PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال ملکوت

sinath
31-07-2010, 23:08
آخرين اخبار و جديدترين تصاوير از سريال «محمدرضا آهنج»

خبرگزاري فارس: تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «ملكوت» به كارگرداني «محمدرضا آهنج» با حضور بازيگران جديد در دربند ادامه دارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، سريال «ملكوت» كاري از گروه فيلم و سريال شبكه دو سيما و يكي از گزينه‌هاي شبكه دو براي پخش در ماه مبارك رمضان است.
بنابراين گزارش، تصويربرداري اين سريال در حال حاضر در لوكيشني واقع در دربند ادامه دارد و فخرالدين صديق شريف، صدرالدين حجازي، ابوالفضل شاه‌كرم و كمند اميرسليماني جديدترين بازيگراني هستند كه به مجموعه اضافه شده‌اند.
تصويربرداري اين سريال از نيمه گذشته و «بهنام ابطحي» مشغول ساخت موسيقي آن است.
مجموعه تلويزيوني «ملكوت» توسط محسن شايان‌فر براي گروه فيلم و سريال شبكه دو سيما در 30 قسمت 30 دقيقه‌اي تهيه مي‌شود و به زندگي مردي متمول به نام حاج فتاح مي‌پردازد كه در ابتداي ماه مبارك بر اثر سانحه‌اي به بيمارستان منتقل مي‌شود و اين در حالي است كه بستگان وي در تلاش هستند تا وي را به زندگي دوباره بازگردانند.
در اين مجموعه تلويزيوني بازيگراني نظير: محمدرضا شريفي‌نيا، احمد نجفي، رضا رويگري، علي دهكردي، كوروش تهامي، نيما شاهرخ شاهي، رز رضوي، مهشيد افشارزاده، آهو خردمند، پروانه معصومي، كتانه افشارنژاد، شيوا خنياگر، فريبا متخصص، غلامرضا علي اكبري، منوچهر آذري، ترلان پروانه، امير شجاعي، عباس عرفاني، لادن سليماني و ايرج نوذري ايفاي نقش مي‌كنند.
ساير عوامل عبارتند از: مجري طرح: موسسه ديدگاه هنر- تهه كننده:محسن شايان‌فر- محصول گروه فيلم و سرال شبكه دو سيما، نويسنده:احمدرضا معتمدي- كارگردان: محمدرضا آهنج- بازنويس نهايي:نادر وحيد- مشاور مذهبي: سيدمجيد ميرميران- ناظركيفي:عليرضا افخمي-مديرتصويربرداري: فرشادگل سفيدي- مدير توليد: مهدي بدرلو- طراح صحنه و لباس: سيدحسين عالي‌نژاد- صدابردار:محمد شيوندي- دستيار اول كارگردان: منصور وثوقي- مدير برنامه ريزي: مجيد موثق- جلوه هاي بصري:دكتراميررضا معتمدي- موسيقي متن: بهنام ابطحي- تدوين:روح الله انصاري- منشي صحنه: زهرا غلامي- طراح چهره‌پردازي: محمدرضا توسلي- مديرتداركات: حميدرضا سلطانيان- هماهنگي توليد: داود يارندپور- مشاور توليد:محمد خراط‌زاده- امورمالي: كمال افشاري- دستيار دوم كارگردان: افشين آقايي- گروه تصويربرداري: فرزام گل سفيدي، مسعود جعفري، بهنام كريمي، وحيد پاكدل- مدير صحنه:بهنام كلامي- گروه صحنه: وحيدتهراني، محدثه پولادي، پريسادرويش- گروه تداركات:عليرضا همت عبيري، محمدامين توكلي- دستيارصدا: عليرضا آشتياني- مجريان گريم: حسن يحيي‌پور، ليلا شنگله- خدمات: رحيم محمدي، ابوالفضل صوفي- سينه موبيل: ايرج محمدي‌فر، حمزه آشتياني- حمل و نقل: مسعود حاتميان، محمدتقي احترامي، مرتضي كمالي‌پور، وحيد بيگلري، نصير نمايي، علي ابراهيمي، حميدرضا خجسته، رضا جمشيدي، علي فرخ‌زادي- تصويربردار پشت صحنه: سارا غفوريان- عكاس: رسول صفي زاده.

sinath
31-07-2010, 23:14

pedram_sad
31-07-2010, 23:46
اون از ضد حال شبکه سه
اینم از این
ماه رمضان امسال فاجعه خواهد بود

RoYaYeEe_NiIiLi
01-08-2010, 10:11
اون از ضد حال شبکه سه
اینم از این
ماه رمضان امسال فاجعه خواهد بود
ماه رمضان یه دو سه سالی میشه که فیلم هاش فاجعه بوده:31:
پی اس:اون لباس سفیده مثلا روحه؟:31:
بابا صد رحمت به حسن توی حلقه ی سبز که تو نقش روح بود:31:
این چیه دیگه؟:13:

Amirdb
01-08-2010, 10:52
کلا با این فیلمای روح و روح بازی خیلی حال میکنم!:31:

pedram_sad
01-08-2010, 11:18
از شریفی نیا بدم میاد شدید هم همه میدونید دلیلش رو

این شاهرخ شاهی هم همه جا یک شکل هست گریمش
اینجا هم انگار از سر فیلمبرداری فاصله ها اوردنش

nar nia
11-08-2010, 16:25
رضا رويگري:
نقش‌هاي منفي را بيشتر دوست دارم
تنها شبكه دو سريال ماورايي پخش مي‌كند

رضا رويگري كه در سريال ماه رمضاني «ملكوت» ايفاي نقش مي‌كند، گفت: در سريال «ملكوت» نقشم منفي و همراه با طنز است.

به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، اين بازيگر درباره نقشش در سريال ماه رمضان شبكه دو گفت: در اين سريال، نقش «منوچهر»، داماد حاج فتاح و همسر سيما را ايفا مي‌کنم. منوچهر قبل از آنکه حاج فتاح، تصادف کند در برابر او خوش خدمتي مي‌کند تا تمام اعتماد پدر زنش را جلب کند اما وقتي او به کما مي‌رود، تمام تلاش خود را براي تصاحب ارث حاج فتاح بکار مي‌گيرد.

رويگري گفت: اصولا من نقش‌هاي منفي را بيشتر دوست دارم، چون به نظرم ايفاي اين نوع نقش‌ها بسيار سخت‌تر از نقش‌هاي مثبت است. در نتيجه در اکثر کارهايم، ايفاگر نقش‌هاي منفي بوده‌ام جز در سريال «مختارنامه» که نقش بسيار مثبتي را ايفا کرده‌ام. قرار است اين سريال پس از عيدفطر از شبکه اول پخش شود.

وي يادآور شد: طي چند ماه اخير در سريال‌هاي «به کجا چنين شتابان» و «تاوان» كه از شبکه‌هاي تهران، دو و سه پخش شده‌است بازي كرده‌ام. در سريال «به کجا چنين شتابان» نقش فردي ثروتمند و مستبد را ايفا کردم و در سريال «تاوان» مردي که به دنبال تصاحب اموال همسرش است و به نظر من نقشي خاکستري بود. منوچهر داستان «ملکوت» هم فردي است که قصد تصاحب ارث حاج فتاح را دارد با اين تفاوت که طنزي شيرين چاشني کار شده است تا براي مخاطب، شيرين‌تر باشد.

رويگري متذکر شد: از تصويربرداري سريال «ملكوت» سه ماه و نيم مي‌گذرد و احتمالاً عوامل تا اواخر ماه مبارک رمضان مشغول کار خواهند بود؛ ولي آنچه حائز اهميت است آن است که اين کار مورد قبول مخاطبان قرار گيرد و از آن راضي باشند. به نظر من اين سريال نسبت به ساير سريال‌هاي ماه مبارک رمضان بيشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وي خاطرنشان كرد: در ديدار هنرمندان با مقام معظم رهبري، معظم له به تهيه و ساخت سريال‌هايي با مضامين ديني ـ مذهبي و در عين حال ماورايي تأکيد داشتند که شبکه دو سيما، تنها شبکه‌اي است که سريالي با اين مضمون پخش خواهد کرد.

رضا رويگري فضاي کار در تلويزيون را مناسب‌تر از سينما ‌دانست و دليل آن را هم تنوع داستان و ديدگاه‌هاي مختلف براي ساخت مجموعه‌ها عنوان کرد.

رويگري در مجموعه‌هاي تلويزيوني همچون «دارا و ندار»، «سالهاي مشروطه»، «شکر تلخ»، «به کجا چنين شتابان»، «عمليات 125»، «تاوان» و «مختارنامه» به ايفاي نقش پرداخته‌است.

masih eia
13-08-2010, 09:56
قسمت اول بد نبود.اون تیکه که رویگری گفت ازین ماشینای دشمن کور کن بگیر باحال بود.راستی این رویگری شده سرقفلی تلویزیون همه جا هست.

mahsa1469
13-08-2010, 11:09
بچه ها منت دیشب مدیدم تکرارش کی پخش می شه؟؟

EHSANRF
13-08-2010, 11:58
ساعت 1:30 بعد از ظهر

molaali
13-08-2010, 12:35
فكر كنم اين سريال از ديگر سريال هاي ويژه ماه رمضان بهتر باشه.

Jang Bogo
13-08-2010, 14:19
مثل اینکه این یدونه سریال بهتر از بقیه هست.
از رضا رویگری خیلی خوشم میاد.
همیشه هم نقش آدمای مایه دار و تقریبا کلاهبردار رو بهش میدند.

گل مریم
13-08-2010, 14:44
امروز تکرارشو دیدم ای برای شروع بدک نبود ولی به قول یکی از دوستان این شاهرخ شاهی رو انگار از سر صحنه فاصله ها برداشتن اوردنش
سامان =ساسان

Amir_oscar
13-08-2010, 14:51
امروز تکرارشو دیدم ای برای شروع بدک نبود ولی به قول یکی از دوستان این شاهرخ شاهی رو انگار از سر صحنه فاصله ها برداشتن اوردنش
سامان =ساسان
چون زمان فیلمبرداری اشون یکی بوده، یه مدت صبح سر یکی اشون بوده و عصر اون یکی! واسه ی همین هم گریمش یکیه!
فن بیانش به نظرن ضعیفه...

Lamanta
13-08-2010, 17:15
تيتراژ فوق العاده زيبای مجموعه تلويزيونی " ملكوت " , با صدای رضا صادقی
(این آهنگ دمو نیست و ورژن کامل از تیتراژ هستش)

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

man war
13-08-2010, 17:21
بنظر که خوب میاد

ali-07
13-08-2010, 17:31
قسمت اولش که بدک نبود (هرچی باشه از بقیه سریال ها بهتره) :دی

RoYaYeEe_NiIiLi
13-08-2010, 18:58
سلام دوستان
میگم من نمیدونم زمان پخشش کی هست؟
یکی میشه لطف کنه زمان این سریال ها وبقیه ی سریال های ماه رمضون رو به من بگه...ممنان میشم:31:

Amir_oscar
13-08-2010, 19:07
سلام دوستان
میگم من نمیدونم زمان پخشش کی هست؟
یکی میشه لطف کنه زمان این سریال ها وبقیه ی سریال های ماه رمضون رو به من بگه...ممنان میشم:31:
جراحت شبکه ی 3: 20:40
ملکوت شبکه ی 2: 21:50
در مسیر زاینده رود شبکه ی 1: 22:40

pedram_sad
13-08-2010, 21:23
ظاهرا این سریال از اون 3 تای دیگه بهتره
هم از نظر تعداد بازیگر سرشناس
هم نوع و کیفیت داستان و بازیها
اهنگ اخرش هم قشنگه

ولی این روح بازی هاش نبود خیلی بهتر بود

سر این صحنه تصادف هم خرج کردن :27:

nitro
13-08-2010, 21:31
نمی دونم چرا چند ساله ماه رمضونا فیلمای تخیلی میسازن؟؟ :27:

ای تو روحتون با این روحاتون :31:

ahriman323
13-08-2010, 21:43
سریال های امسال اصلا خوب نیست

راننده حاج آقا واقعا افتضاح نقش بازی میکرد خیلی آماتوری بود بازیش:2:
با نگاه کردن به طرف گفت در جا تمام کرده:2: خیلی مزخرف بودن صحنش:27:

Maziar_69
14-08-2010, 21:34
ایول جلوه های ویژه. :دی
دقت کردین یه ربع تو تونل توحید داشتن میرفتن تموم نمیشد؟ :دی

M A M M U T
14-08-2010, 21:42
نمی دونم چرا چند ساله ماه رمضونا فیلمای تخیلی میسازن؟؟ :27:

اگه نسازن پس چطور مردم رو سر کار بزارن.:13:
حوصله ی این سریال رو ندارم.اصلا جلوه های ویژش مسخره اس.نمی دونم چه اصراری دارن که به ما ثابت کنن که جهنم رو بلدن بسازن.

hamidras
14-08-2010, 21:47
اون تیکش که هر چی طرف کمک کرده بود بر باد فنا رفت به جز کمک به کمیته امداد هم خیلی جالب بود:دی

iman0007
14-08-2010, 22:25
این که یارو میگفت باید یکی از کارهای خوبی که کردی رو بدی تا ببرمت برزخ رو از کجا درآورده بودن؟؟؟:18: من که تا حالا نشنیده بودم...
جلوه های ویژه هم که در حد عهد شاه وزوزک بود....از این به بعد دیگه نمیبینمش.:2:

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

این که یارو میگفت باید یکی از کارهای خوبی که کردی رو بدی تا ببرمت برزخ رو از کجا درآورده بودن؟؟؟:18: من که تا حالا نشنیده بودم...
جلوه های ویژه هم که در حد عهد شاه وزوزک بود....از این به بعد دیگه نمیبینمش.:2:

NAZISM
14-08-2010, 22:37
این قسمت حرفهای جالبی بین مامور و آقا فتاح رد و بدل شد
دوستان خواهشمندم به دور از مسخره کردن یه کم تامل کنند
تنها ایرادی که تا الان میتونم به این سریال بگیرم موزیک هست که واقعا بد شده رضا صادقی رو چه آید به این کارها

John Cena723
14-08-2010, 23:06
ای بابا چرا یه دفعه اصلا تو قسمت دوم همه چی بهم ریخت؟ اصلا روند داستان تو قسمت دوم خوب نبود و امیدوارم بهتر بشه . جلوه های ویژه اش فوق العاده ضعیفه و به نظرم همین کلی از جذابیت سریال رو کم کرده و امیدوارم زودتر تموم بشه

pcforlife
14-08-2010, 23:35
ای بابا چرا یه دفعه اصلا تو قسمت دوم همه چی بهم ریخت؟ اصلا روند داستان تو قسمت دوم خوب نبود و امیدوارم بهتر بشه . جلوه های ویژه اش فوق العاده ضعیفه و به نظرم همین کلی از جذابیت سریال رو کم کرده و امیدوارم زودتر تموم بشه
مگه امشب قسمت سوم ملکوت نبود که پخش شد؟!!:blink:

