PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اثبات دولتی بودن nic.irسر مالکیت یه دامنه با nic.ir مشکل پیدا کردم.به من گفتند چون دولتی هست باید به دیوان عدالت اداری مراجعه کنی... مراجعه کردم م

amin.f22
01-08-2010, 11:13
سر مالکیت یه دامنه با nic.ir مشکل پیدا کردم.به من گفتند چون دولتی هست باید به دیوان عدالت اداری مراجعه کنی... مراجعه کردم میگن برای ما مشخص نیست که یه ارگان دولتیه...از دوستان کسی می تونه راهنمائی کنه من چطور می تونم ثابت کنم این مسئله رو ؟

Jang Bogo
01-08-2010, 22:53
دوست عزیز چرا اینقدر عنوان تاپیکت بلند هست
از عنوان کوتاه استفاده کن و اصل مطلب رو در خود تاپیک بنویس

Guts
02-08-2010, 01:20
جالبه خوب اگر از ارگان دولتی هست که می‌فهمن دیگه مگه میشه دولتی باشه بعد بگن دولتی نیست؟!

amin.f22
02-08-2010, 08:07
من نمیدونم چرا تمام مطلب اومده تو عنوان تاپیک... مدیر انجمن لطفا این تاپیکو حذف کن...من جوابمو از جای دیگه گرفتم...چون نیک یه ارگان تازه تاسیس و کمتر شناخته شده ای هست ... این مسئله پیش اومده

KING_DESIGNER
05-08-2010, 11:25
این موسسه کثیف زیر نظر پژهشهای صنعتی اداره میشه.
اسمش رو دقیق نمیدونم صنعتی داره یا نه
این مرکز متولی ارائه دامینهای IR هستش
بارها و بارها وبارها هم با این شرکت به مشکل خوردم.
مثلا برای ثبت .co.ir
فقط به شرکتها و افراد حقوقی ارائه میشه . درحالی که در خارج از کشور بزن ثبت کن کی به کیه ؟!!
باید کپی روزنامه رسمی
کپی اساسنامه و...دیگه رو کپی بگیری خودت هم شناسنامه اتو کپی بزنی زیر همه اینها به امضای مسئول شرکت ( مشتری خودت :13:) برسونی که من نمیانده ات هستم و میخوام وکالت بدی برات دومین .co.ir بگیرم
سر همین مسئله با یک شرکت مزخرف کارم به بگو مگو رسید
میگم به من چه ربطی داره اگر این دامین رو میخوایباید همچین کاری کنی
میگه نه شماها کلاهبردارید گفتم اینجوری فکر کن .
هرچی اسم قانون رویش رفته بهتر نشده که بدتر شده. :13:

hamidras
06-08-2010, 16:22
واقعا طرز کار نیک مزخرفه! سر انتقال دامین باهاش به مشکل برخوردم چون کپی کارت ملی و امضای مالک قبلی میخواست یاروهم مهاجرت کرده مثلا عصر تکنولوژیه!

لعنت بهش!

farid0485
08-08-2010, 11:47
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟.................

مگه نميشه از يه دامنه ديگه استفاده كني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mmiladd
08-08-2010, 13:10
از ir بيشتر از اين نميشه انتظار داشت....

من نمي دونم طرف مي خواد تو فلان كشور دامنه ثبت كنه كارت ملي مي فرسته..!