PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن internet access لپ تاپ موقع وصل شدن یه سیستم دیگه به مودم!

zero&one
29-07-2010, 14:11
سلام من از طریق وایرلس با مودم linksys 120 n به اینترنت وصل میشم علاوه بر لپ تاپ من یه pcهم از طریق کابل به همین مودم وصله زمانیکه تنها لپ تاپ به مودم وصله و pcخاموشه هیچ مشکلی نیست و قشنگ به اینترنت وصله وکار میکنه اما به محض اینکه pcروشن میشه تا اونم از اینترنت استفاده کنه internet access لپ تاپ من غیر فعال میشه در حالیکه چراغای مودم کاملا روشنه و و pcبه اینترنت دسترسی داره و باهاش کار میکنه اوایل که که pcروشن میشد internet access لپ تاپ تنها چند دقیقه ای قطع میشد و بعد دوباره کانکت میشد و من میذاشتم پای اینکه چون تازه سیستم اونور بالا اومده مودم داره ipست میکنه واسه همینه اما دیرورز که این اتفاق افتاد intenet لپ تاپ به هیچ وجه وصل نمیشد و حتی مودم هم خاموش روشن کردم بازم فرقی به حالش نکرد و تنها زمانی مشکل حل شد که ویندوز لپتاپ رو resetکردم با isp که مشورت کردم می گفت مشکل از اونجا نیست و راهنمایی خاصی نکردن فقط اینکه این احتمالا مشکل ویندوزیه!که به نظرم همینطورمیاد چون pcکه با کابل به همین routerوصله کاملا کار میکرد در اون زمان ،(البته این اتفاقات تو برعکسش صدق نمیکنه یعنی زمانیکه اول pcوصل میشه بعد لپ تاپ میاد که وصل شه! )
حالا من می خوام بدونم چرا این اتفاق می افته ! و چطور میشه بدون restart کردن ویندوزاین مشکل رو حل کرد!!در ضمن مدل لپ تاپم sony و ویندوزش 7 ،ممنون میشم از راهنماییتون دوستان:20:

KING_DESIGNER
29-07-2010, 17:26
اینی که شما میگی خیلی پیچیده اش کردی
من بودم یک کار میکردم و شر نمیخریدم
همین بساطی که شما تعریف کردید زیر دست من پهنه

1- برید مودم رو ریست کنید
از اول کانکشن بسازید
2- روی سیستم کانکشن های قبلی رو پاک کنید
به سیستم IP اختصاص بدید
به لپتاپ هم هیمنطور
3- ودر اخر چک کنید
حتما درست میشه