PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : help me please

mmasoumeh
26-07-2010, 08:37
با سلام:41:

خواهش میکنم یکی از دوستان منو راهنمایی کنه....من میخواهم یه هارد اکسترنال بخرم و بک آپهای شرکت رو روش بریزم...و هیچی راجع به این موضوع نمیدونم ..اصلا چه هاردی باید بگیرم؟؟؟؟چه جوری باید وصلش کنم؟؟؟چه جوری باید پارتیشن بندی کنم؟؟؟؟خواهش می کنم یکی کلا" برام توضیح بده ......با تشکر

my email::ma_matin64@yahoo.com

H@mid-Vista
27-07-2010, 09:36
هارد اكسترنال چند مدل هست

یكسری كه معمولی هستن با یو اس بی وصل میشن
از 160 تا 650 گیگ هست و از 30 تومن تا 140 تومن قیمت دارن

یكسری هم هستند كه دارای پورت 1394 هستن كه سریعتر هست اما خوب گرونترن و باید پورت 1394 هم روی سیستم برای كاربرد باشه

سی گیت و ترانسند و وسترن دیجیتال هر سه تا برند خوبی هستند.
اما معمولا سی گیتها كوچكتر و سبكتر هستند.

majid_3ma
28-07-2010, 01:48
آقا حمید سی گیت آمار خرابی روی پارد های 2.5" زیاد داشته
500 گیگ وسترن 6-95 هستش خیلی هم خوبه

saman3230
28-07-2010, 01:51
با سلام:41:

خواهش میکنم یکی از دوستان منو راهنمایی کنه....من میخواهم یه هارد اکسترنال بخرم و بک آپهای شرکت رو روش بریزم...و هیچی راجع به این موضوع نمیدونم ..اصلا چه هاردی باید بگیرم؟؟؟؟چه جوری باید وصلش کنم؟؟؟چه جوری باید پارتیشن بندی کنم؟؟؟؟خواهش می کنم یکی کلا" برام توضیح بده ......با تشکر

my email::ma_matin64@yahoo.com

سعی کن حتما هارد seagate بخری و حتما هاردی بخر که usb و برقش جدا باشه

maxtor نخر چون خیلی زودکانکتور usb از بین میره

westen عهم که آشغاله محضه هرکی داشته بعد ه مدت هرچی روش بوده از روش پریده

Pami
28-07-2010, 01:59
دوست عزیز mmasoumeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جای این سوال در انجمن لپ تاپ نیست که برادر !
اینجا باید مطرح کنید :

خريد ابزارهای ذخيره سازی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به هر حال من پاسخ کامل میدم و برای ادامه بحث و جواب کلی در انجمن مرتبط مطرح کنید

اول باید معلوم کنید هارد اکسترنال 3.5 اینچی میخواین یا 2.5
هاردهای 3.5 اینچی تا ظرفیت های 4 ترابایت هم موجود هستن که خریدشون عقلانی نیست ، 1 ترابایتی رو تا 100-110 هزار تومان میتونید بخرید ، این هارد ها سرعت و امنیت بیشتری دارن ولی برای جابجایی چندان مناسب نیستن ، حتما باید آداپتور همیشه همراهتون باشه ، 2.5 اینچی ها کوچکتر و جمع و جور تر هستن ، آداپتور نمیخواد ، تا 640 گیگ هم موجود هست ، برخی هم 2 پورت هستن ( USB ) تا کمبود برق نداشته باشن
انتخابت رو مشخص کن برو تو اون انجمن مطرح کن

با تشکر
بسته شد