PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر سایز و جای زیرنویس فیلمهای DVD

javadlf
28-07-2010, 14:14
نرم افزاری هست که بشه وقتی داری فیلمهای DVD رو نگاه می کنی اندازه زیرنویس فیلم و یا جای زیرنویس توی صفحه رو تغییر داد؟

با Kmplayer امتحان کردم نشد. با power DVD 6 هم نشد.

Masоud
28-07-2010, 15:17
سلام

از Jet Audio استفاده کن :

COWON Media Center jetAudio

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

saeed-constantine
29-07-2010, 08:26
از جت آدیو و آموزش زیرنویس استفاده کن

javadlf
30-07-2010, 12:11
سلام

از Jet Audio استفاده کن :

COWON Media Center jetAudio

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

توی jetAudio وقتی فیلم DVD اجرا میکنی که خودش subtitle داره منویی به نام adjust subtitle وجود نداره. به جاش گزینه DVD navigation داره که فقط میشه زبان زیرنویس رو عوض کرد یا حذفش کرد.

دوستان اگه نرم افزار دیگه ای سراغ دارن لطفا معرفی کنن.

saeed-constantine
30-07-2010, 22:37
توی jetAudio وقتی فیلم DVD اجرا میکنی که خودش subtitle داره منویی به نام adjust subtitle وجود نداره. به جاش گزینه DVD navigation داره که فقط میشه زبان زیرنویس رو عوض کرد یا حذفش کرد.

دوستان اگه نرم افزار دیگه ای سراغ دارن لطفا معرفی کنن.

فکر نمیکنم بشه روی دی وی دی این تغییرات و اعمال کرد

مگر اینکه دی وی دی رو به دایویکس کانورت کنی
وبعدش فایل جداگانه زیرنویسشو دانلود کنی

javadlf
31-07-2010, 19:20
فکر نمیکنم بشه روی دی وی دی این تغییرات و اعمال کرد

مگر اینکه دی وی دی رو به دایویکس کانورت کنی
وبعدش فایل جداگانه زیرنویسشو دانلود کنی

پس هیچ راهی برای اعمال تغییرات روی زیرنویس DVD نیست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کانورت کردن که طول می کشه.

Masоud
31-07-2010, 19:36
پس هیچ راهی برای اعمال تغییرات روی زیرنویس DVD نیست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کانورت کردن که طول می کشه.
سلام

این تاپیک رو ببین (پست های آخرش رو) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

behzad36
02-08-2010, 16:34
سلام من ویندوز لب تاپم رو 7 کردم، حالا برای پخش زیر نویس فیلم های divx ، FLV و غیره توی km به مشکل برخوردم، زیرنویس ها رو خرچنگ قورباغه می نویسه! با vlc و jet audio هم نمیشه، کسی راهی سراغ داره بگه ممنون میشم

Dew Drop
03-08-2010, 00:21
سلام من ویندوز لب تاپم رو 7 کردم، حالا برای پخش زیر نویس فیلم های divx ، FLV و غیره توی km به مشکل برخوردم، زیرنویس ها رو خرچنگ قورباغه می نویسه! با vlc و jet audio هم نمیشه، کسی راهی سراغ داره بگه ممنون میشم

سلام
سوالتون رو باید تو انجمن ویندوز7 می پرسیدید.
به control panel برید,تو قسمت clock,language اونجا change dispy language رو انتخاب کنید تو تب adminstertrative رو change system location کلیک کنید وتوlocal system location بین گزینه ها persian رو انتخاب کنید وok.سیستم رو ریستارت کنید.