PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Somsong B7300 OmniaLITE یا HTC tatoo یا HTC touch 2 t

107541
26-07-2010, 16:06
لطفا راهنمایی کنید کدام بهتر است
البته سیستم عامل و سرعت برایم مهم است

s-a-l-i-m
27-07-2010, 10:30
2 تا تاپیک وا کردید دوست من.......در مورد سوالتون باید بگم که اگر فقط سرعت مهمه { چون سیستم عامل یکیه }
پس سامسونگ خیلی بهتره چون سی پیس یوش 800 مگاهرتز هست و دوربین عکاسیش هم یکی ازدوستانم داشت که خوب بود.
خلاصه و مفید گفتم.:31:

maziarzar
27-07-2010, 15:30
سامسونگ B7300 Omnia LITE
سرعت بسیاربهتر نسبت به دیگه

BehzadKiNG
28-07-2010, 09:22
من الان omnialite دارم ، گوشیه خوبیه و اشکالات زیادی هم داره !
شاید این مشکل برای دیگران پیش نیاد ، اما حداقل واسه من که خیلی هنگ می کنه ! هر روز باید گوشی رو حداقل یکبار ریست کنم !
این شتاب سنجش هم که افتضاحه ! کار با اینترنتش خوبه ! اگه تو روز بری بیرون ، صفحه سیاه سیاه می شه !
در ضمن ویندوز موبایل هم که هست یعنی زیاد نرم افزار و بازی هم نداری نسبت به سیستم عامل های دیگه !

من 4 ماهه که این گوشیه خریدم و می خوام تا 2 3 ماه دیگه ردش کنم بره !

hadinba
28-07-2010, 11:00
حالا دوستان بین HTC Touch2 و HTC Tattoo کدوم رو پیشنهاد می کنن؟! من از سامسونگ خوشم نمیاد!

با تشکر

maziarzar
28-07-2010, 21:54
اچ تي سي Touch2

s-a-l-i-m
29-07-2010, 11:25
من الان omnialite دارم ، گوشیه خوبیه و اشکالات زیادی هم داره !
شاید این مشکل برای دیگران پیش نیاد ، اما حداقل واسه من که خیلی هنگ می کنه ! هر روز باید گوشی رو حداقل یکبار ریست کنم !
این شتاب سنجش هم که افتضاحه ! کار با اینترنتش خوبه ! اگه تو روز بری بیرون ، صفحه سیاه سیاه می شه !
در ضمن ویندوز موبایل هم که هست یعنی زیاد نرم افزار و بازی هم نداری نسبت به سیستم عامل های دیگه !

من 4 ماهه که این گوشیه خریدم و می خوام تا 2 3 ماه دیگه ردش کنم بره !
شما فکر می کنید بقیه ویندوز موبایل ها بهترن؟؟؟
منم چند تایی داشتم از قبیل تاچ پرو و تاچ hd دوستم هم دستم بود چند روز...کلا ویندوز زیاد هنگ می کنه مگر اینکه گوشی رو اپدیت کنی اون هم با برنامه های دست ساز که رم گوشیت زیاد خالی بشه ...اما در مورد برنامه باید بگم که ویندوز برنامه هاش خیلی زیاده و از نظر من دومین برند پر برنامه هست { اولین ایفون :31: }..

حالا دوستان بین HTC Touch2 و HTC Tattoo کدوم رو پیشنهاد می کنن؟! من از سامسونگ خوشم نمیاد!

با تشکر
این که معلومه تاپ 2 خیلی بهتره ..حالا چرا tattoo رو با این مقایسه کردی در حالی که اگر یکم سرچ کنی می بینی که خیلی ضعیف تره نسبت به تاچ 2 ....کلا گوشی های htc کلاس بالایی دارند ولی باید رعایت کنی و الا هنگ زیاد می کنند بخصوص اگر رام هایی رو بریزی که بدرد نخور باشه { در این مورد برو تو بخض ویندوز بخوان }
ولی من بشخصه میگم برو از نزدیک ببینش یکم باحالش کار کن شاید از اینم خوشت نیاد...عجله کار شیطونه

Mahdi_Co_1368
29-07-2010, 13:02

با تشکر

تاتو روت شده اما هنوز مشکل بلوتوث داره ینی بلوتوثش باطله
تاچ2 بین این دو تا بهتره.
رقیب این دو تا تو برند سونی x10 mini وx1 هستن که قیمت مشابهی دارن:

x10 mini:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x1:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]