Hamid Hamid
14-08-2010, 23:43
تنها ایرادی که تا الان میتونم به این سریال بگیرم موزیک هست که واقعا بد شده رضا صادقی رو چه آید به این کارها
اتفاقآ به نظر من تنها ايرادي كه نميشه گرفت همين آهنگ رضا صادقي هست.صداش كه خوبه تو اين داخليها!!
كلي ايراد داره اين سريال:1_ اينكه داستان كاملآ كليشه اي.كاملآ.يادم مياد 1 همچين مسائلي رو تو سريال او يك فرشته بود و اون سريال كه حميدرضا پگاه و جمشيد مشايخي بازي كرده بودن كه چشم برزخي داشت كه از همين شبكه 2 هم بود.
2_جلوه هاي ويژه ي ضعيف نه , مسخره!
3_پروانه معصومي با 65 سال سن اومده نقش همسر محمدرضا شريفي نيا رو بازي ميكنه.10 يا 15 سال اختلاف سن دارن!!! رضا رويگري اومده شده داماد شريفي نيا!!!
شبكه 2 كلآ سريالاش روياييه!!! همين مثال هايي كه بالا زدم.
نظر شخصي:11: و انتقاد

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

مگه امشب قسمت سوم ملکوت نبود که پخش شد؟!!:blink:
بله سوم بود.چطور؟

N.I.M.A _ P30
14-08-2010, 23:58
بازیگرای خیلی عالی خوبی داره. داستانشم خوب به نظر میاد.اتفاقا تکراری هم نیست. او یک فرشته بود یکی بود شیطون رو بازی میکرد.اخرین گناه یکی چشم برزخی داشت. اینجا یارو رفته اغما.
ولی جلوه های ویژش افتضاحه. آدم فکر میکنه داره برنامه کودک یا برنامه ی سیاحت غرب میبینه.
همچنین یه روایتای دور از ذهنی داره. فکر نمیکنم کسی اعمال نیک بده در عوض بره برزخ؟!!!:18:
بعدم طرز صحبت کردن شریفی نیا و فرشته هه خیلی مصنوعی و ضایست. انگار نه اینگار اونجا زمین نیست و کلا عالم معنویاته و اونم فرشتست!
راستی اونجا که شریفی نیا میخواست نوذری رو لمس کنه کرکر خنده بود. اینگار داشت قلقلکش میداد. :31:

zahedy2006
15-08-2010, 01:12
بعدم طرز صحبت کردن شریفی نیا و فرشته هه خیلی مصنوعی و ضایست. انگار نه اینگار اونجا زمین نیست و کلا عالم معنویاته و اونم فرشتست!
اون فرشته هست؟
من فکر کردم اعمالش هست که از کودکی باهاش بوده

اینجا یارو رفته اغما.

توی یه فیلم دیگه هم رفته بودند کما. فکر کنم حمید گودرزی بازی کرده بود که برای همه حلالیت می گرفت

فعلا به جز ساخت فیلم نظر دیگری نمی توان داد و باید صبر کرد تا چند قسمت جلو بره
-- اون قسمت که رفتند یه جایی - برزخ که نبود، جهنم هم که نبود ، این دنیا هم که نبود پس کجا بود ؟ - خیلی مبتدیانه کار شده بود. (شایدم همون شکلیه !)

Lamanta
15-08-2010, 06:32
به نظر من تنها چیزی که توی این فیلم نمیشه بهش ایراد گرفت ، آهنگ بسیار زیبای رضا صادقی هستش
ضمنا این فیلم هر چیزی باشه از بقیه ی فیلم ها 100 % بهتره..........

molaali
15-08-2010, 08:40
من تيتراژ رو نديدم.اميدوارم با يه كارشناس مذهبي مشورت كرده باشن. اونم يه كارشناس درست و حسابي.

HOJ-JAT
15-08-2010, 08:55
برزخش ادمو یاد فیلم ارباب حلقه ها می اندازه.

MOHAMMAD2010
15-08-2010, 11:01
من که فقط همین سریالو میبینم
فکر کنم از بقیه بهتر باشه !

errmii
15-08-2010, 12:57
بازیگرای خیلی عالی خوبی داره. داستانشم خوب به نظر میاد.اتفاقا تکراری هم نیست. او یک فرشته بود یکی بود شیطون رو بازی میکرد.اخرین گناه یکی چشم برزخی داشت. اینجا یارو رفته اغما.
ولی جلوه های ویژش افتضاحه. آدم فکر میکنه داره برنامه کودک یا برنامه ی سیاحت غرب میبینه.
همچنین یه روایتای دور از ذهنی داره. فکر نمیکنم کسی اعمال نیک بده در عوض بره برزخ؟!!!:18:
راستی اونجا که شریفی نیا میخواست نوذری رو لمس کنه کرکر خنده بود. اینگار داشت قلقلکش میداد. :31:

این موضوعش به نظر تکراری میاد چون چند سال پیش هم سریال کمکم کن به کارگردانی قاسم جعفری ساخته شده بود که چند نفر که رفته بودن تو کما و دو تاشون حمید کودرزی و زهرا امیر ابراهیمی بودن و توی برزخ بین مرگ و زندگی با هم ملاقات داشتن

molaali
15-08-2010, 13:05
این موضوعش به نظر تکراری میاد چون چند سال پیش هم سریال کمکم کن به کارگردانی قاسم جعفری ساخته شده بود که چند نفر که رفته بودن تو کما و دو تاشون حمید کودرزی و زهرا امیر ابراهیمی بودن و توی برزخ بین مرگ و زندگی با هم ملاقات داشتن

سريال كمكم كن موضوعش با اين خيلي فرق داره اون جا حميد گودرزي به كما ميرفت بعد بهوش ميومد و سعي مي كرد كاراي كساي ديگه كه تو كما هستند رو درست كنه. اين با اون خيلي فرق داره.

errmii
15-08-2010, 13:20
سريال كمكم كن موضوعش با اين خيلي فرق داره اون جا حميد گودرزي به كما ميرفت بعد بهوش ميومد و سعي مي كرد كاراي كساي ديگه كه تو كما هستند رو درست كنه. اين با اون خيلي فرق داره.

خوب من فقط تو کما رفتنشونو یادمه همش رو یادم نمیاد
ولی بی شباهت هم نیست موضوعشون
آخرشم فکر کنم جمید گودرزی و زهرا امیر ابراهیمی ازدواج کردن درسته؟

far2009
15-08-2010, 13:25
نه این فیلم خیلی شبیه آن فیلمی هست که یک مرد کچل و قد بلندی نقش روح را بازی می کرد . اتفاقا آن هم مرگ مغزی بود تا قلبش را اهدا کردند و به آن دنیا رفت . امیدوارم آخر فیلم ملکوت را لو نداده باشم :31:

molaali
15-08-2010, 13:32
خوب من فقط تو کما رفتنشونو یادمه همش رو یادم نمیاد
ولی بی شباهت هم نیست موضوعشون
آخرشم فکر کنم جمید گودرزی و زهرا امیر ابراهیمی ازدواج کردن درسته؟

اونش رو ديگه يادم نيست:31:

errmii
15-08-2010, 13:37
نه این فیلم خیلی شبیه آن فیلمی هست که یک مرد کچل و قد بلندی نقش روح را بازی می کرد . اتفاقا آن هم مرگ مغزی بود تا قلبش را اهدا کردند و به آن دنیا رفت . امیدوارم آخر فیلم ملکوت را لو نداده باشم :31:

منظورت حلقه سبزه؟
آره شبیه اونم هست

Lamanta
15-08-2010, 13:43
منظورت حلقه سبزه؟
آره شبیه اونم هست
آره حلقه ی سبز هم اینجوری بود ، یاد حسن گلاب بخیر ! :31:

yahoda
15-08-2010, 13:51
توی این سریالها باز هم سطح زندگی طبقه مرفه با ویلاهای انچنانی و ماشینهای اونچنانی به تصویر کشیده شده که اکثرا کارخانه دار یا مدیرو مایه دار هستن . این جور زندگیها رو چند درصد از افراد جامعه دارن تا با اونا همزاد پنداری کنن ؟
تازه توی اون دنیا هم طرف که کارهای خوبشو میشمرد ملاک پول خرج کردن بود انگار کارهای حسنه فقط نقدی امکان پزیره ! امان از فرهنگ سازی صدا و سیما !

errmii
15-08-2010, 13:59
تا جایی که به ما گفتن ادم وقتی میمیره یه راست روحش وارد عالم برزخ میشه
ولی تو این سریال میگه برای رفتن به برزخ باید اعمال صالحت از گناهانت بیشتر باشه
حالا آدمای گناهکار که توشه ای ندارن وضعیتشون چی میشه؟
یه لنگ پا میمونن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidras
15-08-2010, 14:13
پیام قسمت سوم:

برای تهیه بلیط ورودی برزخ لطفا به کمیته امداد کمک کنید.

Amir_oscar
15-08-2010, 14:30
پیام قسمت سوم:

برای تهیه بلیط ورودی برزخ لطفا به کمیته امداد کمک کنید.
دوست عزیز گفت سرپرستی یه نفر رو 3 سال برعهده داشته... چه ربطی به کمیته امداد داره؟
لطفا مسایل رو به خاطر بعضی از دلگیری هاتون از وضع جامعه با هم قاطی نکنید...

Cleeev
15-08-2010, 14:43
حالم از این سریالا دیگه بهم میخوره....

hamidras
15-08-2010, 15:19
دوست عزیز گفت سرپرستی یه نفر رو 3 سال برعهده داشته... چه ربطی به کمیته امداد داره؟
لطفا مسایل رو به خاطر بعضی از دلگیری هاتون از وضع جامعه با هم قاطی نکنید...

عزیز من چرا بحثو میکشی وسط موضوعات اسمشو نبر. مگه گفتم کمیته امداد بده.

دقیقا گفت سرپرستی یه نفرو از طریق کمیته امداد بر عهده داشته.

ایرادی که تو اغلب فیلمای ایرانی هست اینه که پیامو خیلی تابلو ارائه میده اصلا کار نشده رو مهندسی پیام. ایراد منم در این زمینه است.

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

در کل این سریال نسبت به بقیه بهتر به نظر میرسه.

Maziar_69
15-08-2010, 21:40
امشب ضعف زیاد داشت:

1- برزخ محل شاخ و شونه کشیدن و لنگ دست گرفتنه؟ :دی
2- آدم رو با غل و زنجیر و کشون کشون میبرن برزخ؟
3- یه جا حاجی از در رد شد رفت تو اتاق زنش ولی صحنه ی بعد نشون داد که به در تکیه داده و دستش روی میزه. مگه نباید دستش از توی اونا هم رد بشه؟
4- سکانس آخر که پسر حاجی با زنش صحبت می کرد خیلی بیش از حد طولانی بود و کاملا مشخص بود محتاج خانوم زیاد به گفتن دیالوگ هاش تسلط نداره
5- جلوه های ویژه ی ضعیف که بازم تو این قسمت دیده شد.

Hamid Hamid
16-08-2010, 00:49
امشب ضعف زیاد داشت:

1- برزخ محل شاخ و شونه کشیدن و لنگ دست گرفتنه؟ :دی
2- آدم رو با غل و زنجیر و کشون کشون میبرن برزخ؟
3- یه جا حاجی از در رد شد رفت تو اتاق زنش ولی صحنه ی بعد نشون داد که به در تکیه داده و دستش روی میزه. مگه نباید دستش از توی اونا هم رد بشه؟
4- سکانس آخر که پسر حاجی با زنش صحبت می کرد خیلی بیش از حد طولانی بود و کاملا مشخص بود محتاج خانوم زیاد به گفتن دیالوگ هاش تسلط نداره
5- جلوه های ویژه ی ضعیف که بازم تو این قسمت دیده شد.
راجب سوالات 1 و2 و 3 بايد بگم كه تا حالا برزخ نرفتم ايشالا همگي با هم شرفياب ميشيم اونجا ميبينيم.
راجب سوال 5 هم بگم كه خوب شايد جدآ جلوه هاي ويژه ي برزخ همينجوري باشه.يعني اونجا هم ضعيف باشه!!
اما من شنيدم مثل بيابون ميمونه

molaali
16-08-2010, 08:24
در مورد برزخ طبق شنيده ها سه نوع برزخ وجود داره:
بهشت برزخي جايه آدم هايه كه بسيار درست كارند و نياز به حساب كتاب ندارند. مي رند اونجا تا روز قيامت
جهنم برزخي محليه براي كساني كه آدمهاي بدي بودند و كارهاي نك زيادي انجام ندادند
يك برزخ هم وجود داره كه اكسريت مردم اونجا سكني دارند كساني كه كارهاي خوب و بد زيادي انجام دادند و بايد بايستند تا در روز قيامت تكليفشون مشخص بشه
حالا اونجا كه ديشب نشون داد شايد برزخ جوش كارا بود! جالبه كه اون يارو جوش كارم نبود

در مورد آخر داستان هم مطمئنم كه حاجي مي ميره چون پزشكا گفتن مرگ مغزيه و اعضاش رو اهدا كنيد. پس اگه زنده بشه همه ميگن كه شايد خانواده هاي ما نيز (اونايي كه مرگ مغزي شدن) برگردند و اهداي اعضا از قبل كمتر مي شه پس احتمال زنده ماندن حاجي به نظر من زير صفره.

HOJ-JAT
16-08-2010, 10:10
یه چیز دیگه تو برزخ پژو پارس هم پیدا میشه...:27:

far2009
16-08-2010, 10:25
این ها دارند روی لبه تیغ راه می روند توی فیلم های سال های پیش معمولا یک محیط مبهم از آن دنیا نشان می دادند ولی توی این فیلم حتی دیالوگ های آن دنیا را هم نشان می ده .

John Cena723
16-08-2010, 11:32
خیلی خیلی ببخشید ولی ایرانی جماعت نمیدونم چرا یکم این مخشو به کار نمیدازه و همیشه میخواد مفت خور باشه. برداشتن لوکشین فیلم آواتار رو تو این سریال استفاده کردند اونم به بدترین شکل ممکن که آدم حالش بهم میخوره . آخه این چه وضعه جلوه های ویژه و لوکشین بندی هستش . مگه مجبورت کردند بیای سریالی بسازی که باید توش از جلوه های ویژه قوی استفاده بشه... استفاده از لوکشین آواتارم که دیگه اوج نابکاری کارگردان و دست اندرکاران رو نشون داد.
به قرآن اگر می رفتید کویر لوت اونجا بازی می کردید قشنگتر از این جلوه های ویژه در می اومد.

errmii
16-08-2010, 12:33
خیلی خیلی ببخشید ولی ایرانی جماعت نمیدونم چرا یکم این مخشو به کار نمیدازه و همیشه میخواد مفت خور باشه. برداشتن لوکشین فیلم آواتار رو تو این سریال استفاده کردند اونم به بدترین شکل ممکن که آدم حالش بهم میخوره . آخه این چه وضعه جلوه های ویژه و لوکشین بندی هستش . مگه مجبورت کردند بیای سریالی بسازی که باید توش از جلوه های ویژه قوی استفاده بشه... استفاده از لوکشین آواتارم که دیگه اوج نابکاری کارگردان و دست اندرکاران رو نشون داد.
به قرآن اگر می رفتید کویر لوت اونجا بازی می کردید قشنگتر از این جلوه های ویژه در می اومد.

آخه اگه قرار باشه خودشونم همه جلوه های ویژه رو بسازن که خرج سریال خیلی زیاد میشه :27:
البته اگه بلد باشن بسازن :27:

MOHAMMAD2010
16-08-2010, 12:35
بچه ها دیشب دیدین حاجی رو به شکلی وارد برزخ کردن :31: پاهاشو با زنجیر بسته بودن رو زمین میکشیدنش
فکر نکنم این شکلی کسی رو وارد برزخ کنن - جهنم که نیست بابا !
تازه حاجی که کاره خوبم زیاد کرده

nar nia
16-08-2010, 13:31
تهيه‌کننده سريال «ملکوت»:
بايد با صبر و حوصله به سريال‌هاي ماورائي پرداخت
«ملکوت» با نگاهي به طرح دانشجويان دانشكده صداوسيما ساخته شد

محسن شايانفر كه تهيه‌كنندگي سريال ماه رمضان شبكه دو با عنوان «ملكوت» را بر عهده دارد، دقت در چيدمان شخصيت‌ها را رمز موفقيت يک سريال دانست و افزود: اگر يک تهيه‌کننده در اين کار موفق باشد، کارگردان نيز از کار خود بهره لازم را مي‌برد.

به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، اين تهيه‌كننده با يادآوري اين كه تقريباً 30 سال است که با عناوين بازيگري و تهيه‌کنندگي در عرصه هنر فعاليت مي‌کند، خاطرنشان كرد: طي اين مدت سعي کرده‌ام اگر در سمت تهيه‌کننده بوده‌ام، در انتخاب بازيگران دقت لازم را به خرج دهم.

او درباره همکاري با محمدرضا آهنج گفت: من و آقاي آهنج از دوستان چند ساله هستيم و اين اتفاق براي من بسيار شيرين است که در اين سريال با همفکري هم کار مي‌کنيم؛ البته تهيه‌کننده و کارگردان در کار همديگر را محک مي‌زنند و ما هم از اين قائده مستثني نبوديم.

شايان‌فر گفت: در تهيه برنامه‌هايم هيچ‌گاه جنبه مالي آن را در نظر نگرفته‌ام و هميشه دوست دارم با ارادت و ميل شخصي برنامه‌اي را براي مخاطبان تهيه کنم تا آنان نيز حظ کافي و وافي را از آن اثر ببرند. آرامش و صميميت حاکم بر گروه براي من خيلي مهم است، چون همين امر باعث مي‌شود يک کادر صميمي در کنار همديگر، کار را به خوبي پيش ببرند.

شايان‌فر در خصوص سريال «ملکوت» گفت: از هشتم خرداد ماه که تصويربرداري اين سريال آغاز شده است تا هم اکنون بيش از 75 درصد کار به اتمام رسيده و حدود 20 قسمت سريال نيز ضبط شده‌است.

او اظهار اميدواري کرد که اين سريال به حالت «روز پخش» نرسد که در اين صورت تمامي عوامل تا لحظه آخر بايستي سرکار حاضر باشند و اين بسيار مشکل است.

او گفت: اگر دست اندرکاران، مراحل کارهاي مناسبتي را 6 ماه قبل از شروع مناسبت، آغاز کنند، تهيه‌کننده، کارگردان، بازيگران و بطور کلي همه عوامل دچار سرعت بخشي بيهوده به کار و در نتيجه اُفت کار نمي‌شوند؛ مخصوصاً سريال‌هايي از اين دست که در حوزه ماوراء وارد مي‌شوند به دليل آنکه از اهميت و حساسيت بيشتري برخوردار هستند، بايد با صبر و حوصله به انجام آنها پرداخته شود.

تهيه‌کننده سريال مناسبتي «ملكوت» همچنين از نقش فعال و پشتيباني‌هاي مسعود صباح، مدير گروه فيلم و سريال شبکه دو سيما تشکر کرد و گفت: اگر انرژي‌هاي مثبت از سوي ايشان و همکاري صميمانه‌شان نبود، اين کار بسيار سخت‌تر جلو مي رفت. همچنين از آقاي ميرميران به خاطر راهنمايي‌هاي ارزنده‌شان در سمت مشاور مذهبي اين پروژه و همراهي آقاي عليرضا افخمي با پروژه نيز بسيار تشکر مي‌كنم.

شايان‌فر گفت: سريال «ملکوت» با نگاهي به طرح «زندگي در شيفت دوم» دانشجويان کارگاه فيلمنامه نويسي دانشکده صدا و سيما آماده شد که نويسندگي آن را با نام فعلي «ملکوت»، نادر وحيد بر عهده داشته است.

alidata2010
16-08-2010, 13:35
کم مونده بود فرشته رو بگیره بزنه . افکتهاش در حد تام و جری هم نیستن فوق العاده مزخرف

DJ POLESTAR
16-08-2010, 13:47
این جلوه های متحرک و تصاویر بکراند برزخ چه ضایع هست!
خودشون رو مسخره کردن؛ بلد نیستین به تصویر ساده وجلوه های ساده بسنده کنید.
کلا سریال از نظر فنی خیلی ضعیفه...

yahoda
16-08-2010, 14:18
اهنگ سکانس برزخ !!! هم همون ریتم اهنگ سریال ترکیه ای هستش که از تلوزیون پخش میشه !!

ashjaee
16-08-2010, 14:28
من که میگم آخرش مثل پنجمین خورشید یا داشته خواب میدیده یا سر صحنه تصادف فکر میکنه همه اینهارو

b3st.programmer
16-08-2010, 16:00
من تيتراژ رو نديدم.اميدوارم با يه كارشناس مذهبي مشورت كرده باشن. اونم يه كارشناس درست و حسابي.

نه بابا.کارشناس مذهبی کیلو چنده؟!:31:
دزدی سرمست(دامادحاجی) رو می نویسن پای حاجی!!:18:
بابا آخره ظلمه.کی خدا انقدر بی عدالت بوده؟؟!!
اینطوری باشه همه ته جهنمیم.پس کی میره بهشت:31:
این جلوه آواتار اومدنشون منو کشته:31:

MOHAMMAD2010
16-08-2010, 16:03
من که میگم آخرش مثل پنجمین خورشید یا داشته خواب میدیده یا سر صحنه تصادف فکر میکنه همه اینهارو

منم دقیقا همین نظرو دارم ...

REGISTERED-USER
16-08-2010, 17:18
کلا سریال های ماه رمضون خیلی چرند شدند ... امسال به فضاحت خودش رسیده ! ابدا ارزش دیدن ندارند !

خانه به دوش و اغما و ... کجا ، اینا کجا !!!

hamidras
16-08-2010, 20:11
اون صحنه که دست و پاشو بسته بودن ته حرکات بود!

یارو نه خاکی شده بود نه لباسش پاره شد . بعد هم یهو ایستاده!! ظاهر شد.

خدا عقل بده!

Geronimo_AD
17-08-2010, 08:46
بابا کارتون به این قشنگی... آدماشو خیلی واقعی کشیدن!

من یاد فیلمهای روحی معنوی مسیحیان میفتم... این چه طرز بیان اسلامه؟

N.I.M.A _ P30
17-08-2010, 09:18
کلا سریال های ماه رمضون خیلی چرند شدند ... امسال به فضاحت خودش رسیده ! ابدا ارزش دیدن ندارند !

خانه به دوش و اغما و ... کجا ، اینا کجا !!!

خانه به دوشو ساعت 10.30صبح میذاره. روز حسرتم ساعت 1 شب. ادم اینا رو بره ببینه سنگینتره.:31:

Mohammad King
17-08-2010, 13:45
هیچ پیشرفتی نکردن توی جلوه های تخیلی؟!

تمام جلوه های این فیلم به نظر میرسه که توسط یه فرد تازه کار با فوتوشاپ انجام شده.

درغ از یه نوک انگشت پیشرفت.

btheme
18-08-2010, 01:55
خداييش جلوه هاي ويژه سريال آخرين گناه يا روز حسرت يا او يك فرشته بود با اينكه خيلي قديمي بودن ولي خيلي سرتر از ملكوت هستن ، گرافيك اين در حد بازي هاي سگا يا ميكرو هم نيست

molaali
18-08-2010, 13:36
اين سريال مي تونست با يكم كار بيشتر بخصوص روي فيلم نامه و جلوه هاي ويژه به يك سريال خاطره انگيز تبديل بشه.

nar nia
18-08-2010, 17:08
تصويربرداري «ملكوت» تا عيد فطر ادامه دارد

خبرگزاري فارس: تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «ملكوت» به كارگرداني «محمدرضا آهنج» تا عيد فطر ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، درحاليكه سريال «ملكوت» از شبكه دو سيما به روي آنتن مي‌رود، اما تصويربرداري آن در لوكيشن خانه سرمست واقع در پارك‌وي ادامه دارد و گروه سازنده شبانه‌روز در حال كار هستند تا بتوانند اين سريال را بدون وقفه و تاخير روي آنتن ببرند.
بنابراين گزارش، تا به حال حدود 13 قسمت از سريال آماده پخش شده و 20 قسمت هم ضبط شده است. پيش بيني مي‌شود تصويربرداري سريال تا روزهاي پاياني ماه مبارك رمضان و عيد سعيد فطر ادامه داشته باشد.
ملكوت داستان زندگي مردي متمول به نام حاج فتاح را روايت مي‌كند كه در ابتداي ماه مبارك بر اثر سانحه‌اي به بيمارستان منتقل مي‌شود و اين در حالي است كه بستگان وي در تلاش هستند تا وي را به زندگي دوباره بازگردانند...
در اين مجموعه بازيگراني چون محمدرضا شريفي‌نيا، احمد نجفي، رضا رويگري، علي دهكردي، كوروش تهامي، نيما شاهرخ شاهي، رز رضوي، مهشيد افشارزاده، آهو خردمند، پروانه معصومي، كمند اميرسليماني، فخرالدين صديق شريف، صدرالدين حجازي، ابوالفضل شاه‌كرم، كتانه افشارنژاد، شيوا خنياگر، فريبا متخصص، غلامرضا علي اكبري، منوچهر آذري، ترلان پروانه، اميررضا شجاعي، عباس عرفاني، لادن سليماني و ايرج نوذري ايفاي نقش مي‌كنند.
تعدادي از عواملي كه در ساخت مجموعه همكاري دارند، عبارتند از: مجري طرح: موسسه ديدگاه هنر/ تهيه كننده:محسن شايان‌فر/محصول گروه فيلم و سريال شبكه دو سيما/ نويسنده:احمدرضا معتمدي/ كارگردان: محمدرضا آهنج/ بازنويس نهايي:نادر وحيد/مشاور مذهبي: سيدمجيد ميرميران/ ناظركيفي:عليرضا افخمي/مديرتصويربرداري: فرشادگل سفيدي/ مدير توليد: مهدي بدرلو/ طراح صحنه و لباس: سيدحسين عالي‌نژاد/ صدابردار:محمد شيوندي/ دستيار اول كارگردان: منصور وثوقي/ مدير برنامه ريزي: مجيد موثق/ جلوه هاي بصري:دكتراميررضا معتمدي/ موسيقي متن: بهنام ابطحي/ تدوين:روح الله انصاري/ منشي صحنه: زهرا غلامي/ طراح چهره‌پردازي: محمدرضا توسلي/مديرتداركات: حميدرضا سلطانيان/هماهنگي توليد: داود يارندپور/ مشاور توليد:محمد خراط‌‌زاده/ امورمالي: كمال افشاري/ دستيار دوم كارگردان: افشين آقايي/ گروه تصويربرداري: فرزام گل سفيدي، مسعود جعفري، بهنام كريمي، وحيد پاكدل/ مدير صحنه:بهنام كلامي/ گروه صحنه: وحيدتهراني، محدثه پولادي، پريسادرويش/ گروه تداركات:عليرضا همت عبيري، محمدامين توكلي/ دستيارصدا: عليرضا آشتياني/ مجريان گريم: حسن يحيي‌پور، ليلا شنگله/ خدمات: رحيم محمدي، ابوالفضل صوفي/ سينه موبيل: ايرج محمدي‌فر، حمزه آشتياني/ حمل و نقل: مسعود حاتميان، محمدتقي احترامي، مرتضي كمالي‌پور، وحيد بيگلري، نصير نمايي، علي ابراهيمي، حميدرضا خجسته، رضا جمشيدي، علي فرخ‌زادي/ تصويربردار پشت صحنه: سارا غفوريان/ عكاس: رسول صفي‌زاده.

nar nia
18-08-2010, 17:17
انتقاد گريمور «ملکوت» از به‌كارگيري نيروهاي غيرمتخصص در حوزه گريم
توسلي: صلاح ديديم کاراکتر «مأمور» را کاملا متفاوت نشان دهيم

طراح گريم سريال «ملكوت» با انتقاد از به كارگيري نيروهاي غير متخصص و ناآشنا در حوزه گريم، ابراز عقيده كرد: متأسفانه اين گله‌اي است که از جامعه هنري خود دارم؛ چرا که با اين عملکرد باعث مي‌شوند افراد متبحر به خارج از كشور بروند تا علاوه بر حفظ ارزش کارشان، از لحاظ مالي هم در مضيقه نباشند.

به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، محمدرضا توسلي كه طراحي گريم سريال عربي «زمن المرجان» را بر عهده داشته که رمضان امسال از شبکه امارات و کويت پخش مي‌شود، در ادامه تصريح كرد: کار در کشورم را دوست دارم ولي از آنجا که در اکثر تله‌فيلمها، سعي مي‌شود از افراد مبتدي استفاده کنند تا هزينه‌هاي کار را کاهش دهند، در نتيجه احترام لازم را براي ما و کارمان قائل نيستند؛ بنابراين مجبور مي‌شوم براي کار به ساير کشورها خصوصا کشورهاي عربي بروم.

او گفت: معمولا دوست دارم در زمان کار بر روي يک برنامه، فقط بر روي همان برنامه تمرکز داشته باشم تا به کارم لطمه نخورد و به خاطر مسائل مالي، چند برنامه را در دست نمي‌گيرم.

توسلي اظهار كرد: برخي از طراحان گريم فقط طراحي گريم را برعهده دارند، اما من دوست دارم اجراي کارهايم هم برعهده خودم باشد تا كار خودم را ببينم و اگر در جايي ضعف و اشکال وجود دارد به اصلاح آن بپردازم.

وي ادامه داد: گاه بازيگر نظرش را درباره گريمش به من مي‌گويد و من هم قبول مي‌كنم و راحت مي‌پذيرم، مگر آنکه نظرش را قبول نداشته باشم که در آن صورت سعي مي‌کنم او را مجاب کنم تا او نيز به اين نتيجه برسد.

توسلي در خصوص گريم کوروش تهامي در نقش «مأمور» گفت: متأسفانه مردم عادت کرده‌اند هميشه فرشته يا اشخاص الهي را با موي بلند، ريش و هيبتي کاملاً خاص ببينند، اما در اين سريال با همفکري آقاي آهنج(کارگردان مجموعه)، صلاح ديديم کاراکتر مأمور را کاملاً متفاوت نشان دهيم که براي مخاطبان هم قابل باور باشد، چون به نظر من کاراکتر هر نقش بايد براي مخاطب قابل باور باشد تا اثربخشي خوبي بر ذهن او داشته باشد.

طراح گريم سريال «ملکوت» درباره همكاري با محمدرضا آهنج خاطرنشان کرد: من در سريال «عمليات 125» با آقاي آهنج کار کرده بودم و چون از لحاظ اخلاقي او را بسيار دوست دارم وقتي با من تماس گرفتند و پيشنهاد اين کار را به من دادند، با آنکه مشغول طراحي گريم سريالي در کشور کويت بودم برگشتم تا مجدداً با ايشان همکاري کنم.

توسلي گفت: اين اولين کار ماورايي من است؛ البته قبلاً با استاد معيريان در سريال «مريم مقدس» کار کرده بودم ولي آن کار، مذهبي بود. از بين تمام کارهايي که تا به حال انجام داده‌ام گريم پرويز پورحسيني درسريال «مريم مقدس» که نقش ذکريا را ايفا مي‌کرد، برايم دلنشين بود؛ پرويز پورحسيني خودش هم شخصيت جالبي دارند و هم هنر گريم را مي شناسد؛ کوروش تهامي هم هنر گريم را مي شناسند و اين براي طراح و مجري گريم خيلي مهم است که بازيگر با گريم آشنايي داشته باشد.

توسلي سپس گفت: اميدوارم مخاطبان، گريم «مأمور» اين سريال که نقش آن را کوروش تهامي ايفا مي‌کند را پذيرا باشند و برايشان قابل باور باشد.

او در پايان از زحمات ليلا شنگله و حسن يحيي پور که در اين سريال دستياران گريم سريال هستند نيز تشکر کرد.

alidata2010
18-08-2010, 17:22
جلوه های ویژش افتضاحه

jkhfgf3@yahoo.com
18-08-2010, 18:40
بهترین سریال امسال قطعا همینه
واقعا هر کی این سرریال رو ببینه و تحت تاثیر قرار نگیره مریضه
واقعا ادم رو به خودش میاره و از سرنوشتی که بعد از مرگ در انتظارشه اگاه می کنه
دست عوامل سریال درد نکنه

Ssarshar
18-08-2010, 18:46
واقعا هر کی این سرریال رو ببینه و تحت تاثیر قرار نگیره مریضه

من كه تحت تاثير سريال قرار نگرفتم الان بايد برم دكتر دوست عزيز ؟ واقعا براتون متاسفم ! اين چه حرفي بود آخه ؟

به عقيده من يكي از ضعيفترين سريال هاي چند سال اخيره . از بازيهاي مصنوعي بگير تا كارگرداني بسيار افتضاح

فيلمنامه هم كاملا برگرفته از اعتقادات مردم هست وگرنه هيچ زحمتي سناريست محترم روش نكشيده .

jkhfgf3@yahoo.com
18-08-2010, 18:54
من كه تحت تاثير سريال قرار نگرفتم الان بايد برم دكتر دوست عزيز ؟ واقعا براتون متاسفم ! اين چه حرفي بود آخه ؟

به عقيده من يكي از ضعيفترين سريال هاي چند سال اخيره . از بازيهاي مصنوعي بگير تا كارگرداني بسيار افتضاح

فيلمنامه هم كاملا برگرفته از اعتقادات مردم هست وگرنه هيچ زحمتي سناريست محترم روش نكشيده .

منظورم مریض از لحاظ جسمی نبود مریض از لحاظ روحی و اعتقادی.
به هر حال این سرنوشتیه که در انتظار هممونه و این سریال داره برای اولین بار جهان پس از مرگ رو به تصویر می کشه البته قبلا هم سریال هایی بودن که توشون گریزی به این مساله زده شده ولی نه تا این حد
جلوه های ویژه و فیلمنامش می تونست قوی تر باشه ولی همین که هدف مقدسی داشتن جای تحسین داره
این سریال ما رو به خودمون میاره و تلنگری میزنه بر فراموش نکردن سرای باقی و هر کسی تاثیر نپذیره معلومه زنگار گناهش دلشو آلوده کرده و باید به فکر بیفته

alidata2010
18-08-2010, 18:57
این که داغونه سریالش تو این زمینه صاحبدلان خیلی بهتر بود از افکتهای مسخره هم استفاده نکرده بود

Ssarshar
18-08-2010, 19:01
منظورم مریض از لحاظ جسمی نبود مریض از لحاظ روحی و اعتقادی.
به هر حال این سرنوشتیه که در انتظار هممونه و این سریال داره برای اولین بار جهان پس از مرگ رو به تصویر می کشه البته قبلا هم سریال هایی بودن که توشون گریزی به این مساله زده شده ولی نه تا این حد
جلوه های ویژه و فیلمنامش می تونست قوی تر باشه ولی همین که هدف مقدسی داشتن جای تحسین داره
این سریال ما رو به خودمون میاره و تلنگری میزنه بر فراموش نکردن سرای باقی و هر کسی تاثیر نپذیره معلومه زنگار گناهش دلشو آلوده کرده و باید به فکر بیفته

ولي فكر نميكني يه همچين سريال ضعيف و مفتضحانه اي بيشتر اوقات خنده جوونا رو فراهم ميكنه ؟ سريال اگه ميخواد

تاثير بگذاره روي مخاطبش بايد از همه نظر قوي و پرزور باشه و حرفي براي گفتن داشته باشه .

در ضمن مگه براي مريضيهاي روحي و رواني دكتر وجود نداره ؟ :31:

hamidras
18-08-2010, 19:51
ه هر حال این سرنوشتیه که در انتظار هممونه و این سریال داره برای اولین بار جهان پس از مرگ رو به تصویر می کشه

جهان پس از مرگ یعنی به این مزخرفیه! اگه جهان پس از مرگ اینقدر ضایع است من همین دنیا رو ترجیح میدم.

این فیلم خیلی ضایع است انصافا. معلوم نیست طرف کجاست هر 2 ثانیه تو یه جای جدیده.

بردیا
18-08-2010, 19:57
این فیلم خیلی ضایع است انصافا. معلوم نیست طرف کجاست هر 2 ثانیه تو یه جای جدیده.
همونطور که فرشته مرگ در یک ثانیه صدها نفر آدم رو قبض روح میکنه چیز عجیبی نیستش که یکی با قدرتایی که منشا زمینی نداره توی هرثانیه بتونه جایی حضور داشته

hamidras
18-08-2010, 20:00
همونطور که فرشته مرگ در یک ثانیه صدها نفر آدم رو قبض روح میکنه چیز عجیبی نیستش که یکی با قدرتایی که منشا زمینی نداره توی هرثانیه بتونه جایی حضور داشته

شریفی نیا رو میگم نه اون فرشتهه رو.

man war
18-08-2010, 20:00
منکه به شخصه از این فیلم راضیم

بردیا
18-08-2010, 20:04
شریفی نیا رو میگم نه اون فرشتهه رو.

اون همراهشه
این اختیار رو داره که اونو هم هرجایی که میخواد باخودش ببره.
در ضمن شریفی نیا دیگه جسمی نداره و درگیر محدودیتهای جسم نیستش

hamidras
18-08-2010, 20:07
اون همراهشه
این اختیار رو داره که اونو هم هرجایی که میخواد باخودش ببره.

سوال منم همینه دیگه:دی این هر جایی که میخواد اصلا واسه چی میبره؟

این تغییر مکان های بیخود دلیلش چیه؟ چرا یهو بالای ابراست بعد از مترو تهران سر در میاره بعد میره لوکیشن فیلم اواتار بعد میره بیمارستان !؟ اونم پشت سر هم.

reza-atom
18-08-2010, 20:12
تازه خونه نامحرم هم میتونن برن علاوه بر خونه خودشون ! جالبه نه ؟

molaali
18-08-2010, 21:46
من بازم مي گم كاش بيشتر روش كار مي كردند.

Lady Negar
18-08-2010, 22:17
واقعا كه...نشون دادن اين سريالها واقعا رو ميخواد...به قول بچه ها آدم يه جاهايي دوست داره از خجالت پتو رو بگيره جلو صورتش!
يعني طبع ايراني ها اينقدر اومده پايين...ملكوت هم به چرتيه سريالهاي فارسي1 هست!ديگه نقد نميخواد....

jkhfgf3@yahoo.com
18-08-2010, 23:06
ولي فكر نميكني يه همچين سريال ضعيف و مفتضحانه اي بيشتر اوقات خنده جوونا رو فراهم ميكنه ؟ سريال اگه ميخواد

تاثير بگذاره روي مخاطبش بايد از همه نظر قوي و پرزور باشه و حرفي براي گفتن داشته باشه .

در ضمن مگه براي مريضيهاي روحي و رواني دكتر وجود نداره ؟ :31:

جوونای ما عقل دارن خوب می دونن که دوزخ و بهشت و برزخ واقعی این شکلیا نیست
مهم پیام سریاله که خوب درک می کنن
ببینید شما هم حق بدین
با بودجه و امکانات و زمان و محدودیت هایی که سریال سازای ایرانی دارن بهتر از نمیشه ساخت
در خارج مثلا برای فیلمی مثل ارباب حلقه های میلیارد ها دلار خرج می کنند و ساختش چند سال طول می کشه ولی ما یه سریال 30 قسمتی رو تو دو ماه می سازیم.
شما از یه همچین سریالی چه توقعی دارید؟!

Lady Negar
18-08-2010, 23:23
شما از یه همچین سریالی چه توقعی دارید؟!الان مشكل شد مالي؟؟جلل الخالق...اين همه بريز به پاش كه واسه هر مراسم ميشه چيه پس؟مشكل كشورهاي جهان سوم اينه كه پولشونو خرج شكمشون ميكنن نه شعور و فرهنگ شون ......مردم رو تو خماري و اين چيزا نگه ميدارن كه .....بيخيال!اما يه سريال ميتونه فقط سريال نباشه معلم باشه...

Ssarshar
18-08-2010, 23:48
مهم پیام سریاله که خوب درک می کنن
ببینید شما هم حق بدین
با بودجه و امکانات و زمان و محدودیت هایی که سریال سازای ایرانی دارن بهتر از نمیشه ساخت
در خارج مثلا برای فیلمی مثل ارباب حلقه های میلیارد ها دلار خرج می کنند و ساختش چند سال طول می کشه ولی ما یه سریال 30 قسمتی رو تو دو ماه می سازیم.

فيلمهايي بودند در مملكت خودمون مثل طعم گيلاس با بودجه اي معادل يك دهم اين سريال ساخته شد و نخل طلاي كن

رو گرفته بود دوست عزيز ! من نميخوام خرج ميلياردي شه من فقط ميخوام از لحاظ كيفي فيلمها رشد داشته باشن كه

اونم بر ميگرده به هوش و استعداد يه كارگردان نه فقط صرفا بحث پول و ماديات ! گاهي اوقات فيلمنامه هاي ما حتي توي

سطحي ترين بحث ها هم كم ميارن آيا اين به سرمايه گذاري ميلياردي مربوط ميشه ؟

در ضمن قياس شما هم خنده داره خيلي ! ارباب حلقه ها چه ارتباطي به يه سريال مناسبتي داره آخه ؟!

molaali
19-08-2010, 11:12

من واقعاً نمي فهمم منظور شما چيه اصلاً دليل ساخت يه همچين سريالي چي ميتونه باشه؟
اين كه نوشته ي چند تا دانشجو رو بدن به يه نويسنده كه بكنه سريال اونم از نوع ماورايي چه دليلي داره؟ يعني نمي تونستند با چند تا كارشناس مذهبي بحث كنند كه وقتي يه چنين سريالي مي سازند طبق تفكرات ديني و مذهبي ما باشه نه صرفاً براي سرگرم كردن؟
اگه اينطوري باشه همه ي مديرا ميرن جهنم چون در اكثر تخلفاتي كه ميشه اونها كارشون رو درست انجام ميدن و زير دستي ها تخلف ميكنند نمي تونند كه برن از تك تك كارگرا بپرسن اين پولت رو داده يا نه!؟

Geronimo_AD
19-08-2010, 11:38
قبول کنید سریال خیلی ضعیف و مضحک ساخته شده... آدم تا خودش نخاد هیچی یاد خدا و قیامت نمیندازدش! ولی وقتی سطح توقع بینندگان با دیدن سریالها و فیلمهای قوی (از نظر فنی نه محتوا) خارجی انقدر بالاس... این سریال در حد کارتونه...هرچقدر هم پیام داشته باشه از بس بدخط نوشته شده کسی حسشو نداره بخونه...

John Cena723
19-08-2010, 13:30
او یک فرشته بود و اغما و میوه ممنوعه کجا ، سریالهای آبکی امسال کجا . اصلا سطح سریالها شدیدا افت کرده و نمیدونم خودشونم به این مسئله پی بردند یا نه

Lady Negar
19-08-2010, 17:55
او یک فرشته بود و اغما و میوه ممنوعه کجا ، سریالهای آبکی امسال کجا . اصلا سطح سریالها شدیدا افت کرده و نمیدونم خودشونم به این مسئله پی بردند یا نه
آره بابا غلامعباس فاضلي مدير سايت پرده سينما هم توپيده بهشون...من كه شخصا فقط نيم قسمت اين سريال مزخرفو ديدم....

hamidras
19-08-2010, 21:56
اون تیکه هایی که داره میره تو برزخ خیلی کر کره:دی

Lady Negar
20-08-2010, 01:32
اي كاش اين تاپيكو قفل كنند!:13:
سريال به اين مضحكي جاي واسه بحث نميزاره..
حيف فضا....

N.I.M.A _ P30
20-08-2010, 14:12
وقتی دیشب باباشو تو برزخ دیدم که خودش بازی میکنه یاد پاورچین و مهران مدیری افتادم که دونقشو بازی میکرد!!!:31:
وقتی جوونی های شریفی نیا رو دیدم یاد جوونیهای دکترقریب تو فیلمش افتادم که هیچ تناسبی با پیریاش نداشت!!!:31:
با این روندی هم که داره پیش میره تا چندروز دیگه حتما یاد فیلم حلالم کن میفتیم(الته با این تفاوت که اون زمینی بود این تو برزخ)!!!:31:
واقعا مسخرست. فیلم جوری داره پیش میره که دیگه هیچ جای دفاعی باقی نمیذاره. حداقل قسمتای اول امید این بود که امسال ملکوت گل فیلمای ماه رمضون باشه. ولی...
امسال جمیعا کارگردانا ملتو گذاشتن سرکار.:41:

errmii
20-08-2010, 15:28
دیشب اونجا که داشت با پدر مادرش تو برزخ حرف می زد کر کر خنده بود دسته جمعی با خانواده زدیم زیر خنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nar nia
20-08-2010, 16:02
مهدي بدرلو: با رفع كمبودها، به تصاوير بهتري از عالم ماوراء مي‌رسيم
گروه هشت نفره جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي به مجموعه «ملكوت» پيوستند

خبرگزاري فارس: در حالي كه تصويربرداري سريال تلويزيوني «ملكوت» ويژه ماه رمضان در دربند ادامه دارد، گروه هشت نفره جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي به مجموعه «ملكوت» پيوستند.

مهدي بدرلو مدير توليد مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: تصويربرداري حدود 80 درصد از سريال «ملكوت» به كارگرداني محمدرضا آهنج به پايان رسيده است و گروه هم‌اينك مشغول ضبط صحنه‌هاي داخلي خانه «خسرو» (ايرج نوذري) در دربند هستند.
وي ادامه داد: با توجه به مضمون ماورايي، حضور بازيگران مطرح و جلوه‌هاي ويژه بصري متعددي كه در صحنه‌هاي مختلف مجموعه وجود دارد، «ملكوت» با ديگر سريال‌هاي در حال پخش شبكه‌هاي تلويزيون متفاوت و مورد توجه مخاطب قرار گرفته است از سوي ديگر به دليل جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي، اين مجموعه به زمان بيشتري در تدوين تصاوير نيازمند است تا براي پخش آماده شود.
بدرلو در ادامه افزود: براي سرعت بخشيدن به كار و كيفيت بالاتر جلوه‌هاي بصري مجموعه گروهي حرفه‌اي به عوامل فني سريال پيوستند و درصدد هستيم تا با رفع كمبودهاي اين بخش در قسمت‌هاي آتي سريال، تصاوير بهتري از عالم ماوراء به نمايش بگذاريم.
وي درباره توليد سريال توضيح داد: ما هر روز در يكي از لوكيشن‌هاي اصلي مشغول تصويربرداري هستيم زيرا فيلمنامه هنوز به صورت كامل در اختيار گروه قرار نگرفته است و همزمان با توليد توسط نويسنده در حال نگارش است.
بدرلو در پايان با خرسندي از استقبال خوب مخاطب از اين مجموعه با موضوع متفاوت و ماورايي‌اش توضيح داد: عكس‌المعل‌ها و بازخوردهاي مخاطب پس از ديدن قسمت‌هاي ابتدايي اين سريال انرژي مضاعفي به گروه سازنده داده است و با توجه به تعدد سريال‌هاي ماه مبارك رمضان اين استقبال غيرمنتظره بود. اميدواريم با توجه به حضور بازيگران حرفه‌اي و جديد در قسمت‌هاي آتي، سريال بتواند توقع مخاطب را از مجموعه برآورده نمايد و برتعداد مخاطبان اين مجموعه بيافزايد.
جلوه‌هاي بصري رايانه توسط شركت سيماپردازان شرق در حال انجام است و امير نجفي امامي، محمدرضا نجفي امامي و احسان دباغي سرپرستي گروه هشت نفره جلوه‌هاي بصري را برعهده گرفتند.
ملكوت داستان زندگي مردي متمول به نام حاج فتاح را روايت مي‌كند كه در ابتداي ماه مبارك بر اثر سانحه‌اي به بيمارستان منتقل مي‌شود و اين در حالي است كه بستگان وي در تلاش هستند تا وي را به زندگي دوباره بازگردانند.
در اين مجموعه بازيگراني چون محمدرضا شريفي‌نيا، احمد نجفي، رضا رويگري، علي دهكردي، كوروش تهامي، نيما شاهرخ شاهي، رز رضوي، مهشيد افشارزاده، آهو خردمند، پروانه معصومي، كمند اميرسليماني،نيلوفر شهيدي، فخرالدين صديق شريف، صدرالدين حجازي، ابوالفضل شاه‌كرم، كتانه افشارنژاد، شيوا خنياگر، فريبا متخصص، غلامرضا علي اكبري، منوچهر آذري، ترلان پروانه، اميررضا شجاعي، عباس عرفاني، لادن سليماني و ايرج نوذري ايفاي نقش مي‌كنند
تعدادي از عواملي كه در ساخت مجموعه همكاري دارند ، عبارتند از: مجري طرح: موسسه ديدگاه هنر/ تهيه كننده:محسن شايان‌فر/محصول گروه فيلم و سريال شبكه دو سيما/ نويسنده:احمدرضا معتمدي/ كارگردان: محمدرضا آهنج/ بازنويس نهايي:نادر وحيد/ مشاور مذهبي: سيدمجيد ميرميران/ ناظركيفي:عليرضا افخمي/ مديرتصويربرداري: فرشادگل سفيدي/ مدير توليد: مهدي بدرلو/ طراح صحنه و لباس: سيدحسين عالي‌نژاد/ صدابردار:محمد شيوندي/ دستيار اول كارگردان: منصور وثوقي/ مدير برنامه ريزي: مجيد موثق/ موسيقي متن: بهنام ابطحي/ تدوين:روح الله انصاري/ منشي صحنه: زهرا غلامي/ طراح چهره‌پردازي: محمدرضا توسلي/مديرتداركات: حميدرضا سلطانيان/هماهنگي توليد: داود يارندپور/ مشاور توليد:محمد خراط‌زاده/ امورمالي: كمال افشاري/ دستيار دوم كارگردان: افشين آقايي/ گروه تصويربرداري: فرزام گل سفيدي، مسعود جعفري، بهنام كريمي، وحيد پاكدل/ مدير صحنه:بهنام كلامي/ گروه صحنه: وحيدتهراني، محدثه پولادي، پريسادرويش/ گروه تداركات:عليرضا همت عبيري، محمدامين توكلي/ دستيارصدا: عليرضا آشتياني/ مجريان گريم: حسن يحيي‌پور، ليلا شنگله/ خدمات: رحيم محمدي، ابوالفضل صوفي/ سينه موبيل: ايرج محمدي‌فر، حمزه آشتياني/ حمل و نقل: مسعود حاتميان، محمدتقي احترامي، مرتضي كمالي‌پور، وحيد بيگلري، نصير نمايي، علي ابراهيمي، حميدرضا خجسته، رضا جمشيدي، علي فرخ‌زادي/ تصويربردار پشت صحنه: سارا غفوريان/ عكاس: احمدرضا شجاعي.

Geronimo_AD
20-08-2010, 16:42
زمان بیشتر میخاستند خوب میگفتن... ما با خوشحالی میتونیم تا سال بعد ملکوت نبینیما!

ولی من فکر میکنم جوونیای شریفی نیا شبیه خودش شده بود مخصوصا مدل حرف زدنش!

errmii
22-08-2010, 21:45
این زنه که امروز تو برزخ دیدنش و در مورد شریفه ازش سوال کردن همون بود که نقش زن بهروز پیرپکاجکی رو تو زیر آسمان شهر بازی می کرد
یه کم پیر و شکسته شده بود

M . Sayid
22-08-2010, 22:46
مهدي بدرلو: با رفع كمبودها، به تصاوير بهتري از عالم ماوراء مي‌رسيم
گروه هشت نفره جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي به مجموعه «ملكوت» پيوستند

خبرگزاري فارس: در حالي كه تصويربرداري سريال تلويزيوني «ملكوت» ويژه ماه رمضان در دربند ادامه دارد، گروه هشت نفره جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي به مجموعه «ملكوت» پيوستند.

مهدي بدرلو مدير توليد مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: تصويربرداري حدود 80 درصد از سريال «ملكوت» به كارگرداني محمدرضا آهنج به پايان رسيده است و گروه هم‌اينك مشغول ضبط صحنه‌هاي داخلي خانه «خسرو» (ايرج نوذري) در دربند هستند.
وي ادامه داد: با توجه به مضمون ماورايي، حضور بازيگران مطرح و جلوه‌هاي ويژه بصري متعددي كه در صحنه‌هاي مختلف مجموعه وجود دارد، «ملكوت» با ديگر سريال‌هاي در حال پخش شبكه‌هاي تلويزيون متفاوت و مورد توجه مخاطب قرار گرفته است از سوي ديگر به دليل جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي، اين مجموعه به زمان بيشتري در تدوين تصاوير نيازمند است تا براي پخش آماده شود.
بدرلو در ادامه افزود: براي سرعت بخشيدن به كار و كيفيت بالاتر جلوه‌هاي بصري مجموعه گروهي حرفه‌اي به عوامل فني سريال پيوستند و درصدد هستيم تا با رفع كمبودهاي اين بخش در قسمت‌هاي آتي سريال، تصاوير بهتري از عالم ماوراء به نمايش بگذاريم.
وي درباره توليد سريال توضيح داد: ما هر روز در يكي از لوكيشن‌هاي اصلي مشغول تصويربرداري هستيم زيرا فيلمنامه هنوز به صورت كامل در اختيار گروه قرار نگرفته است و همزمان با توليد توسط نويسنده در حال نگارش است.
بدرلو در پايان با خرسندي از استقبال خوب مخاطب از اين مجموعه با موضوع متفاوت و ماورايي‌اش توضيح داد: عكس‌المعل‌ها و بازخوردهاي مخاطب پس از ديدن قسمت‌هاي ابتدايي اين سريال انرژي مضاعفي به گروه سازنده داده است و با توجه به تعدد سريال‌هاي ماه مبارك رمضان اين استقبال غيرمنتظره بود. اميدواريم با توجه به حضور بازيگران حرفه‌اي و جديد در قسمت‌هاي آتي، سريال بتواند توقع مخاطب را از مجموعه برآورده نمايد و برتعداد مخاطبان اين مجموعه بيافزايد.
جلوه‌هاي بصري رايانه توسط شركت سيماپردازان شرق در حال انجام است و امير نجفي امامي، محمدرضا نجفي امامي و احسان دباغي سرپرستي گروه هشت نفره جلوه‌هاي بصري را برعهده گرفتند.
ملكوت داستان زندگي مردي متمول به نام حاج فتاح را روايت مي‌كند كه در ابتداي ماه مبارك بر اثر سانحه‌اي به بيمارستان منتقل مي‌شود و اين در حالي است كه بستگان وي در تلاش هستند تا وي را به زندگي دوباره بازگردانند.
در اين مجموعه بازيگراني چون محمدرضا شريفي‌نيا، احمد نجفي، رضا رويگري، علي دهكردي، كوروش تهامي، نيما شاهرخ شاهي، رز رضوي، مهشيد افشارزاده، آهو خردمند، پروانه معصومي، كمند اميرسليماني،نيلوفر شهيدي، فخرالدين صديق شريف، صدرالدين حجازي، ابوالفضل شاه‌كرم، كتانه افشارنژاد، شيوا خنياگر، فريبا متخصص، غلامرضا علي اكبري، منوچهر آذري، ترلان پروانه، اميررضا شجاعي، عباس عرفاني، لادن سليماني و ايرج نوذري ايفاي نقش مي‌كنند
تعدادي از عواملي كه در ساخت مجموعه همكاري دارند ، عبارتند از: مجري طرح: موسسه ديدگاه هنر/ تهيه كننده:محسن شايان‌فر/محصول گروه فيلم و سريال شبكه دو سيما/ نويسنده:احمدرضا معتمدي/ كارگردان: محمدرضا آهنج/ بازنويس نهايي:نادر وحيد/ مشاور مذهبي: سيدمجيد ميرميران/ ناظركيفي:عليرضا افخمي/ مديرتصويربرداري: فرشادگل سفيدي/ مدير توليد: مهدي بدرلو/ طراح صحنه و لباس: سيدحسين عالي‌نژاد/ صدابردار:محمد شيوندي/ دستيار اول كارگردان: منصور وثوقي/ مدير برنامه ريزي: مجيد موثق/ موسيقي متن: بهنام ابطحي/ تدوين:روح الله انصاري/ منشي صحنه: زهرا غلامي/ طراح چهره‌پردازي: محمدرضا توسلي/مديرتداركات: حميدرضا سلطانيان/هماهنگي توليد: داود يارندپور/ مشاور توليد:محمد خراط‌زاده/ امورمالي: كمال افشاري/ دستيار دوم كارگردان: افشين آقايي/ گروه تصويربرداري: فرزام گل سفيدي، مسعود جعفري، بهنام كريمي، وحيد پاكدل/ مدير صحنه:بهنام كلامي/ گروه صحنه: وحيدتهراني، محدثه پولادي، پريسادرويش/ گروه تداركات:عليرضا همت عبيري، محمدامين توكلي/ دستيارصدا: عليرضا آشتياني/ مجريان گريم: حسن يحيي‌پور، ليلا شنگله/ خدمات: رحيم محمدي، ابوالفضل صوفي/ سينه موبيل: ايرج محمدي‌فر، حمزه آشتياني/ حمل و نقل: مسعود حاتميان، محمدتقي احترامي، مرتضي كمالي‌پور، وحيد بيگلري، نصير نمايي، علي ابراهيمي، حميدرضا خجسته، رضا جمشيدي، علي فرخ‌زادي/ تصويربردار پشت صحنه: سارا غفوريان/ عكاس: احمدرضا شجاعي.

