PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ورودی به اسکریپت - php , java

tehro0n
28-07-2010, 22:43
با php آیا میشه screen.width و screen.height و screen.colorDepth را گرفت و ذخیره کرد؟
من فقط می تونم این امکانات بازدید کننده را با اسکریپتی نمایش بدم اما جایی نمیشه ریختش!

tehro0n
29-07-2010, 00:09
!!!!!!!????

tazphoenix
29-07-2010, 09:40
بهترین کار اینه که با استفاده از GET انجامش بدی.
مثلا" اینو تو فایلت بزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و اینم یه فایل به اسم test.php

tehro0n
29-07-2010, 14:45
البته سئوال اصلیم که پاک شده اینه که داخل یک اسکریپت چطور میشه کدها php به کار برد؟
من کانتری معرفی کردم که ip های بازدیدکننده را لیست می کنه و برای نمایش موقعیت جغرافیایی این لیست می بایست ورودی به اسکریپت بدم و داخل آن مختصات جغرافیایی را در آورم

داخل '(1)onclick='gmap عدد 1 ورودی به اسکریپت فعالسازی یک table است اگه بشه این ورودی را طوری تنظیم کرد که هنگام کلیک بر روی این پرچم ها مختصات آنها مانند '(24,35-)onclick='gmap وارد شود و داخل اسکریپت پایین داخل متغیری با زبان php ریخت مشکلم حل میشه..!

اما این اشتباه است و اسکریپت کار نمی کند ;item = item_$

neopersia
30-07-2010, 15:01
کد کامل این قسمت رو بزارید که شامل قسمت تعریف کردن و مقدار دادن به اون متغیر ها هم باشه!

tehro0n
30-07-2010, 15:49
کد کامل این قسمت رو بزارید که شامل قسمت تعریف کردن و مقدار دادن به اون متغیر ها هم باشه!

دو اسکریپت داریم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولی برای فعال کردن فرم نمایش نقشه گوگل و دومی اسکریپت گوگل که با وارد کردن مختصات محل آن را در نقشه نمایش می دهد. حالا اینکه چگونه ip رو به مختصات تبدیل میشه نیازی به گفتن نیست که حجم این گفتگو زیاد نشه

کد پایین مربوط به اسکریپت اول است که در صورت کلیک بر روی لینک آن فرم مربوط به نقشه گوگل نمایش می یابد. حالا ما با توجه به این لینک ها که داخل کانتری قرار می گیرند و مثلا 10 لینک با مختصات متفاوت نمایش داده می شوند باید کاری کنیم که در صورت کلیک بر روی هر کدام از این لینک ها مختصات آن ها به داخل اسکریپت اول رفته و داخل item_$ ریخته شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداشکالات این کدها:
ممکن است در ورودی هایی مثل 35.6720,51.4240- اسکریپت کار نکند
داخل اسکریپت اول کد ;item = item_$ منجرب به از کار افتادن اسکریپت می شود

برای اینکه ورودی به اسکریپت بدهیم و آن ورودی را داخل متغیرهای php بریزیم چه باید کرد؟

tehro0n
30-07-2010, 17:59
بهترین کار اینه که با استفاده از GET انجامش بدی.
مثلا" اینو تو فایلت بزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینم یه فایل به اسم test.php

نه اینطوری به صفحه دیگه هدایت میشه و در آدرس بار نمی خوام نمایش پیدا کنه!
نمیشه کاری کرد داخل همین اسکریپت چنین حالتی در آورد؟

پس سایتی مثل وبگذر چیکار می کنه؟

tazphoenix
30-07-2010, 19:15
داخل اسکریپت؟یعنی با جاوا اسکریپت متغیر php تعریف کنی؟غیر ممکنه.
ولی راههای زیادی برای انتقال هست یچیزی هم که شبیه همین چیزیه که الان گفتی یعنی تو جاوا اسکریپت کوکی تعریف کنی تو php کوکی بخونی.

tehro0n
30-07-2010, 19:38
داخل اسکریپت؟یعنی با جاوا اسکریپت متغیر php تعریف کنی؟غیر ممکنه.
ولی راههای زیادی برای انتقال هست یچیزی هم که شبیه همین چیزیه که الان گفتی یعنی تو جاوا اسکریپت کوکی تعریف کنی تو php کوکی بخونی.

آره منم همین رو داشتم می خوندم دیگه سر گیجه گرفتم

تست خود سایت که درست کار می کنه اما من که get_resolution را می سازم هنگام فراخوانی به

داخل کدها که لوکشن میکنه گیر میده و از localhost من پوشه ها رو نمیشناسه!!!

اگه میشه نگاهی بیاندازید ببینید کاری می تونید بکنید؟
اون یکی مبحث گوگل مپ هم اگه اطلاع دارید توضیح بدید
ممنون

tazphoenix
30-07-2010, 19:48
این کد php قدیمیه از $_COOKIE استفاده کنید.

neopersia
30-07-2010, 20:26
آره منم همین رو داشتم می خوندم دیگه سر گیجه گرفتم

تست خود سایت که درست کار می کنه اما من که get_resolution را می سازم هنگام فراخوانی به

داخل کدها که لوکشن میکنه گیر میده و از localhost من پوشه ها رو نمیشناسه!!!

من متوجه نشدم چکار دارید انجام میدید اما این کدی که نوشتید قدیمی نیست بلکه اشتباه سینتکسی داره!
این رو باید به جاش بنویسید:

اگر هم callget_res_page_name یک ثابت تعریف شده نیست باید اونو داخل کوتیشن بزارید:

روش بهترش هم استفاده از echo به جای استفاده از فرم کوتاه شده اون هست!

tehro0n
30-07-2010, 20:56
این کد php قدیمیه از $_COOKIE استفاده کنید.

همه جا به همین صورت توضیح دادن و برخی هم که خیال خودشون رو راحت کردن

ولی نگفتن این فایل چی باید توش باشه :دی

با این حال کوکی جدید cookie_$ به چه صورته؟ منظورتون رو نمی فهمم این رو کجا به کار ببرم اگه میشه کدشو بگذارید

tehro0n
30-07-2010, 21:06
من متوجه نشدم چکار دارید انجام میدید اما این کدی که نوشتید قدیمی نیست بلکه اشتباه سینتکسی داره!
این رو باید به جاش بنویسید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم callget_res_page_name یک ثابت تعریف شده نیست باید اونو داخل کوتیشن بزارید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروش بهترش هم استفاده از echo به جای استفاده از فرم کوتاه شده اون هست!

بله درسته ولی بازهم کار نمی کنه
در مورد سئوال اوله که قراره رزولوشن بازدیدکننده را با php و cookie بگیرم و ذخیره کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این لینک برای نصب get_resolution.php می باشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید* راستی آن یکی سئوالی که داشتم به نتیجه ای رسید؟

neopersia
30-07-2010, 22:30
ببینید شما اول یه چیزی رو مشخص کنید. شما یک فایل php دارید که خروجی جاوا اسکرپت میده؟
یا اینکه یک فایل با پسوند js دارید که میخواید متغیر php داخلش داشده باشید؟

اگر گزنه اول هست باید کد php رو توی تاپیک قرار میدادید اگر گزینه دوم هست پس این دستورات php توی فایل جاوا اسکرپت چکار میکنند؟!

اگر هم چند تا سوال جدا از هم هست پس چرا همه توی این تاپیک جمع شدن؟ :دی

tehro0n
30-07-2010, 23:15
ببینید شما اول یه چیزی رو مشخص کنید. شما یک فایل php دارید که خروجی جاوا اسکرپت میده؟
یا اینکه یک فایل با پسوند js دارید که میخواید متغیر php داخلش داشده باشید؟

اگر گزنه اول هست باید کد php رو توی تاپیک قرار میدادید اگر گزینه دوم هست پس این دستورات php توی فایل جاوا اسکرپت چکار میکنند؟!

اگر هم چند تا سوال جدا از هم هست پس چرا همه توی این تاپیک جمع شدن؟ :دی

فایلی به نام get_resolution.php داریم که طول و عرض اسکرین را در کوکی ذخیره می کند:

و در نهایت قاعدتا باید با این یکی کد بتونیم طول و عرض را نمایش دهیم

برای این از کوکی استفاده می کنم چون می خوام طول و عرض را ذخیره کنم
همچنین نمی خوام از window.location استفاده کنم و طول و عرض در آدرس بار نمایش پیدا کند * اون یکی سئوال هم که از شما درباره ورودی اطلاعات به اسکریپت و ارسال آن به گوگل مپ پرسیدم به کجا رسید؟
شما فرمودید که کد را کامل بگذارم اما پس از ارسال تاپیک هنوز جوابی ندادید؟!

tehro0n
31-07-2010, 16:24

دو اسکریپت داریم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولی برای فعال کردن فرم نمایش نقشه گوگل و دومی اسکریپت گوگل که با وارد کردن مختصات محل آن را در نقشه نمایش می دهد. حالا اینکه چگونه ip رو به مختصات تبدیل میشه نیازی به گفتن نیست که حجم این گفتگو زیاد نشه

کد پایین مربوط به اسکریپت اول است که در صورت کلیک بر روی لینک آن فرم مربوط به نقشه گوگل نمایش می یابد. حالا ما با توجه به این لینک ها که داخل کانتری قرار می گیرند و مثلا 10 لینک با مختصات متفاوت نمایش داده می شوند باید کاری کنیم که در صورت کلیک بر روی هر کدام از این لینک ها مختصات آن ها به داخل اسکریپت اول رفته و داخل item_$ ریخته شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداشکالات این کدها:
ممکن است در ورودی هایی مثل 35.6720,51.4240- اسکریپت کار نکند
داخل اسکریپت اول کد ;item = item_$ منجرب به از کار افتادن اسکریپت می شود

برای اینکه ورودی به اسکریپت بدهیم و آن ورودی را داخل متغیرهای php بریزیم چه باید کرد؟