PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پهناي باند بين الملل تا پايان سال به 25 گيگابيت بر ثانيه مي رسد

sei_pm
24-07-2010, 09:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی جالبه اگر یک حساب سر انگشتی بکنید متوجه میشوید که:
25 * 1024 * 8 = 204800 Mb/s
یعنی با ضریب اشتراک 1 به 8 بخوان سرویس 1 مگ بدن تو کل کشور فقط 204800 کاربر می تونند سرویس 1 Mb بگیرنند . حالا بگید چرا محدودیت 128 برداشته نمیشه. یعنی فکر کنم از تعداد مشترکها Adsl تهران هم کمتر بشه . مگر اینکه آمار دروغ باشه.

KING_DESIGNER
24-07-2010, 11:01
مگه مشکل ما 2 مگ سرعت بیشتره ؟:27:
یعنی ما همه کارمون رو کردیم باید به دو مگ سرعت بیشتر گیر بدیم؟:27:
قیافه ==>:27:

wichidika
24-07-2010, 12:02
اخه فایدش چیه وقتی دست مردم نرسه تا وقتی مردم برداشتن محدودیت سرعت و افزایش سرعت و افزایش کیفیت سرعت اینترنت پر سرعت را لمس نکنند به هیچ دردی نمی خوره .
لازمه رشد it در همه جای دنیا افزایش سرعت و پهنای باند اینترنت هست .:11:

behnam-k
24-07-2010, 16:13
آخه یکی نیست به این بگه خر بیشعور
محدودیت حجمی و محدودیت سرعت رو بردار
پهنای باند بین الملل به ما چه

mehrdad38
24-07-2010, 17:11
همین و بگو پهنای باند بین الملل 1 ترابیت هم بشه تا وقتی این محدودیت ها هست به حال مردم هیچ تاثیری نخواهد داشت.

hamed malekpour
24-07-2010, 18:19
نمی دونم باید چی کار کرد تا سرعت اینترنت را بردارند یعنی سرعت بیشتر بشه......:13:

KING_DESIGNER
24-07-2010, 18:52
3سال دیگه حتما یه خبری میشه فعلا تا سه سال دیگه نباید خبری بشه :27:
فعلا اقای وزیر مال این دوره هستند :27:

DaRiOuShJh
24-07-2010, 18:53
عجیبه
در کل فکر نکنم به وضعه ما فرقی بکنه
این همه کجا میره که بیت بیتش هم به ما نمیرسه؟

javadlf
24-07-2010, 18:58
3سال دیگه حتما یه خبری میشه فعلا تا سه سال دیگه نباید خبری بشه :27:
فعلا اقای وزیر مال این دوره هستند :27:

عزیزم درسته که محدودیت سرعت به این دولت مربوط میشه ولی به آقای وزیر هیچ ربطی نداره

(البته منظور من حمایت از کسی نیست)

KING_DESIGNER
24-07-2010, 19:14
عزیزم درسته که محدودیت سرعت به این دولت مربوط میشه ولی به آقای وزیر هیچ ربطی نداره

(البته منظور من حمایت از کسی نیست)

صحبت شما با توجه به اینکه وزیر قبلی فرمودند که اینترنت 56 کیلو برای کاربران خانگی کافی هست ! کاملا رد میشه
ایشون در یه جایی دیگه هم گفته بودند که ایرانیا فقط چت میکنند شما از این حرفهایی که سلیمانی وزیر مخابرات گفتهبود اطلاعی ندارید ؟ توصیه میکنم روزنامه همشهری صفحه مربوط به اخبار علمی و.. رو مطالعه بفرمایید تا یه خورده آپدیت باشید بعد اظهار نظر بفرماید

این درحالیه که هنوز هیچ اظهارنظری از وزیر جدید اعلام نشده و این به معنای ادامه دادن خط مشی وزیر قبلی هستش ! (( به قولی سکوت علامت رضاست :31::13: ))

پس با این حساب اگر شما چشمتون اب میخوره من امیدی ندارم بازم دعا کنین و پیش خودتون بگید ایشالا گربه است ! :31::31::31:

KING_DESIGNER
24-07-2010, 19:25
عجیبه
در کل فکر نکنم به وضعه ما فرقی بکنه
این همه کجا میره که بیت بیتش هم به ما نمیرسه؟
نمودار سرویس دهندگان در اینرتنت سال گذشته رکورد دانلود رو اول به شرکت سروش رسانه وابسته به صدا وسیما داده بود که نصف مطالبش رو از پهنای باند دولتی رد میکنه و دیگه امواجی در کار نیست !
این اخبار رو مستند میگم.
پارسال در موقع ححوادثی که رخ داد شبکه یک از کار افتاده بود که میگفتن یه سری امواج مخرب از سمت کوبا به ماهواره اینتل ست فرستادن و کانالهای سراسری هم که روی این ماهواره پخش میشه دچار نقص شده . و تا چدساعت شبکه اول خراب بود ولی این مشکل توی سه سوت حل شده بود چون با فکر قبلی کارمندای صدا وسیما از فیبر نوری سراسری برای اراسل امواج استفاده کرده بودند که دیگه شبکه یک به جایا ینکه از تهران با ماهواره به اصفهان بره با فیبر مسیر جایگزین زدند در واقع یک میانبر به شهرهای کل کشور .
ولیخ وب هزینه خیلی بالا میره برای همین در مواقع ضروری از این روش استفاده میکنند.
مثلا وقتی که در گیرنده ها مشکلی پیش بیاد از این لینکها استفاده میکنند.

و رتبه دوم فکر کنم برای صبانت بود :20:

bleu2u4u
24-07-2010, 19:25
این درحالیه که هنوز هیچ اظهارنظری از وزیر جدید اعلام نشده و این به معنای ادامه دادن خط مشی وزیر قبلی هستش ! (( به قولی سکوت علامت رضاست ))

البته این اقا چند وقت پیش گفتش که باید محدود 128 بشه 512 که اونم باز محدودیته پس هر دوشون بی عقلن
تقی پور بی عقله , سلیمانی بی عقل تر

javadlf
24-07-2010, 19:43
صحبت شما با توجه به اینکه وزیر قبلی فرمودند که اینترنت 56 کیلو برای کاربران خانگی کافی هست ! کاملا رد میشه
ایشون در یه جایی دیگه هم گفته بودند که ایرانیا فقط چت میکنند شما از این حرفهایی که سلیمانی وزیر مخابرات گفتهبود اطلاعی ندارید ؟ توصیه میکنم روزنامه همشهری صفحه مربوط به اخبار علمی و.. رو مطالعه بفرمایید تا یه خورده آپدیت باشید بعد اظهار نظر بفرماید

این درحالیه که هنوز هیچ اظهارنظری از وزیر جدید اعلام نشده و این به معنای ادامه دادن خط مشی وزیر قبلی هستش ! (( به قولی سکوت علامت رضاست :31::13: ))

پس با این حساب اگر شما چشمتون اب میخوره من امیدی ندارم بازم دعا کنین و پیش خودتون بگید ایشالا گربه است ! :31::31::31:

اولا من از اظهارات وزیر ارتباطات درباره اینترنت مطلع هستم

ثانیا اینم منبع برای حرفم

به گزارش فارس، نحوه كلي در خصوص اعمال مسئولت در زمينه اينترنت از سوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي، وزارت ارشاد و كميته تعيين مصاديق محتواي مجرمانه تعيين و ابلاغ مي‌شود.

KING_DESIGNER
24-07-2010, 20:07
اولا من از اظهارات وزیر ارتباطات درباره اینترنت مطلع هستم

ثانیا اینم منبع برای حرفم

به گزارش فارس، نحوه كلي در خصوص اعمال مسئولت در زمينه اينترنت از سوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي، وزارت ارشاد و كميته تعيين مصاديق محتواي مجرمانه تعيين و ابلاغ مي‌شود.

عزیز در این صحبتی که شما کردید من شک ندارم به هرحال ما اینجا جمع شدیم که چیزی یاد بگیریم وگرنه رینگ بوکس که نیست من یه چیزی بگم شما هم یه چیزی بزاری روش بگی.:20:

این مطلبی که شما گفتید هیچ اشاره ای به اعمال محدودیت در به سروسها رو نداشت
بیشتر شبیه همون محتوای سایتها میشه تا سرویس دهنده های اینترنت .

دوما از یک منبع خبری مطلبی درج کردید که متاسفانه زیاد اخبار درستی رو پوشش نمیده
ضمن اینکه در قواینن سایت نوشته شده از این سایت فارس نیوز مطلبی رو درج نکنید !

سوما در مورد این که شما میفرمایید از صحبتهای وزیر اطلاع دارید باید عرض کنم که تمامی مسئولیتهای دسترسی به اطلاعات و.... باید زیر نظر مستقیم وزیر باشه
چطور اقای وزیر تا اخرین نقطه مرزی میروند که یک دفتر خدمات روستایی رو کلنگ بزنند نمیتونند توی همین تهران به دفتر این شرکتهای دزد سر بزننند و مشکلات اونها و کاربران رو رسیدگی کنند ؟
مگه این همه وزیر نیست که با یه هیئت دولت میروند یه جوی ابی رو افتتاح میکنند:20: پس چرا صحبت از اینترنت میشه همه وامدار اینترنت میشوند ولی وزیر مخابرات از زیر بار مسئولیت شونه خالی میکنه ؟:13:
به نظرتون مشکل از بیس قضیه نیست ؟ :13:

برای همین گفتم تا سه سال دیگه این بسته اینترنت از دست این وزیر به دست یک وزیر دیگه میفته
من روزی رو دور نمیبینم که یک روزی هم وزیر کشاورزی و یا نیرو :31::31::31::31:ادعای مسئولیت بر اینترنت و مخابرات رو داشته باشه .:20:
فعلا که روند اینجوری بوده :20::20:
وزیر ارشاد و... ادعای اینترنت رو دارند ولی خود وزیر مخابرات خودشون رو به خواب زدند الته ایشون گه گداری هم اظهار نظر میکنند مثلا میگویند امروز اینترنت نداریم چون لنگر شکتی و کوسه ماهی و عنبر ماهی و سفره ماهی به فیبرهای نور کف خلیج فارس برخورد کرده :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31:

hamed malekpour
24-07-2010, 20:51
ای کاش وزیر اطلاعات این صحبت های ما را می دید............................

bleu2u4u
25-07-2010, 01:45
ای کاش وزیر اطلاعات این صحبت های ما را می دید............................
وات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad_87
26-07-2010, 17:47
كميته تعيين مصاديق محتواي مجرمانه
آقا این چرا اسمش اینقدر سخته؟؟

البته این اقا چند وقت پیش گفتش که باید محدود 128 بشه 512 که اونم باز محدودیته پس هر دوشون بی عقلن
تقی پور بی عقله , سلیمانی بی عقل تر
لطفا اون اسم دوم رو دیگه نگین.خیلی خیلی بهش آلرژی دارم.بدترین اتفاقات ممکن برای اینترنت(حداقل برای من)در دوره این بوده.کسی که با بی احترامی تمام نسبت به کاربران اینترنت در ایران،جمله های تاریخیش رو میگفت.نمونش رو کینگ گفته.

چطور اقای وزیر تا اخرین نقطه مرزی میروند که یک دفتر خدمات روستایی رو کلنگ بزنند نمیتونند توی همین تهران به دفتر این شرکتهای دزد سر بزننند و مشکلات اونها و کاربران رو رسیدگی کنند ؟
مگه این همه وزیر نیست که با یه هیئت دولت میروند یه جوی ابی رو افتتاح میکنند:20: پس چرا صحبت از اینترنت میشه همه وامدار اینترنت میشوند ولی وزیر مخابرات از زیر بار مسئولیت شونه خالی میکنه ؟:13:
به نظرتون مشکل از بیس قضیه نیست ؟ :13:

برای همین گفتم تا سه سال دیگه این بسته اینترنت از دست این وزیر به دست یک وزیر دیگه میفته
من روزی رو دور نمیبینم که یک روزی هم وزیر کشاورزی و یا نیرو :31::31::31::31:ادعای مسئولیت بر اینترنت و مخابرات رو داشته باشه .:20:
فعلا که روند اینجوری بوده :20::20:
وزیر ارشاد و... ادعای اینترنت رو دارند ولی خود وزیر مخابرات خودشون رو به خواب زدند الته ایشون گه گداری هم اظهار نظر میکنند مثلا میگویند امروز اینترنت نداریم چون لنگر شکتی و کوسه ماهی و عنبر ماهی و سفره ماهی به فیبرهای نور کف خلیج فارس برخورد کرده
عزیزم فکر نمیکنی اون بیسی که میگی پایدارتر از اونی باشه که سه سال دیگه عوض میشه؟من که فکر نمیکنم سه سال دیگه تغییر آنچنانی در اینترنت رخ بده.چون باز هم روند کار طبق اون بیس پیش میره...
به نکته جالبی اشاره کردی.نمی دونم چرا هروقت روزهای خاص فرا میرسه،این کابلهای ارتباطی توسط جنبندگان ته دریا آسیب میبینه.شایدم نیروی امنیتین:31::31::46::31::31:

KING_DESIGNER
26-07-2010, 18:07
آقا این چرا اسمش اینقدر سخته؟؟

لطفا اون اسم دوم رو دیگه نگین.خیلی خیلی بهش آلرژی دارم.بدترین اتفاقات ممکن برای اینترنت(حداقل برای من)در دوره این بوده.کسی که با بی احترامی تمام نسبت به کاربران اینترنت در ایران،جمله های تاریخیش رو میگفت.نمونش رو کینگ گفته.
عزیزم فکر نمیکنی اون بیسی که میگی پایدارتر از اونی باشه که سه سال دیگه عوض میشه؟من که فکر نمیکنم سه سال دیگه تغییر آنچنانی در اینترنت رخ بده.چون باز هم روند کار طبق اون بیس پیش میره...
به نکته جالبی اشاره کردی.نمی دونم چرا هروقت روزهای خاص فرا میرسه،این کابلهای ارتباطی توسط جنبندگان ته دریا آسیب میبینه.شایدم نیروی امنیتین:31::31::46::31::31:
والا خرابی در کار نیست
خود مرکز مخابراتی ما میگه از بالا خرابش کردند یعنی خود مراکز خرابی ندارند میگه از بالا خراب شده
ولی منظورش اینه از بالا دستور اومده خراب کنیم
بعدش هم که روزنامه ها میگن یه چندتا کوسه ماهی و اره ماهی و نیزه ماهی و سفره ماهی رفتند توی همون روز !!!! کابلهای فیبرنوری رو هدف گرفتند
داستان قشنگی بود ..میخندیم :31:
مردم هم که اصلا نمیدونن اینترنت چیه چه برسه به فیبر نوری .:2: همه باور میکنند
منم باور کردم :31:
شما هم باور کن :31:
برای بقیه هم توضیح بده که باور کنند :31:
ما همممون باور میکنیم اقا وزیر :13::31:

piroooz
26-07-2010, 18:14
دلیل اینکه بیشتر از 128 نمیدن که همتون میدونید و مسئله از جایی دیگه آب میخوره...
پس حالا اینا هی بیان بگن 1 ، 2 و 3 میگ و الی اخر میدیم ...
آخه مگه با وزیر مسئله حل میشه(یکم باید برید بالاتر از وزیر اونوقت میبینید دلیلش چیه)
واقعا اون مصاحبه احمقانه سلیمانی را هیچ وقت یادم نمیره...

mohammad_87
26-07-2010, 19:24
والا خرابی در کار نیست
خود مرکز مخابراتی ما میگه از بالا خرابش کردند یعنی خود مراکز خرابی ندارند میگه از بالا خراب شده
ولی منظورش اینه از بالا دستور اومده خراب کنیم
بعدش هم که روزنامه ها میگن یه چندتا کوسه ماهی و اره ماهی و نیزه ماهی و سفره ماهی رفتند توی همون روز !!!! کابلهای فیبرنوری رو هدف گرفتند
داستان قشنگی بود ..میخندیم
گفتم که.شاید اون موجودات،از مقامات امنیتی و اطلاعاتی و کیهانی باشن!!

دلیل اینکه بیشتر از 128 نمیدن که همتون میدونید و مسئله از جایی دیگه آب میخوره...
آخه مگه با وزیر مسئله حل میشه(یکم باید برید بالاتر از وزیر اونوقت میبینید دلیلش چیه)
واقعا اون مصاحبه احمقانه اااااااا را هیچ وقت یادم نمیره...
من بعد هرکی اسم اینو بگه من براش اخطار میفرستم!!:27:
من نمیدونم چجوری با این محدودیتهای شدیدی که برای کاربران گذاشتن،می خوان اپراتور سوم رو با 8 مگابیت بدن بیرون.این کجا و آن کجا...

sei_pm
26-07-2010, 19:26
آقا مثل اینکه متوجه غرض من از تاپیک نشید حتما باید اخطار بگیریم تا بحث 30 یا 30 نشه.
گفتم که به دلیل اینکه ایران هاب نیست باید کلی پول اینترنت بده دولت.
واسه همین یکی از دلایلش همینه .هیچ دولتی دوست نداره ارز از مملکتش خارج بشه. حالا اگر هم محدودیت برداشته بشه باز هم محدودیت قیمت نمیگذاره دست ما به اینترنت پرسرعت برسه . مثلا الان مدرک جور کردن برای خیلی ها راحته تا از مبین نت سرویس بگیرند ولی کی 80 تومن حاضره پول اینترنت 1 مگ واسه خونه بده وقتی حقوق یک مهندس 800 تومنه آخه کجای دنیا 10% حقوقش رو طرف میده واسه اینترنت. حالا هزینه های موبایل و تلفن رو هم ببندی روش حقوق طرف می پرید اونم با نون سنگکی که طرف با آرد سفید میده دست ملت 500 تومن چجوری زنده بمونه.
خرج بالاست :34:

KING_DESIGNER
26-07-2010, 19:48
واقعا اون مصاحبه احمقانه سلیمانی را هیچ وقت یادم نمیره...
یه زمانی به مظفرالدین شاه میگفتن سلطان جهان اعلی حضرت مظفرالدوله !
ببین بعد از صد سال به این اقای مسئل چی میگن !:27:
واقعا اینده ها چه جوری به ما میخندن .....من یکی واقعا از این وضعیت متاسفم.:13:

گفتم که.شاید اون موجودات،از مقامات امنیتی و اطلاعاتی و کیهانی باشن!!

من بعد هرکی اسم اینو بگه من براش اخطار میفرستم!!:27:
من نمیدونم چجوری با این محدودیتهای شدیدی که برای کاربران گذاشتن،می خوان اپراتور سوم رو با 8 مگابیت بدن بیرون.این کجا و آن کجا...
دو روز دیگه هم همون اقای سلیمانی میاد میگه من تکذیب میکنم کی همچین حرفی رو زدم ...
مگه یادت نیست بیس میگفت من هاله دیدم...بخشید (نرم کننده هاله ):31::31::31::31::31::31::31::31:

piroooz
27-07-2010, 00:42
من بعد هرکی اسم اینو بگه من براش اخطار میفرستم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم دیگه خیلی به خودم فشار آوردم اسمش را نوشتم:31:
این مسئله پهنای باند 8 میگ رو 3G هم واقعا جالبه...
بابا ما راضی هستیم همین 1 میگ را مثل آدم بدین دست ملت بستمونه:27:

roteal2007
27-07-2010, 19:28
منم دیگه خیلی به خودم فشار آوردم اسمش را نوشتم:31:
این مسئله پهنای باند 8 میگ رو 3G هم واقعا جالبه...
بابا ما راضی هستیم همین 1 میگ را مثل آدم بدین دست ملت بستمونه:27:

والا من که میگم این نت 7.6 مگابیتی رو موبایل راه بندازن بازم خوبه امروزه دیگه موبایلا وابسته به مارکت و آندرویید و اپل شدن...فکرشو بکن یه پسر 20 ساله آمریکایی با دوستش توی کافه نشسته و همزمان داره یه ویدیو 10 مگی رو برای داییش میفرسته هلند.....فقط با یه اینترنت ساده....فکر کن واسه نصب یه نرم افزار 800 کیلوبایتی روی موبایل مبتنی بر آندرویید یا اپل چه فلاکت هایی که نباید بکشی.....در صورتی که بایه اینترنت ارزون فوری وصل میشی به مارکت و عین برق دانلود میکنیو در گوشی نصب .....

KING_DESIGNER
27-07-2010, 20:08
والا من که میگم این نت 7.6 مگابیتی رو موبایل راه بندازن بازم خوبه امروزه دیگه موبایلا وابسته به مارکت و آندرویید و اپل شدن...فکرشو بکن یه پسر 20 ساله آمریکایی با دوستش توی کافه نشسته و همزمان داره یه ویدیو 10 مگی رو برای داییش میفرسته هلند.....فقط با یه اینترنت ساده....فکر کن واسه نصب یه نرم افزار 800 کیلوبایتی روی موبایل مبتنی بر آندرویید یا اپل چه فلاکت هایی که نباید بکشی.....در صورتی که بایه اینترنت ارزون فوری وصل میشی به مارکت و عین برق دانلود میکنیو در گوشی نصب .....
دوستم توی امریکا رفته برای یکی از دوستاش که از ایران میره اونجا خونه بخره ! عکسهای خونه رو میگیره و ایمیل میکنه به دوستم که داره از ایران میره اونجا
این پسره که از ایران راه میفته توی فرودگاه دوبی با اینرتنت پرسرعت وصل میشه و عکسهای خونه رو میبینه میگه برو یه خونه دیگه .
تا نهایتانا خونه ای که مورد متناسبش هست رو با وبک م برایش فیلم مییگره و ارسال میکنه و قرارداد رو توی امرکیا پسره دوست ما امضا میزنه و این رفیقم که از دوبی حرکت کرده خیلی شیک و باکلاس مستقیم میره خونه خودش...
جامعه جهانی به کجا رسید ؟ ما به کجا رسیدیم ! :13:

mohammad_dj96
28-07-2010, 09:13
واقعا راست میگیا............:13:

mohammad_87
30-07-2010, 01:49
دوستم توی امریکا رفته برای یکی از دوستاش که از ایران میره اونجا خونه بخره ! عکسهای خونه رو میگیره و ایمیل میکنه به دوستم که داره از ایران میره اونجا
این پسره که از ایران راه میفته توی فرودگاه دوبی با اینرتنت پرسرعت وصل میشه و عکسهای خونه رو میبینه میگه برو یه خونه دیگه .
تا نهایتانا خونه ای که مورد متناسبش هست رو با وبک م برایش فیلم مییگره و ارسال میکنه و قرارداد رو توی امرکیا پسره دوست ما امضا میزنه و این رفیقم که از دوبی حرکت کرده خیلی شیک و باکلاس مستقیم میره خونه خودش...
دوبی بیست سال پیش از کویر لوت،برهوت تر بود.حالا شده یه نقطه توریستی با شهرتی کاملا جهانی.اونا نفت دارن،ماهم نفت داریم.اونجا نفت برای سردمداران است،و اینجا نیز.اما...اونجا سردمداران برای مملکت و مردم خود خرج میکنن،اینجا نع!:13:.بعد میگیم عربها هنوز تو عصر هجرن.
همین اپراتور سوم رو اگه از دست اتصالات خارج نمیکردن،کمی تکنولوژی مدرن!! وارد این مملکت میشد.اما بازم دلشون نیومد چیزی از دست خودشون خارج باشه که جریان اخراج و تلکام و اینا پیش اومد.حالا هم وقتی نسل سوم عرضه بشه،انقدر خط قرمز و سبز و بنفش دورمون میکشن و سرویسهارو محدود میکنن تا اصلا نتونیم طعم سرعت مگا رو بکشیم!آخه یه وقت دوتا جوون بهم فیلمهای مبتذل ارسال میکنن آینده شون خراب میشه.اینکه با دنیا ارتباط نداشته باشن که مهم نیست.خودمون همه کار میتونیم کنیم.ما می توانیم.نه؟؟!!:31:

LΩRD
30-07-2010, 02:19
Aval Az Hame Chiz Mazerat Mikham Ke English Minevisam !
Windowsam Be Khatere Tahrime Iran Farsi Nadare Ke Bekham Farsi Nasb Konam !
Agha Chera Khodetoobo Azab Midin ?! Ma Mahkoomim Be Nadashtane Internet !
Shoma Berid Khoda Ro 100 Hezar Martabe Shokr Konid Ke ADSL Darin ! Mani Ke Khotootemoon DLC Hast Chi Begam ?!
Be Ma ADSL Nemidan !
Man Alan Ba Internete Hamrahe Aval Daram Post Mizanam !
Nemigam Keshvare Kore ! Nemigam USA ! Nemigam UK ! Nemigam Japan ! Nemigam Alman ! Nemigam Faranse !
Ma Soratemoon Az Kuwait Ham Kamtare !
Bavaretoon Mishe ?!
UK Ke Geroon Tarin Keshvare Donyas Va Maliyat Haye Kalan Migiran Dar Avazesh Interneteshoon Sar Be Falak Keshide !
Hala Migim Khob Oona Maliyate Sangin Midan Dar Avazesh Net Daran !
Ma Chi ?! Pool Midim Ba Dial Up Miaim Bala !
Ina Esme 128 Be Ma Midan ... Sorate Vaghe'ee 16 KB/S e !
Hamash Harfe !
Jadidan Bankdarie Electoronic Mod Shode ! Khob Akhe Mardak ! Vaghti Ma Net Nadashte Bashim Chejoori Pool Ba Net Variz Konim ?!
Age Vasate Amaliate Enteghale Vajh Net Ghat Shod Poolemoon Raft Ki Javabgooe ?! Banka Ham Ke Mashalla Hamishe Metrazhe Zabooneshoon 3 Metro 26 CM O 5 MM e ! Ke Na Ma Pooletoono Nakhordim !
KING_DESIGNER e Aziz ! Shoma Migi 3 Sale Dige ?! Shomarato Bede Man Too Sene 70 Salegi Behet Zang Mizanam Bebinam On Moghe Nete Iran Taghir Karde Ya NA !
Kodoom Sorate 56 KB ?! Shoma Harjoor Test Begiri Sorate Dial Up Kheili ke Bala Bashe 1.5 KB e !
Hala Giram Chat ! Irani Ha Hame Joz Chat Kardan Kare Dige'ee Balad Nistan ! Akhe Chatam Nemishe Kard ! Shoma Too Yahoo Photo Share Baz Mikoni Ye Axe 100 Kbi Befresti Speed Mitereke !
Baba Hala 4 Nafar Chat Mikonan Dalil Nemishe 100 Nafar Be Khatere On 4 Nafar Az Ertebat Ba Donya Mahroom Beshan Ke !
Dial Up Ye Travian Ke Hajme Safash 3 KBe Ro Baz Nemikone !
Agha In Topic Haro Nazanid ! Age Hanjaretoono Jer Bedid Kesi Be Dad Mano Shoma Nemirese
Sharmande Ziad Harf Zadam
Movafagh Bashid

KING_DESIGNER
30-07-2010, 15:04
Aval Az Hame Chiz Mazerat Mikham Ke English Minevisam !
Windowsam Be Khatere Tahrime Iran Farsi Nadare Ke Bekham Farsi Nasb Konam !
Agha Chera Khodetoobo Azab Midin ?! Ma Mahkoomim Be Nadashtane Internet !
Shoma Berid Khoda Ro 100 Hezar Martabe Shokr Konid Ke ADSL Darin ! Mani Ke Khotootemoon DLC Hast Chi Begam ?!
Be Ma ADSL Nemidan !
Man Alan Ba Internete Hamrahe Aval Daram Post Mizanam !
Nemigam Keshvare Kore ! Nemigam USA ! Nemigam UK ! Nemigam Japan ! Nemigam Alman ! Nemigam Faranse !
Ma Soratemoon Az Kuwait Ham Kamtare !
Bavaretoon Mishe ?!
UK Ke Geroon Tarin Keshvare Donyas Va Maliyat Haye Kalan Migiran Dar Avazesh Interneteshoon Sar Be Falak Keshide !
Hala Migim Khob Oona Maliyate Sangin Midan Dar Avazesh Net Daran !
Ma Chi ?! Pool Midim Ba Dial Up Miaim Bala !
Ina Esme 128 Be Ma Midan ... Sorate Vaghe'ee 16 KB/S e !
Hamash Harfe !
Jadidan Bankdarie Electoronic Mod Shode ! Khob Akhe Mardak ! Vaghti Ma Net Nadashte Bashim Chejoori Pool Ba Net Variz Konim ?!
Age Vasate Amaliate Enteghale Vajh Net Ghat Shod Poolemoon Raft Ki Javabgooe ?! Banka Ham Ke Mashalla Hamishe Metrazhe Zabooneshoon 3 Metro 26 CM O 5 MM e ! Ke Na Ma Pooletoono Nakhordim !
KING_DESIGNER e Aziz ! Shoma Migi 3 Sale Dige ?! Shomarato Bede Man Too Sene 70 Salegi Behet Zang Mizanam Bebinam On Moghe Nete Iran Taghir Karde Ya NA !
Kodoom Sorate 56 KB ?! Shoma Harjoor Test Begiri Sorate Dial Up Kheili ke Bala Bashe 1.5 KB e !
Hala Giram Chat ! Irani Ha Hame Joz Chat Kardan Kare Dige'ee Balad Nistan ! Akhe Chatam Nemishe Kard ! Shoma Too Yahoo Photo Share Baz Mikoni Ye Axe 100 Kbi Befresti Speed Mitereke !
Baba Hala 4 Nafar Chat Mikonan Dalil Nemishe 100 Nafar Be Khatere On 4 Nafar Az Ertebat Ba Donya Mahroom Beshan Ke !
Dial Up Ye Travian Ke Hajme Safash 3 KBe Ro Baz Nemikone !
Agha In Topic Haro Nazanid ! Age Hanjaretoono Jer Bedid Kesi Be Dad Mano Shoma Nemirese
Sharmande Ziad Harf Zadam
Movafagh Bashid

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول از همه چیز معذرت می‌خوام که انگلیسه مینویسم !
ویندوزم به خاطره تحریم ایران فارسی نداره که بخوام فارسی نصب کنم !
آقا چرا خدتوبو عذاب میدین ؟! ما محکومیم به نداشتن اینترنت !
شما برید خدا رو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر کنید که ا‌د‌س‌ل درین ! معنی‌ که خطوطمون دلک هست چی‌ بگم ؟!
به ما ا‌د‌س‌ل نمیدان !
من الان با اینترنت همراه اول دارم پست میزنم !
نمیگم کشور کره ! نمیگم آمریکا ! نمیگم یوک ! نمیگم ژاپن ! نمیگم آلمان ! نمیگم فرانسه !
ما سرتمون از کویت هم کمتر !
باورتون می‌شه ؟!
یوک که گرون‌ترین کشور دنیاس و ملیت‌های کلان میگیرن در عوضش اینترنتشون سر به فلک کشیده !
حالا میگیم خوب اونا مالیات سنگین میدان در عوضش نتو دارن !
ما چی‌ ؟! پول میدیم با دایال آاپ میایم بالا !
اینا اسم ۱۲۸ به ما میدان ... صورت واقعی ۱۶ کب/س‌یی‌ !
همش حرف !
جدیداً بانکداری الکترونیکی مود شده ! خوب آخه مردک ! وقتی‌ ما نتو نداشته باشیم چجوری پول با نتو واریز کنیم ؟!
اگه وسط عملیات انتقال وجه نتو قطع شد پولمون رفت کی‌ جوبگو ؟! بانکا هم که ماشالا همیشه متراژ زبونشون ۳ مترو ۲۶ کام وطو ۵ عیل‌یی‌ ! که نه ما پولتونو نخردیم !
کینگ_دیزاینر‌یی‌ عزیز ! شما میگی‌ ۳ ساله دیگه ؟! شمارتو بده من تو سن ۷۰ سالگی بهت زنگ میزنم ببینم اون موقع نت ایران تغییر کرده یا نه !
کدوم صورت ۵۶ کاب ؟! شما هرجور تست بگیری صورت دایال آاپ خیلی‌ که بالا باشه ۱.۵ کاب‌یی‌ !
حالا گیرم چت ! ایرانی‌‌ها همه جز چت کردن کار دیگری بلد نیستن ! آخه صحتم نمی‌شه کرد ! شما تو یاهو فتو شرح باز میکنی‌ یه عکس ۱۰۰ کبی بفرستی‌ سپید میترکه !
بابا حالا ۴ نفر چت می‌کنن دلیل نمی‌شه ۱۰۰ نفر به خاطره اون ۴ نفر از ارتباط با دنیا محروم بشن که !
دایال آاپ یه تراوین که حجم صافش ۳ کب رو باز نمی‌کنه !
آقا این تاپیک هارو نزنید ! اگه هنجرتونو جر بدید کسی‌ به داد منو شما نمیرسه
شرمند زیاد حرف زدم
موفق باشید

--------------------------------------------------
تایید میشه :5: