PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم Linksys WAG120N

ali_nnn13
29-07-2010, 19:16
سلام به همگی...

یکی از دوستان بنده تازه مودم Linksys WAG120N رو خریده ! اومد وایرلس رو خاموش کنه ، که بعد از خاموش کردن وایرلس ، دیگه مودم به اینترنت وصل نمیشه !

کانفیگ رو چک کرد ، ولی همه چیز درسته !

چرا این مودم اینقدر تو نت در موردش بد نوشتن ؟ خودم بدم از این مودم نمیاد ، ولی نمیدونم چرا اینقدر اذیت میکنه...

دوستان اگه میتونن ممنون میشم راهنمایی کنند...

موفق باشید...:11:

navid3941
29-07-2010, 19:28
سلام.والا من مدت 5 ماهه که از این مودم استفاده میکنم راضی هستم.حرف نداره

KING_DESIGNER
29-07-2010, 19:57
خودتون دارین میگین توی نت در موردش بد نشته بود
پس چرا خریدی ؟:31:
چراشو من دیگه نمیدونم باید از سازنده سئوال کنی
نیکان دوست منم خریدهبود یه تاپیک هم زده بود و رفته بود پسش دادهبود و یه مدل دیگه گرفته بود و نمایندگی هم تایید کرده بد که خرابه

ali_nnn13
29-07-2010, 20:10
ممنونم دوست عزیز...

راستش من نخریدم ! من خودم SMS دارم و کلی هم ازش راضی هستم...

نمیدونم چیکار کنم ! من بهش گفتم وایرلسش رو خاموش کنه ! اعصابم از این خورده که من گفتم این کار رو انجام بده ، وگرنه الان این بلا سرش نمیومد :41:

حالا چه خاکی تو سرم بریزم :41: بدبختی اینجاست که خودم شهرستانم و نمیتونم فعلا" برم اونجا درستش کنم...

KING_DESIGNER
29-07-2010, 20:19
بفرستش بره همونجایی که خریده یه مقداری حدود 10-20 درصد ممکنه کمتر ازش بخرند و یه مدل دیگه بخره
و این قدیمیه رو برمیدارند و مدل جدید رو بهش میدهند
نیازی نیست شما بری
ولی بهتره از مدلهای ایسوز بهش معرفی کنی.
و مدلای دیگر لینکسیس

alil1369
29-07-2010, 20:51
ریست کلی کن ، اخرین ورژن Firmware ش رو نصب کن دوباره کانفیگ کن
البته با موبایل تست بزن ببین وصل میشه یا نه !؟

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

XSS
29-07-2010, 20:53
من خودم یه مدت WAG120N داشتم، الانم یکی از دوستام داره و صبح تا شب روشنه، هیچ مشکلی هم نداشته. این اتفاق که برقش قطع بشه و این حرفا هم برام برام خیلی پیش اومده (پام به سیم گیر میکرد و آداپتور از پریز در میومد) و مشکلی نداشته.
خودم قبل از اینکه WAG120 بگیرم خیلی در موردش تحقیق کردم، تو فروم های خارجی هم در موردش پرسیدم همه راضی بودن. نمیدونم چرا برای بعضی ها اینجوری در میاد.
کلا CISCO به عنوان شرکت پیشرو در زمینه شبکه های کامپیوتری نمیاد جنس آشغال بده بیرون که این مشکلات رو داشته باشه. اکثر سوییچ هایی که در شبکه سراسری اینترنت ازش استفاده میشه CISCO هست. تمام سازمان های دولتی آمریکا برای بر قراری ارتباط از تجهیزات CISCO استفاده میکنن.

Frimware دستگاه شما چه نسخه ای هست؟ دستگاهت رو ریست کردی؟ اگر انجام ندادی دکمه RESET پشت دستگاه رو ده ثانیه نگه دار تا مودمت رو ریست کنه.
مودم رو در حالت Bridge قرار بده و اروری که نشون میده رو اینجا بذار. من خیلی با این مودم ور رفتم، شاید بتونم کمکت کنم.

alil1369
29-07-2010, 21:05
من به ساپورت ایمیل زدم گفت مشکل از نرم افزار قدیمی هست !! و با اپدیت مشکل بر طرف میشه !
درضمن XSS راست میگه CISCO بهترین هست و از طرف مایکروسافت تایید شده هست
اگه هم انقدر خوب نبود پشتیبانیش انقدر سریع جواب نمیداد
D-link , ASUS هم برند های خوبی هستند

KING_DESIGNER
29-07-2010, 21:15
من نگفتم اشغاله یا بده
من درمورد این مدل صحبت کردم !:20:

ali_nnn13
29-07-2010, 21:55
سلام به همگی دوستان...

آقایون واقعا" ممنونم...:40:

ریست کردیم درست نشد ! بعدش آپدیت کردیم درست شد !

واقعا" لطف کردین...

ورژن قبلیشم نمیدونم چند بود ، فقط میدونم با آپدیت مشکل حل شده و خدارو شکر فعلا" ایرادی نداره...

از وقتی که برام گذاشتین خیلی خیلی ممنونم..:10:

انشاالله همیشه موفق و شاد و سلامت باشین...:11:

alil1369
29-07-2010, 22:19
خدا رو شکر که حل شد

spartaqus
24-07-2011, 21:42
کسی کانفیگ کردن وایرلس این مودم رو بلده ؟ برد وایرلس این مودم خیلی کمه میگم شاید باید کانفیگ بشه
کسانیکه این مودم رو دارن میشه کمک کنند
رفیقم tp link داره از من بهتر آنتن میده نمیشه یک جورای بردش رو بالا برد
من اصلا با تنظیمات وایرلس این مودم ور نرفتم لطفا کمک کنید.
چجوری باید تو bridge بزارم ؟
ببخشید سوال ها زیاد شد

spartaqus
24-07-2011, 21:44
کسانیکه ای مودم رو دارند برد وایرلسش مثل من کمه یا نه ؟
رفیقم tplink داره برد وایرلسش از من بیشتره!! چرا؟
دوستان من اصلا تنظیمات وایرلس این مودم رو کانفیگ نکردم لطفا کمک کنید شاید بردش بهتر بشه!

alireza20202003
25-07-2011, 00:35
كانال وايرلس رو تغيير بده ، اگه كانكشن وايرلسی با برد زياد ميشناسی مثل مال دوستت كانالش رو پيدا كن و اونو استفاده كن. در كل يكی از ايرادات لينك سيس هميشه اين بوده كه تمام تنظيمات از 0 تا صد بر عهده كاربره. برای شروع كانالهای 6 و 11 و 13 رو امتحان كن.

spartaqus
25-07-2011, 09:22
دقیقا کانال وایرلس کجاش هست؟
کسی که از وایرلس این مودم راضی هست میشه از تنظیماتش برام یک عکس بزاره؟
ممنون

MAZIARDM
17-08-2011, 19:02
با درود و شب خوش

تقریبا مدتیه که مودم linksys wag 120n خریدم. از مخابراتم اینترنت گرفتم. تقریبا مشکل یکی از دوستان رو دچار شدم. بعد از چند دقیقه کارکردن یک باره اینترنتم قطع میشه و دوباره بعد از لحظاتی وصل میشه. اینو بگم گه چون از وایرلسش استفاده می کنم رو حالت دستی نیست. در ضمن این حالت هم در حالت استفاده از کابل لن و هم وایرلسش برام پیش میاد. حتی مودم رو هم ریست کردم. ولی این مشکل حل نشد. جدیدا این مشکل پیش اومده و قبلا اینطور نبود. من این مودمو تقریبا 1 ماهی هست که خریدم. البته یه مدت چون نبودم استفاده نکردم. دوباره که استفاده کردم متوجه این مشکل شدم. البته این نکته مهم رو بگم که وقتی از حالت کانکت دستی (غیر اتوماتیک استفاده می کنم این مشکل پیش نمیاید و فقط در حالت کانکت اتوماتیک این مشکل پیش میاد. و در ضمن ورژن فرم ویرش رو هم آپدیت کردم (از 12 به 16) ولی باز تاثیری نداشت.
لطفا دوستان راهنمایی کنند که چی کار باید کرد. با تشکر پیشاپیش

A.IvI.I.N
17-08-2011, 21:09
با درود و شب خوش

تقریبا مدتیه که مودم linksys wag 120n خریدم. از مخابراتم اینترنت گرفتم. تقریبا مشکل یکی از دوستان رو دچار شدم. بعد از چند دقیقه کارکردن یک باره اینترنتم قطع میشه و دوباره بعد از لحظاتی وصل میشه. اینو بگم گه چون از وایرلسش استفاده می کنم رو حالت دستی نیست. در ضمن این حالت هم در حالت استفاده از کابل لن و هم وایرلسش برام پیش میاد. حتی مودم رو هم ریست کردم. ولی این مشکل حل نشد. جدیدا این مشکل پیش اومده و قبلا اینطور نبود. من این مودمو تقریبا 1 ماهی هست که خریدم. البته یه مدت چون نبودم استفاده نکردم. دوباره که استفاده کردم متوجه این مشکل شدم. البته این نکته مهم رو بگم که وقتی از حالت کانکت دستی (غیر اتوماتیک استفاده می کنم این مشکل پیش نمیاید و فقط در حالت کانکت اتوماتیک این مشکل پیش میاد. و در ضمن ورژن فرم ویرش رو هم آپدیت کردم (از 12 به 16) ولی باز تاثیری نداشت.
لطفا دوستان راهنمایی کنند که چی کار باید کرد. با تشکر پیشاپیش

اسپیلیتر گذاشتی..؟؟؟

MAZIARDM
20-08-2011, 14:44
با سلام و خسته نباشید و تشکر از شما

اسپیلیتر گذاشتی..؟؟؟

بله. هم با اسپیلتر و هم بدون اسپلیتر این اتفاق میافته.

A.IvI.I.N
20-08-2011, 15:17
منم همين مودم رو داشتم و همين مشكل برام پيش ميومد.
رفتم به تعداد تلفن هايي كه روي خط دارم اسپيليتر گذاشتم و مشكلم حل شد.
اين مشكل بخاطر اينه كه نويز خط زياده.

MAZIARDM
20-08-2011, 23:39
با سلام وخسته نباشید

امین جان تشکر از شما. اما این خط فقط ازش اینترنت می گیرم و تلفنی بهش نصب نیست.

saam_metal5
01-10-2011, 23:17
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خوبم
مطلب من شاید طولانی باشه ولی اگه بخونین و کمکم کنین ممنون میشم
من یه مودم خاک بر سر LinkSys WAG120N گرفتم که ای کاش نمیگرفتم آقا وسط کار اینترنتش قطع میشه دیگه وصل نمیشه یا اینکه مودم رو خاموش روشن کنی دیگه باید فاتحه اینترنت رو بخونی تو مطالبی که خوندم من به فریمور مودمم نگاه کردم ورژن 16 بود فکر کنم بعد اون فریمور نیومده(اگه اومده لینکش رو بدین ممنون میشم)
همراه خود مودم اسپلیتر نبود خودم قبلش داشتم گذاشتم بازم همین مشکل رو داشت خلاصه اشک منو در آورده شما بگین تا حالا همچین مشکلی داشتین یا نه؟؟
دوستانی که این مودم رو دارن و قبلاً مشکلات منو داشتن میشه بگن چجوری مشکل رو بر طرف کردند؟؟؟

saam_metal5
03-10-2011, 09:58
بابا کارم گیره تورو خدا جواب بدین لطفاً

A.IvI.I.N
03-10-2011, 10:14
والا منم 2 سالي ميشه همين مودم رو دارم و خيلي راضيم.
البته تا اونجايي كه يادم مياد دفعه اول كه وصل كردم چون اسپيليتر نداشتم هي ديسي ميشد يعني هر 3 دقيقه يبار ديسي ميشد كه با اضافه كردن اسپيليتر مشكلم حل شد.
براي اينكه بفهمي مشكل از نويز خط هست يا نه يبار تمام تلفن و فكس و ... رو از روي خط وردار و بزار فقط مودم روي خط باشه اگه مشكل حل شد بدون كه ايراد از نويز هستش و بايد يه اسپيلتير بهتر بخري و از ميكروفيلـــتر استفاده كني.
اگرم مشكل از نويز نباشه از مودم هستش كه شايد مشكل از كانفيگ باشه شايدم سخت افزاري باشه.

saam_metal5
04-10-2011, 00:57
والا منم 2 سالي ميشه همين مودم رو دارم و خيلي راضيم.
البته تا اونجايي كه يادم مياد دفعه اول كه وصل كردم چون اسپيليتر نداشتم هي ديسي ميشد يعني هر 3 دقيقه يبار ديسي ميشد كه با اضافه كردن اسپيليتر مشكلم حل شد.
براي اينكه بفهمي مشكل از نويز خط هست يا نه يبار تمام تلفن و فكس و ... رو از روي خط وردار و بزار فقط مودم روي خط باشه اگه مشكل حل شد بدون كه ايراد از نويز هستش و بايد يه اسپيلتير بهتر بخري و از ميكروفيلـــتر استفاده كني.
اگرم مشكل از نويز نباشه از مودم هستش كه شايد مشكل از كانفيگ باشه شايدم سخت افزاري باشه.
ممنون من روی خطم هیچ تلفنی ندارم مستقیم زدم به مودم اسپلیتر هم دارم والا تا جایی که من میدونم کانفیگ هم درسته آخه دقیقاً یکی دیگه از دوستام داره اونم همین مشکل رو داره
هیچ راهی به فکرتون نمیرسه؟؟؟

m_poodineh
12-12-2012, 15:52
سلام
منم می خوام از این مدل بگیرم
مشکل شما حل شد؟
دیگران توصیه ای ندارن؟
رو چند تا برند تحقیق می کنم
Linksys
Asus
D-Link
CNet
تا حالا D-Link 2730U و Asus N10 از لیست انتخابام خط خوردن
Linksys wag120 و Linksys X2000 رو هم دارم مطالعه می کنم

پاورقی:
سوال مشابه "Linksys WAG120N مشکل پیدا کرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])"

naim697
12-12-2012, 17:15
فقط فقط asus عالی هستش بخر شک نکن n10 یا n12 عالی

m_poodineh
12-12-2012, 19:52
فقط فقط asus عالی هستش بخر شک نکن n10 یا n12 عالی

والا منظورم از خط خوردن، حذف از موارد انتخاب بود
چند تا شکایت ازش دیدم

کاملا همشون یادم نیست
اما یکی از موارد داغ کردن ASUS N10 بود. فکر کنم ذکر شده بود به خاطر همین داغ کردن قطع می کنه

البته یه اعتراف دیگه
ماشا... پستهای شکایت و طلب کمک بابت Linksys wag120N، میلیونها برابر بیشتر از شکایات مطرح شده از ASUS N10 بود.(البته این اغراقه)

کافیه تو گوگل سرچ بشه"مشکلات مودم ...."

حالا نمی دونم چون Linksys حرفه ای تره و تنظیماتش سخت تره، جماعت ازش سر در نمیارن و هی دست به دامن پرسش و پاسخ اینترنتی می شن یا واقعا ایرادای Linksys بیشتره؟؟؟

فکر کنم ایجاد یه پست به عنوان " محاسن و معایب انواع مودم" (البته اگه وجود نداشته باشه) خالی از لطف نیست

من تو نت جای خاصی رو ندیدم که یه مودم نقد شده باشه

اونایی که با یه مودم مشکل داشتن گفتن افتضاحه اونایی هم که مشکل نداشتن گفتن عالیه

حالا دلایلشون چیه؟ تقریبا اغلب موارد هیچ

بهتره اینجوری مطالب عنوان بشه
مزایا: .....
معایب: .....

m_poodineh
12-12-2012, 19:57
این صفحه بد جوری دل آدمو می لرزونه "مشکل با مودم لینک سیس wag120n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])"

حق بود که شروع کننده های تاپیک بحثو به نتیجه ای می رسوندن

ما آخر نفهمیدیم چه شد

غیر از چند مورد، که راهنماییها منجر به رفع مشکل شد، ما بقی پستها فقط باعث ایجاد این شک می شن که این مدل Linksys WAG120N یه طوریش می شه

البته هنوز امیدوارم اکثر مشکلات ناشی از آگاهی کم کاربرا از تنظیمات این مودم باشه

naim697
12-12-2012, 20:04
ببین عزیز من با همه اینها کار کردم همه هم تست کردم وقتش ندارم تک تم بخوام توضیج بدم ولی 120 معایبی داره خیلی اذیت میکنه .

بهترین مودم adsl تا حالا دیدم و الان هم خودم استفاده از همه نظر اکی هستش asus n12 u b1 هستش .

n 10 خوبه یه آپدیت فریمور میزنی همه چی اکی میشه . ساپورت عالی

والا منظورم از خط خوردن، حذف از موارد انتخاب بود
چند تا شکایت ازش دیدم

کاملا همشون یادم نیست
اما یکی از موارد داغ کردن ASUS N10 بود. فکر کنم ذکر شده بود به خاطر همین داغ کردن قطع می کنه

البته یه اعتراف دیگه
ماشا... پستهای شکایت و طلب کمک بابت Linksys wag120N، میلیونها برابر بیشتر از شکایات مطرح شده از ASUS N10 بود.(البته این اغراقه)

کافیه تو گوگل سرچ بشه"مشکلات مودم ...."

حالا نمی دونم چون Linksys حرفه ای تره و تنظیماتش سخت تره، جماعت ازش سر در نمیارن و هی دست به دامن پرسش و پاسخ اینترنتی می شن یا واقعا ایرادای Linksys بیشتره؟؟؟

فکر کنم ایجاد یه پست به عنوان " محاسن و معایب انواع مودم" (البته اگه وجود نداشته باشه) خالی از لطف نیست

من تو نت جای خاصی رو ندیدم که یه مودم نقد شده باشه

اونایی که با یه مودم مشکل داشتن گفتن افتضاحه اونایی هم که مشکل نداشتن گفتن عالیه

حالا دلایلشون چیه؟ تقریبا اغلب موارد هیچ

بهتره اینجوری مطالب عنوان بشه
مزایا: .....
معایب: .....

*K!nG*
13-12-2012, 13:23
سلام

من از این مودم (Linksys WAG120N) استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم نداره . اوایل وایرلس مشکل داشت فکر کردم سخت افزاریه ولی با یه تنظیم ساده حل شد . این مشکل رو دیدم خیلیا دارن ولی ... . به نظرم مودم خوبی هست و هیچ اذیتی هم نمی کنه

m_poodineh
13-12-2012, 14:26
ببین عزیز من با همه اینها کار کردم همه هم تست کردم وقتش ندارم تک تم بخوام توضیج بدم ولی 120 معایبی داره خیلی اذیت میکنه .