آمدی جان عزتی به قربانت ولی حالا چرا :31::31:

pcforlife
22-08-2010, 22:57
شریفی نیا خیلی باحال با این فرشته حرف میزنه!!:31:

N.I.M.A _ P30
23-08-2010, 00:03
شریفی نیا خیلی باحال با این فرشته حرف میزنه!!:31:

آره. انگار نه انگار اون فرشتس خیر سرش. کم مونده بزنتش. هر چی دلش میخواد به این بدبخت میگه.:31:
یکی از دیگر عامل ها که این فیلم رو یه کمدی مسخره کرده این عصبانیت شریفی نیاست وقتی میخواد یکی رو بزنه در حالی که روحه.. خیلی مسخرست.:41:

mahsa1469
23-08-2010, 10:38
ولی خداییش جوونی های فتاح خیلی شبیهش بود تا زه خیلی خوب هم اداشو در می اورد

pcforlife
23-08-2010, 10:49
ولی خداییش جوونی های فتاح خیلی شبیهش بود تا زه خیلی خوب هم اداشو در می اورد
دقیقا! نمیدونم این بازیگر جوونه کی بود! ولی انصافا بهترین گزینه برای ایفای نقش فتاح تو جوونیاش بود...:20: میگم فتاح کلا اون موقع ها هم اعتبار (شکم) داشته ها!!!:31::21:

jkhfgf3@yahoo.com
23-08-2010, 14:39
از این سریال خوشم میومد ولی دیشب واقعا صحنه های دردناک و موهنی رو دیدم که از خجالت می خواستم آب بشم برم تو زمین

آخه شوخی شوخی با نماز هم شوخی؟
دیگه حیا رو خوردن و آبرو رو قی کردن
آخه ادم با ستون دین هم شوخی می کنه
اون کارگردان ابله مثلا داره سریال مذهبی میسازه که مرد رو هوشیار کنه اونوقت خودش داره با اصلی ترین فریضه دینی مبارزه می کنه و به سخره می گیره
تا حالا یادم نمیاد تو ضد دینی ترین فیلم ها و سریال های دنیا هم اینجوری نماز رو ملعبه کرده باشن
اون سرمست بی دین و ایمون به بهانه نماز خوندن و در اصل بریا پیدا کردن نامه نماز خوندن رو به سخره گرفت
نباید با مقدسات بازی کرد
من اگر جای آقای ضرغامی بودم کلامو مینداختم بالاتر و به دست اندرکاران این سریال یک تمشک طلیی اعطا می کردم و برای همیشه هم از کار هنری محرومشون می کردم

nar nia
23-08-2010, 16:27
نوذري: پس از «اغماء» ديگر قصد بازي در سريال مناسبتي نداشتم

خبرگزاري فارس: ايرج نوذري گفت: پس از بازي در مجموعه تلويزيوني «اغماء» ديگر قصد بازي در سريال‌هاي مناسبتي تلويزيون را نداشتم.

ايرج نوذري در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس درباره ايفاي نقش در سريال «ملكوت» گفت: دو ماه قبل از تصويربرداري اين پروژه با من قرارداد بستند. در آن زمان قرار بود نقش حاج فتاح را فرهاد آئيش ايفا كند كه بعد از اين، نقش را به محمدرضا شريفي‌نيا دادند. ولي فكر مي‌كنم تمام كساني كه قرار است در سريال‌هاي ماه مبارك رمضان، مهمان خانه مخاطبان باشند و با آن پروژه كار كنند، انتخاب شده‌اند و جز سرنوشت آنهاست كه باعث مي‌شود اين كار را قبول كنند.
وي افزود: اولين سريال ماورايي مناسبتي من «اغماء» نام داشت كه پس از آن سريال من ديگر قصد نداشتم در سريال‌هاي مناسبتي، بازي كنم چون كمبود وقت و عجله‌اي كه در آماده سازي اين گونه سريال‌ها رخ مي‌دهد، باعث مي‌شود به تمامي عوامل و بازيگران فشاري مضاعف بيايد ولي
وي ادامه داد: پدر خانواده يعني حاج فتاح وقتي به كما مي‌رود و مأمور الهي بر او ظاهر مي‌شود، به او كارهاي خوب و بد گذشته را يادآوري مي‌كند، مي‌تواند تلنگري براي همه ما باشد. چرا كه ايراني ملت خوبي است ولي به موقع هم آدم‌هاي بدي مي‌شويم، اگر بدي‌ها را دور بريزيم و قدر خوبي‌هايمان و خودمان را بدانيم، مملكتمان گلستان خواهد شد.
نوذري با بيان اينكه خطر اين دست از سريال‌ها كه در مناسبت خاصي پخش مي‌شوند، آن است كه تمام قسمت‌ها ديده مي‌شوند و از نگاه مخاطب دور نمي‌مانند، اظهارداشت: اين مساله هم خوب است و هم بد كه ممكن است اشتباه در ايفاي نقشي بر روي كار تمامي آن
پروژه و زحمت كليه عوامل تأثير بگذارد.به نظرم خطري كه در اين سريال رخ مي‌دهد آن است كه چون ادامه فيلم را خود ما هم به عنوان بازيگر نمي‌دانيم ممكن است حس لازم را نداشته باشيم و بايد تمهيداتي بيانديشيم تا حس لازم هر سكانس را بدست آوريم و اين كمي مرا نگران مي‌كند.

Hamid Hamid
23-08-2010, 18:36
ولی من فکر میکنم جوونیای شریفی نیا شبیه خودش شده بود مخصوصا مدل حرف زدنش!
كاملآ تاييد ميشه.من يجورايي از بازيه اين پسره خوشم اومد.خيلي باحال اداي شريفي نيا رو در مياورد:31:.مثل خودشم تپله:27:.خيلي خنديدم از دستش.باحال بود

saeed_cpu_full
23-08-2010, 18:39
من اگر جای آقای ضرغامی بودم کلامو مینداختم بالاتر و به دست اندرکاران این سریال یک تمشک طلیی اعطا می کردم و برای همیشه هم از کار هنری محرومشون می کردم

صد رحمت به ضرغامی !!!

John Cena723
23-08-2010, 21:02
این چه وضع دیالوگ نوشتنه . آخه گشنگی و تشنگی کشیدن کجاش کیف داره که حاج آقا با زنش ازش لذت می بردند . به قرآن بچه 10ساله هم میدونه که گشنگی و تشنگی هیچ سود و لذتی نداره .

Sara
23-08-2010, 21:25
متنش خیلی ضعیفه . اما بازی رویگری رو خیلی خیلی دوست دارم . خوشحالم که دوباره پر کار شده البته حیف که با این متن ضعیف ...

pcforlife
23-08-2010, 21:55
موافقم... متنش قوی نیست... بازی شریفی نیا و رویگری باحالش کرده...:20: ولی انصافا بعضی موقع ها بعضی از حرفاش آدمو میبره تو فکر...:20:

btheme
24-08-2010, 01:53
آره به فکر فرو می بره ولی فیلم نامه اش لنگ زیاد میزنه مثلا قسمت های مربوط به گذشته رو نزدیک 4 قسمت داشت نشون میداد در حالی که میشد تو یک قسمت خلاصه اش کرد راستی موسیقی متن خوبی هم داره که احساس برانگیز و تاثیر گذاره هر چند نت اصلیش برای یک تصنیف ترکیه ای هستش :46:

Amirdb
25-08-2010, 02:23
به به.به به
داره خوشم میاد از این ملکوت داره جالب میشه :31::31:

masoudtr
25-08-2010, 14:36
آقای امیر شجاعی-خواهرزاده شریفی نیا- که در سریال مذهبی ملکوت که در ماه مبارک رمضان سال 89 از شبکه دو در حال پخش است "گویا" یکی از اسپانسر های کنسرتهای رپ در دبی میباشد.
در عکس شما ایشان رو در کنار رضایا، تتلو و ... میبینید که از رپرهای محبوب ایران هستند و کنسرتهایی در دبی اجرا کرده اند.

mr_khodaei2008
26-08-2010, 17:30
سلام
سريال خوبيه فقط نتونستن خوب درستش كنن واقعا ادم تو بعضي جاها سريال بايد نه نگاهي به درون خودش بكنه و اخرتش را هم در نظر بگيره

دوستان ميشه موزيك تيتراژ ابتدايي اين فيلم را برام بزارين ممنون

vroom
26-08-2010, 18:41
این آقای فرشته که صورتش را 3 تیغ میکنه به نظرتون مشکل شرعی نداره؟ :دی

errmii
26-08-2010, 19:43
آقای امیر شجاعی-خواهرزاده شریفی نیا- که در سریال مذهبی ملکوت که در ماه مبارک رمضان سال 89 از شبکه دو در حال پخش است "گویا" یکی از اسپانسر های کنسرتهای رپ در دبی میباشد.
در عکس شما ایشان رو در کنار رضایا، تتلو و ... میبینید که از رپرهای محبوب ایران هستند و کنسرتهایی در دبی اجرا کرده اند.

من شنیدم تو دبی کلاه برداری هم می کرده
درسته؟

molaali
26-08-2010, 19:56
اينكه همون بازيگر نقش جواني هاي حاج فتاحه مگه نه؟

pcforlife
26-08-2010, 20:38
این آقای فرشته که صورتش را 3 تیغ میکنه به نظرتون مشکل شرعی نداره؟ :دی
بیخیال دادا! اگه ریش سیبیل هم داشت، می گفتیم کدوم فرشته ای اینقدر مو داره!!!:31:

ahriman323
26-08-2010, 21:33
اشکمون در امد این قسمت:37:
:42:

dehtoday
26-08-2010, 22:11
اينكه همون بازيگر نقش جواني هاي حاج فتاحه مگه نه؟

آره خودشه ... تازه قرار شد سكانس هايي كه بازي كرده رو حذف كنن ولي چون شريفي نيا داييشه ديگه ...!

errmii
27-08-2010, 02:27
دوستان من یه حدسی می زنم نظر شما چیه؟
من فکر می کنم اهو خردمند که سرمست رفت خونشون تا در مورد پیوند قلب حاج آقا باهاشون صحبت کنه همون شریفست و پسرش سهراب هم که دهکردی نقششو بازی می کرد پسر حاج فتاحه که البته خود حاج آقا از وجودش بی خبره

Amirdb
27-08-2010, 02:43
دوستان من یه حدسی می زنم نظر شما چیه؟
من فکر می کنم اهو خردمند که سرمست رفت خونشون تا در مورد پیوند قلب حاج آقا باهاشون صحبت کنه همون شریفست و پسرش سهراب هم که دهکردی نقششو بازی می کرد پسر حاج فتاحه که البته خود حاج آقا از وجودش بی خبره

منم وقتی اون سکانس رو دیدم همین حدس رو زدم

من میگم سامان حالش خوب میشه وبرمیگرده و همه چیزایی رو که از حاج فتاح تو برزخ دیده به بقیه میگه طوری که به وصیتش رسیدگی بشه و حاج فتاح هم از عذاب نجات پیدا میکنه و وارد بهشت میشه :31::31:
همه چی هم به خوب وخوشی تموم میشه :31::31:

ahriman323
27-08-2010, 13:50
منم وقتی اون سکانس رو دیدم همین حدس رو زدم

من میگم سامان حالش خوب میشه وبرمیگرده و همه چیزایی رو که از حاج فتاح تو برزخ دیده به بقیه میگه طوری که به وصیتش رسیدگی بشه و حاج فتاح هم از عذاب نجات پیدا میکنه و وارد بهشت میشه :31::31:
همه چی هم به خوب وخوشی تموم میشه :31::31:

مگه میشه حالش خوب شه یادش بیاد تو برزخ چی دیده؟
چیزی هم ندیده که فقط یه بار دیدش که تو عذاب هم نبود الانم که چشماش بستس و زنجیر پیچ

molaali
27-08-2010, 16:30
با اين گره ي داستاني(البته اگه بشه اسمش رو گره گذاشت) كه وارد كردند ديدن سريال لذت بخش تر شد.

masoudtr
31-08-2010, 19:01

به گزارش مشرق، (الف.ش) که برای اولین بار در یکی ازسریالهای ماه مبارک رمضان حضور دارد، بصورت غیرقانونی در این سریال نقش‌آفرینی کرده است.
وی که حدوداً 30سال سن دارد در حال حاضر با اقامت در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، مسئولیت هماهنگی کنسرت‌های خوانندگان زیرزمینی و برخی خوانندگان لس‌آنجلسی در دبی را به عهده دارد.
این فرد در مواقعی نیز در نقش تهیه کننده ظاهر شده و سرمایه ساخت برخی کلیپ‌های زیرزمینی را که علیه نظام به سیاه نمایی می پردازند را تأمین کرده است.
گفته می شود این فرد که همزمان با حوادث تلخ بعد از انتخابات سال گذشته وارد ایران شده بود به دلیل برخی اقدامات بازداشت و پس از مدتی آزاد شده بود.
بر پایه این گزارش، پس از اطلاع برخی مسئولین، قرار بوده سکانس‌های مربوط به وی از این سریال ملکوتی حذف شود و فرد دیگر این نقش را بازی کند اما این اتفاق به دلیل نفوذ دایی این بازیگر که وی نیز از بازیگران اصلی این سریال مناسبتی می باشد صورت نگرفت تا خواهرزاده نقش جوانی دایی را بازی کند.
گفتنی‌است، در حالی که بسیاری از بازیگران و فارغ التحصیلان سینما به دلیل نداشتن رابطه های قوی در حال حاضر بیکار هستند، برخی افراد نظیر (الف.ش) به دلیل رانت‌های مختلف به نقش آفرینی در تلویزیون و سینما می پردازند.

Lamanta
01-09-2010, 07:55
تو پست اول توی بازیگرا فقط امير شجاعي میشه الف - ش

water_lily_2012
01-09-2010, 11:10
این فیلم بهتر از بقیه هست

ولی یه جاهایی مشکل داره
روح این دو تا هر کجا بخواند می روند خوب یه راست برند پیش زن اول حاجی دیگه
تازه روح که سایه نداره
تو قسمت دیشب دیدم تو زیر زمین که سرمست رفت زیر سجاده را خالی کنه سایه روح افتاد رو دیوار

gmuosavi
01-09-2010, 13:23
موسیقی زیبایی داره
کاش میدادن بیرون

mahsa1469
01-09-2010, 17:35
من می گم شریفه همین مامان دکتره که قلب می خواده قلب حاجی رو می دن بهش دینشون ادا می شه:d

mohsen_gh1991
01-09-2010, 23:01
توجه کردین این روح حاج فتاح سایه هم داره؟:31:

gonbad city
02-09-2010, 01:56
موضوع خوبی داره
اما با اجرای نه چندان حرفه ای و جذاب
البته به نظر من

milad_takjoo
02-09-2010, 05:38
ازه...موضوع جالب داره...
ایرادهایی هم که داره شاید واسه اینکه تو ساختش عجله کردن...واسه رسیدن به این ماه

hamid_diablo
02-09-2010, 06:38
سلام
بازی رضا رویگری و نوذری اصلا جالب نیست
نوذری فقط ساخته شده برای سریالی همچون کلانتر

molaali
02-09-2010, 11:15
ولي به نظر من رويگري خيلي خوب بازي كرده
بازيش در دو صحنه: يكي اون كه ميره سر سجاده براي نماز خوندن( يا نخوندن!)
و ديگري رفتنش كنار حاجي تو بيمارستان و صحبت كردنش با حاج فتاح( لپش رو مي كشيد!!!) واقعاً جالب بود.
به نظرم يكي از نكات مثبت اين سريال همين بازيه رويگريه.

