PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سواری حدود 40-50 تومن؟

vertigo123
21-07-2010, 00:01
سلام دوستان..
ماشین تو رنج 40-50 چی پیشنهاد میکنید؟ اولا شاسی بلند نباشه
بعدم اینکه سواری راحت برای آدم 50 ساله
AmiRreZA_RAcEr
21-07-2010, 11:20
صفر یا دست دوم ؟!
اگه صفر بخوای اپتیما خوبه به نظرم

almamor
21-07-2010, 11:42
خوبه azera

shifter
21-07-2010, 11:49
اگه يه چند ميليون ديگه بزاري روش و ازرا بگيري واقعا بهترين انتخابو كردي!
هرچند كه الان از سوناتا هم بيشتر شده:13:
اگه هم به برند بيشتر اهميت ميدي كمري glx بگير!!

ess_1362
21-07-2010, 12:00
اينها كه دوستان معرفي كردن خوبه
شما ديگه چه انتظاراتي از ماشين داري!!؟
چون نظر من تويوتا اريون هست(البته يكم از بودجه مد نظر شما بيشتره!!)

در كل بايد بيشتر روي انتظارات شما بحث بشه !!!

L.A.M.P.A.R.D
21-07-2010, 12:11
نظر من پژو 407 هست...........ماشین خوبیه ...........زیاد هم خز نیس.........ولی قیمت رو نمیدونم

MoHaMaD ZaNd
21-07-2010, 18:51
من نظرم روی آزرا هستش !

meto_895
22-07-2010, 10:37
همه ی اینایی که بچه ها گفتند خوبه ولی اگه دنبال ماشین راحتی هستی یه چیزی بهت میگم ولی کارکرده باید بخری ولی ماشینها برای سن بالاها خیلی راحته ماکسیما یه تمیزشو گیر بیار بخر سفیدشم بخر چون مشتری هاشم بیشتره بازم میل خودت

AmiRreZA_RAcEr
22-07-2010, 14:38
دوستمون چون انتظاراتشو نگفته این مشاوره به جایی نمیرسه ...

farshad bugatti
22-07-2010, 17:59
برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .

سلام لطف کنید انتظارات خودتون رو بگید تا بهتر شما رو راهنمایی کنیم.
البته من قبل از شما سیتروئن c5 جدید رو پیشنهاد میکنم!
ماشین فوق العاده نرم و راحت و مهم تر اینکه قیافه ی خیلی جذابی داره و تو خیابون ها هم کمه!

hamed malekpour
23-07-2010, 10:17
به نظر من هم آزرا بهتره اماناتش خوبه وجادار است.

armin_punisher6
23-07-2010, 11:03
ولی آزرا واقعا جواد شده.قیمت c5 جدید چنده؟407 هم شنیدم ماشین خوبیه ولی به نرمی مزدا 3 نیست.من اگه جای شما بودم مزدا 3 تیپ 3 میگرفتم و چند میلیون هم براش خرج میکردم.

golabi2
24-07-2010, 12:34
به نظر من c5 قدیمی!بیشتر به آدم ساله میخوره!

farshad bugatti
24-07-2010, 16:43
به نظر من هم آزرا بهتره اماناتش خوبه وجادار است.

ولی آزرا واقعا جواد شده.قیمت c5 جدید چنده؟407 هم شنیدم ماشین خوبیه ولی به نرمی مزدا 3 نیست.من اگه جای شما بودم مزدا 3 تیپ 3 میگرفتم و چند میلیون هم براش خرج میکردم.

به نظر من c5 قدیمی!بیشتر به آدم ساله میخوره!

تنها مشکل این فروم اینه که کاربرانش خیلی دوست دارن پست بدن و تعداد پستهاشون زیاد بشه!
بس که تذکر دادم خسته شدم!
لطف کنید هر نظری که میدید با دلیل کامل باشه...!
در ضمن اگه تاپیک رو مطالعه کنید میبینید که من تو صفحه از ایشون(کسی که تاپیک رو ایجاد کرده) خواستم که انتظارات خودشو بگه بعد راهنمایشون کنیم!
متاسفانه شما بدون مطالعه پست ها همین جوری نظر میدید و این موجب میشه که تعداد صفحه زیاد بشه و اینجوری همه سردرگم شده و به نتیجه نرسن!
پس خواهشا لطف کنید از این به بعد بیشتر دقت کنید:46::11:

.من اگه جای شما بودم مزدا 3 تیپ 3 میگرفتم و چند میلیون هم براش خرج میکردم.

واقعا نظر حرفه ای و جالبی بود!

407 هم شنیدم ماشین خوبیه ولی به نرمی مزدا 3 نیست

مگه مزدا 3 کجاش نرمه که 407 بهش نمیرسه!
مزدا 3 خیلی ماشین خشکیه و میشه گفت تو رنج قیمتی خودش خشک ترین ماشینه!
در ضمن 407 خیلی ماشین نرم و خوشدستی هستش.

vertigo123
26-07-2010, 23:00
با تشکر از راهنمایی دوستان ..
انتظار من از ماشین :سواری راحت برای خانواده سن بالا بخصوص در مسافرت، فراوان و ارزان بودن قطعات، زیر 45 تومن، جادار باشد و ترجیحا اسپورت نباشد،
حالا کارکرده تو این قیتها صلاحه آدم بگیره یا یه چیز ارزونتر بهتره صفر؟
امروز اپتیما رودیدم از کیا.. به نظر شما بین کیا و هیوندا کدوماشون از لحاظ خدمات ،گارانتی و لوازم بهتره؟
سپاس

farshad bugatti
27-07-2010, 11:42
انتظار من از ماشین :سواری راحت برای خانواده سن بالا بخصوص در مسافرت، فراوان و ارزان بودن قطعات، زیر 45 تومن، جادار باشد و ترجیحا اسپورت نباشد،
امروز اپتیما رودیدم از کیا.. به نظر شما بین کیا و هیوندا کدوماشون از لحاظ خدمات ،گارانتی و لوازم بهتره؟
سپاس
پس با این اوصاف کیا اپتیما بهترین انتخاب برای شماست.

poria_mc
27-07-2010, 11:45
سپاس
به نظر من بهترین گزینه برای یه میانسال و خانواده تویوتا کمری هستش! ماشین نرم و راحتی که هم بازار خوبی داره و هم خدمات خوب! 407 که بدلیل مشکلات فرمانش که یه اپیدمیه توصیه نمیشه! C5 هم که به بودجه شما نمیخوره!(مدل 2009 با کارکرد 6000 رو آگهی کردن 61 تومن!) مدلهای کیا و هیوندای هم خوب هستن اما نگهداریشون نیاز به حوصله داره در حالی که تویوتا هیچگونه خرجی به جز مواد مصرفی نداره!