PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرفتن width و height و ذخیره آن در sql

tehro0n
30-07-2010, 23:21
این رو از تاپیک دیگه به اینجا منتقل می کنم که بحث با عنوان هم خونی پیدا کنه

ببینید شما اول یه چیزی رو مشخص کنید. شما یک فایل php دارید که خروجی جاوا اسکرپت میده؟
یا اینکه یک فایل با پسوند js دارید که میخواید متغیر php داخلش داشده باشید؟

اگر گزنه اول هست باید کد php رو توی تاپیک قرار میدادید اگر گزینه دوم هست پس این دستورات php توی فایل جاوا اسکرپت چکار میکنند؟!

اگر هم چند تا سوال جدا از هم هست پس چرا همه توی این تاپیک جمع شدن؟ :دی

فایلی به نام get_resolution.php داریم که طول و عرض اسکرین را در کوکی ذخیره می کند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو در نهایت قاعدتا باید با این یکی کد بتونیم طول و عرض را نمایش دهیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای این از کوکی استفاده می کنم چون می خوام طول و عرض را ذخیره کنم
همچنین نمی خوام از window.location استفاده کنم و طول و عرض در آدرس بار نمایش پیدا کند * اون یکی سئوال هم که از شما درباره ورودی اطلاعات به اسکریپت و ارسال آن به گوگل مپ پرسیدم به کجا رسید؟
شما فرمودید که کد را کامل بگذارم اما پس از ارسال تاپیک هنوز جوابی ندادید؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

neopersia
31-07-2010, 00:34
ببنید این اسکرپت از جاوا اسکرپت برای گرفتن طول و عرض صفحه استفاده میکنه بعد طول و عرض صفحه رو در کوکی ذخیره میکنه بعدش با استفاده از location صفحه رو رفرش میکنه تا php دوباره اجرا بشه و بتونه طول و عرض رو از کوکی بخونه
به نظر هم نیماد مشکلی داشته باشه

الان کدوم قسمتش مشکل داره؟ location رو حذف کردید؟ اگر حذف بشه php نمیتونه اطلاعات کوکی رو که درخواستش از سرور فرستاده شده و ارتباط قطع شده بخونه

tazphoenix
31-07-2010, 12:15
به جای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستفاده کن همینطور برای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و

و به جای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستفاده کن.

و آخر هم به جای

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

حالا ببخشید اگه تو سایت پی اچ پی نوشته $[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه عمرش تموم شده نباید بگیم سینتکسش اشتباهه.

neopersia
31-07-2010, 16:05
حالا ببخشید اگه تو سایت پی اچ پی نوشته $[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه عمرش تموم شده نباید بگیم سینتکسش اشتباهه.

کوچولو اون کدی که شما گفتی قدیمیه این بود:

که نشونه ناشی بودن شما هست که به این میگی قدیمی

در ضمن بخشید کوچولو صدات کردم. آخه به نظرم بزرگ که نمیای، گفته بودی برادر هم صدات نکنم، خواهر هم که زشته صدات کنم، دوستم هم که گفتی نیستی دیگه همین کوچولو باقی میمونه

tehro0n
31-07-2010, 17:14
بچه ها دعوا نکنید، به جای این کارا ببینید کدومتون می تونید زودتر این موضوع رو حل کنید؟

دستام مو دراورد از بس توضیح دادم.. هر کی نتونست حل کنه اون کوچولوعه :دی

tehro0n
31-07-2010, 17:28
به جای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستفاده کن همینطور برای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و
و به جای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستفاده کن.

و آخر هم به جای

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

طبق گفته شما من این کدها را تصحیح کردم و به این صورت شد..
اما موقع اجرای test.php دائما میره به get_resolution.php و باز میاد به test.php و در حلقه بینهایت می افته
فکر کنم به خاطر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می باشد!!

در test.php داریم:

در get_resolution.php داریم:

چه کنیم؟

tazphoenix
31-07-2010, 18:32
tehro0n مطمعنی سرورت مشکل نداره؟اگه کار نمیکنه؟
در ضمن باید میگفتی چه خطایی میده احتمالا" تو سرورت short tag خاموشه test.php رو تغییر نده فایل get_resolution.php هم اینجا میزارم:

tehro0n
31-07-2010, 18:40
tehro0n مطمعنی سرورت مشکل نداره؟اگه کار نمیکنه؟
در ضمن باید میگفتی چه خطایی میده احتمالا" تو سرورت short tag خاموشه test.php رو تغییر نده فایل get_resolution.php هم اینجا میزارم:

الان درست شد! ممنون
شما ببینید می تونید ورودی به اسکریپت بدید و داخل آن اسکریپت ورودی را در متغیری از php بریزید؟
اگه باز سئوال رو متوجه نشدید تاپیک جدیدی بزنم و کلا تعریف کنم کدهارو..
واقعا ممنون ;)

tazphoenix
31-07-2010, 18:51
راستی حالا که مشکلت حل شد خوبه که یه مهد واسه بعضی ها پیدا کنیم میدونی که گریه کنن و پست حذف کنن.

tehro0n
31-07-2010, 19:02
راستی حالا که مشکلت حل شد خوبه که یه مهد واسه بعضی ها پیدا کنیم میدونی که گریه کنن و پست حذف کنن.

راستی این چند خط داخل text.php اضافی نیستند که برشون دارم؟ برداشتم بازم درست کار می کرد.

همین طور در get_resolution.php خطی اضافی نیست؟ اون تاریخ ساختن ها برای اینه که با کوکی های دیگه قاطی نشه و باید باشه؟