Lamanta
02-09-2010, 12:06
بابا رویگری عالی بازی می کنه !
کل مزه فیلم به اونه !

MOHAMMAD2010
02-09-2010, 12:53
بازی رضا رویگری و نوذری اصلا جالب نیست
اگه رویگری نبود که نمیشد این سریال رو دید
حالم از بازیو صدای پروانه معصومی بد میشه :2:

gmuosavi
02-09-2010, 13:22
این آخرش که حاجی و فرشته رفتند بیرون یه لحظه فکر کردم دارم کلید اسرار میبینم !

حالم از بازیو صدای پروانه معصومی بد میشه

البته من حالم بد نمیشه در اون حد !
رویگری هم قشنگ بازی میکنه
"حاجی دو تومبونه ! "
هی یاد دارا و ندار می افتم " لندینگ اند جنتلمنگ ! " :31:

farshidshd
02-09-2010, 16:13

بانوان، تیر 1352
پروانه معصومي

زن روز ، شهریور 1352
پروانه معصومي، فرزانه تائيدي

شهریور 1389
پروانه معصومی
!!

nar nia
02-09-2010, 16:48
تصویربرداری مجموعه "ملکوت" ادامه دارد

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "ملکوت" به کارگردانی محمدرضا آهنج که در ماه رمضان پخش می‌شود همچنان ادامه دارد.

محسن شایانفر، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "ملکوت" در این باره به خبرنگار مهر گفت: 15 درصد از تصویربرداری سریال "ملکوت" ادامه دارد و گروه به کار ادامه می‌دهد.

در مجموعه تلویزیونی "ملکوت" که از ابتدای ماه رمضان از شبکه دو پخش می‌شود، محمدرضا شریفی نیا، پروانه معصومی، احمد نجفی، آهو خردمند، ایرج نوذری، رضا رویگری، علی دهکردی، کوروش تهامی، نیما شاهرخ شاهی، فریبا متخصص، صدرالدین حجازی و ... بازی می‌کنند.

"ملکوت" به زندگی مرد متمولی به نام حاج فتاح می‌پردازد که در روزهای اول ماه رمضان تصادف کرده و در بیمارستان بستری می‌شود.

دیگر عوامل سازنده "ملکوت" عبارتند از ناظر کیفی: علیرضا افخمی، مدیر برنامه‌ریزی: مجید موثق، دستیاراول کارگردان: منصور وثوقی، مدیر تولید:مهدی بدرلو، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، صدابردار: محمد شیوندی، مشاور مذهبی: سیدمجید میرمیران، طراح صحنه و لباس: حسین عالی‌نژاد، موسیقی متن: بهنام ابطحی، جلوه‌های بصری: امیررضا معتمدی، تدوین: روح‌الله انصاری، طراح گریم: محمدرضا توسلی، عکاس: رسول صفی‌زاده و هماهنگی تولید و روابط عمومی: داود یارندپور.

Amir_oscar
02-09-2010, 20:02

زن روز ، شهريور 1352

شهریور 1389
پروانه معصومی
!!

عزیز جان شاید یکی از گذشته اش پشیمون شده باشه و توبه کرده باشه. شما نباید بیای و آبروش رو ببری!

HOJ-JAT
02-09-2010, 20:23
رضا رویگری واقعا قشنگ بازی می کنه ...ولی بنظر من ایرج نوذری واسه این نقش مناسب نیست..

alidata2010
02-09-2010, 20:26
مهتاب یه چیز دیگست با اون زبونش که لای دندوناش گیر میکنه:31:

hamid_diablo
02-09-2010, 20:28
ولی بنظر من ایرج نوذری واسه این نقش مناسب نیست..
به نظرم اصلا بازیگر نیست

mohsen_gh1991
02-09-2010, 23:43
ولی سریال جالبه مخصوصا با بازی نیما شاهرخ شاهی.

masoudtr
03-09-2010, 00:43
n=دقت کردین این دختره که مثلا نوه حاجیه
لب هاش را عمل کرده مثل آنجلیا جولی بشه
نه به اون چادر سر کردنش نه به اون ابرو برداشتن و لب عمل کردنش
واقعا مسخره است
زنان در شهر‌ها چادر نشینند .................... ولی چادر نشینان غیر اینند

pedramch
03-09-2010, 01:10
من که کلا این سریالو به خاطر رویگری - شاهرخ شاهی - شریفی نیا - احمد نجفی نگاه میکنم!
بقیه افتضاح بازی میکنن بابا:دی

ممنون/:5:

errmii
03-09-2010, 02:40

زن روز ، شهريور 1352

شهریور 1389
پروانه معصومی
!!

عکس اول باز نمیشه.
هر چند من قبلا اون عکسو دیدم یه بارم تو این تاپیک گذاشتم!:20:

Lamanta
03-09-2010, 02:48
این اگه الان بدون حجاب بازی کنه که حال همه به هم می خوره !
همی جوری تحملش سخته چه برسه به.......

vahid0801
03-09-2010, 03:20
انصافا و کاملا بدون اغراق میگم.تا و جری شرف داره از هر جهت به این کار.

اصلا موضوع کاملا شوته.کاملا غیر واقعیه.حرف باید حجت خدا باشه نه کتاب داستان بچه ها.

هیچ اسمی از امام زمان هرکس و حجتای خدا برده نمیشه

farshidshd
03-09-2010, 12:17
واقعا مسخره است

شما هم به چه چیزایی دقت میکنیا

Zende
03-09-2010, 12:49
تازه این عکس هم خیلی قدیمی نیست
من عکس ازش دیدم در حد المپیک زن سال کیفیتشم از این بیشتره!
در مجموع من ازش بدم میاد!:2:
شریفی نیا کارخرابی کرده با این انتخاب بازیگرش
اومده ننشو گذاشته جای زنش!!!
در کل سریال بدی نیست ولی همین که پروانه معصومی توشه خودش:2:

nar nia
03-09-2010, 15:54
مجموعه "ملکوت" از مردم نمره قبولی گرفت

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "ملکوت" معتقد است این مجموعه با توجه به امتیازها و جذابیت‌هایی که دارد از مخاطبان نمره قبولی گرفته است.

محسن شایانفر تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "ملکوت" به خبرنگار مهر گفت: "ملکوت" فیلمنامه خوب و قوی داشت که سال گذشته به دست من رسید و شرایط تولید آن فروردین ماه امسال در شبکه دو فراهم شد. با توجه به اینکه مدت زمانی از فیلمنامه گذشته بود باید فضاها تغییراتی می‌کرد. از سوی دیگر یک کار سینمایی هم با این مضمون با نام "دموکراسی تو روز روشن" ساخته شده بود.

وی در ادامه افزود: به همین دلیل سعی کردیم با ایجاد تغییراتی فضای قصه را متفاوت‌تر کنیم. در قصه طنز موقعیت در ابتدا بیشتر بود، اما احساس کردیم ممکن است در اجرا خوب در نیاید، به همین دلیل طنز آن را محدود کردیم و تلاش داشتیم فضا رئالیستی باشد تا فضای ماورایی قصه برای مخاطبان هم باورپذیرتر باشد، به همین دلیل بازنویسی همزمان با پیش تولید شروع شد. از یک سو ما زمان کمی داشتیم و از طرفی دیگر باید بازنویسی، پیش تولید و گزینه‌های مختلف برای کار جلوه‌های ویژه این اثر همزمان انجام می‌شد.

این تهیه‌کننده گفت: ما برای انجام این کارها نیاز به چند ماه مقدمات داشتیم، اما زمان نداشتیم، اگر زمان را از دست می‌دادیم زمان تصویربرداری دچار مشکل می‌شدیم. تا اینکه هشتم خردادماه مجموعه تلویزیونی "ملکوت" کلید خورد و در حال حاضر سومین ماهی است که برای تصویربرداری پشت سر می‌گذاریم. البته تولید آثاری در یک زمان فشرده دیگر به صورت یک قاعده در سازمان صدا و سیما شده است.

شایانفر در پاسخ به این سئوال که معمولاً در این باره تهیه‌کنندگان از سازمان صدا و سیما گلایه دارند، پس چرا کار را می‌پذیرنند در حالی که با نپذیرفتن کار می‌توانند تغییری در این روند دهند، توضیح داد: تولید هر کاری در تلویزیون یک روند اداری را پشت سر می‌گذارد و گاهی این روند خیلی طولانی می‌شود. وقتی تهیه‌کننده‌ای یک سال از وقت خودش را صرف اثری کرده که روند طولانی اداری را پشت سر گذاشته بنابراین کار را انجام می‌دهد.

نیما شاهرخشاهی، پروانه معصومی و فریبا متخصص در نمایی از مجموعه

وی ادامه داد: اگر نگاهی به ماراتن مجموعه‌های ماه رمضان داشته باشید و به این روند با روشنفکری نگاه نکنید، متوجه می‌شوید مردم مجموعه تلویزیونی "ملکوت" را دوست دارند و به آن علاقمند هستند. این مجموعه صادقانه توانسته نظر مردم را جذب کند و با استقبال آنها رو به رو شده است. در واقع نمره قبولی را از مردم گرفتیم. ساخت اثری به مدت سه ماه با توضیحاتی که دادم کار راحتی نیست. خوشحالم توانستیم نظر مردم را جذب کنیم و این مسئله را می‌توان از حجم آگهی‌هایی که در اواسط این مجموعه پخش می‌شود، فهمید.

این تهیه‌کننده یادآور شد: ساخت یک اثر معمولی با یک کار ماورایی تفاوت زیادی دارد و قابل مقایسه نیست. از سوی دیگر در مجموعه "ملکوت" توانسته‌ایم بازیگران خوبی را جذب کنیم. به نظرم در مدت سه ماه انجام تمام این کارها فوق العاده بوده است.

شایانفر درباره شخصیت‌پردازی ضعیف این مجموعه گفت: شما با نگاه ژورنالیستی به این مجموعه نگاه می‌کنید، اما این مجموعه به لحاظ قصه و بازی‌ها توانسته در میان مردم جایی باز کند. از سوی دیگر ما از بازیگران حرفه‌ای بهره بردیم تا با کمترین آسیب رو به رو باشیم.

وی درباره اینکه بازیگران حرفه‌ای هم در مجموعه "ملکوت" نتوانستند بازی خوبی ارائه دهند، توضیح داد: با توجه به زمانی که در اختیار داشتیم کار بازیگران خوب است، نگاهی هم به سینما داشته باشید مگر هر سال چند فیلم خوب تولید می‌شود؟ مگر چند تا استاد بیضایی داریم که فیلم "سگ کشی" را تولید کنند. ما برای این پروژه از بازیگران خوبی استفاده کردیم، حتی احمد نجفی برای کار در خوزستان بود و ما به سختی توانستیم او را جذب کنیم.

محمدرضا شریفی‌نیا و کورش تهامی در نمایی از مجموعه

این تهیه‌کننده ادامه داد: بازیگران مجموعه "ملکوت" خیلی خوب هستند. این بازیگران افرادی نیستند که خیلی زود تسلیم کار شوند و تا زمانی که کار به گونه‌ای نباشد که آنها را جذب کند راحت نمی‌پذیرند. ما برای تک تک سکانس‌های سریال "ملکوت" زحمت کشیدیم. مگر در سینمای ما یا در دیگر آثار تلویزیون شتابزدگی کم است. در مجموع این سریال توانسته رضایت مردم را جلب کند.

شایانفر درباره ضعف‌های زیاد جلوه‌های ویژه این اثر گفت: بهترین گزینه‌ها را برای جلوه‌های ویژه بررسی کردیم که البته بهترین‌ها محدود بودند. مسلماً اگر زمان بیشتری گروه داشت موفق تر بودیم، اما وقت کم داشتیم. در "ملکوت" مستقیم گویی نکردیم، بلکه تلاش کردیم در لایه‌های زیرین به مفاهیم عمیق انسانی و اخلاقی بپردازیم. گرچه کار دشواری بود، اما تلاش خود را کردیم.

وی درباره انتخاب آهنج برای کارگردانی اثر ماورایی "ملکوت" در حالی که تجربه کارگردانی چنین ژانری را نداشته، گفت: احساس کردم آهنج بهترین گزینه است، چرا که دلبستگی‌ها و تعلقاتی به این ژانر دارد که می‌تواند موفق باشد. قرار نبود کسی را انتخاب کنم که دکوپاژ محیر العقولی را طراحی کند، بلکه به دنبال فردی بودم که تفکرش به کار نزدیک باشد و بتواند با لمس کردن قصه آن را به بهترین شکل هدایت کند. او سرعت خوبی در کار دارد و برای تک تک صحنه‌ها زحمت زیادی کشیده است.

این تهیه‌کننده ادامه داد: مجموعه تلویزیونی "ملکوت" ناظر کیفی خوبی همچون علیرضا افخمی هم داشت که راحت از هر سکانسی نمی‌گذارد. نظر همه منتقدان برای قابل احترام است، اما باید نگاه کنند که توانسته‌ایم ظرف سه ماه 700 دقیقه کار را ضبط کنیم. این مسئله ارزشمند است. خوشحالم برای این پروژه توانستم بازیگران خوبی را جذب کنم. از تولید "ملکوت" هم پشیمان نیستم، چرا که توانستم رضایت مردم را کسب کنم.

شایانفر درباره اینکه آیا از طریق نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما متوجه نظر مساعد مردم شدید، توضیح داد: نه، ولی بازتاب‌هایی که از سوی نهادها، انجمن‌های مختلف و مردم داشتیم نشان می‌دهد مخاطبان از دیدن مجموعه "ملکوت" لذت می‌برنند. آرزو می‌کنم لحظات معنوی خوبی در کنار مردم داشته باشیم و در خلوت‌شان یادی هم از ما کنند.

MaaRyaaMi
03-09-2010, 16:45
=دقت کردین این دختره که مثلا نوه حاجیه
واقعا مسخره است

اولا که لب رو عمل نمی کنن! معمولا ژل و پروتز تزریق میکنن به لب!:27:

دوما اشتباه کردی شوما

لب پروتزی کاملا داد میزنه از دور :31:
مثالشم لب های تابلو شاکردوست و پرستو صالحی:31:

تا اونجائی که دقت کردم دماغش رو عمل کرده ! :21:

بعدش م تو دنیای بازیگری و ... کدوم بازیگری از این کارا نمی کنه؟

Amirdb
03-09-2010, 19:31
واقعا مسخره است

به حق چیزای نشنیده :31:

Ssarshar
03-09-2010, 21:04

محل نظر سنجي : در نزد جمعي از فداييان روز قدس :31:

s_sarvi
03-09-2010, 21:23
معلوم نیست این آمار دروغ رو کی به مردم میده
سریالش به لعنت خدا نمیرزه بعد میگن نمره قبولی گرفت....:34::47:

far2009
03-09-2010, 21:47
انصافا سریال خیلی خوبیه :20:

REGISTERED-USER
03-09-2010, 21:53

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "ملکوت" معتقد است این مجموعه با توجه به امتیازها و جذابیت‌هایی که دارد از مخاطبان نمره قبولی گرفته است.

