PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سیم کارت LG GX200 و سامسونگ c3212

Highbury
26-07-2010, 01:18
سلام دوتسان
یه گوشی دو سیم کارت میخواستم بگیرم که قیمت خوبی هم داشته باشه اصلا فکر نمیکردم که توی این رنج قیمت هم دو سیم کارت داشته باشیم.هر دو تقریبا یک قیمت رو دارند اما چند تا چیز واسه من مهمه
1- عمر باتری به اعداد کاری ندارم کسانی که عملا اطلاع دارند و یا از سایت های خارجی منبع دارند نظرشون رو خواهشا بدن
2- کیفیت ساخت بدنه ی گوشی . میخوام گوشی محکمی داشته باشم
3- مثلا توی مدل دی 780 سامسونگ به هر دو خط تماس میاد اما مشکل اینجاست که فقط یکیشون سیم کارت اصلیت هست و اگه بخواهی با خط دیگه تماس بگیری،باید گوشی رو ریستارت کنی و از اول سیم کارت اصلیت رو انتخاب کنی اما توی دی 980 فکر کنم این مشکل وجود نداره.آیا توی این دو مدل این مشکل وجود داره؟
4- سامسونگه منشی تلفن و رمز گذاری داره؟
-------
نظرتون در مورد سی 1 و سی 2 نوکیا چی هستش؟کی به بازار میان؟در مورد عملکرد این دو گوشی چی میدونید؟چون قیمتش پایینتره میخوام ببینم ارزش صبر کردن داره یا نه.البته من یک ماهه دیگه خرید میکنم

maziarzar
26-07-2010, 22:00
سامسونگ C5212
سامسونگ B5702

Highbury
27-07-2010, 07:37
اولا مرسی از اینکه جواب دادین اما از اون دو گوشی که معرفی کردین 5212 خوبه ولی لمسی دوست ندارم.اما قیمتش یک کم بالاست و نمیخوام بیشتر از 120 خرج کنم.

دوما مطمئن باش امسال ما قهرمان میشیم بزن کنار:31::10:

Highbury
27-07-2010, 20:23
کسی از جی ایکس 200 اطلاعی نداره؟

Elis
30-07-2010, 19:29
منم باسه خرید یه گوشی دو سیمکارت تا 110 تومن راهنمایی میخوام
نوکیا و سونی اریکسون گوشی دو سیمکارت ندارن ؟
ال جی چطور ؟

ممنون

maziarzar
30-07-2010, 20:06
سامسونگ C5212

امیلیا پوریا
03-09-2010, 14:32
سلام دوتسان
یه گوشی دو سیم کارت میخواستم بگیرم که قیمت خوبی هم داشته باشه اصلا فکر نمیکردم که توی این رنج قیمت هم دو سیم کارت داشته باشیم.هر دو تقریبا یک قیمت رو دارند اما چند تا چیز واسه من مهمه
1- عمر باتری به اعداد کاری ندارم کسانی که عملا اطلاع دارند و یا از سایت های خارجی منبع دارند نظرشون رو خواهشا بدن
2- کیفیت ساخت بدنه ی گوشی . میخوام گوشی محکمی داشته باشم
3- مثلا توی مدل دی 780 سامسونگ به هر دو خط تماس میاد اما مشکل اینجاست که فقط یکیشون سیم کارت اصلیت هست و اگه بخواهی با خط دیگه تماس بگیری،باید گوشی رو ریستارت کنی و از اول سیم کارت اصلیت رو انتخاب کنی اما توی دی 980 فکر کنم این مشکل وجود نداره.آیا توی این دو مدل این مشکل وجود داره؟
4- سامسونگه منشی تلفن و رمز گذاری داره؟
-------
نظرتون در مورد سی 1 و سی 2 نوکیا چی هستش؟کی به بازار میان؟در مورد عملکرد این دو گوشی چی میدونید؟چون قیمتش پایینتره میخوام ببینم ارزش صبر کردن داره یا نه.البته من یک ماهه دیگه خرید میکنم

سلام به دوستان
منم دقیقا مثل دوست خوبمون میخوام خرید کنم واز این دو گوشی نمیدونم کدومو انتخاب کنم . و فقط میدونم گوشی C1-00 نوکیا ارزش نداره ولی C2-00 رو نمیدونم . به گوشی سامسونگ C5212 هم فکر نمیکنم چون مدت زمان نگهداری شارژش اصلا برای 2 سیمکارت مناسب نیست . ولی مابین این 2مدل میشه گفت هردوشارژای خوبی دارن و نوکیا هم که نمیدونم . از یکی که این مدل گوشی سامسونگ دستش بود پرسیدم میگفت راضی هستش . و موقع مکالمه با یک خط اون دیگری بوق اشغالی میزنه ولی ال جی چطوره ؟
سی 1 نوکیا هم که یه خط باید خاموش باشه تا اون دیگری کار کنه البته تو سایت خوندم اینو . اون مدلش اینطوری نیست .
منتظر راهنمایی دوستان هستم .

maziarzar
03-09-2010, 15:09
گوشی سی1-00نوکیا وارد بازار شده قیمتش هم70تومنه و هنوزگرونه وافت قیمت نکرده
گوشی ساده وبدون تجملات وعمرباتری بسیار زیاد وعالی