PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پسورد گذاری روی فولدر !!!!!!!!!!

danielo
22-07-2010, 05:01
من یک برنامه میخوام که وقتی مثلا روی یک فولدر کلیک کنم.سریع از من پسورد بخواد و من پسورد را بزنم و واردش بشم.
اینطوری نباشه که اول باید اون برنامه را باز کنم و در اون برنامه پسورد را بزنم تا اون فایل از حالت انکریپت در بیاد.
یعنی نمیخوام مثل برنامه فولدر لاک باشه

xeNociDe
22-07-2010, 06:52
در این زمینه نرم افزار های زیادی طراحی شده که همشون هم عالی هستن از جمله این نرم افزار که شایدمنظور شما این باشه...

Hide Files and Folders 3.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

***Spring***
22-07-2010, 15:35
سلام ...

Advanced File Lock / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Folder Guard Professional / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BestSync Folder Synchronizer / قفل گذاری بر روی فایلها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Parental Control Tool | محدود نمودن زمان دسترسی به کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ashampoo Magical Security نرم افزار امنيتي قدرتمندي است براي محافظت اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Folder Lock | یکی از بهترین نرم افزارهای قفل گذاری بر روی فایلها وفولدر ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jetico BestCrypt Volume Encryption قفلگذار / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Steganos Safe | ساخت گاو صندوق الکترونیکی جهت محافظت از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Program Protector | پسورد بر روي برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایلها و اطلاعات خصوصی خود را در قالب یک عکس مخفی کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1st Disk Drive Protector براي مخفي كردن پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Everstrike Universal Shield | محافظت و رمزي كردن اطلاعات توسط نرم افزار قدرتمند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Usb Lock Ap محافظت از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Folder Armor | رمزگذاری روی پوشه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Golden Locker | نرم افزار قفل گذار تمام فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SecretFileSoftware Hidemyfiles | قفل یا مخفی کردن فایل ها و پوشه ها از طریق گذاشتن پسورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

File Encrypt | برنامه ای برای رمزنگاری فایلها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KaKa Private Disk برنامه ای برای محافظت از اطلاعات حیاتی روی نوت بوک ها و کامپیوترهای شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXE Password Protector | محافظت از فایل های اجرائی در ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=======

محافظت و پسورد گذاری برای فلش دیسک با USB Disk Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.