PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رسال و دریافت SMS از طریق اینترنت.

ptb
28-07-2010, 17:04
راهی هست که بشه از طریق اینترنت اس ارسال و دریافت کرد ؟ اگر محدودیت تعدادم داشته باشه مهم نیست چون فقط یک اس می خوام بزنم. بهتره شمارش شماره خودم نباشه مثل این اس های تبلیغاتی مثلا 300000 .
دوستان اگر کسی راهی بلده کمک کنه من شدیدن کارم لنگه .عجله هم دارم.
با تشکر.

joe_satriani
29-07-2010, 12:36
با سلام
دوست عزيز در اين زمينه كه بشه از اينترنت اس ام اس رايگان و .... فرستاد خيلي تاپيك هاي متعدد زده شده و هيچ كدوم هم كارايي خودش رو نداشته
مثلا به اين تاپيك بريد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اما براي شماره نيفتادن
ميخوايد به اين تاپيك هم بريد

موفق باشيد.

ptb
30-07-2010, 01:10
با سلام
دوست عزيز در اين زمينه كه بشه از اينترنت اس ام اس رايگان و .... فرستاد خيلي تاپيك هاي متعدد زده شده و هيچ كدوم هم كارايي خودش رو نداشته
مثلا به اين تاپيك بريد

و اما براي شماره نيفتادن
ميخوايد به اين تاپيك هم بريد

موفق باشيد.

سلام.
با تشکر اما دوست عزیز راههایی که گفتید یکم پر درد سره من دنباله یه راهی میگردم که با یک ساین آپ کارم را بیفته هالا شماره هم اگر بیفته موردی نداره اما یک شماره ای که شبیه شماره همراه نباشه طرف فکر کنه از یک شرکت اس زدن . یه چیزی تو این مایه ها . خودم یک سایت پیدا کردم اما رمزو که به گوشی میفرسته به دستم نمی رسه .نمی دونم چرا! اینم آدرسشه.

با تشکر از کمکتون.

joe_satriani
30-07-2010, 12:39
سلام.
با تشکر اما دوست عزیز راههایی که گفتید یکم پر درد سره من دنباله یه راهی میگردم که با یک ساین آپ کارم را بیفته هالا شماره هم اگر بیفته موردی نداره اما یک شماره ای که شبیه شماره همراه نباشه طرف فکر کنه از یک شرکت اس زدن . یه چیزی تو این مایه ها . خودم یک سایت پیدا کردم اما رمزو که به گوشی میفرسته به دستم نمی رسه .نمی دونم چرا! اینم آدرسشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر از کمکتون.

با سلام
خوب معمولا همينطوري هست
چون كد ايران واسشون تعريف نشده هست در نتيجه شماره هاي ايران رو نميتونن بهش كد ارسال كنن
نمونش سيستم جديد ثبت نام جيميل هست كه ازمون واسه يه كد فعال سازي شماره تلفن ميخواد
و شماره هاي ايران رو قبول نميكنه
در كل اكثر سايت ها همينطوري هستن و يه سري پروسه دارن
واسه همين ميگم زياد طرفش نري بهتره
چون هم گيج ميشي
و در آخر هم كارت راه نميفته

موفق باشيد.

ptb
31-07-2010, 20:04
با سلام
خوب معمولا همينطوري هست
چون كد ايران واسشون تعريف نشده هست در نتيجه شماره هاي ايران رو نميتونن بهش كد ارسال كنن
نمونش سيستم جديد ثبت نام جيميل هست كه ازمون واسه يه كد فعال سازي شماره تلفن ميخواد
و شماره هاي ايران رو قبول نميكنه
در كل اكثر سايت ها همينطوري هستن و يه سري پروسه دارن
واسه همين ميگم زياد طرفش نري بهتره
چون هم گيج ميشي
و در آخر هم كارت راه نميفته

موفق باشيد.

دوست عزیز از کمکتون ممنونم.
این سایته اسم ایرانو داشت +98 رو هم قبول می کرد اما بازم نمی دونم.
بازم از کمکتون متشکرم.

razmjoo
02-08-2010, 16:28
بهتره در سایت زیر عضو شی و ازش با امتیازی که از پاسخ دادن به سوال ها بدست آوردی پیام سند کنی .

در روز حدود 30 مطلب قرار می گیره که در هر کدوم به سوال است و با جواب دادن به اونا امتیاز جمع کن . در ضمن اینترنت رایگه هم می دن . سایت هایی هم هست که در اون جواب سوالات این سایت قرار می گیره . مثل سایت زیر :