PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد microsoft word

ramin-ahmadi
23-04-2006, 09:18
سلام
دوستان من میخوام صفحه ورد را به دو یا 3 قسمت تقسیم کنم باید چیکار کنم
مثل مجله ها یا روزنامه ها که در 2 یا 3 سطر مطلب مینویسند .

ehsan_monster
23-04-2006, 10:17
سلام
دوستان من میخوام صفحه ورد را به دو یا 3 قسمت تقسیم کنم باید چیکار کنم
مثل مجله ها یا روزنامه ها که در 2 یا 3 سطر مطلب مینویسند .

شما باید توword ازمنو format گزینه column رو انتخاب کنی تنظیمات مورد نظرت در آن قسمت وجود داره...

ramin-ahmadi
23-04-2006, 10:29
یک سوال دیگه :
من وقتی مطلب رو مینویسم و به آخر خط میرسم اگه کلمه جا نشه کلشو میبره به خط بعد و این باعث به هم ریختگی در کناره های کاغذ میشه باید چی کار کنم ؟

ramin-ahmadi
23-04-2006, 11:21
شما باید توword ازمنو format گزینه column رو انتخاب کنی تنظیمات مورد نظرت در آن قسمت وجود داره...

دوست عزیز من این کار را کردم ولی وقتی دو ردیف دوم مطلب مینویسم بعضی از مطالب از صفحه بیرون میزنه و دیده نمیشه چی کار کنم ؟

ehsan_monster
23-04-2006, 11:54
دوست عزیز من این کار را کردم ولی وقتی دو ردیف دوم مطلب مینویسم بعضی از مطالب از صفحه بیرون میزنه و دیده نمیشه چی کار کنم ؟

احتمالا شما دوست عزیز تو تنظیمات به مقدار عدد های عرض هر ستون تغییری داده اید و بیشتر از طول صفحه گذاشته اید؟ا

ehsan_monster
23-04-2006, 11:55
گر اینگونه کرده باشید می توانید اولا لا مراجعه به منو file وانتخاب page setup ورق که می خواهید توش بنویسید را انتخاب کرده و طول عرض آن را ببینید و بعد با توجه به طول عرض ورق انتخابی مقادیر را سمت column تنظیم کنید یا اینکه به مقادیر پیش فرض دست نزنید

ehsan_monster
23-04-2006, 11:57
یک سوال دیگه :
من وقتی مطلب رو مینویسم و به آخر خط میرسم اگه کلمه جا نشه کلشو میبره به خط بعد و این باعث به هم ریختگی در کناره های کاغذ میشه باید چی کار کنم ؟
شما بعد از اینکه یک پاراگراف را تایپ کردید از کلید ترکیبی ctrl+j استفاده کنید اتوماتیک خطوط مرتب می شوند ...