PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GeForce 7900 GTX

Inkareeeeeeeeee
23-04-2006, 23:50
درود بر همگی ... امیدوارم کسی پیدا بشه که بتونه بگه کدوم شرکت سازنده این مدل کارت گرافیک بهتره البته بدون در نظر گرفتن قیمت ... :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Id=185612

همونطوری که میبینین 7 شرکت این مدل رو میسازن و در کیفیت ساخت اونها هم با همدیگه فرق دارن تا الان که من یه 15 16 ساعتی میشه توی اینترنت دارم میگردم که شاید بتونم یه تست کیفیتی مابین این شرکتها پیدا کنم که هنوز نتونستم امیدوارم که شما بتونین کمکم کنین که کدومش بهتره ... سپاسگذارم ... بدرود

mhentezari
24-04-2006, 00:11
من ميگم اوني كه قيمتش كمتره ! :biggrin:

Lord_theOne
24-04-2006, 06:13
عزيز Msi نسبت به كيفيتش ارزون تره

Inkareeeeeeeeee
24-04-2006, 23:59
LORD_THEONE گرامی درود بر شما و سپاسگذارم از راهنماییتون ... من از اونجایی که خیلی دوست داشتم زودتر به جواب برسم مجبور شدم که اینترنت رو بیخیال بشم و برم با تلفن بیفتم به جون شرکتها و همین 10 دقیقه پیش به این نتیجه رسیدم که : MSI همونجوری که شما گفتین تقریبا" بهترینه و BFG امکانات بیشتری نسبت به MSI داره و XFX امکانات کمتری نسبت به MSI داره ولی سریعتره ... ظاهرا" شماره های تست علمی باهم برابره ولی در عمل فرق دارن ... منهم مجبور شدم BFG سفارش بدم چون خروجیهای بیشتری داره مانند VGA / DVI / S-Video / TV/FM ولی بقیه مارکها حداقل VGA/ TV/FM رو ندارن ... باز هم از شما سپاسگذارم ... بدرود

peternorton
25-04-2006, 12:30
این که دیگه سوال کردن نداره معلومه Xfx بهتره. البته ارز خودم نمی گم تو سایت Pcworld هم نوشته بود این کارت Xfx از همه ی کارته ها سریعتر بوده و اورکلاک شده می باشد. سه بازی همراه آن داده می شود که هر کدام یک Dvd هستند ولی قیمت آن نیز بالاست و پشتیبانی آن هم 9 ساعته. به همین دو دلیل اول نشده یود و چون قرارمون بر این بود که قیمت مورد نظر ما نباشه پس همونxfx.

Lord_theOne
25-04-2006, 14:47

roohi_rsh
28-04-2006, 02:35
من خودم با xfxكار مي كنم كارش عالي هست چون بازي زياد ميكنم البته به يه چيز ديگه هم بستگي داره اون هم مادربورد كامپيوتر كه چي بهشه مال من Iwillهستش وخيلي خوبه در هر صورت خوداني

safir_filthy
29-04-2006, 12:02
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز اگر از نظر قیمت که دوست عزیز مون هم اشاره کرد بگزریم از لحاظ کیفیت و کارایی Asus از همه بهتر و قوی تره هم از نظر کیفیت برد هم از نظر کیفیت قطعات ولی این و باید به خدمت شما برسوم بیشتر این کارت های گرافیک بخاطر پچی که داخل شون هست قیمتا شون بالا و پایین میشه مثلا" داخل پچ بعضی ها شون بازی هایی که تازه وترد دنیای کامپوتر شده هست که البته تا به دست شما برسه از داخلشون در می آرن خلاصه از لحاظ کیفیت Asus ولی لز لحاظ قیمت همون Msi

peternorton
04-05-2006, 17:54
نه خیر فقط Xfx

HamidFULL
05-05-2006, 00:42
کارت ها به ترتيب کيفيت :
BFG
EVGA
ASUS
Gigabyte
XFX
MSI
Inno3D

XFXForce
06-05-2006, 21:50
Only XFX
SEE IT.HEAR IT.FEEL IT
A Division of PINE

XFXForce
06-05-2006, 21:52
XFX 7900 GTX XXX Edition is the best

IVAN
10-05-2006, 12:21
اين شركت هم محصولات قدرتمندي داره.

XFXForce
10-05-2006, 22:43
آره راستس چرا تو بالا Leadtek نیست و جاش Inno3D هست؟
XFX 7900 GTX XXX Edition:
Core Clock 700 MHZ
Memory Clock 1.8 GHZ

XFXForce
12-05-2006, 09:15
خوشحالم که Xfx اوله

*Batman*
18-05-2006, 03:06
Only GigaByte Technology

*hamedkhatar*
18-05-2006, 13:47
سلام
حالا ميشه يكي قيمت بده
هم BFG و هم XFX همون 7900
لطفا قیمتهاشون رو بگید و اینکه من از کجا بخرم که سرم کلاه نزارند و اورجینال بهم بدند؟
و تا حدود یک ماه دیگه چقدر ارزون تر میشه؟
ممنون
:rolleye:

HamidFULL
19-05-2006, 00:53
hamedkhatar عزيز BFG که اصلاً نمياد چون آمريکا ايی هست XFX هم نيومده 2 ماه ديگه مياد و بياد هم قيمتش بالاست ولی همين هايی که هست خيلی خوب هست الان Club3D موجود هست و افت قيمت اش رو هم کرده خواستی پيغام خصوصی بزن خودم بهت ميدم

Inkareeeeeeeeee
20-05-2006, 14:13
باز هم درود بر همه دوستان و سپاسگذارم از نامه هاتون ... یه پرسش دیگه ای که دارم اینه که چجور مارکی توی ایران میادش ؟ و اینکه مگه ایران آنقدر در زمینه جعل پیشرفت کرده که بتونه گرافیک کارت بزنه که اون دوست گرامی دنبال اورجینالش میگرده ؟؟؟!!!

Lord_theOne
20-05-2006, 20:17
نه بابا تا 1000 ساله ديگه

ashkanbuffon
20-05-2006, 20:54
XFX is the best board

*hamedkhatar*
20-05-2006, 22:20
باز هم درود بر همه دوستان و سپاسگذارم از نامه هاتون ... یه پرسش دیگه ای که دارم اینه که چجور مارکی توی ایران میادش ؟ و اینکه مگه ایران آنقدر در زمینه جعل پیشرفت کرده که بتونه گرافیک کارت بزنه که اون دوست گرامی دنبال اورجینالش میگرده ؟؟؟!!!
سلام دوست عزیز
من منضورم این نیست که خود ایران جعل میکنه
شما بیا تو بازیر ایران هر چیز که ببینی چه قشنگ باشه چه زشت چه خوب باشه چه بد پشت جعبش نوشته
MADE IN CHINA
و خیلی کم پیش اومده جنسی اصلش رو پیدا کنی
دلیلش رو هم خودم نمیدونم
:ohno:

Inkareeeeeeeeee
21-05-2006, 14:18
حامد گرامی مگه شما نمیتونین از اینترنت سفارش بدین که براتون بیادش ؟! ... راستش اداره پست ایران که یه زمانی بزرگترین اداره دزدی رسمی ایران بودش ... الانو دیگه نمیدونم...

Inkareeeeeeeeee
21-05-2006, 15:17
lord_theone گرامی درود بر شما و همه دوستان ...

دوستان گرامی چند نفری گیر دادن به من که چرا مارک سایر شرکتها در لیست نظرخواهی نیستش ؟! ... راستش آنزمانی که من بدنبال کارت گرافیکم بودم سایر شرکتها هنوز به کار تولیدش بودند و دوستانی هم که در نامه های شخصی هی گیر مدادن که XFX بهتره و من باید BFG رو پس بدم و بجاش XFX بگیرم میگم که همونطوری که گفتم درسته که XFX یه کمکی سریعتره ولی VGA/ TV/FM رو نداره الانه شرکتهای دیگری مانند AOpen و Club 3D و Gainward و Galaxy و InnoVISION و Leadtek و PNY Technologies و Point of View هم در کار ساخت و تولید 7900 GTX هستند ... اگه من همه این شرکتهای شناخته شده و نشده رو در نظر خواهی می گذاشتم چند نفر دسترسی به تولیدات اونها داشتند ؟؟؟؟!!! چند نفر اسامی تمام اونها رو شنیدند و یا استفاده کردند و یا .... ؟؟؟!!! بنابر این من مارکهایی رو گذاشتم که فکر میکردم تقریبا" بیشتر دوستان اقلا" اسمشونو شنیدند ... راستش یه سری از این شرکتهارو نمیدونستم که سخت افزار میزنند یا بستنی یا شکلات... به هرحال... باز هم از همه دوستان گرامی سپاسگذارم ... بدرود

*hamedkhatar*
21-05-2006, 15:35
حامد گرامی مگه شما نمیتونین از اینترنت سفارش بدین که براتون بیادش ؟! ... راستش اداره پست ایران که یه زمانی بزرگترین اداره دزدی رسمی ایران بودش ... الانو دیگه نمیدونم...
سلام
نه ديگه پست مثل قبل دزد نیست
نمیدونم این سایت رو دیدی یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که زیر نظر اداره پست هستش
البته من توش سایتی ندیدم که کارت گرافیک بفروشه ولی اگه هم باشه باز هم جرات نمیکنم ازش بخرم
ممنون
;)

Amin
21-05-2006, 16:00
فقط ....

:rolleye: :rolleye: :rolleye:

Inkareeeeeeeeee
21-05-2006, 19:03
AMIN جان خوشحال شدم که میبینم شما هم اینجا بودی ...
Hamed گرامی فکر میکنم که بتونین از طریق کشورهای همسایه مانند دبی سفارش بدین که براتون بیادش ... در تمامی شرکتهای سازنده گزینه Where to buy هستش که میتونین سفارش بدین مانند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا سایر کمپانیها هم همینطور ... با کمی جستجو میتونین به چیزی که میخواستین برسین ... سپاسگذارم ... بدرود

*hamedkhatar*
21-05-2006, 22:20
ممنون از دوستان
راستي يه سوال برام پیش اومده :
همونطور که امین جان اون عکس رو گذاشته خروجی های پشت کارت با کارتهایی که دارم خیلی فرق میکنه میخواستم ببینم به مانیتور ما میخوره؟
مانیتور من Lg مدل لبخند فلترون هستش
ممنون
;)

Amin
21-05-2006, 23:53
ممنون از دوستان
راستي يه سوال برام پیش اومده :
همونطور که امین جان اون عکس رو گذاشته خروجی های پشت کارت با کارتهایی که دارم خیلی فرق میکنه میخواستم ببینم به مانیتور ما میخوره؟
مانیتور من Lg مدل لبخند فلترون هستش
ممنون
;)
سلام
اگه اشتباه نكنم براي LCD هستش

alirafaat
22-05-2006, 00:39
سلام
دوست عزیز این خروجیها dvi هستند و مخصوص اتصال به مانیتورهای دیجیتال
امروزه اغلب مانیتورها دارای دو خروجی انالوگ(ابی) و دیجیتال(سفید )هستند که می توان بسته به اینکه از چه مانیتوری استفاده می کنید از انها استفاده کرد
اما در اغلب کارت های رده گران قیمت از دو خروجی دیجیتال استفاده می شود با این فرض که مانیتور شما دیجیتال است و اینکه می توان انرا به دو مانیتور به طور همزمان وصلکرد و مثلا تصویر را در دو قسمت در ذو مانیتور دید
مانیتورهای دیجیتال از همتایان انالوگ خود چیزی حدود 100000 تومان گرانترند و نیازی به ترجمه امواج دیجیتالبه انالوگ را که در مانیتورهای انالوگ استفاده می شوند ندارند

البته امیدوارم منظور شما از عکس همان باشد اگر غیر از این بوده و من توضیح واضحات داده ام معذرت می خواهم

*hamedkhatar*
22-05-2006, 13:45
اين مانيتور منه ديجيتالي نيست؟
نميشه كاري بكنيم كه به همين بخوره؟

alirafaat
22-05-2006, 14:22
سلام
نه دوست عزیز این انالوگه
اما میشه
گیگا بایت با کارتهای گرافیکش یه رابط میده که یه ورش انالوگه و ور دیگش دیجیتال فکر کنم اگه تو شهر بزرگی باشی بتونی جداگانه هم اونو گیر بیاری
می تونی سیم کارت گرافیک رو به این رابط وصل کنی و این دو رو به مانیتور

اما بهت توصیه می کنم اول رابط رو گیر بیاری روی یه کارت گرافیک با خروجی دیجیتال امتحان کنی بعد کارت گرافیک رو بخری

*hamedkhatar*
22-05-2006, 14:48
سلام
نه دوست عزیز این انالوگه
اما میشه
گیگا بایت با کارتهای گرافیکش یه رابط میده که یه ورش انالوگه و ور دیگش دیجیتال فکر کنم اگه تو شهر بزرگی باشی بتونی جداگانه هم اونو گیر بیاری
می تونی سیم کارت گرافیک رو به این رابط وصل کنی و این دو رو به مانیتور

اما بهت توصیه می کنم اول رابط رو گیر بیاری روی یه کارت گرافیک با خروجی دیجیتال امتحان کنی بعد کارت گرافیک رو بخری
ممنون دوست عزيز از راهنمايتون
در ضمن من تو اصفهان هستم تا اونجا كه يادمه فكر كنم بزرگه :laughing:

Inkareeeeeeeeee
25-05-2006, 12:10
* hamedkhatar* گرامی درود بر شما .... راستش همراه کارت گرافیک من DVI-VGA adapter / HDTV-kabel بودش که همونجوری که توی عکس دیدین میتونین به 2 تا مونیتور وصلش کنین که 2 تا DVI-VGA adapter براتون گذاشتن توی جعبه و یه HDTV-kabel هم دارین و یه کابل PCI-E هم براتون هستش .... آخرش اینه که شما هیچ نیازی به تهیه کابل یا تبدیل ندارین ... البته من همونجوری که گفتم BFG امکانات جانبی هم میده و تنها بدیش اینه که بازی همراه کارت گرافیکش نمیده ...ولی شنیدم که یه سری از شرکتها امکانات جانبی مانند کابلها و تبدیلها رو بهتون نمیدن که راستش نمیدونم کدومشون .... سپاسگذارم .... بدرود

Inkareeeeeeeeee
28-05-2006, 12:41
*hamedkhatar* گرامی آخرش کارتون راه افتادش یا نه ؟؟؟؟؟

fattahi2006
03-06-2006, 00:58
به نظر من
Bfg
Pny
Evga
Xfx
Asus
Winfast
Msi
عزیزwinfast یادت رفو

Inkareeeeeeeeee
06-06-2006, 00:34
fattahi2006 گرامی سپاسگذارم از اینکه شما هم با من هم فکرید

Inkareeeeeeeeee
08-06-2006, 19:51
خب مثل اینکه این تاپیک من هم داره کم کم برای دوستان بیمزه میشه .....

h_khoshnoud
01-10-2006, 10:44
من دنبال سي دي راه انداز كارت گرافيك inn03d

hiwa_it
04-10-2006, 13:30
بهترین xfx هست ولی اگه ایران باشه الان فقط gainward,poin of view دارن پوز میزنن

Inkareeeeeeeeee
04-10-2006, 19:00
بهترین xfx هست ولی اگه ایران باشه الان فقط gainward,poin of view دارن پوز میزنن

خوش تیپ جان اون زمانی که این شرکتهایی که اسمشون تو فرم نظرخواهی هستش این مدل کارت گرافیک رو زدن شرکتهایی رو که نام بردید در خواب ناز بودند بجز ایکس اف ایکس .... بستگی داره که شما این کارتها رو از چه دیدگاهی باهم مقایسه کنین .... ... ... سپاس از شما که در نظرخواهی شرکت کردین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hiwa_it
06-10-2006, 14:39
عزیز ربطی به این نداره که قدیم کدوم بهتر بوده و کدومشون سابقه کار بیشتری دارن مثل داستان amd ^ intel
از نظر قیمت هم حساب کنی point of view از تمام بردها گرونتر هست
و اما از نظر قدرت و کارایی تو این یکی پستت یک مثال از کارت گرافیک خودم رو برات گذاشتم لطف کن یه مقایسه کن و خبرش به ما هم بده مرسی

B O L O T
06-10-2006, 14:48
من كه xfx
..
..
...