PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mount & Blade: Warband

MobinS
24-07-2010, 15:00
Mount & Blade Warband
بازی سوارکاری و شمشیر

امتیاز در گیم اسپات : 7.5
سبک بازی : RPG (role Playing Game)

سیستم مورد نیاز :
Operating system: Windows 2000/ME/XP/Vista/Windows 7
Processor: 2.1Ghz or higher
Memory: 1 GB
Hard disk space: 900 MB
Video: Graphics card (128 MB+)
Sound: Direct X-compatible sound card
DirectX®: Directx 9c

بازی مونت اند بلید یکی از زیباترین بازی های سبک RPG محسوب می شود. در این بازی شما ابتدا با انجام بخش training کاملا طرز : حمله کردن ، دفاع کردن ، کار با کمان ، کار با کمان صلیبی ، پرتاب نیزه ، اسب سواری ، تیر اندازی روی اسب و حمله با نیزه بر روی اسب را یاد می گیرید. ضربه زدن در این بازی با کلید سمت راست موس است که شما با تکان دادن موس در جهت های مختلف در حین و قبل از ضربه زدن می توانید انواع حملات را تجربه کنید. لازم به ذکر است که این بازی بر روی برخی از سیستم هایی که گرافیک 64 دارند هم نصب و اجرا می شود.

در ابتدا بازی از شما چندین سوال پرسیده می شود تا خصوصیات شما را در آن سوال ها مشخص شود ، سوال هایی از قبیل : شغل پدرتان چیست؟ ، در کودکی چه کارهایی انجام می دادید؟ در سن نوجوانی چه کارهایی می کردید؟ و... و در آخر هم که شهر زندگی تان را از شما می پرسد. شما در جواب دادن کاملا آزاد هستید و می توانید به عنوان مثال انتخاب کنید که پدرتان یک اشراف زاده بوده و یا حتی یک دزد! پس از جواب دادن به سوالات شروع به ساختن چهره ی خود می کنید ، در این بازی ساختن چهره بسیار زیبا ساخته شده است که شما می توانید هزاران چهره ی متفاوت با ده ها مدل مو ، رنگ مو و... بسازید.پس از ساختن شما شروع به تقسیم اسکیل های خود در بین اسکیل های موجود می کنید. مثلا انتخاب می کنید که شخصیت شما در سوارکاری و شمشیر زنی و... چه قدرتی داشته باشد. پس انجام همه ی این کار ها شما وارد بازی می شوید ، در ابتدا یک گارد شما را می کشد و شما در یک tavern به هوش می آیید ، با صحبت کردن با صاحب Tavern می توانید اولین QUEST خود را بگیرید و انجام دهید.

شما در این بازی می توانید در شهر قدم بزنید ، شمشیر بخرید ، لباس بخرید ، دنبال سرباز بگردید که برای شما کار کنند و بجنگند ، لشکر خود را بسازید ، به روستا ها حمله کنید ، آن ها را تسخیر کنید ، دزدی کنید ، با یک امپراطوری یار شوید و لشکر خود را به آن ها بدهید و پول دریافت کنید ، با لشکریان خود بجنگید و حتی خودتان یک امپراطوری تشکیل دهید!!!!!!!!

در این بازی بیش از 30 عدد شهر و 100 روستا وجود دارد که هر کدام برای یک امپراطوری است . این شهر ها در چهار منطقه : برفی ، کوهستانی ، جنگلی و بیابانی وجود دارند. نژاد های بازی واقعی هستند ولی نقشه ی بازی نقشه ی اروپا ، آسیا نیست و کمی متفاوت است.

کنترل جنگ در این بازی بسیار مهم است. در جنگهایی که لشکریان شما در آن حضور دارند شما می توانید به عنوان یک فرمانده لشکر ظاهر شوید و لشکر را هدایت کنید ، آن ها را گروه بندی کنید ، دستور حمله دهید ، دستور دهید سر جایشان بایستند و ده ها دستور دیگر.شما می توانید با فرماندهی خوب با لشکریانی بسیار کم یک قلعه مستحکم را از آن خود کنید.

حالت آنلاین این بازی نیز آزاد می باشد و نیاز به سریال نامبر ندارد. شما می توانید بین صدها نفر به صورت آنلاین بجنگید افتخار کسب کنید.

این بازی یکی از بهترین بازی های سبک RPG است که شما در آن با کنترل یک شخصیت ساده بدون هیچ لشکری یک امپراطوری بسازید و جهان را تصرف کنید ، نورد ها را زیر فرمان خود قرار دهید ، شمالی ها را از بین ببرید ، و عرب ها را نابود کنید.

چندین عکس از محیط بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا بازی خیلی قشنگیه و شاید 4 ، 5 ساعت شما رو پای سیستمتون میخکوب کنه ! حتما بازی رو دانلود کنید یا اگر نمی تونید بخرید. اگر جاییش اشتباه بود با بد نوشتم لطفا بگید ، سوالی بود در خدمتیم .

کپی رایت خودم ، مبین شاکری

GUNSHIP
24-07-2010, 15:37
اون عکس کشتی که گذاشتی مال این بازیه؟(شک دارم)

MobinS
24-07-2010, 15:59
اون عکس کشتی که گذاشتی مال این بازیه؟(شک دارم)

آره عکسش واسه empire بود ، پاک شد ، ممنون

MobinS
24-07-2010, 20:49
هیچکی بازی نکرده این بازیو؟؟

GUNSHIP
25-07-2010, 12:33
هیچکی بازی نکرده این بازیو؟؟
چرا من کردم.
تنها نقطه قوتش نبرد ها هستن که شما رو به خوبی جذب می کنن چون از هر جور سلاحی که فکر کنی میشه استفاده کرد و همچنین جهت حمله با شمشیر رو خودت انتخاب می کنی

MobinS
25-07-2010, 14:44
چرا من کردم.
تنها نقطه قوتش نبرد ها هستن که شما رو به خوبی جذب می کنن چون از هر جور سلاحی که فکر کنی میشه استفاده کرد و همچنین جهت حمله با شمشیر رو خودت انتخاب می کنی

آره خب ، اصل بازی تو نبرداشه و بقیه چیزاش فرعه! باید نبرداش قشنگ باشه!

popowoody
27-07-2010, 15:40
من این بازیو خونه دوستم کردم خیلی باحال بود.کسی یجا تو مشهد می شناسه که این بازیو داشته باشه؟

ZEDEHAL DEGE
13-09-2010, 10:52
میشه تو این بازی کودتا کرد و حکومت رو گرفت ؟من که به هر دری زدم نتونستم اخه اگه خودت یه حکومت تشکیل بدی حال نمیده چون جزئ ادم حسابت نمیکنن:D

MobinS
13-09-2010, 12:02
نمیشهکودتا کرد و مردم رو به سمت خودت بکشی ، ولی میشه به شهرحمله کنی دیگه.

popowoody
13-09-2010, 12:41
سلام

من با بازی یه مشکل دارم شب که میشه اسب خیلی کند حرکت میکنه ایا مشکل از بازیه

MobinS
13-09-2010, 15:30
تو نقشه رو می گی؟ تو کدوم دوربین بازی می کنی که شباش کند میشه؟

popowoody
13-09-2010, 15:35
نه سرعت اسب مون کند میشه

MobinS
13-09-2010, 16:10
من که تا حالا با اسب حرکت نکردم ، با نقشه برو یک جاییببین همین مشکل رو داره؟؟

popowoody
13-09-2010, 16:17
من که تا حالا با اسب حرکت نکردم ، با نقشه برو یک جاییببین همین مشکل رو داره؟؟

درست شد...........................

Artam01
23-11-2011, 12:31
تو این بازی شما لشکر کشی ژنرال بودن جنگجو بودن شاه بودن اداره افراد و داشتن شهرها و حتی امپراتوری به نام خودتون رو تجربه میکنید، این بازی هم استراتژی هست هم سوم شخص و هم اول شخص.

الان من تونستم یک ماپراتوری کوچک تشکیل بدم و در حال گسترش و یا دفاع از شهرهای خودم هستم، بازی لذت بخش و خیلی طولانی ای است.

iload
03-12-2011, 03:21
سلام

آقا شما روز چندمید ؟! من تا حالا 800 روز از بازی گذشته و 14 سرباز خونه که بهش میکن کاستاله اگه اشتباه نکنم . و 6 قلعه اصلی که تو هر کدون از این سرباز خونه ها و قلعه ها 100 الی 200 یار سرباز دارم و یه 30 -40 تا هم ویکیج یا همون روستا و یه 300 سرباز همراه . ولی جدیدا نمیدونم چی شده که یارام بیخودی میمیرن !

میگه پارتی سایزم کم شده ؟! چی هست ؟ کسی میدونه ؟

Artam01
03-12-2011, 08:54
من 1370 روز بازی کردم.
118 تا بیشتر سرباز ندارم همراهم.
خوب ارتشی داری رو آسون بازی میکنی؟ درجه سختی بازیت چند درصده؟

سربازات میمیرن یا فرار میکنن؟
اگه میمیرن یا مریضی زده به ارتشت یا غذا ندارن.
اگه فرار میکنن روحیشون اومده پایین.

iload
03-12-2011, 09:05
سلام

فکر کنم فرار میکنن .

اشتباه شد من 2008 رو بازی میکنم نه اینو اون اولش ایزی یا هارد نداشت همین بود که هست . این بازیه رو هم تست کردم ولی به اندازه این 2008 حال نمیده . جریانشم اینه که من شورش کردم بعد 2 تا امپراتوری رو نابود کردم سبزا و آبیها رو بعد از اونایی که با هم بودیم جدا شدم دوباره شورش کردم و یکی از کینگا رو عوض کردم فکر کنم دستتار خان بود ؟! همون بنفشا بعد با همونایی که شورش کرده بودم جنگیدم ( بنفشا ) و خودم یه امپراتوری تشکیل دادم بعد یه امپراتوری دیگه رو هم شکست دادم ( زردا ) و الان من موندم و اونایی که اول باهاشون شورش کرده بودیم ( نارنجی ها ) و میخوام باهاشون بجنگم ولی خیلی زیادن چون امپراتوری هایی که از بین رفت لورداش رفتن با اونا .

در کل بازی خیلی جالب و موتاد کننده ای هست .

MobinS
03-12-2011, 15:29
به به! دوباره یاد این بازی افتادم رفتم یکم بازی کردم! جدا خیلی قشنگه! اگه یک شرکت معروف بازی رو می ساخت حتما پرفروش ترین ها و بهترین بازی سال می شد... مشکلاتش نبود صدای دیالوگ و گرافیکش هست...

Artam01
03-12-2011, 19:35
Warband بازیش خیلی پیشرفته تر و با گرافیک بهتریه نسبت به نسخه ی اول Mount and blade منتها یکمی پیچیده و سخت تر شده است.

کلن اگه نیروهات فرار میکنن با روحیشون رو زیاد کنی، براشون غذاهای خوب بخر مثل عسل و کره و خوک و اینا، بعد یه چند تا چند هم برنده بشش روحیشون زیاد میشه دیگه فرار نمیکنن ولی باید همیشه بهشون برسی تا دوباره فرار نکنن.

iload
03-12-2011, 23:13
Warband بازیش خیلی پیشرفته تر و با گرافیک بهتریه نسبت به نسخه ی اول Mount and blade منتها یکمی پیچیده و سخت تر شده است.

کلن اگه نیروهات فرار میکنن با روحیشون رو زیاد کنی، براشون غذاهای خوب بخر مثل عسل و کره و خوک و اینا، بعد یه چند تا چند هم برنده بشش روحیشون زیاد میشه دیگه فرار نمیکنن ولی باید همیشه بهشون برسی تا دوباره فرار نکنن.

اره ولی گیم پلی نسخه اولش جذابتره به نظر من . راستی یه ورژن جدیدتر هم داره که کاراکترا تفنگ دارن و ... این همین Warband یا بعدیش هست ؟ من سه ورژن از این بازی دارم .

Artam01
04-12-2011, 09:35
اون که تفنگ داره یه Expansion جدیده به نام With fire and sword که از فیلم و کتابی به همین نام الهام گرفتن،
مال دوران جنگ های سوئد و روسیه و شورش قزاقها بر جمهوری لهستان و لیتوانی است که خانات کریمه هم تو این بازی هستن.
همه ی اسامی و شهرها و کشورها بر اساس تاریخ و واقعی هستن، تفنگ ها هم همه از نوع قدیمی و سرپر هستن، زرنگ باشی می تونی با سواره نظام حساب تفنگ چی ها رو برسی.

اونایی که تاراس بولبا رو دوست دارن از این بازی لذت فراوان می برن.

King danial
07-09-2012, 12:13
سریال نامبراین بازیو کسی نداره؟
چون من ندارم و وست بازی منو از بازی میندازه بیرون!

Artam01
08-09-2012, 11:50
باید ب
ردی به دنبال کرک/

Crysis_Max
13-03-2013, 12:17
سلام من نسخه اصلیشو بیشتر دوست دارم و در مجموع تموم شخصیتایی که ساختم بیش از 2000 روز بازی داشتم ولی اوج شکوه و قدرتم مربوط به شخصیت دوست داشتنیم یعنی Max هست که ابتدا گذاشتم Captain بعد شد Commander بعد شد Lord بعد شد King بعدش شد Emperor و در اخرم که حالا باشه شده Great Emperor .
فاتح تمام شهر ها وقلعه های بازی و نابود کننده تمام ارتش ها ، مالک تمام سرزمین ها امپراطوری ها ، قاتل امپراطوری ها و سرور اکثر لرد های بازی .

من تو بازی همه شهرا و قلعه ها رو گرفتم جز یه شهر مال نارنجی ها که اونم چوووووووووون باگ هست نمی تونم بگیرمش وگرنه اونم رتته .
به لطف پرنسی که بهت میده و لرد های خائن سبز ها من ابتدا کلی لرد سبز گرفتم و امپراطوریشونو نابود کردم و بعد بنفش ها و همیطور تا تهش رفتم و هیچکس جلو دارم من نبوده و نیست .
یک دنیا لرد و نیرو دارم . همه پادشاه ها و تعدادی هم لرد رو تویه یه قلعه زندانی دارم .

یعنی حالی میده کلا . هر چند وقت یه بار میزارم این نارنجی های باقی مونده به یه قلعه حمله کنن تا برم نابودشون کنم .

Crysis_Max
13-03-2013, 12:20
بعد اینکه گروه سبز ها رو نابود کرم یک انتخوابات برگزار شد بین من و اون پرنسه .
که من با اختلاف کمی ازش بردم و شدم پادشاه جدید سبز ها و رنگم به جای قرمز به سبز تغییر کرد . و دیگه به عنوان شورشی حساب نمیشم .
بعد انتخوابات هم پرنسه ازت جدا میشه و یه ارتش 200،300 نفره خفن تشکیل میده .
هرچند تو گروه تویه ولی از اکثر دستوراتت سر پیچی میکنه .

Artam01
15-03-2013, 12:43
واقعا بازی لذت بخشیه!
به خصوص برای دوستاران تاریخ و قرون وسطی و شوالیه گری و اسب سواری و شمشیر بازی.

zi behzad
17-03-2013, 11:45
واقعا بازیه قشنگیه:n05:

zi behzad
18-03-2013, 22:19
کسی کرک سراغ نداره ؟

zi behzad
18-03-2013, 23:28
پیداش کردم
کرک
نسخه 1.153

T.Eftekhari
21-03-2013, 16:35
من قبلا این و آنلاین بازی می کردم اما الان حتی سرور ها رو هم سرچ نمی کنه

پیغام unable to connect میده

با تحریم شکن م این قضیه حل نشد

Artam01
22-03-2013, 11:24
کرک جدید پیدا کن.
اون سرورها همشون سرورهای کرک بودن، سرورهای خود بازی خیلی بیشتره.

-------------

راستی کسی میدونه چطوری میشه نسخه ی اورجینالش رو خرید؟

Masoodegh
23-07-2013, 13:28
مودی داره که باهاش بشه قلعه ساخت؟

مست19
30-09-2013, 13:40
چطور میشه دانلودش کرد؟

MOein_zzz
26-04-2014, 14:05
:n28: ,man shomare seryale in bazi ro mikham

Artam01
04-05-2014, 10:46
شماره سریالش نیست ولی کرکش پیدا می شود.

aaligoli
27-10-2015, 02:23
توی لیست سرورها Game_Hezarnevis برو این سرور ایرانی هست.

Battle | 78.47.35.29
Capture the Flag | 78.47.35.29
Conquest | 78.47.35.29
Deathmatch | 78.47.35.29
Duel | 78.47.35.29
Fight and Destory | 78.47.35.29
Siege | 78.47.35.29
Team Deathmatch | 78.47.35.29

Emir1
27-10-2015, 15:54
ظاهرا تو نمایشگاه E3 امسال bannerlord تایید شده، کسی میدونه تاریخ انتشارش کِیه؟