PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد کابل HDMI راهنمایی میخوام

sherlock_Holmes
01-08-2010, 16:16
سلام...

دوستان یه کابل خوب HDMI بهم معرفی کنید لطفا.. اگر عکس باشه چه بهتر.. بسکه تو بازار پره و مدلهای مختلف..
قیمتش هم نمیهوام بیش از 20 تومن بشه دیگه.. فقط میخوام خوب باشه.. از این 8 تومنی ها گرفتم ما تصویر لرزش داشت و کلی کار براد انجام میدادم تا صدا هم انتقال بده!:13:

چند مدل سونی هم دیدم از 6 تومن تا 40 تومن! کی بود روش یه چیزی بود طرف میگفت نویز گیره! نمیدونم کدوم اورجیناله یا اصلا چقدر کیفیتشون فرق داره..

ورژنش هم بگید که باید چند باشه..
از لپ تاپ میخوام خروجی بگیرم به تلویزیون.. تو اصفهان جای معتبری میشناسید معرفی کنید ممنون میشم..
:46:

t_tanhayam
01-08-2010, 16:54
دوست عزيز من هم از كابل هاي 12 توماني سوني استفاده ميكنم ورژن 1.3 هست با اينكه ميدونم تقلبيه ولي خيلي راضيم مشكل خاصي هم نداره
زياد درگير خريد كابل گرون قيمت نكنيد خودتون رو

sherlock_Holmes
01-08-2010, 22:13
ممنون از راهنماییت..

اینی که شما دارید تو پک بود؟
پکش چه رنگی بود؟

t_tanhayam
01-08-2010, 22:18
ممنون از راهنماییت..

اینی که شما دارید تو پک بود؟
پکش چه رنگی بود؟

بله تو پكبود سياه رنگ 2 متري و12 قيمتش فكر ميكنم همه جا ريخته باشه

sherlock_Holmes
01-08-2010, 23:02
ببین من میخوام وقتی وصلش میکنم خودش کانال صدا رو هم تشخیص بده و منتقل کنه! تنظیم نخواد! همینطوریه؟
قبلیه اینطوری نبود اما هرکی داشت میگفت از من خودش صدا رو منتقل میکنه.. واسه این میپرسم..

t_tanhayam
01-08-2010, 23:19
ببین من میخوام وقتی وصلش میکنم خودش کانال صدا رو هم تشخیص بده و منتقل کنه! تنظیم نخواد! همینطوریه؟
قبلیه اینطوری نبود اما هرکی داشت میگفت از من خودش صدا رو منتقل میکنه.. واسه این میپرسم..

خوب يكي از مزيت هاي hdmi داشتن خروجي صدا به همرا خروجي تصوير فرقي هم نميكنه
اون قضيه بر ميگرده به تنظيمات خروجي لپ تاپتون نه كابل hdmi دوست من
اتفاقا از همين مدل من دارم براي خروجي pc همراه صدا به hdtv‌استفاد هميكنم كاملا راضي هستم