محسن شایانفر تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "ملکوت" به خبرنگار مهر گفت: "ملکوت" فیلمنامه خوب و قوی داشت که سال گذشته به دست من رسید و شرایط تولید آن فروردین ماه امسال در شبکه دو فراهم شد. با توجه به اینکه مدت زمانی از فیلمنامه گذشته بود باید فضاها تغییراتی می‌کرد. از سوی دیگر یک کار سینمایی هم با این مضمون با نام "دموکراسی تو روز روشن" ساخته شده بود.

وی در ادامه افزود: به همین دلیل سعی کردیم با ایجاد تغییراتی فضای قصه را متفاوت‌تر کنیم. در قصه طنز موقعیت در ابتدا بیشتر بود، اما احساس کردیم ممکن است در اجرا خوب در نیاید، به همین دلیل طنز آن را محدود کردیم و تلاش داشتیم فضا رئالیستی باشد تا فضای ماورایی قصه برای مخاطبان هم باورپذیرتر باشد، به همین دلیل بازنویسی همزمان با پیش تولید شروع شد. از یک سو ما زمان کمی داشتیم و از طرفی دیگر باید بازنویسی، پیش تولید و گزینه‌های مختلف برای کار جلوه‌های ویژه این اثر همزمان انجام می‌شد.

این تهیه‌کننده گفت: ما برای انجام این کارها نیاز به چند ماه مقدمات داشتیم، اما زمان نداشتیم، اگر زمان را از دست می‌دادیم زمان تصویربرداری دچار مشکل می‌شدیم. تا اینکه هشتم خردادماه مجموعه تلویزیونی "ملکوت" کلید خورد و در حال حاضر سومین ماهی است که برای تصویربرداری پشت سر می‌گذاریم. البته تولید آثاری در یک زمان فشرده دیگر به صورت یک قاعده در سازمان صدا و سیما شده است.

شایانفر در پاسخ به این سئوال که معمولاً در این باره تهیه‌کنندگان از سازمان صدا و سیما گلایه دارند، پس چرا کار را می‌پذیرنند در حالی که با نپذیرفتن کار می‌توانند تغییری در این روند دهند، توضیح داد: تولید هر کاری در تلویزیون یک روند اداری را پشت سر می‌گذارد و گاهی این روند خیلی طولانی می‌شود. وقتی تهیه‌کننده‌ای یک سال از وقت خودش را صرف اثری کرده که روند طولانی اداری را پشت سر گذاشته بنابراین کار را انجام می‌دهد.

نیما شاهرخشاهی، پروانه معصومی و فریبا متخصص در نمایی از مجموعه

وی ادامه داد: اگر نگاهی به ماراتن مجموعه‌های ماه رمضان داشته باشید و به این روند با روشنفکری نگاه نکنید، متوجه می‌شوید مردم مجموعه تلویزیونی "ملکوت" را دوست دارند و به آن علاقمند هستند. این مجموعه صادقانه توانسته نظر مردم را جذب کند و با استقبال آنها رو به رو شده است. در واقع نمره قبولی را از مردم گرفتیم. ساخت اثری به مدت سه ماه با توضیحاتی که دادم کار راحتی نیست. خوشحالم توانستیم نظر مردم را جذب کنیم و این مسئله را می‌توان از حجم آگهی‌هایی که در اواسط این مجموعه پخش می‌شود، فهمید.

این تهیه‌کننده یادآور شد: ساخت یک اثر معمولی با یک کار ماورایی تفاوت زیادی دارد و قابل مقایسه نیست. از سوی دیگر در مجموعه "ملکوت" توانسته‌ایم بازیگران خوبی را جذب کنیم. به نظرم در مدت سه ماه انجام تمام این کارها فوق العاده بوده است.

شایانفر درباره شخصیت‌پردازی ضعیف این مجموعه گفت: شما با نگاه ژورنالیستی به این مجموعه نگاه می‌کنید، اما این مجموعه به لحاظ قصه و بازی‌ها توانسته در میان مردم جایی باز کند. از سوی دیگر ما از بازیگران حرفه‌ای بهره بردیم تا با کمترین آسیب رو به رو باشیم.

وی درباره اینکه بازیگران حرفه‌ای هم در مجموعه "ملکوت" نتوانستند بازی خوبی ارائه دهند، توضیح داد: با توجه به زمانی که در اختیار داشتیم کار بازیگران خوب است، نگاهی هم به سینما داشته باشید مگر هر سال چند فیلم خوب تولید می‌شود؟ مگر چند تا استاد بیضایی داریم که فیلم "سگ کشی" را تولید کنند. ما برای این پروژه از بازیگران خوبی استفاده کردیم، حتی احمد نجفی برای کار در خوزستان بود و ما به سختی توانستیم او را جذب کنیم.

محمدرضا شریفی‌نیا و کورش تهامی در نمایی از مجموعه

این تهیه‌کننده ادامه داد: بازیگران مجموعه "ملکوت" خیلی خوب هستند. این بازیگران افرادی نیستند که خیلی زود تسلیم کار شوند و تا زمانی که کار به گونه‌ای نباشد که آنها را جذب کند راحت نمی‌پذیرند. ما برای تک تک سکانس‌های سریال "ملکوت" زحمت کشیدیم. مگر در سینمای ما یا در دیگر آثار تلویزیون شتابزدگی کم است. در مجموع این سریال توانسته رضایت مردم را جلب کند.

شایانفر درباره ضعف‌های زیاد جلوه‌های ویژه این اثر گفت: بهترین گزینه‌ها را برای جلوه‌های ویژه بررسی کردیم که البته بهترین‌ها محدود بودند. مسلماً اگر زمان بیشتری گروه داشت موفق تر بودیم، اما وقت کم داشتیم. در "ملکوت" مستقیم گویی نکردیم، بلکه تلاش کردیم در لایه‌های زیرین به مفاهیم عمیق انسانی و اخلاقی بپردازیم. گرچه کار دشواری بود، اما تلاش خود را کردیم.

وی درباره انتخاب آهنج برای کارگردانی اثر ماورایی "ملکوت" در حالی که تجربه کارگردانی چنین ژانری را نداشته، گفت: احساس کردم آهنج بهترین گزینه است، چرا که دلبستگی‌ها و تعلقاتی به این ژانر دارد که می‌تواند موفق باشد. قرار نبود کسی را انتخاب کنم که دکوپاژ محیر العقولی را طراحی کند، بلکه به دنبال فردی بودم که تفکرش به کار نزدیک باشد و بتواند با لمس کردن قصه آن را به بهترین شکل هدایت کند. او سرعت خوبی در کار دارد و برای تک تک صحنه‌ها زحمت زیادی کشیده است.

این تهیه‌کننده ادامه داد: مجموعه تلویزیونی "ملکوت" ناظر کیفی خوبی همچون علیرضا افخمی هم داشت که راحت از هر سکانسی نمی‌گذارد. نظر همه منتقدان برای قابل احترام است، اما باید نگاه کنند که توانسته‌ایم ظرف سه ماه 700 دقیقه کار را ضبط کنیم. این مسئله ارزشمند است. خوشحالم برای این پروژه توانستم بازیگران خوبی را جذب کنم. از تولید "ملکوت" هم پشیمان نیستم، چرا که توانستم رضایت مردم را کسب کنم.

شایانفر درباره اینکه آیا از طریق نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما متوجه نظر مساعد مردم شدید، توضیح داد: نه، ولی بازتاب‌هایی که از سوی نهادها، انجمن‌های مختلف و مردم داشتیم نشان می‌دهد مخاطبان از دیدن مجموعه "ملکوت" لذت می‌برنند. آرزو می‌کنم لحظات معنوی خوبی در کنار مردم داشته باشیم و در خلوت‌شان یادی هم از ما کنند.

حالا از کجا اینا فهمیدند که نمره قبولی دادن ملت بهش ؟ دوربین دارن تو خونه ملت یا خودشون طبق معمول به خودشون زنگ زدند ؟ :27:

masoudtr
03-09-2010, 23:34
یک سرچی تو اینترنت بکنید اطلاعات جالبی از شریفی نیا دستگیرتون میشه
منجمله اینکه این آقا جز منافقین بوده و یک مدت هم در زمان جنگ زندانی بوده
و خیلی ها معتقدن این آقا مافیایی تلویزیون ایرانه که بدون اجازه اش کسی نمیتونه کار کنه
و خیلی چیزای دیگه
از اینکه انتخاب بازیگر ها و ... هم باهاشه خیلی چیزا دستگیرتون میشه

hamidras
03-09-2010, 23:39
بنده اطلاع دارم که یکی از اشنایان من قرار بود تو این فیلم بازی کنه با اومدن شریفی نیا اقا اعلام کرد کرد که کادر خودمو میخوام خیلیا عوض شدن.

alidata2010
03-09-2010, 23:49
بنده اطلاع دارم که یکی از اشنایان من قرار بود تو این فیلم بازی کنه با اومدن شریفی نیا اقا اعلام کرد کرد که کادر خودمو میخوام خیلیا عوض شدن.

فکر کنم اگه فامیلای شما میومدن رضایت عمومی 100% میشد:31:

John Cena723
03-09-2010, 23:54
فکر کنم آقای شریفی نیا یه فکری به حال این شکمشون باید بکنند چون به ضرر سلامتیشونه . نمیدونم چرا بازیگرای ایرانی تا به نون و نوایی میرسند همش میریزند تو شکمشون . بابا یکم از این پولو خرج ورزش و باشگاه بکن . هم خوش لباس میمونی یا میشی ، و هم عمرت زیاد میشه .

hamidras
04-09-2010, 00:12
فکر کنم اگه فامیلای شما میومدن رضایت عمومی 100% میشد

اتفاقا به نظر من اصلا به این فیلم نمیومد:دی بیشتر به کارای طنز میخوره البته این فیلمم به نوعی طنزه!

hamid_diablo
04-09-2010, 12:32
من جوفتشون رو به عنوان بازیگر شایسته انتخاب میکنم:31:

LiLiyaan
04-09-2010, 16:41
قیافه ش خوب بوده
جوونی هاش

mhv_kntu
04-09-2010, 17:03
این عکسش که فقط سرش هست ! اون تصویری که کل بدن رو نشون میده تو مجله زن روز بود خیلی خفن تر بود !!
حالا به قول دوستمون توبه کردن و به این نتیجه رسیدن که نون رو باید به نرخ روز خورد ، خوب این خصلت خیلی از ایرانی هاست.
چرا گیر دادین به این !!
توی تاپیک فیلم کلا برادران ساندیسی زیاد هستن آدم میترسه نظرش رو بگه !
نکته جالب اینه که به سریال جراحت نمره قبولی ندادن و به این فاجعه نمره قبولی دادن !! چرا ! چون حال و هوای معنوی داره ! و مثل جراحت فضای سیاهی از جامعه رو نشون نمیده !

kortol
04-09-2010, 17:07
ای بابا یه نگاهی به تیتراژ های پایانی سریال های که این شریفی نیا توش بوده بندازید می بینید که همش نوشته انتخاب بازیگر محمد رضا شریفی نیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کلا به قول یک استادی در دانشگاه هنر دانشگاه آزاد شهرمان تمام بازیگر های معروف باید حد اقل سالی یک بار دم شریفی نیار رو ببینند تا کار گیرشون بیاد ( چه زن و چه مرد با طرق مختلف ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mhv_kntu
04-09-2010, 17:16
ای بابا یه نگاهی به تیتراژ های پایانی سریال های که این شریفی نیا توش بوده بندازید می بینید که همش نوشته انتخاب بازیگر محمد رضا شریفی نیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کلا به قول یک استادی در دانشگاه هنر دانشگاه آزاد شهرمان تمام بازیگر های معروف باید حد اقل سالی یک بار دم شریفی نیار رو ببینند تا کار گیرشون بیاد ( چه زن و چه مرد با طرق مختلف ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بین بازیگر ها هم مثل سایر اقشار باندبازی و دسته بندی و اینجور چیزا هست.
وقتی تو مراسم بزرگداشت خسرو شکیبایی تعداد زیادی بازیگرها و کرگردان ها میان ولی اون عده ای که به دیدار ... رفته بودن نمیان واسه بزرگداشت خسرو شکیبایی مثل همین پروانه خانوم و خاندان شریفی نیا و یارانش مشخصه که بین خود بازیگرها هم آشوبی هست.

molaali
04-09-2010, 21:34
داستان داره قشنگ تر ميشه.

MOHAMMAD2010
04-09-2010, 21:42
بابا این رویگری خدایی خیلی قشنگ بازی میکنه ، از همه بهتره
غریـــــــــبه آشـــــنا .... :31:

Lady Negar
05-09-2010, 00:09
وقتی از مهران مدیری برای ساختن سریال های طنز خبری نیست
ملکوت به عنوان طنزی زیبا میتواند هر شب دلهای شما را شاد کند.
فرمول جدید طنز سازی : چاپلوسان با هدف ساخت فیلمی چاپلوسگرایانه دور هم جمع شوند نتیجه میشود طنزی خوش ساخت!

پ.ن:حنی یه قسمت کامل هم از این سریال طنزو ندیدم

sanaz_German
05-09-2010, 00:20
قضیه ی ملکوت چیه؟
یکی از اول تعریف کنه
چه کانالیه؟

mahsa1469
05-09-2010, 07:52
فکر کنم تا بعد از ظهر این تاپیک بسته بشه
بچه ها مراعات کنید ...

---------- Post added at 08:52 AM ---------- Previous post was at 08:51 AM ----------

بحث رو عوض می کنم
دیروز ستاره از کجا می یومد؟؟؟

HOJ-JAT
05-09-2010, 07:58
اون تیکه ای که سرمست خوند غریبه ای اشنا واقعا باحال بود عجب صدای داره
کسی میتونه اونو واسم اپ کنه؟

Geronimo_AD
05-09-2010, 09:10
کنایه : گربه سیاه و باران

این سریال نمره قبولی گرفته یعنی پاس شده،اگه بقیشون هم فقط پاس شن مشروط میشن، ترم پیشم که ناپلئونی رد کردن ... پس کارگرداناشون باید اخراج شن