PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی بیسیم چیه؟؟؟

peymanucf
01-08-2010, 09:38
سلام به همه دوستان
از دوستان عزیز و پر تلاش فروم محبوب p30world می خوام که لطف کنن جواب سوالاتمو بدن:

سوال اول:
می خواستم از دوستان عزیزی که پلیر مجهز به سیستم بلندگوی بیسیم دارن بپرسم که آیا این بلندگو ها واقعا بدون سیمن یا برای برقشون باید به برق وصل بشن یا باطری دارن؟؟؟؟ اگه باید به برق وصل بشن چه معنی داره این همه آدم هزینه بیسیم شدن سینما رو بده؟؟:13:

سوال دوم:
سینمای خانگی که روش زده wirelless ، منظورش خود دستگاهه که می تونه توسط یه کیت بیسیم به دستگاههای دیگه وصل بشه یا منظورش بلندگوی وایرلسه؟؟؟؟ آخه فروشنده ها غلط راهنمایی می کنن.

سوال سوم:
از دوستانیکه سینمای خانگی 5.1 کاناله دارن ، اگه زحمتی نیست می خوام یه عکسی از پشت دستگاه بگیرن و به من بدن.
ببخشید سوالاتم زیاد شد.:10:
ممنون
پیمان

mr_rayan
01-08-2010, 23:42
جواب اول:
بلندگوهای بیسیم به دستگاه وایرلس وصل میشن و دستگاه وایرلس هم به برق وصل میشه.مزیت سیستم های وایرلس برای کسانی هست که نمی خواهند از سر سالن به ته سالن سیم کشی کنند.در واقع فقط دیزاین یه سری از منازل هستش که نیاز به وایرلس بودن سینماها داره.
جواب دوم:
منظورش بلندگوی وایرلس.
جواب سوم:
عکس از پشت پلیر برای چی میخوای؟

peymanucf
02-08-2010, 08:46
خیلی ممنون
من میخوام کامپوترمو که بلو ری داره و خروجی htmi داره به سینما وصل کنم . فکر میکنم باید سینما ورودی htmi داشته باشه تا بتونم از صدا و تصویرش استفاده کنم، آیا همچین چیزی می شه؟
خوب اگه جواب سوال بالا منفی باشه باید چیکار کرد؟ آیا می شه خروجی رو به lcd وصل کرد و صدا شو به اوپتیکال سینما ؟؟
تا اونجایی که می دونم سری rs پایونیر ورودی hdmi دارن بنظر دوستان میصرفه اونقدر پول بدم ؟؟؟ یا اینکه یه فیلیپس ور دارم؟
من تفکیک صدا هم برام خیلی مهم هست تا بلندی صدا
در آخر از همه دوستان ممنونم

mr_rayan
03-08-2010, 12:48
خیلی ممنون
من میخوام کامپوترمو که بلو ری داره و خروجی htmi داره به سینما وصل کنم . فکر میکنم باید سینما ورودی htmi داشته باشه تا بتونم از صدا و تصویرش استفاده کنم، آیا همچین چیزی می شه؟
خوب اگه جواب سوال بالا منفی باشه باید چیکار کرد؟ آیا می شه خروجی رو به lcd وصل کرد و صدا شو به اوپتیکال سینما ؟؟
تا اونجایی که می دونم سری rs پایونیر ورودی hdmi دارن بنظر دوستان میصرفه اونقدر پول بدم ؟؟؟ یا اینکه یه فیلیپس ور دارم؟
من تفکیک صدا هم برام خیلی مهم هست تا بلندی صدا
در آخر از همه دوستان ممنونم
بله سینما باید ورودی HDMI داشته باشه.در غیر این صورت همونطوری که خودتون فرمودید تصویر به پنل و صدا به سینما وصل بشه.و یا اینکه همونطوری که گفتید سری rs پایونیر بگیری.
در مورد اینکه کدوم دستگاه رو بگیرید(فیلیپس،پایونیر)باید عرض کنم که خب سری های rs پایونیر بدلیل داشتن آمپلی فایر جداگونه خیلی سیستم کامل تر و بهتری هستش و شما در آینده هم می تونید هر دستگاهی رو به سینماتون وصل کنید.در مورد صداشون هم که برید و از نزدیک گوش کنید و ببینید کدوم رو می پسندید.به نظر من پایونیر بهتر عمل می کنه.توی زمینه دیزاینشون هم که دیگه بر می گرده به سلیقتون.

peymanucf
04-08-2010, 09:30
از شما ممنونم
فقط یه مشکلی دارم اگه بخوام 787 رو بگیرم اونوقت ریسیورم که خروجی spdif داره رو نمیتونم به صورت دیجیتال بهش وصل کنم چون ورودی کواکسیال نداره و فقط aux و اپتیکال داره
rs-30 خیلی خوبه ولی یکم برای من زیاده چون توی یه آیارتمانم که یه حاجی طبقه بالامونه که شبا زود می خوابه و میترسم خونش بیافته گردنم!!!!
اما در مورد فیلیپس باید بگم کلیه مدلهاش ورودی کواکسیال رو دارن ولی کیفیت صدا و دیزاینشون مثل پایونیر نیست سری 3569 هم که الان گرون شده تازه من بیشتر با صدای پایونیر حال کردم .موندم حالا چیکار کنم؟؟
یا باقیافه rs-30 کنار بیام و هیچ وقت هم ولمشو زیاد نکنم و یا باید فیلیپسو بگیرم
در ضمن من تلویزیونم سامسونگ b650 هستش گه خودش پلیر داره با این اوصاف نظر تون چیه ؟؟ راجب برندهای دیگه می تونم فکر کنم؟؟؟

ببخشید زیاد سوال دارم، این ساب ووفر های اکتیو و پسیو فرقشون در چیه و آیا تو کیفیت صدا تاثیری دارن یا خیر؟؟؟؟

mahyar j
25-12-2013, 11:13
با سلام ببخشيد من متوجه نشدم
می خواستم از دوستان عزیزی که پلیر مجهز به سیستم بلندگوی بیسیم دارن بپرسم که آیا این بلندگو ها واقعا بدون سیمن یا برای برقشون باید به برق وصل بشن یا باطری دارن؟؟؟؟ اگه باید به برق وصل بشن چه معنی داره این همه آدم هزینه بیسیم شدن سینما رو بده؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني بلندگوهاي بيسيم چجوري شارژ ميشن برق اونا از كجا مياد ؟

mr_rayan
25-12-2013, 15:57
با سلام ببخشيد من متوجه نشدم
می خواستم از دوستان عزیزی که پلیر مجهز به سیستم بلندگوی بیسیم دارن بپرسم که آیا این بلندگو ها واقعا بدون سیمن یا برای برقشون باید به برق وصل بشن یا باطری دارن؟؟؟؟ اگه باید به برق وصل بشن چه معنی داره این همه آدم هزینه بیسیم شدن سینما رو بده؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني بلندگوهاي بيسيم چجوري شارژ ميشن برق اونا از كجا مياد ؟
سلام.
ببینید بالا هم توضیح دادم.بلندگوهای عقبی به یک کیت وایرلس وصل میشن و اون کیت وایرلس به برق متصل میشه و امواج از طریق اون کیت از پلیر دستگاه دریافت و به بلندگوهای عقبی از طریق سیم انتقال پیدا میکنه.تنها مزیتشون اینه که شما نیازی ندارید از پلیر دستگاه تا انتهای سالن که بلندگوهای عقبی هستن سیم کشی کنید.