PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه کامپیوتر جیبی واقعی !!!

AKBAR132
01-08-2010, 14:14
سلام بر مهندسین عزیز
راستش دیگه از سیمبیان خسته شدم و یه گوشی میخوام که از نظر امکانات نرم افزاری تفاوت زیادی با pc نداشته باشه ... یعنی بشه همه کاری باهاش کرد .. کار روی عکس ... میکس و مونتاژ .... بازی های جذاب ... . اینترنت کامل .... آفیس .... پشتیبانی از انواع فرمتهای صوتی و تصویری با استفاده از نصب نرم افزار و ... یعنی یه لپ تاپ جمع و جور که گوشی هم باشه و یه دوربین خوب با فلش هم داشته باشه .... در ضمن آشنایی با سیستم عاملهای مختلف ندارم .....
چی پیشنهاد میکنید تا من رو ارضا کنه ...... قیمت مهم نیست

Guts
01-08-2010, 14:34
همچین گوشی با این امکانات وجود ندارد بهتره یه تبلت بگیرید.

hoha881
01-08-2010, 15:30
شما باید یک سالی صبر کنی تا اندروید 3 با رزولیشن hd وارد بازار بشه.
البته همین الان هم ایفون 4 هست که غیر پشتیبانی از تمام فرمت های تصویری بقیه موارد رو در حد بالای یک گوشی داره.
ولی دیگه از صفحه 3.5 اینچی نباید انتظار بالایی داشته باشی.
سامسونگ گالاکسی s هم هست صفحش بزرگتره و اکثر فرمت ها رو ساپورت میکنه ولی به تعداد کمتری نسبت به ایفون برنامه داره و فلش هم نداره.
htc دزیره و hd2 هم هست.

AKBAR132
01-08-2010, 15:48
همچین گوشی با این امکانات وجود ندارد بهتره یه تبلت بگیرید.

ممنون که جواب دادید ..... البته من یه مقدار پیاز داغشو زیاد کردم قطعا گوشی ، کامپیوتر نمیشه .... تبلت هم که

گوشی نیست .... من اگه کار مهمی داشته باشم با pc انجام میدم .....

شاید بهتره بگم .... شبیه ترین گوشی به تبلت ..... یا کارآمد ترین سیستم عامل موبایل ..... طبیعیه این گوشی باید صفحه کلید کامل QWERTY هم داشته باشه و صفحه بزرگ و چون دوربینم برام مهمه ، یه دوربین خوبم داشته باشه ..... به طور مثال xperia x2 سونی هست اما انتقاد ازش زیاده .... میخوام بدونم بچه ها چیز دیگه ای سراغ ندارن ؟

AKBAR132
01-08-2010, 15:54
شما باید یک سالی صبر کنی تا اندروید 3 با رزولیشن hd وارد بازار بشه.
البته همین الان هم ایفون 4 هست که غیر پشتیبانی از تمام فرمت های تصویری بقیه موارد رو در حد بالای یک گوشی داره.
ولی دیگه از صفحه 3.5 اینچی نباید انتظار بالایی داشته باشی.
سامسونگ گالاکسی s هم هست صفحش بزرگتره و اکثر فرمت ها رو ساپورت میکنه ولی به تعداد کمتری نسبت به ایفون برنامه داره و فلش هم نداره.
htc دزیره و hd2 هم هست.

ممنون از جوابتون...... یعنی اندروید سیستم عامل برتر موبایل هست .... راستی مگه نمیشه مشکل پشتیبانی از فرمتها رو با نصب برنامه حل کرد .؟ .... یه نگاهی به مدلهایی که گفتید میندازم ..... ممنون

hoha881
01-08-2010, 16:08
اگه صفحه کلید برات مهمه یک نگاهی به موتورلا میلستون بنداز.البته باید قید بلوتوث 3 و صفحه 4 اینچ super amoled گالاکسی رو بزنی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته گوشی ها لمسی که تاچ خازنی دارن و صفحشون بزرگه نیاز به کیبورد ندارن

L.A.M.P.A.R.D
01-08-2010, 17:11
فکر کنم اگه صبر کنی چیز های بهتری گیرت بیاد ... دارن motorola و htc یه کارایی می کنه

musketeer
01-08-2010, 17:19
نزدیک ترین چیز به اینی که شما میخوای Dell Streak هست

AKBAR132
01-08-2010, 20:51
نزدیک ترین چیز به اینی که شما میخوای Dell Streak هست

عجب چیزیه این Dell Streak ............ یکم زیادی بزرگ نیست برای گذاشتن توی جیب ؟ ولی بد جوری رفتم تو فکر ... قیمتش رو دیدم زده بود یک و دویست !!!!! کمتر نشده ؟

این مدل رو هم دیدم ..... حیف که قدیمی شده ...HTC Advantage X7510