PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل گوشی به مودم wi-fi

oghyanoos
01-08-2010, 19:11
سلام دوستان. من گوشی p990 دارم. می‌خواستم بدونم چگونه میشه گوشی رو تبدیل به مودم wi-fi کرد؟؟

KING_DESIGNER
01-08-2010, 20:01
یکی از بچه ها یه لینک گذاشته بود توی EDGE اتیرانسل توی اون تاپیک توی پستهای اخر نگاه کنی میبینش
ولی من که چشمم اب نمیخوره کسی تبدیلش کرد به منم خبر بده.

oghyanoos
01-08-2010, 23:28
از من uiq3 هست، میشه!
wi-fi هم داره گوشیم.

KING_DESIGNER
01-08-2010, 23:52
به خاطر وای فای بودن احتمالش هست که نتیجه رضایت بخش باشه
نمیدونم والا نصب کنین ببینین میشه یا نه
اگر شد که خوبه.

oghyanoos
02-08-2010, 11:39
p990 در سال 2005 جز اولین گوشی های wi-fi بود. از وایرلس خودم استفاده کردم ولی نمیدونستم که میشه خودش رو مودم wi-fi کرد! حالا یه سوال: اگه من از طریق wi-fi به لپتاپ کانکت شم دیگه مضرات اتصال از طریق بلوتوث رو نداره؟

KING_DESIGNER
02-08-2010, 11:40
گوشیت حیف میشه
فقط همین :13:

hastor111
02-08-2010, 12:50
سلام
برو به این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من ندیدم تا حالا سایت موبایل ها چیزی برا دانلود قرار بده که چرت و پرت باشه

oghyanoos
02-08-2010, 12:59
چرا حیف؟ یعنی از بلوتوث بدتره!!!!؟ از لحظ سرعت چی؟ آیا سرعت اینترنت بشیتر از حالته استفاده از کابل میشه؟

KING_DESIGNER
02-08-2010, 13:06
عزیز
سرعت اینترنت ربطی به وای فای شما نداره چون وایفای شما چیز دیگریست EDGE هم چیز دیگریست این دوتا رو قاطی نکن !
این کاریک ه میکنی دقیقا شبیه کار با بلوتوثه هستش ولی باز بهتر از بلوتوث عمل میکنه چون که پورت وای فای اصلا باری عبور حجم وسیعی از دیتا ساخته شده برعکس بلوتوث که فقطبه درد عکس فرستادن میخوره.

سرعتش در حالت کابل پایدارتر هستش ولی بازم فرقی نمیکنه چون که وایرلس خودش پهنای باند رو تزریق میکنه و کمبودی دچار نمیشی
ولی خوب پینگت با کابل کمتر میشه.

oghyanoos
02-08-2010, 13:11
سلام
برو به این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من ندیدم تا حالا سایت موبایل ها چیزی برا دانلود قرار بده که چرت و پرت باشه

این نرم افزار روی p990 نصب میشه؟ چون uiq3 هست.

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

عزیز
سرعت اینترنت ربطی به وای فای شما نداره چون وایفای شما چیز دیگریست EDGE هم چیز دیگریست این دوتا رو قاطی نکن !
این کاریک ه میکنی دقیقا شبیه کار با بلوتوثه هستش ولی باز بهتر از بلوتوث عمل میکنه چون که پورت وای فای اصلا باری عبور حجم وسیعی از دیتا ساخته شده برعکس بلوتوث که فقطبه درد عکس فرستادن میخوره.

سرعتش در حالت کابل پایدارتر هستش ولی بازم فرقی نمیکنه چون که وایرلس خودش پهنای باند رو تزریق میکنه و کمبودی دچار نمیشی
ولی خوب پینگت با کابل کمتر میشه.

برای اینکه edge ایرانسل تو شهرمون فعال شه باید چه کنم؟

KING_DESIGNER
02-08-2010, 13:20
این نرم افزار روی p990 نصب میشه؟ چون uiq3 هست.

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

برای اینکه edge ایرانسل تو شهرمون فعال شه باید چه کنم؟
نمیدونم بزن ببین نصب میشه ؟
اقیانوس جان این سئوالا چیه آخه مپرسی ؟ داداش من از کجا باید بدونم زنگ بزن به مکز خدماتی ایرانسل بگو این چه مسخره بازیه کل ایران تحت پوشش EDGE رفته شهرما چرا نداره ؟
همینجوری بهشبگو ببین درست میشه یانه.