PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خسته شدم.آخه چه قدر ایمیل تبلیغاتی؟؟؟راهی نیست که از دریافت ایمیل های تبلیغاتی جلوگیری کنم؟؟؟؟

Amirdb
21-07-2010, 15:09
سلام دوستان
والا به خدا خسته شدم از بس ایمیل تبلیغاتی برام اومد.
مثلا یه هفته سراغ ایمیلام نمیرم یه دفعه میام می بینم مثلا 500 تا ایمیل دارم که 99 درصدشون تبلیغاتیه که میزنم همه رو پاک میکنم بعد از چند روز متوجه میشم که چند تاش هم ایمیل های مهمی وشخصی بوده که منتظرش بودم وبین اینا بوده وپاک شده.خلاصه خیلی اعصابم خورد شده
به نظرتون چی کار کنم؟؟؟
یه بار یه ایمیل برام اومد که روش جلوگیری از ایمیل های تبلیغاتی رو توش نوشته بود ولی پاکش کردم حالا کسی میدونه چه طوری میتونم از دریافت ایمیل های تبلیغاتی جلوگیری کنم؟؟
خواهش میکنم اگه میدونید کمک کنید!
امکان ساخت ایمیل جدید هم ندارم.چون ایمیلم رو به خیلی ها دادم که خیییییلی زیادن و نمیشه به همشون گفت که ایمیلم رو تغییر دادم

alidata2010
21-07-2010, 15:11
خوب به عنوان اسپم معرفی کن اون ایمیل هارو

Amirdb
21-07-2010, 16:08
آخه هر روز یه سری ایمیل جدیده:13:
آخه اینا از کجا میفهمند من ایرانیم؟؟؟من که تو هیچ گروپی عضو نیستم

Amirdb
21-07-2010, 20:23
راهی نبود؟؟؟؟

sepid12ir
22-07-2010, 13:23
مطمئنین تو هیچ گروهی عضو نیستین ؟ میدونین که بدون اینکه خودتون هم بدونین ، گهگداری تو دام این گروه های یاهو میفتین و با ایمیلهاشون کلافه میشین

اگه گروه باشه که میشه یکاریش کرد
اگه گروه نباشه !! هر ادرس را باید در block list قرار بدین ....
اینطور که شما میگین ، ادرس ایمیلها متفاوته خیلی سخت میشه !!

برای block کردن ادرس باید به options/ more obtion/spam برین ...
در قسمت blocked email address آدرس ایمیلهای تبلیغاتی را وارد کنید

omidjoun1
23-07-2010, 22:13
سلام دوست عزیز.
برای اینکه از شر این ایمیل ها خلاص بشید ، اول توی این سایت عضو بشید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعدش ایمیل اون افرادی رو که می شناسید و خیلی براتون مهمه تو قسمت لیست سفید یا وایت لیست وارد کنید .
دیگه از این به بعد هر کی براتون ایمیل بفرسته اول باید تاییدش کنه و کد وارد کنه که کسایی که ایمیل تبلیغاتی میفرستن هرگز این کارو انجام نمیدن.
افرادی هم که توی وایت لیستتون هستن دیگه نیازی به تایید ندارن.