PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل تو فرمت كردن داريو

mpeg
01-03-2005, 01:44
با سيدي مبام بالا بد كه دستور :fromat c ميزنم وبعد y شروع به فرمت كه ميكنه وسط كار ياسته ديگه فرمت نميكنه بدون اينكه پيغامي جيزي بده
بعضي موقعها هم فش ميخوام دستور فرمت تايپ كنم دستگاه قفل ميشه
سيدي و سيدي رام رو رو 1 كامپيوتر ديگه چك كردم سالم بود
لطفا راهنمايي كنيد مرسي

Nesta
01-03-2005, 03:04
سلام
يک بر هم از فلاپی بوت شو ببين که چی ميشه شايد اشکال از کابل hard باشه بعضی اقات اينطوری ميکنه

ooje_asman
01-03-2005, 07:58
با سلام احتمالا هارد شما بد سکتور گرفته و بایس برای رفع آن اقدام کنید و زیاد با هارد ور نرید که خراب تر می شود و اگر با فلاپی نیز فرمت نشد که به نظرم چنین شود چون ربطی به فلاپی نداره این احتمال قوت خواهد گرفت من نیز با چنین دسگاهی روبرو شدم که در فرمت اذیت می کرد که همشون به خاطر بدسکتور بودن و در آخر نیز توصیه می کنم که زیاد ور نرید که خراب تر می شود و هر چه زودتر برای رفع بدسکتور اقدام کنید

mpeg
01-03-2005, 11:55
مرسي
فقط چطوري بفهمم بد سكتور داره
و بد اگه داشت چطوري بر طرف كنم :D :?:

ooje_asman
02-03-2005, 01:19
با سلام من تا جایی که می دونم برنامه هایی مثه Partion Magic و یک سری برنامه هایی که در محیط Dos اجرا می شوند می توانند این کار را انجام دهند و همچنین می تونید از قسمت سرچ همین سایت استفاده کرده و ببنید دوستان در این مورد مطلبی دارند یا نه و یا یک موضوع جدید به نام بدسکتور و چگونگی رفع آن ایجاد کنید

mahyar60
02-03-2005, 02:18
نرم افزار Norton Disk Doctor از مجموعه نرم افزار فوق العاده Norton System Work رو پيشنهاد ميكنم

ooje_asman
02-03-2005, 14:41
با سلام من یه موقع سرچ کردم در این مورد که عموما برنامه Norton Disk Doctor را توصیه نمی کردند و آنرا دارای این کارایی نمی دانستند و خودم هم امتحان کردم و این برنامه معمولا نمی تونه زیاد به عمق بره و یه تست سطحی می کند و کارش را تمام می کند و برنامه هایی مثه Low Level Format را پیشنهاد می دادند

ooje_asman
02-03-2005, 14:47
به این آدرس هم مراجعه بکن من یه موضوع جدید در مورد همین بد سکتور ایجاد کردم شاید رفقا دانسته هایشان را بنویسند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mpeg
05-03-2005, 00:31
مرسي