PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه Game One

sajad-tnt
26-07-2010, 17:53
سلام.

این شبکه Game One واقعا چند ماه پیش که Free بود بسیار بسیار عالی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(پخش تریلر بازی ، بازیهای مولتی پلیر و نقد و بررسی و ...).
اما حالا کارتی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آیا راهی برای باز کردن این شبکه وجود نداره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات کانال :

H0tB!rd
Channel Name : Game One
SR-FEC : 27500 3/4
Freq Pol Mode : 11034 V

مشخصات رســ_ــیـــور من:

R 3 C 3 I V 3 R : Iclass 9696x

باتشکر فروان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

don mohsen
26-07-2010, 18:07
اقا بیا Arirang tv مال کره شبکه بازی نیست ولی مسابقات رو می ذاره مثل starcraft warcraft 3 ft fifa online 2 و دو سه تا دیگه...

مجانی هست رو هاتبرد
فرکانس 12207 -H- 27500-

ساعت پخش هر روز ساعت 2 ظهر و تکرار آن همان روز ساعت 8 شب.

sajad-tnt
26-07-2010, 19:46
اقا بیا Arirang tv مال کره شبکه بازی نیست ولی مسابقات رو می ذاره مثل starcraft warcraft 3 ft fifa online 2 و دو سه تا دیگه...

مجانی هست رو هاتبرد
فرکانس 12207 -H- 27500-

ساعت پخش هر روز ساعت 2 ظهر و تکرار آن همان روز ساعت 8 شب.
منظورت Arirang World هست ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی بجز این شبکه دیگه چی هست ؟ (البته روی هاتبرد).[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

don mohsen
27-07-2010, 13:57
من فقط همین رو می شناسم رو هاتبرد البته انگلیسی هست این شبکه...

4870x2
27-07-2010, 18:15
اما حالا کارتی شده . آیا راهی برای باز کردن این شبکه وجود نداره ؟
چرا با استفاده از کارت: دی

SA3EDLORD
03-09-2010, 20:54
من تا چند وقت پیش با اپگرید یا همون پچ باز کردم ولی بعد از یک ونیم ماه باز دوباره کارتی شد و نمیدونم از کجا باید کارتش رو گیر اورد ولی شبکه اش فرانسویه منم خالم از فرانسوی بهم میخوره اونوقتی هم که باز بود نفهمیدم کی برنامه های جالبش رو میذاره

IRAN_KING
08-09-2010, 09:39
من هم یک بار دیدم جالب بود ولی بسته شد... $ $ $

khelane
08-09-2010, 10:56
سلام
من یه بحث رو درست کردم فقط در مورد این بود که مورد کم لطفی قرار گرفت ولی بازم تکرار میکنم شبکه arirang هم بازی های استراتژیک هم بازی به سبک کانتر و هم فیفا انلاین 2 و بسکتبال رو پخش میکنه pmc هم تو game-tech بازی هارو معرفی میکنه شبکه patio در هاتبرد بود اونم هم پخش میکرد و هم مسابقات رو نشون میداد ولی الان نمیدونم رو کدوم ماهواره هست و در اخر هم شبکه space power در اربست اونم بازی ها رو انالیز میکنهو و تریلر بازی ها رو نشون میده
من شبکه گیم وان رو هرشب در ساعت 10.30 به بعد بازی های pes 6 اونوقت میدیدم خیلی کیف میداد و کانتر و دیگر بازی هارو که تحت شبکه بود مستقیم و غیر مستقیم میداد و همیشه بازی های جدید رو مورد بحث واقع میداد
برای باز شدن بکه گیم وان باید اکانت سی سی کم یا جی باکس داشته باشید

L.A.M.P.A.R.D
08-09-2010, 11:10
اینا چی هست ؟

SA3EDLORD
08-09-2010, 12:48
سلام
من یه بحث رو درست کردم فقط در مورد این بود که مورد کم لطفی قرار گرفت ولی بازم تکرار میکنم شبکه arirang هم بازی های استراتژیک هم بازی به سبک کانتر و هم فیفا انلاین 2 و بسکتبال رو پخش میکنه pmc هم تو game-tech بازی هارو معرفی میکنه شبکه patio در هاتبرد بود اونم هم پخش میکرد و هم مسابقات رو نشون میداد ولی الان نمیدونم رو کدوم ماهواره هست و در اخر هم شبکه space power در اربست اونم بازی ها رو انالیز میکنهو و تریلر بازی ها رو نشون میده
من شبکه گیم وان رو هرشب در ساعت 10.30 به بعد بازی های pes 6 اونوقت میدیدم خیلی کیف میداد و کانتر و دیگر بازی هارو که تحت شبکه بود مستقیم و غیر مستقیم میداد و همیشه بازی های جدید رو مورد بحث واقع میداد
نخیر من با اپگرید الان هم میتونم ببینم.........
هی اپگرید قعط میشه هی میاد..........ساعت 12 به بعد برا من بازه شما هم امتحان کنید شاید احتیاج به اپگرید هم نباشه.........گیم وان رو میگم

vegas
08-09-2010, 13:13
Gameone بدرد نمیخوره زبانش که فرانسوی هست و فقط یه سری تریلر بازی های قدیمی به اضافه کارتون پخش میکنه !

SA3EDLORD
08-09-2010, 16:22
اره منم الان که میبینم چیز جالبی توش نمیبینم.......ای حالم به هم میخوره از زبون مضخرف فرانسوی

danyal2006
08-09-2010, 16:56
سلام.

این شبکه Game One واقعا چند ماه پیش که Free بود بسیار بسیار عالی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(پخش تریلر بازی ، بازیهای مولتی پلیر و نقد و بررسی و ...).
اما حالا کارتی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آیا راهی برای باز کردن این شبکه وجود نداره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات کانال :

H0tB!rd
Channel Name : Game One
SR-FEC : 27500 3/4
Freq Pol Mode : 11034 V

مشخصات رســ_ــیـــور من:

R 3 C 3 I V 3 R : Iclass 9696x

باتشکر فروان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يك سرچ توي نت بكني و آخرين پچ رسيور رو دانلود و آپديت مي كني باز ميشه

IRAN_KING
08-09-2010, 17:04
اگه براش بیس کد هم اومده باشه بازم با وارد کردنش باز میشه ....

SA3EDLORD
08-09-2010, 18:17
اگه براش بیس کد هم اومده باشه بازم با وارد کردنش باز میشه ....
درسته از شبکه های بازی دیگه بدتره ولی برای خودش شبکه ی خوبیه.......با کد بیس فکر نکنم اصلا باز بشه

sima_6600
08-09-2010, 20:48
کسای که ----- Starsat دارن Pm بدن بهشون پچ بدم شبکه رو باز کنن

khelane
08-09-2010, 21:32
خب بردی تو سایت های تخصصی ماهواره با یه ساعت مطالعه اونم برای افراد تازه کار همه چیز میاد دستتون با پچ باز میشه ولی یهو دیدی قطع شد بازهم پج ولی با اکانت ها دائمی هستش تا وقتی که مشکل ئاسه سرویس دهنده ها پیش بیاد

pishoolii
16-09-2010, 19:12
گیم وان که بابا دریوریییه همه ی برنامه هاش! دیگه مثل قدیم بازی زیاد نشون نمیده ، فقط یه سری کارتون مزخرف پخش می کنه!! ، یه سرچ توو نت برنید سافتکم مخصوص رسیورتون رو دانلود کنید راحت باز میشه... اما الکی نرید دنبالش چون چیزه جالبی نشون نمیده..

sadeghbb
16-09-2010, 20:15
کسای که ----- Starsat دارن Pm بدن بهشون پچ بدم شبکه رو باز کنن
پ.خ دادم خدمتتون!

MrDevil
18-09-2010, 13:55
دوستان اگه iclass دارن سافتکم رو با فلش بریزن تو ----- درست میشه.من یک ماه پیش ریختم هنوز هم game 1 بازه

ehsan_update
22-04-2012, 01:10
تاپیک 2 سال پیش رو بالا اوردم :31:
دوستان الان بهترین کانال گیمی که از م.ا.ه.و.ا.ر.ه پخش میشه چیه و در چه م.س.ی.ر و ف.ر.کانسی قرار داره؟
پیشاپیش ممنون.

HORROR
22-04-2012, 01:40
تاپیک 2 سال پیش رو بالا اوردم :31:
دوستان الان بهترین کانال گیمی که از م.ا.ه.و.ا.ر.ه پخش میشه چیه و در چه م.س.ی.ر و ف.ر.کانسی قرار داره؟
پیشاپیش ممنون.

والا دوست عزیز:31: از همون دو سال پیش تا حالا کانالی نیست که مربوط به بازی پخش کنه اگه هم باشه پولی هست

گیم وان ..patio tv بود که الان ازH رفته ومعلوم نیست کدوم گوری رفته!:31: ولی همین p.m.c خودمون جمعه ها پخش میکنه که بخشی مربوط به بازی هست وبخشی دیگش مربوط به معرفی سخت افزارهای جدید( البته خیلی کوتاهه:41:)
باز اگه رفقا اطلاعی دارند اینجا بگن که کمکی بشه:46::11:

S.A.E.E.D P30
04-06-2012, 13:24
دوستان شبکه game one الان تو ماه..واره Astra 1 . من دارمش ولی خب بسته س. کسی میدونه چجوری باید بازش کرد یا بیس کد کسی ازش داره؟