PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا وقتی از Sessio_start() استفاده می کنم این پیغام ارور رو میده؟

ali zi zeperto
01-08-2010, 20:14
سلام
من از تابع Sessio_start() تو کدم استفاده کردم منتها موقع اجراش پیغام زیر رو میده.فکر کنم واسه اینه که مرورگر اجازه به ذخیره کوکی ها نمیده.اما با هر مرورگری زدم همینپیغام رو داد.میشه راهنمایی بفرمایید واسه چیه و باید چیکار کنم.

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at d:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in d:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at d:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in d:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 7

shayan3001
01-08-2010, 21:49
یکی از دلایل وجود کاراکتر های اضافی در ابتدای برنامه به دلیل استفاده از ویرایشگر نوتپد هست. با ویرایشگری مثل zend کدتون رو باز کنید واین کاراکتر های اضافی رو از بین ببرید.
از session_start() هم در ابتدای کدتون استفاده کنین.

mamadfelfel1988
03-08-2010, 10:33
کاملتر جواب دوستم اینه که شما نباید قبل از ساختن session هدری ارسال کنید از print تا کارکتر اضافه و ....

mikaiel
22-09-2010, 19:24
به نظر من ربطي به نوتپد نداره
خودم چندين بار امتحان كردم
نبايد در اول كد از تگ‌هاي html استفاده كنيد

dfarsan
08-10-2010, 23:50
بايد با فرمت utf-8 without bom ذخيره كني درست ميشه
bom يه كاراكتر كه قابل مشاهده نيست

moein_ak
11-10-2010, 19:53
بايد با فرمت utf-8 without bom ذخيره كني درست ميشه