PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد دستگاه Zune HD مايكروسافت

Nocturne
26-07-2010, 20:44
سلام.

من تو سايت cnet دنبال يه mp3 player خوب با صفحه نمايش بزرگ براي پخش فيلم ميگشتم كه متوجه شدم كه گويا دو دستگاه ipod touch و zune hd بهترين دستگاهها براي پخش مولتي مديا هستند.

حالا سوالم اينه كه zune hd تو ايران هست؟ اگه هست:

كجا هست؟
با چه قيمتي؟
ضمانت داره يا نه؟

+

اگه كسي در زمينه دستگاههاي پخش مولتي مديا سر رشته داره در موردشون توضيح بده و در خريد يك دستگاه خوب كمكم كنه.

پ.ن: من هدفم از خريد اين دستگاه استفاده از آهنگ و فيلم و عكسه. و كمتر به برنامه ها و بازيها اهميت ميدم.

Stream
27-07-2010, 11:58
Zune HD پلیر خیلی خوبیه و سخت افزار خیلی قوی ای هم داره .. ولی از نظر نرم افزاری نسبت به iPod Touch خیلی ضعیف تره .. اگه دنبال بازی و برنامه نیستید می تونید به پلیرهای برندهای دیگه (سامسونگ، Cowon، ...) هم فکر کنید.

یک iPod Touch جدید هم توی سپتامبر عرضه میشه، پیشنهاد می کنم برای اون صبر کنید.

a.z.p.z
28-07-2010, 16:19
سلام.

من تو سايت cnet دنبال يه mp3 player خوب با صفحه نمايش بزرگ براي پخش فيلم ميگشتم كه متوجه شدم كه گويا دو دستگاه ipod touch و zune hd بهترين دستگاهها براي پخش مولتي مديا هستند.

حالا سوالم اينه كه zune hd تو ايران هست؟ اگه هست:

كجا هست؟
با چه قيمتي؟
ضمانت داره يا نه؟

+

اگه كسي در زمينه دستگاههاي پخش مولتي مديا سر رشته داره در موردشون توضيح بده و در خريد يك دستگاه خوب كمكم كنه.

پ.ن: من هدفم از خريد اين دستگاه استفاده از آهنگ و فيلم و عكسه. و كمتر به برنامه ها و بازيها اهميت ميدم.

ببینید اگه هدفتون رو برنامه و بازی و ... بود بهترین مورد این بود که به قول دوستمون تا شهریور صبر بکنید تا ایپاد تاچ جدید و دیگر ایپاد ها معرفی بشن ...
اما اگه یه چیز میخواید که تاچ باشه و صفحه نمایش بزرگ داشته باشه و کیفیت خوب صدا میتونید مدل cowon s9 رو انتخاب بکنید که واقعا مدل عالی و موفقی بوده و هست ! ...

t_tanhayam
28-07-2010, 19:45

cowon v5
cowon o2
cowon a2
cowon a3

بازي و فان اتاچ

Nocturne
03-08-2010, 01:11
سلام.
zune hd تو ايران هست؟ اگه هست:

كجا هست؟
با چه قيمتي؟
ضمانت داره يا نه؟

لطفا اين سوال من رو راجع به zune hd جواب بديد.
+
راجع به cowon هم اطلاعاتي اگه داريد بگيد.

t_tanhayam
03-08-2010, 01:41
لطفا اين سوال من رو راجع به zune hd جواب بديد.
+
راجع به cowon هم اطلاعاتي اگه داريد بگيد.

گويا در پايتخت رويت شده تك وتوكي البته
گارانتي نداشته
قيمت حدود 400 البته نميدونم چه حجمي
در مورد كاوون كدوم مدل؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

peaceful1
03-08-2010, 15:28
فکر کنم شما یکی از ملاک هاتون تو انتخاب پلیر با اینچ زیاد هست درست متوجه شدم؟

Nocturne
28-08-2010, 17:14
فکر کنم شما یکی از ملاک هاتون تو انتخاب پلیر با اینچ زیاد هست درست متوجه شدم؟

بله .

peaceful1
28-08-2010, 22:13
بله .

cowon V5
archos 9
archos 5
رو یه نگا بنداز

Nocturne
13-09-2010, 19:58
cowon V5
archos 9
archos 5
رو یه نگا بنداز

خب اينا مثلا قيمتاش چقدره؟

peaceful1
14-09-2010, 09:37
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aliforoghi
17-08-2011, 13:54
کسی میدونه چرا وقتی من برنامه zuneنسب میکنم مارکتپلیس نداره و نمیشه باهاش اطلاعات جابه جا کرد.خواهشن یا سایت جواب بزنین یا برام بفرستین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)