PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حرفه ایها حتما میدنن مشکل کجاست --- اشکال در نصب اسکریپت

nima6286
03-08-2010, 08:09
من یه اسکریپت مدیریت کاربر روی wamp میخوام نصب کنم
اول اینکه
Internal Server Error

میزنه .. که با حذف فایل .htaccess درست میشه ... کار درستی میکنم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید folder/upload/instal.php
و بعد صفحه instal میاد اما بعد که روی instalation میزنم همون آدرس قبل رو تو url not founad میزنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید folder/upload/instal
Not Found

The requested URL /New folder/upload/instal.php was not found on this server.

mamadfelfel1988
03-08-2010, 10:17
شما اسم اسکریپت رو بگو فایل htaccess واسه تنضییمات apache هست و اینکه کلا اسکریپه حتما documention داره از guide خودش استفاده کن

shayan3001
03-08-2010, 10:21
آدرس هاس شما با توجه به Htaccess تغییر پیدا می کنه. از اون جایی که احتمالا دستورات htaccess درست نیست با خطای رو به رو میشین Internal Server Error . اگر هم فایل htaccess رو حذف کنین چون آدرس ها بر پایه htaccess هست نمی تونین از برنامه درست استفاده کنین. و با خطای The webpage cannot be found مواجه میشین پس یا
1: فایل htaccess رو تصحیح کنین
2: آدرس های لینک ها رو که بر اساس htaccess هستن درست کنین.
در ضمن من هم چند تا اسکریپت که گرفتم کار نکرده روی لوکال. و خیلی هم مطمئن نباشید که اسکریپت های رایگان حتما درست کار کنن

shayan3001
03-08-2010, 10:29
خطای internal server error مال وقتی هست که فایل htaccess درست نیست. با حذفش هم چون آدرس ها بر پایه htaccess هست خطای the page can not found رو می بینین . یا فایل htaccess رو درست کنین یا کلا لینک ها رو از وابستگی به htaccess در بیارین. و چون کد ها رو خودتون ننوشتین هر دو تا کار سختیه بسته به اندازه کد.

nima6286
04-08-2010, 09:41
ممنون از راهنماییاتون :8:
1.اول اینکه چطوری تصحیحش کنم که internal error نده؟
خب htaccess رو که حذف کردم باید به آخر لینکها .php رو اضافه کنم پون خود لینکهای هر صفحه پسوند php رو ندارند باید یکی یکی لینکارو تصحیح میکردم حالا چطور htaccess رو اصلاح کنم که دیگه نیازی به اینکار نباشه؟؟اینم محتویات htaccess
Options +FollowSymLinks
RewriteEngine on

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME}\.php -f
RewriteRule ^(.*)$ $1.php

2.سوال دومم اینه که از دیروز هر چی میخوام برم تو فولدر و فایلای سرور wamp آدرسشونو که تو فایرفاکس میزنم وارد نمیشه یعنی کند شده انگار داره لود میکنه اما هیچی نمیاد همینجوری waiting میزنه چرا اینجوری شده؟

3.سوال سومم اینه که از کجا اسکریپتهای معتبر که امتحانشونو پس دادن تهیه کنم که خیالم از بابت همه چی خصوصا امنیتشون راحت باشه؟

یه تریلی سوال دارم گفتم اگه همه رو بنویسم شاید جواب ندین پس این درخواست آخر
4.اگه میشه و وقتشو دارین آیدیه یاهوتونو بذارید که من همه سوالامو ازتون بپرسم من : hhm_2911

nima6286
05-08-2010, 22:54
ممنون از راهنماییاتون :8:
1.اول اینکه چطوری تصحیحش کنم که internal error نده؟
خب htaccess رو که حذف کردم باید به آخر لینکها .php رو اضافه کنم پون خود لینکهای هر صفحه پسوند php رو ندارند باید یکی یکی لینکارو تصحیح میکردم حالا چطور htaccess رو اصلاح کنم که دیگه نیازی به اینکار نباشه؟؟اینم محتویات htaccess
Options +FollowSymLinks
RewriteEngine on

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME}\.php -f
RewriteRule ^(.*)$ $1.php

2.سوال دومم اینه که از دیروز هر چی میخوام برم تو فولدر و فایلای سرور wamp آدرسشونو که تو فایرفاکس میزنم وارد نمیشه یعنی کند شده انگار داره لود میکنه اما هیچی نمیاد همینجوری waiting میزنه چرا اینجوری شده؟

3.سوال سومم اینه که از کجا اسکریپتهای معتبر که امتحانشونو پس دادن تهیه کنم که خیالم از بابت همه چی خصوصا امنیتشون راحت باشه؟

یه تریلی سوال دارم گفتم اگه همه رو بنویسم شاید جواب ندین پس این درخواست آخر
4.اگه میشه و وقتشو دارین آیدیه یاهوتونو بذارید که من همه سوالامو ازتون بپرسم من : hhm_2911
کسی نیست جواب بده؟من چندساعت یه بار میام سر میزنم اما انگار :41:

tabriz-info
06-08-2010, 01:30
وقتی لود میکنه یعنی اینکه داره از اینترنت لود میکنه نه لوکال هاست در اون لحظه از نت دیسکانکت شو

این اسکریپت هم بی خیال شو برای لوکال حرف آخرو اول میگم