PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شنيدن تمام آهنگ ها با كيفيت هاي مختلف از اين سايت!اما دانلود چطور؟۩

Satrikon
24-04-2006, 09:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:rolleye:
ميخوام آهنگ هاش رو با بهترين كيفيتي كه داره دانلود كنم؟
مثل اين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :happy:
پيشاپيش :happy:

R e Z a
24-04-2006, 09:34
سلام
شما روي مديا پلير كليك راست كن برو تو properties . بعد تو location آدرس رو كپي و بعدش هم بده به فلشگت .
به همين راحتي

Honradez
24-04-2006, 20:55
رضا جان نشد، به تصوير زير دقت كن:

فكر كنم با برنامه Offline Explorer بشه، چون در توضيحات سايت download [dot] com نوشته.

With Offline Explorer Enterprise, you can download an unlimited number of Web, FTP, S[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MMS, and RTSP sites at the highest possible speeds. The application supports all modern Web technologies, including Flash, XML, Director, RealMedia, and VRML. You can browse, data mine, search, export to CD, or perform other operations on downloaded sites using a convenient user interface. Support for OLE automation allows you to make your own offline-browsing solutions. Version 4.2 added browse features to the Queue, Netscape 8 bookmarks support and Ultravox streams support.

*NashenaS*
24-04-2006, 21:54
با تشكر از داش رضا...
اين خيلي راحته... شدني هم هست...
اين هم عكسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد. :)

farinaz
25-04-2006, 10:15
ميشه يه بار ديگه بگين . چطور ميشه آهنگهاي" پارسي موزيك" رو دانلود كرد؟

Honradez
25-04-2006, 13:45
*AshKaN* جان شما چطور با فلش گت دانلود ميكني؟ واسه من كه طبق تصوير دانلود نميشه. شما چه آهنگي رو دانلود كردي؟ در ضمن، ميتونه از ISP باشه كه MMS رو ساپورت نكنه؟ من از Parto Net استفاده ميكنم.

*NashenaS*
25-04-2006, 16:40
ميشه يه بار ديگه بگين . چطور ميشه آهنگهاي" پارسي موزيك" رو دانلود كرد؟
دوست عزيز...
ورود شما رو به انجمن تبريك مي گم...
ما صحبت نمي كرديم .. هر چي گفته شده همينجا هست... شما مي تونين 2-3 بار بخونين بعد متوجه مي شين...
با اين حال كه رضا جان گفتن من هم دوباره مي گم:

شما روي مديا پلير كليك راست كن برو تو properties . بعد تو location آدرس رو كپي و بعدش هم بده به فلشگت .

شما وقتي روي يك لينك كليك مي كني: مثلا من در عكس شعر اخه دل من از البوم اتيشپاره محسن يگانه رو دانلود كردم... يه صفحه جديد باز مي شه كه بعد از يه مدت buffer مي كنه و شروع مي كنه به خوندن...
حالا شما روي Windows Media Player كه در واقع built in هست در اون صفحه right click كرده و روي properties كليك مي كنين...
بعد يه صفحه باز مي شه مثل اون چيزي كه من در سمت چپ عكس نشون دادم.. در اون لينكي مثل: mms://man ro download kon.wma
وجود داره .... اون رو كپي مي كنين و در قسمت jobs/new download كپي و پيست مي كنين... بعد ok رو مي زنين و بعد از يه چند ثانيه شروع مي كنه به دانلود... :puke: كف كردم..

*AshKaN* جان شما چطور با فلش گت دانلود ميكني؟ واسه من كه طبق تصوير دانلود نميشه. شما چه آهنگي رو دانلود كردي؟ در ضمن، ميتونه از ISP باشه كه MMS رو ساپورت نكنه؟ من از Parto Net استفاده ميكنم.
من راستش ايران نيستم وارد نيستم اما احتمالش هست كه ISP ت بسته باشه نمي دونم!!
اخه از يه طرف ديگه اينا protocol هستن نمي شه بستشون! :blink:

galaxy_110
11-06-2006, 15:41
دوستان سلام

آقا من يه مشكل دارم. وقتي URL رو به Flash Get ميدم ميزنه Invalid Input ميشه كمكم كنيد؟

Cheers

galaxy_110
13-06-2006, 03:34
كسي نبود؟ :sad:

shahabmusic
05-07-2006, 07:00
دوست عزيز...
من راستش ايران نيستم وارد نيستم اما احتمالش هست كه ISP ت بسته باشه نمي دونم!!
اخه از يه طرف ديگه اينا protocol هستن نمي شه بستشون! :blink:
اشكان جونم يه چي ميگيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه چرا نميشه بست.
زماني كه ISP اين پروتكل رو ساپورت نكنه خوب كاربر نمي تونه ازش استفاده كنه ديگه با بستن فرقي نمي كنه!!!