PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پی بردن به شماره تلفن در اتصال Dial Up

Help118
04-08-2010, 23:11
با یکی که در حال چتی چه جوری میتونی شماره تلفن طرف مقابل رو بفهمی که با چه شماره تلفنی کانکت شده؟

reb
04-08-2010, 23:13
بیخود بخودت زحمت نده امکانپذیر نیست.

Help118
04-08-2010, 23:32
بیخود بخودت زحمت نده امکانپذیر نیست.
کلمه امکان پذیر واسه ماها پروگرمرها Undefined هستش بگو فعلا ممکن نیست. همه چی امکان پذیره. و شدنیه. چون یکبار شده بود ولی یادم نیست.
بازم ممنون

KING_DESIGNER
05-08-2010, 01:15
ممکن هست چرا نیست ؟
اون زمونها که کارت اینترنتش هم نبود و به سختی 2 ساعت جور میکردیم مصیبتی به نام گرونی اکانت داشتیم ساعتی 500 تومن بود البته 500 اون موقع برابر 7-8 تومن الان بود .
قلق داره داداش باید از نفوذ و ( ه ک) چیزی بلد باشی و زیاد هم سخت نیست
کسی که وصل میشه و کانکت میشه یه کانکشن میسازه که داخلش یوزر نیم و پسورد و شماره تلفن و کد location رو وارد کرده.
غیر از اینه؟
حالا یه سری برنامه اون موقع به وسیله تیم ها خارجی مثل ساب 7 ساخته شده بود که کار این برنامه ساب7 ساختن یه فایل تروژان بود که ویروس نبود ! مامور حمله بود .
وارد سیستم طرف میشه برحسب ویندوزی که داره ( 95-98-ایکس پی ) سراغ قسمت کنترل پنل / نتورک کانتکشن میره و شماره تلفن رو بیرون میکشه.
حالا من خیلی خلاصه ماجا رو گفتم ولی چگونگی کامش اینه که باید یه فایل الوده به تروژان رو با همون ساب 7 به یک عکس پیوند بزنی و درواقع عکس رو که اجرا کنه کلید استارت ویروس رو هم زده
البته اگر انتیو یروس داشته باشه سریع پاکش میکنه و مشکلی پیش نیماد
که دری گه باتوجه به کم شدن استفاده از دایال آپ احتمالش خیلی کمه که بتونی موفق بشی .

roteal2007
05-08-2010, 08:33
ممکن هست چرا نیست ؟
اون زمونها که کارت اینترنتش هم نبود و به سختی 2 ساعت جور میکردیم مصیبتی به نام گرونی اکانت داشتیم ساعتی 500 تومن بود البته 500 اون موقع برابر 7-8 تومن الان بود .
قلق داره داداش باید از نفوذ و ( ه ک) چیزی بلد باشی و زیاد هم سخت نیست
کسی که وصل میشه و کانکت میشه یه کانکشن میسازه که داخلش یوزر نیم و پسورد و شماره تلفن و کد location رو وارد کرده.
غیر از اینه؟
حالا یه سری برنامه اون موقع به وسیله تیم ها خارجی مثل ساب 7 ساخته شده بود که کار این برنامه ساب7 ساختن یه فایل تروژان بود که ویروس نبود ! مامور حمله بود .
وارد سیستم طرف میشه برحسب ویندوزی که داره ( 95-98-ایکس پی ) سراغ قسمت کنترل پنل / نتورک کانتکشن میره و شماره تلفن رو بیرون میکشه.
حالا من خیلی خلاصه ماجا رو گفتم ولی چگونگی کامش اینه که باید یه فایل الوده به تروژان رو با همون ساب 7 به یک عکس پیوند بزنی و درواقع عکس رو که اجرا کنه کلید استارت ویروس رو هم زده
البته اگر انتیو یروس داشته باشه سریع پاکش میکنه و مشکلی پیش نیماد
که دری گه باتوجه به کم شدن استفاده از دایال آپ احتمالش خیلی کمه که بتونی موفق بشی .

آخ آخ اون موقع ها که تازه فهمیدیم یاهو مسنجر و چت چیه دنبال این کارا بودیم یادمه یه ویندوز 98 داشتم که sub 7 رو نصب کرده بودم آخرش هم کار نمیداد ولی جالب این بود فایلی رو که میخواستی بفرستی میتونستی انتخاب کنی که چی باشه عکس موزیک و ....

reb
05-08-2010, 09:59
اگه بحث رفته تو مایه -- و Sub7 تقصیر کسیه که درخواستی میده با توضیح ناقص.
جناب پادشاه مطلب خیلی سادست اونطور که از قدیم شایع بوده اینه که گویا پلاگینی وجود داره برای یاهو مسنجر که وقتی شما با کسی چت میکنی اگه طرف با دایال آپ باشه شماره تلفنش نشون داده میشه اگر هم نه که هیچ ولی همونطور که عرض کردم این فقط شایعه بود چون هیچکس همچو چیزی نداشت حالا اگه باور کنیم که این پلاگین وجود داشته و اگه اساس کارش رو بدونیم خودمون میتونیم بدون اون پلاگین این کار رو بکنیم.

KING_DESIGNER
05-08-2010, 10:22
اگه بحث رفته تو مایه -- و Sub7 تقصیر کسیه که درخواستی میده با توضیح ناقص.
جناب پادشاه مطلب خیلی سادست اونطور که از قدیم شایع بوده اینه که گویا پلاگینی وجود داره برای یاهو مسنجر که وقتی شما با کسی چت میکنی اگه طرف با دایال آپ باشه شماره تلفنش نشون داده میشه اگر هم نه که هیچ ولی همونطور که عرض کردم این فقط شایعه بود چون هیچکس همچو چیزی نداشت حالا اگه باور کنیم که این پلاگین وجود داشته و اگه اساس کارش رو بدونیم خودمون میتونیم بدون اون پلاگین این کار رو بکنیم.
عزیز این چیزی که میگی واقعیت نداره و کلا خنده داره !!!
یاهو برایش تونل زدند ! تالکگیر ساختند !
وب کم viewr ساختند!
ولی دیگه calller id نساختن به خدا !!! گمونم تو رفتی اسکایپ رو باز کردی ؟:20:
اون یاهو مسنجر بدبخت چیزی برای گفتن نداره
بهترین روش همونیه که گفتم تروژان بسازی
با این روش میشه.
این رفیقمون هم که اشاره کرد
شما ه بار این ساب 7 رو باز کن میبینی که میشه همچین کارایی کرد
وقتی هم که کنترل سیستم طرف ر گرفتی
میتوین بری دراوش باز کنی
دی وی دی درایوشو باز کنی و ایجکت کنی
ویا اینکه بری اهنگ پخ کنی
خلاصه گیجش میکنی !!

نمونه همین برنامه بلوتوث حک هستش !!
که شماره تلفنهای طرف رو از توی قسمت کنتاکت بیرون میکشه !!!
و شخصا با این مورد به طرز فجیعی بروخورد کردم و در اتوبوس گاها پدر موبایلهای مردم رو دراوردم از شماره سبزی فروش بگیر تا خیاط محل !!! :31:

mohsen_rkh
27-08-2010, 12:52
به طور کلی این قضیه به طور مستقیم محاله. شک نکنید که امکان پذیر نیست. اما یه راه داره، اینکه با برنامه ای مثل Sub 7 کامپیوتر طرفت رو ه.ک کنی و با استفاده از اون شماره خودتو بگیری و از کالر آی دی تلفن خودت شماره تلفن طرف رو نگاه کنی که البته اینجا هم یه قضیه پیش میاد که محالش می کنه (!): شما وقتی می تونی از سیستم طرف با خط خودت تماس بگیری که خط تلفن طرفت آزاد باشه،‌ ولی وقتی خودت با استفاده از اینترنت با کامپیوتر طرفت در تماس باشی خوب حتماً طرفت خطش مشغوله که تونسته به اینترنت وصل شه دیگه! (مگر اینکه طرف از ADSL استفاده کنه و همزمان همون خط تلفن هم به مودم Dial-Up ش وصل باشه که دیگه این احتمالش یک میلیونیم در صد هست! :31:)

keihanmirzaei
03-09-2010, 23:51
گاهی وقتا نیازی به تروجان و ساب سون و اینا نیست
-- یه شاخه داره به نام مهندسی اجتماعی که کسی که میخواد -- رو یاد بگیره حتما بلد باشه
این روشی رو که میگم یادمه قدیما خودم استفاده میکردم:31:
با طرف که چت میکردم بعد از اینکه با هم گرم شدیم بهش میگفتم یه یوزر پسوردی دارم که با اون به اینترنت وصل میشم و رایگانه و پول تلفن هم نمیاد
اونم اصرار میکرد که توروخدا به منم بده و این حرفا
منم اولش امتناع میکردم ولی بعدش میگفتم باشه پس بذار من دیسکانکت بشم
یه یوزر نیم پسورد الکی بهش میدادم و شماره موبایل یا خونه رو بهش میدادم که شماره سرویس اونو وارد کنه
بعد خودم مثلا دیسکانکت میشدم
بعد از چند ثانیه صدای تلفن در میومد و شماره طرف میفتاد
به همین راحتی:5:

در ضمن پلاگین یاهو و اینا همش چرته

B U L U T
04-09-2010, 00:01
میشه با ip

keihanmirzaei
04-09-2010, 00:23
میشه با ip

میشه با Ip یعنی چی دیگه ؟

یاهو زمانی که کاربراش بهش لوگین میکنن آی پی شونو حفظ میکنه و بهشون آیپی جدید میده