PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا سقف 800 تومان | i9000 galaxy یا Nexus One ؟

__Genius__
02-08-2010, 12:27
سلام دوستان .
خسته نباشید .
قصد خرید گوشی تا رنج 800 تومان رو دارم .
گزینه هائی که مناسب دیدم اینا بودن :

Samsung i9000 Galaxy S
HTC Google Nexus One
HTC HD2
Apple iPhone 3gs
Nokia N900

انتخاب های خودم به ترتیب اینا بوده ،
اگه دوستان پیشنهاد بهتری دارن لطف کنن بگن .
بین این گوشی ها انتخاب اول من همونطور که میبینید Samsung i9000 هست ، آیا این گوشی از لحاظ کارکرد ، پشتیبانی و دوام گوشی قابل اطمینانی هست !؟

ممنونم .

Dark.Life
02-08-2010, 14:45
همون i9000 و بخر از همش بهتره

4870x2
02-08-2010, 14:53
حیف نیست 800 بدی بعد بگن طرف رفته سامسونگ گرفته؟!
برو نکسوس بگیر یکم احترامات بهش نسبت به سامسونگ بیشتره: دی

hoha881
02-08-2010, 15:05
اگه واسه احترام میخوای گوشی بگیری بحثش جداست
ولی اگه صفحه نمایش بهتر. بلوتوث 3 .اندروید 2.2 .فیلمبرداری HD . وایفای N , .پخش DIV X .و CPU ,GPU قویتر میخوای تو خرید گالاکسی شک نکن
از لحاظ پشتیبانی هم خیالت راحت چون هنوز دو هفته نگذشته واسش 2.2 امد.
با دوام هم هست.
بهتره صبر کنی با گارانتی پارس ماکروتل بگیری.

Mohammad King
02-08-2010, 15:06
به نظر من HTD HD2

__Genius__
02-08-2010, 15:11
@ 4870x2
سلام دوست من .
من تحقیقات زیادی در مورد این گوشی بی نظیر سامسونگ کردم .
این گوشی با دیگر محصولات سامسونگ کاملاً متفاوت بوده و تا اونجائی که میدونم هم از لحاظ پردازنده شرکت اپل برای ورژن 4 آیفون اندکی از پروسه این گوشی بهره برده ، همیشه قرار نیست محصولات یک برند رو نادیده گرفت و گفت چون برخی گوشیهای این شرکت توی گذشته بد بوده دیگر محصولات میتونه بد باشه .

@Dark.Life
ممنون بابت راهنمائی :) اتفاقاً هر چی میرم جلوتر نظرم بیشتر روی i9000 میشه .

@ hoha881
برای من مهم کارکرد گوشی هست ، دوام بالا که مهمترین فاکتور برای من هست و همچنین امکانات و برنامه هائی که روش داره و اجازه دارم روش نصب کنم . به هر صورت از راهنمائی شما هم ممنونم ، میخواستم بدونم چقدر باید صبر کنم که با گارانتی که فرمودید بشه تهیه کرد ؟

متشکرم .

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

@ Episode
ممنونم دوست عزیز بابت نظرتون ، لطف میکنید دلایلتون رو ذکر کنید ، اتفاقاً Hd2 گوشی بسیار گوشی خوش دستی هست و به نظر من از نظر زیبائی هیچ گوشی مثل Hd2 نیست ولی متاسفانه من بیشتر دوست دارم سیستم عاملش Android باشه چون قصد برنامه نویسی نرم افزارهای آندروید رو دارم .

4870x2
02-08-2010, 15:16
4870x2
سلام دوست من .
من تحقیقات زیادی در مورد این گوشی بی نظیر سامسونگ کردم .
این گوشی با دیگر محصولات سامسونگ کاملاً متفاوت بوده و تا اونجائی که میدونم هم از لحاظ پردازنده شرکت اپل برای ورژن 4 آیفون اندکی از پروسه این گوشی بهره برده ، همیشه قرار نیست محصولات یک برند رو نادیده گرفت و گفت چون برخی گوشیهای این شرکت توی گذشته بد بوده دیگر محصولات میتونه بد باشه .
بحث پردازنده رو نمی دونم چه ربطی داشت: دی
اول بگم که نکسوس بهترین پشتیبانی رو از نرم افزار های گوگل داره و تست هر برنامه اندروید اول رو نکسوس انجام میشه چون ساخت خود گوگله!
این که سامسونگ رو نمیشه از گوشی های قبلیش شناخت بر میگرده به نظرات مردم نسبت به گوشی شما در اینده!
چه گالاکسی باشه چه E250
برای مردم یه چیز مهمه!
800 تومن برای سامسونگ؟

R@R#M@N
02-08-2010, 15:19
منم دقیقآ میخاستم همینو بگم
اگه برای نرم افزار میخای شک نکن نکسوس بهترینه
نکسوس بهترین ساپورت نرم افزاری رو داره !
کلآ از نظر نرم افزاری زیاد رو سامسونگ حساب نکن ! البته این تجربه من بعد از خرید 2 3 تا گوشی سامسونگ هست
بازم خودت مختاری !

hoha881
02-08-2010, 15:20
توی کلوبش صحبتش بود که شده ولی توی خود سایتش خبری نبود.
احتمالا توی همین هفته گارانتی میشه دو هفته دیگم واسه اینکه افت احتمالیش رو بکنه.(البته اگه واست مهم نیست که تا با گارانتی امد بگیرش)
در کل با توجه به ویو که 3 هفته پیش 540 بود بعد این مدت رسید به 440 (البته قیمت جهانیشم 40دلاری افت داشت)ممکنه اگه الان بگیری دو سه هفته بعد قیمتش 50 تومنی پایین تر بیاد.
برنامه هم برای اندروید زیاد هست.برای نصب برنامه های پولی باید گوشی رو روت کنی بعدش برنامه های کرک شده رو نصب کنی.
در ضمن یک سیستم عامل اپن سورس رو نباید با گوشی های جاوا مقایسه کرد.با وجود اندروید مارکت و وی پی ان مشکل نرم افزاری نخواهی داشت.

__Genius__
02-08-2010, 15:39
بحث پردازنده رو نمی دونم چه ربطی داشت: دی
اول بگم که نکسوس بهترین پشتیبانی رو از نرم افزار های گوگل داره و تست هر برنامه اندروید اول رو نکسوس انجام میشه چون ساخت خود گوگله!
این که سامسونگ رو نمیشه از گوشی های قبلیش شناخت بر میگرده به نظرات مردم نسبت به گوشی شما در اینده!
چه گالاکسی باشه چه E250
برای مردم یه چیز مهمه!
800 تومن برای سامسونگ؟ سلام دوست من .
اتفاقاً از نظر من بحث پردازنده بجث مهمی هست ، پردازنده ای که سامسونگ داخل این گوشی استفاده کرده ساخته خود سامسونگ هست و قدرت و قابلیت های زیادی داشته که شرکت Apple چنین کاری رو کرده .

البته یک نکته باعث تعجب هست با اینکه شما اطلاعات به نسبت خوبی از گوشی های موبایل دارید چرا میفرمائید 800 تومان ؟
من عرض کردم تا 800 تومان برای خرید گوشی مشکلی ندارم ولی قیمت فعلی سامسونگ 655 تومان هست ،
ضمناً اگه قرار بود همیشه به خاطر حرف مردم زندگی کرد که آدم بمیره بهتر هست :)

ضمناً دوست من ، این مهم نیست که یک نرم افزار مربوط به یک سیستم عامل مشترک روی چه موبایلی تست میشه ، مثل این هست که من برنامه ای رو بنویسم ، کامپیوتر شما ویندوز xp داره ، کامپیوتر من هم ویندوز xp داره ، بعد نرم افزار رو تست کنیم روی کامپیوتر شما ، بعد بگیم به دلیل اینکه اول روی سیستم شما تست شده ، سیستم شما بهتر هست !
قضیه سیستم عامل اصلاً برای همین هست که نرم افزار ها روی یک سیستم عامل که خوب راه اندازی شدن و پایدار بودن دیگه فرقی نمیکنه اون سیستم عامل کجا باشه ، اهمیت قضیه اینجاس که اون نرم افزار خاص بتونه کار خودش رو روی سیستم عامل مربوطه مثلاً Android 2.2 درست انجام بده ، حالا Android روی Nexus One و یا i9000 .
:)

Dark.Life
02-08-2010, 15:51
دوست عزیز شما i9000 بگیر گول نخور
برنامه های آندروید به خوبی روی i9000 جواب میده و از این نظر هیچ کمبودی نداره
جزو اولین گوشیهایی هست که به آندروید 2.2 آپدیت شده و این نشون میده سامسونگ بخوری ازش پشتیبانی میکنه
بر خلاف x10 که بعد از چند ماه هنوز آندروید 1.6 روشه :27:
نکسوس وان هیچ حرفی در برابر i9000 برای گفتن نداره

برتریهاش :
صفحه بزرگتر و از نوع super amoled که خانایی خیلی بهتری زیر نور آفتاب داره
رام 2 گیگابایت در برابر 512 مگ
16 گیگ مموری داخلی
بلوتوث 3 گه خودش کم چیزی نیست
دوربین بهتر با امکانات بیشتر
فیلم برداری غیر قابل مقایسه
پردازنده و شتاب دهنده گرافیک قویتر ... تو مقایسه سرعت اجرای بازی حدود 2 برابر فریم بیشتر
باتری خیلی قویتر ... پخش 7 ساعت فیلم که با این سایز صفحه نمایش بی رغیبه
تبدیل HDMI

تازه با این همه برتری قیمتشم ارزونتره
با وجود گالکسی خرید نکسوس وان اشتباه محضه

البته یک نکته باعث تعجب هست با اینکه شما اطلاعات به نسبت خوبی از گوشی های موبایل دارید چرا میفرمائید 800 تومان ؟

همینو بگو :27:
این دوستمون حتا قیمتشم نمیدونه بعد میاد مشاوره میده :27:

کلآ از نظر نرم افزاری زیاد رو سامسونگ حساب نکن ! البته این تجربه من بعد از خرید 2 3 تا گوشی سامسونگ هست

از رو تعصب مشاوره دادن کار درستی نیست!

به نظر من HTD HD2

اتفاقاً بدترین انتخاب همینه

__Genius__
02-08-2010, 15:54
مرسی دوست من ، یک سوال از دوستان i9000 ی عزیز ، این گوشی کشوئی هست و یا به صورت معمولی !؟ اگه به صورت کشوئی باشه که دیگه بی نظیره .

