PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستگاه تمیز کننده منافذ پوست

love021
02-08-2010, 03:04
درود به همه به خصوص خانومهایی که تو این فروم فعالیت میکنن خواستم دستگاهی که چند ماه پیش خریدم به دوستان معرفی کنم و تجربه شخصیمو با بقیه تقسیم کنم.
دستگاهی که من خریدم اسمش Pore Cleanser هست که برای پوست صورت استفاده میشه این دستگاه اگر به مدت طولانی و صحیح استفاده بشه میتونه باعث کم شدن آکنه و دونه های سر سیاه روی پوست صورت به خصوص منطقه بینی بشه به کار بردن این دستگاه همونطور که تو دفترچه دستگاه قید شده برای بعضی پوستهای حساس و یا کسایی که دوره درمانی خاصی دارن توصیه نمیشه....
تجربه به من ثابت کرده بهترین زمان برای استفاده از این دستگاه که بشه نتیجه بهتری گرفت بعد از حمام کردن هست که منافذ پوست بازتره این قضیه باعث میشه تا دستگاه که کارش ساکشن کردن و بیرون آوردن چربیای زیر پوستیه بهتر نتیجه بده اوایل که از این دستگاه استفاده میکردم احساس میکردم پوستم چرب شده برای همین باید بعد از استفاده از این دستگاه از لوسیونای مخصوص استفاده کنید تا چربیه پوست کم بشه و نتیجه کار بهتر بشه این دستگاه با اثر القایی شارژ میشه که تو نوع خودش جالبه و شارژر جالبیم داره که شکل مدرنی بهش میده این دستگاه برای بالا بردن شدت ساکشن از قطره های آب استفاده میکنه تا اطراف منطقه تماس دستگاه با پوست وکیوم بیشتری پیدا کنه ولی اگر بعد از حمام از اون استفاده کنید لازم نیست که از قطره های آب کمک بگیرید این چندتا عکس از این دستگاه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mos2010
02-08-2010, 18:28
سلام
دستگاه جالبیه مبارکتون باشه
قیمتش چند هستش؟
اصل پاناسونیکه یا خالی بندیه؟
و اینکه از کجا میشه تهیه کردش؟

love021
03-08-2010, 00:15
سلام
دستگاه جالبیه مبارکتون باشه
قیمتش چند هستش؟
اصل پاناسونیکه یا خالی بندیه؟
و اینکه از کجا میشه تهیه کردش؟

ممنون
راستش من 65 خریدم ولی یه مدت بعدش قیمتش به 75 رسید!!!!
ساخت پاناسونیکه ولی روش زده ساخته شده در تایلند.
من از منوچهری تهران خریدم جای دیگه اطلاع ندارم ولی نمایندگیا باید داشته باشن.

lebowski
03-08-2010, 14:09
من از نمایندگی سوال کردم گفت تموم کردیم قیمتشو 70 گفت حالا میگردم اگه مارک دیگه ای تو بازار بود خبر میدم.

_ermia
03-08-2010, 15:59
سلام
البته فکرکنم این رو تو بخش پزشکی میذاشتید بهتر بود
اما حالا چرا فقط خانومای عزیز، مگه آقایان عزیز دل ندارن، خب شاید مام یکی خریدیم :)
جالب بود خیلی، مرسی

.:DJ HADI:.
03-08-2010, 16:10
همگی سلام:10:

آیا این دستگاه از چربی شدن پوست به مدت طولانی جلوگیری میکنه؟؟؟
و همینطور باعث شادابی پوست میشه؟

love021
04-08-2010, 01:11
همگی سلام:10:

آیا این دستگاه از چربی شدن پوست به مدت طولانی جلوگیری میکنه؟؟؟
و همینطور باعث شادابی پوست میشه؟

اوایلش روی پوست من به دلایل نامعلومی احساس میکردم چرب تر شده ولی به مرور چربی کم شد البته من همزمان لوسیون هم استفاده میکنم.