PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آی فون 3 جی اس یا اچ دی 2

nima_voroojak
23-07-2010, 13:10
سلام دوستان

یکی از دوستای من میخواد گوشی بخره ولی مونده که کدوم رو بخره

و با هیچ کدوم از گوشی ها کار نکرده بنظر شما کدوم رو بخره ممنون

maziarzar
23-07-2010, 20:00
برای چه استفاده ای می خواد
اولویت هاش چیه

armin_punisher6
23-07-2010, 20:38
اگه از گوشی سر در میاره و چیزی بارشه و به اینترنت هم دسترسی کامل داره فقط iphone 3gs رو پیشنهاد میکنم.

nima_voroojak
24-07-2010, 13:05
اگه از گوشی سر در میاره و چیزی بارشه و به اینترنت هم دسترسی کامل داره فقط iphone 3gs رو پیشنهاد میکنم.

چیزی که بارشه و به اینترنت زیاد دسترسی نداره

زیاد میخواد برای کلاس و گوشی که همه چی داشته باشه

सेंटिआगो
24-07-2010, 13:50
الان گوشیهای بهتر از این دو گوشی هم هستن بودجه دوستتون چقدره؟

maziarzar
24-07-2010, 15:57
پس بایدiphone 3gsبگیره

HardWare Professor
24-07-2010, 16:01
به نظر من hd2 گزینه بهتریه و ایفون فقط کلاسش بالاتره

malkemid
24-07-2010, 16:06
آیفون برای کلاس گذاشتن خوبه ولی hd2 کاربردی تره.البته hd2 به نظر من با کلاس تره...

Mojtaba-MCI
24-07-2010, 16:14
HD 2 کاربردی تر از آیفونه؟!
بیخیال!
قبل از نظر دادن در مورد کاربردی تر بودن یا نبودن بهتره یه سر به AppStore بزنید تا ببیند کاربرد و استفاده ی واقعی چیه...
بزارید اینجوری بگم!
توو دنیای مک و بالاخص آیفون هر ایده ای به یه برنامه تبدیل شده!و تقریبا هر نرم افزاری که تصورشو بکنید وجود داره!

malkemid
24-07-2010, 19:43
HD 2 کاربردی تر از آیفونه؟!
بیخیال!
قبل از نظر دادن در مورد کاربردی تر بودن یا نبودن بهتره یه سر به AppStore بزنید تا ببیند کاربرد و استفاده ی واقعی چیه...
بزارید اینجوری بگم!
توو دنیای مک و بالاخص آیفون هر ایده ای به یه برنامه تبدیل شده!و تقریبا هر نرم افزاری که تصورشو بکنید وجود داره!

برنامه های بدربخور ویندوز موبایل خیلی بیشتره عزیز من...اون تعدادی که شما شمردی بیشتر بازی و برنامه های فانتزی هست.

خوبی بعدیش اینه که گوشی های ویندوز موبایل به راحتی با کامپیوتر سینک میشن ...چون اکثر سیستمها ویندوز دارن نه مکینتاش.

برتری بعدی رام های کوک هست که برای ویندوز موبایل فراوونه و هر رام خودش یه دنیای جداگانست.

در ضمن اینکه شما گفتید هر ایده به یه برنامه تبدیل شده از اون شعارهای پر زرق و برق مخصوص اپل هست.

حالا که بحثش پیش اومد یه سوال هم بپرسم...آیفون زبان فارسی رو هم ساپورت می کنه؟میشه هم نوشت و هم خوند؟

armin_punisher6
24-07-2010, 23:13
چیزی که بارشه و به اینترنت زیاد دسترسی نداره

زیاد میخواد برای کلاس و گوشی که همه چی داشته باشه
اگه واسه کلاس میخواد بازم 3gs بهتره.فقط یه جا بده براش یه سری برنامه و بازی با کلاس گرافیکی هم براش بریزن.

Reza82N
24-07-2010, 23:35
حالا که بحثش پیش اومد یه سوال هم بپرسم...آیفون زبان فارسی رو هم ساپورت می کنه؟میشه هم نوشت و هم خوند؟
بله میشه.کیبورد رو روی عربی میزاری,روی مثلا حرف ب که کلیک کنید نگه دارید حرف پ هم ظاهر میشه میتونید تایپ کنید,خوندنشم که میشه دیگه , چرا نشه,
اگه مشکل شما اینه که چرا باید کیبورد رو روی عربی تنظیم کرد اون بحثش جدا و مشخصه!!!

Mojtaba-MCI
25-07-2010, 17:01
برنامه های بدربخور ویندوز موبایل خیلی بیشتره عزیز من...اون تعدادی که شما شمردی بیشتر بازی و برنامه های فانتزی هست.
این یه جمله رو ، به خصوص این یه جمله رو هیچجا نگو!
فک کنم این اولین و آخرین باری بود که از کسی همچین جمله ای در مورد نرم افزارای اپل شنیدم!
برنامه ها و بازی های اپل فانتزیه؟!؟!؟!
اصلا بازی و برنامه ی فانتزی چیه؟!
==============================
3 ، 4 جور برند مختلف موبایل داشتم ، همه چیزشونم دیدم و امتحان کردم!!!
شما فقط به یه سوال من جواب بده!
تا حالا یه گوشی اپل آیفون رو دستت گرفتی؟!
باهاش کار کردی؟!
اصلا دیدیش؟!
میدونی ، این سوالات پایه ای لازمه!چون با اون جمله ای که شما در مورد نرم افزار و بازی فانتزی گفتی همه رو شگفت زده کردی!!!

خوبی بعدیش اینه که گوشی های ویندوز موبایل به راحتی با کامپیوتر سینک میشن ...چون اکثر سیستمها ویندوز دارن نه مکینتاش.
اینه که مجبورم میکنه همچین سوالاتی بپرسم دیگه!!!
خب اینی که الان شما گفتی یعنی چی؟!
یعنی سینک شدن گوشی با کامپیوتر خیلی چیز بزرگیه؟!
برو یه تحقیق جزئی در مورد آیتونز داشته باش...

برتری بعدی رام های کوک هست که برای ویندوز موبایل فراوونه و هر رام خودش یه دنیای جداگانست.
من نمیدونم رام کوک چیه ، شما یه توضیح بده تا هم من هم بقیه یاد بگیرن اونوقت میبینیم توو آیفون معادلش پیدا میشه یا نه...هرچند اگه معادلی هم نداشته باشه اونقدر نرم افزار داره که دیگه همچین چیزی اصلا به چشم نمیاد!

در ضمن اینکه شما گفتید هر ایده به یه برنامه تبدیل شده از اون شعارهای پر زرق و برق مخصوص اپل هست.
نه عزیزم ، واقعیت اینه که شما نمیخواین واقعیت رو ببینید و درک کنید!
البته تقصیری هم ندارید ، همچنان دوست دارم جواب اون سوالامو بدونم...
آخه وقتی میای میگی "شعار پر زرق و برق اپل" میدونی یعنی چی؟!
یعنی هیچی از اپل نمیدونی ، یعنی هرگز AppStore رو ندیدی ، یعنی احتمالا فقط یه سری مطالب بی سروته و انتقادی توو وب سایتا در مورد نقایص اپل خوندی و بس!

یکم ، فقط یکم تحقیق و بس!

far2009
25-07-2010, 17:42
باز هم تعصب آیفون دار ها . من نمی دانم چه حکمتی توی این مسئله هست هر کی خریده فقط تعصب پیدا کرده . یکی داشت به ما دوربین آیفون را نشان می داد نمی دانی با این که فلش نداشت چقدر تعریف می کرد .

این دوستان فوق العاده هستند یک بار از یکیشون پرسیدم میشه اسم چند تا برنامه کاربردی را بیاری که ارزش خریدن این گوشی را نشان بده . برنامه ای که اسم برد جدول تناوبی عناصر بود :31: با این که گوشیش را پر از برنامه کرده بود آن مغازه داره

سایت appulo هم که قبلا پر از برنامه های آیفون بود تقریبا بیشترش آب خودن ، در وا کردن ، توپ زدن و ... که فقط بدرد کلاس گذاشتن می خورند. :31:

همه ی این هایی که آیفون دارند کافی بگی یه گوشی آمده که این امکان را داره که آیفون نداره ببین چی جوابت را می دهند. جالبه که همه هم فکر می کنند ما از پشت کوه آمدیم.

بنده هم آیفون 3G هم 3GS و هم آیپاد دست گرفتم. بهتره یکم منصف باشیم.

malkemid
25-07-2010, 20:46
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این یه جمله رو ، به خصوص این یه جمله رو هیچجا نگو!
فک کنم این اولین و آخرین باری بود که از کسی همچین جمله ای در مورد نرم افزارای اپل شنیدم!
برنامه ها و بازی های اپل فانتزیه؟!؟!؟!
اصلا بازی و برنامه ی فانتزی چیه؟!
3 ، 4 جور برند مختلف موبایل داشتم ، همه چیزشونم دیدم و امتحان کردم!!!
شما فقط به یه سوال من جواب بده!
تا حالا یه گوشی اپل آیفون رو دستت گرفتی؟!
باهاش کار کردی؟!
اصلا دیدیش؟!
میدونی ، این سوالات پایه ای لازمه!چون با اون جمله ای که شما در مورد نرم افزار و بازی فانتزی گفتی همه رو شگفت زده کردی!!!

اینه که مجبورم میکنه همچین سوالاتی بپرسم دیگه!!!
خب اینی که الان شما گفتی یعنی چی؟!
یعنی سینک شدن گوشی با کامپیوتر خیلی چیز بزرگیه؟!
برو یه تحقیق جزئی در مورد آیتونز داشته باش...

من نمیدونم رام کوک چیه ، شما یه توضیح بده تا هم من هم بقیه یاد بگیرن اونوقت میبینیم توو آیفون معادلش پیدا میشه یا نه...هرچند اگه معادلی هم نداشته باشه اونقدر نرم افزار داره که دیگه همچین چیزی اصلا به چشم نمیاد!

نه عزیزم ، واقعیت اینه که شما نمیخواین واقعیت رو ببینید و درک کنید!
البته تقصیری هم ندارید ، همچنان دوست دارم جواب اون سوالامو بدونم...
آخه وقتی میای میگی "شعار پر زرق و برق اپل" میدونی یعنی چی؟!
یعنی هیچی از اپل نمیدونی ، یعنی هرگز AppStore رو ندیدی ، یعنی احتمالا فقط یه سری مطالب بی سروته و انتقادی توو وب سایتا در مورد نقایص اپل خوندی و بس!

یکم ، فقط یکم تحقیق و بس!

عقل کل من دلیل این بی ادبی شما رو نمی فهمم...مگه ارث باباته که اینطور یه طرفه ازش دفاع می کنی؟

نه ما آیفون ندیدیم اصلا...پشت کوه آیفون پیدا نمیشه! فقط تو دیدی.

برنامه فانتزی برنامه ایه که یکی مثل تو فکر می کنه که بدرد بخوره...ولی سالی 1 بار هم ازش استفاده نمی کنه.

تویی که به مسخره به من میگی فقط یکم تحقیق...برو راجع به رام کوک شده تحقیق کن! من همینجا یه سوال مودبانه پرسیدم و جوابشو گرفتم...تو بخاطر بی ادبیت اینجا جواب نمی گیری!

در مورد شعار های اپل هم الان کل دنیا فهمیدن...یا شایدم طرفهای ما که پشت کوهه فهمیدن...شما رو نمی دونم.

مثلا آیتونز چه چیز خاصی داره که باید بدونم؟لابد شما اونجا 24 ساعته مشغول خرید موزیک هستی؟!! موزیکی که بدون آیتونز هم راحت میشه دانلود کرد و گوش داد...مجانی!(بحث کپی رایت رو وسط نکش تو رو خدا!!) یا فقط تو کار پادکست ها هستی؟آهنگ های از دور افتاده رو گوش می کنی؟ دیگه تو این دوره زمونه گوش کردن و دانلود موزیک کار شاقیه؟!

دوست عزیز گشاینده تاپیک...به هر حال من نظر خودمو گفتم و امیدوارم به درد شما خورده باشه...اگه سوال بخصوصی بود من در خدمتم.

Mojtaba-MCI
26-07-2010, 08:28
عقل کل من دلیل این بی ادبی شما رو نمی فهمم...
شما هنوز فرق بی ادبی و بحث های مقایسه ای رو نمی دونی ، اونوقت چطور میای اینجا میگی آیفون فلان اچ تی سی بصار؟!نه جدی!

مگه ارث باباته که اینطور یه طرفه ازش دفاع می کنی؟
اولا که مواظب حرف زدنت باش ، دوما دفاع یک طرفه نیس!شما دلیل میاری منم میارم.بحث ادامه پیدا میکنه تا به نتیجه برسه!متاسفانه شما بحث کردن بلد نیستی...

نه ما آیفون ندیدیم اصلا...پشت کوه آیفون پیدا نمیشه! فقط تو دیدی.
همون ، ندیدی که هرچی میگی یا از روی بی اطلاعیه یا از روی مخالفت الکی...

برنامه فانتزی برنامه ایه که یکی مثل تو فکر می کنه که بدرد بخوره...ولی سالی 1 بار هم ازش استفاده نمی کنه.
بزار یه چیزی بگم ، خوب فک کن بعد جوابشو بده!
بین بیش از 150 هزار نرم افزار اشکالی نداره 50 هزارتا فانتزی هم باشه...
با 100 هزارتای دیگه چی کار میکنی؟!
جدای این جوابایی که از شما دیدم و خوندم میخوام بگم اپل توو هر زمینه ای بهترین نرم افزارها و بازی ها رو داره!
اینم که میگم ندیدی قصدم توهین نیست ، من خودم تا استفاده نکرده بودم نمیدونستم...
فک میکردم دنیای موبایل توو همون جاوا و سیمبین و یو آی کیو و ویندوز خلاصه شده!!!

تویی که به مسخره به من میگی فقط یکم تحقیق...برو راجع به رام کوک شده تحقیق کن! من همینجا یه سوال مودبانه پرسیدم و جوابشو گرفتم...تو بخاطر بی ادبیت اینجا جواب نمی گیری!
ببین آقای مودب یا جواب داری که بدی یا نداری دیگه بحثو منحرف نکن!
یعنی چی این حرفایی که میزنی؟!دیگه چجوری باید بپرسم رام کوک چیه تا بگی من یاد بگیرم!
اشکال نداره ، عوضش من خوب واست آیتونز رو تشریح میکنم که دیگه فک نکنی فقط ازش موزیک دانلود میکنیم!

در مورد شعار های اپل هم الان کل دنیا فهمیدن...یا شایدم طرفهای ما که پشت کوهه فهمیدن...شما رو نمی دونم.
...
فقط خواهش میکنم وقتی یکم تجربه شو پیدا کردی اینقدر قاطع نظر بده!

مثلا آیتونز چه چیز خاصی داره که باید بدونم؟لابد شما اونجا 24 ساعته مشغول خرید موزیک هستی؟!! موزیکی که بدون آیتونز هم راحت میشه دانلود کرد و گوش داد...مجانی!(بحث کپی رایت رو وسط نکش تو رو خدا!!) یا فقط تو کار پادکست ها هستی؟آهنگ های از دور افتاده رو گوش می کنی؟ دیگه تو این دوره زمونه گوش کردن و دانلود موزیک کار شاقیه؟!
ببخشید ولی آدم کفرش درمیاد وقتی میبینه یه نفر یه چیزو نمیدونه بعد بی دلیل سر اون تاکید هم داره:31:!
ببین دوست من ، وقتی بحث آیتونز رو پیش کشیدم در جواب به اون صحبتت بود که میگفتی گوشیای اچ تی سی چون ویندوز موبایلن همه جا به راحتی سینک میشن!
نرم افزار آیتونز هم همچین کاری رو خیلی راحت بر پایه ی سینک بین گوشی و پی سی انجام میده!
حالا فرقی هم نداره ویندوزت اکس پی باشه ، ویستا یا سون باشه.دیگه مک هم باشه که از همه راحتتر!
شما از طریق آیتونز به اطلاعات مورد نیاز گوشیت دسترسی داری ، حالا یا نرم افزار ، یا بازی ، یا اطلاعات شخصیت!هر وقتم خواستی میتونی کم و زیادشون کنی!
ببین خیلی ساده گفتم ، حالا باز بیا بگو از آیتونز موزیک دان میکنی!
خداییش خنده داره دیگه:31:!!!
شما که به یه بهانه از توضیح رام کوک شونه خالی کردی ، اشکالی نداره.ولی این اون چیزی بود که شما راجع به آیتونز نمیدونستی و ازش انتقاد میکردی...
کار کردن با محصولات اپل لذت خاصی داره ، حالا من هرچقدر بگم شما فک میکنی تعصب و این حرفاس...
به هرحال یه روز میرسی به حرفم.
بازم اگه سوال و بحثی مونده میتونیم راحت با هم مطرح کنیم ، دور از حرفایی که هیچ ربطی به بحث ندارن!

Mojtaba-MCI
26-07-2010, 08:40
باز هم تعصب آیفون دار ها . من نمی دانم چه حکمتی توی این مسئله هست هر کی خریده فقط تعصب پیدا کرده . یکی داشت به ما دوربین آیفون را نشان می داد نمی دانی با این که فلش نداشت چقدر تعریف می کرد .

این دوستان فوق العاده هستند یک بار از یکیشون پرسیدم میشه اسم چند تا برنامه کاربردی را بیاری که ارزش خریدن این گوشی را نشان بده . برنامه ای که اسم برد جدول تناوبی عناصر بود :31: با این که گوشیش را پر از برنامه کرده بود آن مغازه داره

سایت appulo هم که قبلا پر از برنامه های آیفون بود تقریبا بیشترش آب خودن ، در وا کردن ، توپ زدن و ... که فقط بدرد کلاس گذاشتن می خورند. :31:

همه ی این هایی که آیفون دارند کافی بگی یه گوشی آمده که این امکان را داره که آیفون نداره ببین چی جوابت را می دهند. جالبه که همه هم فکر می کنند ما از پشت کوه آمدیم.

بنده هم آیفون 3G هم 3GS و هم آیپاد دست گرفتم. بهتره یکم منصف باشیم.
من فک کنم تنها کاری که شما کردی این بود که فقط دست گرفتیشون ، واقعا کمی منصف باشید...
بهترین بازی ها و نرم افزارای موبایل همه برای آیفون ساخته شدن!
بعد چجوری میگید استفاده ش کلاس گذاشتنه؟!
دوره کلاس گذاشتن با آیفون تموم شده...
نرم افزارای جی پی اس ، بهترین کتاب های علمی ، برنامه های مربوط به سلامتی و پزشکی که قیمت هرکدومشون حداقل 50 دلاره ، نرم افزارای سرگرمی و هرچی که بگید ساخته شده بعد چطور حرف از کلاس گذاشتن میزنید؟!
احتمالا اون کسی هم که شما ازش درباره ی آیفون پرسیدی فقط همون نرم افزارای سرگرمیشو استفاده میکرد...

metallica is me
26-07-2010, 10:19
زننده تاپیک گوش کن قشنگ راهنماییت کنم
برو یه hd2 بخر که هم آندرویید داشته باشی هم ویندوز موبایل گول اینترفیس آیفونو نخور
درضمن اصلا فکر کن آیفون بی نهایت برنامه داره مثلا برای اجرای آفیس 100 برنامه داره وقتی یکیشم درست و خوب کار میکنه چرا باید 100 تاشو دانلود کنی و بریزی رو گوشیت؟؟؟
نظراتم شخصی هست و کسی بنباید به نظر شخصی دیگران ایراد بگیره
ممنون

behnam_n80
26-07-2010, 10:48
آقا نکسوس یا دیزایرا در نظر داشته باش که هم استایل خوبی دارن و هم سخت افزار و هم سیستم عامل توپ
اما بین hd2 و 3gs من از وینمو خوشم نمیاد و آیفون بسیار عالی مخصوصا یا آپدیت مک به 4

far2009
26-07-2010, 11:33
من فک کنم تنها کاری که شما کردی این بود که فقط دست گرفتیشون ، واقعا کمی منصف باشید...
نرم افزارای جی پی اس ، بهترین کتاب های علمی ، برنامه های مربوط به سلامتی و پزشکی که قیمت هرکدومشون حداقل 50 دلاره ، نرم افزارای سرگرمی و هرچی که بگید ساخته شده بعد چطور حرف از کلاس گذاشتن میزنید؟!
احتمالا اون کسی هم که شما ازش درباره ی آیفون پرسیدی فقط همون نرم افزارای سرگرمیشو استفاده میکرد...
بفرما خودتون هم دارید می گید شما که با این همه نرم افزار کار کردید به نظر شما این ها بهترین ها هستند .
برای داشتن این نرم افزار ها فقط جاوا لازمه
بقیه نرم افزار های اپل هم همانطور که گفتم آب خوردن و نمی دانم یک کارهایی که فقط باید گوشی را تکان بدی

برو یه hd2 بخر که هم آندرویید داشته باشی هم ویندوز موبایل

جدا :18: 2 سیستم عامل در یک گوشی !

Mojtaba-MCI
26-07-2010, 12:18
بفرما خودتون هم دارید می گید شما که با این همه نرم افزار کار کردید به نظر شما این ها بهترین ها هستند .
برای داشتن این نرم افزار ها فقط جاوا لازمه
بله ، ولی کیفیت کار باهاشون و سیر تکاملشون زمین تا آسمون فرق داره!
این جی پی اسی که نوکیا هنوزم نتوسته یه نقشه ی آبرومند واسه ایرانش طراحی کنه و شیشصدتا تاپیک "نقشه ی شهرهای ایران با کیفیت بالا" توو همین فروم به خاطرش زده شده توو آیفون به راحت ترین و با کیفیت ترین شکلش استفاده میشه!
سونی اریکسونو و سامسونگ هم که دیگه هیچ...
بحث جی پی اس یکی از اون برتری هاس!
صحبت آیپاد و بهترین صفحه نمایش لمسی بین گوشیها و مرورگر قدرتمند سافاری و بقیه ی چیزا بمونه واسه بعد!
هروقت htc تونست جلوی هنگای چپ و راستشو بگیره میتونیم اونم مقایسه کنیم...

بقیه نرم افزار های اپل هم همانطور که گفتم آب خوردن و نمی دانم یک کارهایی که فقط باید گوشی را تکان بدی
ببخشید اینو میگم ولی زمینه ی دیدت توو این مورد خیلی خیلی محدوده!
ناراحت نشو ، حالا من نمیدونم ایرادش کجاس!
فقط بگم این انتقاد و این جمله ای که شما گفتی کاملا چشم بسته و بدون تحقیقه.

nima_voroojak
26-07-2010, 13:50
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون :31:

ولی کل کل نکنید:19: من این پست رو زدم برای اینکه بفهمم برای دوستم که برای اولین بار داره گوشیه گرون قیمت میخره چی بگیرم که دلشو نزنه همین:46:

کل کل نکنید

Hossein_murderer
26-07-2010, 22:00
بله ، ولی کیفیت کار باهاشون و سیر تکاملشون زمین تا آسمون فرق داره!
این جی پی اسی که نوکیا هنوزم نتوسته یه نقشه ی آبرومند واسه ایرانش طراحی کنه و شیشصدتا تاپیک "نقشه ی شهرهای ایران با کیفیت بالا" توو همین فروم به خاطرش زده شده توو آیفون به راحت ترین و با کیفیت ترین شکلش استفاده میشه!
صحبت آیپاد و بهترین صفحه نمایش لمسی بین گوشیها و مرورگر قدرتمند سافاری و بقیه ی چیزا بمونه واسه بعد!

شما خودت 3gs داری یا iphone 4؟
از گوشیت چه استفاده ای از آن میکنی؟

armin_punisher6
26-07-2010, 22:28
من خودم طرفدار سفت آیفونم.ولی مشه 10 تا از برنامه های کاربردی باحال آیفونو بگین که بشه روشون کلاس هم گذاشت؟

Diego
26-07-2010, 22:46

در این که مک سیستم عاملی قوی هستش اصلاً شکی نیست.ولی دلیل نمیشه که ویندوز موبایل رو زیر سوال ببریم.
gps هم واسه وین موبایل با برنامه ی فوق قدرتمند گارمین(تقریباً میشه گفت بزرگترین شرکت تخصصی تجهیزات gps) مثل هلو کار میکنه.نقشه ی تمام راه های ایران و نقشه ی با detail کلان شهر ها هم موجوده.

خب در مورد htc هم که:
1_با استفاده ی درست هیچ گونه هنگی دیده نمیشه(من خودم به شخصه با این همه دستکاری و نرم افزار ریختن فقط یکی دوبار اونم به علت استفاده از نرم افزار بیکیفیت و خراب هنگ کرد)
2_اگر هم بر فرض هنگ وجود داشته باشه،شرکت htc بیتقصیره،چون هنگ جنبه ی سیستم عاملی داره،نه سخت افزاری.
:11:

alirezajah
26-07-2010, 23:17
من اگر جای شما بودم hd2 رو نمی خریدم اون هم بیشتر به دلیل هنگ های ویندوز موبایل که خیلی اعصاب خورد کن هست. آیفون گوشی فوق العاده ای هست. من سری اول اون رو داشتم و خیلی عالی بود. هیچ گوشی بهتر از اون نیست اما قیمت بالایی داره که اگر مشکل قیمت نیست حتماً آیفون بخرید. اما اگر میخواید با قیمت مناسب و کیفیت عالی یک گوشی بخرید به نظر من htc desire و samsung wave خیلی عالی هستند. در کل آیفون 100% بهتر از hd2 هست و در صورت نبود مشکل اصلاً در خرید اون شک نکنید. :20:

Diego
26-07-2010, 23:53
من اگر جای شما بودم hd2 رو نمی خریدم اون هم بیشتر به دلیل هنگ های ویندوز موبایل که خیلی اعصاب خورد کن هست. آیفون گوشی فوق العاده ای هست. من سری اول اون رو داشتم و خیلی عالی بود. هیچ گوشی بهتر از اون نیست اما قیمت بالایی داره که اگر مشکل قیمت نیست حتماً آیفون بخرید. اما اگر میخواید با قیمت مناسب و کیفیت عالی یک گوشی بخرید به نظر من htc desire و samsung wave خیلی عالی هستند. در کل آیفون 100% بهتر از hd2 هست و در صورت نبود مشکل اصلاً در خرید اون شک نکنید. :20:
دوست عزیز،جسارت نباشه ها،ولی بهتره احساسی و از روی تعصب پست ندیم.

Mojtaba-MCI
27-07-2010, 09:02
شما خودت 3gs داری یا iphone 4؟
از گوشیت چه استفاده ای از آن میکنی؟
من 3GS دارم ، منظور چیه که چه استفاده ای میکنم؟!
هر استفاده ای که واسم لازمه...

من خودم طرفدار سفت آیفونم.ولی مشه 10 تا از برنامه های کاربردی باحال آیفونو بگین که بشه روشون کلاس هم گذاشت؟
فقط 10 تا؟!
هرکس به فراخور حال خودش از نرم افزارایی که بخواد استفاده میکنه ، درسته؟!
اینم یه لیست مختصر از نرم افزارا :
اول اینو بگم در جواب اون دوستمون که میگفت 100 تا نرم افزار واسه ویرایش آفیس هست و یکیشم درست کار نمی کنه!
Office Squared
=====
imdb ، ورژن مخصوص آیفون.
=====
این یکی به خصوص چیز خیلی جالبیه :
Live Cams
=====
نرم افزاری برای ساختن انیمیشن توو موبایل :
AirMove
=====
اینم که دیگه از اسمش معلومه چیه :
iFitness
=====
این برنامه چندین و چند قابلیت با خودش داره که هرکس که آیفون داره معمولا روو موبایلش نصبه :
App Box Pro
=====
این نرم افزار رو خودم زیاد استفاده میکنم :
Cyclemeter
مخصوص دوچرخه سواریه ، سرعت و مسیر حرکتتون رو نشون میده...
=====
Brushes
بیشتر واسه کشیدن نقاشی استفاده میشه ، واقعا فوق العاده س!
=====
اینا هم که مربوط به شبکه های اجتماعی هستن :
Face Book - Tweeter - Yak و ...
=====
Effect Touch
اسمش معلومه.
=====
و
.
.
.
بازم میگم بستگی داره که خودتون گوشی رو واسه چه کاری بخواید.
=====
دنیای بازی ها هم که تمومی نداره ، هرچقدر بگم کم گفتم!
==================================================

در این که مک سیستم عاملی قوی هستش اصلاً شکی نیست.ولی دلیل نمیشه که ویندوز موبایل رو زیر سوال ببریم.
نه ، من ویندوز موبایل رو زیر سوال نمیبرم.
قبلا کمی باهاش کار کردم...
به نظرم پیچیدگی کارش زیاده!طول میکشه تا کامل بهش عادت کنی البته این نظر شخصیه و از اونجایی که همه چیز توو گوشیهای htc قابل لمس هستن احتمال اشتباه زدن یه کلید یه جای یکی دیگه خیلی زیاده!اینو مطمئنم...

gps هم واسه وین موبایل با برنامه ی فوق قدرتمند گارمین(تقریباً میشه گفت بزرگترین شرکت تخصصی تجهیزات gps) مثل هلو کار میکنه.نقشه ی تمام راه های ایران و نقشه ی با detail کلان شهر ها هم موجوده.
اگه این جی پی اس گارمین مثل اونی که واسه نوکیا ساخته شده باشه به نظرم اصلا کارایی نداره ، البته من کارایی گارمین رو روی htc ها ندیدم.
ولی بین اون جی پی اس هایی که باهاشون کار کردم واسه آیفون یه چیز دیگه بود!
اول اینکه به سرعت جاتون رو پیدا میکنه ، دوم اینکه چون نقشه هاشو از گوگل میگیره مشکل تحریم و اینا رو نداره...

خب در مورد htc هم که:
1_با استفاده ی درست هیچ گونه هنگی دیده نمیشه(من خودم به شخصه با این همه دستکاری و نرم افزار ریختن فقط یکی دوبار اونم به علت استفاده از نرم افزار بیکیفیت و خراب هنگ کرد)
2_اگر هم بر فرض هنگ وجود داشته باشه،شرکت htc بیتقصیره،چون هنگ جنبه ی سیستم عاملی داره،نه سخت افزاری.
1 - یه سوال دارم ، اگه حجم نرم افزارایی که رو htc نصب میکنید زیاد باشه مشکل کندی پیدا میکنه یا نه؟!حالا یا نرم افزار یا اطلاعات شخصی...
2 - درسته ولی جنبه ی سیستم عاملی برمیگرده به برنامه نویسی و نرم افزار که به هرحال بازم برمیگرده به htc.این نظر منه...

s-a-l-i-m
27-07-2010, 09:47
من خیلی وقته که فروم تو بخش موبایل نیومدم ولی دیدم اینجا خیلی کل کل شده که مجتبی در پست اخر واقعا خوب جواب داد..
منم نظرم روی 3gs هست که خودم هم دارمش و قبل 3gs تاچ پرو داشتم که اصلا در حد 3g هم نبود کلا با خرید 3gs هیچ وقت از گوشی خسته نمیشی و همیشه سرگرمی داری و اینکه هر برنامه ای که میریزی به انتخاب خودت میبالی که ایفون خریدی و این یعنی همه چیز
موبایل+ کنسول بازی + و پلیر فوق العاده که این 3 تا ای که گفتم 3 چیز شاخص هست که در ایفون وجود داره.
راستی اینم بگم که محصولات ایفون رو به عنوان شاخص امتیاز دادن به گوشی های دیگه استفاده می کنند یعنی وقتی یک گوشی جدید با بازار میاد با ایفون مقایسش می کنند و امتیازش رو میدن برای همین شک نکن که ایفون بهترینه.:40:

Diego
27-07-2010, 10:03
اگه این جی پی اس گارمین مثل اونی که واسه نوکیا ساخته شده باشه به نظرم اصلا کارایی نداره ، البته من کارایی گارمین رو روی htc ها ندیدم.
اول اینکه به سرعت جاتون رو پیدا میکنه ، دوم اینکه چون نقشه هاشو از گوگل میگیره مشکل تحریم و اینا رو نداره...

1 - یه سوال دارم ، اگه حجم نرم افزارایی که رو htc نصب میکنید زیاد باشه مشکل کندی پیدا میکنه یا نه؟!حالا یا نرم افزار یا اطلاعات شخصی...
2 - درسته ولی جنبه ی سیستم عاملی برمیگرده به برنامه نویسی و نرم افزار که به هرحال بازم برمیگرده به htc.این نظر منه...

من واسه نوکیاشو ندیدم،ولی واسه ویندوز موبایل ,برنامه ی واقعاً فوق العلاده ای داره.کاملاً دقیق،با امکانات وحشتناک،قابلیت نویگیشین صوتی و ....خوبیش اینه که نقشه هارو فقط یه بار نصب میکنی،دیگه نیاز به هیچ کار اضافه ای نداره.نقشه هاش حالت 3D دارن و از نقشه های مخصوص خودش استفاده میکنه.

1_مشکل کندی به هیج وجه نداره.من مموری 8گیگ دارم،فقط 300 یا 400 مگ خالیه،اونم برای عکس گرفتن.

Mojtaba-MCI
27-07-2010, 10:14
من واسه نوکیاشو ندیدم،ولی واسه ویندوز موبایل ,برنامه ی واقعاً فوق العلاده ای داره.کاملاً دقیق،با امکانات وحشتناک،قابلیت نویگیشین صوتی و ....خوبیش اینه که نقشه هارو فقط یه بار نصب میکنی،دیگه نیاز به هیچ کار اضافه ای نداره.نقشه هاش حالت 3D دارن و از نقشه های مخصوص خودش استفاده میکنه.
خیلی خوبه که گارمین این قابلیت ها رو برای htc قرار داده ، سرعت مکان یابیش چطوره؟!
البته یه مزیت کوچیکی داره جی پی اس آیفون نسبت به htc.اونم اینه که لازم نیست نقشه ها رو از قبل ریخته باشید روو تلفن ، هرجایی که هستید بلافاصله نقشه ی همون منطقه لود و برای همیشه توو گوشی ذخیره میشه...
در حالت دیگه میشه نقشه رو از قبل ریخت روو گوشی و بعدا ازش استفاده کرد!
میشه لطف کنی و چندتا اسکرین شات از محیط جی پی اس گوشیت بزاری؟!البته اگه مقدوره...

1_مشکل کندی به هیج وجه نداره.من مموری 8گیگ دارم،فقط 300 یا 400 مگ خالیه،اونم برای عکس گرفتن.
400 مگ فضای به اندازه ایه برای خالی موندن ، هرچقدر حافظه کمتر درگیر باشه طبعا سرعت پردازش بیشتر و بهتره.
درکل بازم خیلی خوبه که از 8گیگ چیزی حدود 7.5 گیگ استفاده شده و مشکل کندی نداره...
ممنون از جوابی که دادی:11:!

Diego
27-07-2010, 13:44
نرم افزار واسه گرفتن اسکرین شات نصب نکردم رو گوشیم،ولی اگه شد با دوربین از اسکرینش عکس میگیرم.
خواهش میکنم.:11:

malkemid
27-07-2010, 13:54
من 3GS دارم ، منظور چیه که چه استفاده ای میکنم؟!
هر استفاده ای که واسم لازمه...

فقط 10 تا؟!
هرکس به فراخور حال خودش از نرم افزارایی که بخواد استفاده میکنه ، درسته؟!
اینم یه لیست مختصر از نرم افزارا :
اول اینو بگم در جواب اون دوستمون که میگفت 100 تا نرم افزار واسه ویرایش آفیس هست و یکیشم درست کار نمی کنه!
Office Squared
=====
imdb ، ورژن مخصوص آیفون.
=====
این یکی به خصوص چیز خیلی جالبیه :
Live Cams
=====
نرم افزاری برای ساختن انیمیشن توو موبایل :
AirMove
=====
اینم که دیگه از اسمش معلومه چیه :
iFitness
=====
این برنامه چندین و چند قابلیت با خودش داره که هرکس که آیفون داره معمولا روو موبایلش نصبه :
App Box Pro
=====
این نرم افزار رو خودم زیاد استفاده میکنم :
Cyclemeter
مخصوص دوچرخه سواریه ، سرعت و مسیر حرکتتون رو نشون میده...
=====
Brushes
بیشتر واسه کشیدن نقاشی استفاده میشه ، واقعا فوق العاده س!
=====
اینا هم که مربوط به شبکه های اجتماعی هستن :
Face Book - Tweeter - Yak و ...
=====
Effect Touch
اسمش معلومه.
=====
و
.
.
.
بازم میگم بستگی داره که خودتون گوشی رو واسه چه کاری بخواید.
=====
دنیای بازی ها هم که تمومی نداره ، هرچقدر بگم کم گفتم!

نه ، من ویندوز موبایل رو زیر سوال نمیبرم.
قبلا کمی باهاش کار کردم...
به نظرم پیچیدگی کارش زیاده!طول میکشه تا کامل بهش عادت کنی البته این نظر شخصیه و از اونجایی که همه چیز توو گوشیهای htc قابل لمس هستن احتمال اشتباه زدن یه کلید یه جای یکی دیگه خیلی زیاده!اینو مطمئنم...

دقیقا به همینها میگن برنامه فانتزی...شما همون نقاشیتو بکش!! اینایی که گفتی مشابهش واسه ویندوز هم هست...

یه ذره مدل خودت حرف بزنم...انتگرال می دونی چیه؟ماشین حساب هایی هست برای ویندوز که انتگرال نامعین می گیره!! دستگاه های پیچیده و معادلات سنگین رو حل می کنه...می دونی یعنی چی؟یا یه برنامه ای که خیلی تو رشته خودم بدردم خورده برنامه محاسباتی استاتیکی و شبه دینامیکیه...یا برنامه ای که تمام مشخصات هر مقطعی رو که بهش بدی حساب می کنه...
اتوکد تو موبایل می دونی یعنی چی؟!! شبیه همون نقاشی شماست ولی مهندسیه!! برای نقشه کشی و طراحیه...
فیسبوک و توییتر و اینها هم که الان رو سیمبین هم هست چه برسه به ویندوز!

زلم زیمبو با کارایی فرق داره عزیزم...

بعدشم راجع به چیزایی که ندیدی خوب اظهار نظر می کنی ها!

hoha881
27-07-2010, 14:12
سلام این اتوکد رو گوشیت رسمم میکنه یا فقط نقشه باز می کنه.

s-a-l-i-m
27-07-2010, 14:38
دقیقا به همینها میگن برنامه فانتزی...شما همون نقاشیتو بکش!! اینایی که گفتی مشابهش واسه ویندوز هم هست...

یه ذره مدل خودت حرف بزنم...انتگرال می دونی چیه؟ماشین حساب هایی هست برای ویندوز که انتگرال نامعین می گیره!! دستگاه های پیچیده و معادلات سنگین رو حل می کنه...می دونی یعنی چی؟یا یه برنامه ای که خیلی تو رشته خودم بدردم خورده برنامه محاسباتی استاتیکی و شبه دینامیکیه...یا برنامه ای که تمام مشخصات هر مقطعی رو که بهش بدی حساب می کنه...
اتوکد تو موبایل می دونی یعنی چی؟!! شبیه همون نقاشی شماست ولی مهندسیه!! برای نقشه کشی و طراحیه...

تو چقدر داغ کردی:31:
کی گفته اینها برای ایفون نیست:question:
من همه ی این چیزایی که گفتی رو داشتم و بعضی هاشون رو هنوز هم دارم..من یکی از همین برنامه های رسم و از این جور چیز میزا رو دادم به معلم ...معلمم کف کرد رفت ایفون خرید:دیالبته رفت 3g خرید.
چیزی که برای ویندوز ارزو برای ایفون خاطره هست.:26::22:
شرمنده من این شکلک ها رو گذاشتم.....بهتره زود نتیجه گیری نکنید { من خودم ویندوز هم داشتم و نگفتم که گوشی هاش بد هستن یا سیستم عاملش فلانه } من میگم ایفون بهتره حالا هر جور می خوای تو فکر کن..:11:

malkemid
27-07-2010, 15:06
تو چقدر داغ کردی:31:
کی گفته اینها برای ایفون نیست:question:
من همه ی این چیزایی که گفتی رو داشتم و بعضی هاشون رو هنوز هم دارم..من یکی از همین برنامه های رسم و از این جور چیز میزا رو دادم به معلم ...معلمم کف کرد رفت ایفون خرید:دیالبته رفت 3g خرید.
چیزی که برای ویندوز ارزو برای ایفون خاطره هست.:26::22:
شرمنده من این شکلک ها رو گذاشتم.....بهتره زود نتیجه گیری نکنید { من خودم ویندوز هم داشتم و نگفتم که گوشی هاش بد هستن یا سیستم عاملش فلانه } من میگم ایفون بهتره حالا هر جور می خوای تو فکر کن..:11:

مشخصات برنامه و شات ازش بذار...

هر دو کار رو می کنه.

Mojtaba-MCI
27-07-2010, 16:38
حالا کم آوردی نمیخواد ماله بکشی ، من فک کنم موقع نوشتن اینا بغض گرفته بود گلوتو:27:!
این اسکرین شات ها رو ببین تا یاد بگیری نقاشی ای که من میگم چیه و اونی که تو از زمان مهد کودک توو ذهنت مونده چیه!
بقیه ی بچه ها هم خوب ببین و نظر بدن...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6645a.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0c7b5.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] af76b.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8a01e.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0a76c.jpg

فک کنم الان روشن شده باشی...

یه ذره مدل خودت حرف بزنم...
بزن عزیزم ، بزن فشار نیاد بهت.منتها فرق من با شما اینه که من میخوام به نتیجه برسم ، شما میخوای یه چیز گفته باشی...

انتگرال می دونی چیه؟
وای نه!چی هست؟!
فقط شما میدونی ، طرفای ما که پشت کوهه کسی نمیدونه انتگرال چیه:18: ، :21:!!!

اماشین حساب هایی هست برای ویندوز که انتگرال نامعین می گیره!! دستگاه های پیچیده و معادلات سنگین رو حل می کنه...
بدجور با فشار خودت بازی میکنیا:27:!!!
اسم : Integral Calculator
اسکرین شات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 27341.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1c30a.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ae453.jpg

ببین دوست من ، این یکیشونه واسه شمایی که خیلی ادعای انتگرال و ریاضیات داره.
به جز این 129 تا برنامه ی دیگه هم هست که هرچیزی رو محاسبه میکنن!خواستی اسم همشو واست مینویسم...
شما بلدی اینجوری بحث کنی بسم الله ، بلد نیستی وقت منو بقیه رو نگیر!

می دونی یعنی چی؟یا یه برنامه ای که خیلی تو رشته خودم بدردم خورده برنامه محاسباتی استاتیکی و شبه دینامیکیه...یا برنامه ای که تمام مشخصات هر مقطعی رو که بهش بدی حساب می کنه...
رجوع شود به بالا!!!

اسکرین شات از Brushes که واست گذاشتم ، داری میبینیش اون بالا!
روو هوا هم حرف نمیزنیم ، اسم بزار ، اسکرین بزار ، با دلیل و مدرک قشنگ پست بزن ببینیم چی میگی...
مهندسی کیلویی چند؟!تازه قبول شدی؟!

بله ، روو جاوا هم هست!
چه ربطی داره؟!رفیقمون گفت 10 تا برنامه مثال بزن منم مثال زدم!
موضوع بحث چیز دیگه س...
اتفاقا توو همون پست نوشتم : "هرکس به فراخور حال خودش از هر نرم افزاری که بخواد استفاده میکنه"!
درسته یا نه؟!

سایر دوستان شرمنده اینو میگم ولی این "کارایی"هایی که شما گفتی بدرد تازه به دوران رسیده هایی مثل خودت میخوره...

دیگه جواب نداری بدی بحثو منحرف نکن لطفا!
من کجا راجع به چیزی که ندیدم اظهار نظر کردم؟!
پست هامو با دقت بخون جواب بده...
========================================
این بحثا ظرفیت بالا میخواد که شما اصلا و ابدا نداری.
نداری که وقتی جواب منطقی نداری و کم آوردی محترمانه قبول کنی و به جاش فقط میخوای جواب بدی...
اینجور با بغض و کینه جواب دادن کاری رو درست نمیکنه.مثلا میخوای ثابت کنی من اشتباه میکنم؟!
سخت در اشتباهی ، باید اینو به میلیون ها کاربر اپل بگی که از کار با محصولات اپل لذت میبرن!
من قضاوت رو میسپارم دست اونایی که این صحبتا رو میبینن و میخونن.

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

چیزی که برای ویندوز ارزو برای ایفون خاطره هست.
خدایی این جمله میارزید به کل صحبتای دوستمون malkemid!
دیگه واقعا چجوری باید ثابت کرد؟!؟!؟!

s-a-l-i-m
27-07-2010, 20:13
من تازه داشتم تو گوشیم میگشتم دیدم از این چیزها زیاده که اصلا با اینها کار نکردم .
اسموشون هم فقط برای اون دوستم می نویسم که اگر خواست سرچ کنه..iplot برای رسم هست و istatistics که 4 تا برنامه تو خودش داره.
مجتبی کار من رو هم راحت کرد دیگه با این سرعت ذغالی اپلود نمی کنم چیزی رو.:31:

online_amin
27-07-2010, 21:56
سیستم عامل فقط و فقط ویندوز هفت و بس.

گوشی و پی سی فقط وفقط یه Tablet که روش ویندوز هفت نصب بشه و وای مکس داخلی داشته باشه و سیم کارت بخوره.... این یعنی آخر دنیا...

Microsoft24
27-07-2010, 22:16
سلام دوستان

یکی از دوستای من میخواد گوشی بخره ولی مونده که کدوم رو بخره

و با هیچ کدوم از گوشی ها کار نکرده بنظر شما کدوم رو بخره ممنون

با سلام به شما دوست عزیز ،

عرض کنم خدمتتون که همونطور که خودتون می دونید ، انجمن موبایل P30World ، شده محل اسپم و کل کل !

هر کی تا یه گوشی میگیره ، فکر میکنه ، کارخونه سازنده رو خریده!‌ :27:

نظر من ، بعنوان کسی که ویندوز رو ۶ سال پیش فراموش و به مک مهاجرت کرده رو آیفون 3G S ه!

دلایل زیادی هم دارم ، ولی ، خودتون که میبیند ، من اگر بخوام با این افرادی که این تاپیک رو بیخودی به بیراهه می کشند ، بحث کنم!

هم من ، بیخودی اعصاب خودم رو بهم ریختم ، و هم شما به هیچ کجا نخواهید رسید!

اگر ، حتی یک درصد به آیفون فکر می کنید ، میتونید تو گروه اختصاصی محصولات اپل ، بحث تون رو ادامه بدید ،

اما خب ، بازم تصمیم گیرنده ی نهایی شما هستید!

هر کدوم رو که میخرید ، موفق باشید ،

امید

malkemid
27-07-2010, 23:10
حالا کم آوردی نمیخواد ماله بکشی ، من فک کنم موقع نوشتن اینا بغض گرفته بود گلوتو:27:!
این اسکرین شات ها رو ببین تا یاد بگیری نقاشی ای که من میگم چیه و اونی که تو از زمان مهد کودک توو ذهنت مونده چیه!
بقیه ی بچه ها هم خوب ببین و نظر بدن...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6645a.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0c7b5.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] af76b.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8a01e.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0a76c.jpg

فک کنم الان روشن شده باشی...

بزن عزیزم ، بزن فشار نیاد بهت.منتها فرق من با شما اینه که من میخوام به نتیجه برسم ، شما میخوای یه چیز گفته باشی...

وای نه!چی هست؟!
فقط شما میدونی ، طرفای ما که پشت کوهه کسی نمیدونه انتگرال چیه:18: ، :21:!!!

بدجور با فشار خودت بازی میکنیا:27:!!!
اسم : Integral Calculator
اسکرین شات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 27341.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1c30a.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ae453.jpg

ببین دوست من ، این یکیشونه واسه شمایی که خیلی ادعای انتگرال و ریاضیات داره.
به جز این 129 تا برنامه ی دیگه هم هست که هرچیزی رو محاسبه میکنن!خواستی اسم همشو واست مینویسم...
شما بلدی اینجوری بحث کنی بسم الله ، بلد نیستی وقت منو بقیه رو نگیر!

رجوع شود به بالا!!!

اسکرین شات از Brushes که واست گذاشتم ، داری میبینیش اون بالا!
روو هوا هم حرف نمیزنیم ، اسم بزار ، اسکرین بزار ، با دلیل و مدرک قشنگ پست بزن ببینیم چی میگی...
مهندسی کیلویی چند؟!تازه قبول شدی؟!

بله ، روو جاوا هم هست!
چه ربطی داره؟!رفیقمون گفت 10 تا برنامه مثال بزن منم مثال زدم!
موضوع بحث چیز دیگه س...
اتفاقا توو همون پست نوشتم : "هرکس به فراخور حال خودش از هر نرم افزاری که بخواد استفاده میکنه"!
درسته یا نه؟!

سایر دوستان شرمنده اینو میگم ولی این "کارایی"هایی که شما گفتی بدرد تازه به دوران رسیده هایی مثل خودت میخوره...

دیگه جواب نداری بدی بحثو منحرف نکن لطفا!
من کجا راجع به چیزی که ندیدم اظهار نظر کردم؟!
پست هامو با دقت بخون جواب بده...
========================================
این بحثا ظرفیت بالا میخواد که شما اصلا و ابدا نداری.
نداری که وقتی جواب منطقی نداری و کم آوردی محترمانه قبول کنی و به جاش فقط میخوای جواب بدی...
اینجور با بغض و کینه جواب دادن کاری رو درست نمیکنه.مثلا میخوای ثابت کنی من اشتباه میکنم؟!
سخت در اشتباهی ، باید اینو به میلیون ها کاربر اپل بگی که از کار با محصولات اپل لذت میبرن!
من قضاوت رو میسپارم دست اونایی که این صحبتا رو میبینن و میخونن.

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

خدایی این جمله میارزید به کل صحبتای دوستمون malkemid!
دیگه واقعا چجوری باید ثابت کرد؟!؟!؟!

اوکی...من در مورد برنامه ها اشتباه کردم....باید تجدید نظر کنم.

ولی اینو بدون که خیلی بی ادبانه و تند صحبت می کنی...پست اول منو بخون...حالا من به درست یا غلط نظرمو دادم...می شد خیلی محترمانه بیای بحث کنی...میای با طعنه و مسخره کردن جواب میدی که چی؟خدایی پستهای اول من و خودت رو بخون.

در ضمن با همه این اوصاف من اگه بودم از پردازنده 1 گیگاهرتزی اچ دی2 به راحتی نمی گذشتم.و البته دوربین.حالا بحث سیستم عامل رو میگیم هرکی با هرچی حال کرد..ولی از نظر سخت افزار آیفون عقب تره.

Mojtaba-MCI
27-07-2010, 23:37
اوکی...من در مورد برنامه ها اشتباه کردم....باید تجدید نظر کنم.
خدا رو شکر ، بالاخره تونستم یکمکی ذهنیتت رو در مورد نرم افزارا عوض کنم!!!

ولی اینو بدون که خیلی بی ادبانه و تند صحبت می کنی...پست اول منو بخون...حالا من به درست یا غلط نظرمو دادم...می شد خیلی محترمانه بیای بحث کنی...میای با طعنه و مسخره کردن جواب میدی که چی؟خدایی پستهای اول من و خودت رو بخون.
من میدونم مشکل کجاست که کار اینقدر طول و تفسیر پیدا کرد!
اگه پستای قبل منو توو بحث کردن با بقیه دیده باشی میبینی سبک صحبت کردن من همینجوریه!
نه توو زندگی روزمره و رفت و آمدهام ، اون جاهایی که فک میکنم میتونم دوکلمه ی مفید هم بگم.حالا شده این دوکلمه یه خورده طعنه هم تووش باشه:31:!
از اولشم گفتم ، تمام قصد و منظورم از شروع بحث رسیدن به یه نتیجه ی ایده آل بوده و هست...
حالا اگه برداشت بدی شده من عذرخواهی میکنم.

در ضمن با همه این اوصاف من اگه بودم از پردازنده 1 گیگاهرتزی اچ دی2 به راحتی نمی گذشتم.و البته دوربین.حالا بحث سیستم عامل رو میگیم هرکی با هرچی حال کرد..ولی از نظر سخت افزار آیفون عقب تره.
چون بحث ما فقط به آیفون 3جی اس محدود نیست و در کل اچ تی سی مقابل آیفون قرار داره میتونم مثال آیفون 4 رو بیارم که از پردازنده ی 1 گیگاهرتزی A4 اپل استفاده میکنه...
حالا دوربین یه قضیه ای داره که خود یوزر باید طریقه ی استفاده شو تعیین کنه.
این نظر کاملا شخصیه ، واسه منی که همه جور دوربینی روو موبایلم داشتم و دیگه از دوربین موبایل به عنوان یه دوربین با کیفیت خوب استفاده نمیکنم همین دوریین 3.2 کافیه که البته بازم مثال آیفون 4 رو میارم که از یه دوربین خیلی خوب 5 مگاپیکسلی روو تلفن استفاده کرده.
نمونه ی عکساشم میتونی توو gsm arena ببینی...
فک کنم همه چیز حل شد!

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

با سلام به شما دوست عزیز ،

عرض کنم خدمتتون که همونطور که خودتون می دونید ، انجمن موبایل P30World ، شده محل اسپم و کل کل !

هر کی تا یه گوشی میگیره ، فکر میکنه ، کارخونه سازنده رو خریده!‌ :27:

نظر من ، بعنوان کسی که ویندوز رو ۶ سال پیش فراموش و به مک مهاجرت کرده رو آیفون 3G S ه!

دلایل زیادی هم دارم ، ولی ، خودتون که میبیند ، من اگر بخوام با این افرادی که این تاپیک رو بیخودی به بیراهه می کشند ، بحث کنم!

به به بازم با پست های عاقلانه شما مستفیض شدیم...
بسی خندیدیم ، به خصوص با خطوط 2 و 3 و 4 ش!!!
خوش باشی...

s-a-l-i-m
27-07-2010, 23:42
یک نکته دیگه : مهم نیست که پردازنده چه عدد یا رقمی باشه 1 گیگ یا 1 مگا مهم اینکه کارش رو مثل ادم انجام بده { منظورم خوب بود } که اپل موفق شده و این کار رو کرده...
اما بازم طرف خودش باید انتخاب کنه..

Mojtaba-MCI
27-07-2010, 23:44
یک نکته دیگه : مهم نیست که پردازنده چه عدد یا رقمی باشه 1 گیگ یا 1 مگا مهم اینکه کارش رو مثل ادم انجام بده { منظورم خوب بود } که اپل موفق شده و این کار رو کرده...
اما بازم طرف خودش باید انتخاب کنه..
تایید میشه ، درسته پردازنده ی 3 جی اس یه گیگ نیست ولی به هیچ وجه مشکل کندی و هنگ نداره!

malkemid
27-07-2010, 23:51
گه پستای قبل منو توو بحث کردن با بقیه دیده باشی میبینی سبک صحبت کردن من همینجوریه!

مطمئن باش بدون طعنه بهتر می تونی اون 2 کلمه مفید رو بیان کنی.
آخه این دوستمون می خواد آیفون 3gs بخره...

البته من خودم دوربین واسم مهم نیست...ولی پردازنده مهمه واقعا...آیفون 4 رو هم که ادم جرئت نمی کنه بره طرفش...مشکلش واقعا اساسیه...
البته شاید تو رنگ سفیدش حل بشه...احتمالا واسه همینه که تاخیر خورده.

Microsoft24
28-07-2010, 00:21
به به بازم با پست های عاقلانه شما مستفیض شدیم...
بسی خندیدیم ، به خصوص با خطوط 2 و 3 و 4 ش!!!
خوش باشی...

همین که تشخیص دادی ، عاقلانه است برای من کافیه!‌ چون شما دست خودت نیست ، خودت هم نمیدونی چی میگی !:5: :27: :21:

مطمئن باش بدون طعنه بهتر می تونی اون 2 کلمه مفید رو بیان کنی.
آخه این دوستمون می خواد آیفون 3gs بخره...

البته من خودم دوربین واسم مهم نیست...ولی پردازنده مهمه واقعا...آیفون 4 رو هم که ادم جرئت نمی کنه بره طرفش...مشکلش واقعا اساسیه...
البته شاید تو رنگ سفیدش حل بشه...احتمالا واسه همینه که تاخیر خورده.

البته ، دوست عزیز ، مشکلات آیفون ۴ اونطوری نیست که به نظر می رسه و همه جا شایع شده ، من الان آیفون ۴ دستمه هیچ مشکلی هم باهاش ندارم ، تازه بدون Bumper ! هم با ایرانسل و هم با همراه اول ، مثل بنز آنتن میده!

موفق باشید ،

امید

malkemid
28-07-2010, 00:27
همین که تشخیص دادی ، عاقلانه است برای من کافیه!‌ چون شما دست خودت نیست ، خودت هم نمیدونی چی میگی !:5: :27: :21:

البته ، دوست عزیز ، مشکلات آیفون ۴ اونطوری نیست که به نظر می رسه و همه جا شایع شده ، من الان آیفون ۴ دستمه هیچ مشکلی هم باهاش ندارم ، تازه بدون Bumper ! هم با ایرانسل و هم با همراه اول ، مثل بنز آنتن میده!

موفق باشید ،

امید

یعنی چی؟مگه میشه ؟خود اپل عقب نشینی کرده و گفته ایراد داره و کاریشم نمیشه کرد...

Microsoft24
28-07-2010, 01:59
یعنی چی؟مگه میشه ؟خود اپل عقب نشینی کرده و گفته ایراد داره و کاریشم نمیشه کرد...

شما کنفرانس ۱۶ جولای رو دیدی ؟ (اگر میدیدی این حرف رو نمی زدی!)

اپل عقب نشنی نکرده ، بلکه توپ رو انداخته زمین همسایه!

من فقط رو اعتمادی که به شخص استیو جابز داشتم ، این گوشی رو خریدم!

همیشه ، شایعات پشت اپل بوده و هست ، ولی ، تبدیل کاه به کوه هم زیاد جالب نیست!

موفق باشید ،

امید

Mojtaba-MCI
28-07-2010, 07:00
خب دیگه ، تا تو از عاقلانه چه برداشتی کنی...
خلاصه هرکس اندازه ی عقلش برداشت میکنه ، تو اینجوری:27:!
من عادت کردم...
خیلی جالبه ، میای میگی :
هر کی تا یه گوشی میگیره ، فکر میکنه ، کارخونه سازنده رو خریده!‌ :27:بعد خنده دارترش اینکه گفتی :
iPhone 4 --> همراهی که دوباره همه چیز رو تغییر داد!شما همون که آیفونو با بنز مقایسه میکنی واسه همه کافیه:27:...

nima_voroojak
28-07-2010, 09:07
پس من چی بخرم تورو خدا کمک کنید ؟ hd2 یا iPhone 3GS

rozysara
28-07-2010, 09:48
يه نگاه به موتورولا xt720 بنداز بدك نيست ميتونه نظرتو جلب كنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoha881
28-07-2010, 10:06
اگه برنامه و بازی برات مهمه و به اینترنت دسترسی داری در خرید ایفون شک نکن.
البته گالاکسی s هم هست.از لحاظ سرعت که عالیه .برنامه هم اندروید به اندازه کافی داره.توی همین ماه به 2.2 هم اپدیت میشه که فایل های فلش رو کاملا ساپورت می کنه.از لحاظ صفحه نمایش هم از 3gs سرتره وباید با 4 مقایسه شه.

malkemid
28-07-2010, 12:09
شما کنفرانس ۱۶ جولای رو دیدی ؟ (اگر میدیدی این حرف رو نمی زدی!)

اپل عقب نشنی نکرده ، بلکه توپ رو انداخته زمین همسایه!

من فقط رو اعتمادی که به شخص استیو جابز داشتم ، این گوشی رو خریدم!

همیشه ، شایعات پشت اپل بوده و هست ، ولی ، تبدیل کاه به کوه هم زیاد جالب نیست!

موفق باشید ،

امید

ندیدم ولی خوندم چیا گفته...اومده از بقیه گوشی ها ایراد گرفته که گند خودشو کمرنگ کنه...که البته مطمئنا جواب نمی ده!! بعدم خودش پیشنهاد بامپر رایگان داد به کاربرا...این یعنی چی؟

یعنی شما میگی آیفون 4 مشکل آنتن نداره و اینها همه شایعه هست؟!!

Mojtaba-MCI
28-07-2010, 16:46
من یه چیزی بگم ، درسته وقتی با دست چپ گوشی رو دستت میگیری ممکنه بعضی اوقات آنتش بپره ولی تاثیر آنچنانی ای روو کیفیت تماس نداره!
البته بگم ، اینو من خودم ندیدم فقط شنیدم...

Mojtaba-MCI
28-07-2010, 16:59
پس من چی بخرم تورو خدا کمک کنید ؟ hd2 یا iPhone 3GS
میتونم یه سوال بپرسم؟!شما خودت بیشتر با کدومشون راحتی؟!
این سوال شاید خیلی ساده به نظر بیاد ولی درعین حال خیلم هم جدیه ، چون از اول وقتی دنبال یکیشون باشی هر نظری هم که باشه شما نهایتا انتخاب خودتو داری...
کار کردن با آیفون لذت بخشه ولی دنگ و فنگ نصب برنامه زیاد داره!یا باید برنامه هاشو با کارتای بین الملل بخری یا گوشیو جیلبریک کنی(که در صورت اینکار نرم افزارای خیلی خوبی داری) ، حوصله ی اینکارا رو داری آیفون بخر...
اگرم نداری اچ دی 2 که همه چیزش حاضر و آماده س بگیر...

Microsoft24
30-07-2010, 02:58
ندیدم

دوست عزیز ، شنیدن کی بود مانند دیدن!

ولی خوندم چیا گفته...اومده از بقیه گوشی ها ایراد گرفته که گند خودشو کمرنگ کنه...که البته مطمئنا جواب نمی ده!! بعدم خودش پیشنهاد بامپر رایگان داد به کاربرا...این یعنی چی؟

نه ولی متاسفانه ، سایت های خبری مثل فارنت و نارنجی و... چون از منابعی مثل Engadget ، Gizmodo و یا ... استفاده می کنند!

و این منابع هم ، همیشه ، در حال شایع پرکنی هستند ، مخصوصا در باره ی اپل هیچ وقت کم لطفی نکرده اند ! مثلا از قبل از معرفی آیفون ۴ تا به امروز ، بصورت حساب شده و منظم در حال ایراد گیری و شایعه پراکنی بودند!

منزل من نزدیک های مجتمع کامپیوتر پایتخت ه ، دیروز بصورت اتفاقی یه جیز جالب رو متوجه شدم ،

وقتی شما از سر میر داماد تا میدون ونک پایین می آیید ، یک نقطه وجود داره ، که به دلیل قرار گیری بین سه آنتن مخابراتی ، تلفن همراه آنتن نمیده! (وقتی دقیقا بین آنتن های اسکان ، پایتخت و برج نگار قرار می گیری!)

خب ، حالا یک دست من آیفون ۴ و یک دست 3G S ، جفت گوشی ها تو این نقطه No Service میزدند! اما گوشی Samsung s8003 JET خواهرم ، آنتن ش فول بود !

یکی از دوستام هم که با من بود ، بلک بری 9700 Bold داشت ،آنتنش فول بود !

یاد حرف استیو تو کنفرانس ۱۶ جولای افتادم ، گفتم شما ها که آنتن گوشیتون فول ه، یک زنگ به خونه بزنید ببینم!

جالب بود ، چون هر دو گوشی هیچ کجا رو نمی گرفتن! (حتی ۱۱۹) رو گوشی آنتن فول بود ولی نه زنگ میزد و نه اس ام اس !

آیفون هیچ موقع به شما دروغ نمیگه! اما برند های دیگه ، چرا !

شاید ، به نظر شما مسخره بیاد ، ولی این درسته!

اینم ، ببینی ، بد نیست :

موفق باشید ،

امید

malkemid
30-07-2010, 17:18
دوست عزیز به نظر من شما خیلی متعصبانه برخورد می کنی...

بحث مشکل آنتن در آیفون 4 اصلا ربطی به جاش نداره...در واقع شما تو همین نقطه که هستی مثلا 4 تا آنتن داری...اگه گوشه دستگاه رو بگیری آنتن میشه 1 دونه...

در مورد این لینک از سایت اپل که گذاشتی....

تو همون کنفرانسی که میگی و استیو جابز اومد از بقیه گوشی ها هم ایراد گرفت...یکی از خبرنگارها ازش سوال کرد: نمی دونم شما چجوری این گوشی ها رو گرفتین که آنتنش کم شده...ولی ما هر کاری کردیم این اتفاق نیفتاد...

حالا اصلا بحث سر گوشی های دیگه نیست...شایدم اونها هم مشکل داشته باشن...ولی این حل مشکل آیفون نیست.

از شما سوال می کنم...اگه این مشکل اصلا وجود نداره...چرا جابز پیشنهاد بامپر مجانی کرد؟یا اینکه قبل از 1 ماه گوشی هارو پس بگیره؟
لطفا نگو که اپل چون خیلی مشتری مدار هست این کارو کرده...این کارو کرده چون خودشم می دونه مشکل داره.

اصلا چرا تو اون کنفرانس بجای اینکه بیاد بگه سامسونگ و بقیه ال و بل...نیومد آیفون رو گوشه هاشو بگیره و نشون بده که آنتنی کم نمیشه؟

در مورد سایتها هم که گفتی بعید نیست که اونها بخوان خبرسازی کنن...ولی فراموش نکن این مشکل رو درصد بسیار زیادی از کاربرای اپل گزارش کردن و نمیشه که بگیم همه دروغ میگن!

Stream
30-07-2010, 17:27
از شما سوال می کنم...اگه این مشکل اصلا وجود نداره...چرا جابز پیشنهاد بامپر مجانی کرد؟

هیچ کس منکر این نیست که این مشکل وجود داره .. صحبت اینه که این مشکل اونقدری نیست که داره دربارش تبلیغ میشه .. در انجمن آیفون به تفصیل دربارش بحث شده .. مراجعه کنید پست ها هست.

یا اینکه قبل از 1 ماه گوشی هارو پس بگیره؟

همه آیفون های اپل (هر چهار مدل) رو می شد تا 30 روز پس از خرید پس داد .. این قضیه ربطی به اون کنفرانس یا آیفون 4 نداشته.

اصلا چرا تو اون کنفرانس بجای اینکه بیاد بگه سامسونگ و بقیه ال و بل...نیومد آیفون رو گوشه هاشو بگیره و نشون بده که آنتنی کم نمیشه؟

چون اپل منکر عدم وجود مشکل نیست.

در مورد سایتها هم که گفتی بعید نیست که اونها بخوان خبرسازی کنن...ولی فراموش نکن این مشکل رو درصد بسیار زیادی از کاربرای اپل گزارش کردن و نمیشه که بگیم همه دروغ میگن!

بله .. درصد بسیار زیاد .. 0.55 درصد کاربرانی که مشکلی درباره آیفون 4 اشون داشتند، مشکلشون قضیه آنتن دهی بوده (یعنی یک نفر از 200 نفری که مشکل داشتند) درصد بازگشتی های آیفون 4 هم نسبت به چند برابر کمتر از 3GS بوده. فکر می کنم همه چی واضح باشه.

موفق باشید.

malkemid
30-07-2010, 18:00
چون اپل منکر عدم وجود مشکل نیست.

فکر می کنم منظورت اینه که اپل منکر وجود مشکل نیست....منم همینو میگم...به هر حال مشکلی هست که این قضایا پیش اومده....ولی این دوستمون میگه هیچ مشکلی نیست...از همین تعجب کردم.

در ضمن تعداد کل برگشتی ها چقدره؟

Microsoft24
30-07-2010, 19:35
فکر می کنم منظورت اینه که اپل منکر وجود مشکل نیست....منم همینو میگم...به هر حال مشکلی هست که این قضایا پیش اومده....ولی این دوستمون میگه هیچ مشکلی نیست...از همین تعجب کردم.

با تشکر از آرمان خان ،

اشتباه نکنید ، من نگفتم هیچ مشکلی نیست!

قبلا هم گفتم ، اونطوری که شما فکر میکنی نیست!

far2009
30-07-2010, 20:14
خیلی های دیگه هم این مشکل دارند و اعلام نمی کنند . شاید به خاطر رنج و سختی که برای خریدش کشیدن حوصله چنین کاری را ندارند. شاید می خواهند برای نشان دادن به بقیه افراد ازش استفاده کنند یا شاید به چشم یک کنسول نگاه می کنند.

به نظر من استیو جابز فقط و فقط از اعتبار آیفون و شرکتش کم کرد کارش واقعا زشت بود . ( من نمی گم سهام دارها می گن )

این هم تیر خلاصی به شرکت اپل که استاد تبلیغات الکی هست.

Stream
30-07-2010, 20:24

در ضمن تعداد کل برگشتی ها چقدره؟

بله منظورم همون بود ..

درصد برگشتی:

iPhone 3GS: 6.0%
iPhone 4: 1.7%
(یعنی تقریبا یک سوم !)

واقعیت ها (میزان اعتراض، رکوردهای فروش، درصد رضایت، میزان برگشتی، حتی اختلاف درصد تماس های قطع شده در iPhone 4 و iPhone 3GS) نشانگر همه چیز است.. جالبه که دیگه همه سایت ها و وبلاگ ها با واقعیت کنار اومدن، و دیگه خبری از این قضیه منتشر نمیشه .. نمیشه تا ابد ضد یک محصول جو سازی کرد (منظورم شما نیستید، کلی میگم) ، آیفون ها توی بازار گسترده تر عرضه شده و به دست خیلی ها رسیده و مردم واقعیت ها رو می بینند. :46:

بعضی از دوستان هم که اصلا از چیزی خبر ندارند (یا خبر دارند، ولی چشمشون رو بسته اند) همینطور به جوسازیشون ادامه میدن .. امیداورم موفق باشند.

بهتره بیشتر از این تاپیک رو منحرف نکنیم ..
ممنون.

malkemid
30-07-2010, 23:31
خیلی های دیگه هم این مشکل دارند و اعلام نمی کنند . شاید به خاطر رنج و سختی که برای خریدش کشیدن حوصله چنین کاری را ندارند. شاید می خواهند برای نشان دادن به بقیه افراد ازش استفاده کنند یا شاید به چشم یک کنسول نگاه می کنند.

به نظر من استیو جابز فقط و فقط از اعتبار آیفون و شرکتش کم کرد کارش واقعا زشت بود . ( من نمی گم سهام دارها می گن )

این هم تیر خلاصی به شرکت اپل که استاد تبلیغات الکی هست.

موافقم....به نظر من یک نوع برند زدگی!! تو بعضی ها هست که حاضرن به هر قیمتی فلان برند رو داشته باشن...حتی یکی می گفت اگه آنتن هم نده من می خرمش!

در مورد کار جابز هم که واقعا ضایع بود ...شرکتی با این دک و پز بخواد واسه خودش شریک جرم دست و پا کنه!!!

در مورد برگشتی هم اگه فروش رو حدود 4 میلیون بگیریم(دقیقشو نمی دونم) میشه تقریبا 68000...بازم تقسیم بر 200 بکنیم میشه 340 تا بخاطر آنتن برگشت خوردن...نمی شه گفت زیاده! ولی اگه آدم جزو اون 340 تا باشه:13:
البته نمی دونم تا چه حد میشه به این آمار ها اعتماد کرد...

SAEEDSAMSUNG
01-08-2010, 15:42
سلام دوست عزیز هیچکدوم رو نخره بهتره. من پیشنهاد میکنم که SAMSUNG GALAXY X I9000 بخره که کامله کامله.
من یه کلیب از این گوشی با آندروید 2.2 دیدم واقعا کف کردم:18: . سرعت در حد تیم ملی بود. سیستم عاملش هم اندرویده و برنامه هم براش زیاده .مولتی مدیای این گوشی هم به نظر من یکه یکه !
البته اچ دی 2 گوشیه خوبیه ولی خوب مال پارساله و تقریبا قدیمی شده و صفحش هم TFT زیاد چنگی به دل نمیزنه

مزایای این گوشی نسبت به آیفون :

صفحه 4 اینچی سوپر AMMOLED کیفیت در حد تیم ملی اسپانیا...وحشتناک بالا
مصرف باتری کمتر
فیملبرداری D1
حافظه داخلی 16 گیگ
دوربین 5 مگا
بلوتوث 3
200 هزار تومن از آیفون3 3gs ارزونتر و 700 هزار تومن از آیفون 4 ارزونتر.:21:

اگه ویندوز موبایل دوست داری:

مولتی مدیا بهتر SAMSUNG OMNIA 2

HTC HD2 قدرت بیشتر

اگه آندروید حال میکنی: