PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GW300 چه جوره؟

Highbury
23-07-2010, 19:17
کسی تا به حال از این گوشی استفاده کرده؟مزایا و معایبش چیه؟

hamid_hitman47
25-07-2010, 12:03
با سلام....
در ضمن یک سوال هم من داشتم :
می خواستم بدونم اگه با گارانتی بگیریم این گوشی رو, کیبرد فارسی روش داره یا نه؟ اصلا فارسی رو ساپورت می کنه؟
در مورد KS360 هم همین سوالو داشتم!!!

Michael Ropy
26-07-2010, 10:38
کسی تا به حال از این گوشی استفاده کرده؟مزایا و معایبش چیه؟
گوشی بدی نیست نسبت به قیمتش.....بیشتر بدرد اس ام اس دادن و کمی هم مالتی مدیا میخوره.....رو دوربین که حساب نکنید...

از مزایاش میشه به کیبورد خوب و راحت، جک 3.5 و پورت microUSB، ال سی دی بزرگ با رزولوشن مناسب، اسپیکر جدا و مالتی تسکینگ اشاره کرد....معایب اصلیش هم دوربین ساده با فیلمبرداری بد و نداشتن نمایشگر فایل های آفیس هستش....

ضمنا تمام گوشی های گارانتی دار الجی فول فارسی هستند.....اگه منظورتون روی خود کیبورد فیزیکی هستش، راستش اطلاعی ندارم....

راحله_ن
06-09-2010, 22:59
گوشی بدی نیست نسبت به قیمتش.....بیشتر بدرد اس ام اس دادن و کمی هم مالتی مدیا میخوره.....رو دوربین که حساب نکنید...

از مزایاش میشه به کیبورد خوب و راحت، جک 3.5 و پورت microUSB، ال سی دی بزرگ با رزولوشن مناسب، اسپیکر جدا و مالتی تسکینگ اشاره کرد....معایب اصلیش هم دوربین ساده با فیلمبرداری بد و نداشتن نمایشگر فایل های آفیس هستش....

ضمنا تمام گوشی های گارانتی دار الجی فول فارسی هستند.....اگه منظورتون روی خود کیبورد فیزیکی هستش، راستش اطلاعی ندارم....
میشه در مورد کیفیت صداش هم تو ضیحی بدید؟>

Michael Ropy
07-09-2010, 14:52
راستش من که این گوشی رو نداشتم! ولی جی اس ام آرینا تعریف کرده ازش....دیگه از این بیشتر اطلاع ندارم شرمنده!!! :دی

softcenter1
16-09-2010, 16:40
من دیروز خریدمش.

گوشی خوبیه!

صداشم قویه!

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

مهم ترین چیزش که خیلی حال کردم...نصب بی دغدغه نرم افزار های جاوا روش هست!

چطوری؟

توی تنظیماتش شما میتونید طوری تنطیم کنید که نرم افزار هاشتون روی مموری نصب بشه! نه روی حافظه محدود گوشی!

درست بر عکس سامسونگ!

و این عالیه!

your_star
13-10-2010, 14:11
من این گوشی رو حدود دو ماهه استفاده میکنم.به قیمت 120 تومن با گارانتی کامتل گرفتم.مزایا و معایبش رو هم به این صورت دیدم:

مزایا:
1.قیمت بسیار خوب بزای یه گوشی با صفحه qwetry فقط سامسونگ کوربی هم یه مدل تو این رده داره.
2.صفحه نمایش 320 در 240 که از رقیبش بیشتره
3.هماهنگی خوب با جاوا
4.قابلیت کانکت مستقیم به فیسبوک(که تو ایزان به کار نمیاد)
5.راحتی خوب صفحه کلید
6.عمر باتری خوب و کیفیت صدای پخش موسیقی بالا
7.کیفیت صفحه نمایش قابل قبول

معایب:
1.ویبره خیلی ضعیف.
2.کیفیت صدای مکالمه کاملا معمولی که برای گوشی های زیر 50 تومن مناسبه.وقتی باد میاد یا تو جای شلوغی هستین بیخیال ادامه مکالمه میشین
3.کیفیت دوربین معمولی
4.و بزرگترین مشکل:قابلیت بسیار ضعیف گردش در اینترنت.90 % صفحات اینترنت بدلیل کم بودن حافظه دستگاه برای لود صفحه باز نمیشن.حالتون به هم میخوره
5.موقع ریختن contacts از سیمکارت به گوشی شماره ها رو جدا میکنه(یعنی اگه برای یه نفر 3 تا شماره سیو بوده حالا سه تا اسم اون نفر رو به صورت 1 و 2 و3 دارین)

hadsern
12-12-2010, 18:15
YE SOAL
BLUETOOTH MOSTAGHIM VAREDE MEMORY MISHE ?
TANZIMATESHO DARE?