانات و لوازم جانبی کامل تر...!
درسته،کیفیت صدا رو خود من هم میدونم!
چرا دروغ بگم...!:blush:
بنده یه MP3 پلیر سونی داشتم که وقتی آیپاد تاچ رو گرفتم واقعا تفاوت رو حس کردم!(هردو با یه هدفون EX35 سونی)
ولی دیگه عادت کردم بهش..!
شرمنده...!ولی من اون امکانات رو به کیفیت خیلی بالا صدا ترجیح میدم...!
انسان به طور ذاتی قشنگی و ظرافت و امکانات بیشتر رو دوست داره...!
باید دعا کنیم که یه چیزی بیاد که ترکیبی از COWON و Apple باشه...!!!:31:

peaceful1
18-08-2010, 14:57
شرمنده بعضی اوقات آدم الکی رو یه چیز هایی حساس میشه امیدوارم ناراحتت نکرده باشم.:10:

your_star
18-08-2010, 15:33
i9 انتخاب شده با توجه به تفاسیر!
ممنون از راهنمایی رفقا!
نمیدونم اپل تا معرفی کنه برسه ایران چقد طول میکشه تا بشه محصولات جدید رو خرید.

boozzai
18-08-2010, 15:41
شرمنده بعضی اوقات آدم الکی رو یه چیز هایی حساس میشه امیدوارم ناراحتت نکرده باشم.:10:
خواهش میکنم!:40:
منم اگه چیزی گفتن ناراحت نشید...!:31:

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

i9 انتخاب شده با توجه به تفاسیر!
ممنون از راهنمایی رفقا!
نمیدونم اپل تا معرفی کنه برسه ایران چقد طول میکشه تا بشه محصولات جدید رو خرید.
انتخاب خوبیه!
موفق باشی...!