PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش ادیت فریمور های گوشی های الجی

rozysara
02-08-2010, 16:27
با سلام به همه دوستان
موضوع این الپیک در مورد ادیت فریمور های گوشی های الجی هستش
البته من این روش رو روی ارینا تست کردم و نمیدونم روی گوشی های دیگه هم جواب میده یا نه

اولا از همه بهتر دیدم که دو مورد ایدیت فریمور بهتون اخطار بدم هم مشکلی پیش بیاد به عهده خودتونه ضمن این که تا جایی که در توانم باشه بهتون کمک میکنم ولی هیچ مسئولیتی به عهده نمیگیرم پس مواظب باشید

مطمئنا برای ادیت فریمور اولین چیزی که نیاز دارید یه مقدار دانش و نرم افزار های مورد نیاز هستش پس با معرفی نرم افزارها شروع میکنم

اولین نرم افزار مورد استفاده و مهم fte2 هستش که برای بدست اوردن فایل .bin از گوشی و فلش کردن دوباره گوشی ازش استفاده میشه از لینک زیر میتونید دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دومین نرم افزار winimage هستش که برای اکسترک و ادیت فایلهای فریمور گوشی و بازگردانی انها به داخل فایل .bin به کار میرود
میتونید این نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنید که من از ورژن 8.1 استفاده میکنم

نرم افزار های بالا نرم افزار های اصلی مورد استفاده ما هستند در زیر چند مورد نرم افزار هم معرفی میکنم که برای ادیت زبان و تغییر رنگ مکعب و تغییر ایکون و .... به کار میرند که از اسمشون مشخصه

من این روش رو از یک سایت روسی پیدا کردم خیلی اذیت شدم برای فهمیدن مراحل کار یک تشکر میتونه کلی از این خستگی مو از بین ببره

اموزش ادیت هم تو پست بعد

rozysara
02-08-2010, 16:47
برای ادیت فریمور اول باید گوشیتون رو به فریموری که میخواین اون رو ادیت کنید فلش کنید توصیه من فریمور کریستال بلو هستش که میتونید از لینک زیر دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددلیل انتخاب این فریمور برای من این هستش که قابلیت قرار دادن عکس به عنوان بکگراند رو دارا هستش حالا شما هر فریموری رو که خواستید اون رو فلش کنید

سپس برنامه fte2 رو باز کنید و تنظیمات رو طبق عکس زیر انجام دهید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب بعدش مطمئن بشید که تمام درایور های گوشی نصب هستش

سپس باطری سیم کارت و مموری گوشی رو خارج کنید و با کابل گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید و دکمه استارت رو انتخاب کنید و دوباره استارت رو بزنید و صبر کنید تا عملیات تا صد در صد انجام بشه و کار تموم بشه

در انتهای کار ملاحضه میکنید که یک فایل در مسیر مشخص شده با پسوند بین درست شده که همون فایلی هستش که ما ادیت رو روی اون انجام میدیم

برای اکسترک کردن این فایل ما از برنامه winimage استفاده میکنم
به این صورت عمل میکنیم که بعد از باز کردن برنامه گزینه open کلیک کرده و مسیر فایل بین رو انتخاب میکنیم
میبینیم که بعد انتخاب فایلهای داخلی مشاهده میشوند برای اکسترکت روی \ کلیک کرده گزینه اکسترکت رو انتخاب و در نهایت تیک را روی گزینه سوم یعنی extract with pathname گذاشته و مسیر را مشخص و اوکی میکنیم

بعد از ادیت فایلهای مورد نظر این فایلها را بر روی برنامه win image دراگ میکنیم درست مثل شکل زیر

تا اینجا کار ما در مورد ادیت تمومه البته تو پست های بعدی در مورد نحوه ادیت و فایلهایی که ما ادیت خواهیم کرد و ...... بیشتر توضیح خواهم دارد

بعد از ادیت ما نیاز داریم که فایلهای ادیت کرده رو به گوشی انتقال بدیم که اونم تو پست بعدی مشاهده خواهید کرد

rozysara
02-08-2010, 16:58
دوستان توجه کنید که من تمام تلاشمو برای این که این اموزش هر چه ساده تر بیان بشه میکنم

تو این مرحله ما میخوام فایلی رو که دستکاری کردیم به داخل گوشی منتقل کنید برای این کار درست مانند حالت دریافت فایل از گوشی عمل میکنیم با این تفاوت که به جای انتخاب تب اپلود تب دانلود رو انتخاب میکنیم یعنی اول باید باطری و سیم کارت و مموری رو از گوشی خارج کنید و باقی قضایا تمام مراحل تو شکل مشخصه
یادتون نره که مسیر فایل دستکاری شده رو مشخص کنید

تو پستهای بعدی در مورد نکات ادیت توضیح میدم

در ضمن اگه حوصله داشتم در مورد روش زنده کردن گوشی های مرده در اثر فلش اشتباه توضیح میدم این روشی که من ازش استفاده میکنم توسط خودم ابداع شده نمیدونم شاید کسای دیگه هم از این روش استفاده بکنند ولی من تو هیچ کدوم از فریمور های خارجی و داخلی همچین کاری ندیدم و برای بازگردانی گوشی تو روشی که اکثر سایتها بهش اشاره کردند نیاز دارید که فایل 400 مگی رو دانلود کنید که تو این روش نیازی به این کار نیست و شما از فایلهای فلشی که قبلا داشنید استفاده میکنید

S_ALI_A
09-09-2010, 12:40
اين ادرس ها كه مغاير با قران و قانون اساسيه كشوره كه:41:
بسته ان كه

rozysara
09-09-2010, 13:06
متاسفانه اینجا ایران هستش و همه سایت ها ف ی ل ت ر ه مگه اینکه خلافش ثابت بشه
حالا اگه تونستی از ف ی ل ت ر شکن یا وی پی ان استفاده کن

S_ALI_A
05-12-2010, 18:23
من دارم از راه fls امتحان ميكنم با برنامه FlashTool_E2 ولي موقع بوت كردن ارور ميده. هر لحظه امكان داره گوشيو بكوبونم به ديوار. اعصابم داره خورد ميشه

rozysara
05-12-2010, 19:06
خوب دیگه این چیزا قلق خاص خودش رو داره و به مرور زمان دستت میاد راستی چه اروری میده
یه چیز دیگه درایور های گوشیت رو نصب کردی مخصوصا infineon رو

akbarim2016
24-07-2016, 14:13
:n16:عالی بود خیلی ممنونم به خاطر آموزش:n16: