PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینما بخرم یا اسچیکر 5.1 کاناله؟؟؟

peymanucf
29-07-2010, 08:12
سلام دوستان
من می خوام بدونم که سینمای خانگی کیفیت و صدای بهتری داره یا اسپیکر کامپیوتر 5.1 کاناله؟؟
باید اضافه کنم که من یک کیس کامپوتر رو به lcd خودم وصل کردم و نیازی به پلیر dvd هم ندارم.می خوام پول اضافه هم بابت پلیر هایی تو بازار با سینما میفروشن رو ندم.
الان اسپیکر های پایه دار جدیدی مثل ویکر اومده که نزدیک 300 تومن قیمت داره و احتمالا چینی هستش.و سینماها هم از 300 به بالا هستش با این اوصاف به نظر دوستان می ارزه که اسپیکر کامپیوتر رو بجای سینما استفاده کنم؟؟ کیفیت چطوره؟؟ :8:

omidnejat
29-07-2010, 18:00
پیشنهاد میکنم یه ادیفایر s550 یا s730 بگیری مطمعن باش پشیمون نمیشی خودم دومی رو دارم هیچ سینمایی بهش نمیرسه البته دومی 2:1 کانل هست

afshin0914
31-07-2010, 09:02
سلام شما میتونی سینمای خانگی بدون دی وی دی جی وی سی رو که250تومن قیمت داره فکر کنمg10باشه

peymanucf
31-07-2010, 16:29
خیلی ممنون از دوستان
مگه سینما رو بدون پلیر هم می دن؟؟؟
من نمی دونم ولی دوستانیکه وارد هستن بفرماییند که سینمای بدون پلیر و با بلندگو های بیسیم و پایه دار و با کیفیت پیدا می شه؟؟؟

mr_rayan
31-07-2010, 23:48
باید ببینید چقدر می خواید هزینه کنید.فراموش نکنید که هرچقدر اسپیکرتون بهتر و حرفه ای تر بشه باید کارت صدای بهتر و قوی تر هم تهیه کنید تا اون صدایی که مورد پسند هست اون اسپیکر تولید کنه.
ادیفایر یه مدل اسپیکر به اسم s550 داره(همونطور که دوستان اشاره کردند)که فکر کنم یه ساب 10 اینچی داره و به صورت 5.1 کانال هستش.قیمتش هم فکر کنم حدودا باید 410 تومن باشه.کیفیت ساخت بلندگوهاش همه خوب هست به جز ساب ووفر.نمی دونم چرا جنس بدنه ساب ووفر انقدر بد و بی کیفیت طراحی شده.با توجه به ساب ووفر نسبتا بزرگش صدای پر حجمی تولید می کنه ولی صدای بلندگوها تفکیک لازم رو نداره.(مشکلی که همه اسپیکرهای کامپیوتر دست به گریبانش هستند)
در کل اگر بخوای اسپیکر بدردبخور بگیری باید یه همچین مدلی بگیری که کلی باید هزینه کنی(در ضمن همه بلندگوها هم کوچیک و بدون پایست)به جز هزینه کارت صدا.شما می تونی با این مبلغ یه سینما خانگی خیلی بهتر و قوی تر و به همراه دیزاین خیلی شیک تر تهیه کنی.کلا اسپیکر کامپیوتر مناسب سالن خونه نیستند و مناسب اتاق هستند.

peymanucf
02-08-2010, 08:51
حتما همینیه که شما می فرمایید من سینما رو به اسپیکر ترجیح دادم و دنبال یه مدل خوب میگردم.
با تشکر