PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وایمکس مبین نت

razmjoo
23-07-2010, 22:09
لطفا هر اطلاعاتی از مبین نت دارید در این تاپینگ قرار دهید .

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

به گزارش خبرنگار ایتنا ، محمدجعفر ذبیحی عضوهیات مدیره شرکت مبین‌نت در نشست خبری که مربوط به تشریح وایمکس مبین‌نت بود گفت: در اسفند سال 87 با پرداخت 106 میلیارد تومان موفق به دریافت مجوز فعالیت در حوزه وایمکس از سازمان تنظیم مقررات شدیم که هم اکنون وایمکس مبین‌نت به صورت آزمایشی در 30 مرکز استان راه‌اندازی شده است که بعد از تست و اخذ مجوز لازم، بهره‌برداری و عرضه خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق پیش‌بینی‌ها این سرویس از خرداد ماه به کاربران ارائه می‌شود، گفت: طبق بیزینس پلن تا یک سال و نیم دیگر فعالیت مبین‌نت در حوزه وایمکس به پوشش کامل می‌رسد اما نحوه پوشش‌دهی مبین‌نت ابتدا در مراکز استان‌ها و سپس در شهرها و نقاط کم جمعیت خواهد بود.

به گفته ذبیحی تعرفه‌های وایمکس مبین‌نت نسبت به سایر عرضه کنندگان این سرویس برای مشترکان بسیار به‌صرفه‌تر است. ذبیحی با تاکید بر اینکه مشکلات شبکه اینترنت مربوط به شرکت مبین‌نت نبوده و در مورد اختلالات این شبکه شرکت زیرساخت باید پاسخگو باشد، یکی از مشکلات فعلی اینترنت را دروازه‌های ورودی پهنای باند به کشور ذکر کرد و افزود: تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا شبکه‌ای با کیفیت و مطمئن برای کاربران فراهم کنیم.

عضو هیئت‌مدیره شرکت مبین‌نت در مورد سوالی مبنی بر دریافت مجوز موبیلیتی از وزارت ارتباطات گفت: تاکنون موفق به دریافت مجوز این سرویس نشده‌ایم و به نظر می‌رسد تا زمانی که وضعیت اپراتور سوم تلفن همراه مشخص نشود، بحث موبیلیتی را نخواهیم داشت. البته کاربرد موبایل روی دیتا هنوز در کشور رایج نشده است.

ر این نشست فریبرز نژاد دادگر قائم مقام مدیرعامل مبین‌نت در مورد اینترنت خاطرنشان کرد: سعی داریم در ارائه سرویس وایمکس بازار را به تعادل برسانیم تا اقشار مختلف مردم از آن استفاده کنند. وی با اشاره به شعار دولت دهم مبنی بر دولت الکترونیک و پروژه‌هایی همچون کارت هوشمند ملی، اظهار امیدواری کرد از شبکه وایمکس استفاده حداکثری صورت گیرد.

نژاد دادگر حاضر به اعلام تعرفه پیشنهادی این شرکت به سازمان تنظیم مقررات برای ارائه این سرویس نشد و گفت: تا زمانی که سازمان تنظیم مقررات تعرفه این سرویس را ابلاغ نکند نمی‌توانیم در مورد این تعرفه صحبت کنیم.

مدیر وایمکس مبین‌نت در مورد قانونی بودن پروانه وایمکس با توجه به برخی اظهارنظرهای شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت، گفت: سازمان تنظیم مقررات به طور انحصاری مجوز باند پهن را به شرکت‌های PAP ارائه نکرده و بهتر است این شرکت‌ها سرمایه‌گذاری خود را در بخش ADSL کامل کنند. به گفته وی پوشش وایمکس مبین‌نت طبق پروانه در آذر ماه امسال در 30 استان فعال است و 80 درصد پوشش جمعیتیی مراکز استان نیز کامل شده است. البته این به معنی ارائه سرویس نیست و برای ارائه آن باید رگولاتوری مجوز دهد.

دادگر با تاکید بر اینکه 30 میلیون کاربر باند پهن در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: بیزینس پلن مبین‌نت برای ارائه سرویس 11 ساله است و ما در تلاش هستیم محدودیت فعلی دسترسی کاربران به پهنای باند بیش از 128K را برداریم. وی با بیان اینکه بازار هدف مبین‌نت با ایرانسل یکی نیست و به همین دلیل هیچ رقابتی با این اپراتور نداریم، در مورد تداخل فرکانس نیز گفت: در مراحل اولیه کار، تداخل فرکانسی وجود داشت.

اما با پیگیری‌های سازمان تنظیم مقررات این مشکلات در حال مرتفع شده است و مشکلی بابت راه‌اندازی این شبکه نخواهیم داشت. در این نشست رضا گرامی مدیر روابط عمومی شرکت مبین‌نت نیز به تشریح ویژگی‌های سرویس باند پهن پرداخت و با بیان اینکه تنها یکی از قابلیت‌های وایمکس اینترنت پرسرعت است، یادآور شد: موفقیت وایمکس به دلیل ضریب نفوذ پایین باند وسیع در کشور، عدم پوشش سراسری اپراتورهای اینترنت، بیشترین تعداد کاربر در خاورمیانه و هزینه بالای ایجاد شبکه‌های سیمی تضمین شده است.

به گفته وی مذاکراتی با صدا و سیما برای ارائه IPTV و مخابرات برای ارائه IP Phone انجام شده است و مبین‌نت فراخوانی ارائه کرده که امکان گسترش شبکه تلفن در کشور را با هزینه بسیار کم فراهم کند. به تمام بانک‌ها فراخوان داده شده تا از این پس دیتا را از طریق وایمکس انتقال دهند. وی با بیان اینکه پس از راه‌اندازی اینترنت پرسرعت بی‌سیم مبین نت در 30 مرکز استان، امکان ارائه سرویس VOIP به مشترکان شخصی، مسکونی و تجاری فراهم می‌شود، تصریح کرد: راه‌اندازی --- برای اتصال تمامی مراکز استان‌ها نیز در این فاز انجام می‌شود و در فاز بعد خدمات بیمارستانی، آموزش از راه دور، سرویس‌های نظارت ویدیویی و IPTV را خواهیم داشت.
itna

AIRO
23-07-2010, 22:15
امیدوارم خدمات خوبی رو بده برای همین هم باعث ایجاد رقابت و بهتر شدن خدمات می شه !

=CYBER=
23-07-2010, 23:02
قیمت ها واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااقعا عالی هست.
چشام پر پر میزنه :دی
1024 رو از 512 نامحدود الانی من ارزونتر میده :دی

parsa205
23-07-2010, 23:19
خیلی خوبه که یه شرکت دیگه با پوشش سراسری با ایرانسل به رقابت بپردازه...

razmjoo
24-07-2010, 10:22
خیلی خوبه که یه شرکت دیگه با پوشش سراسری با ایرانسل به رقابت بپردازه...
اشتباه نکنید . این شرکت قول داده کل ایران رو ساپورت کنه . ایرانسل فقط به مرکز استان ها و چند تا شهر دیگه رو ساپورت می کنه . قیمت هاش هم اینطور که معلومه عالیه .

hosseingrami
24-07-2010, 11:50
سلام دوستان مثل اینکه این شکرت حداقل تبعیضی در ظاهر کار نداره و میخواد به من بیرجندی فلک زده هم سرویس بده؟!
ببخشید این مبین نت همون اپراتور سوم هست یا چیز دیگیری هست؟
به امید موفقیت شرکت هایی که مردمی عمل می کنند!

behnam-k
24-07-2010, 12:01
ای کاش به زودی تو کرمانشاه هم فعال بشه
من ماندم یه سری شرکت بیخود
داغ 512 نامحدود مانده رو دلم .اگه این شرکت بیاد 100% میگیرم

KING_DESIGNER
24-07-2010, 12:13
طراحی سایت = افتضاح
قیمتها= افتضاح
پشتیبانی = افتضاح
در کل = افتضاح

رنگ بندی که برای وب سایتشون در نظر گرفتند یه قرون نمی ارزه.
لینک پشتیبانی انلاین با مرورگر فایرفاکس کار نمیکنه.
قیمتها هم که از قد و قوارشون ه وجب بالاتره 128 رو میده 40 تومن اونوقت من سرویس 512 نامحدود EDGE ایرانسل رو ماهی 10 تومن معرفی کردم ! تازه نه مودم میخواد نه هزینه نصب و رانژه و.... دیگه این هم یه روش دسترسیه
IP اخصتاصی هم که طبق معمول به فروش میرسه دونه ای 5 تومن ! خاک برستون کنند که مال مفت رو میفروشین
کل شرکتها 250 تا IP مجانی میگیرند در قالب یک پکیج که میتونند اینو به مشترکان عرضه کنند ولی این بی شرفها مال مفت رو به ملت میفروشند چیزی که در تمامی دنیا مجانی عرضه میشه !
در مجموع = افتضاح :13:

=CYBER=
24-07-2010, 13:08
طراحی سایت = افتضاح
قیمتها= افتضاح
پشتیبانی = افتضاح
در کل = افتضاح

قیمتها هم که از قد و قوارشون ه وجب بالاتره 128 رو میده 40 تومن اونوقت من سرویس 512 نامحدود EDGE ایرانسل رو ماهی 10 تومن معرفی کردم ! تازه نه مودم میخواد نه هزینه نصب و رانژه و.... دیگه این هم یه روش دسترسیه
IP اخصتاصی هم که طبق معمول به فروش میرسه دونه ای 5 تومن ! خاک برستون کنند که مال مفت رو میفروشین
کل شرکتها 250 تا IP مجانی میگیرند در قالب یک پکیج که میتونند اینو به مشترکان عرضه کنند ولی این بی شرفها مال مفت رو به ملت میفروشند چیزی که در تمامی دنیا مجانی عرضه میشه !
ایرانسل از کی GPRS 512 میده ؟!!!!!!!! :18:

razmjoo
24-07-2010, 13:37
طراحی سایت = افتضاح
قیمتها= افتضاح
پشتیبانی = افتضاح
در کل = افتضاح

بهتره سایت رو خوب می دیدید . بالاش نوشته آزمایشی . تازه 2 - 3 روزه سایت رو راه انداختن . در ضمن نوشتن لطفا سایت هر عیبی داره بفرستین تا درستش کنیم . همین دیروز چیزی تو سایت نبود . طرح تابستانه 128 ماهی 8 گیگ اونم با 20 تومن . 1 مگ نامحدود رو کجا 80 تومن اونم وایمکس دیده بودی . 512 نامحدود 60 تومن . و الی اخر .........

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

منظورشون ادیج ایرانسل هست که همراه اول هم می ده . اونم با هر گوشی نمی گیره ! فقط با گوشی های مدل بالا .

razmjoo
24-07-2010, 13:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

سلام دوستان مثل اینکه این شکرت حداقل تبعیضی در ظاهر کار نداره و میخواد به من بیرجندی فلک زده هم سرویس بده؟!
ببخشید این مبین نت همون اپراتور سوم هست یا چیز دیگیری هست؟
به امید موفقیت شرکت هایی که مردمی عمل می کنند!
نه . یه isp هست همانند وایمکس ایرانسل .

KING_DESIGNER
24-07-2010, 14:44
تشریف بیارید در لینک امضای بنده . در تاپیک مورد نظر در خدمتتون هستیم

بهتره سایت رو خوب می دیدید . بالاش نوشته آزمایشی . تازه 2 - 3 روزه سایت رو راه انداختن . در ضمن نوشتن لطفا سایت هر عیبی داره بفرستین تا درستش کنیم . همین دیروز چیزی تو سایت نبود . طرح تابستانه 128 ماهی 8 گیگ اونم با 20 تومن . 1 مگ نامحدود رو کجا 80 تومن اونم وایمکس دیده بودی . 512 نامحدود 60 تومن . و الی اخر .........

منظورشون ادیج ایرانسل هست که همراه اول هم می ده . اونم با هر گوشی نمی گیره ! فقط با گوشی های مدل بالا .
با تمام احترامی که برای شما قائل هستم ولی باید بگم حرفهای شما و این شرکت پشیزی ارزش نداره چون این دومین سایت مزخرفی هست که طراحی کردند در تاپیک قبلی این سرویس دهنده من در 5-6 ماه پیش که خبر شروع به کار این شرکت رو خوندم گفتم که این شرکت نمیتونه هزینه برای وب سایت خودش بپردازه پس انتظار بالایی هم ازش نمیره. تا جایی که توی وبلاگ ها مثل بلاگفا راهی برای ارتباط با مشتری در پیش گرفته پس دیگه واقعا یه کلمه بیشتر نمیشه گفت خاک بر سر این شرکت ! که هنوز فهم و درک مشتری مداری رو نمیدونه و درواقع با این کارش جز توهین به مشتری کار دیگه ای بلد نیست وگرنه بلاگفا رو چه به روابط عمومی :5::31:

گواه حرف من هم استفاده از CMS های اماده و رایگان یا به اصطلاح open source مثل e107 هستش که به وضوح در وب سایت قبلی به چشم میخورد حتی اینقدر ناشی بودند که لوگوی این CMS رو از روی favorite icon برنداشته بودند :31:
درطراحی این سایت هم از وکتورهای گل و بوته به مدد سی دی های اماده اورادی کاملا به وضوح به چشم میخوره که اصلا تناسبی با طرحهای اتباطی و صنعتی نداره این طبع سلیقه شاعرانه طراح این وب سایت رو من کاملا ستایش میکنم :31::31::31::31::31:
فقط جای قناری و بلبل در این طرح کاملا خالیه ... :31:

جالب تر اینکه از مشتریان خودش در اولین برخورد انتظار همکاری و انتقاد داره . سایت ازمایشی هم در هیچ کجای دنیا معنا نداره یک شرکت وقتی برای کار خودش ارزش قائل باشه روز افتتاح کارها رو به اتمام رسونده تحویل میده مخصوصا قسمت ارتباطات که دیگه از همه جا مهمتره :5: نه اینکه به مشتری بگه تنتقاد کن به مشتری چه مربوط مگه مشتری طراحه ؟ یا اصلا سر رشته ای داره ؟ اون بابای که اسم خودشو طراح گذاشته از این که چیزی نمیدونه به مشتری پناه اورده و خلاه اگاهی خودشو با اسم مشتری پر میکنه . وگرنه چه دلیلی داره از مشتری مایه بزاره :31::5:

حالا اگه ماژول ارتباط انلاین رو ندارند لزومی هم نداره دکمه رو بصورت نمایشی قرار بدهند این چیزی نیست جز توهین به مشتری و ویزیتور یک سایت چون مشتری توقع بازخود یا فیدبک از این دکمه داره دوست نداره که به صفحه 404 فرستاده بشه یا اینکه لینک کار نکنه .

و درنهایت بهتره که این شرکت کار رو به کاردان بسپاره و یه خورده از دندون گردی در بیاد و برای وب سایت خودش هزینه کنه.... :31:

دیگه به قول شما این وب سایت ازمایشیه ولی در اولین صفحه که تابلوی ورود به سایت محسوب میشه باید این گزینه رو ذکر کنه چیزی که ما ندیدیم انگار ما باید تونلهای تو در توی این وب سایت رو رد کنیم تا به این گزینه مورد نظر شما برسیم.:31:

پس میبینید که با این نکات حرفهای این شرکت و وعده و عیدهاش مثل شعارهای توخالی هست که همه روزه میشنویم .
در مورد رنگ بندی هم توصیه میکنم قسمت مبالغ رو ببینید و جدول قیمتها رو خودتون یه نگاه بندازید و با اینترفیس سایت مقایسه کنید ... جالبه که طرف اسم خودشو طراح سایت میدونه ولی هیچ چی از معماری رنگها حالیش نیست . :31:

در ضمن برای شما که نمیدونید برای استفاده از EDGE ایرانسل نیازی به گوشی مدل بالا نیست گوشیهای ارزون هم میتونند این سرویس رو ساپورت کنند این از کمبود اگاهی شماست !
توصیه میکنم پست اول تاپیک رو یه نگاه بندازید
بطور مثال گوشی E250 سامسونگ با کلاس 32 میتونه بالاترین پهنای باند این سرویس رو با یک چهارم قیمت وایمکس شما در اختیاز همه بزاره قیمت این گوشی دست دومش حدود 20-30 تومنه :20:

فقط کافیه در همه نقاط پوشش انتن دهی خوبی داشته باشه.
و در نهایت بهتره که شما بیشتر تحقیق کنید و بعدا صحبت کنید دوست عزیز.:20: چون اطلاعات شما در زمینه سرویس دهنده ها در حد صفر هستش ما اینجا جمع شدیم که چیزی یاد بگیریم و اگر هم چیزی بلد هستیم به دیگران یاد بدیم اگر هم کسی چیزی بلد نیست بهتره سکوت کنه و از اشاعه مطالب خلاف واقع خودداری کنه.:5:

razmjoo
24-07-2010, 15:36

با تمام احترامی که برای شما قائل هستم ولی باید بگم حرفهای شما و این شرکت پشیزی ارزش نداره چون این دومین سایت مزخرفی هست که طراحی کردند در تاپیک قبلی این سرویس دهنده من در 5-6 ماه پیش که خبر شروع به کار این شرکت رو خوندم گفتم که این شرکت نمیتونه هزینه برای وب سایت خودش بپردازه پس انتظار بالایی هم ازش نمیره. تا جایی که توی وبلاگ ها مثل بلاگفا راهی برای ارتباط با مشتری در پیش گرفته پس دیگه واقعا یه کلمه بیشتر نمیشه گفت خاک بر سر این شرکت ! که هنوز فهم و درک مشتری مداری رو نمیدونه و درواقع با این کارش جز توهین به مشتری کار دیگه ای بلد نیست وگرنه بلاگفا رو چه به روابط عمومی :5::31:

گواه حرف من هم استفاده از CMS های اماده و رایگان یا به اصطلاح open source مثل e107 هستش که به وضوح در وب سایت قبلی به چشم میخورد حتی اینقدر ناشی بودند که لوگوی این CMS رو از روی favorite icon برنداشته بودند :31:
درطراحی این سایت هم از وکتورهای گل و بوته به مدد سی دی های اماده اورادی کاملا به وضوح به چشم میخوره که اصلا تناسبی با طرحهای اتباطی و صنعتی نداره این طبع سلیقه شاعرانه طراح این وب سایت رو من کاملا ستایش میکنم :31::31::31::31::31:

جالب تر اینکه از مشتریان خودش در اولین برخورد انتظار همکاری و انتقاد داره . سایت ازمایشی هم در هیچ کجای دنیا معنا نداره یک شرکت وقتی برای کار خودش ارزش قائل باشه روز افتتاح کارها رو به اتمام رسونده تحویل میده مخصوصا قسمت ارتباطات که دیگه از همه جا مهمتره :5: نه اینکه به مشتری بگه تنتقاد کن به مشتری چه مربوط مگه مشتری طراحه ؟ یا اصلا سر رشته ای داره ؟ اون بابای که اسم خودشو طراح گذاشته از این که چیزی نمیدونه به مشتری پناه اورده و خلاه اگاهی خودشو با اسم مشتری پر میکنه . وگرنه چه دلیلی داره از مشتری مایه بزاره :31::5:

حالا اگه ماژول ارتباط انلاین رو ندارند لزومی هم نداره دکمه رو بصورت نمایشی قرار بدهند این چیزی نیست جز توهین به مشتری و ویزیتور یک سایت چون مشتری توقع بازخود یا فیدبک از این دکمه داره دوست نداره که به صفحه 404 فرستاده بشه یا اینکه لینک کار نکنه .

و درنهایت بهتره که این شرکت کار رو به کاردان بسپاره و یه خورده از دندون گردی در بیاد و برای وب سایت خودش هزینه کنه.... :31:

دیگه به قول شما این وب سایت ازمایشیه ولی در اولین صفحه که تابلوی ورود به سایت محسوب میشه باید این گزینه رو ذکر کنه چیزی که ما ندیدیم انگار ما باید تونلهای تو در توی این وب سایت رو رد کنیم تا به این گزینه مورد نظر شما برسیم.:31:

پس میبینید که با این نکات حرفهای این شرکت و وعده و عیدهاش مثل شعارهای توخالی هست که همه روزه میشنویم .
در مورد رنگ بندی هم توصیه میکنم قسمت مبالغ رو ببینید و جدول قیمتها رو خودتون یه نگاه بندازید و با اینترفیس سایت مقایسه کنید ... جالبه که طرف اسم خودشو طراح سایت میدونه ولی هیچ چی از معماری رنگها حالیش نیست . :31:

در ضمن برای شما که نمیدونید برای استفاده از EDGE ایرانسل نیازی به گوشی مدل بالا نیست گوشیهای ارزون هم میتونند این سرویس رو ساپورت کنند این از کمبود اگاهی شماست !
بطور مثال گوشی E250 سامسونگ با کلاس 32 میتونه بالاترین پهنای باند این سرویس رو با یک چهارم قیمت وایمکس شما در اختیاز همه بزاره قیمت این گوشی دست دومش حدود 20-30 تومنه :20:

و در نهایت بهتره که شما بیشتر تحقیق کنید و بعدا صحبت کنید دوست عزیز.:20: چون اطلاعات شما در زمینه سرویس دهنده ها در حد صفر هستش ما اینجا جمع شدیم که چیزی یاد بگیریم و اگر هم چیزی بلد هستیم به دیگران یاد بدیم اگر هم کسی چیزی بلد نیست بهتره سکوت کنه و از اشاعه مطالب خلاف واقع خودداری کنه.:5:
من خیلی خیلی از شما و توضیحاتتون تشکر می کنم . من این شرکت را از دیروز اون هم از پیام بازرگانی تو tv ایران شناختم و نمی دونستم قبلا بوده ! در ضمن حرف شما رو در مورد سایتشون قبول می کنم و مطمئن باشین بعد از 6 ماه دیگه که قراردادم با Isp ام تموم شد می رم سر اینترنت آفلاین . یه سوالی هم از شما دارم : با گوشی c905 کار می کنه ؟ چون می خوام بخرمش ؟ :11:

parsa205
24-07-2010, 16:38
اشتباه نکنید . این شرکت قول داده کل ایران رو ساپورت کنه . ایرانسل فقط به مرکز استان ها و چند تا شهر دیگه رو ساپورت می کنه . قیمت هاش هم اینطور که معلومه عالیه .
فکر کنم ایرانسل هم مجوز ارائه اینترنت تو کل ایران رو داره....فاز اولش مربوط به مراکز استان ها میشه....

sajad-tnt
24-07-2010, 16:46
ا ... بلاخره یه همشهری تو این فروم پیدا کردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!
منم اگه بیاد 100درصد میگرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخدا خسته شدم از دست این دیال آپ و ADSL که نیاز به خط تلفن داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!

P.1052
24-07-2010, 16:50
تو کرمانشاه که حسابگر هم وایمکس داره.من بنرش رو سه راه حافظیه دیدم.
راستی حسابگر هم 512 نا محدود می ده تو همون کرمانشاه.

parsa205
24-07-2010, 17:22

ولی به نظر من هرچی باشه اگه بتونه با ایرانسل رقابت کنه نتیجه به نفع ما میشه چون مجبورند کیفیت رو ببرند بالا....

maasen
24-07-2010, 17:57
فکر کنم ایرانسل هم مجوز ارائه اینترنت تو کل ایران رو داره....فاز اولش مربوط به مراکز استان ها میشه....
ایرانسل فقط مجوز فعالیت در چند استان رو داره که فعلاً 10 شهر کشور رو سرویس دهی می کنه.
مبین نت تنها شرکتی هست که مجوز فعالیت سراسری داره و فعلاً 11 شهر کشور رو سرویس دهی می کنه.

KING_DESIGNER
24-07-2010, 18:34
حسابگر تا وقتی که مدیریت خوبی مثل اقای کرانی داره به کسی اجازه حرکت در کرمانشاه رو نمیده من این شرکت رو کامل میشناسم و مدیریت خوبی داره . فقط متاسفانه قیمتهاش خیلی بالاست تنها شرکتی بود که ADSL رو به اونجا اورد و دور از انتظار نبود که وایمکس رو هم به این منطقه معرفی کنه.
اگر امیدی به اینترنت و سرعت بالا دارید باید سراغ این شرکت برید.

ولی به نظر من هرچی باشه اگه بتونه با ایرانسل رقابت کنه نتیجه به نفع ما میشه چون مجبورند کیفیت رو ببرند بالا....
متاسفانه این مبین نت با توجه به عملکرد دم دمی مزاجش که هر دقیقه اعلام موجودیت میکنه ولی عملکردی نداره من امیدی بهش ندارم . چون این شرکت پارسال همین موقع ها توی روزنامه اگهی زده بود مسابقه بهترین اسم برای بهترین وایمکس ایران که میخواستند مثل همراه اول خودشونو مطرح کننند ولی بازم میبینین که هنوز اسمشون مبین نت هستش. ! تا الان هم که 3 بار سایتشو تغییر داده ولی هنوز که هنوز دریغ از یک درصد رسیو امواج !

ایرانسل فقط مجوز فعالیت در چند استان رو داره که فعلاً 10 شهر کشور رو سرویس دهی می کنه.
مبین نت تنها شرکتی هست که مجوز فعالیت سراسری داره و فعلاً 11 شهر کشور رو سرویس دهی می کنه.
درسته
بدی قضیه هم اینجاست که اگه این شرکت مشکل داشته باشه کل ایران رو خاموشی میگیره :31:

من خیلی خیلی از شما و توضیحاتتون تشکر می کنم . من این شرکت را از دیروز اون هم از پیام بازرگانی تو tv ایران شناختم و نمی دونستم قبلا بوده ! در ضمن حرف شما رو در مورد سایتشون قبول می کنم و مطمئن باشین بعد از 6 ماه دیگه که قراردادم با Isp ام تموم شد می رم سر اینترنت آفلاین . یه سوالی هم از شما دارم : با گوشی c905 کار می کنه ؟ چون می خوام بخرمش ؟ :11:
و در اخر دوست خوبم اقای رزمجو شما تشریف بیارید در تاپیک ایرانسل مفصل براتون توضیح میدم

behnam-k
24-07-2010, 18:53
ا ... بلاخره یه همشهری تو این فروم پیدا کردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!
منم اگه بیاد 100درصد میگرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخدا خسته شدم از دست این دیال آپ و ADSL که نیاز به خط تلفن داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!
خوشبختم دوست عزیز :10::10::10:

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

حسابگر که اصلا حرفشو نزن نه مدیریت خوبی داره و نه کارکنان مودبی و نه پشتیانی خوبی و نه سرویس دهی خوبی
دور حسابگر رو خط بکشید

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

حسابگر تا وقتی که مدیریت خوبی مثل اقای کرانی داره به کسی اجازه حرکت در کرمانشاه رو نمیده من این شرکت رو کامل میشناسم و مدیریت خوبی داره . فقط متاسفانه قیمتهاش خیلی بالاست تنها شرکتی بود که ADSL رو به اونجا اورد و دور از انتظار نبود که وایمکس رو هم به این منطقه معرفی کنه.
اگر امیدی به اینترنت و سرعت بالا دارید باید سراغ این شرکت برید.

متاسفانه این مبین نت با توجه به عملکرد دم دمی مزاجش که هر دقیقه اعلام موجودیت میکنه ولی عملکردی نداره من امیدی بهش ندارم . چون این شرکت پارسال همین موقع ها توی روزنامه اگهی زده بود مسابقه بهترین اسم برای بهترین وایمکس ایران که میخواستند مثل همراه اول خودشونو مطرح کننند ولی بازم میبینین که هنوز اسمشون مبین نت هستش. ! تا الان هم که 3 بار سایتشو تغییر داده ولی هنوز که هنوز دریغ از یک درصد رسیو امواج !

درسته
بدی قضیه هم اینجاست که اگه این شرکت مشکل داشته باشه کل ایران رو خاموشی میگیره :31:

و در اخر دوست خوبم اقای رزمجو شما تشریف بیارید در تاپیک ایرانسل مفصل براتون توضیح میدم
king جان من یه چیزی رو نفهمیدم شما کجایی هستین :20:

KING_DESIGNER
24-07-2010, 19:15
خوشبختم دوست عزیز :10::10::10:

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

حسابگر که اصلا حرفشو نزن نه مدیریت خوبی داره و نه کارکنان مودبی و نه پشتیانی خوبی و نه سرویس دهی خوبی
دور حسابگر رو خط بکشید

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

king جان من یه چیزی رو نفهمیدم شما کجایی هستین :20: توی قسمت محل سکونت نوشته شده:20:

behnam-k
24-07-2010, 19:17
توی قسمت محل سکونت نوشته شده:20:
اوه شرمنده اصلا حواسم نبود :31:
برام جالب بود چون اگه کرمانشاه بودی نمیگفتی شرکت حسابگر خوبه :13:

KING_DESIGNER
24-07-2010, 19:31
اوه شرمنده اصلا حواسم نبود :31:
برام جالب بود چون اگه کرمانشاه بودی نمیگفتی شرکت حسابگر خوبه :13:
الان و در حال حاضر که اونجا نیستم بدونم چطوره
ولی با توجه به چیزایی که دیدم صحبت میکنم .
روش این کار شرکت درسته.
2 تا کافی نتی که داشتند رو خاطرتون هست ؟ کدوم کافی نت در اون شهر به بزرگی این کافینت و سرعت دسترسی به اون اندازه که برابر 512 بود رو داشت ؟بود ؟
کدوم شرکت اولین aDSL رو اونجا برقرار کرد ؟
نمایندگی ایز ایران در کل منطقه غرب بودند.
من که بدی نمیبینم. ساپورت شرکت هم بدک نیست .
ضمن اینکه در گزاش اماری که من دیده بودم از بقیه ISP های اون منطقه بهتر عملکرده بودند
بامداد و سپیدار و ستاره صبح و این شکرتی که در ادرس پارکینگ شهرداری هست و نمایندگی صبانت رو داره و ..... همه دسته جمعی یه طرف و حسابگر یه طرف :27:
من کاری به شخصی ندارم اکثر شرکتهای موفق رو میشنام
حالا اگه به شما بدی کردند زنگ بزنید و مستقیم با مدیریتش صحبت کنید ومشکلتون رو حل میکنند. چون این شرکت تا جایی که من میدونم مخاطبش رو ناراضی نگه نمیداره. :20:

behnam-k
24-07-2010, 19:37
الان و در حال حاضر که اونجا نیستم بدونم چطوره
ولی با توجه به چیزایی که دیدم صحبت میکنم .
روش این کار شرکت درسته.
2 تا کافی نتی که داشتند رو خاطرتون هست ؟ کدوم کافی نت در اون شهر به بزرگی این کافینت و سرعت دسترسی به اون اندازه که برابر 512 بود رو داشت ؟بود ؟
کدوم شرکت اولین aDSL رو اونجا برقرار کرد ؟
نمایندگی ایز ایران در کل منطقه غرب بودند.
من که بدی نمیبینم. ساپورت شرکت هم بدک نیست .
ضمن اینکه در گزاش اماری که من دیده بودم از بقیه ISP های اون منطقه بهتر عملکرده بودند
بامداد و سپیدار و ستاره صبح و این شکرتی که در ادرس پارکینگ شهرداری هست و نمایندگی صبانت رو داره و ..... همه دسته جمعی یه طرف و حسابگر یه طرف :27:
من کاری به شخصی ندارم اکثر شرکتهای موفق رو میشنام
حالا اگه به شما بدی کردند زنگ بزنید و مستقیم با مدیریتش صحبت کنید ومشکلتون رو حل میکنند. چون این شرکت تا جایی که من میدونم مخاطبش رو ناراضی نگه نمیداره. :20:
اوایل حرفت درست اما الان اصلا سرویس هاش جالب نیست اگه یه نظر سنجی بزارن بهت قول میدم از آخر بشه اول
اتفاقا قبلا که ازشون سرویس داشتم مشکلی پیش آمد(مشکل زیاد برام پیش اومد حتی کارم به دعوا کشید آخرا اما در یه مورد با مدیر صحبت کردم که تمام و کمال طرف کارکنانشو میگرفت :13::13::13::13:

KING_DESIGNER
24-07-2010, 20:11
شاید مشکل واقعا از سمت شما بوده من که در جریان نیتسم ولی میدونم که خود مدیریتش ادم خوبیه
برادرانشون هم ادمای بدی نیستند
ولی خوب 5تا انگشت شبیه هم نیست ممکنه چندتا کارمند بد هم داشتهباشه
که خودم شخصا چند نفرشون رو دیدم که اخراج شدند ویا به نام تعدیل کنار گذاشته شدند.
به هرحال ملاک بازدهی یک شرکت میزان جذب سرمایه است اگر میدونید این شرکت بده پس تحریمش کنید ولی مطمئن باشید اگر مشکلی باشه برای همه هست نه برای شما تک نفر !
پس باید همگی این شرکت رو تحریم کنید که با توجه به چیزایی که من دیدم بعید میدونم این شرکت ورشسکت بشه.
پس باید سرنخ قضیه رو بگیرید شاید توی ماجرای شما نه شما مقصر باشید نه شرکت از کجا معلوم که مخابرات که دسترسی شما رو فراهم میکنه در این وسط نقش سوم رو ایفا نکنه ؟:20: و خودش مقصر اصلی باشه ؟
البته من نمیگم حتما مخابرات هست ولی ممکن هست و دور از انتظار هم نیست که حرف شما درست باشه
باید تحقیق کرد و بعد نتیجه گرفت.
خوب فعلا

razmjoo
25-07-2010, 00:28
دوستان لطفا در این تاپیک در مورد مبین نت بحث نکنید و لطفا پست ندهید تا پایین بره . لطفا به تاپیک زیر مراجعه فرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید