PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Oracel / شركت اوراکل

Alire7_a
23-07-2010, 16:32
دوستان سلام
می خواستم ببینم اگر کسی اطلاعی از نحوه سرویس دهی اینترنت اوراکل داره با بقیه در میون بگذاره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehrdad38
24-07-2010, 17:38
همون طور که می دونید این شرکت یه شرکت مستقل هست (زیر مجموعه نیست). تمام سرویس هاش نامحدود هست . من تا به حال مشکلی از این شرکت ندیدم و نشنیدم. به نظر می رسه که شرکت خوبی باشه.

مثل اینکه برای راه اندازی پولی هم نمی گیرن.

Alire7_a
24-07-2010, 18:05
مشکل اینجاست که هیچکسی که اینترنت این شرکت رو امتحان کرده باشه دورو برمون نیست . با توجه به قیمتهای مناسبش یه کم عجیبه

KING_DESIGNER
24-07-2010, 19:20
من قبلا باهاش تماس گرفتم
کارمنداش یه خورده زود صمیمی میشن بخصوص اون خانم محترمی که گوشی رو جواب میده
قیمتهای حدود 100 توم نرو ازشون پرسیدم و گفتم 128 اختصاصی چنده و یک مگ اخصتصای چنده و در نهایت قیمت 512 محدود و نامحدود که برگشت گفت چی شد بالاخره از 128 اختصاصی رسیدی به محدود ؟ :18:
خیلی جالبه هر روز یه شگرد جدید !!! شاتل هم با کاربراش اینجوری صحبت نمکنه.
ولی قیمتهاش خوبه من قبل از خرید اشتراک یادمه که در گوگل سرچ کردم و در تاریخ 2007 توی پرشین تولز بود اگه اشتباه نکنم یکی نوشته بود که 2 سال قبلش از اینها سروس گرفته ولی متاسفانه هرچی از دهنش در اومده بود نثار اینها کرده بود
در کل با توجه به اینکه تازگیها کسی سرویس نگرفته و حداقل ما نمیدونیم من توصیه نمیکنم اگر اجباری در کاره ست و گزینه دیگری نیست توصیه میکنم یک سرویس کوچولو مثل 128 یا 256 بخرید و محدود هم باشه که زیاد ضرر نکنید ترجیخا هم یک ماهه قرارداد بزنید. هرچقدر سفت تر بگیرید بهتره تا بعدا که سرویس جواب داد و کیفیتش شما رو راضی نگه داشت برید و ارتقای سرویس بدید حتی از ماه دوم هم نباید ارتقا بدید .!!! وقتی که کاملا خاطر جمع شدید میتونید این سرویس رو کامل ارتقا بدید.

rezasam1
25-07-2010, 13:31
خوب من 15 مرداد قراردادم با لایزر تموم میشه میخوام از اوراکل 256 نامحدود بگیرم قیمتهاش خیلی خوبه ولی زنگ زدم گفت هزینه راه اندازی میگیرن 10000 تومان برعکس که تو سایت زده رایگان - گرفتم اینجا اعلام میکنم

mehryar1973
25-07-2010, 20:26
سلام
برای همه کسایی که در مورد این شرکت مطلب میخوان بدونن فکر کنم سری به تاپیک های قدیمی
بازارچه pt بزنن بد نباشه فکر کنم یکی اونجا بود که میگفت مال این شرکته...
کلا چیزهایی که من در موردشون شنیدم:
برای سرویس 128 به بالا دادن خیلی گیره اومده یه کلکی زده یه سرویس من در آوردی درست کرده به اسم
128 با ضریب شیر یک به چهار که مثلا میشه 256 بعد چهل وچند تومن(دقیق یادم نیست) پول میگیره:18:
سرویساش متقارن نیست کلا(سند ورسیو) بچه هامیگن خط رو برای از رانژه در آوردن خط هم اذیت میکنه
(کلا بنظر من اگر شرکت مالی بود باید یکم بعد از این چند سال فعالیت اسمش سر زبونا میافتاد)

KING_DESIGNER
25-07-2010, 20:43
منم منظورم همون دوستمون بود که این مطلب رو گفته بود !
توی فرومهای دیگه یه سری حرف و حدیث در موردش هست .

rezasam1
02-08-2010, 22:29
سلام من هم سوال پیچشون کردم آخر گفتن با پشتیبانی صحبت کن
پرسیدم چرا قیمت 384 نامحدود شما 42 تومنه و اینقدر ارزونه گفتن این سرویس اشتراکی بین 4 نفر هست و سرعت دانلود هم بین 20 تا 30 هست و برای دسترسی به سرعت واقعی 384 نامحدود که 48 هست باید سرویس اختصاصی برداشت که بالای 75 تومن قیمت داره!!

M33FT
22-02-2011, 04:56
ســـلام . . .
می دونم یه خورده خل بازی در اوردم و Topic ــی که مال 204 روز پیش بود رو بالا اوردم:31:
قصد من از بالا اوردن این تاپیک این بود که دوستانی که تمایل دارن از اینProvider سرویس بگیرن
بهتر با این شرکت آشنا بشن.
دوستانی که آشنا به منطقه سعادت آباد باشن (مخابرات سلمان فارسی) می دونن که چند
سال پیش پورت خالی گیر اوردن تو این منطقه از طلا هم با ارزش تر بود (البته الان وضعیت
خیلی بهتر شده). . .
من از چهار سال پیش تا الان از Provider زیادی ADSL گرفتم، مثل . . .
افروز (این شرکت اینترنت 128KB رو ماهی 55.000 تومان می داد!! و جزو نامردترین شرکت هایی بود که من
تو منطقه سعادت آباد ازش اینترنت گرفتم بود.)
شاتل ( شرکت بدی نبود و برای من که دانلود زیاد می کردم به صرفه نبود ولی از نظر کیفیت سرویس و
Ping Timeبسیار خوب بود (البته وضعیت الانش رو نمی دونم))
فناوا(یکی از بی انصاف ترین شرکت هایی که من تا الان دیدم. اینترنت 1MB رو با محدودیت 20GB ماهانه
80.000 تومان می دادن !!)
آسیاتک (دوسال از این شرکت اینترنت می گرفت واون اولا ازش راضی بودم ولی نمی دونم چی شد که
سیاست های این شرکت طی 2 سال اخیر از این رو به اون رو شد :18: این آخریا هم کیفیت سرویس هاش به قدری
بد شد که گریه آدم رو در می آورد )
می رسیم به شرکت اوراکل. شرکتی که به نظر من یکی از بهترین شرکت هایی هست که در حال حاضر داره
سرویس میده.
دوستان من دو ماه هست که از این شرکت اینترنت 512 نامحدود می گیرم و در حال حاضر بسیار راضی هستم
و می تونم به جرات بگم که بهترین Provider ی هست که من تا حالا ازش سرویس گرفتم .
این شرکت کلا سرویس با محدودیت حجمی نداره و کلا تمام سرویس هاش نامحدود هست.
سرویس ای که من ازشون گرفتم دو سال پیش 70.000 تومان بود و الان قیمتش شده 58.000 تومان !!!
من سرویس 512 سه ماه رو برداشتم که یک ماه هم رایگان هست (اگه چهار ماه در نظر بگیریم ماهی در میاد 43.5)
این نکته رو هم بگم که من اینترنت آسیاتک سه ماه 256 پر حجم (60GB) ماهی برام 37 تومن در میومد . و الان
آسیاتک اینترنت 512 نامحدود رو ماهی 99.900 تومن میده
من با اکانت پرمیوم Hotfile با دانلود منیجر IDM دور بر 76KB دانلود می کنم.شب ها هم از 1 تا 7 صبح پهنای باند رو باز
می کنند و سرعت دانلودم به 120KB میرسه(برخلاف آسیا تک این سرویس به طور Automatic عمل می کنه و نیاز به
Reset کردن Modem نداره )جمعه ها هم کلا پهنای باند رو باز می کنند و سرعت به همون 120KB میرسه.
البته موقع های خاصی مثل امروز که ولادت پیامبر باشه هم به طور کل پهنای باند رو باز می کنند و سرعت به 120KB
میرسه.
من علاوه بر اینکه دانلود زیاد می کنم از شیرینگ اینترنتی برای ماهواره هم استفاده می کنم(CCCAM)
همون طور که می دونید برای شیرینگ اینترنتی باید Ping خوب و Paket Lost خیلی کمی داشته باشید که شکر خدا
فعلا من از نظر Ping خیلی راضی هستم و Paket Lost می تونم بگم ندارم (یکی از دلایل کنار گذاشتن آسیاتک همین
Paket Lost خیلی بالا بود).
در کل دوستان این تجربه من بود از این شرکت ها و دوست داشتم این مطالب رو از دید خودم بگم تا اگه کسی مثل
من بین این همه شرکت گیر کرده بود راحت تر بتونه تصمیم گیری کنه. یا علی (-;

Electronic-Arts
22-02-2011, 10:35
ســـلام . . .
می دونم یه خورده خل بازی در اوردم و Topic ــی که مال 204 روز پیش بود رو بالا اوردم:31:
قصد من از بالا اوردن این تاپیک این بود که دوستانی که تمایل دارن از اینProvider سرویس بگیرن
بهتر با این شرکت آشنا بشن.
دوستانی که آشنا به منطقه سعادت آباد باشن (مخابرات سلمان فارسی) می دونن که چند
سال پیش پورت خالی گیر اوردن تو این منطقه از طلا هم با ارزش تر بود (البته الان وضعیت
خیلی بهتر شده). . .
من از چهار سال پیش تا الان از Provider زیادی ADSL گرفتم، مثل . . .
افروز (این شرکت اینترنت 128KB رو ماهی 55.000 تومان می داد!! و جزو نامردترین شرکت هایی بود که من
تو منطقه سعادت آباد ازش اینترنت گرفتم بود.)
شاتل ( شرکت بدی نبود و برای من که دانلود زیاد می کردم به صرفه نبود ولی از نظر کیفیت سرویس و
Ping Timeبسیار خوب بود (البته وضعیت الانش رو نمی دونم))
فناوا(یکی از بی انصاف ترین شرکت هایی که من تا الان دیدم. اینترنت 1MB رو با محدودیت 20GB ماهانه
80.000 تومان می دادن !!)
آسیاتک (دوسال از این شرکت اینترنت می گرفت واون اولا ازش راضی بودم ولی نمی دونم چی شد که
سیاست های این شرکت طی 2 سال اخیر از این رو به اون رو شد :18: این آخریا هم کیفیت سرویس هاش به قدری
بد شد که گریه آدم رو در می آورد )
می رسیم به شرکت اوراکل. شرکتی که به نظر من یکی از بهترین شرکت هایی هست که در حال حاضر داره
سرویس میده.
دوستان من دو ماه هست که از این شرکت اینترنت 512 نامحدود می گیرم و در حال حاضر بسیار راضی هستم
و می تونم به جرات بگم که بهترین Provider ی هست که من تا حالا ازش سرویس گرفتم .
این شرکت کلا سرویس با محدودیت حجمی نداره و کلا تمام سرویس هاش نامحدود هست.
سرویس ای که من ازشون گرفتم دو سال پیش 70.000 تومان بود و الان قیمتش شده 58.000 تومان !!!
من سرویس 512 سه ماه رو برداشتم که یک ماه هم رایگان هست (اگه چهار ماه در نظر بگیریم ماهی در میاد 43.5)
این نکته رو هم بگم که من اینترنت آسیاتک سه ماه 256 پر حجم (60GB) ماهی برام 37 تومن در میومد . و الان
آسیاتک اینترنت 512 نامحدود رو ماهی 99.900 تومن میده
من با اکانت پرمیوم Hotfile با دانلود منیجر IDM دور بر 76KB دانلود می کنم.شب ها هم از 1 تا 7 صبح پهنای باند رو باز
می کنند و سرعت دانلودم به 120KB میرسه(برخلاف آسیا تک این سرویس به طور Automatic عمل می کنه و نیاز به
Reset کردن Modem نداره )جمعه ها هم کلا پهنای باند رو باز می کنند و سرعت به همون 120KB میرسه.
البته موقع های خاصی مثل امروز که ولادت پیامبر باشه هم به طور کل پهنای باند رو باز می کنند و سرعت به 120KB
میرسه.
من علاوه بر اینکه دانلود زیاد می کنم از شیرینگ اینترنتی برای ماهواره هم استفاده می کنم(CCCAM)
همون طور که می دونید برای شیرینگ اینترنتی باید Ping خوب و Paket Lost خیلی کمی داشته باشید که شکر خدا
فعلا من از نظر Ping خیلی راضی هستم و Paket Lost می تونم بگم ندارم (یکی از دلایل کنار گذاشتن آسیاتک همین
Paket Lost خیلی بالا بود).
در کل دوستان این تجربه من بود از این شرکت ها و دوست داشتم این مطالب رو از دید خودم بگم تا اگه کسی مثل
من بین این همه شرکت گیر کرده بود راحت تر بتونه تصمیم گیری کنه. یا علی (-;

یه تست هم از اسپیدتست میذاری؟

M33FT
22-02-2011, 13:37
یه تست هم از اسپیدتست میذاری؟

سلام . . .
دوست عزیز سایت SpeedTest به طور کل اصلا سایت خوبی برای تست سرعت و Ping Time
نیست. چرا که تو این تست خیلی Fact ها باید رعایت بشه که عملا تو این نوع تست ها با استفاده
از این سایت ها نمیشه این کار رو به درستی انجام داد و به نتیجه ای که از این نوع سایت ها به دست
میاد نمی شه اعتماد کرد.
در حال حاضر سالم ترین نوع روش همون CMD یا Command Prompt ویندوز هست.
در کل شما اگه IP به خصوصی مد نظرتون هست بفرمایید تا من Ping کنم .
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
الان هم طبق اخبار tabnak قبل از 22 بهمن تا به امروز اینترنت کشور دارای اختلال هایی منجمله . . .

۱. عدم امکان دسترسی به برخی از سایتهای ایرانی یا خارجی هاست شده در خارج یا داخل که بصورت زمانی و منطقه ای متغییر است. مثلا دسترسی به یک سایت از بعضی از رنج IP ها و یا حتی شهرها در بازه های زمانی مختلف بطور کامل مسدود می گردد.

۲. اختلال عملکرد در نرم افزارهای تحت وب : ارسال (submit) یک فرم در بخشی از یک نرم افزار دچار وقفه طولانی می شود و در حالت انتظار باقی می ماند اما با استفاده از پورت SSL و رمز نگاری مسیر ارتباطی تا سرور که قابل مداخله در مسیر تبادل اطلاعات نیست یا تغییر ISP در همان محل بر روی همان نرم افزار مشکل برطرف می گردد و فرم سریعا ارسال می گردد.

۳. قطع شدن مسیر ارتباطی بین دو IP در داخل کشور که از پروتکل های امن و رمزنگاری شده برای ایجاد شبکه خصوصی مجازی داخلی استفاده می کنند.

۴. تغییر کلیدهای رمزنگاری شده SSL که بصورت منطقه‌ای و زمانی انجام می‌گردد و این امر امنیت تبادل اطلاعات و تجارت الکترونیکی را بشدت دچار ریسک نموده است.

۵. وجود اختلال Packet loss و یا کاهش پهنای باند از بعضی از نقاط در حین استفاده از برخی از سایت ها
.
.
.
در کل معلوم نیست دارن چه بلایی سر اینترنت کشور میارن .
کلا سایت های که از فلش استفاده می کن (SWF) لود نمی شن .SpeedTest هم همین طور( ولی با PN* کار می کنند)این اشکال سراسری هست و تو کل کشور همچین مشکلی وجود داره.
ولی شکر خدا Ping Time من مثل قبل خوب هست و Packet Lost هم ندارم . این نکته رو هم بگم که من حتی روزهای 22 و 25 بهمن هم Packet Lost و قطعی نداشتم . (من رو یه خط تلفن دیگم تا آخر اسفند آسیا تک رو دارم
و تو این چند وقته آسیاتک ترکونده(ترکمون زده) و از هر 6 و 7 تا Packet یه TimeOut دارم).
یا علی (-;

M33FT
22-02-2011, 20:03
کلا من اوراکل رو برای دوستانی پیشنهاد می کنم که Download خیلی می کنن . و برای کسایی که اهل دانلود نیستند
و فقط Web می کنند پیشنهاد نمی کنم، چون تمام سرویس های این Provider نامحدود هست و برای این افراد به صرفه
نیست.
دوستانی هم که هم دانلود می کنند و هم اهل آنلاین بازی کردن با PS3 , X360 , PSP , PC هستند باید بگم که Ping این
شرکت بسیار خوبه و من الان باهاش هم Kill Zone 2 تو PS3 و هم Syphon Filter Logan's Shadow تو PSP بازی می کنم و
هیچ Lag ـی ندارم . این نکته رو هم خوبه به دوستان Gamer بگم که ما هیچ وقت نمی تونیم تو ایران بازیهایی مثل
Call Of Duty رو به راحتی انجام بدیم چرا که سرور این نوع Game ها Dedicate نیست و همیشه اعصابمون خورد
میشه که چرا من یه خشاب تو مغز طرف خالی کردم هیچی نشد ولی اون منو با یه تیر Headshot کرد !!:18:
ولی اگه سرورتون Dedicate باشه مهم فقط اینه که Packet Lost نداشته باشید.همین .
من از Satellite internet sharing هم استفاده می کنم ، و همون طور که دوستان می دونند برای اینکه شما هیچ Freez
ای نداشته باشید و راحت بتونید تمام کانال ها رو ببینید حتما باید هم Ping خوبی داشته باشید و هم Packet Lost
نداشته باشید. که من تا الان دارم بدون مشکل می بینم.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
لیست قیمت ها رو هم گذاشتم تا دوستان ببینند(قیمت ها به ریال هست)
اگر هم هزینه رو 3 ماهه، 6 ماهه، 9 ماهه، 12 ماهه پرداخت کنید بترتیب 4،3،2،1 ماه مجانی میدن.
من خودم سرویس 512KB رو سه ماهش رو 174.000 تومن گرفتم که یک ماه هم بهم مجانی دادن .
شب ها هم پهنای باند رو باز میذارن و سرعت من با سرویس 512 از 70KB به 120KB می رسه.
جمعه ها هم کلا پهنای باند رو باز میذارن.
ایام های خاص هم پهنای باند رو آزاد می کنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دلیل منم که این تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون(بعد 204 روز) اینه که خیلی از دوستان دارن از شرکت هایی
سرویس می گیرن (مثل آسیاتک ) که هم سرویس هاشون مثل قبل (2 سال پیش) اصلا به صرفه نیست. و هم
وقتی به پشتیبانی زنگ می زنی یا گوشی رو اصلا بر نمی دارن، یا تو روتو یه صفی میذارن که بیخیال می شی،
یا اگر هم بهت جواب میدن فقط در حال پیچوندن هستن و بهت صادقانه جواب نمیدن. یاعلی (-;

yell
02-03-2011, 23:46
این اوراکل توی کرج هم سرویس میده یا مختص تهرانه ؟!؟؟!

mpeg
04-03-2011, 03:28
من میخواستم از عصر تلکام سرویس بگیرم 3 ماه 9 گیگ 37700 شبها 3 تا 7 صبح رایگان سرعت 128
دانلود هم تقریبا زیاد دارم
الان که این تاپیک رو دیدم از این شرکت خوشم اومد نظرتون با بودجه من چیه
از اوراکل بگیرم یا عصرتلکام
تا 13000 تومن در ماه پول دارم

Injaneb2
09-04-2011, 16:17
سلام

لطفا دوستانی که در تهران از این شرکت ADSL 128 دارند بنویسند که چند ساعت در روز اینترنت رایگان دارند و در این مدت سرعت دانلودشان چقدر است. اگر منطقه مخابرات را هم بنویسید که خیلی بهتر است.

با تشکر فراوان

perspolis1984
28-04-2011, 01:17
کلا من اوراکل رو برای دوستانی پیشنهاد می کنم که Download خیلی می کنن . و برای کسایی که اهل دانلود نیستند
و فقط Web می کنند پیشنهاد نمی کنم، چون تمام سرویس های این Provider نامحدود هست و برای این افراد به صرفه
نیست.
دوستانی هم که هم دانلود می کنند و هم اهل آنلاین بازی کردن با PS3 , X360 , PSP , PC هستند باید بگم که Ping این
شرکت بسیار خوبه و من الان باهاش هم Kill Zone 2 تو PS3 و هم Syphon Filter Logan's Shadow تو PSP بازی می کنم و
هیچ Lag ـی ندارم . این نکته رو هم خوبه به دوستان Gamer بگم که ما هیچ وقت نمی تونیم تو ایران بازیهایی مثل
Call Of Duty رو به راحتی انجام بدیم چرا که سرور این نوع Game ها Dedicate نیست و همیشه اعصابمون خورد
میشه که چرا من یه خشاب تو مغز طرف خالی کردم هیچی نشد ولی اون منو با یه تیر Headshot کرد !!:18:
ولی اگه سرورتون Dedicate باشه مهم فقط اینه که Packet Lost نداشته باشید.همین .
من از Satellite internet sharing هم استفاده می کنم ، و همون طور که دوستان می دونند برای اینکه شما هیچ Freez
ای نداشته باشید و راحت بتونید تمام کانال ها رو ببینید حتما باید هم Ping خوبی داشته باشید و هم Packet Lost
نداشته باشید. که من تا الان دارم بدون مشکل می بینم.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
لیست قیمت ها رو هم گذاشتم تا دوستان ببینند(قیمت ها به ریال هست)
اگر هم هزینه رو 3 ماهه، 6 ماهه، 9 ماهه، 12 ماهه پرداخت کنید بترتیب 4،3،2،1 ماه مجانی میدن.
من خودم سرویس 512KB رو سه ماهش رو 174.000 تومن گرفتم که یک ماه هم بهم مجانی دادن .
شب ها هم پهنای باند رو باز میذارن و سرعت من با سرویس 512 از 70KB به 120KB می رسه.
جمعه ها هم کلا پهنای باند رو باز میذارن.
ایام های خاص هم پهنای باند رو آزاد می کنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دلیل منم که این تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون(بعد 204 روز) اینه که خیلی از دوستان دارن از شرکت هایی
سرویس می گیرن (مثل آسیاتک ) که هم سرویس هاشون مثل قبل (2 سال پیش) اصلا به صرفه نیست. و هم
وقتی به پشتیبانی زنگ می زنی یا گوشی رو اصلا بر نمی دارن، یا تو روتو یه صفی میذارن که بیخیال می شی،
یا اگر هم بهت جواب میدن فقط در حال پیچوندن هستن و بهت صادقانه جواب نمیدن. یاعلی (-;

این Satellite internet که میبینی واسه کدوم سرویسشه؟؟

am.b.
04-05-2011, 13:04
وضع تورنتش چطوره؟

M.Z.KAKA
12-06-2011, 10:33
دوستان کسی میدونه سرعت 192 (ora-s4) چنده...؟؟
لطفا اگه اطلاعی دارید جواب بدید چون الآن art1 شاتل دارم میخوام اگه خوبه سرویسم رو عوض کنم...

h_starboy
06-10-2011, 11:13
من از دوستان شنیدم سرعت دانلود 256 در حد 512 به بالاست و گاهی تا 100 میرسه .
اگه دوستان لطف کنن سرعت معمول سرویسهای اوراکل رو بگن ممنون میشم .
ضمنا الانم اگه سه ماهه بگیری 1 ماه رایگان میده یا نه ؟ تو سایتش ننوشته بود .

h_starboy
29-12-2011, 12:47
کسی نیست یکم توضیح بده به ما .

mehryar1973
30-12-2011, 22:10
مشکلی که این شرکت یه موقعی داشت و قبلاهم گفتم برای 128 به بالا گرفتنه
واضح تر بگم نامه میگیرید میرید با روزنامه رسمی اونموقع بهتون میگفتن که حتما خط باید به نام شرکت باشه وآدرس هم یکی باشه
اینا رو من نمیگم اون کسی که خودشو تو بازارچه pt از این شرکت معرفی میکرد میگفت
الان شاید اینطور نباشه البته

bizmaz
12-02-2012, 12:48
سلام جناب M33FT
من هم سعادت آباد هستم و مرکز مخابرات سلمان فارسی می خوام 512 اوراکل رو بگیرم هنوز با گذشت تقریبا 1 سال از پستی که دادین هنوز از اوراکل راضی هستین ؟ سرعتاش همون هاست یعنی روز ها 70 شب ها 120 ؟ راستی من xbox live و psp لایو بازی می کنم برای بازی هم خوبه سرعتش ؟

roozbehk
19-06-2012, 20:09
برای دوستانی که میخوان از این شرکت سرویس بگیرن.
من تقریبا 3 ساله مشترکشون هستم.
برای سرویس بالای 128 سختگیری میکنن. خودم روزنامه رسمی بردم و تلفنی که به همون آدرس بود.
در مورد سرعت باید بگم خیلی راضیم. با اینکه زدن شیر 4 به 1 ولی عملا شیر من 0.5 شده :))
چون سرویسی که گرفتم 512 بوده ولی راحت دار با سرعت 110 در تمام ساعات روز دانلود میکنم. نامحدود هم هست. تقریبا میشه روزی 10 گیگ دانلود :d.
در ضمن مرکز نهری ( شهرک غرب )هستم.
تنها ایرادی که داره عدم استفاده از سرویس تمدید آنلاینه که یا باید برید دفتر ( که چون تو خیابون خودمونه حضوری میرم تمدید میکنم ) یا اینکه پیک شرکت رو میفرستن هزینه رو ازتون میگیره.
پشتیبانیش واقا خوبه. تا الان نشده مشکلی داشته باشم حل نکرده باشن.
یه سری روی خطم نویز افتاده بود و همش قطع میشد. در عرض 1 روز مشکلم رو با تقویت پاور توی مخابرات حل کردن.
در کل من واقا راضم

mehdisatss
11-05-2013, 12:13
سلام
میخوام برم از اوراکل سرویس بگیرم
کسی اینجا پیشنهادی انتفادی نداره؟
راضی هستن کلا کسانی که دارن؟
لطفا اگه کسی مسدونه جواب بده
ممنون

soheil_66
05-07-2014, 22:03
سلام
منم از سال 90 مشترک اوراکل هستم سرعت 512 نامحدود گرفتم و سرعت دانلودش الان یکسالی هست که بدین صورت شده
8 صبح تا 5 عصر حدود 60 ، 70
از 5 تا 12 شب 100 تا 120
از 12 شب تا 8 صبح 200 تا 220

البته واقعا نامحدودم هست یعنی تا الان که هر چی دانلود کردم اصلا سرعتو کم نکردن و همیشگی بوده ..

یک ماه بصورت امتحانی هم محدود 2 مگ گرفتم که اصلا راضی نبودم و مجدد نامحدودش کردم ...
سرعت محدود 2 مگ هم این بودش ..
8 صبح تا 1 شب = 220
1 شب تا 8 صبح رایگان = 100 تا 120

hammoh99
12-08-2014, 01:15
سلام

ORA-S09 - نقره ای 25% تضمین حداکثر سرعت دریافت: 1024 کیلوبیت در ثانیه حداکثر سرعت ارسال: 512 کیلوبیت در ثانیه
مرکز کاشانی

result/3683074013][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/URL]

bagbagoo
12-08-2014, 08:41
سلام

ORA-S09 - نقره ای 25% تضمین حداکثر سرعت دریافت: 1024 کیلوبیت در ثانیه حداکثر سرعت ارسال: 512 کیلوبیت در ثانیه
مرکز کاشانی

result/3683074013][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/URL]

دوست عزیز شما سرویسهای دیگه این شرکت رو هم داشتید؟حجمی چطور؟سرعتاشون چطوریه؟
خطتون رو روی چند مگ بستن؟
آنلاین تمدید میشه یا باید حضوری برید شرکت؟

hammoh99
13-08-2014, 03:34
سرویس حجمی نداشتم البته بگم این سرعت برای ساعت 5 بعد از ظهر تا 9 صبح هست یعنی تو این ساعت با سرعت 230 تا 240 دانلود میکنم بقیه ساعت 130 تا 140.
برای سرویس حجمی برو به این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Downstream Rate:2045 Kbps

Upstream Rate:509 Kbps

آنلاین تمدید میشه مشکلی نیست از تیر سال 92 میشه ایترنتی پرداخت کرد.

the.dude
05-04-2016, 09:26
با عرض پوزش از بامپ تاپیک 2 سال خدا بیامرز
همین دیروز من شایعه شنیدم که اوراکل داره جمع می کنه و به مخابرات واگذار می کنه. تو سایت خودشون که ماشالله فعالیت، آخرین اطلاعیه مربوط به 2-3 سال پیش هست، و توی اینترنت هم خبری ندیدم، احتمالاً چون قضیه خیلی مهمی هم نیست. گفتم قبل از اینکه زنگ بزنم بپرسم، اینجا رو هم یه امتحان کنم که شاید از دوستان کسی در جریان باشه.
ممنون می شم اگر آمار دارید لیک کنید لطفاً.

luches
05-04-2016, 19:34
بله درسته اوراکل داره به کل جمع میکنه. دوستم تو مرزداران ازشون سرویس داشت که یکهو به کل قطع شد و تماس گرفت که گفتن داریم جمع میکنیم .
خود من هم اوراکل دارم که درخواست تخلیه خط دادم برم از جای دیگه بگیرم چون طبق گفته خودشون حداکثر تا اواسط اردیبهشت کامل جمع میکنن و میرن.

asidbaz2000
09-04-2016, 15:28
بله درسته اوراکل داره به کل جمع میکنه. دوستم تو مرزداران ازشون سرویس داشت که یکهو به کل قطع شد و تماس گرفت که گفتن داریم جمع میکنیم .
خود من هم اوراکل دارم که درخواست تخلیه خط دادم برم از جای دیگه بگیرم چون طبق گفته خودشون حداکثر تا اواسط اردیبهشت کامل جمع میکنن و میرن.

سلام من هم امروز فهمیدم که دارن جمع میکنن و... حالا مصیبت اصلی جایگزین کردن و پیدا کردن شرکتی که شرایط مشابه با اوراکل داشته باشه! چه از لحاظ سرویس و کیفیت و چه از لحاظ قیمت... دوستان اوراکلی لطفا اگر شرکتی مشابه مدنظر دارن و یا پیدا کردن اینجا بگن که بقیه دوستان از جمله خودم هم از این مصیبت ناگهانی رهایی یابیم :n03::n03::n03:

sfim
19-04-2016, 11:51
سلام من هم امروز فهمیدم که دارن جمع میکنن و... حالا مصیبت اصلی جایگزین کردن و پیدا کردن شرکتی که شرایط مشابه با اوراکل داشته باشه! چه از لحاظ سرویس و کیفیت و چه از لحاظ قیمت... دوستان اوراکلی لطفا اگر شرکتی مشابه مدنظر دارن و یا پیدا کردن اینجا بگن که بقیه دوستان از جمله خودم هم از این مصیبت ناگهانی رهایی یابیم :n03::n03::n03:

دوست عزیز نگرد که نیست هیچ شرکتی مثل اوراکل وجود نداره در ایران که با 60 تومن پول سرویس نا محدود بده ماهی 200 گیگ دانلود کنی دلیل جمع کردنشم همینه سودجو نبود

در کل این شرکت ناشناخته بود منم 8 سال ازش گرفتم تو این 8 سال ماهی 60 تومن 200 گیگ راحت دانلود میشد کرد تورنت بدون اینکه حتی یبار محدود کنن

M33FT
09-05-2016, 11:12
سلام . . .
منم بعد ار 5 سال سرویس گرفتن از این شرکت واقعا حالم گرفته شد. من از خیلی از شرکت ها سرویس گرفتم ولی کی مثل این شرکت میتونه سرویس بده ؟!
دوهفته پیش که قطع شد، ازشون پرسیدم که چرا یک دفعه اینجوری شدید که به من گفتن مدیر فنی تمام Config شبکه و سایت رو پاک کرده و الان که من دارم با شما صحبت می کنم اتوماسیون داخلیمون هم رو از کار انداخته و با کاغذ و خودکار داریم کار میکنیم :n04:
بعد به من گفت که ما تجهیزات مخابراتیمون رو از "های وب" گرفتیم و شما الان میتونید از این شرکت سرویس بگیرید. منم بزرگترین اشتباهی که کردم این بود که به حرفشون گوش دادم و الان تو این ذو هفته از ظهر تا فردای هر زوز اینترنت بسیار Unstable و سرویس 8MB که ازشون گرفتم Ping ام افتضاحه و از 300ms تا 1600 هم میره و سرعت دانلودم از intranet(سرورهای داخلی ایران) 100-300 کیلوبیت هست :n04:
جالب اینجاس که نه مشکل SNR دارم، و هم سه بار ADSL Router هم رو عوض کردم ولی درست نشد که نشد. و پشتیبانیش به من میگه که مشکل از مخابرات هست و به ما ربطی نداره :n28::n04:
کلا تو خواب هم نمی تونیم سرویسی مثل اوراکل پیدا کنیم. من از اوراکل سرویس 8MB می گرفتم(ماهیانه 85 تومن) که ماهیانه 48GB بهم اعتبار میداد و جالبیش اینجا بود این مقدار ماهیانه می تونست منتقل بشه به ماه های دیگه و شب ها هم از 1 تا 8 صبح اگه اشتباه نگفته باشم مجانی بود.
مرکز مخابراتی منم سلمان فارسی هست.دوستان اگه خبری شد از اوراکل که بعید میدونم لطفاً اینجا اطلاع رسانی کنید. موفق باشید. یاعلی مدد.