PDA

View Full Version : آموزش هك كردن در 80 صفحه به صورت كامل ( هك كردن سايت و ... )

soltany
23-04-2006, 15:32
كتاب آموزشي هك كردن سايت و ايميل و ... به صورت كامل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kolubive
29-04-2006, 19:06
سلام سلطانی جان . مثل اینکه این سایت شریعتی هم پایه نیست :angry: . به هر حال چه موقع هایی این مشکل رخ نمی ده که وصل شیم و بتونیم دانلودش کنیم . :rolleye:
حجمش رو هم لطفا بنویس :happy:

با تشکر :)

رضا :biggrin:

soltany
29-04-2006, 21:52
من لينك رو تست كردم سالم بود ولي چشم در اولين فرصت جاي ديگري اين فايل رو آپلود مي كنم . دليل آپلودم در سايت شريعتي اين است كه admin اين سايت خودم هستم .
دليل مشكل اين است كه شركت آروند در حال انتقال سرور است و به همين دليل چند روزي سايت تعطيل شده بود

Hidden-H
29-04-2006, 22:11
سلام
منم گرفتم
سالمه مثل اينكه

Harry Potter
29-04-2006, 23:27
سلام دوستان
من این آموزش رو که ظاهرا طرفداران زیادی داره، روی سرور p30world آپلود کردم تا همیشه در دسترس کاربران باشه :happy:
با تشکر از آقای soltany عزیز...
موفق باشید ;)

تاپیک ویرایش شد...

Venus
29-04-2006, 23:48
با تشکر بازم از ای کارا بکنید
ممنون

KARAFS
30-04-2006, 15:45
سلتانيٍ.مي خام با همين كتاب سايتتو هك كنم.چطوره هان؟

Tornado2800
30-04-2006, 16:09
بابا Defacer [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_k
30-04-2006, 17:50
ممنون دوست خوبم جالب بود.
از شما هم ممنون Harry جان .

soltany
30-04-2006, 22:16
karafs عزيز نيازي به هك كزدنش نداري ، خود شركت آروند هر روز دو بار كنترل پنل رو عوض مي كنه و هميشه خدا سايت شريعتي با سايتي كه هك شده تفاوتي نمي كنه ، چون امكان ورود ما به كنترل پنل مثل امكان سوخت گيري هواپيما در پشت بام منزل ماست ( البته اين جمله را دوست خوبم jamali كه عضو گروه طراحان سايت شريعتي است گفته است )

Dash Ashki
01-05-2006, 16:17
دست هری پاتر جون و داش سلطانی درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoom@n
02-05-2006, 06:53
آقايون محترم ! اول اين كتاب آموزش هك نوشته آراز صمدي اما مطالب اون دقيقا كپي شده چيز هايي هست كه ksn هومن هكر معروف پرشين بلاگ دو سال پيش تو وبلاگش مي نوشت . اين اومده همه اونا رو زده سر هم به اسم خودش داده!

bahdar
28-08-2006, 10:35
از آقاي سلطاني و هري پاتر تشكر مي كنم.

powerslave
01-09-2006, 17:57
i'm reciving it(21 percent) : :biggrin:
although i have not finish the university yet but i've not learned so good.
so i ask you more E-books about camputers & programing .

soltany
01-09-2006, 18:20
لطفا انگليسي تايپ نكيند چون خلاف مقررات است .
كتاب هم هرچي مي خواي بگو برات بذارم چون بانك كتاب كامپيوتر من تقريبا كامل است ( همچنين دوستان ديگر من مثل بابك و هري پاتر و لينكر ( حامد ) كه خيلي كامل ترند )

WooKMaN
04-09-2006, 23:56
سلام دوستان
من این آموزش رو که ظاهرا طرفداران زیادی داره، روی سرور p30world آپلود کردم تا همیشه در دسترس کاربران باشه :happy:
موفق باشید ;)

تاپیک ویرایش شد...
از اونجايي كه زيادي كف كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جاي تشكر داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

omidhorami
14-09-2006, 22:54
soltany دمت گرم

navidkazemi63
20-09-2006, 07:11
آقا تشکر میکنم
خیلی جالب بود

alikhodayar
02-10-2006, 12:56
اقا ممنون خيلي خووب بود

Wisdom
02-10-2006, 14:00
soltany جان

مرسي و ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoom@n
25-05-2007, 00:16
با این که این موضوع رو یه بار دیگه هم گفتم باز هم می گم ! این دقیقا کپی شده مطالب ksn هست . طرف اونا رو پشت سر هم گزاشته و به اسم خودش داده!

soltany
25-05-2007, 09:49
با این که این موضوع رو یه بار دیگه هم گفتم باز هم می گم ! این دقیقا کپی شده مطالب ksn هست . طرف اونا رو پشت سر هم گزاشته و به اسم خودش داده!

من اولش هم گفتم که کتاب ها را از سایت های دیگر که خیلی هاش بسته شده گذاشتم

Hoom@n
26-05-2007, 13:34
منظور من اسم اول اون کتاب هست . اون مطالب مال ksn هست که الان دیگه مطالبش به صورت منسجم تو اینترنت وجود نداره . اما اول اون کتاب یه اسم دیگه رو نوشته و می شه اطمینان داشت که اون اسم واقعی ksn نیست . چون اون هیچ وقت نزاشت که اسم واقعی یا محل اون رو کسی بفهمه . به هر حال اون یه هکر بسیار حرفه ای بود.

mehdy_nazary
30-05-2007, 11:09
salam dadashi in linkesh fekr konam kharab bashe dadash akhe download nemishe

Hoom@n
30-05-2007, 11:51
سلام و خیر مقدم خدمت شما دوست عزیز که به این انجمن اومدید . نوشتن پینگلیش و به طور کلی در این انجمن خلاف قوانین هست پس لطفا از این به بعد فارسی بنویسید یا اگر این کار برای شما مشکل هست از برنامه های تبدیل پینگلیش به فارسی استفاده کنید. لینک دانلود این آموزش این زیر می زارم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davod1366
04-06-2007, 11:27
سلام دوستان
موفق باشید ;)

تاپیک ویرایش شد...

هری جان وقتی روی این لینک کلیک می کنم صفحه ای باز میشه که میگه شما وارد سیستم نشدید
وقتی هم که نام کاربریم و پسوردم را مینویسم صفحه خوش آمد گویی برای چند ثانیه باز میشه ولی باز همون پیغام رو مده که شما باید وارد بشید
لطف میکنید این مقاله رو برام با ایمیل بفرستید .
davod13666@walla.com

Harry Potter
04-06-2007, 22:10
هری جان وقتی روی این لینک کلیک می کنم صفحه ای باز میشه که میگه شما وارد سیستم نشدید
وقتی هم که نام کاربریم و پسوردم را مینویسم صفحه خوش آمد گویی برای چند ثانیه باز میشه ولی باز همون پیغام رو مده که شما باید وارد بشید
لطف میکنید این مقاله رو برام با ایمیل بفرستید .
davod13666@walla.com
سلام دوست عزیز
اگر شما اول از طریق این آدرس وارد انجمن بشید (login کنید) :
بعد روی این لینک کلیک کنید:
باید دانلود بشه ، همون طور که 546 نفر دیگه دانلود کردند...

پیروز باشید :10: