PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه یا سایت خوب واسه ی چت به زبان انگلیسی میخوام

Y@var
24-07-2010, 09:44
سلام به همگی دوستان

یه سایت میخواستم واسه ی چت به زبان انگلیسی که افرادش فقط دنبال چیزایه جنسی نباشن و چت سالم کنن(هم با صدا و هم نوشتاری).واسه آموزش زبانم میخوام.:46:
راستی نگین یاهو مسنجر که از بس ربات توش ریختن که دیگه نمیشه یه آدم هم توش پیدا کرد.:13:
هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم.مرسی...بابای:11:

Cleeev
24-07-2010, 10:20
کانال های IRC... چت واقعی اینه که متأسفانه مردم ایران تقریباً 99 درصد کوچکترین آشنایی باهاش ندارن...

اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای استفاده از کانال های IRC هم میتونید از کلاینتای آنلاین و هم کلاینتای نصبی داخل کامپیوتر استفاده کنید که یکی از بهترین و ساده ترین اون ها کلاینت IRC داخل مرورگر Opera هستش که به واسطه ـش کنار مرور صفحات وب میتونید چتم در تب های کناری بکنید...

کار سختیم نیست... کمی از گوگل کمک بگیرید و همچنین توی Opera هم به Menu > Mail and Chat Accounts رفته و یکم کار کنید یاد میگیرید...

همچنین دستورات در کانال های IRC به صورت سطور کد استفاده میشن که بسته به سرورا ممکنه متفاوت باشه ولی یه سری کدای بین المللی و استاندارد هست که در همه سرورا یکیه... این کدا واسه کارای کاربری، ثبت نام در سرور و کارای مدیریتی و محدودیت کاربران و هزاران چیز دیگه به کار میرن (گوگل irc commands)...

کلاً بگردید دنبال کانالای خوب IRC که واسه چت آزاد باشن بعدش برید چت کنید... آمریکایی و انگلیسی اصیل و همچنین مردمان دیگه دنیائم هستن خیلیم واسه انگلیسی خوبه...! سرور رو به برنامه کلاینت اضافه کنید، وصل بشید، کانال ها رو لیست کنید، و به هر کدوم که خواستید (مثلاً شلوغ ترین) وارد بشید...

خود من دوستان بعضاً بسیار خوبی و افراد با تفکرات خیلی خوب تو بعضی کانالا پیدا کردم که هم صحبتای خیلی خیلی خوبی بودن برام...

زیادم مسائل جنسی عین یاهو ماهو و این ** خل بازیا توشون نیست... البته کانالای واسه این کارم هست ولی با توجه به وجود مدیر در کانالا و مدیریت توسط مردم، کسی بخواد چیزخل بازی دربیار چیزشر بگه خودشو جد و آبادش کیک میشن (اخراج)...!

به خاطر همین در کل خوبه... البته مردمان دیگر نقاط جهان غالباً تو صحبتاشون کلماتی به کار میبرن که ممکنه فکر کنی بی احترامی و فحشن ولی نیستن و زیاد جدی نگیر (به خصوص ملت غیورپرور آمریکایی)... :46:

توی Opera اگه لینکی با پروتوکل irc مثل لینک زیر رو روش بزنی خودش اتوماتیک تنظیمات رو میاره و بعد به پنل chat اضافه میکنه :

و یه همچین چیزیه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:8:

!Plus
24-07-2010, 14:13
من هم همون IRC رو پیشنهاد می کنم...! :27:

تو اینترنت سرچ کنی می تونی کانال های زیادی پیدا کنی...! حتی مثلاً کانالی که فقط واسه آموزش زبان توش جمع شده باشن...! :21:

شاید بعضی از سایت های آموزش زبان که هم خودشون کانال داشته باشن...! :27:

یه برنامه هم واسه گوشی...! اسمش Morange ه...! (البته اسم ورژن جدیدش Mozat ه...!)

می تونی از اینجا دانلودش کنی...! :

همه برنامه های چت و سرویس های اینترنتی و... رو جمع کرده تو یه برنامه...! می تونی از اون هم استفاده کنی...! :27:

موفق باشی...! :46: