PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسورد های غیر قابل --

ashkan_enrique7
29-07-2010, 17:38
یکی از متداول ترین اشتباهات کاربران انتخاب یک روز عبور ضعیف می باشد.
همیشه توصیه میشد که از @#$و ... در انتخاب پسورد استفاده کنید.
حال راه اصلی که مورد نظر منه این است که هنگام انتجاب پسورد:
کلید Alt را فشار داده و نگه دارید و یک عدد سه رغمی یا 4 رقمی با بیشتر را وارد کنید بعد از وارد کردن Alt رو ول کنید اون موقه هستش که کاراکتر مورد انتخاب میشه. این کار را 6 بار انجام دهید تا یک پسور غیر قابل -- داشته باشید.
دوسته عزیز قبل این کار یک بار در تکست امتحان کن.
حالا مثال:
Alt + 254 = ■
Alt + 654 = Ž
.............
آگه می دونستید که بازم بخونید واسه حافظه خوبه
اگه نمی دونستید که دستم درد نکنه
:27:

mmiladd
02-08-2010, 20:09
اينا ميشه كد اسكي.. ! روشي هست كه ميشه حتي پسورد حتي send هم نشه..!

موفق باشين..

!Plus
02-08-2010, 21:04
این که پسورد -- بشه یا نشه... بر می گرده به صاحب پسورد...! :5:

پسوردی که کلمه معنی دار نباشه و با شماره تلفن و موبایل و تاریخ تولد و ... هم یکی نباشه و بیشتر از 8 رقم باشه...! نفوذ ناپذیره...! چون هیچ جوره نمیشه کرکش کرد...! :13:

لو رفتنش برمیگرده به صاحبش..! :27:

honeyxp
06-08-2010, 21:04
اینم یه جوره شه. ببینم : - _ + اینا هم پسورد رو غیر قابل --- می کنند؟

XSS
06-08-2010, 21:12
منظور از اینکه پسوردتون هـک نشه اینه که استفاده از این کاراکتر ها باعث میشه میدان کلمات برای حملات Brute Force و Dictionary Attack افزایش پیدا بکنه و زمان خیلی خیلی زیادی رو برای کرک کردنش بطلبه. حتی استفاده کردن از حروف بزرگ مثل A هم باعث میشه، اگر از + هم استفاده کنید باز هم همین خاصیت رو داره.
اینکار فقط باعث افزایش یافتن زمان کرک شدن پسوردتون میشه که البته ممکنه تا قیامت هم طول بکشه و صرفا به هیچ وجه باعث غیر قابل دزده شدن پسوردتون نمیشه.
اگر رو سیستمتون کیلاگر نصب باشه به راحتی پسوردتون به دست طرف مقابل میرسه.

honeyxp
06-08-2010, 22:56
منظور از اینکه پسوردتون هـک نشه اینه که استفاده از این کاراکتر ها باعث میشه میدان کلمات برای حملات Brute Force و Dictionary Attack افزایش پیدا بکنه و زمان خیلی خیلی زیادی رو برای کرک کردنش بطلبه. حتی استفاده کردن از حروف بزرگ مثل A هم باعث میشه، اگر از + هم استفاده کنید باز هم همین خاصیت رو داره.
اینکار فقط باعث افزایش یافتن زمان کرک شدن پسوردتون میشه که البته ممکنه تا قیامت هم طول بکشه و صرفا به هیچ وجه باعث غیر قابل دزده شدن پسوردتون نمیشه.
اگر رو سیستمتون کیلاگر نصب باشه به راحتی پسوردتون به دست طرف مقابل میرسه.

مرسی
اون وقت چه جوری میشه فهمید که روی سیستم کی لاگر نصب هست یا نه؟؟ با آنتی ویروس و آنتی اپایور کی لاگر قابل تشخیص هستش؟

mmiladd
07-08-2010, 09:52
مرسی
اون وقت چه جوری میشه فهمید که روی سیستم کی لاگر نصب هست یا نه؟؟ با آنتی ویروس و آنتی اپایور کی لاگر قابل تشخیص هستش؟

بله دوست من ؛ به راحتي قابل تشخيصه..

!Plus
07-08-2010, 16:57
بله دوست من ؛ به راحتي قابل تشخيصه..

البته اگه دستی نوشته نشده باشه...! و خیلی هم جدید نباشه...! :27:

مثلاً کیلاگر و بد افزار هایی رو که خودم می نویسم رو هیچ آنتی ویروسی تشخیص نمیده...! :21:

mmiladd
07-08-2010, 17:00
البته اگه دستی نوشته نشده باشه...! و خیلی هم جدید نباشه...! :27:

مثلاً کیلاگر و بد افزار هایی رو که خودم می نویسم رو هیچ آنتی ویروسی تشخیص نمیده...! :21:

يه جا آپلود كن ؛ يه تست كنيم...

honeyxp
07-08-2010, 23:47
يه جا آپلود كن ؛ يه تست كنيم...
عمرا... اگه لنگمو پیدا کنی.:27:

alidata2010
07-08-2010, 23:53
اول پسورد یه اسپیس هم بذاریم بد نیست ولی کیلاگرهای جدید میتونن تشخیص بدن همون alt روش خوبیه ♣♥♣♥

!Plus
13-08-2010, 18:39
قبل و بعد از پسورد یه - بذارید... یه درجه به امنیت اش اضافه میشه...! :21:

یه روش دیگه هم هست که حروف رو یه یکی در میون بزرگ و کوچیک می نویسن... مثلاً hello رو می نوسن... HeLlO ... این هم به امنیتش کلی اضافه می کنه...! :27:

یه سری روش های دیگه هم هست که فقط خودم بلدم و Priv8 ه...! با اونا امینت میشه %99 !؟! :27: