PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل عجيب رستارت شدن پي در پي Explorer.exe و Drwatson32

djjamal
23-07-2010, 00:24
سلام دوستان الان چند روزيه نميدونم ويندوزم ويروسي شده چي شده همش وقتي روي فايل هاي تصويري ميرم اكسپلورر همون ارور مسخره Windows Explorer Has Encouraged A Problem And Need To Close رو ميده.مثلا من وقتي از روي يكي از درايو هام پوشه هري پاتر كه يك فيلم توش هست رو باز ميكنم درجا اين ارور مياد و اگه توجهي هم نكنم بعد از چند ثانيه خودش اكسپلورر رو رستارت ميكنه،چند بار گزارش ارور و دنت سند رو هم زدم ولي باز همونجوريه.البته اين مشكل همينجوري تو بعضي فايلها رخ ميده و هيچ ربطي به درايوشون و يا حجم و ... نداره.
بعضي وقتها اين ارور براي پروسه ي dr.watsion32 ظاهر ميشه و اكسپلورر هنگ ميكنه و مجبور ميشم خودم دستي با استفاده از تسك منيجر اكسپلورر رو يه بار ببندم و دوباره اجرا كنم.حتي يك ويندوز هم عوض كردم ولي بعد از نصب برنامه ها دوباره همين اتفاق پيش اومد.
من احتمال ميدم كه يه ويروسي تروجاني،روت كيتي چيزي يكي از برنامه هايي رو كه نصب ميكنم آلوده كرده.هرچند كه قبل از نصب هر چيزي آنتي ويروس رو نصب ميكنم و هميشه آپديت نگه ميدارم.
در ضمن ويندوز من ايكس پي سرويس پك3 آپديت 2010 هست كه طي 3 ماه پيش چند بار ويندوز عوض كرده بودم ولي هرگز چنين مشكلي ندارم.يك پروسه ي عجيب به نام dwwin.exe هم تو تسك منيجر مشاهده ميشه در حالي كه هيچ اثري از ويروس نيست.نه تسك منيجر نه فولدر آپشن نه نمايش فايل هاي مخفي،رجيستري و هيچ چيز ديگه اي از كار نيفتاده.
خواهشا دوستان به داد ما برسند.بي نهايت ممنون.:10:

Dew Drop
23-07-2010, 09:50
سلام
شما Dr.watson رو یه بارحذف کنید ببینید درست میشه.
تو run بنويسيد regedit بعد ok.اين مسير روبريد.
HKEY_LOCAL MACHINE<software>microsoft>windowsNT>current version>AeDebug
اگه ميخوايداين رو داشته باشيد كه بعدا فعالش كنيد بريد اين گزينه يه بار كليك كنيد كه رنگش ابي بشه و بعد بريد از منوي file گزينه export رو بزنيد وسيوش كنيد.بعد بيايد تو رجيستري اين گزينه روdelete كنيد.

Mohammad King
23-07-2010, 10:32
سلام هیستوری و تمپلوری را پاک کندید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

واین فایل را دانلود کنید و اجرا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید