PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : oovoo

Dr.FANOOS
04-08-2010, 17:04
دوستان همونطور که می دونید برنامه یoovoo قابلیت desktop sharing داره.می خواستم بدونم به غیر از oovoo شما برنامه ی دیگه سراغ دارید؟
به این تاپیک هم یه سر بزنید.ممنون:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr.FANOOS
05-08-2010, 21:49
من نمی دونم با چه زبونی از شما تشکر کنم بابت این همه راهنمایی:31:

*LionHeart*
06-08-2010, 17:10
کسی واقعا نمیدونه تو این فروم به این بزرگی ؟

XSS
06-08-2010, 18:11
نمیدونم دقیقا نیازتون چیه، ولی اگر میخواید دسکتاپ طرف مقابلتون رو کنترل کنید و در واقع از راه دور کمکش کنید که مشکل کامپیوترش رو حل کنه، بهترین و قویترین برنامه Team Viewer هست که علاوه بر رایگان بوده ویژگی های مختلفی مثل ارسال و دریافت فایل، VoIP (اصطلاح عام ویس چت)، چت تکستی، تبدیل کردن سیستم شما یا طرف مقابل به سرور چیر پی ان و... هست.
کار باهاشم خیلی سادست، ضمن اینکه حجم کمی داره و میتونید روی قلشتون هم بصورت Portable نصب کنید.

اطلاعات بیشتر در سایت سازنده:

joe_satriani
06-08-2010, 20:31
با سلام
خوب افراد خيلي كمي هستن كه استفاد هميكنن حتما
مثلا من دفعه اولمه كه اصلا اسمش و ميشنوم

Dr.FANOOS
08-08-2010, 22:38
نمیدونم دقیقا نیازتون چیه، ولی اگر میخواید دسکتاپ طرف مقابلتون رو کنترل کنید و در واقع از راه دور کمکش کنید که مشکل کامپیوترش رو حل کنه، بهترین و قویترین برنامه Team Viewer هست که علاوه بر رایگان بوده ویژگی های مختلفی مثل ارسال و دریافت فایل، VoIP (اصطلاح عام ویس چت)، چت تکستی، تبدیل کردن سیستم شما یا طرف مقابل به سرور چیر پی ان و... هست.
کار باهاشم خیلی سادست، ضمن اینکه حجم کمی داره و میتونید روی قلشتون هم بصورت Portable نصب کنید.

اطلاعات بیشتر در سایت سازنده:

desktop sharing همونطور که از اسمش مشخصه اینطوری هست که تو می تونی دسکتاپت رو به دوستت به صورت زنده نشون بدی و هر کار که انجام می دی رو به صورت زنده دوستت می بینی و دوستت هم می تونه همین کار رو بکنه!

XSS
11-08-2010, 22:32
desktop sharing همونطور که از اسمش مشخصه اینطوری هست که تو می تونی دسکتاپت رو به دوستت به صورت زنده نشون بدی و هر کار که انجام می دی رو به صورت زنده دوستت می بینی و دوستت هم می تونه همین کار رو بکنه!

خوب Team Viewer هم یه نرم افزار دسکتاپ شیرینگه دیگه. مگه همینو نمیخواستی؟

swamp
12-08-2010, 12:33
برنامه Team Viewer برای این است که من وارد کامپیوتر دوستم بشم و دسترسی پیدا کنم به فایلها و.....
ولی دوستمون همچین چیزی نمیخواد
نمیخواد کسی وارد سیستمش بشه فقط میخواد کارایی که انجام میده رو به صورت وب کم نشون بده که با برنامه MANY CAM امکان همچین کاری هست اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز قسمت SOURCES برنامه، قسمت DESKTOP رو اگر انتخاب کنی همچین امکانی رو بهت میده