PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه سانسور ویدیو بدون بریدن فیلم

m2stech
19-07-2010, 09:40
سلام
یه برنامه ساده و قابل درک برای سانسور فیلم میخواستم، قبلا هم بقیه کاربران درخواست کرده بودن ولی من نمیخوام که فیلم cut بشه و مدتش کوتاه بشه چون زیرنویس فیلم مشکل پیدا میکنه، مثلا میخوام برای 10 ثانیه صدا قطع بشه و صفحه هم سیاه بشه !

ممنون

***Spring***
19-07-2010, 13:10
سلام ...

Video Edit Magic نرم افزار ی حرفه ای برای میکس و ویرایش فایل های ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xilisoft Video Editor | ویرایش حرفه ای فیلمها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Zealot All Video Splitter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VirtualDub گرفتن كپچر و ویرایش فیلم / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش ویدیو,تولید صدا و... در Sony Vegas Movie Studio /تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

m2stech
20-07-2010, 17:26
سلام ...

Video Edit Magic نرم افزار ی حرفه ای برای میکس و ویرایش فایل های ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xilisoft Video Editor | ویرایش حرفه ای فیلمها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Zealot All Video Splitter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VirtualDub گرفتن كپچر و ویرایش فیلم / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش ویدیو,تولید صدا و... در Sony Vegas Movie Studio /تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

اینا دوتاشون 200 و 600 مگ بودن که بیخیال شدم، یکیشون فرمت AVI را نمیشناخت(!) بقیشون هم امتحان کردم اون کاری که من گفتم را نمیتونن انجام بدن و حتی کیفیت فیلم را هم پایین آوردن! برنامه ی دیگه ای هم هست ؟

***Spring***
20-07-2010, 22:54
سلام ...

به تالار پایین و زیرگروه‏های اون سربزنید ... دوستان حرفه‏ای زیادی اونجا هستند ، همینطور برنامه‏های حرفه‏ای‏تر ... موفق باشید ...

میکس و مونتاژ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کليه ي مباحث مربوط به ميکس صدا ، مونتاژ و تدوين ، اصول فيلم سازي و دوبله و شاخه هاي مربوط به آن را در اين انجمن مطرح نماييد

برنامه Adobe Premier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه Edius ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه After Effects ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

xeNociDe
21-07-2010, 08:57
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید