PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیگ قهرمانان اروپا (UEFA Champions League) | فصل 2010-2011

صفحه ها : [1] 2 3 4

nw_nk
27-07-2010, 10:24
برنامه بازیهای مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا

سه شنبه شب، 6 دیدار برگزار می شود.

سایت گل - رقابتهای دور سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه با برگزاری شش دیدار دنبال می شود. دیدارهای سه شنبه بدین ترتیب است:

* آ.ث اومونیا - رد بول سالزبورگ

تیم قهرمان قبرس میزبان قهرمان اتریش خواهد بود.

* پی اف سی لیتکس لووچ - ام اس کی زیلینا

تیم قهرمان بلغارستان امشب مقابل قهرمان اسلوواکی به میدان خواهد رفت.

* دینامو کیف - کی آ آ جنت

دیناموکیف اوکراین که رقابتهای فصل قبل را در رده دوم به پایان برد، امشب مقابل حریف بلژیکی خود قرار خواهد گرفت.

* اسپارتا پراگ - کی کی اس لیچ پوزنان

مصاف تیم قهرمان چک مقابل حریف لهستانی اش به میدان خواهد رفت.

* نیو سینتس اف سی - آندرلخت

تیم قهرمان ولز مصاف جذابی را مقابل حریف بلژیکی برگزار خواهد کرد.

9 دیدار دیگر نیز چهارشنبه شب برگزار خواهد شد که برنامه این دیدارها بدین ترتیب است:

* آکتوبه - هاپل تل آویو

* باته بوریسوف - اف سی کپنهاگ

* اف سی شریف - دینامو زاگرب

* دبرسن - بازل

* یانگ بویز برن - فنرباغچه

* آ.آی.کی استکهلم - روسنبورگ

* آژاکس آمسترداک - پائوک سالونیکی

* پارتیزان بلگراد - اچ .جی.کی هلسینکی

* براگا - سلتیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/7/26

nw_nk
27-07-2010, 10:56
UEFA Champions League
56th
2010-11

تیم ها:

مرحله گروهی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Internazionale (اول سری آی ایتالیا) (مدافع عنوان قهرمانی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Chelsea (اول پریمیر لیگ انگلیس)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Manchester United (دوم پریمیر لیگ انگلیس)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Arsenal (سوم پریمیر لیگ انگلیس)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Barcelona (اول لالیگای اسپانیا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Real Madrid (دوم لالیگای اسپانیا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Valencia (سوم لالیگای اسپانیا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Roma (دوم سری آی ایتالیا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milan (سوم سری آی ایتالیا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bayern Munich (اول بوندسلیگای آلمان)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Schalke 04 (دوم بوندسلیگای آلمان)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Marseille (اول لیگ 1 فرانسه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Lyon (دوم لیگ 1 فرانسه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rubin Kazan (اول پریمیر لیگ روسیه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Spartak Moscow (دوم پریمیر لیگ روسیه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shakhtar Donetsk (اول پریمیر لیگ اوکراین)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Twente (اول اریدیویژی هلند)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CFR Cluj (اول لیگ 1 رومانی)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Benfica (اول لیگ پرتغال)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bursaspor (اول سوپر لیگ ترکیه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Panathinaikos (اول سوپر لیگ یونان)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Rangers (اول پریمیر لیگ اسکاتلند)

پلی‌آف

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tottenham Hotspur (چهارم پریمیر لیگ انگلیس)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sevilla (چهارم لالیگای اسپانیا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sampdoria (چهارم سری آ ایتالیا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Werder Bremen (سوم بوندسلیگای آلمان)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Auxerre (سوم لیگ 1 فرانسه)

...

nw_nk
27-07-2010, 20:46
فان خال: مورینیو رئال را به اوج اروپا بازمی گرداند

مربی هلندی معتقد است که شاگرد سابقش می تواند به مادریدی ها کمک کند تا پرستیژ اروپایی شان را بازیابند.

سایت گل - لوئیس فان خال مربی باشگاه بایرن مونیخ، در صحبتهایی که در روزنامه مارکا منعکس شده به این نکته اشاره کرده که بارسلونا بهترین تیم اروپاست و حریفهای قدرتمند اروپایی این تیم، اینتر و بایرن مونیخ هستند؛ البته فان خال معتقد است که نباید رئال مادرید مورینیو را نادیده گرفت؛ چون این تیم در اروپا قطعا برای سایر تیمها مشکل ساز خواهد شد.

مربی هلندی بایرن در صحبتهایی گفت: «بهترین تیم اروپا؟ بارسلوناست. فینالیست های دوره قبل رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بهترین تیمهای اروپا نیستند. تیمهای بارسلونا، چلسی و منچستریونایتد در سطح بسیار بالایی هستند و تیمهای بایرن، اینتر، لیون و رئال جدیدمورینیو اندکی با این تیمها فاصله دارند.»

فان خال ادامه داد: «همه شما به خوبی می دانید که من هرگز سبک و شیوه بازی تیمهای مورینیو را دوست نداشته ام، هر چند که اولین کسی هستم که توانایی او در شکل دادن گروهی مستحکم و پیروزی را دریافته ام. اکنون خواهیم دید که رافا بنیتس با اینتر چه خواهد کرد. هر چند که فکر نمی کنم که فلسفه این تیم تغییرات زیادی کند. فکر می کنم که رئال مادرید با حضور مورینیو برروی نیمکتش یک گام دیگر به جلو می رود. او از آن دسته مربیانی است که می تواند رئال را به رقابتهای اروپایی بازگرداند، رقابتهایی که رئال در فصول اخیر در آن ناکام بوده است.»

2010/7/27

H A M A S
28-07-2010, 21:01
قرعه کشی بازی ها کی هست؟

nw_nk
28-07-2010, 21:42
سطح 1

(مدافع عنوان قهرمانی) اینتر - 100.867
بارسلونا - 136.951
منچستر یونایتد - 125.371
چلسی - 118.371
آرسنال - 115.371
بایرن مونیخ - 110.841
سویا - 108.951 (هنوز نرسیده)
میلان - 99.867

سطح 1 یا 2

لیون - 96.748

سطح 2

وردربرمن - 94.841 (هنوز نرسیده)
رئال مادرید - 84.951
رم - 83.867
شاختار - 73.910
بنفیکا - 72.659
والنسیا - 66.951
مارسی - 62.748

سطح 2 یا 3

زنیت - 61.258 (هنوز نرسیده)
پاناتینایکوس - 56.979
تاتنهام - 56.371 (هنوز نرسیده)
رنجرز - 56.158

سطح 3

آژاکس - 55.309
فنرباغچه - 54.890
شالکه - 54.841

...

نکته: رئال با یکی از تیم های پات اول که البته نمیتونه بارسا و سویا باشه همگروه خواهد بود.

قرعه کشی بازی ها کی هست؟

قرعه کشی مرحله گروهی: 26 August 2010

pcforlife
28-07-2010, 21:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جام تو ومبلی میرسه به منچستر:40: (بوگو ایشالا!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M A S
29-07-2010, 07:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davy jones
29-07-2010, 16:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جام تو ومبلی میرسه به منچستر:40: (بوگو ایشالا!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه حالی میده که فینال هم تمام انگلیسی باشه.:21:

abc2
29-07-2010, 18:23

آقا خیالت راحت امسال مال ماست همینو بس (ان شاالله) :46:

errmii
29-07-2010, 18:37
امسال دیگه نوبت بایرن مونیخه

sAeEd_kHaAn
29-07-2010, 19:05
فصل قبل هم همینارو میگفتین ولی فوتینا نه منچستر نه بایر نه بارسا نه چلسی فقط اینتر قهرمان

MORINIO
29-07-2010, 19:44
اینتر که امسال هیچی نمیشه در نبود خوزه کبیر !

pcforlife
29-07-2010, 20:12
فصل قبل هم همینارو میگفتین ولی فوتینا نه منچستر نه بایر نه بارسا نه چلسی فقط اینتر قهرمان
یعنی چی میشه اگه فینال منچستر - اینتر باشه!!:40:

masud-000000
29-07-2010, 21:27
نترس همچین نمیشه...فقط بارسا قهرمان میشه...:33:

H A M A S
29-07-2010, 22:45
مورینیو تکلیف قهرمان رو مشخص میکنه

*M!L4D*
30-07-2010, 00:43
ای بابا چقدر کری می خونین واسه هم :دی

آلمانی ها هر 10 سال یه بار میرسن فینال .. بایرن پارسال فینالیست بود پس رفت تا 2020 انشاا... ( شوخی )

sAeEd_kHaAn
01-08-2010, 19:50
نترس همچین نمیشه...فقط بارسا قهرمان میشه...:33:

بارسا که فصل قبل لوله شد توسط همین اینتر خودمون :31:

errmii
01-08-2010, 20:06
ای بابا چقدر کری می خونین واسه هم :دی

آلمانی ها هر 10 سال یه بار میرسن فینال .. بایرن پارسال فینالیست بود پس رفت تا 2020 انشاا... ( شوخی )

اولا که اخرین بار که یه تیم آلمانی به فینال رسید 2002 بود که لورکوزن بود و 8 ساله پیش بود نه ده ساله پیش
ثانیا اگر تیم های آلمانی چند سال بود به فینال نمی رسیدن دلایل متعددی داره که دارن به مرور برطرف میشن
و این یک قاعده نیست که هر ده سال به فینال برسن!!

nw_nk
01-08-2010, 21:10
بارسا که فصل قبل لوله شد توسط همین اینتر خودمون :31:

فصل قبل:

(قهرمانان 2010)

اینتر 0-0 بارسلونا
بارسلونا 2-0 اینتر
اینتر 3-1 بارسلونا
بارسلونا 1-0 اینتر

سبک بازی که دو تیم در چهار بازی ارائه دادن هم دیگه نیازی به گفتن نداره.

bushido
01-08-2010, 21:13
از مورینیو متنفرم یوروی قبل رو بازی مسخره به گند کشید

spiderferi
01-08-2010, 21:35

کلا ما یه هرناندز داریم مثه چیتا میدوه ! :31:
اینتر هم که لولس کلن !
هیمشه جلو منچستر همینطور بوده
آی حال میده بارسلون و رئال رو 6 تایی کنیم بعدشم بفرستیم بیمارستان برای زاییدن :31:

*M!L4D*
02-08-2010, 14:57
کلا ما یه هرناندز داریم مثه چیتا میدوه ! :31:
سریع ترین بازیکن جام جهانی و لیگ برتر انگلستان !!!:40:

sAeEd_kHaAn
02-08-2010, 15:55
فصل قبل:

(قهرمانان 2010)

اینتر 0-0 بارسلونا
بارسلونا 2-0 اینتر
اینتر 3-1 بارسلونا
بارسلونا 1-0 اینتر

سبک بازی که دو تیم در چهار بازی ارائه دادن هم دیگه نیازی به گفتن نداره.

باسا جونتون با اون همه ادعا حدف شد اینش مهمه (لوله شد اینجا معنی میده )
بله دیگه بایدم شاکی باشید از سبک بازی ، ببخشیدا ولی بوش هنوز میاد :31:

Dr.FANOOS
02-08-2010, 18:03
بارسا که قهرمانه...
رم و منچستر هم ایشالا مابقی رقبا رو می ترکونند تا معنای لوله پلیکا رو دوستان بفهمند!:31:
حالا دوست دارید لوله تون با چه قطری باشه؟

nw_nk
02-08-2010, 18:47
باسا جونتون با اون همه ادعا حدف شد اینش مهمه (لوله شد اینجا معنی میده )
بله دیگه بایدم شاکی باشید از سبک بازی ، ببخشیدا ولی بوش هنوز میاد :31:

روحیه ها متفاوته. مخصوصا یک هوادار بارسلونا و یک هوادار اینتر. یکی حتی نوجوان در همین دهه دو بار شاهد قهرمانی اروپای تیمش بوده و دیگری حتی میانسال تازه نخستین عنوان چمپیونز لیگ تیمش رو دیده. تیم یکی مدتهاست در شرایط عالیه و علاوه بر تحسین سبک بازیش هنوز قدرت اول حتی از نگاه بازیکنان و مربیان مخالف به شمار میاد و تیم دیگر ...

خیالتون راحت باشه هواداران بارسا در شرایط عالی به سر می برن. گذشته استثنایی بماند. حال و آینده هم حسابی به ما روحیه میده. کل رو الان بیشتر در نوشته های کیا می بینید؟

دید هوادارن تیم ها هم مشخصه کاملا فرق داره. حالا میشه ناشی از سبک متفاوت فوتبال دونست یا وضعیت فعلی تیم و موفقیت های اخیرش. برای مثال برگشت نیمه نهایی قهرمانان 2008 که بارسلونای آشفته اون فصل منچستر قدرتمند رو در الترافورد تحت فشار گذاشت از خاطرات خوب من هست. در جریان هستید که بارسا اون بازی رو باخت و حذف شد.

شاید بخاطر علاقه است، شاید بخاطر سلیقه فوتبالی، شایدم بخاطر موفقیت های تازه زیاد، به هر حال به عنوان یک هوادار بارسلونا شکست در نتیجه (هرچند با قدرت فعلی کم اتفاق میوفته) برای من تلخ نیست. دیداری که اینتر 3-1 پیروز شد هیجان زیادی برای من داشت. مخصوصا چالش اساسی روزهای بعدش واقعا لذتبخش بود.

در مورد سبک بازی اینتر مورینیو هم منهای حرکات خارجی و اتلاف وقت من که شاکی نیستم. مگر اینکه شما شاکی باشید! به نظر من فوتباله. عشق خیلی ها به بارسا بخاطر همین تفاوت هاست. زمونه ای که هلند صاحب توتال قید بازی رو میزنه چه انتظاری میشه داشت؟ دیگه به عنوان هوادار بارسلونا و اسپانیای مشابه به این چیزا عادت داریم.

Alireza.M67
04-08-2010, 00:33

البته اگه شانس بیارید یه تیم با یه لشکر مصدوم بخوره بهتون و مجبور بشه از یه جوون 19 ساله سمت راست دفاعش استفاده کنه که اونم اخراج بشه و راه واسه گل زنی باز بشه و تازه 3 - 2 ببازید ولی به لطف گل زده بیشتر تو زمین حریف برید بالا .

errmii
04-08-2010, 00:48
البته اگه شانس بیارید یه تیم با یه لشکر مصدوم بخوره بهتون و مجبور بشه از یه جوون 19 ساله سمت راست دفاعش استفاده کنه که اونم اخراج بشه و راه واسه گل زنی باز بشه و تازه 3 - 2 ببازید ولی به لطف گل زده بیشتر تو زمین حریف برید بالا .

قبلا صحبت ها و پیش بینی ها علمی شما رو دیدیم در انجمن جام جهانی که می گفتید آلمان از گروهشم بالا نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از باخت منچستر هم معلومه خیلی ...
هیچی ولش کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza.M67
04-08-2010, 10:52
قبلا صحبت ها و پیش بینی ها علمی شما رو دیدیم در انجمن جام جهانی که می گفتید آلمان از گروهشم بالا نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچی ولش کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون حرفم که کاملا احساسی بود .
بس که شما آلمانیها اومدید تو تاپیک ما هی با اعصاب ما بازی کردید .
منم گفتم یه حرفی بزنم با اعصاب شما بازی کنم .:31:
تازه آخرشم که به لطف داور و نگرفتن یه گل 100 % اومدید بالا .
از باخت منچستر هم ناراحت شدم ولی توقع بیشتری هم از اون تیم که بازیکنهای خوبش رو از دست داده بود و نصف تیمش هم مصدوم بودن نمیرفت .

*M!L4D*
04-08-2010, 11:18
از باخت منچستر هم ناراحت شدم ولی توقع بیشتری هم از اون تیم که بازیکنهای خوبش رو از دست داده بود و نصف تیمش هم مصدوم بودن نمیرفت .
ولششون کن جیگر ... تا سال 2018 هنوز 8 سال مونده !! میدونی که آلمانی ها هر 8 سال از 1/8 میان بالا :دی
تازه اونم باید کلی پول بدن به یوفا و دعا کنند که تیم حریف مصدوم داشته باشه :دی
سایر عواملو دیگه بیخیال ......

zahedy2006
04-08-2010, 11:24
تیم یکی مدتهاست در شرایط عالیه و علاوه بر تحسین سبک بازیش هنوز قدرت اول حتی از نگاه بازیکنان و مربیان مخالف به شمار میاد و تیم دیگر ...

خیالتون راحت باشه هواداران بارسا در شرایط عالی به سر می برن. گذشته استثنایی بماند. حال و آینده هم حسابی به ما روحیه میده.

سلام

این مورد کمی تا قسمتی موقتی هست.

سبک بازی آرسنال را چگونه می دانید؟
من به شخصه - نظر شخصی هست - سبک آرسنال که با خلاقیتهای یجورایی عجیب و غریب ، تعلل در شوت زدن ، از دست دادن توپ توی محوطه جریمه !! و شوت از راه دور نزدن (البته جدیدا شروع کرده اند) را خیلی دوست دارم.
پدرم طرفدار بارسا هست و وقتی بازی تیم منو می بینه دائم میگه آرسنال می بازه چون توپ رو توی محوطه به هم پاس می دهند وتعارف دارند !!

با این حال چند سال جام نگرفتن و از دست دادن موقعیت دید آدم رو عوض می کنه.

بارسا هم اگه همه بازیهاش رو از نظر درصد مالکیت توپ 95 - 5 جلو باشه اما آخرش ببازه بعد از مدتی اون دید عوض میشه.
با حضور مورینیو در رئال رقابت کمی تا قسمتی سخت تر خواهد شد.
با وجود اینکه لیگ اسپانیا را لیگی مذخرف می دانم چون اختلاف امتیاز تیم 2 و 3 جدول به 20 الی 30 هم می رسه !! و تیم ملی این کشور به جز کاپدویلا و تورس! بازیکن غیر بارسا و رئالی نداشت (البته ذخیره میومدند)

errmii
04-08-2010, 12:09
ولی من یادمه اینو اوایل مسابقات گفته بودی قبل از اینکه کسی بیاد تو تاپیکتون!
ولی اول شماها و طرفدارای تیمای دیگه بودین که ریخیتین تو تاپیک آلمان اسپم کردین
حالا اگر از روی احساس هم بوده سعی کن دیگه احساسی نظر ندی تا بعدش کنف نشی
عجب رویی دارن بعضی ها!
آلمان تو سه تا بازیش حریفو 4 تایی کرده بازم میگن شانسی!

ولششون کن جیگر ... تا سال 2018 هنوز 8 سال مونده !! میدونی که آلمانی ها هر 8 سال از 1/8 میان بالا :دی
تازه اونم باید کلی پول بدن به یوفا و دعا کنند که تیم حریف مصدوم داشته باشه :دی
سایر عواملو دیگه بیخیال ......

مثل اینکه خیلی اطلاعات عمومیت ضعیفه!
بایرن از 2001 تا الان یه سال در میون تو یک چهارم بوده پس از یک هشتم بالاتر نیومدن حرف گزافی بیش نیست
ضمنا یوفا همیشه با تیمای ایتالیایی و اسپانیایی بوده و ضد آلمانیها
همون منچسترم خوب شد با دو تاگل شانسی تو 99 و لغزنده بودن زمین در 2008 قهرمان شد و گرنه آخرین قهرمانیش بر میگشت به 1969
ضمنا کجا نصف تیمتون مصدوم بود؟
فقط وین رونی بود که اونم با هزار ترفند و کلک که هی می گفتن میرسه و نمیرسه آخر سر از ترسشون گذاشتن تو ترکیب
ما هم تو بازی رفت روبن و اشتایگر رو نداشتیم.
این بهانه های بنی اسراییلی رو نیارید لطفا

H A M A S
04-08-2010, 12:48
امیدوارم یکی از تیم های ایتالیایی قهرمان بشه تا اعتبار کالچیو به دوران اوجش نزدیک بشه
حتی اینتر دوست نداشتنی

Alireza.M67
04-08-2010, 16:11
ولی من یادمه اینو اوایل مسابقات گفته بودی قبل از اینکه کسی بیاد تو تاپیکتون!
ولی اول شماها و طرفدارای تیمای دیگه بودین که ریخیتین تو تاپیک آلمان اسپم کردین
حالا اگر از روی احساس هم بوده سعی کن دیگه احساسی نظر ندی تا بعدش کنف نشی
عجب رویی دارن بعضی ها!
آلمان تو سه تا بازیش حریفو 4 تایی کرده بازم میگن شانسی!

مثل اینکه خیلی اطلاعات عمومیت ضعیفه!
بایرن از 2001 تا الان یه سال در میون تو یک چهارم بوده پس از یک هشتم بالاتر نیومدن حرف گزافی بیش نیست
ضمنا یوفا همیشه با تیمای ایتالیایی و اسپانیایی بوده و ضد آلمانیها
همون منچسترم خوب شد با دو تاگل شانسی تو 99 و لغزنده بودن زمین در 2008 قهرمان شد و گرنه آخرین قهرمانیش بر میگشت به 1969
ضمنا کجا نصف تیمتون مصدوم بود؟
فقط وین رونی بود که اونم با هزار ترفند و کلک که هی می گفتن میرسه و نمیرسه آخر سر از ترسشون گذاشتن تو ترکیب
ما هم تو بازی رفت روبن و اشتایگر رو نداشتیم.
این بهانه های بنی اسراییلی رو نیارید لطفا

ما رو داریم یا شما .
داداش بذار دفعه بعدی که تونستین قهرمان لیگ قهرمانی بشین بیا کری بخون .
آخرین بار چند سال پیش قهرمان شدین ؟ اصلا فکر نکنم یادت بیاد .
بزرگترین افتخارتون طی 10 سال اخیر این بوده که 3 بار به یک چهارم رسیدید ، 2 بار هم اومدید فینال که یه بار منچستر کنفتون کرد یه بار اینتر .
خوبه که همه ی عوامل رو به شانس ربط میدی ولی در مورد گل انگلیس به آلمان کوتاه نمیای .
من با طرفدارای همه ی تیمهای دنیا کل کل داشتم ولی از شما آلمانیها پررو تر به عمرم ندیدم .
دیگه تیمی که 10 سال یه بار میاد جزو 4 تا تیم برتر که انقدر کرکری نداره !
ایشالا 10 سال دیگه که دوباره اومدید فینال مثل این 2 دفعه کنف نشید !:27:

errmii
04-08-2010, 19:29
ما رو داریم یا شما .
داداش بذار دفعه بعدی که تونستین قهرمان لیگ قهرمانی بشین بیا کری بخون .
آخرین بار چند سال پیش قهرمان شدین ؟ اصلا فکر نکنم یادت بیاد .
بزرگترین افتخارتون طی 10 سال اخیر این بوده که 3 بار به یک چهارم رسیدید ، 2 بار هم اومدید فینال که یه بار منچستر کنفتون کرد یه بار اینتر .
خوبه که همه ی عوامل رو به شانس ربط میدی ولی در مورد گل انگلیس به آلمان کوتاه نمیای .
من با طرفدارای همه ی تیمهای دنیا کل کل داشتم ولی از شما آلمانیها پررو تر به عمرم ندیدم .
دیگه تیمی که 10 سال یه بار میاد جزو 4 تا تیم برتر که انقدر کرکری نداره !
ایشالا 10 سال دیگه که دوباره اومدید فینال مثل این 2 دفعه کنف نشید !:27:

حالا خوب شد این پولدارای فراری روس و عرب و آمریکایی اومدن تیمای انگلیسی رو خریدن وگرنه الان داشتن با لیگ بنگلادش رقابت می کردن :27:
ضمنا الان همه تیمای انگلیسی بدهی شدید بالااوردن و دارن ورشکست میشن
اون منچسترم همه دنیا دارن بهش میگن شانس یونایتد این حرف من نیست

pouya_99999
04-08-2010, 20:09
همه دنیا از حسودیشونه که دارن میگن . یک سری گل دقیقه نود رو می گن شانس دیگه معلومه نمی دونن دقیقه نود هم جزئی از بازیه .

*M!L4D*
04-08-2010, 22:06
حالا خوب شد این پولدارای فراری روس و عرب و آمریکایی اومدن تیمای انگلیسی رو خریدن وگرنه الان داشتن با لیگ بنگلادش رقابت می کردن :27:
ضمنا الان همه تیمای انگلیسی بدهی شدید بالااوردن و دارن ورشکست میشن
داداش مقایسه کردنو یاد بگیر بعد مقایسه کن
لیگ انگلستان رو به لیگ آلمان مقایسه می کنی ؟ با یه لیگ 18 تیمی ؟:27:
من می گم بیخیال ... نه آلمان لیگ درست و حسابی داره که ازش تعریف کنی و نه تیمای درست و حسابی :دي

errmii
04-08-2010, 23:04
بعضی موقع ها خیلی زیاد چرت میگی ..............من به تیم های مورد علاقت و علاقه ی تو احترام میزارم......ولی تو هم اینو باید بدونی که از قدیم لیگ انگلیس بهترین لیگ بوده و هست (قبل از اون روس و عرب و امریکایی ها )...فکر کنم شما چیزی از تیم های پر افتخار لیورپول و منچستر و ارسنال نمیدونید.....موقعی که تیم های المانی جایی در جهان نداشتند
بهتره به رده بندی لیگ های جهان مراجعه کنی
که قبل از اومدن ابرامویچ و امثالهم از لیگ ایتالیا هم پایین تر بود

داداش مقایسه کردنو یاد بگیر بعد مقایسه کن
لیگ انگلستان رو به لیگ آلمان مقایسه می کنی ؟ با یه لیگ 18 تیمی ؟:27:
من می گم بیخیال ... نه آلمان لیگ درست و حسابی داره که ازش تعریف کنی و نه تیمای درست و حسابی :دي

مگه کیفیت یه لیگ به تعداد تیم هاشه؟
فکر کردی هر لیگی بیشتر تیم داشته باشه کیفیتشم بالاتره؟
اگه اینجوریه لیگ ایران هم 18 تیمیه پس خیلی سطح بالاست
ضمنا اون منچسترتون با 3 قهرمانی همچنان زیر بایرنه با 4 قهرمانیش
در هزاره سوم هم که سه بار بردیم حالتونو گرفتیم
به همین دو تا قهرمانیه شانسیتون دل خوش باشین

Alireza.M67
04-08-2010, 23:45

شما هم نقطه ضعفی توی منچستر نمیبینی ، موفقیتهاشو به شانس ربط میدی .
یعنی مثلا شانسی 3 بار پیاپی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده .
بابا بیخیال بیا علمی بحث کن .

ضمنا اون منچسترتون با 3 قهرمانی همچنان زیر بایرنه با 4 قهرمانیش
در هزاره سوم هم که سه بار بردیم حالتونو گرفتیم
به همین دو تا قهرمانیه شانسیتون دل خوش باشین

انصافا شما چند تا از قهرمانیای بایرن رو یادت میاد که میای دم از 4 تا قهرمانی میزنی .
اصلا تو اون ادوار که بایرن قهرمان شده لیگ قهرمانان به این شکل برگزار نمیشده .
من به شخصه 2 تا از قهرمانیای منچستر رو به چشم دیدم و بعد از بازی هر بار از شدت هیجان فریاد کشیدم ولی فکر نکنم این موضوع در مورد شما صدق کنه

errmii
05-08-2010, 00:02
شما هم نقطه ضعفی توی منچستر نمیبینی ، موفقیتهاشو به شانس ربط میدی .
یعنی مثلا شانسی 3 بار پیاپی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده .
بابا بیخیال بیا علمی بحث کن .

انصافا شما چند تا از قهرمانیای بایرن رو یادت میاد که میای دم از 4 تا قهرمانی میزنی .
اصلا تو اون ادوار که بایرن قهرمان شده لیگ قهرمانان به این شکل برگزار نمیشده .
من به شخصه 2 تا از قهرمانیای منچستر رو به چشم دیدم و بعد از بازی هر بار از شدت هیجان فریاد کشیدم ولی فکر نکنم این موضوع در مورد شما صدق کنه

من یه پست تو صفحه اول این تاپیک دادم و گفتم امسال بایرن قهرمان میشه
ولی دو نفر از شماها یکش خودت یکیش هم اون کاربری که ظاهرا اسمش میلاده اومدن تیکه انداختن و گفتن آره اگه شانس بیارید و تیم مقابل مصدوم داشته باشه و هر 8 سال یه بار فینال می رسید و ...
پس شما شروع کردید به بحث بیخودی و حرف شانس رو زدید

شما هم خیلی بی منطقی که موفقیت های تیم ملی آلمان رو منکر میشی یا به شانس نسبت میدی

در ضمن من خودم سه بار بایرن رو در فینال لیگ قهرمانان دیدم 99-2001 و 2010
شما هم سه بار دیدی حضور منچسترو تو فینال
منم سال 2001 فریاد شادی سر دادم بعد از قهرمانی بایرن

yuseph
05-08-2010, 00:20
جدیدن عجب رسم عجیب غریبی راه افتاده...
یکی میگه من فنی هستم...فقط فنی بحث کنید!
یکی میگه من منطقی هستم...فقط منطقی بحث کنید!
یکی میگه من علمی هستم...فقط علمی بحث کنید!
.
.
.
فیلم جدیده؟
خبری شده ،که ما خبرازش نداریم؟
یا باندبازیه؟
یکی رو تنها پیدا میکنید شروع میکنیدگیر دادن بهش تا از کوره در بره ودرگیری ایجادکنه .....
بعدش همتون فریاد میزندید مجرم جنگی اینه!!!
خیالتون رو راحت کنم ما ژرمنی هستیم وبا این جوسازی ها از میدون بیرون نمیریم.
با اینکه طرفدار بایرن نیستم ولی با بردش خوشحال وبا باختش ناراحت میشم...
دوستان ماقصد توهین وتهدیدوایجادجنجال نداریم اما اگه دلتون میخواد حرفی نیست...شب دراز است وقلندربیدار.

pcforlife
05-08-2010, 08:48
میگم ما دو روز رفتیم شهرستان اینجا چه بحثی راه افتاده!:31:
منم مقادیری خودم رو وارد بحث کنم!!:31:
بایرن وقتی تو فینال 99 قهرمان نشد، تونست دو سال بعد جام رو بگیره و خلاصه دوباره بعد از 8 سال همچین شرایطی پیش اومد (یعنی یه نائب قهرمانی دیگه که فصل پیش به دست اومد!) بالتبع با وجود میزبانی فینال فصل آینده مونیخ و آلیانس آرنا این شانس بیشتر خواهد بود! ولی یه نکته جالب اینکه بایرن هیچ وقت نتونسته تو فینال های کشور خودش (6 فینال) یا فینال های مونیخ (3 بار) قهرمان بشه! این در حالیه که بایرن (8 بار فینالیست چمپیونز لیگ بوده)...:21:

از باخت منچستر هم ناراحت شدم
برای 15456135468 بار!!!:18: منچستر حذف شد!!! نباخت!:31: تو 180 دقیقه بازی رفت برگشت، بایرن با احتساب وقت های تلف شده فقط چند دقیقه پیروز بودش!!:27: اگه دیرک ویدیچ گل شده بود این چند دقیقه هم مساوی میشد با 0 دقیقه! من نمیدونم این چند دقیقه اینقدر کری خوندن داره؟؟!!:20: درباره اتفاقات بازی برگشت، هم حرفای گفته شده رو زدیم و کری ها و کل کلمون رو فصل قبل خوندیم! :31:
ولی من همیشه به منچستریونایتد بازی برگشت بازی یونایتد - بایرن افتخار می کنم... چون نه ریبری و روبن داشت و نه رونیه آماده... مردونه با یه تیم 11 نفره بازی کرد و ظرف 6 دقیقه اول بازی به خواستش رسید و نهایتا حریفش رو هم برد (گرچه صعود نکرد)! مطمئنا اگه بایرن لیاقت قهرمانی داشت، اینتر رو تو فینال می برد، چون اینتر می دونست حریفش بارسلونای سراسر پاسکاری نیست...!:31: من نمیگم اگه منچستر بایرن رو حذف می کرد قطعا قهرمان میشد... نه... ولی اگه فینالیست میشد، فینال زیباتری رو میدیدیم...:46:
خلاصه مثل فصل 68-67، این ما هستیم که ایشالا تو ومبلی قهرمان میشیم...:20:
قربون همتون:40:
یاعلی:11:

errmii
05-08-2010, 10:10
میگم ما دو روز رفتیم شهرستان اینجا چه بحثی راه افتاده!:31:
منم مقادیری خودم رو وارد بحث کنم!!:31:
بایرن وقتی تو فینال 99 قهرمان نشد، تونست دو سال بعد جام رو بگیره و خلاصه دوباره بعد از 8 سال همچین شرایطی پیش اومد (یعنی یه نائب قهرمانی دیگه که فصل پیش به دست اومد!) بالتبع با وجود میزبانی فینال فصل آینده مونیخ و آلیانس آرنا این شانس بیشتر خواهد بود! ولی یه نکته جالب اینکه بایرن هیچ وقت نتونسته تو فینال های کشور خودش (6 فینال) یا فینال های مونیخ (3 بار) قهرمان بشه! این در حالیه که بایرن (8 بار فینالیست چمپیونز لیگ بوده)...:21:

برای 15456135468 بار!!!:18: منچستر حذف شد!!! نباخت!:31: تو 180 دقیقه بازی رفت برگشت، بایرن با احتساب وقت های تلف شده فقط چند دقیقه پیروز بودش!!:27: اگه دیرک ویدیچ گل شده بود این چند دقیقه هم مساوی میشد با 0 دقیقه! من نمیدونم این چند دقیقه اینقدر کری خوندن داره؟؟!!:20: درباره اتفاقات بازی برگشت، هم حرفای گفته شده رو زدیم و کری ها و کل کلمون رو فصل قبل خوندیم! :31:
ولی من همیشه به منچستریونایتد بازی برگشت بازی یونایتد - بایرن افتخار می کنم... چون نه ریبری و روبن داشت و نه رونیه آماده... مردونه با یه تیم 11 نفره بازی کرد و ظرف 6 دقیقه اول بازی به خواستش رسید و نهایتا حریفش رو هم برد (گرچه صعود نکرد)! مطمئنا اگه بایرن لیاقت قهرمانی داشت، اینتر رو تو فینال می برد، چون اینتر می دونست حریفش بارسلونای سراسر پاسکاری نیست...!:31: من نمیگم اگه منچستر بایرن رو حذف می کرد قطعا قهرمان میشد... نه... ولی اگه فینالیست میشد، فینال زیباتری رو میدیدیم...:46:
خلاصه مثل فصل 68-67، این ما هستیم که ایشالا تو ومبلی قهرمان میشیم...:20:
قربون همتون:40:

ببین هر دو تیم قانون گل زده در خانه حریف رو می دونستند و و وقتی بایرن دید با این نتیجه صعود می کنه عطشش برای گلزنی فروکش کرد و گرنه حمله می کرد و بازی رو به تساوی می کشوند یا می برد.
این حرف شما در صورتی درسته که هر دو تیم بدون اینکه از قانون گل زده در خانه حریف اطلاع داشته باشن بازی کنن و بعد از اینکه بازی 3-2 تموم شد یوفا بیاد بگه بایرن چون بیشتر در خانه حریف گل زده صعود می کنه و البته تیم منچستر غافلگیر بشه!!!که البته اینطور نبود!
پس عملا تساوی 3-3 با گل خورده بیشتر در زمین خودی فرقی با باخت نداره

ضمنا اگه به برتر بودن نتیجه در طول بازی باشه که در فینال 99 هم بعد از گل دقیقه 6 ماریو باسلر بایرن 84 دقیقه برنده بازی بود و بعد از گل شرینگهام منچستر فقط چند ثانیه پیروز بود
پس اگه اونو می بینی اینم ببین

فینال امسال هم بایرن در بیشتر دقایق توپ و میدانو در اختیار داشت ولی دفاع چند لایه اینتر و دروازه بانی فوق العاده سزار مانع باز شدن دروازشون شد و هر دو گل خورده بایرن هم در اثر اشتباه مدافع میانیش و فرصت طلبی میلیتو در اثر ضد حمله به دست اومد.و نشون داد که بایرن باید یه فکری به حال خط دفاعیش بکنه و یه تیم هر چقدر هافبکها و مهاجمین خوبی هم داشته باشه اگر دفاع نامطمئنی داشته باشه بالاخره یه جایی متوقف میشه
ضمن اینکه محرومیت ناجوانمردانه و مشکوک ریبری هم مزید بر علت شد

به هر حال در این مورد من دیگه پستی در این تاپیک نمیدم
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است!

H A M A S
05-08-2010, 10:17
برادران آلمانی و انگلیسی دعوا نکنید!!!

با این کارهایی که مورینیو داره میکنه فکر نکنم اجازه بده تیم های شو نطوق بکشن!!!
یک روسونری....

L.A.M.P.A.R.D
05-08-2010, 10:47
بهتره به رده بندی لیگ های جهان مراجعه کنی
که قبل از اومدن ابرامویچ و امثالهم از لیگ ایتالیا هم پایین تر بود

باریکلا به تو...........اخه ادم چیز فهم.........مگه الان که فیفا رده بندی کرده ، بعد از لیگ اسپانیا ، لیگ های بزرگ هستند ؟.......برزیل و این حرفان...........نمیدونم چطوری این امتیاز هارو میده...........پس رده بندی-------بیشتر نیست:13:

Alireza.M67
05-08-2010, 11:08
شما هم خیلی بی منطقی که موفقیت های تیم ملی آلمان رو منکر میشی یا به شانس نسبت میدی

من هیچ جای صحبتهام منکر موفقیتهای تیم ملی آلمان نشدم .
گفتم شما که قهرمانیهای منچستر رو به شانس ربط میدی پس چرا پیروزی آلمان جلوی انگلیس و اون گل تابلو رو به شانس ربط نمیدی .
به نظر من تیمی که محق باشه قهرمان میشه نه تیمی که خوش شانس باشه .

pcforlife
05-08-2010, 14:03
ببین هر دو تیم قانون گل زده در خانه حریف رو می دونستند و و وقتی بایرن دید با این نتیجه صعود می کنه عطشش برای گلزنی فروکش کرد و گرنه حمله می کرد و بازی رو به تساوی می کشوند یا می برد.
چی میگی! (به سبک علی صادقی)!:46: وقتی بایرن گل دوم رو زد، هر تیمی هم جای بایرن تو خونه منچستر بازی کنه و با وجود باخت در حال صعود باشه (حتی اگه تیم میزبان 10 نفره باشه) عمرا نمیاد حمله کنه!:18: چون میدونه با یه ضد حمله از تیم مقابل و دریافت یه گل، تمام رشته هاش پنبه میشه! پس دل انگیز!:10: بایرن بعد دقیقه 74 عطشی نداشت که فروکش کنه! به خواب هم نمیدید که با وجود دریافت سه گل صعود کنه! بایرن تو اون 16 دقیقه پایانی + وقت اضافه کلا فقط یه موقعیت 100% گل درست کرد! و بیشتر سعی می کرد که توپ رو تو میانه زمین خودشون تا نهایتا پشت محوطه جریمه من یو حفظ کنن، بیرون کشیدن دو مهاجم و آوردن دو هافبک (آلتینتاپ و پرانجیچ) واسه همین هدف انجام شده بود...:20:

پس عملا تساوی 3-3 با گل خورده بیشتر در زمین خودی فرقی با باخت نداره

البته 4-4 بودا!
تو این قضیه شکی نیست که هر تیمی بتونه تو خونه میزبان گل بیشتری بزنه، شانس بیشتری برای صعود داره... فکر نکنم اینجا کسی منکر قانون گل زده در خانه حریف بشه! ولی دوست عزیز!:20: این قانون یه چیزیه مثل ضربات پنالتی که هدفش به هیچ وجه نشون دادن برنده یا بازنده نیست... هدفش نشون دادن تیم صعود کننده و تیم حذف شدست...!:20:

ضمنا اگه به برتر بودن نتیجه در طول بازی باشه که در فینال 99 هم بعد از گل دقیقه 6 ماریو باسلر بایرن 84 دقیقه برنده بازی بود و بعد از گل شرینگهام منچستر فقط چند ثانیه پیروز بود
پس اگه اونو می بینی اینم ببین
100% من هر دو رو میبینم! حرفت منطقیه! اما نباید زیر سیبیلی رد کنی که ما داریم راجع بازی رفت و برگشت (180 دقیقه) و مجموع نتایج دو بازی (که مساوی شده) حرف میزنیم... نه راجع به یه تک بازیه 90 دقیقه ای که فقط یه نتیجه پیروزی به همراه داشته...
در پایان به نظر من این بحثا فایده نداره!:13: چون هم زمان این بحثا گذشته و هم این بحثا تو زمانش انجام شده و الان تکراریه...:20: بهتره بیشتر راجع به فصل جاری صحبت کنیم...:20:

errmii
05-08-2010, 16:45
باریکلا به تو...........اخه ادم چیز فهم.........مگه الان که فیفا رده بندی کرده ، بعد از لیگ اسپانیا ، لیگ های بزرگ هستند ؟.......برزیل و این حرفان...........نمیدونم چطوری این امتیاز هارو میده...........پس رده بندی-------بیشتر نیست:13:
من منظورم ردی بندی لیگ های جهان هست که سالانه انجام میشه و الان هم به این ترتیب هست:
1-انگلیس
2-اسپانیا
3-آلمان
4-ایتالیا
.
.
.
و اون زمان که هنوز ابرامویچ و امثال اون نیومده بودن جایگاه لیگ برتر اگلیس تو این رده بندی چهارم بود.

ضمنا در پنج سال اخیر سریعترین رشد رو در پنج لیگ برتر اروپایی لیگ آلمان داشته که امیدوارم چشم نخوره : دی

من هیچ جای صحبتهام منکر موفقیتهای تیم ملی آلمان نشدم .
گفتم شما که قهرمانیهای منچستر رو به شانس ربط میدی پس چرا پیروزی آلمان جلوی انگلیس و اون گل تابلو رو به شانس ربط نمیدی .
به نظر من تیمی که محق باشه قهرمان میشه نه تیمی که خوش شانس باشه .
اول شما بودی که این پست رو دادی و حرف از شانس زدی:

چی میگی! (به سبک علی صادقی)!:46: وقتی بایرن گل دوم رو زد، هر تیمی هم جای بایرن تو خونه منچستر بازی کنه و با وجود باخت در حال صعود باشه (حتی اگه تیم میزبان 10 نفره باشه) عمرا نمیاد حمله کنه!:18: چون میدونه با یه ضد حمله از تیم مقابل و دریافت یه گل، تمام رشته هاش پنبه میشه! پس دل انگیز!:10: بایرن بعد دقیقه 74 عطشی نداشت که فروکش کنه! به خواب هم نمیدید که با وجود دریافت سه گل صعود کنه! بایرن تو اون 16 دقیقه پایانی + وقت اضافه کلا فقط یه موقعیت 100% گل درست کرد! و بیشتر سعی می کرد که توپ رو تو میانه زمین خودشون تا نهایتا پشت محوطه جریمه من یو حفظ کنن، بیرون کشیدن دو مهاجم و آوردن دو هافبک (آلتینتاپ و پرانجیچ) واسه همین هدف انجام شده بود...:20:

البته 4-4 بودا!
تو این قضیه شکی نیست که هر تیمی بتونه تو خونه میزبان گل بیشتری بزنه، شانس بیشتری برای صعود داره... فکر نکنم اینجا کسی منکر قانون گل زده در خانه حریف بشه! ولی دوست عزیز!:20: این قانون یه چیزیه مثل ضربات پنالتی که هدفش به هیچ وجه نشون دادن برنده یا بازنده نیست... هدفش نشون دادن تیم صعود کننده و تیم حذف شدست...!:20:

100% من هر دو رو میبینم! حرفت منطقیه! اما نباید زیر سیبیلی رد کنی که ما داریم راجع بازی رفت و برگشت (180 دقیقه) و مجموع نتایج دو بازی (که مساوی شده) حرف میزنیم... نه راجع به یه تک بازیه 90 دقیقه ای که فقط یه نتیجه پیروزی به همراه داشته...
در پایان به نظر من این بحثا فایده نداره!:13: چون هم زمان این بحثا گذشته و هم این بحثا تو زمانش انجام شده و الان تکراریه...:20: بهتره بیشتر راجع به فصل جاری صحبت کنیم...:20:

آره 4-4 ولی به هر حال دو بدون این قانون تاکتیک های تیم ها درون زمین فرق می کنه
ضمنا حالا که به ضررتونه دیگه حرفی از جهنم اولدترافورد نمی زنید؟
قبلش همشون میگفتن هیچ تیمی نمی تونه از جهنم اولدترافورد سالم بیاد بیرون
پس بایرن کار بزرگی کرده تونسته منچسترو تو اولدترافورد ببره

موافقم
بگذریم دیگه این بحثو کش ندیم چون این تاپیک مربوط به 2010-2011 هست نه سال قبلش

pcforlife
05-08-2010, 20:35
کلا مرغ یه پا داره دیگه نه؟!:blink:
بیخیال...!:27: موفق باشی عزیز!

Dr.FANOOS
05-08-2010, 21:35
من منظورم ردی بندی لیگ های جهان هست که سالانه انجام میشه و الان هم به این ترتیب هست:
1-انگلیس
2-اسپانیا
3-آلمان
4-ایتالیا
.
.
.

بابا تو رو خدا اذیت نکن دیگه ایتالیا خیلی سر تره از آلمان...شما خودتون افتخارات میلان و یوونتوس و اینتر رو ببینید.من خودم یکی از طرفداران رم هستم.شما خودتون بایرن مونیخ رو از بوندس لیگا بذارید کنار عمرا بتونید یه تیم در حد رم گیر بیارید.تازه این رم اگر از اول فصل رانیری مربیگری می کرد قهرمان می شد چون دو امتیاز از اینتر کم اورد و رانیری تیم اسپالتی رو توی رده 12 تحویل گرفت!

pouya_99999
06-08-2010, 00:54
1-انگلیس
2-اسپانیا
3-آلمان
4-ایتالیا
.
.
.
و اون زمان که هنوز ابرامویچ و امثال اون نیومده بودن جایگاه لیگ برتر اگلیس تو این رده بندی چهارم بود.

ضمنا در پنج سال اخیر سریعترین رشد رو در پنج لیگ برتر اروپایی لیگ آلمان داشته که امیدوارم چشم نخوره : دی

اول شما بودی که این پست رو دادی و حرف از شانس زدی:

آره 4-4 ولی به هر حال دو بدون این قانون تاکتیک های تیم ها درون زمین فرق می کنه
قبلش همشون میگفتن هیچ تیمی نمی تونه از جهنم اولدترافورد سالم بیاد بیرون

موافقم
بگذریم دیگه این بحثو کش ندیم چون این تاپیک مربوط به 2010-2011 هست نه سال قبلش

بایرن کی منچسترو تو اولدترافورد برد ؟

errmii
06-08-2010, 01:04
بایرن کی منچسترو تو اولدترافورد برد ؟

حالا شما بخون حذف کرد
اینقدر به کلمه برد گیر ندین :13:

L.A.M.P.A.R.D
06-08-2010, 12:35
نه............دوست داشت ببره.........ولی در اندازش نبود :دی

errmii
06-08-2010, 14:04
بابا تو رو خدا اذیت نکن دیگه ایتالیا خیلی سر تره از آلمان...شما خودتون افتخارات میلان و یوونتوس و اینتر رو ببینید.من خودم یکی از طرفداران رم هستم.شما خودتون بایرن مونیخ رو از بوندس لیگا بذارید کنار عمرا بتونید یه تیم در حد رم گیر بیارید.تازه این رم اگر از اول فصل رانیری مربیگری می کرد قهرمان می شد چون دو امتیاز از اینتر کم اورد و رانیری تیم اسپالتی رو توی رده 12 تحویل گرفت!
رده بندی لیگ ها بر اساس نتایج تیمهای در 5 سال اخیره که طبق اون با شروع فصل جدید بوندسلیگا با 5 امتیاز بالاتر از کالچیوست.
و این رده بندی کاری به افتخارات تیمها نداره
درسته که تیم های ایتالیایی از لحاظ تعداد قهرمانی و نایب قهرمانی تو لیگ قهرمانان اول هستند ولی سال گذشته میلان و یووه سه بار چهارتایی شدن تو اروپا و همونطور مه گفتن این رده بندی بر اساس نتایج 5 سال اخیر تیمهاست.

نه............دوست داشت ببره.........ولی در اندازش نبود :دی

نه مثل اینکه این قصه سر دراز دارد...شما ول کن نیستی :13:

yuseph
07-08-2010, 13:23
عجب!!!
بابا جون وقتی دونفر یا دوتیم یا دو مجموعه برای هرچیزی(حالا صعود به مرحله بعدی باشه یا برسر مقام ویا...)با هم رقابت میکنن.ودرنهایت یکیشون از اونیکی پیشی میگیره وبه مقصود میرسه رو چی میگن؟
میگن فلانی ،فلانی روبرد
میگن تیم فلان ،تیم فلان روبرد!
میگن مجموعه فلان ،مجموعه فلان روبرد!!
واضح تر بگم؟
منچستر بر سر صعود به مرحله بعدی از بایر مونیخ شکست خورد..
حالا بگین..
نبرد..
نباخت..
نکرد...
نزد..
حذف شد...فلان بهمان....
یه شکست که این همه گ..ر..ی..ه نداره که!:31:
ایشالله بعدا جبران میکنید..

pcforlife
07-08-2010, 14:33
منچستر بر سر صعود به مرحله بعدی از بایر مونیخ شکست خورد..
خوش باشید!!:27:

یه شکست که این همه گ..ر..ی..ه نداره که!:31:
ایشالله بعدا جبران میکنید..
دقیقا این جملت مصداق بارز واسه بایرنه (تو فینال چمپیونز لیگ فصل قبل)!!!:31:

yuseph
07-08-2010, 14:42
خوش باشید!!:27:

دقیقا این جملت مصداق بارز واسه بایرنه (تو فینال چمپیونز لیگ فصل قبل)!!!:31:
مرسی.
امیدوارم که شماهم واقعیت پذیر بشید! :31:
+
فوتبال فوتباله...همین...مبارکشون باشه قهرمانی نوش جونشون ایشالا گوشت بشه یه ویترین افتخاراتشون.
بایرن اینقدر بزرگ هست که از دست دادن یه جام درفینال چیزی از ارزشهاش کم نکنه..:27:

L.A.M.P.A.R.D
07-08-2010, 15:11
بایرن اینقدر بزرگ هست که از دست دادن یه جام درفینال چیزی از ارزشهاش کم نکنه..:27:
:31::31::31::31::31:

yuseph
07-08-2010, 17:29
:31::31::31::31::31:
وقتی حرفی برای گفتن نداری جواب ها هم این شکلی میشن....:27:
البته حرف حساب که جواب نداره:31:

Ezel
07-08-2010, 20:34

البته جهنم اولدترافورد تا نیمه اول برقرار بود و نتیجه هم گویای این مساله بود ، ولی اخراج رافائل در نیمه دوم مثل این بود که آتش برای ابراهیم به گلستان تبدیل بشه :21:

چه حالی میده که فینال هم تمام انگلیسی باشه.

با نگاه مبتنی بر توهم توطئه باید بگیم که تا وقتی پلاتینی ریاست یوفا رو داره دیگه این اتفاق نخواهد افتاد ، مثال بارزش هم بازی برگشت بارسا - چلسی دوفصل پیش و تام هنینگ اوربو .

Dr.FANOOS
09-08-2010, 11:33
95]رده بندی لیگ ها بر اساس نتایج تیمهای در 5 سال اخیره که طبق اون با شروع فصل جدید بوندسلیگا با 5 امتیاز بالاتر از کالچیوست.
و این رده بندی کاری به افتخارات تیمها نداره
درسته که تیم های ایتالیایی از لحاظ تعداد قهرمانی و نایب قهرمانی تو لیگ قهرمانان اول هستند ولی سال گذشته میلان و یووه سه بار چهارتایی شدن تو اروپا و همونطور مه گفتن این رده بندی بر اساس نتایج 5 سال اخیر تیمهاست.

خوب بایرن مونیخ همین دوره قبل بود که 4 تا از بارسا خورد...دوره قبلش هم که نبود شالکه تونست بیاد جزو 8 تا تیم که باز شالکه هم توسط بارسا حذف شد.بایرن فقط امسال تونست تا فینال بیاد تازه بایرن مقتدرانه به فینال هم نیومد بازی های برگشتش رو می باخت به خاطر گل زده در خانه حریف می یومد بالا!4سال پیش هم فکر کنم میلان قهرمان شد امسال هم اینتر! این جدول به احتمال زیاد تغییر می کنه ...خوشحال می شم این جدول رو ببینم:11:

jingool
10-08-2010, 21:45
سلام...

سهمیه هر لیگ بر اساس رده بندی یوفا که مبناش نتایج 5 سال اخیر لیگ هاست مشخص میشه.
لیگ آلمان و ایتالیا فصل جدید رو با فاصله ی 5 امتیازی شروع میکنند.(که البته نتیجه ی دیدار برمن – سمپدوریا که برای حضور در چمپیونز لیگ تلاش میکنند می تونه خیلی در ادامه این فصل مهم باشه).
برد برمن آلمان و ایتالیا رو 3 سهمیه میکنه و برد سمپدوریا ایتالیا رو 4 و آلمان رو 2...
همچنین از سال 2007 به بعد ایتالیا کمترین امتیاز رو بین 3 لیگ دیگر گرفته.
ضمن این که لیگ آلمان و ایتالیا برای نزدیک شده به اسپانیا شانس بسیار بالایی برای فصل بعد با توجه به نادیده گرفتن فصل 06-07 دارند...

لیگ آلمان و اسپانیا از سال 2007 به بعد نتایج کاملا مشابهی گرفتند. با توجه به نادیده گرفتن فصل 06-07 که این دو لیگ فاصله 10 امتیازی داشتند و با توجه به فاصله ی 10 امتیازی در حال حاضر، آلمان بعد از پشت سر گذاشتن ایتالیا میتونه امیدوار به رتبه ی دوم باشه.
عکس:

nw_nk
13-08-2010, 15:30
کالو: آخرین فرصت برای قهرمانی در لیگ قهرمانان

ستاره باتجربه چلسی نگران آن است که رختکن آبی پوشان برای قهرمانی در اروپا بیش از حد پیر شده باشند.

سایت گل- سالمون کالو معتقد است که با در نظر داشتن سن و سال بازیکنان چلسی، فصل پیش رو،ممکن است آخرین فرصت برای چلسی برای کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا باشد.

فرانک لمپارد، دیدیه دروگبا، نیکلا آنلکا، جان تری و اشلی کول، تا انتهای رقابتهای این فصل 30 ساله خواهند شد ولی کالو معتقد است که این بازیکنان همگی می توانند با به فراموشی سپردن خاطرات نه چندان دلنشین رقابتهای جام جهانی، تلاش خود را برای موفقیت با چلسی در رقابتهای فصل پیش رو به کار بگیرند.

کالوی 25 ساله در صحبتهایی که در گاردین به چاپ رسید گفت:« این دلیلی است که ما می بایست در رقابتهای این فصل به قهرمانی برسیم ؛ ما می بایست در تک تک رقابتهایی که در آن حاضر هستیم ، برای قهرمانی تلاش کنیم.فکر می کنم که این فصل، فصل فوق العاده ای برای چلسی خواهد بود، چرا که این شاید آخرین فرصت برای ما برای قهرمانی دررقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و یا کسب جوایز قهرمانی بیشتری در کنار هم باشد. »

ستاره ساحل عاجی باشگاه چلسی ادامه داد:« ما تیمی حرفه ای داریم و بازیکنان باتجربه ای را در رختکن تیممان می بینیم. افرادی که تشنه کسب پیروزی هستند؛ چرا که در جام جهانی، هیچ یک از بازیکنان چلسی، رقابتهای خوبی را پشت سر نگذاشته اند.این اشتیاق و تشنگی برای پیروزی را داشته ایم، چرا که به خوبی می دانیم که ناکامی در جام جهانی برای همه ما ناامید کننده بود.»

کالو در ادامه صحبتهایش در مورد بازگشت مایکل اسین به ترکیب چلسی گفت:« همه ما از اهمیت اسین در رختکن تیم مطلع هستیم. او در طول فصل بسیار مهم خواهد بود.چرا که حضور او در ترکیب چلسی، به منزله امتیاز مثبتی برای همه ماست.

2010/8/13

Ezel
14-08-2010, 14:28
فرگوسن: لیگ قهرمانان اولویت اول ماست

سایت گل – سر الکس فرگوسن مطمئن است که اگر بخت با تیمش یار بود، تیم او بود که در دیدار نهایی لیگ قهرمانان فصل پیش به مصاف اینتر می‌رفت.

او با آن که قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر را با اختلاف تنها یک امتیاز به چلسی واگذار کرد، اما می‌گوید قصد دارد ناکامی در اروپا را جبران کند.

او می‌گوید: «وقتی قهرمانی را با اختلاف یک امتیاز از دست می‌دهید از خود می‌پرسید آن یک امتیاز مهم را کجا از دست دادید. می‌توانید در این مسیر بازی‌های بسیاری را مورد بررسی قرار دهید. اما برای من همواره جام‌های اروپایی جذابیت بیشتری داشته‌اند و باید در اولویت قرار بگیرند.

ما باید برای قهرمانی لیگ برتر بجنگیم، چون این لیگ رقابتی قبیله‌ای دارد. در هر بازی رقابت بسیار نزدیک است و شش یا هفت مدعی قهرمانی داریم و باید برای آن بجنگیم. با این حال لیگ قهرمانان اولویت من است.»

فرگوسن درباره مدعیان لیگ برتر می‌گوید: « بازیکنان اورتون همگی بازگشته‌اند. وقتی میکل آرتتا و فیل جاگیلکا و بازیکنانی امثال آنها آماده باشند، این تیم چشم‌انداز خوبی خواهد داشت. پس از آن که تاتنهام در فصل گذشته انحصار ما، چلسی، لیورپول و آرسنال را شکست و توانست در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرد و به لیگ قهرمانان برسد، انتظار دارم این فصل دوباره رقابت سنگینی بر سر رسیدن به جمع چهار تیم برتر شکل بگیرد.»

masud-000000
17-08-2010, 15:52
بازی های پلی آف امشبه؟

Dr.FANOOS
17-08-2010, 16:06
بازی های پلی آف امشبه؟
بله.این برنامه بازی های مهم امشبه.البته آخریه دوستانه است!:31:

masud-000000
17-08-2010, 16:44

بازی های مرحله گروهی کی قرعه کشی میشه؟

Dr.FANOOS
18-08-2010, 01:16
این هم نتایج....

---------- Post added at 02:16 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

حالا بازی های مرحله گروهی کی قرعه کشی میشه؟ والا دقیق نمی دونم ولی پرسیدم حتما بهت می گم با هم بریم احتمالا از میدون آزادی اتوبوس هاشو بذارن!:31:

---------- Post added at 02:16 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

jingool
19-08-2010, 01:11
نتیجه دور رفت بازی های پلی آف:

قرعه کشی مرحله گروهی هم 26 آگوسته (5 شنبه هفته بعد)...

errmii
19-08-2010, 01:20
پیشاپیش صعود برمن رو تبریک میگم
به احتمال 80 درصد صعود کردست!

Bilbo
20-08-2010, 14:39
تبریک به همه بابت پیروزی عالی برمن
سال بعد 4سهمیه مال ماست

بردیا
24-08-2010, 23:23
نیمه اول سمپدوریا2-0 برمن

برمن خیلی داره بدبازی میکنه

pouya_99999
25-08-2010, 00:05
سمپذوریا 3 - 1 برمن

بازی به وقت اضافه کشیده میشه

بردیا
25-08-2010, 01:06
سمپدوریا3-2برمن

برمن صعود کردش
عجب بازی بودش لامصب
دقیقه 93 روزنبرگ گل زد و بازی رو به وقت اضافه کشوند
دقیقه 100 هم پیزارو گل زد و کار ایتالیایی ها رو تموم کردش
از فوتبال آلمان درس بگیرید
تا آخرین ثانیه برای تغییر نتیجه جنگیدن و موفق شدن

بردیا
25-08-2010, 01:25
امتیازات کسب شده توسط لیگای اروپایی تا به حال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] weurotopfootcomgbuefacoefcountry2011php3.jpg

L.A.M.P.A.R.D
25-08-2010, 01:28
سمپدوریا ماله کجا هست اصلا؟ دسته چنده ؟:دی

L.A.M.P.A.R.D
25-08-2010, 01:28

shutdown
25-08-2010, 01:34
مال استراليا نيس؟!!:31::10:

Dr.FANOOS
25-08-2010, 01:35
شما فکر کنم فقط لمپارد رو تماشا می کنید:31:
همین سمپدوریا باعث شد که رم قهرمانی سری آ رو از دست بده و از شگفتی های سری آ بود.
آنتونیو کاسانو بازیکن معروف به یاغی تک ستاره ی این تیمه!

بردیا
25-08-2010, 01:38
این فصل ژرمنا اگه بتونن یه اختلاف 2امتیازی ایجادبکنن با لالیگا برای سال بعد علاوه بر اینکه 4سهمیه ای میشن توی جدول برترین لیگای اروپایی جای لالیگا رو هم میگیرن و پشت لیگ برتر وایمیسن چون امتیازای فصل 06-07 حذف میشه

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:37 AM ----------

همین سمپدوریا باعث شد که رم قهرمانی سری آ رو از دست بده و از شگفتی های سری آ بود.

پاتزینی رو هم یادتون نره
یه تنه برمن رو تا آستانه حذف پیش برد امشب
گل دومش خیلی قشنگ بود ولی خب ژرمنا هیچوقت وا نمیدن

L.A.M.P.A.R.D
25-08-2010, 01:39
اخه این اقا بردیا بدجوری جو میداد :دی
نیگا :

سمپدوریا3-2برمن

برمن صعود کردش
عجب بازی بودش لامصب
دقیقه 93 روزنبرگ گل زد و بازی رو به وقت اضافه کشوند
دقیقه 100 هم پیزارو گل زد و کار ایتالیایی ها رو تموم کردش
از فوتبال آلمان درس بگیرید
تا آخرین ثانیه برای تغییر نتیجه جنگیدن و موفق شدن

:دی....دمش گرم

بردیا
25-08-2010, 01:42
اخه این اقا بردیا بدجوری جو میداد :دی
نیگا :

:دی....دمش گرم

شمام اگه بازیو نگاه میکردی و تو جو بودی میومدی اینجا جو میدادی:دی
تیمی که تا دقیقه 93 0-3 عقبه و با خفت و خواری داره حذف میشه به سبک تیمای آلمانی بازیو برمیگردونه و 2گل میزنه و صعود میکنه
امشب دل یه ملتی رو شاد کرد برمن و :27:

L.A.M.P.A.R.D
25-08-2010, 01:42
این فصل ژرمنا اگه بتونن یه اختلاف 2امتیازی ایجادبکنن با لالیگا برای سال بعد علاوه بر اینکه 4سهمیه ای میشن توی جدول برترین لیگای اروپایی جای لالیگا رو هم میگیرن و پشت لیگ برتر وایمیسن چون امتیازای فصل 06-07 حذف میشه

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:37 AM ----------

پاتزینی رو هم یادتون نره
یه تنه برمن رو تا آستانه حذف پیش برد امشب
گل دومش خیلی قشنگ بود ولی خب ژرمنا هیچوقت وا نمیدن
شما از چه شبکه ای تماشا کردید ؟!!!!

بردیا
25-08-2010, 01:44
شما از چه شبکه ای تماشا کردید ؟!!!!

من از اینترنت میدیدم بازیو

خیلی از مسابقات ورزشی از جمله فوتبال رو پخش میکنه اینجا و پولی هم نیستش

L.A.M.P.A.R.D
25-08-2010, 01:45
شمام اگه بازیو نگاه میکردی و تو جو بودی میومدی اینجا جو میدادی:دی
تیمی که تا دقیقه 93 0-3 عقبه و با خفت و خواری داره حذف میشه به سبک تیمای آلمانی بازیو برمیگردونه و 2گل میزنه و صعود میکنه
امشب دل یه ملتی رو شاد کرد برمن و :27:
:دی....برعکس تیم های ضعیف لیگ برتر :دی.....تا 3 تا گل میخورند تا 6 پیش میره :دی

errmii
25-08-2010, 04:46
صعود برمن رو تبریک میگم :10:

ایشون چون برمن برد,سمپدوریا رو نمی دونن کجاست! :31:

yuseph
25-08-2010, 04:57
به عنوان یه فوتبال دوست آلمانی صعود تیم برمن رو تبریک میگم.
این برمن درمراحل بعدی حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت...

H A M A S
25-08-2010, 09:26
برمن بعد از فروش اوزیل خودکشی کرد
ببینیم تو چه گروهی میفته!

Ezel
25-08-2010, 10:12
پلی‌آف لیگ قهرمانان: نماینده‌های اسپانیا و ایتالیا حذف شدند!

سایت گل – پنج دیدار از بازی‌های برگشت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان این فصل برگزار شد و در آنها نماینده‌های ایتالیا و اسپانیا حذف شدند و نماینده آلمان به مرحله گروهی رسید.

سمپدوریا در حالی که در خانه وردربرمن سه بر یک باخته بود، امید داشت که بتواند در خانه خود به پیروزی دست یابد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان برسد. جیامپائولو پاتزینی که در بازی رفت در آخرین لحظات گلی زده بود تا امیدها را زنده نگه دارد در بازی برگشت در 13 دقیقه ابتدایی دو گل زد. آنتونیو کاسانو در دقیقه 85 گل سوم سمپدوریا را به ثمر رساند، اما گل روزنبرگ برای وردربرمن در وقت‌های تلف‌شده بازی را به وقت اضافی کشاند و کلودیو پیزارو با گل دقیقه 100 خود برمن را به دور بعد رساند.

سویا هم حذف شد. آنها قصد داشتند باخت یک بر صفر در خانه حریف پرتغالی را جبران کنند، اما در بازی برگشت حتی یک بار هم از حریف پیش نیفتادند و چهار بر سه مغلوب شدند تا پس از آن که سوپرجام اسپانیا را از دست دادند، در دیداری که مربی‌شان آن را مهم‌ترین بازی فصل می‌دانست ناکام بمانند.

در دیگر دیدارها بازل با پیروزی سه بر صفر در خانه شریف مولداوی به مرحله گروهی رسید، هاپوئل، ردبول سالزبورگ را حذف کرد و پارتیزان بلگراد در ضربات پنالتی اندرلشت را برد.

نتایج به دست آمده به ترتیب زیر است:

*سمپدوریا 3 (4)- وردربرمن 2 (5)

گلها: پاتزینی( 8، 13) و کاسانو( 85) برای سمپدوریا و روزنبرگ( 90) و پیزارو( 100 )برای برمن

*سویا 3 (3)- براگا 4 (5)

گلها: فابیانو(60)، ناباس (84) وکانوته (90) برای سویا و ماتئوس (31)، لیما( 58، 85، 90) برای براگا

* اف‌سی شریف مولداوی صفر (صفر)-بازل سوییس 3 (4)

گلها: اشترلر (74)، فری( 80، 87)

* هاپوئل تل آویو یک (4)- ردبول سالزبورگ یک (3)

گلها: زهاوی(90) برای هاپوئل و داگلاس 42 (گل به خودی)برای ردبول

* اندرلشت 2 (4)- پارتیزان بلگراد 2 (4)

گلها: لوکاکو( 64) و ژیلت (71) برای آندرلشت و کلئو( 15، 53) برای پارتیزان

پارتیزان در ضربات پنالتی با نتیجه سه بر دو پیروز شد.

بردیا
25-08-2010, 11:38
بنازم به غیرتت:دی

برمن بعد از فروش اوزیل خودکشی کرد
ببینیم تو چه گروهی میفته!

خودکشی نکردن ولی نمیفروختن بهتر بودش
کلا وردربرمن یه تیم پرنوسانیه
یا میبره یا اگه قراره ببازه ناجور میبازه
فصل گذشته هم تو کورس بوندس لیگا بود و حتی از بایرن هم بالاتر بود ولی یوهو 5تابازی پیاپی رو باخت
امسال هم بازی رفت سمپدوریا رو 3تا بهش زد ولی از هافنهایم که 4تاخورد گفتم دوباره افتاده رو دور باختن
ولی خوشبختانه حال این ایتالیایی ها رو تو زمین خودشون جااورد
سویا هم که حذف شد به سلامتی
امشب تاتنهام هم حذف بشه همه لیگای بزرگ فقط 3تا نماینده دارن

nw_nk
25-08-2010, 15:13
مربی سویا: پاسخی برای این شکست ندارم

تیم او لیگ قهرمانان را از دست داد.

سایت گل - آنتونیو آلوارس، مربی سویا پاسخی برای شکست پنج بر سه تیمش در مجموع دو دیدار مقابل براگا در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان ندارد.

تیم اندلسی در خانه پرتغالی‌ها یک بر صفر شکست خورد، اما در خانه هم نتوانست شکست دیدار رفت را جبران کند و در ورزشگاه خود هم با نتیجه چهار بر سه باخت.

آلوارس می‌گوید: «دشوار می‌توان توضیحی در این باره داد. از شرایط بازی خبر داشتیم و در پرتغال بازی کرده بودیم و با سبک بازی آنها آشنا بودیم. متاسفانه اولین فرصت آنها به گل تبدیل شد و دیگر کار ما دشوار شد. با تمام وجود تلاش کردیم و می‌دانستیم می‌توانیم سه گل بزنیم، اما گل دوم آنها بسیار رنج‌آور بود و بازیکنان رو به بازی احساسی آوردند و بیشتر با دلشان بازی کردند تا با سرشان.

او در ادامه صحبت‌هایش گفت که قصد کناره‌گیری ندارد: «این پایان فصل نیست، بلکه آغاز آن است. ما فینال سوپرجام اسپانیا را داشتیم که همه می‌دانند بردن مقابل بارسلونا چقدر کار دشواری است. در این رقابت‌ها هم می‌دانستیم براگا تیم خوبی است و در فوتبال هر چیزی ممکن است. به هر روشی که می‌توانستیم تلاش کردیم، ولی نتوانستیم صعود کنیم. باید به براگا تبریک بگوییم و سرمان را بالا نگه داریم، چون چالش‌های مهمی پیش روست.
به هیچ چیز فکر نمی‌کنم جز این که فردا دوباره تمرینات را شروع کنیم. هدف اصلی ما برد مقابل براگا بود، اما فصل تازه آغاز شده و اهداف بیشتری در پیش است. فردا همه ناراحت خواهیم بود اما پس‌فردا باید به اولین بازی لیگ فکر کنیم.»

2010/8/25

بردیا
25-08-2010, 15:30

pcforlife
25-08-2010, 23:38
5 گل برتر یونایتد:40: در فصل گذشته CL.
ترتیب گل ها:

1
Michael Carrick v Wolfsburg (2-1), OT, 30/09/09 United’s no.16 completes this comeback win in style with a sweetly struck curling shot into the top corner.
2
Michael Owen v Wolfsburg (3-1), Volkswagen Arena, 8/12/09 Typical Owen. At the end of a rapid Reds break he beat his man and finished with a fine lob over the keeper.
3
Wayne Rooney v AC Milan (3-2), San Siro, 16/2/10 A first win over Milan on Italian soil, and Rooney's glancing header from Fletcher's cross was the pick of our goals.
4
Darron Gibson v Bayern Munich (3-2), OT, 7/4/10 With Old Trafford rocking Gibson unleashes a 20-yard strike after three minutes to start this quarter-final second leg in style.
5
Nani v Bayern Munich (3-2), OT (3-2), 7/4/10 Valencia’s pinpoint cross was met by Nani's deft flick, sending the Reds faithful into delirium, even if the dream start turned sour…

لینک دانلود:

pcforlife
25-08-2010, 23:55
امروز ساعت نه و نیم گروه بندیه فصل جدیده... نه؟!:5:
خدا کنه منچستر به این تیم اسرائیلیه نخوره تا حداقل بهونه ای نباشه که بازی هاش پخش زنده نره!:20:
رئال سید دومه؟! یعنی امکانش هست با بارسا هم گروه بشن...نه؟! چند ساله ال کلاسیکو تو CL ندیدیم!!:31:
گروهی که من امیدوارم منچستر توش بیفته:
Manchester United
Benfica یا Valencia
Basel
Twente
خدایی سادگیه گروه رو دارین!:27:

nw_nk
26-08-2010, 00:06
امروز ساعت نه و نیم گروه بندیه فصل جدیده... نه؟!:5:
خدا کنه منچستر به این تیم اسرائیلیه نخوره تا حداقل بهونه ای نباشه که بازی هاش پخش زنده نره!:20:
رئال سید دومه؟! یعنی امکانش هست با بارسا هم گروه بشن...نه؟! چند ساله ال کلاسیکو تو CL ندیدیم!!:31:
گروهی که من امیدوارم منچستر توش بیفته:
Manchester United
Benfica یا Valencia
Basel
Twente
خدایی سادگیه گروه رو دارین!:27:

تیمای یه کشور با هم نمیوفتن.

بردیا
26-08-2010, 00:17
تیمای یه کشور با هم نمیوفتن.

چندسال پیش که چلسی لیورپول باهم افتادن

Retired User
26-08-2010, 00:21
با هم نیفتادن تو مراحل بعد به هم خوردن
فکر کنم از یک هشتم به بعد امکان رویارویی دو کشور باشه
حتی تو یک شونزدهم هم نیست

بردیا
26-08-2010, 00:27
با هم نیفتادن تو مراحل بعد به هم خوردن
فکر کنم از یک هشتم به بعد امکان رویارویی دو کشور باشه
حتی تو یک شونزدهم هم نیست

کی همچین حرفی رو زده؟

اصلا ربطی به یک کشور بودن نداره که همگروه نشن یا باهم توی یک هشتم بازی نکنن
مرحله ای به نام یک شونزدهم هم نیستش

چلسی لیورپول فصل 2005-06 باهمدیگه همگروه بودن توی همون مرحله اول

توی مرحله یک هشتم هم تیمای اول گروه به تیمای دوم گروهای دیگه برطبق قرعه کشی میخورن و اصلا اهمیتی نداره که تیما توی یک کشور باشن یا نه
همه چیز توی مرحله گروهی براساس سید بندی مشخص میشه و توی مرحله حذفی براساس قرعه کشی

nw_nk
26-08-2010, 01:16

کی همچین حرفی رو زده؟

اصلا ربطی به یک کشور بودن نداره که همگروه نشن یا باهم توی یک هشتم بازی نکنن
مرحله ای به نام یک شونزدهم هم نیستش

چلسی لیورپول فصل 2005-06 باهمدیگه همگروه بودن توی همون مرحله اول

توی مرحله یک هشتم هم تیمای اول گروه به تیمای دوم گروهای دیگه برطبق قرعه کشی میخورن و اصلا اهمیتی نداره که تیما توی یک کشور باشن یا نه
همه چیز توی مرحله گروهی براساس سید بندی مشخص میشه و توی مرحله حذفی براساس قرعه کشی

2009-10 رعایت شد.
2010-11 هم برقراره.

قرعه‌کشی مرحله گروهی: تیمای یک کشور یا پات، همگروه نمیشن.
قرعه‌کشی مرحله حذفی یک هشتم: تیمای یک کشور یا گروه، برابر هم قرار نمیگیرن.

بعد آزاده!

بردیا
26-08-2010, 01:50
2009-10 رعایت شد.
2010-11 هم برقراره.

قرعه‌کشی مرحله گروهی: تیمای یک کشور یا پات، همگروه نمیشن.
قرعه‌کشی مرحله حذفی یک هشتم: تیمای یک کشور یا گروه، برابر هم قرار نمیگیرن.

بعد آزاده!

میشه منبع بدین
مشخصه که توی مرحله گروهی تیمای توی یه پات به همدیگه نمیخورن و توی مرحله یک هشتم هم باز تیم اول و دوم یه گروه امکان بهم خوردنشون نیست ولی دلیل نیست که قانون گذاشته باشن تیمای همکشور نباید باهم بازی کنن
اگه 09-10 این اتفاق افتاد دلیل براین نیست که به عمد اینجوری نشده

davy jones
26-08-2010, 06:09
میشه منبع بدین
مشخصه که توی مرحله گروهی تیمای توی یه پات به همدیگه نمیخورن و توی مرحله یک هشتم هم باز تیم اول و دوم یه گروه امکان بهم خوردنشون نیست ولی دلیل نیست که قانون گذاشته باشن تیمای همکشور نباید باهم بازی کنن

شما تصورتون اینه که تیمهای سرگروه هر گروه با تیم دوم گروه بعد ضربدری بازی میکنن (مشابه جام جهانی) ولی تو CL اینطوری نیست و تیمهای صعود کننده برای بازی های دور یک هشتم قرعه کشی میشن. تیمهای سرگروه تو سید 1 و تیمهای دوم گروه تو سید 2 قرار میگیرن و قرعه کشی انجام میشه و همونطور که دوستان دیگه هم گفتن از اینکه تیمهای یک کشور تو مرحله ی یک هشتم به هم بخورن جلوگیری میشه.

nw_nk
26-08-2010, 09:44
میشه منبع بدین

UEFA Champions League

Tournament

Seeding is used whilst making the draw for this stage, whilst teams from the same country may not be drawn into groups together

2009-10 UEFA Champions League

Group stage

Clubs from the same pot or the same association cannot be drawn into the same group

Knockout phase

The draw for the round of 16 ... teams from the same group or the same association cannot be drawn with each other

2010-11 UEFA Champions League

Seeding

For all of the stages before the quarter-finals, teams from the same association cannot be drawn against each other. From the quarter-finals onwards, the draw is entirely random, with country protection no longer in force

In the draws for the quarter-finals onwards, there are no seedings, and teams from the same group or the same association may be drawn with each other

Group stage

Clubs from the same pot or the same association cannot be drawn into the same group

Ezel
26-08-2010, 10:23
پلی‌آف لیگ قهرمانان: صعود تاتنهام، ژیلینا، اوسر، آژاکس و کپنهاگن

سایت گل – دور برگشت دیدارهای پلی‌آف لیگ قهرمانان دیشب به پایان رسید و پنج تیم دیگر هم به مرحله گروهی راه یافتند. تاتنهام به دور بعد رسید و زنیت با رهبری لوچیانو اسپالتی در حالی که دقایق زیادی از بازی را به دلیل اخراج دو بازیکنش 9 نفره بازی کرد حذف شد.

قرعه کشی مرحله گروهی هم امشب انجام می شود.

نتایج دیدارهای دیشب به این ترتیب است:

* کپنهاگن دانمارک یک (2)- روزنبورگ نروژ صفر (2)

گلها: اتسن 33

(کپنهاگن با گل زده بیشتر در خانه حریف صعود کرد)

*ژیلینا اسلواکی یک (3)- اسپارتا پراگ چک صفر (صفر)

گل: چیسای 18

* تاتنهام انگلیس 4 (6)- یانگ بویز سوییس صفر (3)

گلها: کراوچ 5، 61، 78 (پنالتی)، دفو 32

* اوسر فرانسه 2 (2)- زنیت سن‌پترزبورگ روسیه صفر (یک)

گلها: هنگبارت 9، ژلن 53

* آژاکس 2 (3)- دینامو کیف یک (2)

گلها: سوارس 43، الحمداوی 75برای آژاکس وشوچنکو 84 (پنالتی)برای دیناموکیف

nw_nk
26-08-2010, 12:04
قرعه کشی مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ امروز ساعت 20.30

بالاخره انتظارها به سر رسید و امروز قرعه کشی گروه بندی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا انجام خواهد شد.

سایت گل - با پایان یافتن دیدارهای مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن تیمهای راه یافته به مرحله نهایی این رقابتها، ساعت 20.30 امشب به وقت تهران، تکلیف قرعه کشی مرحله نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا انجام خواهد شد. با برگزاری این مراسم، تیمهای حاضر در مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا گروه بندی خواهند شد و هر یک از تیمهای حاضر، هم گروه هایش را خواهد شناخت.

بارسلونا تنها تیم اسپانیایی است که در کنار اینتر، سه نماینده از انگلیس (چلسی، یونایتد و آرسنال)، میلان، بایرن و لیون در گلدان یک قرار گرفته اند.

اوضاع تیمها و گلدان بندی آنها بدین ترتیب است:

گلدان یک: (اینتر - بارسلونا - منچستریونایتد - چلسی - آرسنال - بایرن مونیخ - میلان - المپیک لیون)
گلدان دو: (وردربرمن - رئال مادرید - رم - شاختار دونستک - بنفیکا - والنسیا - المپیک مارسی - پاناتینایکوس)
گلدان سه: (تاتنهام - رنجرز - آژاکس - شالکه - بازل - براگا - کپنهاگن - اسپارتاک مسکو)
گلدان چهار: (هاپوئل تل آویو - توئنته - روبین کازان - اوسر - کلوژ - زیلینا - پارتیزان - بورساسپور)

2010/8/26

بردیا
26-08-2010, 13:01
UEFA Champions League

Thanks
قانع شدم

H A M A S
26-08-2010, 13:10
سه مدعی اصلی کسب جام به ترتیب
1-چلسی
2-رئال مادرید
3-بارسلونا یا اینتر
======================
امیدوارم امشب تیم میلان با رئال همگروه نشه

nw_nk
26-08-2010, 14:39
سه مدعی اصلی کسب جام به ترتیب
1-چلسی
2-رئال مادرید
3-بارسلونا یا اینتر
======================
امیدوارم امشب تیم میلان با رئال همگروه نشه

فعلا بارسلونا با این وضعی که داره مدعی اول هر جامیه. از قدرت این تیمم مطلع نباشید، گفته‌های مربیان تیمای بزرگ که برخلاف هواداران دیگه در پیش‌بینی‌شون لااقل کل رو کنار میزارن اینو نشون میده. البته واضحه که بهترین حتما پیروز یک دیدار و قهرمان رقابت‌ها نمیشه. مخصوصا اگه نتیجه‌گرا بازی نکنه.

در مورد رئال مادرید باید با دقت بیشتری نظر داد. فصل قبلم با اون تغییرات خیلی‌ها که افراد بزرگی هم بینشون بود بی‌مهابا این تیمو بسیار قدرتمند فرض کردن و گفتن برای بارسا مشکل ایجاد میکنه. عملکردش در الکلاسیکوها، اروپا و در نهایت لالیگا رو دیدیم. آخر این فصلم ممکنه تازه به این برسن که مورینیو قراره سال دوم کار خودشو بکنه.

H A M A S
26-08-2010, 15:31
فعلا بارسلونا با این وضعی که داره مدعی اول هر جامیه. از قدرت این تیمم مطلع نباشید، گفته‌های مربیان تیمای بزرگ که برخلاف هواداران دیگه در پیش‌بینی‌شون لااقل کل رو کنار میزارن اینو نشون میده. البته واضحه که بهترین حتما پیروز یک دیدار و قهرمان رقابت‌ها نمیشه. مخصوصا اگه نتیجه‌گرا بازی نکنه.

در مورد رئال مادرید باید با دقت بیشتری نظر داد. فصل قبلم با اون تغییرات خیلی‌ها که افراد بزرگی هم بینشون بود بی‌مهابا این تیمو بسیار قدرتمند فرض کردن و گفتن برای بارسا مشکل ایجاد میکنه. عملکردش در الکلاسیکوها، اروپا و در نهایت لالیگا رو دیدیم. آخر این فصلم ممکنه تازه به این برسن که مورینیو قراره سال دوم کار خودشو بکنه.

چلسی آماده کارلتو رو نباید دست کم گرفت
مورینیو هم سال اول اینتر رو قهرمان کرد
===================
به هر لحاظ قهرمان از بین همین سه گزینه است

nw_nk
26-08-2010, 15:59
چلسی آماده کارلتو رو نباید دست کم گرفت
مورینیو هم سال اول اینتر رو قهرمان کرد
===================
به هر لحاظ قهرمان از بین همین سه گزینه است

1- فقط نتایج اخیر پریمیر لیگ یا اینکه تحولی در این تیم و بازیش هم دیده میشه؟ نسبت به فصلای قبل بهتر شده؟
2- صحبت اروپاست. اینتر وقتی سراغ مورینیو رفت دو سه سال قهرمان سری آ بود.

pcforlife
26-08-2010, 16:21
منظورت اولین قهرمانیش به واسطه کالچو پولیه یا سال بعدش که یووه سری سی بود و لاتزیو و میلان با کسر امتیاز فصل رو شروع کردند؟! انصافا مورینیو کاره به مراتب بزرگتری تو اینتر نسبت به مانچو انجام داد... اینتر در آخرین سال حضور مانچینی اعتماد به نفس پیدا کرد و بعد اون مورینیو اونو قدرتمند کرد...:20:
به نظر من چلسی شانس زیادی تو این فصل CL داره... الان دو سه فصله هم میبینیم که با هیچ خریدی، تیم بسیار قدرتمندی شده... شاید جریان کاکوتا واسشون یه اقبال بود که آبرا دستس از ولخرجی ورداره...
هر چند از منچستر این فصل نمیشه چشم پوشی کرد... ایشالا که جام مال یونایتده...:40:

charlize
26-08-2010, 16:58
البته ربطی به این تاپیک نداره اما اول اینکه تیمی که حداقل 70 درصدش عوش میشه و حتی مدیریت و مربیش هم عوض میشن، نمیشه تویه فصل اول انتظار معجزه داشت ازش! از اون مهمتر:
بدون شک، بازی رفت منظور شما نیست که مثلا ژاوی به زور دو تا پاس سالم داد و اگه یخورده رونالدو با دقت بیشتری کار میکرد و گل آفسایدتون هم مردود میشد، نتیچه چیز دیگه ای میشد!
+
شبکه 3 خودمون که نشون نمیده اما 3-4 تا شبکه فری هستن که امشب مراسم رو پخش میکنن...
من خودم هم اگه مشکلی پیش نیاد، هر سید که برگزار شد، نتایجش رو میذارم لحظه به لحظه...
(امیدوارم رئال بخوره به اینتر که انتقام مایکون رو بگیریم ازشون!: دی)

H A M A S
26-08-2010, 17:11
1- فقط نتایج اخیر پریمیر لیگ یا اینکه تحولی در این تیم و بازیش هم دیده میشه؟ نسبت به فصلای قبل بهتر شده؟

اول اینکه :چلسی هم مثل بارسا استخون بندی اصلیش حفظ شده
دوم از یک تئورسین بزرگ و کارکشته فوتبال دارن استفاده میکنن کارلو آنچلوتی
سوم فصل قبل توسط قهرمان اروپا(اینتر ) حذف شدن

بردیا
26-08-2010, 17:29
قرعه کشی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا

ساعت 20:00 از :

EuroSport International
Al Jazeera Sport 1
Nova Sports 2 (Hellas)
RAI Due
Sky Sport 1 (Italy)

HD

EuroSport HD

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

charlize
26-08-2010, 17:35
قرعه کشی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا

ساعت 20:00 از :فک کنم 8.30 باشه ها...نه؟؟

Retired User
26-08-2010, 18:02
فک کنم 8.30 باشه ها...نه؟؟
نه همون ساعت 20:00 میشه دقیقا

گروه احتمالی رئال به لطف جنای پلاتینی:
اینتر
رئال
شالکه
...

گروه احتمالی بارسا به لطف همون جناب:
بارسا
شاختار دونسک
براگا
...

masud-000000
26-08-2010, 18:56
کسانی که به مــاهواره دسترسی ندارند میتونند قرعه کشی رو از لینک زیر به صورت مستقیم تماشا کنند.:20:
مراسم قرعه کشی تا لحظاتی دیگه شروع میشه...

:11:

nw_nk
26-08-2010, 19:07
نه همون ساعت 20:00 میشه دقیقا

گروه احتمالی رئال به لطف جنای پلاتینی:
اینتر
رئال
شالکه
...

گروه احتمالی بارسا به لطف همون جناب:
بارسا
شاختار دونسک
براگا
...

کاش فصل قبل که بارسا، اینتر و دو قهرمان دیگه در یک گروه قرار گرفتن کارشناسیتون گل می‌کرد. جالبه که اون موقع تشخیص گروه مرگ برای بعضی‌ها سخت بود.

اجحاف اروپایی در حق رئال؟ لابد پشتوانه این ادعا نتایج درخشانش در لالیگا کوپادلری و الکلاسیکوهاییه که بارسلونا رو نابود کرده.

L.A.M.P.A.R.D
26-08-2010, 19:20
شروع شده ؟ کسی میتونه ببینه ؟

masud-000000
26-08-2010, 19:33
بله شروع شده
شبکه Rai Sport 1 و الجزیره اسپورت دارن مراسم رو نشون میدن...
و همینطور اون لینکی که گذاشتم هم در حال پخشه.:11:

charlize
26-08-2010, 19:38
من دارم از jsc sport میبینم که هنوز پخش نشده...
داره بازیهای فصل قبل رو نشون میده!

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

جناب زوبیزارتا تشریف اوردن!
(این عربه نمیذاره بفهمی چی دارن میگن!)

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

جایزه بهترین دروازه بان رو میخواد بده زوبیزارتا...
نامزدین:
-خولیو سزار
-هوگو لورس
-ویکتور والدس!
جایزه میرسه به: خولیو سزار (ماشالله چه خانومی داره!!: دی)

man war
26-08-2010, 19:41
Sلام دوستان تا چند دقیقه ی دیگه قرعه کشی شروع میشه

L.A.M.P.A.R.D
26-08-2010, 19:44
چقدر buffering میکنه :13:

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

بچه ها نمیشه کیفیت پخش رو اورد پایی تا راحت ببینم ؟

Retired User
26-08-2010, 19:49
کسانی که به مــاهواره دسترسی ندارند میتونند قرعه کشی رو از لینک زیر به صورت مستقیم تماشا کنند.:20:
مراسم قرعه کشی تا لحظاتی دیگه شروع میشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:
مرسی از لینک

کاش فصل قبل که بارسا، اینتر و دو قهرمان دیگه در یک گروه قرار گرفتن کارشناسیتون گل می‌کرد. جالبه که اون موقع تشخیص گروه مرگ برای بعضی‌ها سخت بود.

اجحاف اروپایی در حق رئال؟ لابد پشتوانه این ادعا نتایج درخشانش در لالیگا کوپادلری و الکلاسیکوهاییه که بارسلونا رو نابود کرده.
سالهای قبل هم همینطور بوده؟
حالا خوبه یه سال آسون افتاده
راجع به رئال هم بحث اجحاف نیست
بحث تراپدیه
چلسی مورینیو
شالکه رائول

----
فعلامنچستر c بارسا d میلان g

charlize
26-08-2010, 19:53
گروه بندی بندی سید1...
منچستر به عنوان تیم اول انتخاب شد و آخرین تیم هم چلسی بود...
گروه A : اینترمیلان-؟-؟-؟
گروه B : المپیک لیون-؟-؟-؟
گروه C : منچستر یونایتد-؟-؟-؟
گروه D : بارسلونا-؟-؟-؟
گروه E : بایرن مونیخ-؟-؟-؟
گروه F : چلسی-؟-؟-؟
گروه G : آ.ث میلان-؟-؟-؟
گروه H : آرسنال-؟-؟-؟

L.A.M.P.A.R.D
26-08-2010, 19:56
اول و اخر لیگ برتر :دی

charlize
جایزه بهترین دفاع
نامزدین:
-لوسیو
-مایکون
-پیکه
جایزه میرسه به : مایکون(اعلام شد که خیلی نزدیک به هم بوده رای های این قسمت)

L.A.M.P.A.R.D
خوب...مایکون هم بهترین مدافع

charlize
26-08-2010, 20:08
گروه بندی بندی سید 2...
وانسیا به عنوان تیم اول انتخاب شد و آخرین تیم هم - بود...
گروه A : اینترمیلان-؟-؟-؟
گروه B : المپیک لیون-بنفیکا-؟-؟
گروه C : منچستر یونایتد-والنسیا-؟-؟
گروه D : بارسلونا-؟-؟-؟
گروه F : چلسی-؟-؟-؟
گروه G : آ.ث میلان-؟-؟-؟
گروه H : آرسنال-؟-؟-؟
باز رئال و میلان خوردن به هم!

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

گروه بندی بندی سید 2...
وانسیا به عنوان تیم اول انتخاب شد و آخرین تیم هم مارسی بود...
گروه A : اینترمیلان-وردربرمن-؟-؟
گروه B : المپیک لیون-بنفیکا-؟-؟
گروه C : منچستر یونایتد-والنسیا-؟-؟
گروه D : بارسلونا-پاناتینایکوس-؟-؟
گروه F : چلسی-مارسی-؟-؟
گروه G : آ.ث میلان-رئال مادرید-؟-؟
گروه H : آرسنال-شاختار-؟-؟

ماشالله بارسا همینطوره میاره!

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

بهترین هافبک
نامزدین:
-ژاوی
-روبن
- اشنایدر
جایزه میرسه به: اشنایدر

masud-000000
26-08-2010, 20:10
این که نامردیه ،همه بهترین بازیکنا رو دارن از اینتر(تیم قهرمان) انتخاب می کنن ! :19:
بهترین هافبک که دیگه حق روبن بود...!(ژاوی هم میتونست باشه)...:13:

man war
26-08-2010, 20:12
چلسی مارسی اسپارتاک مسکو:F

تاتنهام اینتر وردربرمن :A

بایرن روم باسل:E

براگا ارسنال شاختار:H

اژاکس رئال میلان:G

شالکه لیون بنفیکا :B

بارسلونا پاناتینایکو

منچستر رنجرز والنسیا :C

charlize
26-08-2010, 20:16
خداییش خیلی نامردیه که گروه رئال اینطوری میشه اما بارسا میشه چی!
هر دوره گروه مرگ رو رئال داره و گروه هویج ها رو بارسا!
عیب نداره...با خوزه این غول نامردی رو هم میشکونیم!(بترکی پلاتینی مسخره!)

Retired User
26-08-2010, 20:23
بارسا خدائیش خوش شناسه
شانسلونا؟ دی:

man war
26-08-2010, 20:26
:41::41::41: گروه بارسا چی شد کوپنم اومد پیشه اینا :19::19::19:

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

گروه چلسی هم اسونه

pcforlife
26-08-2010, 20:28
ایول! گروه منچستر هم خوبه...
گروه اینتر واقعا گروه سختیه... حتی از گروه G هم سخت تر... قبول دارید؟!:20: به نظر من سخت ترین گروهه...
بارسا هم مجددا خورد به روبین غازان! یعنی از گروه بارسا، گروه راحتری هم هست؟!!:31::18:

man war
26-08-2010, 20:29
ارسنالم اسونه

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

لیون راحت میاد بالا

L.A.M.P.A.R.D
26-08-2010, 20:29
خدا وکیلی این گروهه به بارسا خورده ؟!!؟!!!!

masud-000000
26-08-2010, 20:30
حالا ما یه بار قرعه آسون واسمون بیرون اومد ها...!گیر ندید دیگه! :31:

اینم گروه بندی نهایی :11:

man war
26-08-2010, 20:30
خدا وکیلی این گروهه به بارسا خورده ؟!!؟!!!!

اره مطئسفانه

MORINIO
26-08-2010, 20:35
گروه چلسی خوبه ... با 6 تا برد میاد بالا !

کاش رئال دوباره تو گروه میلان نمیفتاد!

L.A.M.P.A.R.D
26-08-2010, 20:38
گروه چلسی خوبه ... با 6 تا برد میاد بالا !

کاش رئال دوباره تو گروه میلان نمیفتاد!
اره بنده خدا :دی...داداشم میلانیه :دی...گریش افتاد :39::16:

alone_boy
26-08-2010, 20:39
وای بارسلونا چه شانسی داره!!!!
گروه رئال رو نیگا
گروه بارسا رو نیگا

هم گروهیهای بارسا همشون از تیمهای هم سطح لیگ دسته 3 ایرانن

nw_nk
26-08-2010, 20:49
خداییش خیلی نامردیه که گروه رئال اینطوری میشه اما بارسا میشه چی!
هر دوره گروه مرگ رو رئال داره و گروه هویج ها رو بارسا!
عیب نداره...با خوزه این غول نامردی رو هم میشکونیم!(بترکی پلاتینی مسخره!)

ما هویج نخوایم کی رو باید ببینیم. :31:

یکی قهرمان اروپا شد اون یکی هویجم مارو شکست داد به سرمای روسیه برد و ممکن بود قهرمان آتی رو در مرحله گروهی حذف کنه.

M A X I M U M
26-08-2010, 20:52

بارسا یا شانسا یا شانسلول .... ؟!

Retired User
26-08-2010, 21:01
بارسلونا یا شانسلونا؟ دی:
مسئله این است دی:
----
گروه g گروه مرگ رقابت هاست
ولی تا مورینیو هست غمی نیست دی:

vahidgame
26-08-2010, 21:05
میلان چه قدر بد شانسه همش می خوره به رئال.
عجیبه رئال توی سید 2 بوده!
راستی اون تیم سوم از گروه بارسا رو کسی می شناسه؟ : دی

ویرایش شد: نکنه کپنهاگن هستش؟ : دی

B L A S T E R
26-08-2010, 21:21
گروه A , G سخت ترین ها هستن !
درباره بارسا هم که دوستان فرموندن :دی

vahidgame
26-08-2010, 21:26
رئال که از گروهش می تونه راحت بالا بره.
بیشتر میلانه که باید نگران باشه :13:

pcforlife
26-08-2010, 23:09
تاریخ بازی های منچستر تو مرحله گروهی:

Tue 14 Sep - Rangers H
Wed 29 Sep - Valencia A
Wed 20 Oct - Bursaspor H
Tue 2 Nov - Bursaspor A
Wed 24 Nov - Rangers A
Tue 7 Dec - Valencia H

B3HZ@D
26-08-2010, 23:09
نه داداش...این میلان مثل تیم پارسال نیست
مطمئن باش...در ضمن بقیه تیم هان که باید نگران باشن
میلان پارسال نشون داد که ستاره ها حرف اول رو نمیزنن و اون میلان بود که برنده بازی شد
امسال هم فرقی نمیکنه :31:

pcforlife
26-08-2010, 23:12
پارسال میلان چوپ جوونیه لئوناردو رو خورد...:13:

vahidgame
26-08-2010, 23:15
نه داداش...این میلان مثل تیم پارسال نیست
مطمئن باش...در ضمن بقیه تیم هان که باید نگران باشن
میلان پارسال نشون داد که ستاره ها حرف اول رو نمیزنن و اون میلان بود که برنده بازی شد
امسال هم فرقی نمیکنه :31:
آخه حس میشه کلا دنبال بازیکنای مسنه:31:
امسال هم که چند تا از این بازیکنای بالای 35 سال گرفته :31:

B3HZ@D
26-08-2010, 23:21
پارسال میلان چوپ جوونیه لئوناردو رو خورد...

تائید میشه

آخه حس میشه کلا دنبال بازیکنای مسنه
امسال هم که چند تا از این بازیکنای بالای 35 سال گرفته

تنها بازیکن بالای 30 سالی که گرفته yepes بوده که 33 یا 34 ساله بود
آملیا 28 ساله
پاپاستاتوپولوس 22 ساله
بوآتنگ 23 ساله
زلاتان هم که داره میگیره 28 ساله

دوتا بازیکن هم از تیم اکادمی به تیم اصلی انتقال پیدا کردن که فکر کنم 18 و 20 ساله هستن

حالا کجان اون چند بازیکن بالای سی سال که گفتین؟

تازه پارسال هم همه میگفتن میلان با این تیمش به رئال میبازه ولی عملا جاودانی و درخشان که کارشناس بازی میلان و رئال بود عملا قهوه ای شدن

تازه رئالی ها قول پیروز پرگل رو داده بود :27:

vahidgame
26-08-2010, 23:25
تائید میشه

تنها بازیکن بالای 30 سالی که گرفته yepes بوده که 33 یا 34 ساله بود
آملیا 28 ساله
پاپاستاتوپولوس 22 ساله
بوآتنگ 23 ساله
زلاتان هم که داره میگیره 28 ساله

دوتا بازیکن هم از تیم اکادمی به تیم اصلی انتقال پیدا کردن که فکر کنم 18 و 20 ساله هستن

حالا کجان اون چند بازیکن بالای سی سال که گفتین؟

تازه پارسال هم همه میگفتن میلان با این تیمش به رئال میبازه ولی عملا جاودانی و درخشان که کارشناس بازی میلان و رئال بود عملا قهوه ای شدن

تازه رئالی ها قول پیروز پرگل رو داده بود :27:

اینو بگم که من خودم از طرفدارای میلانم:31:
به جز yepes یه دروازه بان هم قرضی گرفته که اسمش فکر کنم roma هستش و فکر کنم حدودا 37 سالشه:31:
ما که امیدواریم نتیجه بگیره. ولی به چند تا بازیکن نیاز داره. مخصوصا به زلاتان.
به پایان نقل و انتقالات هم که دیگه چیزی نبوده.

oghyanoos
26-08-2010, 23:30
عشق است میلان .........

B3HZ@D
26-08-2010, 23:30
اینو بگم که من خودم از طرفدارای میلانم:31:
به جز yepes یه دروازه بان هم قرضی گرفته که اسمش فکر کنم roma هستش و فکر کنم حدودا 37 سالشه:31:
ما که امیدواریم نتیجه بگیره. ولی به چند تا بازیکن نیاز داره. مخصوصا به زلاتان.
به پایان نقل و انتقالات هم که دیگه چیزی نبوده.

هه...داداش اون روما رو که دو سالی هست گرفته...:31:
قرضی هم نیست...بازیکن ازاد بود که اومد میلان
ولی این تیم میلان میتونه نتیجه بگیره...مخصوصا که الان دفاع میلان سر وسامان گرفته
زلاتان هم امروز با بارسا تمرین نکرده و قبول کرده که دستمزدش توی میلان 20 تا 25 درصد کمتر بشه :46:

عشق است میلان......:8:

قربون تو :40:

B L A S T E R
26-08-2010, 23:35
Madrid ... For Ever ♥

L.A.M.P.A.R.D
26-08-2010, 23:39
chelsea is lovely team in the world

بردیا
26-08-2010, 23:42
دوباره دوئل ایتالیا و آلمان

پارسال بایرن یوونتوس و فیورنتینا رو حذف کرد ولی به اینتر که کاملا غیرایتالیایی بود باخت اونم با کمک امدادای غیبی که یوفا سر قضیه ریبری رسوند به اینتر
امسال هم که برمن سمپدوریا رو حذف کرد و خورد به اینتر
بایرن هم خورد به روم

حالش به اینه که ایتالیا آخرین سالیه که 4تاسهمیه داره مگر اینکه معجزه بشه

masud-000000
26-08-2010, 23:46
ONLY FC.BARCELONA:40:
-------
اینم برنامه کامل بازی های مرحله گروهی این فصل چمپیونز لیگ

oghyanoos
26-08-2010, 23:49
دود از کنده بلند میشه....

B3HZ@D
26-08-2010, 23:51

پارسال بایرن یوونتوس و فیورنتینا رو حذف کرد ولی به اینتر که کاملا غیرایتالیایی بود باخت اونم با کمک امدادای غیبی که یوفا سر قضیه ریبری رسوند به اینتر
بایرن هم خورد به روم

هه هه...
حرف های خنده دار نزنین خواهشا...
بازی بایرن و فیوره گل آفساید کلوزه امداد غیبی نبود

این که اینتر هم بازیکن ایتالیایی نداره چه ربطی به این داره که تیم ایتالیایی نیست
آلمان هم پودولسکی - کلوزه اهل لهستان - بوآتنگ غنایی - خدیرا هم عربه - اوزیل ترکه
بحث های الکی رو پیش نکشین و سعی نکنین برد تیم های دیگه رو لوث کنین
ریبری هم می تونست وحشی بازی در نیاره تا محروم نشه

اگه بایرن واقعا حقش بود قهرمان میشد ولی اینتر بود که بهتر از بایرن بازی کرد

امسال هم توی مسابقات CL همه چیز مشخص میشه

راستی یادم رفت بگم این رو هم زیر آرم باشگاه میلان نوشته
گفتم یادآوری کرده باشم دوستان زیادی جوگیر نشن

AC Milan: The Most Successful Club in the World

Dr.FANOOS
26-08-2010, 23:52
:40::40::40:بارسلونا:40::40::40:
:40::40:آس رم:40::40:
:40:منچستر یونایتد:40:
:40:

بردیا
26-08-2010, 23:57
هه هه...
حرف های خنده دار نزنین خواهشا...
بازی بایرن و فیوره گل آفساید کلوزه امداد غیبی نبود

این که اینتر هم بازیکن ایتالیایی نداره چه ربطی به این داره که تیم ایتالیایی نیست
آلمان هم پودولسکی - کلوزه اهل لهستان - بوآتنگ غنایی - خدیرا هم عربه - اوزیل ترکه
بحث های الکی رو پیش نکشین و سعی نکنین برد تیم های دیگه رو لوث کنین
ریبری هم می تونست وحشی بازی در نیاره تا محروم نشه

اگه بایرن واقعا حقش بود قهرمان میشد ولی اینتر بود که بهتر از بایرن بازی کرد

امسال هم توی مسابقات CL همه چیز مشخص میشه

راستی یادم رفت بگم این رو هم زیر آرم باشگاه میلان نوشته
گفتم یادآوری کرده باشم دوستان زیادی جوگیر نشن

هه هه
مث اینکه بازی برگشت بایرن فیورنتینا رو ندیدی که گل دوم فیورنتینا آفساید بودش
بعدشم یه کم اطلاعاتتو زیاد کن
کلوزه پدرش آلمانی
بواتنگ مادرش آلمانیه و اصلا متولد آلمانه
خدیرا هم مادرش آلمانیه و متولد آلمانه
اوزیل هم خانوادش 3نسل هستش که توی آلمان هستن

جالبه وحشی بازی کرد ریبری نه؟
همون خطا رو کوین پرینس روی بالاک توی فینال کاپ انگلیس کرد جوری که بالاک 3ماه مصدوم شد ولی فقط یه کارت زرد گرفت
راموس توی نیمه نهایی جام جهانی دقیقا همین خطا رو روی پودولسکی کردش که حتی کارت زرد هم نگرفتش به خاطرش

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

:40::40::40:بارسلونا:40::40::40:
:40::40:آس رم:40::40:
:40:منچستر یونایتد:40:
:40:

میگم رئال و بایرن و چلسی رو هم به اینا اضافه بکنی آخرش مطمئن میشی تیم محبوبت قهرمان میشه:27:

charlize
27-08-2010, 00:15
ما هویج نخوایم کی رو باید ببینیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی قهرمان اروپا شد اون یکی هویجم مارو شکست داد به سرمای روسیه برد و ممکن بود قهرمان آتی رو در مرحله گروهی حذف کنه.
یعنی خداییش من جا شما بودم، الان در حال شیرینی پخش کردن بودم! (مثه مسئولین تیم که الان دارن به پلاتینی شام میدن!!!)
+
یه نکته جالب هست که دو تیم پرافتخار تویه یه گروه هستن...
در کل فک کنم مجموع قهرمانی های این گروه رئال-میلان-آژاکس ، به اندازه کل تیم هاس!!!: دی

errmii
27-08-2010, 01:44
بایثرن گروه بدی نداره
نه میشه گفت خیلی سخت و نه خیلی آسون
فقط رم یه کمی می تونه مشکل ساز بشه ولی اول شدن بایرن مسلمه

بایرن هم خورد به روم

کاملا تایید میشه.

Dr.FANOOS
27-08-2010, 01:52
میگم رئال و بایرن و چلسی رو هم به اینا اضافه بکنی آخرش مطمئن میشی تیم محبوبت قهرمان میشهدوست من خیلی ممنون:31:
خودت انصافا قضاوت کن رم بین این همه تیم می تونه مدعی باشه؟ معلومه که نه. من رم رو جدا دوستش دارم.چون از زمان رم کاپلو به بعد بود که من عاشق فوتبال شدم.قبلش فوتبال رو فقط برای گذروندن وقت نگاه می کردم اما اون گابریل باتیستوتا فرانچسکو توتی کافو امرسون و کاندلا و زبینا و مونتلا و دلوکیو و توماسی .....من رو عاشق فوتبال کرد قبل از رم من طرفدار بارسا بودم ولی چون تقریبا توی یه خانواده ی ایتالیایی دوست :31:بزرگ شدم به فوتبال ایتالیا مخصوصا رم علاقه ی زیادی دارم.از دید پدربزرگم کلا دو تا بازیکن از فوتبال چیزی سر در اوردن .1- زیکو 2-توتی واالسلام!:5:
منچستر هم دوست دارم فقط و فقط به خاطر تفکرات فرگی.اصلا دیوونه ی این فرگی هستم.جدا باید طرز زندگی کردنش رو سرلوحه کرد.
ولی کلا توی اروپا بارسا هست که به قول مجید جلالی فوتبال فردا رو بازی میکنه و سروره!:8:
اگر هم دقت کنی توسط تعداد قلب ها درجه بندی شدن!:31:

vahidgame
27-08-2010, 01:56
اشکالی نداره. شما دوس داشته باش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرش چلسی قهرمان میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr.FANOOS
27-08-2010, 02:00
اشکالی نداره. شما دوس داشته باش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرش چلسی قهرمان میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه آخرش رو دیدی؟ کی نشون دادن؟ ای نامردا....شبکه چند؟ :31:

vahidgame
27-08-2010, 02:03
ویرایش شد....

Retired User
27-08-2010, 04:28
heh
این که ماله رئاله
در ضمن فراموش نکنید که کی مربی رئاله
بعضیها مو رو با پلگرینی مقایسه میکنن

فصل پیش مو مقابل میلان
inter 4 - 0 milan
milan 0 - 2 inter

H A M A S
27-08-2010, 08:54
رئال که از گروهش می تونه راحت بالا بره.
بیشتر میلانه که باید نگران باشه :13:

تیم فصل گذشته میلان که با بازیکن های خسته و مربی کم تجربه که حتی سابقه مربی گیری در تیم های پایه نداشت چه طوری از خجالت ستاره های رئال دراومد
QUOTE]

پارسال میلان چوپ جوونیه لئوناردو رو خورد...:13:

امسال آلگری اومده بهترین مربی فصل قبل سری آ
مطمئن باش مثل فصل قبل 4 تا از منچستر بخوریم

heh
این که ماله رئاله
در ضمن فراموش نکنید که کی مربی رئاله
بعضیها مو رو با پلگرینی مقایسه میکنن

فصل پیش مو مقابل میلان
inter 4 - 0 milan
milan 0 - 2 inter

نتایج فصل قبل رئال در مقابل میلان؟
=======================
راستی گالیانی گفته به جز زلاتان دنبال یه ستاره دیگه هم هستیم
میگن روبینیو رفته زیر رادار میلان
زنده باد میلان

M . Sayid
27-08-2010, 09:21
این سوال همیشه پیش میاد که چرا گروه آرسنال از همه آسونتره

M . Sayid
27-08-2010, 09:28
بهه حرفم رو تصحیح می کنم آرسنال باید بره جلو منچستر بوق بزنه ( از نظر آسونی گروه ها )

iceweek
27-08-2010, 09:33

گروه بارسلونا از همه ساده تره

گروه D : بارسلونا - پاناتیانکو - کوپنهاگن - روبین کازان

zahedy2006
27-08-2010, 09:59

نمی دونم یه چند وقتیه توی یه میلیون گوی هم همیشه آرسنال آخریه !!!

M . Sayid
27-08-2010, 12:52
گروه بارسلونا از همه ساده تره

گروه D : بارسلونا - پاناتیانکو - کوپنهاگن - روبین کازان

آخه آرسنال که بحث یکی دو فصل نیست

pcforlife
27-08-2010, 12:53

آلگری، خوشحال از هم‌گروه شدن با رئال

سایت گل – ماسیمیلیانو آلگری، مربی میلان قبول دارد که تیمش در یکی از سخت‌ترین گروه‌های لیگ قهرمانان قرار گرفته، اما باور دارد که تیمش می‌تواند به مرحله بعدی این تورنمنت برسد: «گروه ما و گروه اینتر بی‌تردید دو تا از سخت‌ترین گروه‌ها هستند. ما با تیم‌های دشواری روبرو می‌شویم که به خوبی آماده هستند. مصاف با رئال مادرید نبردی جذاب است و قطعا دیدارهایی تماشایی در سن‌سیرو و سانتیاگو برنابئو رقم خواهد خورد.
آژاکس و اوسر هر دو باید صعود کنند، و هیچ کدام هم رقیب آسانی نیستند. نیاز داریم با سطح بالایی از تمرکز و توان فیزیکی به مصاف آنها برویم. گروه سختی است، اما ما میلان هستیم.»

رانیری: می توانیم در گروهمان سرگروه شویم

سایت گل – کلودیو رانیری مربی رم بر این باور است که ممکن بود قرعه بسیار دشوارتری نصیب تیمش در لیگ قهرمانان می‌شد، مانند میلان که با رئال مادرید هم‌گروه شد.
رم باید با بایرن مونیخ فینالیست فصل پیش، و با بازل و کلوژ دیدار کند.
رانیری می‌گوید: «باید واقع‌بین باشیم، قرعه می‌توانست بسیار سخت‌تر از این باشد. به میلان بنگرید که در گروه دشواری افتاده. البته نباید فکر کنیم که گروه ما آسان‌تر است. بازل پارسال مقابل ما عالی بود، کلوژ قهرمان رومانی است و بایرن هم فینالیست لیگ قهرمانان است. اما فراموش نکنیم که بازیکنانی داریم که می‌توانند هر تیمی را به سختی بیندازند.»

موراتی: خوشحالم به رئال نخوردیم

سایت گل – ماسیمو موراتی، رییس باشگاه اینتر بر این باور است که باشگاهش چالشی بزرگ در لیگ قهرمانان پیش رو دارد، اما با این حال خوشحال است که به رئال مادرید نخورده.
اینتر با برمن، تاتنهام و توئنته هم ‌گروه شده و موراتی می‌گوید راضی است که به مصاف تیم مربی سابقش نمی‌رود: «گروه سختی داریم و هیچ تیم ضعیفی در آن نیست. اما با روحیه خوبی به مصاف آنها می‌رویم. خوشحالم که به رئال مادرید نخوردیم. مطمئن نیستم که اگر در یک گروه دیگر قرار می‌گرفتیم اوضاع خوب می‌شد یا بد.
رسانه‌ها از آغاز فصل جدید می‌گویند، اما من به سوپرجام مقابل اتلتیکو می‌اندیشم و این که آیا می‌توانیم آن را ببریم و رویای قهرمانی خود را زنده نگه داریم یا نه. امیدوارم بازیکنان آماده باشند.»

ماگات: کار ما برای صعود آسان نیست

سایت گل – فلیکس ماگات، مربی شالکه درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان گفت که تیمش در گروه سختی قرار گرفته است. آنها با لیون، بنفیکا و هاپوئل هم‌گروه شده‌اند.
مربی سابق بایرن می‌گوید: «از پیش می‌دانستیم که در گروه سختی خواهیم افتاد. لیون سال گذشته رئال مادرید را حذف کرد و بنفیکا هم قهرمان پرتغال است. پس با دو تیم بسیار خوب روبرو هستیم، اما هاپوئل تیمی است که قطعا می‌توانیم ببریم.»
ماگات گفت که موفقیت تیمش در دیدارهای خانگی است: «باید در خانه مقابل هر سه رقیب گل بزنیم.»

فان‌خال، راضی از قرعه بایرن

سایت گل – لوییس فان‌خال، مربی بایرن مونیخ از قرعه‌ای که در لیگ قهرمانان نصیب تیمش شده خوشحال است: «از این قرعه بسیار خوشحالم. اوضاع می‌توانست خیلی بدتر از این باشد.»
بایرن در گروه E در کنار رم از ایتالیا، بازل از سوییس و کلوژ از رومانی قرار گرفته است. فان‌خال می‌گوید تیمش نباید بازی‌ها را دست کم بگیرد: «باید با تمرکز کامل به بازی‌ها بپردازیم تا بتوانیم صعود کنیم.»
باستین شواین‌اشتایگر، هافبک بایرن هم نظرش را درباره قرعه‌کشی چنین گفته است: «رم باتجربه‌ترین رقیب است. من منتظر رویارویی با بازل و مربی‌اش، تورستن فینک هستم. ورزشگاه آنجا برای من خاطره‌انگیز است، چون آلمان در یورو 2008 در ورزشگاه آنها بود که مقابل ترکیه و پرتغال بازی کرد. ما باید مقابل کلوژ مراقب باشیم. آنها در سال 2008 در خانه رم پیروز شدند.»
بایرن اولین دیدار خود را 14 یا 15 سپتامبر برگزار خواهد کرد.

H A M A S
27-08-2010, 13:00
تیم های گروه میلان-رئال-آژاکس-اوسر
سر جمع 20 بار قهرمان اروپا شدن:18:
===========================
موراتی خوشحاله که با رئال همگروه نیست::13:

آلگری از اینکه با رئال همگروه شده خوشحاله!

تفاوت رو احساس کنید!
=========================
شاید با یک آریگو ساچی جدید رو به رو باشیم

L.A.M.P.A.R.D
27-08-2010, 13:05
اگه باز بارسا نخواد با داوری بره بالا چلسی قهرمانه:5:

pcforlife
27-08-2010, 13:24
===========================
موراتی خوشحاله که با رئال همگروه نیست::13:

آلگری از اینکه با رئال همگروه شده خوشحاله!

تفاوت رو احساس کنید!
=========================

شاید سر مربی فصل قبل میلان، مورینیو بوده که ما خبر نداشتیم!:18:
عزیز... به نظر میرسه خوشحالیه موراتی از این باشه که تیمش، با تیم فعلیه سرمربیه سابقش هم گروه نشده...:20:
تفاوت دیگه چیه!!!:31:

:27:

nw_nk
27-08-2010, 14:47
یعنی خداییش من جا شما بودم، الان در حال شیرینی پخش کردن بودم! (مثه مسئولین تیم که الان دارن به پلاتینی شام میدن!!!)
+
یه نکته جالب هست که دو تیم پرافتخار تویه یه گروه هستن...
در کل فک کنم مجموع قهرمانی های این گروه رئال-میلان-آژاکس ، به اندازه کل تیم هاس!!!: دی

جدا سرگروه بهتر گیرتون میومد؟ گربه سیاهتون Lyon رو که نمی‌خواستید؟

پلاتینی تو انتخاب برترینای اروپا (با رای دیگران!) به اندازه کافی بهمون حال داد. مثل گروه پارسالمون که فراتر از مرگ بود. اونم همزمان با رقابت استثنایی در لالیگا. تازه فهمیدیم همگروهیمون 4 بازیکن برتر اروپا در پستای مختلف رو هم داشته.

نیمه پر لیوان رو ببینید. خیالتون راحت شد که یک‌هشتم حداقل به میلان نمی‌خورید. ما بخت روبرو شدن با پاناتینایکوس در مرحله حذفی رو از دست دادیم. دی

اگه چلسی تیم بهتری نباشه بازم جز اعتراض چیزی برای هواداراش نمیمونه. نمونه اش دبل شدن بدست اینتر در فصل قبل قهرمانان. حتی بارسایی هایی که اشتباهات داوری (به تایید مورینیو) به ضررشون شد، صحنه مشکوک به پنالتی گل مردود داشتن و در نهایتم با گل آفساید میلیتو بزرگترین شکست دو سالشون رو خوردن و حذف شدن، کنار اومدن.

nw_nk
27-08-2010, 14:53
لیگ قهرمانان

سوبی‌سارتا: باید به حریفان بارسلونا احترام بگذاریم

مدیر فنی بارسا گفته رقیبان آنها در اروپا محترم هستند.

سایت گل - بارسلونا، قهرمان اسپانیا در لیگ قهرمانان در کنار روبین کازان قهرمان روسیه، کپنهاگن قهرمان دانمارک و پاناتینایکوس قهرمان یونان در یک گروه قرار گرفته است.

آندونی سوبی‌سارتا از نتیجه قرعه‌کشی بسیار راضی بود، اما گفت باید به رقیبان هم احترام گذاشت.

او می‌گوید: «البته که قرعه خوبی است، اما نباید چیزی را بدیهی بپنداریم. رقیبان ما شایسته احترام هستند. آنها به این دلیل به مرحله گروهی رسیده‌اند که لیاقت آن را داشته‌اند. همه آنها در لیگ‌های کشورشان قهرمان شده‌اند.
آنها نقاط قوت و نقاط ضعفی دارند. پاناتینایکوس تیمی بسیار سرسخت است و برای ما دردسر ایجاد خواهد کرد. کپنهاگن تجربه زیادی ندارد و بازی در لیگ قهرمانان برای آنها کمی غیرطبیعی خواهد بود. ما فصل پِیش با روبین کازان دیدار کرده‌ایم و سفر به روسیه برای ما مشکل است.
اما اگر انتخاب با من بود، ترجیح می‌دادم بازی آخر را در خانه انجام دهیم که همواره امتیازی بزرگ به شمار می‌رود.»

2010/8/27

nw_nk
27-08-2010, 14:55
لیگ قهرمانان

ردنپ: برای اینتر دردسرساز می‌شویم

تاتنهام باید مقابل اینتر، برمن و توئنته بازی کند.

سایت گل - هری ردنپ، مربی تاتنهام گفته تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان خواهد درخشید.

تاتنهام در گروهی همراه با اینتر قهرمان فصل پیش، وردربرمن از بوندس‌لیگا و توئنته، قهرمان لیگ هلند قرار گرفته است.

ردنپ با وجود آن که در گروهی سخت قرار گرفته، به دنبال کسب تجربه لیگ قهرمانان در وایت هارت لین است، جایی که تاتنهام در 67 مسابقه اروپایی خود تنها سه بار باخته.

ردنپ می‌گوید: «گروه دشواری است. قهرمان فصل پیش که چهار بازیکنش نامزد عنوان فوتبالیست سال دنیا شده‌اند در گروه ماست. مربی آنها هم رکوردی رویایی در لیگ قهرمانان دارد.

وردربرمن به خوبی از نحوه بازی در لیگ قهرمانان آگاه است و توئنته هم فاتح لیگ هلند شده. پس شش بازی سخت پیش روی ماست. اما به جای نگرانی، بیایید خوشحال باشیم. ما شاید در این رقابت‌ها بدرخشیم چون بعید می‌دانم دیگر تیم‌های گروه دوست داشتند با ما هم‌گروه شوند.
من بازی‌های تاتنهام به هدایت بیل نیکولسون در رقابت‌های اروپایی در وایت هارت لین را دیده‌ام. بازی‌های تیم محشر بود. خوشحالم که به مرحله گروهی رسیدیم و فرصت نوشتن کمی تاریخ را به خود داده‌ایم.»

ردنپ در 11 دیدار رودرروی لیورپول رافائل بنیتس در لیگ برتر 16 امتیاز از مربی فعلی اینتر گرفته است. او می‌گوید: «نمی‌دانستم که رکورد خوبی مقابل رافا دارم، اما این رکورد در اروپا به درد نمی‌خورد. او مربی تیم متفاوتی است که بهترین تیم ایتالیا است و بعید است از گروه صعود نکند. اما اگر می‌خواهید فاتح لیگ قهرمانان شوید باید بهترین‌ها را ببرید. شاید ما اولین نیش را به قهرمان فصل گذشته زدیم.»

2010/8/27

L.A.M.P.A.R.D
27-08-2010, 15:02
اگه چلسی تیم بهتری نباشه بازم جز اعتراض چیزی برای هواداراش نمیمونه. نمونه اش دبل شدن بدست اینتر در فصل قبل قهرمانان. حتی بارسایی هایی که اشتباهات داوری (به تایید مورینیو) به ضررشون شد، صحنه مشکوک به پنالتی گل مردود داشتن و در نهایتم با گل آفساید میلیتو بزرگترین شکست دو سالشون رو خوردن و حذف شدن، کنار اومدن.
داداش....اولا که واسه ی ما هم تو بازی با اینتر پنالتی نگرفتن ...هم رفت وهم برگشت....(حتما یادتون میاد که با دروگبا کشتی میگرفتن )....
و دوما اینکه اشتباهات داوری چلسی و بارسا خیلی فرق میکنه با اشتباهات اینتر و بارسا.......توی اون بازی حداقل 4تا پنالتی نگرفتند....دلیل این به جز کمک داور چی میتونه باشه ؟....تمام دوستای من که بارسایی بودند و با هم شرط بندی کرده بودیم هیچ حرفی نداشتند بزنند...و شرط رو از من نگرفتند.....حالا شما داری میگی که اگه چلسی......واقعا که

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

اینم مودبانه :27:

H A M A S
27-08-2010, 15:06
شاید سر مربی فصل قبل میلان، مورینیو بوده که ما خبر نداشتیم!:18:
عزیز... به نظر میرسه خوشحالیه موراتی از این باشه که تیمش، با تیم فعلیه سرمربیه سابقش هم گروه نشده...:20:
تفاوت دیگه چیه!!!:31:

:27:

خدا رو شکر که فصل قبل مورینیو سرمربی اینتر بود که الان رئیس موراتی یه بهانه داشت تا خوشحالی بی حد و حصر شو از همگروهی با رئال پنهان کنه:31:
اما بازم دوست دارم قهرمان یک تیم ایتالیایی باشه
اما یک چیزی که خیلی جالبه بعد از حذف بارسا توسط اینتر خیلی ها به این تیم ایتالیایی علاقمند شدن و الان طرفدار پر و پا قرصشن:31:

-رئالی هایی که دیگه حتی تساوی برابر بارسا توی برنابئو براشون ارزو شده بود
-منچستری های زخم خورده که دو فصل قبل کاپ رو تقدیم بارسا کردن
-طرفداران CR7 که همیشه از طرف بارسایی ها طعنه "ستاره فوتبال بانوان" رو میشنیدن
-آرسنالی هایی که توی یک هشتم فصل قبل تیمشون 4 تا از بارسا خورد
================================================== ===
کلا ضد بارسایی ها تجمع کردن توی اردوگاه اینتر:31:

pcforlife
27-08-2010, 15:07
حتی بارسایی هایی که اشتباهات داوری (به تایید مورینیو) به ضررشون شد، صحنه مشکوک به پنالتی گل مردود داشتن و در نهایتم با گل آفساید میلیتو بزرگترین شکست دو سالشون رو خوردن و حذف شدن، کنار اومدن.
البته گل بازی برگشت توسط پیکه هم آفساید بود و الا بارسا تو همون پنج شیش دقیقه‏ی آخر امیدوار نمیشد...:20:
من طرفدار چلسی نیستم، ولی اشتباهات داوریه به ضرر چلسی تو اون بازی معروف آخر خنده بود و نمیشه حالا حالاها فراموشش کرد...:20:

در اینکه بارسای دو فصل اخیر تیمه رویاییی هست، شکی نیست... اما به نظر من این تام هنینگ یکی از عوامل این اتفاق بود!:20:

L.A.M.P.A.R.D
27-08-2010, 15:12
البته گل بازی برگشت توسط پیکه هم آفساید بود و الا بارسا تو همون پنج شیش دقیقه‏ی آخر امیدوار نمیشد...:20:
من طرفدار چلسی نیستم، ولی اشتباهات داوریه به ضرر چلسی تو اون بازی معروف آخر خنده بود و نمیشه حالا حالاها فراموشش کرد...:20:

در اینکه بارسای دو فصل اخیر تیمه رویاییی هست، شکی نیست... اما به نظر من این تام هنینگ یکی از عوامل این اتفاق بود!:20:
چقدر این تصویره باحاله :16:

pcforlife
27-08-2010, 15:14
-منچستری های زخم خورده که دو فصل قبل کاپ رو تقدیم بارسا کردن

بارسا زخم خورده بود که تو 2009 تلافی کرد...
سال 2008 و پای راسته جناب اسکولز رو یادآور میشم!!:31:
الان یر به یر هستیم...:20:

mmiladd
27-08-2010, 15:28
انگار كر كري ها داره از الان شروع ميشه..!

nw_nk
27-08-2010, 15:29
داداش....اولا که واسه ی ما هم تو بازی با اینتر پنالتی نگرفتن ...هم رفت وهم برگشت....(حتما یادتون میاد که با دروگبا کشتی میگرفتن )....
و دوما اینکه اشتباهات داوری چلسی و بارسا خیلی فرق میکنه با اشتباهات اینتر و بارسا.......توی اون بازی حداقل 4تا پنالتی نگرفتند....دلیل این به جز کمک داور چی میتونه باشه ؟....تمام دوستای من که بارسایی بودند و با هم شرط بندی کرده بودیم هیچ حرفی نداشتند بزنند...و شرط رو از من نگرفتند.....حالا شما داری میگی که اگه چلسی......واقعا که

اشتباهات داوری اینتر-بارسلونا به حدی بود که مربی حریفم تایید کرد. چلسی-اینتر چطور؟ میگم مورینیو میگید رفیقام! بگذریم، یعنی با این وضع فصل قبل یوفا می خواست اینتر موفق بشه؟ ماشالا فقط دو تا پنالتی شما طلب دارید. به نظر من که قهرمانیش شایسته و ارزشمند بود.

L.A.M.P.A.R.D
27-08-2010, 15:30
انگار كر كري ها داره از الان شروع ميشه..!
اره :دی....جات خالیه پسر :دی:10:

L.A.M.P.A.R.D
27-08-2010, 15:35
اشتباهات داوری اینتر-بارسلونا به حدی بود که مربی حریفم تایید کرد. چلسی-اینتر چطور؟ میگم مورینیو میگید رفیقام! بگذریم، یعنی با این وضع فصل قبل یوفا می خواست اینتر موفق بشه؟ ماشالا فقط دو تا پنالتی شما طلب دارید. به نظر من که قهرمانیش شایسته و ارزشمند بود.
منظور شما کدوم قهرمانیه ؟ اگه اینتر که معلومه که حقش بوده.....ولی اگه منظورتون از شایستگی قهرمانی بارسا هست که باید بگم سلام برسونی :دی
درضمن اشتبهات اینتر-بارسا حدش بیشتر بود یا چلسی-بارسا ؟ اگه توی اون بازی مربی حریف تایید کرده...توی بازی چلسی-بارسا که تمام جهان تایید کردند و قبول کردند...........شما داری چی میگی ؟
اصلا من هیچ وقت از اون دوتا پنالتی ای که واسه ی چلسی در بازی چلسی-اینتر گرفته نشد هیچ حرفی نزدم....

B L A S T E R
27-08-2010, 16:09
یه قول یکی از دوستان گروه بارسا گروه " زندگی" هست :دی
Just For Fun ...

davy jones
27-08-2010, 16:11
بنده به عنوان یه طرفدار میلان، به میشل پلاتینی از همین الان قهرمانی تیم محبوبشون (بارسلونا) رو تبریک میگم.

به قول غلام پیروانی امیدوارم روز قرعه کشی از جمله روزای پاک فوتبال بوده باشه:27:

Dr.FANOOS
27-08-2010, 16:44
بارسا زخم خورده بود که تو 2009 تلافی کرد...
سال 2008 و پای راسته جناب اسکولز رو یادآور میشم!!:31:
الان یر به یر هستیم...:20:
نه بارسا پیروزی ارزشمند تری داشت.
منچستر بارسا رو برد رفت فینال
اما بارسا منچستر رو برد قهرمان شد
منچستر-بارسا
0 - 0
1 - 0
0 - 2
تفاضل گل هم بخواهیم حساب کنیم باز هم بارسا .....اگر بخواهیم به بازی ها نگاه کنیم باز هم بارسا.
دو تا بازی اول که بازی تقریبا پایاپای بود.بازی اول تنها موقعیت منچستر پنالتی بود که رونالدو خراب کرد.بازی دوم که با درخشش مسی همراه بود پول اسکولز یه توپ باد آورده را با یه شوت زیبا گل کرد. بازی فینال هم که دیگه لازم نیست توضیح بدم!:31:

بردیا
27-08-2010, 16:44
البته گل بازی برگشت توسط پیکه هم آفساید بود و الا بارسا تو همون پنج شیش دقیقه‏ی آخر امیدوار نمیشد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من همین الان رفتم دوباره از یوتوب دیدم صحنه گل پیکه رو
به هیچ وجه آفساید نبود
میخواید کل کل بکنید انصافا خالی نبندید دیگه

H A M A S
27-08-2010, 16:47
بنده به عنوان یه طرفدار میلان، به میشل پلاتینی از همین الان قهرمانی تیم محبوبشون (بارسلونا) رو تبریک میگم.

به قول غلام پیروانی امیدوارم روز قرعه کشی از جمله روزای پاک فوتبال بوده باشه:27:

به قول آلگری مهم نیست ما با رئال همگروه هستیم.. چون ما میلانیم
در ضمن پیشاپیش صعود مقتدرانه بارسا رو از این گروه سخت(!)به تمام طرفدارن متعصب بارسلونا من جمله پلاتینی-قلعه نوعی و آرش گل نزن تبریک میگم:31:

Dr.FANOOS
27-08-2010, 16:49
یه قول یکی از دوستان گروه بارسا گروه " زندگی" هستکلا بارسا واسه زندگی کردنه!:31:
It's true......

Retired User
27-08-2010, 17:04

اگه ترجمه لازمه بگید

iman0007
27-08-2010, 17:13
آقا عجب بساطی شده ها....منچستر گروهش سخته؟آرسنال چی؟چلسی؟
این وسط فقط مشکل رئاله؟خب مگه ما به رئال گفتیم فصل پیش اونجوری خراب کاری کن که بیفتی تو پات 2؟ها؟ما گفتیم؟
حالا چرا اینقدر حرص گروهی رو می زنید؟فوقش از گروه هم که بیاید بالا تو یک شونزدهم حذفید دیگه...نیستید؟
تیم فقط F.C. Barcelona

M . Sayid
27-08-2010, 17:14
به قول آلگری مهم نیست ما با رئال همگروه هستیم.. چون ما میلانیم

به این میگن اندیشه های افشین پیروانی در اروپا:31:

noble savior
27-08-2010, 17:19

:10:همون صحنه که مسی باید اخراج میشد هم به نفع اینتر بود دیگه؟!اخراجش تو برگشتم تاثیر میذاشت

iceweek
27-08-2010, 17:43
بیخیال کلا توی لیگ اروپا در حق تیمهای جلو بارسلونا ظلم شده
دو نمونه کاملا بارزش
1-فینال ارسنال - بارسلونا
2-چلسی - بارسلونا که جفتشون نامردی بود

pcforlife
27-08-2010, 17:50
من همین الان رفتم دوباره از یوتوب دیدم صحنه گل پیکه رو
به هیچ وجه آفساید نبود
میخواید کل کل بکنید انصافا خالی نبندید دیگه
همون شبی که بازی تموم شد، من هم فکر می کردم آفساید نیست:

ولی وقتی گل و دانلود کردم و دیدم به این نتیجه رسیدم که پیکه یه تن جلونر بود و موافق نظر سایر دوستان شدم که تو همون تاپیک گل رو آفساید میدونستند...
بعد دوست عزیز! کل کل ها انجام شده و رفته! اینجا کسی کل کل پارسال رو انجام نداده!
ضمنا ممنون که بنده رو خالی بند خطاب کردید!:13:

Dr.FANOOS
27-08-2010, 19:48
آخه این رو دیگه واسه چی؟ این رو از کجا اوردی؟
لابد به خاطر اینکه گل لودویک ژولی حساب نشد و ینس لمن اخراج شد ...نه!
دوستان دیگه اگر کینه ای یا زخمی از بارسا دارید بیاین بگید نذارید یه وقت روی دلتون بمونه ها!
خوشم میاد....این عملکرد خوب بارسا بوده که اینجور تیم های مقابل آتیشی هستن.....امسال هم آتیش می زنیم!
الوووووووووووو 125.......:27:

L.A.M.P.A.R.D
27-08-2010, 19:52
آخه این رو دیگه واسه چی؟ این رو از کجا اوردی؟
لابد به خاطر اینکه گل لودویک ژولی حساب نشد و ینس لمن اخراج شد ...نه!
دوستان دیگه اگر کینه ای یا زخمی از بارسا دارید بیاین بگید نذارید یه وقت روی دلتون بمونه ها!
خوشم میاد....این عملکرد خوب بارسا بوده که اینجور تیم های مقابل آتیشی هستن.....امسال هم آتیش می زنیم!
الوووووووووووو 125.......:27:
اره ...عملکرد بسیار عالی تیم بارسا جلوی چلسی که با عملکرد بسیار خوبه داور همراه بود :31::15:

vahidgame
27-08-2010, 20:05
اره ...عملکرد بسیار عالی تیم بارسا جلوی چلسی که با عملکرد بسیار خوبه داور همراه بود :31::15:
بله
داور این بازی احتمالا از قرصای روان گردان استفاده کرده بود ( از میشل پلاتینی گرفته بوده :31:) به خاطر همین عملکرد خیلی چشمگیری داشت :38:
امیدوارم امسال این امثال پلاتینی قهرمانی رو به تیم های محبوب خودشون تقدیم نکنن و حق تیم هایی مثل چلسی رو نخورن:)
حتی پارسال هم حق چلسی جلوی اینتر خورده شد...

بردیا
27-08-2010, 20:27
همون شبی که بازی تموم شد، من هم فکر می کردم آفساید نیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی وقتی گل و دانلود کردم و دیدم به این نتیجه رسیدم که پیکه یه تن جلونر بود و موافق نظر سایر دوستان شدم که تو همون تاپیک گل رو آفساید میدونستند...
بعد دوست عزیز! کل کل ها انجام شده و رفته! اینجا کسی کل کل پارسال رو انجام نداده!
ضمنا ممنون که بنده رو خالی بند خطاب کردید!:13:

نمیدونم ولی به هر حال من صحنه رو نگه هم داشتم ولی پیکه یا دقیقا برابر بود یا حتی یه کم عقب تر هم بود
بعدشم خواهش میکنم وظیفه بودش:31:

vahidgame
27-08-2010, 20:47
پاک شود........

charlize
27-08-2010, 22:34
جدا سرگروه بهتر گیرتون میومد؟ گربه سیاهتون Lyon رو که نمی‌خواستید؟

پلاتینی تو انتخاب برترینای اروپا (با رای دیگران!) به اندازه کافی بهمون حال داد. مثل گروه پارسالمون که فراتر از مرگ بود. اونم همزمان با رقابت استثنایی در لالیگا. تازه فهمیدیم همگروهیمون 4 بازیکن برتر اروپا در پستای مختلف رو هم داشته.

نیمه پر لیوان رو ببینید. خیالتون راحت شد که یک‌هشتم حداقل به میلان نمی‌خورید. ما بخت روبرو شدن با پاناتینایکوس در مرحله حذفی رو از دست دادیم. دی
من در زمینه لیون هیچی ندارم بگم جز اینکه بی نهایت خوشحالم که باهاش نخوردیم!: دی(البته اینطوری ممکنه تو حذفی بخوریم بهش و دوباره...! البته امسال خوزه رو داریم!)

من یه سوال ساده دارم در مورد برترین ها...
بارسا پارسال قهرمان لالیگا شد...تیم شما کامل تر و بازیکناش بهتر بودن یا بازیکنا رئال؟! جواب فک کنم مشخصه! در مورد اروپا هم همینطور!
ضمن اینکه سزار-مایکون-اشنایدر، به نظر من میتونن نامزد بهترین بازیکن سال اروپا هم بشن و یکیشون هم باید انتخاب شه!

L.A.M.P.A.R.D
27-08-2010, 22:49
الان با این حرفا چی رو میخوای ثابت کنی ؟ ما داریم میگیم داوری ، تو داری این حرفای بی ارزش رو میزنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر تیمی یه شروعی داره و یه پایانی......

oghyanoos
28-08-2010, 15:38
گل این هفته اینزاگی رو به بارسا چند بار نگاه کنین تا ارزش پیرمرد های میلان رو بدونین...!

Ezel
28-08-2010, 18:41
نه بارسا پیروزی ارزشمند تری داشت.
منچستر بارسا رو برد رفت فینال
اما بارسا منچستر رو برد قهرمان شد
منچستر-بارسا
0 - 0
1 - 0
0 - 2
تفاضل گل هم بخواهیم حساب کنیم باز هم بارسا .....اگر بخواهیم به بازی ها نگاه کنیم باز هم بارسا.

ببخشید ولی کجای دنیا اینطوری مقایسه میکنند که مجموع تفاضل دوتا بازی رفت و برگشت رو با تک بازی فینال سال بعدش مقایسه کنند و برحسب تفاضل گل بگند که تیم X برتر از تیم Y بوده ؟

البته تعجبی نداره به قول علی دایی : (( شما به دنیا چیکار دارید اینجا ایرانه )):31:

اما یک چیزی که خیلی جالبه بعد از حذف بارسا توسط اینتر خیلی ها به این تیم ایتالیایی علاقمند شدن و الان طرفدار پر و پا قرصشن.

رئالی هایی که دیگه حتی تساوی برابر بارسا توی برنابئو براشون ارزو شده بود.

-منچستری های زخم خورده که دو فصل قبل کاپ رو تقدیم بارسا کردن .

من فکر نمیکنم که کسی به خاطر یک یا دو باخت بارسا طرفدار تیم مقابلش بشه ، به هرحال بارسای فعلی که تا ابد همینجوری نمیمونه ( همونطور که تا الان هم فراز و نشیب داشته که عادی هم هست ) ، با این حساب یعنی سویا که سال پیش بارسا رو حذف کرد همه ی طرفداران رئال طرفدارشن ؟

حیف که اینجا نمیشود سطل آشغال آتش زد :21:

Dr.FANOOS
28-08-2010, 21:17
ببخشید ولی کجای دنیا اینطوری مقایسه میکنند که مجموع تفاضل دوتا بازی رفت و برگشت رو با تک بازی فینال سال بعدش مقایسه کنند و برحسب تفاضل گل بگند که تیم X برتر از تیم Y بوده ؟

البته تعجبی نداره به قول علی دایی : (( شما به دنیا چیکار دارید اینجا ایرانه ))
نه...آخه حسین جون فرمودن منچستر بارسا یر به یر هستن:31: ما خواستیم از همه جهات نشون بدیم که اینطور نیست! :5:

sAeEd_kHaAn
30-08-2010, 20:31
به به میبینم چند روز نبودم بازار کل راه افتاده :31: منم بال ؟ :46:

Mojtaba-MCI
30-08-2010, 20:39
بازیای دور رفت مرحله ی گروهی چندم شهریوره؟!
یادم حدودای 20 ام اینورا بود...
بقیه ی هوادارا هم خیلی خوشحال نباشن ، جام امسال مال بارساست!
نه ، بزارید کامل بگم!جام واسه بارسلونای کبیره!

H A M A S
30-08-2010, 20:59

آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت....

بردیا
30-08-2010, 21:36

ممه رو لولو برد:31:

masud-000000
30-08-2010, 22:35
بازی ها از14سپتامبر- سه شنبه 23 شهریور- شروع میشه...
اینم برنامه تمام بازی های دور گروهی:11:

ممه رو لولو برد:31:
شرمنده ها،شرمنده...ولی:

CL امسال رو هم خودمون فتحش می کنیم!:5:

EDITED

بردیا
30-08-2010, 22:49
سال قبل فینالیست بودیم امسال هم جزو مدعیای اصلی هستیم به شرطی که یه مدافع وسط خوب بخرن این مسئولای تیم چون به بادشتوبر امید نمیره برای مدافع دائمی در طول فصل

EDITED

shutdown
31-08-2010, 00:42

شرمنده ها،شرمنده...ولی:
آب رو بریزید همونجا که میسوزه!:27::31:

مثل سال قبل:27:

B3HZ@D
31-08-2010, 02:01
شرمنده اخلاق ورزشی بقیه دوستان
امسال دیگه نوبت میلانه... :27:
طوفان میلان تازه شروع شده
اولین بازی فصل رو با برد 4 بر صفر شروع کرد...بازی میتونست با نتیجه دو رقمی تموم بشه
روبینیو هم که فردا ساعت 8:30 به وقت ایتالیا میاد به میلان تا تست پزشکی بده
چه شود :27: :31:

Dr.FANOOS
31-08-2010, 02:03
مثل سال قبل:27:
سال قبل که با شایستگی قهرمان شدیم امسال نتونستیم فینالیست بشیم به 1001 دلیل! ولی خب بعضی تیم ها نتونستن تا اونجا هم که ما رفتیم بیان البته بلا نسبت یونایتدا!!!!:27:

pouya_99999
31-08-2010, 02:28
سال قبل که با شایستگی قهرمان شدیم امسال نتونستیم فینالیست بشیم به 1001 دلیل! ولی خب بعضی تیم ها نتونستن تا اونجا هم که ما رفتیم بیان البته بلا نسبت یونایتدا!!!!:27:
:18::18::18:

H A M A S
31-08-2010, 02:54

شرمنده ها،شرمنده...ولی:
آب رو بریزید همونجا که میسوزه!:27::31:

شما هم مثل طرفداران دیگه بارسا سکوت اختیار کنید چون اونها هم امسال زیاد مثل قبلن کل کل نمیکنند:31:

A.N.A.P
31-08-2010, 05:20
شرمنده اخلاق ورزشی بقیه دوستان
امسال دیگه نوبت میلانه... :27:
طوفان میلان تازه شروع شده
اولین بازی فصل رو با برد 4 بر صفر شروع کرد...بازی میتونست با نتیجه دو رقمی تموم بشه
روبینیو هم که فردا ساعت 8:30 به وقت ایتالیا میاد به میلان تا تست پزشکی بده
چه شود :27: :31:
تشکر !!! موافقم

A.N.A.P
31-08-2010, 05:43
بیخیال کلا توی لیگ اروپا در حق تیمهای جلو بارسلونا ظلم شده
دو نمونه کاملا بارزش
2-چلسی - بارسلونا که جفتشون نامردی بود
کلا تو لیگ قهرمانان شانس با بارساست !!!

قابل اثبات هم هست !!!

Retired User
31-08-2010, 05:54
من متعجبم از اونایی که به آرسنال رای دادن
یعنی فقط بر حسب علاقشون بوده
---
جمله پارسال ونگر رو یادم نمیره
" مسی غیر قابل مهاره"
مورینیو بهش یاد داد چه جوری باید مهارش کرد

Mojtaba-MCI
31-08-2010, 08:40
شما هم مثل طرفداران دیگه بارسا سکوت اختیار کنید چون اونها هم امسال زیاد مثل قبلن کل کل نمیکنند:31:
کل کل نمیکنن چون اون چیزایی که واسه شما آرزوست واسه بارسا و هوادراش خاطره اس:5:!
هوادارا کل کل نمیکنن چون تیمشون توو زمین همه چیزو ثابت کرده و میکنه ، اونم نه یه بار!
دو فصل پیاپی...

Capcom
31-08-2010, 08:54
دوستان میگن با قاطعیت حرف نزنید

ولی من با قاطعیت تمام! میگم امسال 6جام واسه بارسا هست(حتی 7تا! جام اتحادیه انگلیس رو هم میبریم:31:!)

پس دوستان بیخیال کل کل بشن

H A M A S
31-08-2010, 11:06
کل کل نمیکنن چون اون چیزایی که واسه شما آرزوست واسه بارسا و هوادراش خاطره اس:5:!
هوادارا کل کل نمیکنن چون تیمشون توو زمین همه چیزو ثابت کرده و میکنه ، اونم نه یه بار!
دو فصل پیاپی...

والا کل افتخارات تیم شما به اندازه افتخارات کاپیتان پائولو مالدینی(همونی که الگوی کارلوس پویوله:31:) نیست:20:
خواهشا از لحاظ افتخارات کل کل نکینید که سابقه ما شخصه .سابقه همه باید مشخص بشه:20::31::5:

shutdown
31-08-2010, 11:52
والا کل افتخارات تیم شما به اندازه افتخارات کاپیتان پائولو مالدینی(همونی که الگوی کارلوس پویوله:31:) نیست:20:
خواهشا از لحاظ افتخارات کل کل نکینید که سابقه ما شخصه .سابقه همه باید مشخص بشه:20::31::5:

اقا تاييد ميشه....خداييش ميلان بعد رئال دوم ديگه...البته طرفدارهاي تيم هاي بزرگ براشون عادي هست...چه ماليديني بود....اخ اخ...اصلا مهاجم ازش رد نميشد...اقا شنيدم دوباره ميخواد بازي كنه؟؟درسته؟؟؟

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

اقا تاييد ميشه....خداييش ميلان بعد رئال دوم ديگه...البته طرفدارهاي تيم هاي بزرگ براشون عادي هست...چه ماليديني بود....اخ اخ...اصلا مهاجم ازش رد نميشد...اقا شنيدم دوباره ميخواد بازي كنه؟؟درسته؟؟؟
حرف لمپارد عزيز هم تاييد ميشه...دوست خوبم تو انجمن انگليس...يه طرفدار منطقي و مودب چلسي:11:

Dr.FANOOS
31-08-2010, 13:19
جدا همینطوره ما زیاد اهل کل کل کردن نیستیم...هر چی که هست توی مستطیل سبز بهتون نشون می دم کرک و پرتون ریخت اونوقت میاین اینجا و .....
شما فعلا توی همین پیش فصل فکر کنید قهرمانید توی همین رویاهای بچه گانه. ما در واقعیت ثابت می کنیم!!!
اگر هم دقت کرده باشی طرفدار ها بارسا تعدادشون فعلا بیشتر بوده رای بیشتری هم اوردن کل کل هم زیاد نکردن چون زیاد اهل قدقد کردن نیستن!!!!:27:

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

کلا تو لیگ قهرمانان شانس با بارساست !!!

قابل اثبات هم هست !!!
آره خوش شانس بود که اون بلای طبیعی اومد و همه پرواز ها لغو شد و با اتوبوس از اسپانیا رفت ایتالیا!
خوش شانس تر بود اگر توی گروهی به میلان می خورد چون قلق میلان حسابی دست بارسا اومده!:27:

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

حرف لمپارد عزيز هم تاييد ميشه...دوست خوبم تو انجمن انگليس...يه طرفدار منطقي و مودب چلسي:11:
ولی متاسفانه یه مدتی هست که این عادتشون رو کنار گذاشتن!:27:
و همونطور که می دونی ترک عادت موجب مرضه!
فعلا تیمهای مریض شناسایی شدن!:31:

L.A.M.P.A.R.D
31-08-2010, 16:55
-

آره خوش شانس بود که اون بلای طبیعی اومد و همه پرواز ها لغو شد و با اتوبوس از اسپانیا رفت ایتالیا!
خوش شانس تر بود اگر توی گروهی به میلان می خورد چون قلق میلان حسابی دست بارسا اومده!:27:

بمیرم واسه ی تیمتون که فقط داره از داوری لطمه میبینی.......اخ اخ :39::16:

Capcom
31-08-2010, 18:23
باز پاک شد
بچه ها این مدیر بخش ترش رفیق کدوم یکی از شماست؟

ولی من تا پیروزی نهایی و نبرد حق علیه باطل مبارزه میکنم
پرچم کاتالان بالاست:27:

پ.ن: هرچقدر خواستی پاک کن و بدون که به ناحق پاک میکنی
چون بقیه هم به تیم بارسا توهین میکنند ولی کاری به اونا نداری

Ezel
31-08-2010, 18:51
جدا همینطوره ما زیاد اهل کل کل کردن نیستیم...هر چی که هست توی مستطیل سبز بهتون نشون می دم کرک و پرتون ریخت اونوقت میاین اینجا و .....

دو فصل پیاپی...

البته یک موضوع رو فراموش نکنید دوستان بارسایی ؛ در چهار بازی ویژه بارسا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان طی دوفصل گذشته ( دوبازی برابر چلسی گاس هیدینک و دو بازی برابر اینتر مورینیو ) هشدار جدی به بارسا و پپ داده شد و در این چهار بازی گواردیولا حداقل از لحاظ تاکتیکی نتونست شیوه مناسبی رو اتخاذ کنه .

B L A S T E R
31-08-2010, 19:39
چه گروهی شده این گروه G !
میلان هم قوی شده ! باخرید زلات و احتمالا روبینیو خط حملشون اتشین میشه !

nw_nk
31-08-2010, 19:48
البته یک موضوع رو فراموش نکنید دوستان بارسایی ؛ در چهار بازی ویژه بارسا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان طی دوفصل گذشته ( دوبازی برابر چلسی گاس هیدینک و دو بازی برابر اینتر مورینیو ) هشدار جدی به بارسا و پپ داده شد و در این چهار بازی گواردیولا حداقل از لحاظ تاکتیکی نتونست شیوه مناسبی رو اتخاذ کنه .

موضوع جالبیه. منظورت رو از شکست تاکتیکی (که خیلی محترمانه نوشتی :31:) میگی. صرفا نتیجه مثل 1 گلی که بارسلونا نتونست به اینتر بزنه، سختی کار مثل گل دقیقه 93 برابر چلسی یا فراتر از اون؟

بردیا
31-08-2010, 19:59
موضوع جالبیه. منظورت رو از شکست تاکتیکی (که خیلی محترمانه نوشتی :31:) میگی. صرفا نتیجه مثل 1 گلی که بارسلونا نتونست به اینتر بزنه، سختی کار مثل گل دقیقه 93 برابر چلسی یا فراتر از اون؟

آره والا
کار بارسا مقابل چلسی که خیلی سخت بود
مخصوصا با قضاوت جانبدارانه داور به نفع چلسی ولی مردان پپ به شایستگی تونستن از پس چلسی و داور و همه بربیان و برن قهرمان بشن:27:

Capcom
31-08-2010, 20:03
ولی به نظر من پپ دار شیوه تاکتیشو کم کم تغییر میده
با فروش زلاتان و جذب ماسکرانو
میتونه 2-2-2-4 بازی کنه واسه برخی مواقع که نیاز به دفاع در وسط زمین هست

پ.ن: اگه پایه باشین کل کل رو کنار بزاریم و بحث فنی رو راه بندازیم خیلی بهتره

nw_nk
31-08-2010, 20:11
آره والا
کار بارسا مقابل چلسی که خیلی سخت بود
مخصوصا با قضاوت جانبدارانه داور به نفع چلسی ولی مردان پپ به شایستگی تونستن از پس چلسی و داور و همه بربیان و برن قهرمان بشن:27:

نظر فنی‌تون بود؟ لطفا حاشیه ایجاد نکنید. به عنوان هوادار فوتبال آلمان موضع شما در این بحث مشخصه. تخریب هر کدوم که ممکنه!

Ezel
31-08-2010, 20:27
موضوع جالبیه. منظورت رو از شکست تاکتیکی (که خیلی محترمانه نوشتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگی. صرفا نتیجه مثل 1 گلی که بارسلونا نتونست به اینتر بزنه، سختی کار مثل گل دقیقه 93 برابر چلسی یا فراتر از اون؟

نه از حیث نتیجه ( حداقل برابر چلسی ) ، بلکه از لحاظ فرم بازی و ارائه سبک بازی همیشگی در شرایطی که چندان کارایی نداشت چون اوج تیکی تاکا در 1/3 دفاعی حریف نمود پیدا میکنه و این دقیقا همون جایی بود که بازیکنان چلسی و اینتر شروع به پرس توپ ( و بعضا بازیکن میکردند ) و اجازه حرکات عرضی و پاسهای عمقی یا به تعبیری فوتبال چشم نواز به بازیکنان بارسا داده نمیشد .

من فکر میکنم بهترین روش برای مقابله با شیوه ی نسبتا مشترکی که هیدینک و مورینیو در پیش گرفتند به نوعی استفاده از روش خودشون باشه ( در بعدی که چشم به ضد حملات سریع میدوختند ) و اینکه بارسا به عقب میومد تا اینتر و چلسی باز تر بازی کنند و در نتیجه باز تر بازی کردن ، چلسی و اینتر جلو میومدند و همین مساله باعث افزایش فاصله بین خطوط سه گانه ( بطور کلی دفاع ، هافبک و حمله ) این دو تیم می شد و هم قدرت پرسینگ منطقه ای این دوتیم به شدت کاهش میافت و هم فضای کافی برای استفاده از ضد حملات برای بارسا ایجاد می شد . ( با فاکتور از وفاداری بارسا به سبک بازی معمولش در این دوفصل )

H A M A S
31-08-2010, 20:36
چه گروهی شده این گروه G !
میلان هم قوی شده ! باخرید زلات و احتمالا روبینیو خط حملشون اتشین میشه !

آره بازی رئال-میلان جذاب ترین بازی دور مقدماتی هست

B3HZ@D
31-08-2010, 20:59
خوب به سلامتی میلان روبینیو رو هم جذب کرد و بوریلو رو هم به رم انتقال داد
ولی چه خط حمله ای داریم امسال...با 4 نفر حمله می کنیم :31:

بعد از دهه طلایی 90 میلان تا به حال میلان اینقدر بازیکن خوب نداشت...
امسال به میلان خیلی امید دارم
ببینیم چی میشه؟!

Retired User
31-08-2010, 21:01
اول اینکه میلان نمیتونه این 4 تا بازیکن رو فیکس بذاره
و دوم اینکه میلان مشکل خط حملش نبوده
مشکل دفاع و هافبکشه که همچنان پابرجاست
حتی اگه 3 گل هم بزنه 4 گل(مقابل رئال) میخوره

davy jones
31-08-2010, 21:26
و دوم اینکه میلان مشکل خط حملش نبوده

in your dream

نیست حالا خط دفاع رئال خیلی خوبه؟ یا خط حمله اش فوق العاده است؟

Mojtaba-MCI
31-08-2010, 22:20
مالدینی چه افتخاراتی کسب کرد؟!
بیشتر از رائولی بود که بعد این همه مدت با این وضعیت از رئال رفت؟!انصافا!
پویول کم کسی نیست ، با اینکه اصلا ازش خوشم نمیاد!
من هنوز نمیدونم چطور افتخارات بارسای کبیر رو با مالدینی مقایسه میکنید که کلا مع الفارقه...
میلان چند سال اخیر اسیر بازیکنای پیر و مربی عوض کردن بوده ، برای همین توو لیگ قهرمانان جز مدعیا نبوده!
نمونه ش پارسال که دیگه همه میدونن منچستر چجوری سرشو برید...
بدور از بحث و جنجال و به عنوان یه هوادار فوتبال مطمئنم حداقل میلان امسال در حد و اندازه های قهرمانی نیست.شاید بتونه از گروه ش صعود کنه...

Retired User
31-08-2010, 23:03
in your dream

نیست حالا خط دفاع رئال خیلی خوبه؟ یا خط حمله اش فوق العاده است؟
چه ربطی داره به حرف من؟
اول اینکه بله خط دفاع رئال از میلان بهتره اونم بخاطر تاکتیکهای دفاعی مورینیوست
دوم اینکه مهاجمها و هافبک هجومی های رئال هم قطعا از میلان بهترن
اما کسی از رئال توقع قهرمانی نداره(سال اول مربیگری مو و حضور 5 بازیکن جدید در ترکیب ثابت)
خود مو هم گفته سال بعد از تیمش قهرمانی میخواد

بردیا
31-08-2010, 23:32
نظر فنی‌تون بود؟ لطفا حاشیه ایجاد نکنید. به عنوان هوادار فوتبال آلمان موضع شما در این بحث مشخصه. تخریب هر کدوم که ممکنه!

نظر فنی میخوای شما؟
مغز گواردیولا مقابل تیمای دفاعی هنگ میکنه و عملا هیچ راهکاری برای گذر از سد تیمایی که جلوش دفاعی بازی میکنن از قبیل اینتر و چلسی نداره

مقابل چلسی که به کمک ابر و باد و مه و خورشید و فلک و پلاتینی و هنینگ اوربو صعود کردش
مقابل اینتر هم که به اون شکل حذف شدش

B3HZ@D
31-08-2010, 23:35

اتفاقا میتونه

ABBIATI

BONERA NESTA THIAGO SILVA ANTONINI

AMBROSINI PIRLO

ROBINHO

PATO IBRAHIMOVIC RONALDINHO

این مشکل هم برطرف شده...
اول این که سه دفاع به تیم اضافه شدن...
پاپاستاتوپولوس - یپس - برونو مونتلونگو

در ضمن آلگری یک مربی ایتالیاییه و توی این مدت خیلی خوب روزنه های میلان رو بسته

همونطور اگه بازی های پیش فصل میلان رو دیده باشی توی کل بازی ها دوستانه 4 گل بیشتر دریافت نکرد
تازه توی یک سری بازی ها بازیکنان اصلی خط دفاع نبودن

در ضمن همین رئال رو هم پارسال دیدیم...با اون همه ادعا اومد و خیلی قد قد کردن که میلان رو با اختلاف گل بالا میبریم
ولی توی زمین خودش به میلان باخت
بازی برگشت هم که گل سالم پاتو مردود اعلام شد

مالدینی چه افتخاراتی کسب کرد؟!

مالدینی کلا 5 بار قهرمان باشگاه های اروپا شد ولی بارسلونا تیمش کلا 3 بار این عنوان رو برده
پس همین یک تیکه نشون میده که مالدینی از بارسلونا جلوتره

من هنوز نمیدونم چطور افتخارات بارسای کبیر رو با مالدینی مقایسه میکنید که کلا مع الفارقه...

هه هه...کلی خندیدیم...مثالش رو هم که بالا گفتم...برو اطلاعات ورزشی ات رو قوی کنه.

A.N.A.P
01-09-2010, 02:21
آره بازی رئال-میلان جذاب ترین بازی دور مقدماتی هست
یاد پارسال افتادم :20: ... میلان 3-2 زد ... جون من گل پیرلو خیلی قشنگ بود !!!:40: