PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درمورد وصل شدن به اینترنت

tondar22
27-07-2010, 11:20
با سلام
من از اینترنت برسرعت adslاستفاده می کنم.امروز صبح وقتی خواستم به اینترنت وصل شوم خطای 691را داد من هم فکر کردم که چون شارژم راپرداخت نکردم قطع شده است ولی وقتی خواستم که اینترنت اکسپلویر را باز کنم دیدم که به هر سایتی که بخوام می تونم برم !!!بدون اینکه ایکون دوکامپیوتر ظاهر بشه ویا حتی اختیار قطع ارتبا ط را داشته باشم .من به سایتهای چت فارسی زیاد می روم ایا ممکنه که من را -- کرده باشند ودر انموقع مشعول دزدیدن اطلاعات من بودند .چون بدون اینکه خودم به اینترنت وصل بشم کامپیوتر خود به خود به اینترنت وصل شده بود لطفا در این مورد مرا راهنمایی کنید

KING_DESIGNER
27-07-2010, 16:31
شاید یه لحظه گیر کرده.
در ضمن دوست عزیز اگر سرویس حجمی دارید باید بدونید اینو که مصرف میکنید احتمال داره از حسابتون کسر بشه ! و د اینده از اون حجمی که قراره شارژ کنید کم کنند !
هیچ خوبی بی دلیل نیست گربه که محض رضای خدا مو نمیگیره.
اینشرکتهای پدرسوخته حساب کار همه چی رو دارند.

tondar22
28-07-2010, 10:18
مشكل من اينه كه بدون اينكه به اينترنت وصل شوم وعلامت دوكامپيوترظاهر بشه مرورگر من به اينترنت مي رفت وصفحات را باز مي كرد وقتي مودم را خاموش روشن كردم اينكار ديگه اتفاق نيفتاد چه طور ممكنه اينكار

zehneziba11
29-07-2010, 10:27
سلام خدمت اساتید
نمیدونم جای این سوال تو این تایپیک هست یا نه اگه نیست ببخشید
من از ویندوز سون استفاده میکنم وقتی سیستم رو stany by میکنم و وقتی دوباره روشن میکنم اتصال برقرار نمیشه و مجبور میشم دوباره سیستم رو ریستارت کنم در حالی که مودم همچنان روشنه فکر کنم ایراد از تنظیمات سیستم من باشه.. شایدم نباشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

KING_DESIGNER
29-07-2010, 16:58
سلام خدمت اساتید
من از ویندوز سون استفاده میکنم وقتی سیستم رو stany by میکنم و وقتی دوباره روشن میکنم اتصال برقرار نمیشه و مجبور میشم دوباره سیستم رو ریستارت کنم در حالی که مودم همچنان روشنه فکر کنم ایراد از تنظیمات سیستم من باشه.. شایدم نباشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
اگر مودمت USB باشه بعله مشکلت از سیستمه ولی اگر ارتباط از طریق کابل کراس LAN ویا وایرلس هست این منطقی نیست.

p30 arman
29-07-2010, 18:47
یه برنامه انتی اسپای نسب کن یه سرچ بکنه ببینه نرم افزار مخرب وجود داره یا نه شاید مشکلت حل شد

frankval
30-07-2010, 00:41
سلام خدمت اساتید
ممنون میشم راهنمایی کنید
مودم من هم رو یو اس بی ست شده تنظیماتش رو طبق مدل مودمم درست کردم و بعد از اون دیگه به حالت استندبای نرفت!