PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر شکل پنجره ی پیشفرض شات دان

ssima
03-08-2010, 12:32
سلام دوستان
مدتی میشه که هنگام روشن شدن کامپیوتر و بالا امدن سیستم دیگه اون صفحه که توش welcome می اومد و باید پسورد میدادم، نمیآد! و به جاش یه پنجره باز میشه که اون تو پسورد میزنم و موقع ریست و شات دان کردن هم پنجره ی مدل قدیمی میآد! (یه جورایی مث 98)
البته باید بگم که ویندوز به شکل کلاسیک نشده ، اینو چک کردم! نمی دونم چرا اینجوری شده!
لطفا راهنماییم کنید!
ممنون!

MrGee
03-08-2010, 13:28
احتمالا سیستم شما ویروسی شده ولی این راه رو هم امتحان کنید:

Control Panel => User Accounts => Change the way users log on or off
حالا باید تیک گزینه های Use the Welcome screen و Use Fast User Switching رو بزنید تا فعال بشن و در آخر هم روی Apply Options کلیک کنید.

Dew Drop
03-08-2010, 13:32
سلام
تو کنترل پنل برید به user account بعد بین گزینه ها change the way user log on or of اون رو باز کنید تو صفحه بعدی اگه گزینه use the welcome screen تیک نداره تیکش رو بزارید و apply option.

انگار پستهامون هم همزمان شده,ببخشید.

ssima
03-08-2010, 14:08
از پاسخگویی سریعتون ممنونم! از هر دو دوست عزیز بسیار متشکرم! درست شد!!:46:

حالا به نظرتون دلیلش ویروس بوده؟ یعنی امکان داره هنوز سیستمم ویروسی باشه؟

من آنتی ویروسم اوسته و همیشه آپدیته ! حتی آنتی تروجان هم دارم!

Dew Drop
03-08-2010, 14:39
از اینکه مشکلتون حل شد,خوشحالم.
فکر نمی کنم مشکل ویروسی بوده باشه.به تنظیمات اکانت تون ارتباط داشت.

MrGee
03-08-2010, 15:52
انگار پستهامون هم همزمان شده,ببخشید.

آره 
  من موقع پست دادن اسم شما رو پایین دیدم برای سریع نوشتم تا پست من اول باشه:31::27:

حالا به نظرتون دلیلش ویروس بوده؟ یعنی امکان داره هنوز سیستمم ویروسی باشه؟
من آنتی ویروسم اوسته و همیشه آپدیته ! حتی آنتی تروجان هم دارم!
من چندتا ویروس دیدم که باعث می شن این صفحه نیاد گفتم شاید به اون خاطر باشه 
 ولی اگه دوباره این جوری نشه یعنی ویروس در کار نیست:46:

abed3000
28-11-2013, 10:39
باسلام من ميخواستم تيك welcom را بزنم ولي اصلا صفحه نمياد ونوشته غير فعاله و نوشته you must uninstal client servis for net wareاين معنيش چيه؟

polestar98g
10-03-2014, 22:43
باسلام من ميخواستم تيك welcom را بزنم ولي اصلا صفحه نمياد ونوشته غير فعاله و نوشته you must uninstal client servis for net wareاين معنيش چيه؟
سلام.

از کنترل پنل وارد Network connection بشيد و روي آيکن کانکشن راست​‌کليک کنيد و Properties رو بزنيد.
بعد توي اون پنجره‌اي که مياد، Client Service for netware رو هايلايت کنيد بعد پايينش Uninstall رو بزنيد و اوکي کنيد بعدش سيستم رو ريستارت کنيد.:n06:

hani2
23-04-2014, 14:21
سلام.

از کنترل پنل وارد Network connection بشيد و روي آيکن کانکشن راست​‌کليک کنيد و Properties رو بزنيد.
بعد توي اون پنجره‌اي که مياد، Client Service for netware رو هايلايت کنيد بعد پايينش Uninstall رو بزنيد و اوکي کنيد بعدش سيستم رو ريستارت کنيد.:n06:
ممنون راه حل زیبایی ست