PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا قيمت آيفون توي ايران گرونه ؟؟؟

shahin_100
26-07-2010, 14:15
چرا قيمت آيفون توي ايران گرونه ؟؟؟
الان توي ايران قيمت phone 3G حدود 1 ميليون تومن هست ولي توي آمريكا قيمتش فقط 99 $ هست
iphone 4 هم قيمتش زده 199 $
اين لينك رو ببينيد فروشگاه اپل هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا مي خواستم بدونم چرا قيمت اپل توي ايران اينقدر گرون هست ؟؟؟ :13:

yas_6969
26-07-2010, 14:38
چرا قيمت آيفون توي ايران گرونه ؟؟؟
الان توي ايران قيمت phone 3G حدود 1 ميليون تومن هست ولي توي آمريكا قيمتش فقط 99 $ هست
iphone 4 هم قيمتش زده 199 $
اين لينك رو ببينيد فروشگاه اپل هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا مي خواستم بدونم چرا قيمت اپل توي ايران اينقدر گرون هست ؟؟؟ :13:

آقا چه خبره 3G کجا 1 میلیون هستش؟؟؟:18:

اون قیمت ها با قرار با اپوراتور هست یعنی باید ماهیانه هزینه شارژ هم بدی

shahin_100
26-07-2010, 14:41
حالا 800 تومن كه كمتر نيست . ولي توي آمريكا 99 $ هست .
قضيه ي اينكه ماهانه بايد هزينه شارژ بديم چجوريه ؟؟؟

arash s.b
26-07-2010, 14:47
حالا 800 تومن كه كمتر نيست . ولي توي آمريكا 99 $ هست .
قضيه ي اينكه ماهانه بايد هزينه شارژ بديم چجوريه ؟؟؟

99$ پیش پرداخت با 24 قسط 30$ باید پرداختکنی.
3G که دیگه تولید نمیشه ، این شرایط برای 3GS بود.

shahin_100
26-07-2010, 14:50
يعني اگه از توي ايران گوشي 3GS رو بگيرم بازم ماهانه بايد هزينه شارژ بدم ؟؟ چجوري هست ؟؟

hoha881
26-07-2010, 14:57
باید دنبال قیمت انلاک فاکتوریش باشی.
توی امریکا فکر کنم 450 دلار باشه
توی ایران که سیم کارت نمی خوره مگه این که نرم افزاری باز کنی که مشکل انتن دهی خواهی داشت.

BehzadKiNG
26-07-2010, 14:58
تو ایران نمیشه !
اگه تو ایران بود شما باید مثلا 199 هزار تومان میدادی و گوشی می خریدی و در ضمن فقط باید مثلا" از ایرانسل استفاده می کردی !
اگه بخوای از همراه اول استفاده کنی باید نسخه آنلاکش رو بخزی که حدود 600 قیمتش می بود !

اپل هم این قرارداد رو با at&t بسته و اگه بخوای با اپراتورهای دیگه مثل sprint , t-mobile , ... استفاده کنی باید حدود 500 تا هزینه کنی !

koroshfe
26-07-2010, 15:00
نه نباید پول شارژ بدی!
الان توی آمریکا گوشی آیفون 4 آزاد حدود 800 تومنه!32 گیگ رو می گم!
این جا 1300!و این عادیه چون که علاوه بر پول گمرک هزینه ی سفر و دستمزد هم باید در نظر گرفت!
به نظر من قیمتش خوبه!علاوه بر اون دولت برای خرید جنس ایرانی روی جنس های الکترونیکی خارجی 15 درصد در گمرک می کشه روش!شما اگه اون 99 یا 199 دلاری رو بگیری باید همون لحظه نزدیک 900 تومن بدی و فقط و فقط 2 سال باهاش کار می کنی!اگه بخوای به صورت ماهانه یا قسطی بدی می شه حدود 1 تومن!شما کاسب یا فروشنده نیستی نمی گیری قضیه رو!خیلی دنگ و فنگ داره!
در ضمن ما برای این 800 تومنی یا آزاد رو می گیریم (در اصطلاح بهش می گن آنلاک فکتوری)چون سیم کارتمون تو اونا کار نمی کنه(در اصطلاح بهش می گن لا)!
البته روش های نویی برایی آنلاک کردن اومده!به طور دستی و رایگان!
باید قبل از خرید اطلاعات کسب کنی!آیفون 4 مینی سیم کارت می خوره!جیل نشده هنوز!و.......
خواستی سوال کنی بیا تو کلوپ آیفون 4 واگه در رابطه با قیمت بود برو تو تاپیک قیمت!چون فکر کنم 2 3 روز دیگه این تاپیکو ببندند!چون جوابش تو یه پسته!

arash s.b
26-07-2010, 15:01
يعني اگه از توي ايران گوشي 3GS رو بگيرم بازم ماهانه بايد شارژ بدم ؟؟ چجوري هست ؟؟

خیر.
مورد بالا که عرض کردم برای کشور آمریکا است که iphone اونجا به صورت lock عرضه میشه یعنی فقط با سیم کارت های اپراتور طرف قرارداد گوشی فعال میشه.
اما در ایران شما گوشی رو به صورت unlock خریداری می کنید و قیمت گوشی رو به صورت یکجا پرداخت می کنید و با هر سیم کارتی که خواستید می تونید گوشی رو فعال کنید.

koroshfe
26-07-2010, 15:08
99$ پیش پرداخت با 24 قسط 30$ باید پرداختکنی.
3G که دیگه تولید نمیشه ، این شرایط برای 3GS بود.

این شرایط برای همه ی گوشی های اپل هست که منظور دوستمون به جای 3 جی 3 جی اس بود!
یعنی ممکنه تو بازار باشه ولی اپل دیگه قراردادی نسبت به 3 جی نمی بنده!می گیرن منظور رو دیگه؟
البته آرش جان با شما نیستم!من فقط می خواستم بگم این شرایطو همه دارن!فقط یه اشتباه چابی بود دوستمون کرد!

koroshfe
26-07-2010, 15:14
خیر.
مورد بالا که عرض کردم برای کشور آمریکا است که iphone اونجا به صورت lock عرضه میشه یعنی فقط با سیم کارت های اپراتور طرف قرارداد گوشی فعال میشه.
اما در ایران شما گوشی رو به صورت unlock خریداری می کنید و قیمت گوشی رو به صورت یکجا پرداخت می کنید و با هر سیم کارتی که خواستید می تونید گوشی رو فعال کنید.

البته بجز آیفون 4 که مینی سیم کارت می خوره و هنوز جیل نشده!برای مینی سیم کارت که مشکلی نیست!فروشنده خودش سیم کارتتو می بره و نصف می کنه یعنی از سیم کارتت یه مینی سیم کارت می سازه!فکر کنم ایرانسل نشه ولی این همراه اول دایمی ها و ..... می شه!
برای نصب بازی و برنامه و ..... که هنوز جیل نشده از طریق قانونی عمل می کنیم!یعنی برای اولین اونا رو می خریم!
تو پست بعدی توضیح می دم!

koroshfe
26-07-2010, 15:34
آیفون 4 های ارزه شده لاک هستند اما بعضی از آن ها به اصطلاح سیم فری هستند!
سیم فری فقط مشکل لاک بودن گوشی رو حل می کنه یعنی می تونیم با سیم کارت های کوچیک شده ی خودمون به راحتی ارتباط برقرار کنیم!
اما مشکل دیگر وجود دارد که دستگاه هنوز جیل نیست!تو پست قبل گفتم یعنی چی!
پس باید اینا رو به طور قانونی از سایت آیتونز خریداری کنی که مراحلی داره!
تو پست بعد می گم!

koroshfe
26-07-2010, 15:50
برای چی جوری دانلود کردن نرم افزار ها هم باید بگم!
1:باید اینترنت پر سرعت 128 یا به بالا داشته باشی
2:یه مستر کارت یا ویزاکارت و یا ..... داشته باشی(برای خرید آنلاین از آیتونز)
3:خودتون که می دونین چون که ایران تحریمه باید یه چیز شکنی وی پی انی چیزی داشته باشی!
بعد به فروشگاه اپل یا همون آیتونز می ری!برنامه ها رو می خری و دانلود می کنی و خودشون نصب می شه!
به همین سادگی (نبود):31:
البته دوستان گفتن یه هکر قول داده جیلشو تا چند روز دیگه بده بیرون!شاید الان اومده جیل شده باشه!چون من الان یه ماهه تو کار جیل نیستم!
یه چیز دیگه دوستان!همه ی پست ها بی تشکره!من برای عضویت در یه باید تشکر داشته باشم!
من جواب می دم ولی کسی تشکر نمی کنه!
با تشکر و این که پست های قبل رو هم ببینید و تشکر کنید!
شرمنده ها من نیازمند تشکر هستم!:11:

Doctor.Freeman
26-07-2010, 16:13
یه سوال واسه من پیش اومده :
جناب Koroshfe
شما چرا همه پستاتو تو یه پست نمیدی تازه یه جا هم اشاره کردی :
تو پست بعدی توضیح میدم .
خیلی هم اصرار به تشکر کردن داری ...
میخوای یه شبه راهه 100 ساله رو بری .:10:
مفید باش . نه مف فید ... :46:

s-a-l-i-m
27-07-2010, 10:27
منم با دکتر موافقم .....انقدر پست های پشت سر هم و بی معنی نصبت به موضوع تاپیک نده........
موضوع سر قیمت که بارها هم بحث شده بود و باز هم تاپیک زدن و شما که بد تر دارید سر جیل و خرید و ... بحث می کنید.
کسی با زدن پست های بالا مدال افتخار نگرفت که شما دومیش باشید.
تمام:5:

shahin_100
27-07-2010, 13:09
يه سوال ديگه داشتم
قيمت آيفون 3GS توي ايران ارزون تره يا دبي ؟؟ چون من چند هفته ديگه دارم ميرم دبي اگه ارزون تر بود مي خوام از اون جا بگيرم . بعد اگه از دبي بگيرم مشكل آنتن دهي توي ايران نداره ؟

arash s.b
27-07-2010, 13:43
يه سوال ديگه داشتم
قيمت آيفون 3GS توي ايران ارزون تره يا دبي ؟؟ چون من چند هفته ديگه دارم ميرم دبي اگه ارزون تر بود مي خوام از اون جا بگيرم . بعد اگه از دبي بگيرم مشكل آنتن دهي توي ايران نداره ؟

الان در ایران قیمت 750 و 850 هزار تومان است.
اونجا قیمت کن ببین چنده ولی فکر می کنم هم قیمت باشند.
اگر آنلاک فکتوری بگیری مشکلی پیدا نخواهی کرد.

s-a-l-i-m
27-07-2010, 14:32
قیمت ایران و دبی زیاد فرقی ندارند...البته در مدل 4 شاید فرقشون به 100 تومان برسه.

koroshfe
28-07-2010, 10:36
من همین الان از دبی قیمت گرفتم!
خود فروشگاه اپل!
گفتند هنوز عرضه نشده ولی چند روز دیگه 4 می آد!آخه خودشون سیم فری می فروختند!
گفت قیمتا حدودا 32 گیگ نزدیک 1 تومن هستش!
در صورتی که تو ایران 1300!
بعد شما چجوری می گین نزدیک 100 تومن فاصله دارن؟
بعد گفتن می تونین آزاد از فروشگاه های بیرون بخرین که فرقی با قیمت ما نداره و همین الانم دارن!
علاوه بر اون اگه اهل اونجا باشید می تونستید با شرایط هم بخری!
3gs می خوای دبی بخری شاید لاک دادن بهت!
برو یه تاپیک هست به نام تشخیص آیفون آنلاک از لاک!
اونجا رو قشنگ مطالعه کن!
در ضمن از اونایی که بهت پاسخ می دن تشکر کن!
مثل:آرش،سلیم،زکتر،خودم و ......!

Honradez
14-08-2010, 10:53
سلام.

ببينم اگر من بخوام کمتر از اون مقداري که براي آيفون 3GS هست (فکر کنم 900-800 تومن) پول بدم، چه راههايي داره؟ جاي ديگه جز آمريکا 199 دلار نميفروشه؟

مرسي. :46:

alen18
17-08-2010, 23:35
دوستان قيمتي كه در سايت زده براي اعضاي سايت هست و عضو سايت كسي هست كه به مدت 2 سال از خدمات اين اپراتور استفاده كرده است و حالا به اين قيمت ميخره و تا آخر عمرش هم با همين اپراتو كار ميكنه (البته اگه گوشيشو دوست داره)
ولي قيمت آنلاك براي همون غير عضو ها هم بالاي 300$ هست

sakura
30-08-2010, 16:00
1-چون گمرک 113 % هست

2- اگه ارزون تر از این باشه پر رو میشیم

3- ما برعکس عربا باید گشنه باشیم