Dark.Life
02-08-2010, 15:58
مرسی دوست من ، یک سوال از دوستان i9000 ی عزیز ، این گوشی کشوئی هست و یا به صورت معمولی !؟ اگه به صورت کشوئی باشه که دیگه بی نظیره .

نه کشویی نیست :دی

__Genius__
02-08-2010, 16:05
مشکلی نیست ، کشوئی بودن موردی نیست که من رو از خرید این غول کیفیت باز داره ;)

AKBAR132
02-08-2010, 16:07
گوشی جالبیه .... فقط حیف که فلش نداره

R@R#M@N
02-08-2010, 16:14
دوست عزیز این نشون میده که شما زیاد با گوشیها کار نکردی
من خودم همین الان هم ن82 دارم و هم سامسونگ جی810 ! جفتشون سیمبین 9.2 هستن ولی خیلی از پروگرامایی رو که رو ن82 بالا میارم رو جی810 بالا نمیاد
این قضیه توی جاوا هم بوده (تست بین سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ)
تو آندروئید هم قطعآ هست
یک سری رو یه گوشی بالا میاد و یه سری نه !
ولی ایشالله که نباشه
کلآ گفتم بدون قضیه اینجوری هم ممکنه بشه !

The Black Dahlia
02-08-2010, 16:21
طرفدار چه برندی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر نوکیا......
صبر کنید تا n8 برسه....
اونوقت یه هیولا دارید که هیچ گوشی به گرد پاش هم نمی رسه.....

Dark.Life
02-08-2010, 16:35
دوست عزیز این نشون میده که شما زیاد با گوشیها کار نکردی
من خودم همین الان هم ن82 دارم و هم سامسونگ جی810 ! جفتشون سیمبین 9.2 هستن ولی خیلی از پروگرامایی رو که رو ن82 بالا میارم رو جی810 بالا نمیاد
این قضیه توی جاوا هم بوده (تست بین سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ)
تو آندروئید هم قطعآ هست
یک سری رو یه گوشی بالا میاد و یه سری نه !
ولی ایشالله که نباشه
کلآ گفتم بدون قضیه اینجوری هم ممکنه بشه !

بله منم 8510 داشتم میدونم چه برنامه هایی روش جواب نمیداد
منشی تلفنی ... برنامه های مربوط به دوربین ... تعدادی از برنامه هایی که با شتاب سنج کار میکنن
روی امنیا اچدی هم همینطور + بازیهای ساخت شرکت polarbit
دقیقاً مثله ویواز و ساتیو
دلیلشم اینه که این برنامه ها با نوکیا سازگار هستن و رو برندای دیگه جواب نمیدن و ربطی به سامسونگ نداره

الانم امنیا 2 دارم و تقریباً برنامه ای نیست که رو htc اجرا بشه و رو این نشه
مثلاً بازیهای شتاب سنج مخصوص htc خیلی راحت رو این جواب میدن

آندرویدم چون 1 سیستم عامل اپن سورس هستو رو خیلی از برندا استفاده میشه مثله سیمبین نیست که فقط با یه برند سازگاری داشته باشه

پس هر چیزی یه دلیلی داره و بی دلیل مسائلو به هم ربط ندین

tyrannosaurus
02-08-2010, 16:57
دوست من من حدود ۲۰ دقیقه ای با i9000 کار کردم
گوشی فعلیم i8000 هست و با گوشی های زیر هم کار کردم
۸۹۱۰
n900
n97
hd2
diamond۱ 2
pro 2
satio

پیشنهاد میکنم همین الان برو بگیر
من خودم چون مشتری داشتم اونم چه مشتری فروختم منتظرم با گارانتی به قیمت اصلیش برسه
چیزی نمیگم چون هر بگم کم گفتم
ولی یه چیزی من عاشق رنگ سیاه صفحش شدم و اون اسکرین سروری که رو صفحه اصلی میذاری واقعا زیباست
راستی تو همه ی گوشی های بالا رو تو هم کن i9000 در میاد فقط دوربینش متوسط میشه

ممنون

__Genius__
02-08-2010, 20:58
@ R@R#M@N
سلام .
بله دوست من ، درست حدس زدید ، من با گوشیهای زیادی کار نکردم ولی از اونجائی که برنامه نویس هستم ، طبق منطقی که وجود داره صحبت کردم .

@Necron
طرفدار برند خاصی نیستم ، طرفدار گوشی هستم که کارائی خوبی داشته باشه . حالا چه ساخته ایران باشه ، چه چین ، چه ژاپن و چه آمریکا .

@ tyrannosaurus
مرسی دوست من ، یعنی پیشنهاد میکنید برم i9000 بخرم دیگه !؟

من هنوز هم انتخابم i9000 هست ، دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارن !؟

میتونم بپرسم چه زمانی با گارانتی که میفرمائید وارد بازار میشه !؟

ممنون .

L.A.M.P.A.R.D
02-08-2010, 22:48
به نظر من صبر کنmotorola droid x ریلیز جهانی بشه و با gsm بیاد

R@R#M@N
02-08-2010, 23:06
بله منم 8510 داشتم میدونم چه برنامه هایی روش جواب نمیداد
منشی تلفنی ... برنامه های مربوط به دوربین ... تعدادی از برنامه هایی که با شتاب سنج کار میکنن
روی امنیا اچدی هم همینطور + بازیهای ساخت شرکت polarbit
دقیقاً مثله ویواز و ساتیو
دلیلشم اینه که این برنامه ها با نوکیا سازگار هستن و رو برندای دیگه جواب نمیدن و ربطی به سامسونگ نداره

الانم امنیا 2 دارم و تقریباً برنامه ای نیست که رو htc اجرا بشه و رو این نشه
مثلاً بازیهای شتاب سنج مخصوص htc خیلی راحت رو این جواب میدن

آندرویدم چون 1 سیستم عامل اپن سورس هستو رو خیلی از برندا استفاده میشه مثله سیمبین نیست که فقط با یه برند سازگاری داشته باشه

پس هر چیزی یه دلیلی داره و بی دلیل مسائلو به هم ربط ندین
خیلی جالبه !
تایید میکنی حرف منو و در آخر میگی اینا بهم ربط ندارن ؟؟
خوب اینکه مخصوص نوکیا هستن یعنی چی ؟؟ مگه جفتشون همون سیمبین نوکیا رو ندارن ؟؟

S A M S U N G
02-08-2010, 23:17
سلام .

دوستان اینو هم بفرمایند که سامسونگ کلا با سیمبیان مشکل داره از همون دوران i450 . به خاطر همین اصلا گوشیهای سیمبیان رو ساپورت نکرد و دیگه هم گوشی نزد و حتی یه گوشی در دست ساخت هم لغو کرد .

دوست عزیز در مورد ساپورت خیالت راحت باشه . هرچی باشه ساپورت سامسونگ از کمپانیهائی مثل سونی اریکسون و ال جی بهتر هستش . درسته به پای نوکیا نمیرسه چون نوکیا خودش داره سیستم عامل میده بیرون .

دوستان همسایه هم به ساپورت Wave یه نگاهی بندازن بعد بیان مشاوره غلط بدن .

مخلصیم .

R@R#M@N
02-08-2010, 23:22
خوب ویو که بادا روش نصبه ! بادا هم فقط واسه سامسونگه ! اگه نخاد به باداش برسه که باید بره باد بده :دی :27:
خدا کنه با آندو مشکلی نداشته باشه ! ما خشحال میشیم :46:

Dark.Life
02-08-2010, 23:52
خیلی جالبه !
تایید میکنی حرف منو و در آخر میگی اینا بهم ربط ندارن ؟؟
خوب اینکه مخصوص نوکیا هستن یعنی چی ؟؟ مگه جفتشون همون سیمبین نوکیا رو ندارن ؟؟

صحبت من واضح بود
دلیل ناسازگاری بعضی از برنامه های سیمبینو گفتم و البته سونی اریکسونم با همونا ناسازگاره
مثله منشی تلفنی که روی ویواز و ساتیو هم مثله امنیا اچدی کار نمیکنه
و بازیهای شرکت polarbit
و دلیلیش گفتم که برنامه نویس ها برنامه هاشون رو با نوکیا سازگار میکنن
البته این بیشتر به خاطر خود سیمبین هست و به طور مثال ویندوز موبایل همچین مشکلی نداره و تمام برنامه ها روی تمام برندها اجرا میشن مثله آندروید
لطفاً اطلاعاتتون رو بالا ببرید تا لازم نباشه یه چیزو 2 بار تکرار کنم :20:

ali racer
03-08-2010, 00:05
صحبت من واضح بود
دلیل ناسازگاری بعضی از برنامه های سیمبینو گفتم و البته سونی اریکسونم با همونا ناسازگاره
مثله منشی تلفنی که روی ویواز و ساتیو هم مثله امنیا اچدی کار نمیکنه
و بازیهای شرکت polarbit
و دلیلیش گفتم که برنامه نویس ها برنامه هاشون رو با نوکیا سازگار میکنن
البته این بیشتر به خاطر خود سیمبین هست و به طور مثال ویندوز موبایل همچین مشکلی نداره و تمام برنامه ها روی تمام برندها اجرا میشن مثله آندروید
لطفاً اطلاعاتتون رو بالا ببرید تا لازم نباشه یه چیزو 2 بار تکرار کنم :20:
دلیل اصلی نصب نشد برنامه ها از جمله منشی تلفن یا ریکورد موقع مکالمه
که سازگاری یا عدم سازکاری با نوکیا نیست
دلیلش اینه که شرکت های دیگه
sdk کامل رو از بنیاد سیمبین خریداری نکردن

Dark.Life
03-08-2010, 00:15
دلیل اصلی نصب نشد برنامه ها از جمله منشی تلفن یا ریکورد موقع مکالمه
که سازگاری یا عدم سازکاری با نوکیا نیست
دلیلش اینه که شرکت های دیگه
sdk کامل رو از بنیاد سیمبین خریداری نکردن

یعنی مثلاً برنامه های روشن نگه داشتن فلش هم نیاز به sdk دارن ؟
به هر حال سونی اریکسونم نخریده

R@R#M@N
03-08-2010, 08:44
خیی حال میکنم
سریع جبهه میگیرن !
بابا الان قضیه چه ربطی به سونی اریکسون داره ؟؟ آقای با سواد : ))
دوست عزیز آی9000 بخر ایشالله که مشکلی پیش نیاد !

fire159
03-08-2010, 08:53
طرف رفت گوشیش رو خرید شما هنوز دارین کل میندازین :31:

The Black Dahlia
03-08-2010, 09:43
طرفدار برند خاصی نیستم ، طرفدار گوشی هستم که کارائی خوبی داشته باشه . حالا چه ساخته ایران باشه ، چه چین ، چه ژاپن و چه آمریکا .

در هر صورت اگه با این بودجه سامسونگ بخری ضرر کردی!
اینو از کسایی که تجربه دارن هم بپرسی بهت می گن...........

Dark.Life
03-08-2010, 10:09
در هر صورت اگه با این بودجه سامسونگ بخری ضرر کردی!
اینو از کسایی که تجربه دارن هم بپرسی بهت می گن...........

اگه میخاسست از رو تعصب و اسم یه برند چیزی بخره دیگه نمیومد مشاوره کنه
میرفت دیزایر یا نکسوس میخرید از برند htc خیال خودشو راحت میکرد
ولی اومده داره مشاوره میکنه تا به بهترین انتخاب برسه و شمایی که میخای مشاوره بدی باید تعصبو کنار بزاری
در ضمن وقتی میگه 800 تومن منظورش این نیست که گالکسی 800 تومنه
گالکسی 650 تومن راحت گیر میاد ... پایینترم گیر میاد
خب با این قیمت چی میتونه بگیره ؟ نکسوس وان که هیچ برتری نداره ؟
ینی میگی به خاطر اسم htc همون پولو بده یه گوشی بگیره که هیچ برتری نداره ؟ اصلاً مشاوره نمیکرد بهتر بود خب!

Mohammad King
03-08-2010, 11:23
به نظر من
Apple iPhone 3GS

میتونه گزینه خوبه باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__Genius__
03-08-2010, 12:31
از دوستان اینجا کسی هست که بتونه برای من این گوشی رو از تهران بفرسته !؟
کسی که خودش فروشگاه مطمئن داشته باشه ، توی اصفهان متاسفانه این گوشی موجود نیست .

fire159
03-08-2010, 12:38
از دوستان اینجا کسی هست که بتونه برای من این گوشی رو از تهران بفرسته !؟
کسی که خودش فروشگاه مطمئن داشته باشه ، توی اصفهان متاسفانه این گوشی موجود نیست .
کدوم گوشی ؟
به اصفهان سل یه سری بزن احتمالا داشته باشه .

__Genius__
03-08-2010, 12:53
منظورم همون i9000 هست .

fire159
03-08-2010, 13:02
اگه سر نزدی حتما" برو خیابان فردوسی . البته بعید میدونم به این زودی بیاره .سامسونگ که گوشی هاش با دوام نیستن !

__Genius__
03-08-2010, 13:11
دوام یک گوشی برای من خیلی مهم هست ، از چه لحاظی میگید دوام نداره !؟

اتفاقاً دیروز خیابان فردوسی بودم ، به یکی از اونها که آشنا بود سر زدم ولی نداشتن .

Lt.Ali
03-08-2010, 13:24
هیچ کدوم تو این قیمت فقط یه Apple iPhone 3Gs ... واقعا" عالیـه

یا
Nexus One
Galaxy S i9000
Desire
HD2

اینا میتونن انتخاب های مناسبـی برات باشند
:46:

به نظر من
Apple iPhone 3GS

تایید میشه :8:

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

در ضمن یادم رفت ماکروتل نمایندگـی سامسونگ هنوز Galaxy S رو نیاورده :13:

maziarzar
03-08-2010, 14:15
Galaxy هنوز به طور رسمی از طریق گارانتی ها ی موجود وارد نشده

Dark.Life
03-08-2010, 14:17

اتفاقاً دیروز خیابان فردوسی بودم ، به یکی از اونها که آشنا بود سر زدم ولی نداشتن .

دوست عزیز توجه نکن ... اینا همش به خاطر تعصبه
بهترین دوامو همین سامسونگ داره اتفاقاً

wayoo
03-08-2010, 14:31
آخه آدم عاقل که بخواد با 800 تومان گوشی بخره مگه می تونه به جز galaxy s چیزه دیگه بخره
iphone 3gs در مقابل i9000 برتری نداره داره! نه خداییش داره ؟ خب نداره دیگه.

rozysara
03-08-2010, 16:11
فقط xt720 همه چیزش عالیه

mr_khodaei2008
03-08-2010, 17:59
به نظر من صبر کن و ان8 را بگیر

fire159
03-08-2010, 21:21

خوب وقتي صحبت كيفيت ميشه . منظور كيفيت بدنه و متريال بكار رفته در بدنه و قاب گوشي هست .
خوب به نظرت گوشيي كه تمام بدنه اش از پلاستيك و لاك ساخته شده بهتره يا بدنه تمام فلزي استيل مخصوص ؟
i9000 با اين سايز بزرگتر 125 گرم وزن داره و مثلا" xt720 با سايز كوچكتر 160 گرم !؟
وقتي شما يه گوشي پلاستيكي دستت ميگيري حس خوبي نداري برعكس اگر متريال گوشي خوب باشه گوشي خيلي خوش دست تر هست و شما از گرفتن گوشي در دشتت حس خوبي داري . بطوريكه ميخواي گوشي هميشه دستت باشه .
يه عيب ديگه i9000 نداشتن دكمه اختصاصي عكاسيه . اما خوب سخت افزارش قويه .

hoha881
03-08-2010, 21:56
شما داری از مزیت گالاکسی که سبکتره یک عیب میسازی
حس بد ناشی از این میشه که به یک صفحه tft نگاه کنی در صورتی که میتونستی به super amoled نگاه کنی.یا اینکه باتری سریع تمام کنه در صورتی که سنگین تره.
نداشتن دکمه عیب هست ولی کسی که دستش سریع باشه به سادگی میتونه به دوربین دسترسی پیدا کنه و عکس بگیره.
راجب خوش دستی هم یک نظر شخصی هست ولی اگه بازم خوش دست نبود راحت با یک قاب مرغوب مشکل برطرف میشه.(البته اگه براش بیاد)
xt720 Up to 4 h 30 min (2G) / Up to 9 h (3G)
Up to 13 h 30 min (2G) / Up to 6 h 30 min (3G)galaxy s

armin_punisher6
03-08-2010, 22:01
اگه آیفون بخوای فقط میشه گفت 4 از همشون سرتره ولی بین گوشی هایی که گفتی i9000 از همشون بهتره ولی به نیازهای خودت بستگی داره.شاید 3gs هم بیشتر به کارت بیاد.

Dark.Life
03-08-2010, 22:10
خوب وقتي صحبت كيفيت ميشه . منظور كيفيت بدنه و متريال بكار رفته در بدنه و قاب گوشي هست .
خوب به نظرت گوشيي كه تمام بدنه اش از پلاستيك و لاك ساخته شده بهتره يا بدنه تمام فلزي استيل مخصوص ؟
i9000 با اين سايز بزرگتر 125 گرم وزن داره و مثلا" xt720 با سايز كوچكتر 160 گرم !؟
وقتي شما يه گوشي پلاستيكي دستت ميگيري حس خوبي نداري برعكس اگر متريال گوشي خوب باشه گوشي خيلي خوش دست تر هست و شما از گرفتن گوشي در دشتت حس خوبي داري . بطوريكه ميخواي گوشي هميشه دستت باشه .
يه عيب ديگه i9000 نداشتن دكمه اختصاصي عكاسيه . اما خوب سخت افزارش قويه .

شما دوام رو تو دوام قاب خلاصه کردی در حالی که جنس بورد و شاسی و ... هم مهمه که تو این موارد سامسونگ پایینتر نیست

این عکسای xt720 که اگه کسی ندونه فک میکنه 2 مگاپیکسله :27:

fire159
03-08-2010, 23:16
شما داری از مزیت گالاکسی که سبکتره یک عیب میسازی
حس بد ناشی از این میشه که به یک صفحه tft نگاه کنی در صورتی که میتونستی به super amoled نگاه کنی.یا اینکه باتری سریع تمام کنه در صورتی که سنگین تره.
نداشتن دکمه عیب هست ولی کسی که دستش سریع باشه به سادگی میتونه به دوربین دسترسی پیدا کنه و عکس بگیره.
راجب خوش دستی هم یک نظر شخصی هست ولی اگه بازم خوش دست نبود راحت با یک قاب مرغوب مشکل برطرف میشه.(البته اگه براش بیاد)
xt720 Up to 4 h 30 min (2G) / Up to 9 h (3G)
Up to 13 h 30 min (2G) / Up to 6 h 30 min (3G)galaxy s

سبك بودن تا يه حدي عيب نيست . اما اگر براي يك گوشي با سايز بزرگ زياد شد عيب ميشه .
هيچ چيز بي علت نيست حتي وزن كم و همه ميدونن كه گوشي هاي كره اي كلا" از نظر كييفيتي خيلي خوب نيستن .
از نظر كيفيت اول موتورولا بعد هم اپل و نوكيا .
و اگه بخاي صحبت ال سي دي كني كه آنچنان تفاوت فاحشي ندارن . به نظر من اين مهم تره كه بتوني با يك گوشي با كيفيت عالي مكالمه كني و اين اصلي ترين كاري هست كه يك گوشي بايد انجام بده و با وجود سيستمهاي كريستال تالك و نويز كنسل ( Active noise cancellation with dedicated mic) در xt720 اين وظيفه به خوبي انجام ميشه حتي در محيط هاي خيلي پر صروصدا . چيزي كه در سامسونگ وجود نداره !
در مورد عكاسي تكليف كسي كه دست تند و تيز نداره چيه ؟
براي تجربه خوش دست بودن يك گوشي يكبار يك ميلستون يا xt دستتون بگيرين كه نخواين براي گوشي 800 هزار توماني يك قاب مرغوب بخريد !؟

شما دوام رو تو دوام قاب خلاصه کردی در حالی که جنس بورد و شاسی و ... هم مهمه که تو این موارد سامسونگ پایینتر نیست

این عکسای xt720 که اگه کسی ندونه فک میکنه 2 مگاپیکسله ظاهر كه اين باشه واي به حال باطن كار
در مورد اين عكسها كه با حجم كم براي نمايش تو كلوپ ميلستون xt هست . بهتره دوستان يه سري به كلوپ بزنن و عكسهاي اصلي رو با سايز و حجم واقعي ببينن كه لينكش هست . چون حجم عكسها بالاست و صفحه سنگين ميشه تو تايپيك نزاشتيم .