بهترین مودم adsl تا حالا دیدم و الان هم خودم استفاده از همه نظر اکی هستش ASUS DSL-N12U B1 هستش .

n 10 خوبه یه آپدیت فریمور میزنی همه چی اکی میشه . ساپورت عالی

سلام
بی زحمت اگه امکانش هست یه پیام به آیدی مسنجر من بدین، اگه وقت هست(که البته فرمودین نیست:n02:) یه چند تا راهنمایی می خوام که از حوصله جمع شاید خارج باشه
براتون پیغام هم گذاشتم

ممنون

من از این مودم (Linksys WAG120N) استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم نداره . اوایل وایرلس مشکل داشت فکر کردم سخت افزاریه ولی با یه تنظیم ساده حل شد . این مشکل رو دیدم خیلیا دارن ولی ... . به نظرم مودم خوبی هست و هیچ اذیتی هم نمی کنه

والا این 2 روز انقدر اینترنتو زیر رو رو کردم که خودم دارم زیر و رو می شم:n27:

قصدم این بود این مدلو بخرم
ولی الان شدیدا دودلم

قصد دارم یا اینجا یا تو تاپیک "کدام مودم و چرا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" نتیجه تحقیقاتو بذارم

danial_2006
13-12-2012, 23:34
سلام
در تایید گفته های دوستان,مارک cisco دیگه معتبر ترین مارک تو زمینه شبکه هست.
این مودم حرف نداره,اینو کسایی که باهاش کار کردن می دونن
یه مشکلی داره اینه که یه مقدار تنظیم کردنش پیچیدس
شما دوست من بگو تو حالت bridge میخوای وصل شی یا pppoe?
اخرین فریم ویر هم Firmware Version:V1.00.16 هست

hasht_sh782
18-01-2013, 19:19
مشکل مودم linksys wag120nسلام
برای دانلود و نصب آخرین فریمور مودم از سایت سیسکو یه فایل دانلود کردم حجمش دویست و خورده مگابایت بود نمی دانم کدامیک را باید به مودم انتقال دهم دوستان لینک دانلود فریمور این مودم را ندارند؟

mohsen_hot20
18-01-2013, 20:22
اگه ورزنتVersion:V1.00.16 هست لازم نیست تغییر بدید

hasht_sh782
18-01-2013, 20:41
اگه ورزنتVersion:V1.00.16 هست لازم نیست تغییر بدید
ورژن مودم 1.00.12است مودم از بدو خرید مشکل هنگ کردن دارد خواستم آپدیت کنم شاید حل شد بی زحمت لینک دانلودش را برام لطف کنید
اما در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورزنش را زده بود1.00.12

*K!nG*
18-01-2013, 20:56
ورژن مودم 1.00.12است مودم از بدو خرید مشکل هنگ کردن دارد خواستم آپدیت کنم شاید حل شد بی زحمت لینک دانلودش را برام لطف کنید
اما در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورزنش را زده بود1.00.12

Firmware08/16/2010
Ver.1.00.16 (ETSI) Annex A
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4.0 MB

hasht_sh782
18-01-2013, 21:18
Firmware

08/16/2010
Ver.1.00.16 (ETSI) Annex A
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4.0 MB

از لطفت ممنونم
مطمئنی فایلو درست دادی قبلی فرمتش bin است این exe است از مرورگر نصب کنم نصب میشه ؟

hasht_sh782
19-01-2013, 10:14
ابتدا از راهنمایی شما تشکر می کنم فریمور با موفقیت انتقال داده شد و مشکل انتخاب 802.11n حل شد اما مشکل دیگری که دارد سیستم کد گذاری wpa2 که انتخاب می شود در لپ تاپ رمز را وارد می کنم وصل نمی شود
و پیام میده رمز را دوباره وارد کن که از صحت رمز مطمئنم الان با سیستم کد گذاری wep وصلم با همان رمزی که برای wpa2 در نظر گرفتم
متاسفانه مشکل هنگ کردن حل نشد همین الان از کار افتاد الان خاموش و روشن کردم دوستان راه حل دیگری ندارند ؟ گارانتی هم مهلتش گذشته ببرم قبول می کنند؟

sohrab29
18-02-2014, 18:38
مودم linksys wag120n نخريد. افتضاحه.