Dark.Life
04-08-2010, 00:01
سبك بودن تا يه حدي عيب نيست . اما اگر براي يك گوشي با سايز بزرگ زياد شد عيب ميشه .
هيچ چيز بي علت نيست حتي وزن كم و همه ميدونن كه گوشي هاي كره اي كلا" از نظر كييفيتي خيلي خوب نيستن .
از نظر كيفيت اول موتورولا بعد هم اپل و نوكيا .
و اگه بخاي صحبت ال سي دي كني كه آنچنان تفاوت فاحشي ندارن . به نظر من اين مهم تره كه بتوني با يك گوشي با كيفيت عالي مكالمه كني و اين اصلي ترين كاري هست كه يك گوشي بايد انجام بده و با وجود سيستمهاي كريستال تالك و نويز كنسل ( Active noise cancellation with dedicated mic) در xt720 اين وظيفه به خوبي انجام ميشه حتي در محيط هاي خيلي پر صروصدا . چيزي كه در سامسونگ وجود نداره !
در مورد عكاسي تكليف كسي كه دست تند و تيز نداره چيه ؟
براي تجربه خوش دست بودن يك گوشي يكبار يك ميلستون يا xt دستتون بگيرين كه نخواين براي گوشي 800 هزار توماني يك قاب مرغوب بخريد !؟

ظاهر كه اين باشه واي به حال باطن كار
در مورد اين عكسها كه با حجم كم براي نمايش تو كلوپ ميلستون xt هست . بهتره دوستان يه سري به كلوپ بزنن و عكسهاي اصلي رو با سايز و حجم واقعي ببينن كه لينكش هست . چون حجم عكسها بالاست و صفحه سنگين ميشه تو تايپيك نزاشتيم .

ببین دوست عزیز خیلی رک بهت بگم جک نگو :27:
نوکیا 100 سال دیگه هم به کیفیت سامسونگ نمیرسه
8510 و با هر گوشی نوکیا خاستی مقایسه کن
یه گوشی از نوکیا بگو که کشویی باشه و لق نزنه ؟
یه گوشی از نوکیا بگو که در باتریش لق نزنه ؟

در مورد Active noise cancellation with dedicated mic یه جوری میگی انگار چیه حالا
قبل از اینکه موتورولا بفهمه چیه سامسونگ 2 سال پیش اینو رو امنیا 2 گزاشته حالا تازه موتورولا یاد گرفته :27:

بین xt720 و i9000 مطمعنن i9000 انتخاب خیلی بهتریه چون :

باریکتره
سبکتره
صفحه بزرگتری داره
super amoled
اینترفیس بهتری داره
2 گیگ رام داره در برابر 512 مگ
16 گیگ مموری داخلی داره
بلوتوث 3 داره که به راحتی نمیشه ازش گزشت
فیلم برداری 30 فریم
دوربین جلو داره
سی پی یو خیلی قویتری داره
باتری قویتری داره

برتری xt720 هم فلش زنون و دکمه شاتر
دوربینشم اونطور مالی نیست که بگیم بهتره

خب حالا که i9000 انتخاب بهتریه درست نیست با بیان موارد غیر واقعی ارزش این گوشیو کم کنید

Anonymous13
04-08-2010, 07:47
موتورولا بهتره . xt720 حدود 7 ماه پیش ریلیز شده و i9000 همین ماه .
نمیتونین این دو رو مقایسه کنید . هر کدوم یه برتری هایی دارن .
من خودم چندتا گوشی سامسونگ مال دوستام رو دستم گرفتم از همین لمسی ها که هر روز یکیشو میده تو بازار همه شون مثل اسباب بازی میموندن .:13:
اگه دروید ایکس و دروید 2 الان ریلیز جهانی بود که سامسونگ باید میرفت دنبال یه کار دیگه :27:

Dark.Life
04-08-2010, 09:19
موتورولا بهتره . xt720 حدود 7 ماه پیش ریلیز شده و i9000 همین ماه .
نمیتونین این دو رو مقایسه کنید . هر کدوم یه برتری هایی دارن .
من خودم چندتا گوشی سامسونگ مال دوستام رو دستم گرفتم از همین لمسی ها که هر روز یکیشو میده تو بازار همه شون مثل اسباب بازی میموندن .:13:
اگه دروید ایکس و دروید 2 الان ریلیز جهانی بود که سامسونگ باید میرفت دنبال یه کار دیگه :27:

اطلاعاتت پایینه که !
ریلیزش ماه july بوده یعنی 1 ماه پیش
گالکسی ماه june ریلیز شده یعنی 2 ماه پیش
معلومه میخای با زور با فریب کاری و حرفهای غیر حقیقی حرفتو پیش ببری
اسباب بازیم مثله جریان همین ریلیزه ... احتملاً موتورولا اسباب بازی بوده با سامسونگ اشتباه گرفتی :27:
اگه گالکسی بهتری فقط اینو قبول کنید لازم نیست حرفهای غیر حقیقی بزنید

rozysara
04-08-2010, 10:29
اطلاعاتت پایینه که !
ریلیزش ماه july بوده یعنی 1 ماه پیش
گالکسی ماه june ریلیز شده یعنی 2 ماه پیش
معلومه میخای با زور با فریب کاری و حرفهای غیر حقیقی حرفتو پیش ببری
اسباب بازیم مثله جریان همین ریلیزه ... احتملاً موتورولا اسباب بازی بوده با سامسونگ اشتباه گرفتی :27:
اگه گالکسی بهتری فقط اینو قبول کنید لازم نیست حرفهای غیر حقیقی بزنید

اولا که ریلیز XT720 ماه ژانویه بوده نهجولای که میشه 7 ماه پیش
ثانیا شما بهتره مثل برخی افراد یه سری حرف ها رو نزنید و بگید اسنادش موجود از بچه های عزیز پی سی ورد بعیده من لینکش رو میزام شما نگاه کنید ببیندی درسته یا نه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در مورد کیفیت که همه چیز مشخصه کسایی که یک بار موتورلا خریدند میتونند در مورد کیفیت اون اظهار نظر کنند ولی من هر چی تو تاپیک های سامسونگ میگردم هم خبر از خراب شدن گوشی با یک بار افتادن زمین میشنوم ZN5 من از طبقه دوم رو کاشی طبقه همکف افتاد و هیچ چیزش نشد

در مورد بهتر بودن گوشی ها هم خیلی راحت میتونید فیلمهای موجود از هر دو گوشی رو تو یوتیوب نگاه کنید نیازی به دروغگویی نیست همه چیز اونجا کاملا مشخصه
من دیگه حرفی ندارم

musketeer
04-08-2010, 10:37
فقط بگم خاک بر سر موتورولا کنن که کاری کرده طرفدارای سامسونگ اومدن میگن کیفیت سامسونگ از موتورولا بیشتره

خــــــــــــــــاک بر سرت کنن موتورولا

hoha881
04-08-2010, 10:39
Available. Released 2010, Julyتوی gsmarena هم که اینو نوشته.

rozysara
04-08-2010, 10:59
فقط بگم خاک بر سر موتورولا کنن که کاری کرده طرفدارای سامسونگ اومدن میگن کیفیت سامسونگ از موتورولا بیشتره

حرف زدن حرف زنده به حرف گربه سیاه هم بارون نمیاد من میتونم بگم بنز و BMW بدترین ماشینای دنیان و پیکان ازشون بهتره پس شما میاید میگید خاک بر سر این دو کمپانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

roteal2007
04-08-2010, 10:59

خونسردی خودت رو حفظ کن دوست من....ببین وقتی آدم یه گوشی داشته باشه و به فنا بره قابش و .... قبول کن که دلش نسبت به اون برند چرکی میشه و اولین چیزی که میگن اینه : من دیگه از فلان برند گوشی نمیخرم.
این قضیه واسه خودم اتفاق افتاده و نسبت به سونی و نوکی !! نظرم عوض شده.
با تشکر.

rozysara
04-08-2010, 11:02
Available. Released 2010, Julyتوی gsmarena هم که اینو نوشته.

شما اگه دقت کرده بشید XT720 دو مدل داره که مدل اصلی تو ماه ژانویه معرفی شده که لینکشم گذاشتم بعدش یه مدل دیگه هم دادن که رم رو از 256 به 512 ارتقاء دادند مثل گوشی های نوکیا که میبینی یه مدل مثل N95 میده بیرون و بعد چند ماه با اصلاح بعضی معایب سری جدید همون گوشی رو میده بیرون

در مورد این مسائل من نمیخوام بحث کنم

فرقی نمیکنه گوشی کی ریلیز شده یک روز پیش یا ده سال میش مهم امکانات

بهتره تو امکانات با هم مقایسه کنیم

همین

roteal2007
04-08-2010, 11:05
سامسونگ فعلا که داره ساپورت خوبی رو ارائه میده اما باید سبک سنگین کرد پلتفرم آندرویید واقعا جذابه...نظر من هم رو ی غول سامسونگه.
والا کیفیت سامسونگ بعض نوکی و سونی هست.

hoha881
04-08-2010, 11:11
شما داری اطلاعات اشتباه می دی.(فکر کنم فقط تو کره امده بود)
محکم بودن یک گوشی غیر لمسی که از طبقه دو افتاده چه ربطی به بقیه گوشی های یک شرکت داره؟
بحث بنز و ماشین رو راه ننداز که اگه به مایحتوی 2 گوشی نگاه کنی میفهمی کدوم یکی بنز هست و کدوم یکی پیکان(با بدنه مستحکم)
جدول فروش کمپانی ها رو هم میزارم تا متوجه بشین سامسونگ کجا هست و موتورلا کجا(البته زیاد به بحث ربطی نداره)

Dark.Life
04-08-2010, 11:11
اولا که ریلیز XT720 ماه ژانویه بوده نهجولای که میشه 7 ماه پیش
ثانیا شما بهتره مثل برخی افراد یه سری حرف ها رو نزنید و بگید اسنادش موجود از بچه های عزیز پی سی ورد بعیده من لینکش رو میزام شما نگاه کنید ببیندی درسته یا نه
در مورد کیفیت که همه چیز مشخصه کسایی که یک بار موتورلا خریدند میتونند در مورد کیفیت اون اظهار نظر کنند ولی من هر چی تو تاپیک های سامسونگ میگردم هم خبر از خراب شدن گوشی با یک بار افتادن زمین میشنوم ZN5 من از طبقه دوم رو کاشی طبقه همکف افتاد و هیچ چیزش نشد

در مورد بهتر بودن گوشی ها هم خیلی راحت میتونید فیلمهای موجود از هر دو گوشی رو تو یوتیوب نگاه کنید نیازی به دروغگویی نیست همه چیز اونجا کاملا مشخصه
من دیگه حرفی ندارم

عـــــــــــــجــــــــب!!
ریلیز = Released
تو همون لینکی که معرفی کردی دنبال این کلمه بگرد Released
Announced این یعنی تاریخ معرفی
بعدشم اینی که لینک دادی که بدرد نمیخوره ... رمش 256 ه
این یکی رمش 512 ه :

یکم بیشتر دقت کن بچه خوب :27:

اون گوشیهای سامسونگی که میگی با یه بار افتادن خراب میشن لطفاً لینک بده ما هم ببینیم

rozysara
04-08-2010, 11:16
سامسونگ فعلا که داره ساپورت خوبی رو ارائه میده اما باید سبک سنگین کرد پلتفرم آندرویید واقعا جذابه...نظر من هم رو ی غول سامسونگه.
والا کیفیت سامسونگ بعض نوکی و سونی هست.

بزارین منطقی بحث کنیم در مورد گوشی های موتورلا نظر غیر واقعی توی ایران وجود داره که همش از دست این موبایل فروشاست که میخوان به هر نحو ممکن نوکیا و سونی اریکسونشون رو بفروشن این نظر برای گوشی های ال جی و سامسونگ هم وجود داره
نمیوام در مورد کیفیت یا عدم کیفیت موتورلا بحث کنم
فقط این رو میخوام بگم که من از بچگی عاشق برند موتورلا بودم با او طراحی های فوق العادش و همیشه از گوشی های موتورلا استفاده میکردم از همون زمانی که بحثهایی در مورد عدم انتن دهی موتورلا بود و ....... درست همون زمان میدیدم که جاهایی که 1100 نوکیا با تون همه ادعا انت نمیداد این گوشی خودم بدون کوچکترین مشکل و نیپویزی میتونم مکالمه کنم الان 5 و 6 سال از خرید اولین گوشی موتورلا خودم میگذره و همه دوستام الان از موتورلا استفاده میکنند و همه راضی هستند

به نظر من یک بز استفاده بد نیستمن از اکثر برندها گوشی خریدم ولی هیچ کدوم منو به اندازه موتورلا راضی نمیکنه

محض اطلاع باید بگم گوشی فعلی من KM900 الجی هستش

fire159
04-08-2010, 11:16
xt720 حدود 7 ماه پیش تو کره جنوبی ریلیز شده و این نسخه اروپاییشه که الان 1ماهه آماده شده . و هر دو یک گوشی ان .

در مورد Active noise cancellation with dedicated mic یه جوری میگی انگار چیه حالا
قبل از اینکه موتورولا بفهمه چیه سامسونگ 2 سال پیش اینو رو امنیا 2 گزاشته حالا تازه موتورولا یاد گرفته
آخه موتورولا که 4 سال پیش تو گوشیهاش کیستال تالک داشت سامسونگ کجا بود .
جوک نگو اینقدر . بچه گیر آوردی

Dark.Life
04-08-2010, 11:17
شما اگه دقت کرده بشید XT720 دو مدل داره که مدل اصلی تو ماه ژانویه معرفی شده که لینکشم گذاشتم بعدش یه مدل دیگه هم دادن که رم رو از 256 به 512 ارتقاء دادند مثل گوشی های نوکیا که میبینی یه مدل مثل N95 میده بیرون و بعد چند ماه با اصلاح بعضی معایب سری جدید همون گوشی رو میده بیرون

در مورد این مسائل من نمیخوام بحث کنم

فرقی نمیکنه گوشی کی ریلیز شده یک روز پیش یا ده سال میش مهم امکانات

بهتره تو امکانات با هم مقایسه کنیم

همین

خیلی عجیبه ها !!
Available. Released 2010, July

این همونه که 256 مگ رم داره

اونی که ژانویست تاریخ معرفیه

فرق تاریخ معرفی و ریلیز و میفهمی پسر خوب ؟

خودت شروع کردی گفتی xt720 چمیدونم 7 ماه پیش ریلیز شده حالا میگی مهم نیست :27:

گالکسی 2 ماه پیش و xt720 (هر دو مدل) 1 ماه پیش ریلیز شدن
ینی گالکسی 1 ماه زودتر ریلیز شده

rozysara
04-08-2010, 11:34
خیلی عجیبه ها !!
Available. Released 2010, July

این همونه که 256 مگ رم داره

اونی که ژانویست تاریخ معرفیه

فرق تاریخ معرفی و ریلیز و میفهمی پسر خوب ؟

خودت شروع کردی گفتی xt720 چمیدونم 7 ماه پیش ریلیز شده حالا میگی مهم نیست :27:

گالکسی 2 ماه پیش و xt720 (هر دو مدل) 1 ماه پیش ریلیز شدن
ینی گالکسی 1 ماه زودتر ریلیز شده

اولا کسی که در مورد کسی که این تاریخ رو عنوان کرده بود من نبودم کس دیگه ای بود و منم تایید کردم میتونی صفحه قبل رو نگاه کنی FIRE جان هم که توضیحات رو تکمیل کردند و هنوز هم من سر حرفم که تاریخ عرضه گوشی تو مقایسه دو گوشی هیچ تاثیری نداره هستم شاید تو مقایسه برندها موثر باشه
شاید کسایی که اینو دو گوشی رو از نزدیک لمس کردن بهتر بتونن در مورد دو گوشی معایب و مزایاشون بحث کنند

rozysara
04-08-2010, 11:40
شما داری اطلاعات اشتباه می دی.(فکر کنم فقط تو کره امده بود)
محکم بودن یک گوشی غیر لمسی که از طبقه دو افتاده چه ربطی به بقیه گوشی های یک شرکت داره؟
بحث بنز و ماشین رو راه ننداز که اگه به مایحتوی 2 گوشی نگاه کنی میفهمی کدوم یکی بنز هست و کدوم یکی پیکان(با بدنه مستحکم)
جدول فروش کمپانی ها رو هم میزارم تا متوجه بشین سامسونگ کجا هست و موتورلا کجا(البته زیاد به بحث ربطی نداره)

اگه بحثهای شما رو بر اساس میزان فروش در نظر بگیری باید تایید کنیم که سامسونگ هم به درد نمیخوره ضمن اینکه ایفون هیچ جایی تو این رتبه بندی نداره و همه بریم نوکیا بخریم ضمن اینکه ایفون هیچ جایی تو این رتبه بندی نداره نه!!!!!!!!!!!!!!!
نمیخوام اینجا رو به میدان جنگ تبدیل کنم ولی نمیخواین اینجوری ادامه بدیم
من از اول گفتم و باز هم میگم اینا گوشی هایی بوده که معرفی شده و برای راهنمایی دوستمون بهتره روی معایب و مزایا فوکوس کنیم

در مورد مقایسه یک گوشی غیر لمسی هم باید بگم من از گوشی های V3I V3X Z3 A1200 ZN5 از برند موتورلا استفاده کردم و دید کلی که این گوشی ها از برند موتورلا ایجاد کردند رو عرض کردم

johnypersian1656
04-08-2010, 11:57

این عکسای xt720 که اگه کسی ندونه فک میکنه 2 مگاپیکسلهمیشه بپرسم مشکل عکسا چیه؟ من عکس ها رو با سایز کوچیک گذاشتم که صفحه سنگین نشه! اگه پست بالای این رو ببینی لینک عکسا با اندازه ی اصلی هست, معلومه که تو از روی غرض ورزی اومدی اینا رو گذاشتی. فقط یه توضیح بدم که اون عکسه که از کاکتوس ها هست توی تاریکی مطلقه! یه چیز دیگه اینکه خوش ندارم همینجوری کسی عکسایی که گذاشتم جایی رو بزنه توی پست خودش! اونم با سابقه ی تو توی تغییر عکسا :31:

یه گوشی از نوکیا بگو که کشویی باشه و لق نزنه ؟
یه گوشی از نوکیا بگو که در باتریش لق نزنه ؟
من خودم نوکیایی نیستم ولی واقعا اینا رو میخونم خندم میگیره :31: شما که با حمید رفیقی که باید زیاد با گوشی های نوکیا کار کرده باشی

برتری xt720 هم فلش زنون و دکمه شاتر
دوربینشم اونطور مالی نیست که بگیم بهتره
دوربین گالکسی و ویو تون رو هم دیدیم , بسی لذت بردیم

johnypersian1656
04-08-2010, 12:06
عـــــــــــــجــــــــب!!
ریلیز = Released
تو همون لینکی که معرفی کردی دنبال این کلمه بگرد Released
Announced این یعنی تاریخ معرفی
بعدشم اینی که لینک دادی که بدرد نمیخوره ... رمش 256 ه
این یکی رمش 512 ه :
صحبت rozysara ی عزیز درسته , این همون موتوروی هست که قبلا واسه کره داده شد, اون لینکی هم که داده همونیه که توی کره اومده بود,

L.A.M.P.A.R.D
04-08-2010, 12:55
ایول چه کل کلی اینجا :دی

4870x2
04-08-2010, 13:29
آقا بگین مشکل چیه من بی طرف قضاوت می کنم: دی

Dark.Life
04-08-2010, 14:00
میشه بپرسم مشکل عکسا چیه؟ من عکس ها رو با سایز کوچیک گذاشتم که صفحه سنگین نشه! اگه پست بالای این رو ببینی لینک عکسا با اندازه ی اصلی هست, معلومه که تو از روی غرض ورزی اومدی اینا رو گذاشتی. فقط یه توضیح بدم که اون عکسه که از کاکتوس ها هست توی تاریکی مطلقه! یه چیز دیگه اینکه خوش ندارم همینجوری کسی عکسایی که گذاشتم جایی رو بزنه توی پست خودش! اونم با سابقه ی تو توی تغییر عکسا :31:

من خودم نوکیایی نیستم ولی واقعا اینا رو میخونم خندم میگیره :31: شما که با حمید رفیقی که باید زیاد با گوشی های نوکیا کار کرده باشی

دوربین گالکسی و ویو تون رو هم دیدیم , بسی لذت بردیم

فرهاد جان مشکل عکسا اینه که در حد یه 8 مگاپیکسلی با فلش زنون نیستن
اون لینک بالا هم که یه سری عکس دیگست تو روز و اینا که من گزاشتم نیست
این سابقه من تو تغییر عکس اصلاً اثبات نشده اگه مدرکی داری رو کن در غیر اینصورت شایعه پراکنی نکن :27:
اتفاقاً ان86 حمید یه دفه از دستش افتاد شاسیش ترک برداشت ... ان86 تازه خیلی خوب بود
ان96 و ان85 که هیچی نگم بهتره
دوستم سفارش داده از سوعد (شایدم سوئد ) براش یه e52 اوردن فنلاندی اصل 370 تومن 2 3 ماه نشده که خریده درش و قاب دورش شل و ول شده ... البته 2 بار از دستش خورده زمین

یکی از دوستام مایلستون خریده گفته بیا یه مقایسه کنیم با امنیا 2 منم گفتم باشه امروز یا فردا منتظر باشید

johnypersian1656
04-08-2010, 14:33
فرهاد جان مشکل عکسا اینه که در حد یه 8 مگاپیکسلی با فلش زنون نیستن
ببین حالا من موتویی هستم, بیا نظرات بقیه رو توی همون تاپیک بخون.بعد مشکل عکسا چیه؟ دقیق نمیفهمم!

اون لینک بالا هم که یه سری عکس دیگست تو روز و اینا که من گزاشتم نیست

خوب دیگه منم همینو میگم! میگم چرا اگه غرض نداشتی همونارو نذاشتی؟

این سابقه من تو تغییر عکس اصلاً اثبات نشده اگه مدرکی داری رو کن در غیر اینصورت شایعه پراکنی نکن
والا اینو من تنها نمیگم! شما زبانزده خاص و عامی! اگه واقعا این کارو نکردی من معذرت میخوام

یکی از دوستام مایلستون خریده گفته بیا یه مقایسه کنیم با امنیا 2 منم گفتم باشه امروز یا فردا منتظر باشید

بله بله! حمید جان فرمودن! ولی بهتر بود واسه مقایسه xt701 رو انتخاب میکردین واسه مقایسه عکس, یا مایلستون با ورژن فرویو!

این مثالهایی که از برندها میزنین که ترک برداشت و شکست و غیره .... میتونه واسه هر گوشی پیش بیاد! سامسونگ هم فکر نکنم گوشیهاش ضد ضربه باشه!

SAEED_BARCELONA
04-08-2010, 14:49
حالا بحث سر دوربینه یا استحکام گوشی؟ به سعید بگم امنیاشو بیاره براتون؟ بنده خدا 1 بار از دستش خورد زمین lcd گوشیش سکته مغزی کرد نصفش فلج شد از کار افتاد:دی
موتورولا گوشیهاش خیلی خیلی محکم هستن دیگه به این گیر ندید
عکساشو ندیدم نمیتونم نظر بدم ولی خدایی تا حالا عکس تغییر ندادید؟ هر چی مدرکه آمادست برای رو شدن البته اگه تا الان آثارشو از بین نبرده باشید

Dark.Life
04-08-2010, 15:22
خوب دیگه منم همینو میگم! میگم چرا اگه غرض نداشتی همونارو نذاشتی؟

برای اینکه همونا تو روز بودن و تو روزم اکثر گوشیا خوبن
مهم شبه که این گوشی با اینکه زنون داره عکساش مالی نیست
خودتم قبول داری عکسای تاریکیش خوب نیست

عکساشو ندیدم نمیتونم نظر بدم ولی خدایی تا حالا عکس تغییر ندادید؟ هر چی مدرکه آمادست برای رو شدن البته اگه تا الان آثارشو از بین نبرده باشید

مدرک بیار
اگه منظورت اون عکس پیکسون 12 هست که از فروم موبایل ریویو گزاشتم میتونی اصلشو ببینی که اونم توش فوتوشاپ هست و به من ربطی نداره ... اگه بخای حقیقتو ببینی که ادیت نشده و فقط ریسایز شده ولی اگه میخای بهونه بیاری و کیفیت پیکسونو زیر سوال ببری بحثش جداست

johnypersian1656
04-08-2010, 15:24
مهم شبه که این گوشی با اینکه زنون داره عکساش مالی نیست
خودتم قبول داری عکسای تاریکیش خوب نیست

حسن جان میگم اون عکس کاکتوسه توی تاریکیه کامله داداش :31: تاثیر فلشه اون نور! okay? نه اصلا قبول ندارم عکسای تاریکیش خوب نیست :31:

Dark.Life
04-08-2010, 15:29
حسن جان میگم اون عکس کاکتوسه توی تاریکیه کامله داداش :31: تاثیر فلشه اون نور! okay? نه اصلا قبول ندارم عکسای تاریکیش خوب نیست :31:

خب مگه فلش زنون نداره ؟ هر عکسی با فلش زنون دیدم خیلی شفافو تمیز بوده ... میزان نور گیریش باید کنترل بشه تا این اتفاق نیفته ولی معلومه تو این مورد ضعیف عمل کرده
بهونه نیار :دی
امروزم اگه دوستم بودش میرم یه مقایسه بین دو 5 مگاپیکسلی از دو برند سامسونگ و موتورولا میزارم که همه چیز مشخص بشه
نمیخام بگم دوربینش ضعیفه ... دوربین سامسونگ خیلی قویه
آخه یه مقایسه ای بین مایلستون و x10 کردیم x10 خیلی ضعیفتر بود :27:

total_overdose
04-08-2010, 15:37
سلام
چه خبره اینجا؟:31:من کاری به بحساتون ندارم.مطمعن باشین به نتیجه نمیرسین.فقط باید بگم موسی و عیسی هر کدام به دین خود.
راسی یه چند مورد لازمه بگم:

8510 و با هر گوشی نوکیا خاستی مقایسه کن :2:
اسلایدش لق که خوبه مثله آونگ پر میخوره:31:
کیفیت بدنه هم که دیگه از رنگش که رفته بود مینشستن میکرندوندنش تا بشه استیل مشخصه.
4دفعه با خودم بردینش تعمیرگاه.
پس حرفی از کیفیت نزن.

فرهاد جان مشکل عکسا اینه که در حد یه 8 مگاپیکسلی با فلش زنون نیستن فرهادجون این منم کاملا حس میکنم.
حالا نمیدونم بخاطر ریسایزه و یا ... ولی در کل بنظر من باید بهتر از اینا میبود.

اتفاقاً ان86 حمید یه دفه از دستش افتاد شاسیش ترک برداشت ... ان86 تازه خیلی خوب بود کاملا در اشتباهی حسن جان.
چون بخاطر استفاده از پیچ نا مناسب و سفت کردن پیش از حد بود که باعث شده بود قابش ترک بخوره.:46:
در مورد دوربینم اگر منظورتون مقایسه امنیا 2 با مایلستون هست باید بگم مایلستون متعسفانه هیچ حرفی برای گفتن نداره چه در روز چه در شب البته در حالت استاندارد و آندروید 2.1 .

johnypersian1656
04-08-2010, 15:50
خب مگه فلش زنون نداره ؟ هر عکسی با فلش زنون دیدم خیلی شفافو تمیز بوده ... میزان نور گیریش باید کنترل بشه تا این اتفاق نیفته ولی معلومه تو این مورد ضعیف عمل کرده
بهونه نیار
شاید من بد جمله رو نوشتم! ببین میگم اون نور(منظورم روشناییه, نه نور اضافی) تاثیر فلشه! یعنی میگم محیط تاریک بوده با این فلش روشن شده.ببین عکس با سایز اصلی :

امروزم اگه دوستم بودش میرم یه مقایسه بین دو 5 مگاپیکسلی از دو برند سامسونگ و موتورولا میزارم که همه چیز مشخص بشه
شما مثلا مایلستون رو با wave مقایسه کن! امنیا 2 رو با zn5 بعد ببین حرفی میمونه؟ من که خودم گفتم مایل دوربینش در حد مثلا xt701 نیست. بقیه ی صحبتاتم که حمید جواب داد! دیگه حرفی نیست(یادآوری کنم تاپیک مشاوره هست نه مقایسه!:31:)

Dark.Life
04-08-2010, 16:36
اسلایدش لق که خوبه مثله آونگ پر میخوره
.

ان86 و میگی ؟
نه دیگه انقدم شل و ول نبود!

کیفیت بدنه هم که دیگه از رنگش که رفته بود مینشستن میکرندوندنش تا بشه استیل مشخصه.
4دفعه با خودم بردینش تعمیرگاه.
پس حرفی از کیفیت نزن

ماشینو میگی ؟
آره یادمه 4 5 بار باهم بردیمش پیش مرتضی :27:

چون بخاطر استفاده از پیچ نا مناسب و سفت کردن پیش از حد بود که باعث شده بود قابش ترک بخوره.

این که بدتر شد!
به خاطر سفت کردن پیچ ترک خورد!!

دوستان بحثو منحرف نکنید
دیگه همتون میدونید کیفیت سامسونگ خوبه و مشکلی نداره
گالکسی خیلی سریع به آندروید 2.2 آپدیت شد که نشون میده پشتیبانی نرم افزاری خیلی خوبی داره
دوربینش نمیگم خوبه ولی چون رقبا (xt720) هم مالی نیست نمیشه عیب در نظر گرفت
برتری های سخت افزاری هم که نسبت به تمام رقبا داره
lcd
بلوتوث
باتری
سی پی یو
و...
قیمتشم که نسبت به رقیب مناسبتره
پس این بحثا برای چیه ؟
آقا بخر خیال همرو راحت کن :دی

rozysara
04-08-2010, 17:15
بهونه نیار :دی
نمیخام بگم دوربینش ضعیفه ... دوربین سامسونگ خیلی قویه
آخه یه مقایسه ای بین مایلستون و x10 کردیم x10 خیلی ضعیفتر بود :27:

در مورد مقایسه پنج مگا پیکسی ها هم لازم نیست شما زحمت بکشید قبلا تو این انجمن انجام شده بود و با اختلاف فراوان موتورلا zn5 اول شده بود یه کار جالبی که تو اون تاپیک انجام داده بودند این بود که مشخص نکرده بودند کدوم عکس با کدوم گوشی انداخته شده یادتون که هست

COUNTMAN
05-08-2010, 01:57
فك كنم شما همديگرو ديدني به هم شليك ميكنيد

fire159
05-08-2010, 09:21
برتری های xt720 که ضعفهای گالکسی هم هست :5:
کیفیت برتر چه در متربال و چه در مونتاژ
دوربین بهتر
فلش زنون برای اولین بار در آندرویدها
خروجی hdmi برای اولین بار در آندرویدها
دکمه اختصاصی عکاسی
باطری بهتر
برند برتر

BehzadKiNG
05-08-2010, 10:10
1.موتو اینهمه تبلیغ کرده که من خروجی hdmi دارم اما سامسونگ :

2.باتری موتو: Li-Po 1390 mAh
Up to 320 h (2G) / Up to 320 h (3G)

باتری گلکسی:Li-Po 1500 mAh
Up to 750 h (2G) / Up to 576 h (3G)

3.دوربین و فلش شاید موتو بهتره باشه!این معنی نمیده که گلکسی دوربینش بده !هر دو دوربین قوی دارند ولی شاید دوربین موتو یکم بهتر باشه ! شما یک مورد دوربین رو سه بار مطرح کردی !

مزیتهای گلکسی که ضعف موتو به حساب می آیند:
4.بلوتوث 3
5.فیلم برداری بهتر
6.گلکسی: 8 GB/16GB storage, 512 MB RAM, 2GB ROM
موتو:150 MB storage, 512 MB RAM, 512 MB ROM

راستی آندروید 2.2 واسه موتو اومده ، با توجه به اینکه 7 ماه ریلیز شده ؟ :)

هر دوتا گوشی خوبی هستند ولی گلکسی بهتره !

johnypersian1656
05-08-2010, 10:54
.موتو اینهمه تبلیغ کرده که من خروجی hdmi دارم اما سامسونگ :

شما هم که حرف بقیه ی سامسونگیا رو میزنین! به کلوپ گالکسی مراجعه کنین, میبینین که این مربوط به hdmi 1.4 هست نه سامسونگ! و اتفاقا موتو قبل از سامی روی همین xt720 استفاده کرده و الان هم از این کابل میکرو میشه روی xt720 استفاده کرد(توضیحات بیشتر صفحات آخر کلوپ گالکسی هست که البته یه سری از پست ها حذف شد)

L.A.M.P.A.R.D
05-08-2010, 10:54
ولی من باشم موتو رو انتخاب می کنم

fire159
05-08-2010, 11:12
1.
راستی آندروید 2.2 واسه موتو اومده ، با توجه به اینکه 7 ماه ریلیز شده ؟ :)

!
خوب 7 ماهه ریلیز شده چه ربطی داره .
2.2 که تازه ریلیز شده .

johnypersian1656
05-08-2010, 11:13
راستی آندروید 2.2 واسه موتو اومده ، با توجه به اینکه 7 ماه ریلیز شده ؟
شما بیا گوشی اول موتو رو با گوشی اول سامی توی این زمینه مقایسه کن! گوشی اول موتو دروید ایکس هست نه xt720 . در ضمن اگه منظورتون از آندروید 2.2 ورژن unofficial هست باید بگم اگه یه چرخی توی فرومهای خارجی بزنین وقتی همه داشتن روی rc1 واسه آندروید ها کار میکردن دروید rc2 رو داشت تست میکرد! و اینی که واسه گالکسی اومده هم official نیست .واسه هیچ کدوم از این دوتا هنوز official final نیومده عزیز.

Dark.Life
05-08-2010, 12:23
برتری های xt720 که ضعفهای گالکسی هم هست :5:
کیفیت برتر چه در متربال و چه در مونتاژ
دوربین بهتر
فلش زنون برای اولین بار در آندرویدها
خروجی hdmi برای اولین بار در آندرویدها
دکمه اختصاصی عکاسی
باطری بهتر
برند برتر

کیفیت برتر قابل قبول نیست
دوربین بهترم قابل قبول نیست عکساش که اینو میگه
فلش زنون قبول
خروجی hdmi که سامسونگم داره پس اینم قبول نیست
دکمه اختصاصی قبول
باطری بهترم که جوکه قشنگی بود :دی باتری گالکسی حداقل 2 برابر xt720 جواب میده
برند برتر چون شما رو موتورولا تعصب داری به نظرت موتورولا برتره از نظر من سامسونگ برتره حداقل فروشش از موتورولا خیلی بیشتره

پس فقط دو تا برتری میشه در نظر گرفت واسه xt720
دکمه شاتر
فلش زنون

حالا برتریهای گالکسی :
*صفحه بزرگتر
*super amoled
*صدای بهتر هدفون
*16 گیگ مموری داخلی
*2 گیگ رام
*ساپورت وای فای n
*بلوتوث 3
*سی پی یو قویتر
*شتاب دهنده بسیار قویتر
*فیلم برداری 30 فریم
*باتری قویتر
*باریکتر و سبکتر
*آندروید 2.2

شما هم که حرف بقیه ی سامسونگیا رو میزنین! به کلوپ گالکسی مراجعه کنین, میبینین که این مربوط به hdmi 1.4 هست نه سامسونگ! و اتفاقا موتو قبل از سامی روی همین xt720 استفاده کرده و الان هم از این کابل میکرو میشه روی xt720 استفاده کرد(توضیحات بیشتر صفحات آخر کلوپ گالکسی هست که البته یه سری از پست ها حذف شد)

اصلاً کاری نداریم این قابلیت به کی ربط داره مهم اینه که گالکسی خروجی hdmi داره مثله xt720 در نتیجه این مورد برای xt720 برتری حساب نمیشه

johnypersian1656
05-08-2010, 12:36
اصلاً کاری نداریم این قابلیت به کی ربط داره مهم اینه که گالکسی خروجی hdmi داره مثله xt720 در نتیجه این مورد برای xt720 برتری حساب نمیشه
تا دیروز کی بود توی بوغ و کرنا کرده بود که این نوآوری سامسونگه؟ حالا که موتو قبلش داشته اصلا کاری نداریم....... کمتر چرند بگو!
:31:

کیفیت برتر قابل قبول نیست
دوربین بهترم قابل قبول نیست عکساش که اینو میگه

میگم شما کلا مشکل داریا! باور کن! یه سوال, چطوریه شما با همه ی برندها مشکل داری؟ آخه با بچه های سونی, نوکیا, موتو.... همه ی برندها جلوی این سامی کم آوردن! خیلی جالبه واسم :31:

صفحه بزرگتر

بله بله , در نتیجه ppi کمتر!

صدای بهتر هدفون
واسم نمودار نذار اینجا! چند بار از هدفون xt720 , گالکسی استفاده کردی؟

سی پی یو قویتر
*شتاب دهنده بسیار قویتر

آندروید 2.2

unofficial! اینم مزیته؟ واقعا؟ میدونی که xt720 هنوز واسه اروپا ریلیز نشده و به محض ریلیز 2.2 میاد!(رسمی!!!!!!!!)

L.A.M.P.A.R.D
05-08-2010, 12:40
یه چی بگم ؟
الان دارن سامسونگی ها ، بهترین گوشی خودشون رو با یک گوشی معمولی moto مقایسه می کنند...در صورتی که بهترین گوشی های موتو droid x و droid 2 هستش

johnypersian1656
05-08-2010, 12:48
lampard جان بیخیال! باور کن من خودم با اینکه موتویی هستم اما گوشی های برندهای دیگه رو هم دوست دارم اینجا هم یه پست ازم پیدا نمیکنی که گفته باشم گالکسی نخر! xt720 بگیر ولی خوب بعضی از این فن بوی های سامی واقعا شورش رو درآوردن! هرگوشی ای با سامی مقایسه بشه باید کم بیاره! نمیدونم چی بهشون میرسه! ببین مثلا سر موضوعه دوربین مایلستون من واقعا قبول دارم دوربین مایل ضعیفتر از مثلا xt701 یا 5 مگاپیکسلی های برندهای دیگس ولی اینگه دوربین گالکسی بهتر از xt720 باشه!!!! خنده داره!:31: بچه های موتویی خواهش میکنم دیگه توی این تاپیک پست ندن, چون حرف زدن با بعضیا بی فایدس! من خودمم دیگه پست نمیدم , بذاریم mr dark life واسه خودش حال کنه

Dark.Life
05-08-2010, 12:57
تا دیروز کی بود توی بوغ و کرنا کرده بود که این نوآوری سامسونگه؟ حالا که موتو قبلش داشته اصلا کاری نداریم....... کمتر چرند بگو!

ببین دوباره داری شروع میکنیا!
دیروز مگه نگفتی اینکه کی زودتر یه قابلیتو گزاشته رو گوشیش و تقلیدو قبول نداری حالا باز زدی زیرش
منم گفتم اگه ترتیب و اینا قبول اولین گوشیی که اصلاً خروجی tv داشت d600 بود!
حالا چرا قاطی کردی داریم دوستانه بحث میکنم از الفاظ رکیک (چرند) استفاده نکن دوست عزیز :دی

میگم شما کلا مشکل داریا! باور کن! یه سوال, چطوریه شما با همه ی برندها مشکل داری؟ آخه با بچه های سونی, نوکیا, موتو.... همه ی برندها جلوی این سامی کم آوردن! خیلی جالبه واسم :31:

نه من مشکلی ندارم با برندای دیگه
طرفدارای برندای دیگه با سامسونگ مشکل دارن

بله بله , در نتیجه ppi کمتر!

اینم جالبه!
hd2 با صفحه 4.3 اینچی همین رزولوشنو داره و اصلاً پیکسلاش دیده نمیشه
یه چیزی بگید که عملاً کاربرد داشته باشه
ppi کمتر درسته ولی در با همین ppi هم پیکسلا دیده نمیشن پس این برتری نیست و بزرگتر بودن صفحه برتریه

واسم نمودار نذار اینجا! چند بار از هدفون xt720 , گالکسی استفاده کردی؟

پس شما هم اگه میخای در مورد دوربین یا کیفیت بدنه یه گوشی نظر بدی باید حتماً باهاش کار کرده باشی و نباید بر اساس ریویو ها نظر بدی
i9000 و ویو بهترین هدفونها رو دارن هم از نظر بلندی هم از نظر کیفیت و...
ولی مثلاً همین مایلستون که دوستم داره تو ماشین وصل میکنه به aux صداش کمتر از امنیا 2 هست که هیچ ادعایی نداره

unofficial! اینم مزیته؟ واقعا؟ میدونی که xt720 هنوز واسه اروپا ریلیز نشده و به محض ریلیز 2.2 میاد!(رسمی!!!!!!!!)

غیر رسمی نیست در واقع نسخه بتاست و لو رفته ... به هر حال قابل استفادست و نسخه اصلیش سپتامبر میاد

این که میگین بهترین گوشی سامسونگو با یه گوشی معمولی از موتورولا مقایسه میکنیم جالبه
خب مگه droid x و droid 2 اصلاً ریلیز شدن ؟ اصلاً مگه gsm هستن ؟ اصلاً معرفی شدن ؟!
این دوستمون میخاد گوشی بخره کاری نداره که چیو با چی مقایسه میکنیم ... به نظر شما مقایسه یه گوشی که 2 ماهه ریلیز شده با گوشی که هنوز معرفی نشده درسته ؟!

4870x2
05-08-2010, 13:51
بحث droid x و galaxy s هستش؟: دی
اول من جواب dark.life رو بدم(اسمش اشناست: دی)

پس شما هم اگه میخای در مورد دوربین یا کیفیت بدنه یه گوشی نظر بدی باید حتماً باهاش کار کرده باشی و نباید بر اساس ریویو ها نظر بدی
i9000 و ویو بهترین هدفونها رو دارن هم از نظر بلندی هم از نظر کیفیت و...
اولا مثایسه عکس کجا و مقایسه صدا کجا: دی
دوماً کی گفته بلند ترین صدا رو دارن؟!

خب مگه droid x و droid 2 اصلاً ریلیز شدن ؟ اصلاً مگه gsm هستن ؟ اصلاً معرفی شدن ؟!
گالاکسی s مگه 2.2ش معرفی رسمی شدش؟!
مگه اصلا تو ایران به راحتی پیدا میشه؟!

به نظر شما مقایسه یه گوشی که 2 ماهه ریلیز شده
o_0
گالاکسی 2 ماهه ریلیز شده؟
میگم این droid x هم LCDیش از Super AMOLED ضعیف ترم نیست ها
البته خوب به IPS ال جی نمیرسه

total_overdose
05-08-2010, 13:53
ولی مثلاً همین مایلستون که دوستم داره تو ماشین وصل میکنه به aux صداش کمتر از امنیا 2 هست که هیچ ادعایی نداره
:eh::eh:
بهتر نیست تموم کنید این بحث هارو؟
اون کسیم که میخواست بخره باور کنید پشیمون شد.

fire159
05-08-2010, 22:47

-

__Genius__
05-08-2010, 22:50
سلام دوستان .
این مدل موتورولا Droid X شدیداً چشمم رو گرفته ، بسیار حرفه ای به نظر میرسه .
چه زمانی release میشه و به بازار ایران میاد ؟
کسی از قیمت تقریبیش خبری داره ؟

monaa
05-08-2010, 22:58
حیف نیست 800 هزار بدی گوشی :18:
به هر حال Apple iPhone 3gs بگیر

L.A.M.P.A.R.D
05-08-2010, 23:02

-

چه قیمت مناسبی !!!!!!

=============
ولی چقدر تو دسته این خانومه بزرگ به نظر میرسه :دی

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

حیف نیست 800 هزار بدی گوشی :18:
به هر حال Apple iPhone 3gs بگیر
اخه apple به غیر از کلاس چی داره؟.......میشه بدونم ؟:20:

fire159
05-08-2010, 23:38
كليه سوالات مربوط به درويد ايكس در تايپيك خودش

Dark.Life
05-08-2010, 23:47
سلام دوستان .
این مدل موتورولا Droid X شدیداً چشمم رو گرفته ، بسیار حرفه ای به نظر میرسه .
چه زمانی release میشه و به بازار ایران میاد ؟
کسی از قیمت تقریبیش خبری داره ؟

این گوشی هنوز معرفی رسمی نشده ... البته همه مشخصاتش لو رفته ولی خب خود موتورلا باید معرفی کنه و تاریخ ریلیز و مشخص کنه که ممکنه چند ماه طول بکشه ... البته ممکنه اصلاً نسخه جهانی نباشه و ایران نیاد پس صبر کردن براش یه ریسکه

اینجا میتونی مشخصاتشو ببینی :

fire159
06-08-2010, 08:54
این گوشی هنوز معرفی رسمی نشده ... البته همه مشخصاتش لو رفته ولی خب خود موتورلا باید معرفی کنه و تاریخ ریلیز و مشخص کنه که ممکنه چند ماه طول بکشه ... البته ممکنه اصلاً نسخه جهانی نباشه و ایران نیاد پس صبر کردن براش یه ریسکه

]

:27::27::27:

--------------------
از سر گيري پيش فروش درويد ايكس
گوشی موتورولا Droid یکی از پر فروش ترین محصولات کمپانی موتورولا بود و این موضوع برای نسخه پیشرفته آن که بزودی عرضه خواهد شد نیز در حال روی دادن است بطوریکه اپراتور Best Buy که از چند روز گذشته پیش فروش آن را آغاز کرده است اکنون بدلیل افزایش حجم تقاضا و عدم موجودی کافی ، پیش فروش Droid X را متوقف کرده است. موجودی این گوشی نیز در اپراتور Verizon به اتمام رسیده است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
از ویژگی های این گوشی آندرویدی می توان به دوربین 8 مگاپیکسل و صفحه نمایش 4.3 اینچ اشاره کرد

--------------------

فروش فوق العاده گوشی موتورولا Droid X در اولین روز عرضه اش
بنظر می رسد گوشی های سری Droid موتورولا از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و رقیب بسیار خوبی برای گوشی های EVO 4G کمپانی HTC و Galaxy S سامسونگ محسوب می شوند.

جدیدترین محصول موتورولا از این مجموعه Droid X نام دارد که در اولین روز عرضه اش تمامی موجودی آن به اتمام رسید و حتی موجودی آن در تمامی فروشگاههای اینترنتی که عرضه شده بود به پایان رسید و زمان بعدی برای خرید آن-لاین Droid X تاریخ 23 جولای تعیین شده است. اکثر فروشگاهها دارای 400 الی 500 دستگاه گوشی Droid X برای فروش بودند در حالی که فروشگاههای کوچکتر در حدود 10 تا 12 گوشی بیشتر نداشتند. آیا Droid X می تواند از رکورد فروش Droid يا milestone فراتر رود.

hoha881
06-08-2010, 10:03
samsung galaxy s

Anonymous13
06-08-2010, 15:13
خدايا ميشه من يه روزي اين گوشي رو بخرم ؟؟؟

samsung galaxy s
از قديم گفتن دود از كنده بلند ميشه . :27:

Dark.Life
06-08-2010, 21:46
:27::27::27:

--------------------
از سر گيري پيش فروش درويد ايكس
گوشی موتورولا Droid یکی از پر فروش ترین محصولات کمپانی موتورولا بود و این موضوع برای نسخه پیشرفته آن که بزودی عرضه خواهد شد نیز در حال روی دادن است بطوریکه اپراتور Best Buy که از چند روز گذشته پیش فروش آن را آغاز کرده است اکنون بدلیل افزایش حجم تقاضا و عدم موجودی کافی ، پیش فروش Droid X را متوقف کرده است. موجودی این گوشی نیز در اپراتور Verizon به اتمام رسیده است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
از ویژگی های این گوشی آندرویدی می توان به دوربین 8 مگاپیکسل و صفحه نمایش 4.3 اینچ اشاره کرد

--------------------

فروش فوق العاده گوشی موتورولا Droid X در اولین روز عرضه اش
بنظر می رسد گوشی های سری Droid موتورولا از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و رقیب بسیار خوبی برای گوشی های EVO 4G کمپانی HTC و Galaxy S سامسونگ محسوب می شوند.

جدیدترین محصول موتورولا از این مجموعه Droid X نام دارد که در اولین روز عرضه اش تمامی موجودی آن به اتمام رسید و حتی موجودی آن در تمامی فروشگاههای اینترنتی که عرضه شده بود به پایان رسید و زمان بعدی برای خرید آن-لاین Droid X تاریخ 23 جولای تعیین شده است. اکثر فروشگاهها دارای 400 الی 500 دستگاه گوشی Droid X برای فروش بودند در حالی که فروشگاههای کوچکتر در حدود 10 تا 12 گوشی بیشتر نداشتند. آیا Droid X می تواند از رکورد فروش Droid يا milestone فراتر رود.

نمیدونم هدف شما چیه !
این گوشی که شما میگی اصلاً gsm نیست و هیچ وقت نمیاد ایران
شما داری این دوستمونو گمراه میکنی که برای این گوشی صبر کنه در حالی که هیچ وقت نمیاد ایران
اون یکیم که هنوز معلوم نیست gsm باشه یا نه هنوز معرفی نشده
لطفاً وقتی میخای مشاوره بدی گوشیی رو معرفی کن که تو بازار موجود باشه

پس با توجه به اینکه این گوشی تو بازار موجود نیست دوستمون باید بین گزینه های دیگه انتخاب کنه که i9000 از بقیه بهتره

fire159
06-08-2010, 22:26
نوشته شده توسط Dark.Life [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

والا من نميخواستم ديگه پست بدم اما
اتفاقا ديدم " شما اين پست رو دادي منم خواستم بگم هدف شما چيه از اين كارا !! هدف تو هدفي شده :21:.
آخه قبلش عكس به اون بزرگي گزاشتم كه طرف گوشي رو خريده بعد شما ميگي:
این گوشی هنوز معرفی رسمی نشده ... البته همه مشخصاتش لو رفته ولی خب خود موتورلا باید معرفی کنه و تاریخ ریلیز و مشخص کنه که ممکنه چند ماه طول بکشه

-----

اين كه نسخه جهانيش هنوز نيومده از بدشانسي و بد اقبالي من و خيلي هاي ديگه است كه دارن خدا خدا ميكنن اين گوشي جهاني بشه . و البته خوش شانسي سامسونگ هم هست چون اگه اين دو مدل جهاني بود ديگه كي ميرفت گالكسي بخره ؟

پس با توجه به اینکه این گوشی تو بازار موجود نیست دوستمون باید بین گزینه های دیگه انتخاب کنه که i9000 از بقیه بهتره
البته به نظر شما i9000 از بقیه بهتره :13:

Dark.Life
06-08-2010, 22:29
[/I]
والا من نميخواستم ديگه پست بدم اما
اتفاقا ديدم " شما اين پست رو دادي منم خواستم بگم هدف شما چيه از اين كارا !! هدف تو هدفي شده :21:.
آخه قبلش عكس به اون بزرگي گزاشتم كه طرف گوشي رو خريده بعد شما ميگي:
این گوشی هنوز معرفی رسمی نشده ... البته همه مشخصاتش لو رفته ولی خب خود موتورلا باید معرفی کنه و تاریخ ریلیز و مشخص کنه که ممکنه چند ماه طول بکشه

-----

اين كه نسخه جهانيش هنوز نيومده از بدشانسي و بد اقبالي من و خيلي هاي ديگه است كه دارن خدا خدا ميكنن اين گوشي جهاني بشه . و البته خوش شانسي سامسونگ هم هست چون اگه اين دو مدل جهاني بود ديگه كي ميرفت گالكسي بخره ؟

البته به نظر شما i9000 از بقیه بهتره :13:

من منظورم اونی بود که لینک دادم و هنوز معرفی نشده :

اونی که شما میگی دلیلی نداره اصلاً روش بحث بشه چون ایران نمیاد
بازم اگه میخای دوستمون رو گمراه کنی ادامه بده

L.A.M.P.A.R.D
06-08-2010, 22:49
اوم دوستون تا الان گوشیش رو خریده :دی